FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Sparta - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Sparta - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod Addax » 11.5.2010 15:10

A já to zlehčím a úplně obrátím. Všichni tři před náma rupnou. Spokojeni pak budou úplně všichni. Tedy pokud ještě pak Jablonec vyhraje Ondrášovku. Sparta bude mít stejně titul, my třetí místo a poháry (včetně sympatií všech ostatních), Ostrava bude taky spokojená, bude v pohárech, titul stejně nechtěla. ;-) Takže Teplice, Příbram, Budějky - do toho!
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 11.5.2010 15:16

JTB píše:Lantsmit: někdy jsem míval při čtení tvých příspěvků pocit, že je psal jeden nejmenovaný volební manažer jedné nejmenované populistické strany. Emoce, slzičky v přímém přenosu, patetická slova. A zároveň chladný marketingový kalkul. Snaha zalíbit se.

:no: ...a není tohle zbytečné (nadbytečné)?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod lantsmit » 11.5.2010 15:44

Addax píše:
JTB píše:Lantsmit: někdy jsem míval při čtení tvých příspěvků pocit, že je psal jeden nejmenovaný volební manažer jedné nejmenované populistické strany. Emoce, slzičky v přímém přenosu, patetická slova. A zároveň chladný marketingový kalkul. Snaha zalíbit se.

:no: ...a není tohle zbytečné (nadbytečné)?

Addax: Může tohle ještě někoho překvapit?
JTB: O sympatiích fanoušků Ostravy či Jablonce nepadla nikde ani zmínka. O sympatiích fotbalové obce jako celku až na šestém místě. Co se týká Tepličáků, tak právě kvůli dopředu loženejm zápasům spousta lidí (a tedy i Tepličáků) na fotbal nechodí.
All: je čas se zase stáhnout do bezpečný vzdálenosti...Za chvíli bych mohl být nařčen, že tady za někoho agituju...
lantsmit
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 11.5.2010 18:54

LANTSMIT

Souhlasim s tebou, a je skoda aby jsi se nechal odradit JTB a jeho nesouhlasem.Ja souhlasim s Tebou!!
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 11.5.2010 18:59

Na druhé straně - pokud máme prohrát (ve vší čestnosti, protože Sparta je fakt silná), pak aspoň naše prohra poslouží dobré věci. Už je to jasné?

Mě teda ne, protože i její trenér naříká, že jim to nejde ..., ale hlavně mám pocit, že JTB se točí pořád kolem dokola, ale jasno má = 1. Sparta !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 11.5.2010 21:30

Jenom zaslepený a nebo fanoušek Sparty může napsat, že je silná. Každý den bojuji v práci se Sparťany. A pak někdo napíše tohle na teplický forum? Tak to mám dost
hans85

Příspěvekod JTB » 11.5.2010 21:31

Melda: moment, kam až jsme se to dostali? Nevědět, o co jde, usoudil bych z předchozích řádků, že JTB je jeden z hráčů týmů a vy ho tady sborem přesvědčujete, aby to Spartě nepouštěl... :-D Takový vliv bohužel nemám.

Něco vám povím. Když jsem se začal okolo klubu pohybovat (a že je to už taky pár let), přišel jsem na zajímavou věc. Čím víc jsem se toho o zákulisí a fungování Teplic, ale i zbytku ligy dozvídal, tím méně jsem si troufal funkcionářům aspoň v duchu nadávat. Krásně je to vidět na názorech na sestavu. Nejvíc trenérovi (ať už to byl Vlasta Mareček, Rada nebo Plech) nadávají ti, kteří přijdou tak na každý druhý zápas a výkonnost hráčů posuzují z naprostého minima. Naopak, nejvíc pochopení mívají lidi "od fochu", tedy pokud nemají v okolí teplického kádru své vlastní zájmy. :heart:

Proto si třeba rád přečtu každý komentář od kolegy Kozla, jelikož ví, o čem mluví. Je znát, že někdy trénoval a ví, jaké to je nést zodpovědnost za výsledek. A naopak jen nechápavě kroutím hlavou nad litániemi některých jiných, obzvlášť když o teplický fotbal roky ani nezavadili.

Tím se dostávám k tomu zápasu na Spartě. Pamatuju ten vztek, když mí spoluhráči kdysi prodali zápas v I.B třídě, snad to bylo v Bohušovicích, a já se o tom dozvěděl až o půli. Nemohl jsem s tím nic dělat, byl jsem útočník, a tak jsem se snažil soupeřům aspoň pořádně naložit. A stejně jsem to tehdy obrečel.

Jasně že nechci, aby to Spartě kluci pustili. Styděl bych se. Ale kdyby to z jakékoli příčiny skončilo výhrou Sparty, což se dost možná stane i bez vypouštění zápasu, byla by to jedna z těch porážek, které mě štvou míň, protože aspoň prospěly dobré věci. Normálně jsem po každé prohře rozmrzelej a to, že "aspoň nevyhraje Baník" by byla jediná věc, kterou bych se mohl utěšovat. Už je jasno?
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 11.5.2010 22:26

JTB píše:. Emoce, slzičky v přímém přenosu, patetická slova. A zároveň chladný marketingový kalkul. Snaha zalíbit se.

o par chvil pozdeji.....
JTB píše:Pamatuju ten vztek, když mí spoluhráči kdysi prodali zápas v I.B třídě, snad to bylo v Bohušovicích, a já se o tom dozvěděl až o půli. Nemohl jsem s tím nic dělat, byl jsem útočník, a tak jsem se snažil soupeřům aspoň pořádně naložit. A stejně jsem to tehdy obrečel.
:up2: :-D
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 11.5.2010 22:34

Lukasmen: co je na tom nepochopitelného? Já tu nevyhrožuju, že když na mě bude někdo ošklivej, tak - fňuk - odejdu, jsa raněn na duši své romantické. Ale ty jsi předchozí působení pana kolegy ještě na starém fóru nezažil, viď?

To, že mě tu někdo neustále osočuje z toho, že snad rovnou dohaduju prodej zápasu, je věc poněkud jiná, a tak popisuju, jak se věci mají.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 11.5.2010 23:21

Zdá se, že nejsme sami komu to celé vrtá v hlavě.

http://deniksport.blesk.cz/clanek/fotba ... stime.html

BTW, 10 mega pokuty v případě nastoupení Doška na Spartě je síla.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.5.2010 2:11

AkaKchan píše:Zdá se, že nejsme sami komu to celé vrtá v hlavě.

http://deniksport.blesk.cz/clanek/fotba ... stime.html

BTW, 10 mega pokuty v případě nastoupení Doška na Spartě je síla.

Jsem rád, že ředitel klubu má na věc naprosto shodný názor, jaký jsem tu vyjádřil. A že i majitel a sponzoři stojí za námi v úsilí udělat pro výhru všechno (i přes ztrátu pohárů). Teď už na Letnou vyrazím bez obav.:up:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 12.5.2010 6:35

Všechno určitě zajímavé čtení,ale mne víc zajímá "sportovní (fotbalová) stránka" věci....a to je teprve "téma" na diskuzi! ;-) Nakonec zjistíme,že to 4.místo je víc než spravedlivé.
Petřík

Příspěvekod Kozel » 12.5.2010 7:39

To jou takové mediální hrátky, aby bylo o čem psát. Kdyby měli hráči v hlavách jen polovinu toho, co se tady nablekotalo, tak bude ze zápasu groteska. Ani to nečtu, protože za chvíli by tu mohly padat další moudra, že pokutu za Doška zaplatí Pelta, že Baníkem uplacení rozhodčí jsou odveta za loňskou letní hrozbu bankrotem a neochotu pomoci Baníku s vymáháním dlužných částek za hráče v cizině nebo nestavění Ličky a Mičoly v reprezentaci, atd, atd...
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.5.2010 13:45

Petřík píše:[b]Nakonec zjistíme,že to 4.místo je víc než spravedlivé.

Otázka úhlu pohledu a načasování. Určitě spravedlivější z pohledu 10. místa, na které nás pasovali před sezónou páni odborníci. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.5.2010 14:56

Addax píše:
Petřík píše:[b]Nakonec zjistíme,že to 4.místo je víc než spravedlivé.

Otázka úhlu pohledu a načasování. Určitě spravedlivější z pohledu 10. místa, na které nás pasovali před sezónou páni odborníci. ;-)

No určitěéé, jak se ve fotbale říká. Až se nám, dědkům, vykouří z hlavy to špatný, tak na letošní sezonu budeme vzpomínat v dobrým. To tenkrát v desátým ..., jak sme mohli bejt mistrem, kdyby Vachoušek v předposledním kole trefil placírou v poslední minutě bránu. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 12.5.2010 15:23

Kozel píše:Až se nám, dědkům, vykouří z hlavy to špatný, tak na letošní sezonu budeme vzpomínat v dobrým. To tenkrát v desátým ..., jak sme mohli bejt mistrem, kdyby Vachoušek v předposledním kole trefil placírou v poslední minutě bránu. :-D

: :yes: :yes: ;-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 12.5.2010 15:53

Kozel píše:No určitěéé, jak se ve fotbale říká. Až se nám, dědkům, vykouří z hlavy to špatný, tak na letošní sezonu budeme vzpomínat v dobrým. To tenkrát v desátým ..., jak sme mohli bejt mistrem, kdyby Vachoušek v předposledním kole trefil placírou v poslední minutě bránu. :-D

Trefné :yes: Včetně těch dědků :-))
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 12.5.2010 20:29

Jak se Teplice připravují na Spartu:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... se-Spartou
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 12.5.2010 21:05

Paris píše:Jak se Teplice připravují na Spartu:

Takze tam jede Bcko-vyborne :down:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 13.5.2010 0:32

Tomas píše:

to je fakt Dosek, Kalivoda, Gasparik to je ztrata no :-D jdete do haje s tema plkama ja jedu do praglu si uzit posledni mac sezony,nicim co clovek neovlivni by si nemel kazit den...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 13.5.2010 6:11

Kozel píše:
No určitěéé, jak se ve fotbale říká. Až se nám, dědkům, vykouří z hlavy to špatný, tak na letošní sezonu budeme vzpomínat v dobrým. To tenkrát v desátým ..., jak sme mohli bejt mistrem, kdyby Vachoušek v předposledním kole trefil placírou v poslední minutě bránu.

Trefné Včetně těch dědků

...ale ti dědkové nééééé, jste pánové v nejlepších letech :hi: :yes: :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 13.5.2010 10:25

Petřík píše:A to co tady "vyjevil" výše drjhedy,to už je paranoia......nemáš na půdě Marťany z UEFA? :-O

Pokud Ti něco vadí, tak na mě nereaguj nebo reaguj prosím věcně. Tzn. co konkrétně ti vadí, na tom, co jsem napsal. Na rádoby vtipné výlevy vážně nebudu reagovat. Díky. :up:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 13.5.2010 11:41

djrhedy píše:
Petřík píše:A to co tady "vyjevil" výše drjhedy,to už je paranoia......nemáš na půdě Marťany z UEFA? :-O

Pokud Ti něco vadí, tak na mě nereaguj nebo reaguj prosím věcně. Tzn. co konkrétně ti vadí, na tom, co jsem napsal. Na rádoby vtipné výlevy vážně nebudu reagovat. Díky. :up:

Vadí mi hledání konspirací .........
- "přehmaty ve prospěch Sparty a Ostravy" ....tyto myslíš jen v neprospěch TP?
- "hysterie redaktorů veřejnoprávní TV" ....těchto jen proti TP?
- "neskutečný výkon Brna v Teplicích"....že by pozitivní motivace...a od koho..JN,Ostravy,v té době ještě Plzně...a proč třeba pozitivně (tajemní oni) nemotivovali i Slovácko a Kladno?

No a následně pro zvýšení autentičnosti Tvých úvah uvedeš Mottu a Overbyho......a hned tady máš ty Marťany :-))
Petřík

Příspěvekod Zakarpattya FC » 13.5.2010 12:39

Řepka v deniksport.cz : :-))

Do útoku Teplic se vrátí po karetním trestu Mahmutovič. Je to pro vás nepříjemný hráč?
„Je. Je hrozně rychlej, má dobrý výběr místa. Je to kvalitní fotbalista.“

Podobný typ jako liberecký Kerič?
„Hodně podobnej. Ale podle mě je Mahmutovič ještě silovější. Kerič je taková větší hračka. Umí víc s nohama než Mahmutovič. Ale oba jsou nechutný.“
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 13.5.2010 14:42

Ettiene píše:
Tomas píše:

to je fakt Dosek, Kalivoda, Gasparik to je ztrata no :-D jdete do haje s tema plkama ja jedu do praglu si uzit posledni mac sezony,nicim co clovek neovlivni by si nemel kazit den...

Ale ja reaguji na uvahu,ze by mel prijet tym, kde se otrkaji hraci, kteri nedostavaji sanci.Skoda Gaspiho, myslim on kdyby chytil na jare formu mohl nas tahnout kupredu...
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 14.5.2010 12:53

Petřík píše:
Vadí mi hledání konspirací .........
- "přehmaty ve prospěch Sparty a Ostravy" ....tyto myslíš jen v neprospěch TP?
- "hysterie redaktorů veřejnoprávní TV" ....těchto jen proti TP?
- "neskutečný výkon Brna v Teplicích"....že by pozitivní motivace...a od koho..JN,Ostravy,v té době ještě Plzně...a proč třeba pozitivně (tajemní oni) nemotivovali i Slovácko a Kladno?

No a následně pro zvýšení autentičnosti Tvých úvah uvedeš Mottu a Overbyho......a hned tady máš ty Marťany :-))

Tak postupně:
1) přehmatů ve prospěch Sparty už bylo tolik, že je snad zbytečný to počítat a je mi úplně jedno, jestli to rozhodčí dělají s připodělanosti před Spartou nebo ze zištných důvodů a vůbec nejde o to jestli v TP prospěch nebo neprospěch! Viz např. vyloučení a penalta s Olomoucí.
2) jak už tady zmiňoval JTB - během pár zápasů se čirou náhodou nahromadilo několik nepřehlédnutelných přehmatů ve prospěch Baníku (Brno, Slavia, Teplice)

Rozhodčí dělají chyby jsou to lidi, ale je zvláštní, že u některých týmů se kumulují podivné náhody toho typu, že třeba proti Spartě se neskutečně dlouho nekopala v lize penalta ačkoli se mnohokrát měla. A vzpomeň jen kolik rozhodčích bylo potrestáno za to, že někdo něco neodpískal pro nás a kolik v případech, kdy to bylo naopak. Sorry, ale tady je dost nepoměr.

3) Bohužel tím, že v řadě klubů SLA, MB, BOH1905 pracují/li bývalí kolegové komentátorů z ČT, tak je vidět určitá náklonost některých k tomu či k jinému klubu. Úroveň jen dokresluje, že z kurupční aféry provařený Čapoun nám dál káže svoje moudra. Bosák od tý do by co dělá golf, tak je ve fotbale tak přechytralej až to bolí.

4) ad Brno: Viděl jsem hrát Brno v několika zápasech včetně toho s Teplicema. Říkám, že mi jen přišlo, že při tomhle způsobu hry nemůžou bejt v druhý půlce tabulky. Obrovský nasazení, nevypustili jedinej souboj. Kontry přes několik hráčů, takřka anglickej styl. Jenom je divný, že to prostě přišlo tady a třeba jinak to nepředváděli. V dalších kolech po nás najednou hráli tužku. Ale tak možná slyším trávu růst, tohle celý samozřejmě je spekulace a jen můj osobní dojem.

5) ad zbytek: Motta a Overbo byl priklad, kam se ubira fotbal a ktery se mi nelibi. Kazdymu se meri jinak. Repka se kdysi v kvalde ohnal po Belgicanovi, lehce ho zasah nekam do bricha, ten se skacel a drzel za oblicej. To samy ted bylo v LM. Tahle komedie mela mit jednoznacnou disciplinarni dohru! Co se tyka Overboho, ten si mel na pul roku odpocinout, protoze nasekat tolik chyb v jednom zapase navic v semifinale LM, to se jen tak nevidi. Nakonec jediny trest dostal spravedlive rozhorceny Drogba, coz povazuji za smesne. Fakt, ze se do fotbalu dostavaji obrovske prachy, toci se kolem nej sazkove spolecnosti, jen nahrava ke korupci. A dost casto se neco provali (tamhle rozhodci, tamhle hraci a to vcetne nejlepsi lig) a dle myho je to sotva zlomek toho, co se skutecne deje. Takze nikoli paranoia, ale realita. :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 14.5.2010 13:10

djrhedy píše:Takze nikoli paranoia, ale realita. :down:

Nejsem žádná 20-ti letá naivka a Tvoje názory "vnímám",ale nejsem kvůli ním ochoten si nechat zhnusit něco tak hezkého,jako je fotbal.
Já bych Ti zas mohl na oplátku sáhodlouze vyprávět,co hezkého jsem s fotbalem zažil za poslední rok a půl! Ahoj :up2:
Petřík

Příspěvekod djrhedy » 14.5.2010 16:09

Petřík píše:
Nejsem žádná 20-ti letá naivka a Tvoje názory "vnímám",ale nejsem kvůli ním ochoten si nechat zhnusit něco tak hezkého,jako je fotbal.
Já bych Ti zas mohl na oplátku sáhodlouze vyprávět,co hezkého jsem s fotbalem zažil za poslední rok a půl! Ahoj :up2:

Tak tady se shodneme, nevynechal jsem jediný domácí zápas a navštívil i několik venkovních :up: takže v tomto panuje jasná shoda. Zápasově jsem vždy optimista ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 14.5.2010 19:07

Petřík píše:Tvoje názory "vnímám",ale nejsem kvůli ním ochoten si nechat zhnusit něco tak hezkého,jako je fotbal.

Zajímavé je, že zrovna Vy se svým vystupováním na tomto fóru o něco velmi podobného snažíte, minimálně vůči některým teplickým fanouškům. To samé prý proběhlo kdysi i na ústeckém webu... Ale toť jen drobný rýpanec. Pod ten velký příspěvěk od DJ se můžu takřka bez výhrad podepsat.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Bogan_tp » 15.5.2010 16:16

Přeji klukům hodně štěstí a doufám, že na pohár došáhnem!
Bogan_tp
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 15.5.2010 16:20

Tak je to jasný :-O Hrdlička forever
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod kubiiiceek » 15.5.2010 17:39

My jsme snad zaplaceni .. Sparta je nejspíš o třídu výš než my, o tom tedy žádná, ale ta nevole hráčů, nikdo nechodí pořádně ani do soubojů a z naší strany jen pár ubohých faulů ... Prostě hnus ! ostuda :(
(Psáno v 57 minutě)
kubiiiceek
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.5.2010 17:53

Tomas píše:LANTSMIT

Souhlasim s tebou, a je skoda aby jsi se nechal odradit JTB a jeho nesouhlasem.Ja souhlasim s Tebou!!

JEDNOZNACNE SOUHLASIM S LANTSMITEM.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.5.2010 18:08

hans85 píše:Jenom zaslepený a nebo fanoušek Sparty může napsat, že je silná. Každý den bojuji v práci se Sparťany. A pak někdo napíše tohle na teplický forum? Tak to mám dost

Tohle totiz muze na teplickem foru napsat jenom pragocentristicky ovlivneny JTB, ktery soudi "ze je Sralta silna" a "ze by nam prohra pomohla" a ktery mimo jine jde obcas do slavistickeho kotle, kde jsou "lepsi fandove", nebo na "jeho srdecni zalezitost" Bohemku ... Kua uz se v tom nevyznam :-P JA NOSIM VE FOTBALOVE CASTI SRDCE JENOM TEPLICE A OSTATNI KLUBY JSOU MI U (_!_) . A prazske fotbalove kluby uz z principu a historie nenavidim, nikdy jim nebudu prat jakykoliv uspech - NIKDY to nebude jinak
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.5.2010 18:18

kubiiiceek píše:My jsme snad zaplaceni .. Sparta je nejspíš o třídu výš než my, o tom tedy žádná, ale ta nevole hráčů, nikdo nechodí pořádně ani do soubojů a z naší strany jen pár ubohých faulů ... Prostě hnus ! ostuda :(
(Psáno v 57 minutě)

Scenar byl jasnej, o puli jsem to vypnul. Je mi lito Baniku i Jablonce.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomsely » 15.5.2010 18:22

Tak na konec to pro nás dopadlo nejhůře jak mohlo :(. Dnešní výkon byl opravdu špatný, žádná střela za celý zápas! Sparta byla bohužel o několik tříd výš. Přesto děkuji hráčům za tuto sezónu, předevšim za podzimní část. Jarní už nebyla výsledkově ale především výkonově tak dobrá. Děkuji ale hlavně fanouškům. I když nás nechodilo hodně, tak tam skoro vždy byla dobrá atmosféra. Tak zase v červenci...
Tomsely
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 15.5.2010 18:28

Ono se poslední dobou měnili pravidla fotbalu a já sem si nevšiml? Jinak si přehlížení jejich porušování od Sparty vysvětlit neumím. Tři jasné ruky od Wilfrieda a nic, ani karta. Tolik neodpískaných ofsajdů, že jsem při čísle 5 přestal počítat. Ale nemá smysl se tím zabývat. Dneska jsme stejnak hráli jen jako stafáž.

Naše levá strana je katastrofální, s tím se v létě musí něco udělat. Kde ty loňské sněhy jsou, když to byla na podzim ne-li nejsilnější , tak jedna z nejsilnějších věcí vůbec. Ono ta dnešní nakopávaná na Doška bez Doška ale jinak ani dopadnout nemohla. Nelámu nad námi hůl, ale bude to chtít přeskupit a posílit. Už se těším na letní čachry s přestupy.

Sezóna slušná, hlavně s podzimem spokojenost, jaro hold slabší a to především kvůli zraněním. Doufám, že se kluci dnes nenechali příliš otrávit.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 15.5.2010 18:32

Tak kluci hráli co bylo třeba ;-)Jinak Mareš tam měl jít dřív - stejně tam šel jen provokovat Řepku ,ale když už vedli tak to bylo spíš úsměvný a trapný.Jinak nemám co říct no byla to fraška
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 15.5.2010 18:41

Tak jsme pro smích a ještě bez UEFY ... :up: ( :down: :down: :down: ://)
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 15.5.2010 18:47

kamera,klapka,sparta teplice po prve aaaaa srih,stop,dekuji :up2: oskar za to sice nebude,ale...... :-))
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 15.5.2010 18:49

docela smutná tečka za sezonou :-) Uvidíme, zda Jablonec porazí Plzeň a tahle porážka bude aspoň k něčemu dobrá :-(
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomsely » 15.5.2010 18:53

redkaf píše:docela smutná tečka za sezonou :-) Uvidíme, zda Jablonec porazí Plzeň a tahle porážka bude aspoň k něčemu dobrá :-(

To už nám může být uplně jedno, jsme bez pohárů!

Btw: Už se na nás žene lavina, že jsme to prodali...
Tomsely
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 15.5.2010 18:56

- tak strašné jak tu někdo píše to nebylo, co by jste teprve psali, kdyby jsme hráli otevřený fotbal a místo 0-1 prohráli třeba 1-5. Mohli jsme být ještě za větší klauny, tak si vyberte a nekritizujte.

- Propadali zejména Vidlička a Siva na krajích obrany, střed defenzivy byl relativně stabilní. Záloha jako by neexistovala, prostě naprosto propadala a držel jí nad vodou jen veterán Verbíř a marná snaha ostatních záložníků. Matula místy připomínal Saboua v dobách ústupu z Tpc. Útok se nedostal do hry a nadějné přečíslení Mahmut standartně zazdil nebo z nadějných pozic ani nevystřelil. Když se vrátím zpět k naší brance, tak tu držel opět vynikající Slavík.

- Ostravě a Lukešovi doslova zbyli oči pro pláč, asi je to dobře - to co "dělali" celou sezonu se jim vrátilo "Peltovsky" i s úroky. No Jablonec se tímhle "cinknutím?" vyhoupl na druhou příčku. Ale myslím, že i přesto jsme stále v boji o Evropskou ligu, nepletu se? (když Jablonec vyhraje pohár polepší si v nasazení EL..?)

- KLUCI SE NEMAJ ZA CO STYDĚT, JEŠTĚ V 91.MINUTĚ BYLA SPARTA PODĚLANÁ... a kdyby to tam náhodou propadlo, asi by Křetínskýmu a spol hodně propadl úsměv a Čapek by se asi slušně zakoktal... :-)
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod foRt » 15.5.2010 19:01

No nedokazu si predstavit katastrofalnejsi vykon nez to co tam predvedli. Kdyby ta Sparta nebyla tak jalova v koncovce tak tam tech 5 golu vrzne i pres tu nasi "neprostupnout" obranu. Rozhodci sice spartu jistil (tri umyslny ruce bubaka bez karty to je fakt lol) , ale nebylo skoro proc. :down: :down:

Jinak domluveny zapas to urcite nebyl. Ten totiz vypada tak ze se daj tak dva rychly goly a dohraje se to "bojovne" ve stredu pole,aby to nebylo tak trapny.

Teplice to posrali tradicne zase sami, doma s Brnem, v Jablonci a hlavne s Olomouci (tam misto aby tem hajzlum nakopali tak se s nima po zapase jeste mazlej). Titul si bez debat zaslouzil letos Jablonec, snad mu vyjde ten pohar
foRt
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.5.2010 19:01

A uz to tu máme ! Jeden z mnoha prispevkù k nasi vseobecne oblibenosti a atraktivite vykonu naseho klubu...

Re: Darebáci z Teplic ...Myslím, že všichni slušní fanoušci teď budou ve finále poháru fandit Plzni, aby se ta teplická lůza nedostala do pohárové Evropy. (zdroj iDnes)

a bude hur. :down:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomsely » 15.5.2010 19:04

No já nevím, nemají se za co stydět? Sice to zkončilo jen 1:0, ale žádná střela za celý zápas? Vůbec jsme se nedostali do hry, nic jsme nevymysleli! Přísnější měřítko snesl snad jen Slavík a pak možná Verba a Mareš...
Tomsely
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.5.2010 19:08

Zakarpattya FC píše:- tak strašné jak tu někdo píše to nebylo ...

pomer strel 25:0 , mam neco dodat (pominu-li obraz hry) ?
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 15.5.2010 19:10

NIN píše:
Zakarpattya FC píše:- tak strašné jak tu někdo píše to nebylo ...

pomer strel 25:0 , mam neco dodat (pominu-li obraz hry) ?

A rohy odhadem 12:0.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 15.5.2010 20:42

NIN píše:Tohle totiz muze na teplickem foru napsat jenom pragocentristicky ovlivneny JTB, ktery soudi "ze je Sralta silna" a "ze by nam prohra pomohla" a ktery mimo jine jde obcas do slavistickeho kotle, kde jsou "lepsi fandove", nebo na "jeho srdecni zalezitost" Bohemku ... Kua uz se v tom nevyznam :-P

Kdy jsem řekl, že chodím na Slavii do kotle? Nebo že ji dokonce fandím? To, že mi může být sympatický i jiný klub, může považovat za nepravověrnost jen idiot. Doporučuju jednou v životě vystrčit hlavu aspoň za ceduli se škrtnutým nápisem Teplice. Třeba ti pár věcí taky dojde.
A ano, Sparta je opravdu silná, dnes to demonstrovala. Nakonec aspoň tabulka odráží reálnou sílu jednotlivých týmů, včetně posunu Jablonce před Baník.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.5.2010 20:49

JTB píše:
NIN píše:Tohle totiz muze na teplickem foru napsat jenom pragocentristicky ovlivneny JTB, ktery soudi "ze je Sralta silna" a "ze by nam prohra pomohla" a ktery mimo jine jde obcas do slavistickeho kotle, kde jsou "lepsi fandove", nebo na "jeho srdecni zalezitost" Bohemku ... Kua uz se v tom nevyznam :-P

Kdy jsem řekl, že chodím na Slavii do kotle? Nebo že ji dokonce fandím? To, že mi může být sympatický i jiný klub, může považovat za nepravověrnost jen idiot. Doporučuju jednou v životě vystrčit hlavu aspoň za ceduli se škrtnutým nápisem Teplice. Třeba ti pár věcí taky dojde.
A ano, Sparta je opravdu silná, dnes to demonstrovala. Nakonec aspoň tabulka odráží reálnou sílu jednotlivých týmů, včetně posunu Jablonce před Baník.

Oho, cerpam pouze z tvych zdroju :yes: Fotbal me "za hranicemi" nezajima, to na nej nepujdu radsi vubec. JSEM PATRIOT ty "svetaku" !
NIN
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Sezóna 2009/2010