FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice -Mladá Boleslav

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2018/2019.

Teplice -Mladá Boleslav

Příspěvekod Juanito » 3.5.2019 17:29

černý den Teplického fotbalu
Juanito
Registrovaný člen

Re: Teplice -Mladá Boleslav

Příspěvekod Juanito » 3.5.2019 17:47

Jak se vše od základu nezmění a nekoupěj se hráči,tak mě tam už nikdo neuvidí :punking: :-/ :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 3.5.2019 17:50

Teda takhle se na to vyfláknout to je na vyhazov... :suicide:
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.5.2019 17:51

Nejsem tam, ale uz jen kdyz ctu ten vyvoj na livesportu, tak jsem tak nasranej, ze mit pred sebou Hynka se Sedlbauerem, dostanou oba haka na bradu. To je neskutecny, jak Teplice zkurvili. :punking:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.5.2019 17:51

AkaKchan píše:Teda takhle se na to vyfláknout to je na vyhazov... :suicide:

Ale VEDENI !!!!! Nikoho nekoupili a pul zakladu na ligu NEMA !!!
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NoymiL » 3.5.2019 17:54

Nechte na platze ty děcka co si tam kopou o půli, ať to za nás dohrajou celý druhý poločas. Horší to nebude.
NoymiL
Registrovaný člen

Příspěvekod Kydy » 3.5.2019 18:07

připomíná mi to TP - Vítkovice 1:6 tehdy... nebo tak nějak. To znamenalo sestup. Dnes jde z tohoto hlediska o hovno. Pokud nebude ale razantní změna ve filozofii klubu, příští sezonu jsme jasný... :cry:
tak se chlapi tady držme... :handshake:

PS: to abych měsíc nechodil u nás do hospody... :suicide: :punking:
Kydy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kydy » 3.5.2019 18:17

Kydy píše:
tak se chlapi tady držme... :handshake:

... a Meldo :-) :up2:
Kydy
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 3.5.2019 18:21

Co už se více musí stát? :punking: A sestřich at pošlou do Japonska!!!
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 3.5.2019 19:25

Myslel jsem, že zápasy v rámci výkonnostního fotbalu "Projekt Můj fotbal živě" se hrávali povětšinou v sobotu okolo oběda - a vida! V Teplicích se to hrálo už dnes....
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 3.5.2019 19:26

Toto jsou jen průvodní jevy agónie fotbalu v Teplicích pod vedením lidí, které fotbal nezajímá. Normální majitel by tvrdě zakročil a inicioval změnu. Tito neudělají nic. Koupí pár hráčů bez smlouvy a jede se dál.
Lituju trenéra.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 3.5.2019 20:13

Dělat za uspěch,žepodepsali Trubače :-D Nemá cenu cokoli psát!!!Zejtra chci slyšet všechny na tiskovce :-/ Nebo ještě nejlépe dnes :evil: Chudák Standa....
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.5.2019 20:32

Stojím za Standou Hejkalem. Ale tohle nemá rychlý řešení. Zvlášť, když skauting neexistuje. Hráči z ciziny potřebujou naroubovat na stabilní kostru. A tady chybí kostra, tu vítr a průvan nepostaví.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.5.2019 20:40

Bezskrupulozni alibistickej srac. Ti dva chcipaci nikdy neodstoupi.
https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/ ... tml#hp-sez

Bohuzel, rikam to nerad, ale meli jsme sestoupit. Takhle se ta agonie oddaluje, ti dva zasrani trafikanti to tam budou kurvit dal. Ta ocista proste musi prijit !!! S AGC nebo bez AGC !!!
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 3.5.2019 20:43

Měli by si vzít příklad z Ljevi na tiskovce :up:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.5.2019 20:45

Ja prosim vsechny, kteri umi anglicky, poslete nejake maily na vedeni AGC. At uz slusne, nebo neslusne. Vzdyt to neni mozny tohle. Kdyby to takhle kurvili ve sklarne, davno by je uz kopli do prdele !!!
Me vysledky “prace” tech dvou hovad stoji zdravi :evil:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.5.2019 21:42

Soudě podle toho, jak Hynek v posledním týdnu mediálně ožil, tak snad mu někdo po krku jde.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.5.2019 21:59

Kozel píše:Soudě podle toho, jak Hynek v posledním týdnu mediálně ožil, tak snad mu někdo po krku jde.

Jestli ma Sedlbauer “sklarensky” pud sebezachovy, najde obetniho beranka. Jenze ten musi jit taky do prdele, jinak se jeste ode dna neodrazime... Pokud ma Hynek alespon trochu soudnosti, do pondelka odstoupi. Pro rizeni fotbaloveho klubu nema bunky. Jinak se ta divacka nenavist k nemu bude dal stupnovat a v jeho hrosi kuzi bych teda byt nechtel.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 3.5.2019 22:00

Kozel píše:Soudě podle toho, jak Hynek v posledním týdnu mediálně ožil, tak snad mu někdo po krku jde.

I ho..o. Pardon.Dělá si alibi na příští sezónu, nic jinýho bych v tom neviděl..
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.5.2019 22:10

Z rozhovoru hrace Olomouce :

Zatímco na Moravě ještě není jasno o postupujícím, v Teplicích vyhrála Boleslav 8:0. Co vy na to?
„Nechtěl jsem tomu věřit. Šel jsem do kabiny o přestávce a komentátor mi říkal, že je to tam nula šest. Kluci mi pak potvrdili, že je to pravda. Nevím, co se tam mohlo stát, protože nula šest za poločas, to dneska nedáte ani v poháru diviznímu mančaftu. Možná už mají tepličtí kluci koupené letenky, nevím, neumím si to vysvětlit."
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.5.2019 22:26

NIN píše:Ja prosim vsechny, kteri umi anglicky, poslete nejake maily na vedeni AGC. At uz slusne, nebo neslusne. Vzdyt to neni mozny tohle. Kdyby to takhle kurvili ve sklarne, davno by je uz kopli do prdele !!!

http://www.agc.com/company/executive/index.html
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.5.2019 22:38

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 3.5.2019 23:34

NIN píše:http://www.agc.com/en/company/executive/index.html

To je dost vysoký level :-)
Zajímalo by mně kolik z nich ví, že se hraje fotbal pod značkou AGC. Možná to hrát na znevážení značky AGC. Japonci jsou dost hrdý národ a něco když nefunguje , tak se snaží pochopit proč a hledají cestu. Jenže otázka je zda je někdo a jak informuje. Odpovědi může dát jen Sedlbauer a možná Hynek, ale od nich se to čekat nedá.Ani nemůžou předpokládám. Chtělo by to dostat přízeň někoho vlivného, ale to musí udělat opět někdo z vedení.
Nine myslíš to dobře i mně bylo dnes do breku(nejhorší výsledek v naší historii), ale partnera do Teplic , který by byl spolehlivý a né ala kovboj asi nikdo nesežene.
Otázkou je jestli vlastník s jiným vedením nedokáže víc. Nevím jak možné je se přiblížit Popovičovým časům?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 3.5.2019 23:39

Doufám, že se Hynek neuchýlí k odvolání Vachyho a Hejkala. Ono odehrát sezónu "téměř bez" útočníka je slušnej výkon.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 4.5.2019 7:22

NIN píše:Ja prosim vsechny, kteri umi anglicky, poslete nejake maily na vedeni AGC. At uz slusne, nebo neslusne. Vzdyt to neni mozny tohle. Kdyby to takhle kurvili ve sklarne, davno by je uz kopli do prdele !!!
Me vysledky “prace” tech dvou hovad stoji zdravi :evil:

Zbytečné, Japonec AGC nemá tušení, že existuje nějaký fotbal v Teplicích. Možná, kdy PŠ měl zájem ho prezentovat. Ale on ho nemá, to je jasné.
Psal jsem tam kdysi na toto téma velmi slušný ,dopis a to jsme ještě za Rady něco hráli. Samozřejmě žádná reakce.Bylo jasné, že je nesmysl s nimi komunikovat. Japonec je obecně velmi nekomunikativní, natož boss v ASAHI.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 4.5.2019 7:43

Možná to zahrát na znevážení značky AGC, jak tu někdo navrhuje.. To by mohlo přes ten jejich komunikační portál projít. Ve firmách jako je ASAHI, MHI atd je cenzura komunikačních kanálů. Dostat se na CEO lze pouze přes jeho podřízené v boardu. A to s teplickým fotbalem vidím těžko řešitelné. To by těch dopisů muselo být aspoň 20.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Konrád » 4.5.2019 7:50

Teplicím fandím od té doby, co mě můj otec ještě jako malého kluka vzal na fotbal na jedno z posledních utkání na hřiště u drožďárny. Od té doby jsem s nimi prožil několik krásných chvil, hodně špatných chvil, občas mi z jejich výkonu bylo trapně, ale včera poprvé jsem se za ně vyloženě styděl. Samozřejmě že jim budu fandit dále a budu si přát aby se stal zázrak a znovu začali hrát fotbal jako za party kolem Mariana Řízka pod vedením Josefa Pešiceho, ale nikdo mi nemůže mít za zlé, že se již nechodím dívat na jejich "výkony". Masochismus je mi cizí a na vyhození peněz umím najít hodně lepších způsobů. Jestli se dočkám toho, že zase budou dřít od začátku zápasu do konce, tak to třeba ještě přehodnotím.
Naposledy upravil Konrád dne 4.5.2019 7:57, celkově upraveno 1
Konrád
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 4.5.2019 7:56

Pan Hejkal to řekl: NEJSME DOBŘE POSKLÁDÁNI CHARAKTEROVĚ !!!
100% podepisuju. V tom ro vězí.
Přeloženo do češtiny: tým nemá hráče (=množné číslo), kteří mají dostatek IQ a morálních a lidských kvalit, aby tým fungoval.
Asi si pán ověřil, že jim může v tréninku říkat cokoli, ale oni to na place stejně ignorují.
Znamená to dramatickou obměnu kádru a začít budovat i za cenu sestupu z ligy.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kosíno » 4.5.2019 9:17

Mě teď vážně mrzí, že jsme nezahučeli do skupiny o sestup. Bohemka by byla Boleslavi důstojným soupeřem a tady by se třeba někdo konečně chytil za rypák... Takhle řeknou,že to byl ojedinělý zkrat a pojede se "vesele" dál...
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 4.5.2019 12:09

Včera jsem to tam protrpěl až do konce! Nevěděl jsem jestli se smát nebo brečet! Takhle vypadají profesionální královsky placení sportovci FK Teplice....katastrofa! V Boleslavi oslavují jaký jsou jejich hráči borci a jak budou hrát poháry,nechci vám kazit radost,ale tady by podobným výsledkem vyhrála asi i Dukla nebo Karviná a možná i kdokoliv z druhý ligy bohužel!!!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 4.5.2019 12:11

Kosíno píše:Mě teď vážně mrzí, že jsme nezahučeli do skupiny o sestup. Bohemka by byla Boleslavi důstojným soupeřem a tady by se třeba někdo konečně chytil za rypák... Takhle řeknou,že to byl ojedinělý zkrat a pojede se "vesele" dál...

Souhlas !
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 4.5.2019 14:26

NIN píše:
Kosíno píše:Mě teď vážně mrzí, že jsme nezahučeli do skupiny o sestup. Bohemka by byla Boleslavi důstojným soupeřem a tady by se třeba někdo konečně chytil za rypák... Takhle řeknou,že to byl ojedinělý zkrat a pojede se "vesele" dál...

Souhlas !

Ono to vyjde nastejno. Musíme postavit nové mužstvo, alespoň na takové úrovni, aby dokázalo postoupit z 2. ligy. Tohle by na to nemělo.
:love2:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 4.5.2019 14:56

já si myslím,že je všechno špatně a ryba smrdí od hlavy a hráči to vidí a tam ani trenér nic nezmůže,aby nejvyšší člen klubu nebyl na nejdůležitějším zápese sezony je taky vrchol... :-/
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 4.5.2019 16:44

Vzhledem k tomu, že PŠ už nefiguruje ve strukturách AGC, pokud se nepletu, tak potvrdil, že ho fotbal nezajímá.
Takže naprosto nevěřím, že myslí vážně , co je v jeho prohlášení.
Typické plácnutí do vody, které má utišit emoce a za 2 měsíce bude zapomenuto, věří ten člověk.
Na základě toho prohlášení v klubu zůstanou jen loyální, což se dá přeložit "loyální vedení".
Strašně důležité bude jednání trenéra a sportovního ředitele v následujících týdnech.
Osobně bych nařídil od pondělí dovolenou, v Bolce postavil juniorku a za 20 dní nástup do práce. Měsíc lítat po horách a tvrdě nabírat fyzičku.
Nutno sehnat 5-6 hráčů do základu. Zbytek kádru na lavici nebo vyhodit.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 7.5.2019 16:29

https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/tepl ... pohary_jic

Já nemám slov. Tohle že je trest? Po všech těch vyjádřeních do novin jsem myslel že je budou čtvrtit někde na náměstí a je z toho zase je výsměch. 50 procent z platu a žádné prémie při odvetě a možná i někdo odejde, když bude chtít. No to jste to teda vyřešili. Fuj. :down:
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 7.5.2019 17:12

AkaKchan píše:https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/teplice-debakl-tresty-pokuty-zkracena-dovolena-pohovory-reditel-petr-hynek-trener-stanislav-hejkal.A190507_124924_fot_pohary_jic

Já nemám slov. Tohle že je trest? Po všech těch vyjádřeních do novin jsem myslel že je budou čtvrtit někde na náměstí a je z toho zase je výsměch. 50 procent z platu a žádné prémie při odvetě a možná i někdo odejde, když bude chtít. No to jste to teda vyřešili. Fuj. :down:

Zase chytrá Horákyně Hynek. Ten trest pomáhat s mládeží měli mít ve smlouvě jako permanentní činnost. Myslel jsem, že někdo vyletí na hodinu. Trénovat tejden po soutěži, to je taky volovina, v tu dobu měli hrát finále nadstavby, takže předplacený dovolený jim zůstanou. Takhle se klubem nevládne, neměli by autoritu ani v pionýru.
:punking:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 7.5.2019 17:36

https://www.eurofotbal.cz/clanky/hraci- ... va-432249/

Na Eurofotbalu dokonce píšou že jde o přísný trest. To je zase komedie. :-/
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 7.5.2019 18:14

co na uvedený trest říká NIN, který vyzýval lidi, ať napíšou Japoncům. :-O
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 7.5.2019 18:40

prokopecholy píše:co na uvedený trest říká NIN, který vyzýval lidi, ať napíšou Japoncům. :-O

copak NIN. to je etalon názorů fanoušků. na FB hejtuje vedení za Bezdičku prý jako náhradu za Vaněčka. přitom přišel narychlo jen na tohle jaro na doporučení Drska když se těsně před začátkem jara zranili Lutz a Jindras ...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 7.5.2019 19:05

js64 píše:
prokopecholy píše:co na uvedený trest říká NIN, který vyzýval lidi, ať napíšou Japoncům. :-O

copak NIN. to je etalon názorů fanoušků. na FB hejtuje vedení za Bezdičku prý jako náhradu za Vaněčka. přitom přišel narychlo jen na tohle jaro na doporučení Drska když se těsně před začátkem jara zranili Lutz a Jindras ...

Bezdička je hráč divizní, možná třetiligové úrovně. Že nastupoval do ligových zápasů není jeho vina, ale toho, kdo ho sem přivedl a bohužel taky Hejkala, že ho stavěl. Vždyť to všichni museli okamžitě vidět, že na ligu nemá. Co čekali od náhradníka z Dukly, že se tady z něj stane nový Griezmann nebo Neymar? :suicide:
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 8.5.2019 4:58

Co tomu rikam ? Ze to je uplne o hovne. Pokuty ty hrace fotbal hrat nenauci. Z dilu na trabanta chteji slozit ojetou oktavku (na nutny dojezd...) . O vyssi tride a ambicich nelze hovorit, protoze o to AGC ani nestoji.
Reseni jsou jen dve :
- AGC vykopne Sedlbauera s Hynkem, dosadi vedeni s fotbalovymi zkusenostmi a uvolni na fotbal minimalne tolik prostredku, kolik uvolnovalo za FH. AGC je jedna z nejvetsich nadnarodnich korporaci , obraty a zisky ma, akorat je do teplickeho fotbalu uz davat nechce.
- AGC klub proda nekomu, kdo fotbal v Teplicich bude chtit delat.

Oboji je aktualne nerealne, takze volny pad bude (s drobnymi vykyvy do 10. mista) pokracovat. Zatim neni od ceho se odrazit. Zmeny nastanou asi az po sestupu. O to vic je skoda, ze jsme neskoncili o misto niz. Chlapcum by naskakalo trochu vic vrasek, nez jen z dvojutkani s Boleslavi...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 8.5.2019 5:29

js64 píše:

U me doba korektnosti k vedeni a vlastnikovi klubu skoncila. O nahrade Vanecka Bezdickou jsem nepsal. A tech hracu, co na ligu nemaji a jsou v zakladu je mnohem vic. Navrat Hoska nepochopil snad nikdo. Cmovs, tak slabeho obrance jsem v Teplicich snad jeste nevidel. Vosahlik , to je (zaplatpanbu ukoncena) kapitola sama pro sebe. Moulis nehral stabilne ligu nikde, jen stridal. Hycka “vyniknul” akorat v topicim se Brne. Trubac, Kucera by drive v Teplicich sotva lestili lavicku. Luts ? Toho jsme ani poradne nevideli, porad marodi. Jindracek v Teplicich drive skoncil, pze na to proste bohuzel nemel a je tu zpatky. Kuchta golovej mozna bude, ale za fungujicim tymem, ktery sance umi vytvorit. A neni nas, takze i kdyby vyniknul, klub z nej profitovat nebude.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 8.5.2019 5:45

js64 píše: copak NIN. to je etalon názorů fanoušků. na FB hejtuje vedení

Doba, kdy musel kazdej drzet hubu a krok, je davno pryc. Ja verim, ze nekterym nekriticky loajalnim fanatikum a obzvlaste vedeni by vyhovovalo, kdyby ti, co kritizuji (a pamatuji lepsi casy), sklapli krovky, jako tech par tisic, co uz z tribun vypudili. Ale me neni jedno, co se s klubem, kterymu jedinymu od mala fandim (zahranici ani repre me nezajima), deje. Neda se to vypnout. Ja totiz na tom stadione byl i v druhe lize a zase tam budu, at bude vlastnikem kdokoliv.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 9.5.2019 14:02

Ojedinělý zkrat to nebyl. To byla další ze sérií blamáží z posledních let.
2019) Boleslav doma 0:8
2018) Sparta doma 0:4
2018) se zoufalým k sestupu mířícím Brnem doma 1:4
2017) výbuch v poháru doma s druholigovým Hradcem 2:3
2016) vypadnutí s Královým Dvorem v poháru 0:1
2016) zkrat v Příbrami v posledních 5 minutách z 2:1 na 2:3
2016) výbuch v Olomouci v posledním kole 0:6
2015) výpadek v poháru 0:3 s druholigovými Pardubicemi

U těchto zápasů byli Krob, Jeřábek, Grigar, Vondrášek, Hora.

Za necelé 4 roky to je sakra velký výčet průserů. Krom toho, že kádr není až tak kvalitní a široký, tak opory nejsou oporami a reprezentační naděje jako Trubač nebo Žitný hrají nyní hluboko pod svojí úroveň.

Tuhle sezonu vyniká Vondrášek, Hora, Moulis. Občas Grigar.
Zbytek je průměrný až podprůměrný. Chybí střelec či střelci, aktuálně jsme 3 zápasy bez gólu, v sezoně už máme dokonce jednu takovou sérii 4 zápasovou.

Je vidět, že herně to není tak zlé, počet rohů máme pátý největší po první čtyřce a to je slušné číslo. Takže k bráně jsme schopni se dostat, šance si možná vytvoříme, ale nestřílíme, v tom jsme až čtrnáctí z celé ligy, střely na bránu dokonce předposlední. Horší je jenom Dukla. A bojovnosti jsme úplně na dně, vybojovaných faulů jen 374, to je nejméně z celé ligy a penalt jsme taky moc nevybojovali.

Evidentně nefunguje souhra obrany včetně zálohy. Máme největší počet střel na naši bránu z celé ligy. Každý vidí, že vůbec nedostupujeme hráče před 16kou a necháme je kombinovat až do kuchyně. Toho dokonale Boleslav využila. A když už dostoupíme hráče, tak to nedokážeme udělat čistě, bylo proti nám nejvíce standardek z celé ligy. Minule jsem šel z fotbalu a mluvil o tom tak dvanáctiletý kluk a ptal se tatínka, proč soupeře necháváme hrát až do vápna.

Hejkal se to pokusil změnit a na čas úspěšně, ale v posledních zápasech zase hráči upadli do starých kolejí toho, co tu bylo předtím dlouhodobě.
Je tady 4-5 hráčů, které klidně můžeme postrádat. Další 3-4 jsou na hraně.
Na každém postu od obrany, přes zálohu až po útok potřebujeme 2 hráče. Ten průvan je nevyhnutelný.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.5.2019 18:22

djrhedy píše:

Ojedinělý zkrat to nebyl. To byla další ze sérií blamáží z posledních let.
2019) Boleslav doma 0:8
2018) Sparta doma 0:4
2018) se zoufalým k sestupu mířícím Brnem doma 1:4
2017) výbuch v poháru doma s druholigovým Hradcem 2:3
2016) vypadnutí s Královým Dvorem v poháru 0:1
2016) zkrat v Příbrami v posledních 5 minutách z 2:1 na 2:3
2016) výbuch v Olomouci v posledním kole 0:6
2015) výpadek v poháru 0:3 s druholigovými Pardubicemi

U těchto zápasů byli Krob, Jeřábek, Grigar, Vondrášek, Hora.

Za necelé 4 roky to je sakra velký výčet průserů. Krom toho, že kádr není až tak kvalitní a široký, tak opory nejsou oporami a reprezentační naděje jako Trubač nebo Žitný hrají nyní hluboko pod svojí úroveň.

Tuhle sezonu vyniká Vondrášek, Hora, Moulis. Občas Grigar.
Zbytek je průměrný až podprůměrný. Chybí střelec či střelci, aktuálně jsme 3 zápasy bez gólu, v sezoně už máme dokonce jednu takovou sérii 4 zápasovou.

Je vidět, že herně to není tak zlé, počet rohů máme pátý největší po první čtyřce a to je slušné číslo. Takže k bráně jsme schopni se dostat, šance si možná vytvoříme, ale nestřílíme, v tom jsme až čtrnáctí z celé ligy, střely na bránu dokonce předposlední. Horší je jenom Dukla. A bojovnosti jsme úplně na dně, vybojovaných faulů jen 374, to je nejméně z celé ligy a penalt jsme taky moc nevybojovali.

Evidentně nefunguje souhra obrany včetně zálohy. Máme největší počet střel na naši bránu z celé ligy. Každý vidí, že vůbec nedostupujeme hráče před 16kou a necháme je kombinovat až do kuchyně. Toho dokonale Boleslav využila. A když už dostoupíme hráče, tak to nedokážeme udělat čistě, bylo proti nám nejvíce standardek z celé ligy. Minule jsem šel z fotbalu a mluvil o tom tak dvanáctiletý kluk a ptal se tatínka, proč soupeře necháváme hrát až do vápna.

Hejkal se to pokusil změnit a na čas úspěšně, ale v posledních zápasech zase hráči upadli do starých kolejí toho, co tu bylo předtím dlouhodobě.
Je tady 4-5 hráčů, které klidně můžeme postrádat. Další 3-4 jsou na hraně.
Na každém postu od obrany, přes zálohu až po útok potřebujeme 2 hráče. Ten průvan je nevyhnutelný.

Slusna rekapitulace, klobouk dolu :-O :up:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 10.5.2019 17:54

Souhlasím. Je to docela vyčerpávající.
Dodal bych, že chybí herní koncepce, trpělivost, soudržnost a herní inteligence. Chybí lídr týmu, který má koule to za každé situace uřídit. I fotbal je o hlavě.
My po 15 minutách, když to nejde, začneme kopat míče dopředu a je po fotbale.
Souhlas, že do každé řady potřeba 2 noví hráči.
Alda
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2018/2019