FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Domácí pohár

Diskuse k zápasům FK Teplice v domácím poháru a jednou snad zase také v evropských pohárech.

Re: Domácí pohár

Příspěvekod Kosíno » 28.8.2019 21:03

Na to, že jsme zvládli ošemetné úvodní kolo poháru je tu nějak mrtvo... Otázka na fandy z výjezdu: Jak to vypadalo?
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 29.8.2019 12:17

Kosíno píše:Na to, že jsme zvládli ošemetné úvodní kolo poháru je tu nějak mrtvo... Otázka na fandy z výjezdu: Jak to vypadalo?

mně připadá, že všichni čekají , co se bude dít. Jsme poslední, po ostudné porážce hraje téměř stejná 11ka. Pohár se zvládnul v II.půli a já bych to nebral zase tak na lehkou váhu, protože týmy z nižších soutěží jsou vždy nažhaveni se ukázat. Příbram vypadla, Ostrava také prohrávala, Bohemians se Zápy 3:2
My jsme nikdy v minulosti moc soupeře z nižších soutěží neválcovali.....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.8.2019 13:36

Tomas píše:
Kosíno píše:Na to, že jsme zvládli ošemetné úvodní kolo poháru je tu nějak mrtvo... Otázka na fandy z výjezdu: Jak to vypadalo?

mně připadá, že všichni čekají , co se bude dít.

Nebo jim je to už pomalu šumák. Alespoň mně už nechává teplický fotbal téměř chladným s výjimkou toho, že jednou týdně přetrpím tu bídu u O2TV. Vášeň se už ale podařilo odpovědným zadupat do země jako nosorožci požár ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 29.8.2019 13:47

JirkaXXL píše:
Tomas píše:

mně připadá, že všichni čekají , co se bude dít.

Nebo jim je to už pomalu šumák. Alespoň mně už nechává teplický fotbal téměř chladným s výjimkou toho, že jednou týdně přetrpím tu bídu u O2TV. Vášeň se už ale podařilo odpovědným zadupat do země jako nosorožci požár ...

Já to taky zkoušel , ale tak nějak se nevypaří těch 25let nebo kolik jak dlouho jsem fanouškem :-) Chodím už i se synem a je to pěkný i přes tu všechnu bídu okolo vedení a výsledků...
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 30.8.2019 18:13

Asi nehrozí ,že sme měli naký procenta u toho Krále či?Šel tak za 20mega a Kuchtu kterej už neni :-)) To je ještě větší provar než s Lifisem
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 31.8.2019 8:55

napsty píše:Asi nehrozí ,že sme měli naký procenta u toho Krále či?Šel tak za 20mega a Kuchtu kterej už neni :-)) To je ještě větší provar než s Lifisem

Prachy budou dobrý, ale do váčku AGC.
Kozel
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Pohárové zápasy