FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

FK Teplice - Bohemians Praha 1905

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2018/2019.

FK Teplice - Bohemians Praha 1905

Příspěvekod Tomas » 13.4.2019 13:30

Tak zklamání je jak výsledek tak i hra.Pro mně snad nejhorší výkon pod Hejkalem. Předpokládám, že po odehrání tohoto kola jsme zpět ve hře o skupinu 11. -16. místo. Bezdička tragédie. Ihned vrátit zpět do Dukly. Hošek druhá tragédie, ale toho není komu vrátit.
Jediné pozitivum je návrat Kroba, u něj to ale bude vrácení se do formy. Přímáky ale v noze má.
Jinak není koho vyzdvihnout, jediný který hrál standard byl Kuba Hora.
Tomas
Registrovaný člen

Re: FK Teplice - Bohemians Praha 1905

Příspěvekod George » 13.4.2019 16:40

Máme zaděláno na zajímavý konec sezóny! Všechno pod náma vyhrálo a tak jsme tam,kde si zasloužíme být,na hraně!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.4.2019 18:10

Mělo to skončit plichtou, nevím, kam jsme se v závěru hnali. Ale neviděl bych to ve slabém výkonu. Tenhle manšaft hraje na co má. Nejméně 3 hráči v základu do ligy nepatří a to, co zbylo na lavičce je jen paběrek. Není to v hráčích a trenérovi, ale v šetřivém vedení. Včera jsem po letech zavítal na hlavní tribunu a žasnul, kolik sedaček olepených samolepkami o obsazení permanentkou zůstalo neobsazených nebo na nich seděli příchozí jako třeba já s kamarády fandícími Bohemce. Byla to pro mně potupa tvářit se přátelsky a neklít. Ale vyhráli zaslouženě.
Kromě toho jsem zjistil, že část hlavní tribuny přístupná vchodem B má zoufale zabezpečeno občerstvení, které při vedením požadované větší návštěvě absolutně nemůže postačovat. Také pozastavená rekonstrukce severní tribuny přináší další ztráty, když nedokončená neuzavřená souvrství sanačních materiálů chátrají.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod George » 13.4.2019 19:24

Kozel píše:Mělo to skončit plichtou, nevím, kam jsme se v závěru hnali. Ale neviděl bych to ve slabém výkonu. Tenhle manšaft hraje na co má. Nejméně 3 hráči v základu do ligy nepatří a to, co zbylo na lavičce je jen paběrek. Není to v hráčích a trenérovi, ale v šetřivém vedení. Včera jsem po letech zavítal na hlavní tribunu a žasnul, kolik sedaček olepených samolepkami o obsazení permanentkou zůstalo neobsazených nebo na nich seděli příchozí jako třeba já s kamarády fandícími Bohemce. Byla to pro mně potupa tvářit se přátelsky a neklít. Ale vyhráli zaslouženě.
Kromě toho jsem zjistil, že část hlavní tribuny přístupná vchodem B má zoufale zabezpečeno občerstvení, které při vedením požadované větší návštěvě absolutně nemůže postačovat. Také pozastavená rekonstrukce severní tribuny přináší další ztráty, když nedokončená neuzavřená souvrství sanačních materiálů chátrají.

Tady pomůže už jedině změna vlastníka a kompletní defenestrace vedení! Lidi kteří ten fotbal nechtějí dělat především pro fanoušky a navíc je to snad asi ani nebaví to dovedou v Teplicích jedině do kopru!
George
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 14.4.2019 10:44

George píše:Máme zaděláno na zajímavý konec sezóny! Všechno pod náma vyhrálo a tak jsme tam,kde si zasloužíme být,na hraně!

Odpovida to kadru, kterym klub disponuje. Ja osobne to vidim jeste tak o jedno, dve mista nize.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 14.4.2019 10:58

Kozel píše:Mělo to skončit plichtou, nevím, kam jsme se v závěru hnali. Ale neviděl bych to ve slabém výkonu. Tenhle manšaft hraje na co má. Nejméně 3 hráči v základu do ligy nepatří a to, co zbylo na lavičce je jen paběrek. Není to v hráčích a trenérovi, ale v šetřivém vedení. Včera jsem po letech zavítal na hlavní tribunu a žasnul, kolik sedaček olepených samolepkami o obsazení permanentkou zůstalo neobsazených nebo na nich seděli příchozí jako třeba já s kamarády fandícími Bohemce. Byla to pro mně potupa tvářit se přátelsky a neklít. Ale vyhráli zaslouženě.

Za 1- Bohemka jasne lepsi, stejne jako Banik. Je dobre, ze jsme neplichtili, pac jinak se ti kokoti nahore nikdy nechytnou za rypak. V soucasne situaci klubu je nahodna vyhra nad Plzni Pyrrhovym vitezstvim, pac je utvrzuje v tom, ze nakupovat dobre hrace nemusi.
Za 2 - navstevy jsou odpovidajici soucasne situaci. A bude hur.
Za 3 - obcerstveni vchod B je trvaly a nemenny stav. Neschopnost odpovednych osob, stejne to nikdo neresi.
Za 4 - stav stadionu me zajima az v posledni rade. Me zajima co se deje na hristi. A tam je investice 0 a podle toho to vypada. Zacinam ty dva zastupujici sasky nenavidet, za to co z klubu, kteremu od mala fandim, stihli po smrti FH, udelat.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 14.4.2019 16:53

NIN píše:

Za 1- Bohemka jasne lepsi, stejne jako Banik. Je dobre, ze jsme neplichtili, pac jinak se ti kokoti nahore nikdy nechytnou za rypak. V soucasne situaci klubu je nahodna vyhra nad Plzni Pyrrhovym vitezstvim, pac je utvrzuje v tom, ze nakupovat dobre hrace nemusi.
Za 2 - navstevy jsou odpovidajici soucasne situaci. A bude hur.
Za 3 - obcerstveni vchod B je trvaly a nemenny stav. Neschopnost odpovednych osob, stejne to nikdo neresi.
Za 4 - stav stadionu me zajima az v posledni rade. Me zajima co se deje na hristi. A tam je investice 0 a podle toho to vypada. Zacinam ty dva zastupujici sasky nenavidet, za to co z klubu, kteremu od mala fandim, stihli po smrti FH, udelat.

Tvl tvoje "argumentace" se skoro nedá číst. Já budu zase v rámci tohohle "fanwebu" čůrat proti větru. Aktuálně to není dobrý a poslední dva zápasy stály za pendrek výkonem. O tom žádná. Potřebujeme posílit, o tom taky nepolemizuju. Na druhou stranu jaký náhodný vítězství s Plzní??? S tímhle kádrem Hejkal dokázal vyhrát šest z posledních 12 zápasů /plus jedna plychta/, žádnej jeden náhoďák. To prostě není fér proti tomu týmu. Schazuje se Kuchta, není to sice úplně top, ale dal bych mu chvíli na adaptaci. Dal tři góly v sedmi zápasech. To je přece slušný. Po adaptaci se vyloupl Schejbal, dneska vzadu možná nejlepší. Divácky byla Bohemka bída, ale kombinace takhle svinský! zimy a přenosu v tv na čt sport. to bylo vražedný. Ne, že by přišlo pět tisíc, ale myslím, že tak o 500-1000 míň asi jo. A jiak tohle kolo: Jablonec 2300, Slovácko 3000, Opava 2900, Karviná 2100 ...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 15.4.2019 15:57

Věděli jsme, že bude úspěch nehrát o záchranu. A ona se chvíli naskytla šance na šestku. Teď to chce 3 body, nejlépe 4. to je celý.
Alda
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2018/2019