FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

AC Sparta Praha - FK Teplice

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2018/2019.

AC Sparta Praha - FK Teplice

Příspěvekod Tomas » 9.12.2018 20:27

Dnes moc pěkný výkon. Hráli jsme sice proti Spartě která je v krizi, ale pořád hodně podobná Sparta jako ta, která nám dala 4ku před pár týdny.
Trochu mne děsí rady ze studia, že se má Sparta pokusit o Krále. Doufám, že půjde z Teplic ven za pěkný peníz do zahraničí.
Dnes mančaft :up:
Tomas
Registrovaný člen

Re: AC Sparta Praha - FK Teplice

Příspěvekod Kydy » 9.12.2018 20:50

Zápas jsem neviděl, škoda... Blahopřeji k vítězství :applause: :applause: :applause:

velmi potěšilo!
Kydy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 10.12.2018 7:08

Vitezstvi na Sparte se pocita, i kdyz je v totalni krizi. Dulezite 3 body. :up:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 10.12.2018 8:43

Teplice předvedly odvážný a kvalitní výkon podložený bojovností. Kvalitu jsem viděl v přihrávce a pohybu.
Jasný výsledky práce nového trenéra.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Bogan_tp » 10.12.2018 8:58

Alda píše:Teplice předvedly odvážný a kvalitní výkon podložený bojovností. Kvalitu jsem viděl v přihrávce a pohybu.

Ano, je to jak minulý zápas. Jezdit po zadku, napadat hráče při rozehrávce a dávat balon rychle po zemi od nohy, nic jiného jim trenér nemůže říci a když to plněj, tak je to paráda.
Bogan_tp
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 12.12.2018 1:33

Alda píše:Teplice předvedly odvážný a kvalitní výkon podložený bojovností. Kvalitu jsem viděl v přihrávce a pohybu.

Jj, i obraz hry byl dobry. To nic nemeni na tom, ze kadr je nutne doplnit hotovymi hraci do zakladu kazde rady. Mininalne utok, zaloha.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 12.12.2018 6:55

NIN píše:

Jj, i obraz hry byl dobry. To nic nemeni na tom, ze kadr je nutne doplnit hotovymi hraci do zakladu kazde rady. Mininalne utok, zaloha.

takže i divácky atraktivní nadstavba byla?
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 12.12.2018 8:52

:applause: :up2: Záběry do teplického kotle po gólu a vítězství k nezaplacení ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 12.12.2018 10:00

js64 píše:
NIN píše:

takže i divácky atraktivní nadstavba byla?

Jj, po vapno se mi to libilo. Odvazna hra s vysokym napadanim, po zemi, balon rychle od nohy, dalo se na to koukat. :up:
Ale u vapna finalni nahravka, prekvapive reseni, souhra, narazecka, to me tam porad chybi. Tam uz to s nekterymi soucasnymi hraci lepsi asi nebude, pac kdyz vidim rychlost, kvalitu zpracovani a dobu odehrani mice, natoz drzost a sebevedomi neco prekvapiveho vymyslet, tak ted Hejkal zdima z muzstva maximum mozneho. Kvalitni finalni balony vidim jen od Kroba.
Od odchodu Potocneho nam zoufale chybi uspesny exekutor primych kopu. V tom jsme uplne neskodny. O lavicce nahradniku ani nemluvim, kdyz se nam tam zase “vrti” Cervenka :-P

Pri vsi ucte ke snaze a hernimu nasazeni Lojzy Hycky nerozumim tomu, proc je v zakladu namisto technicky i konstitucne lepe vybaveneho Lutse. Lojzovo vyska a vaha v osobnich soubojich je obrovsky handicap a zadny Deschamps ani Valbuena to (jeste porad) neni, aby to nahradil ostatnim hernim umem. :-P
NIN
Registrovaný člen

Zpět na Sezóna 2018/2019