FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Baník (2009/2010) - 23.kolo

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Teplice - Baník (2009/2010) - 23.kolo

Příspěvekod Linus7 » 28.3.2010 17:17

VŠICHNI NA STÍNADLA, VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ = SVÁTEK ... SVÁTEK FOTBALU ! TEPLICÉÉ :heart: :up2: :heart:
Linus7
Registrovaný člen

Re: Teplice - Baník (2009/2010) - 23.kolo

Příspěvekod JirkaXXL » 29.3.2010 12:18

Já jsem hodně zvědavý na sestavu. Poskládat obranu bude opravdu oříšek. Hlavně, aby si Plíšek nevzpomněl, že kdysi hrál pravého beka Doležal. Ostravští by ho ve sprintech vykoupali.

Já bych zvolil sestavu (uvádím zprava doleva): Grigar - Siva, Klein, Rosa, Stožický - Zoubele, Ljevakovič, Vachoušek, Gašparík - Vondrášek, Veverka.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod mirunx » 29.3.2010 13:53

JirkaXXL píše:Já jsem hodně zvědavý na sestavu. Poskládat obranu bude opravdu oříšek. Hlavně, aby si Plíšek nevzpomněl, že kdysi hrál pravého beka Doležal. Ostravští by ho ve sprintech vykoupali.

Já bych zvolil sestavu (uvádím zprava doleva): Grigar - Siva, Klein, Rosa, Stožický - Zoubele, Ljevakovič, Vachoušek, Gašparík - Vondrášek, Veverka.

Tato sestava by se mi taky líbila, jen pochybuju, že by Plíšek Gašparíka postavil do zálohy, když i za "B" hraje v obraně.
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.3.2010 14:10

mirunx píše:
JirkaXXL píše:Já jsem hodně zvědavý na sestavu. Poskládat obranu bude opravdu oříšek. Hlavně, aby si Plíšek nevzpomněl, že kdysi hrál pravého beka Doležal. Ostravští by ho ve sprintech vykoupali.

Tato sestava by se mi taky líbila, jen pochybuju, že by Plíšek Gašparíka postavil do zálohy, když i za "B" hraje v obraně.

To je pravda. Já si typově dovedu v obraně představit víc Stožického, protože myslím, že v osobních soubojích je na tom lépe. No, uvidíme.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Patazzz » 29.3.2010 16:35

Vykartování Vidličky byla otázka času.... moc dobře jsem sledoval jak po něm rozhodčí jdou a čekal jsem, že oh za sebe menší věc budou chtít vyžlutit- viz. zápas s Plzní a teď na Bohemce.. nechápu... Sparta opět úřaduje a už mě začínají pěkně sr** :no: Jinak naši musí vyhrát... jestli vyhrajem tak to už bude pěkné pápá baníku... jo to by byla pohádka (bude :yes: ) !!! viva Teplice :heart: :heart:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 29.3.2010 17:11

Nevím nu, Jak říkal Plíšek už, že rozhodčí moc dobře věděl, komu tu kartu dává :down: Docela rozdíl mezi "strkanicí" a šlapákem do Ljevy :no: :no:

Grigar - Siva, Klein, Jablonský, Rosa - Verbíř, Ljevakovič, Vachoušek, Zoubele - Mahmutovič, Vondrášek

nebo

Grigar - Siva, Klein, Rosa, Gašparík - Verbíř, Ljevakovič, Vachoušek, Zoubele - Veverka, Vondrášek
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.3.2010 19:20

Jedna karta sem, jedna tam. Je to sice krajně nepříjemné, ale buď je kádr dostatečně silný, aby zvládl zalátat díry i za cenu stažení nějakého záložníka a pak může zaslouženě usilovat o titul, nebo tam ta síla prostě není. Začít za vším hledat spiknutí (přestože důvody by tu byly) je cesta do ... Edenu :-)) Obrana je zdecimovaná, ale to se při šířce defenzivních řad dalo čekat. Že si kluci z béčka v lize ještě pořádně nekopli, to je další věc, ale nad tím už taky nemá smysl se pozastavovat.

Prostě ta situace k řešení je teď a tady a o to víc by se v pondělí mělo hrát na ofenzivní kartu. Spoléhat, že tam něco spadne a provizorní složení obrany uhájí nulu, to by bylo hodně naivní. Klidně dostat čtyři góly, když jich dokážeme pět dát ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod kolostuj » 29.3.2010 19:49

Linus7 píše:Grigar - Siva, Klein, Jablonský, Rosa - Verbíř, Ljevakovič, Vachoušek, Zoubele - Mahmutovič, Vondrášek

nebo

Grigar - Siva, Klein, Rosa, Gašparík - Verbíř, Ljevakovič, Vachoušek, Zoubele - Veverka, Vondrášek

Nemyslím si,že by bylo rozumné roztrhnout Dvojici nynějších stoperů Klein-Rosa a zařadit místo Rosy Jablonského.Ne,že bych mu nepřál,aby nastoupil,ale do středu obrany bych raději nesahal,dokud nebude v pořádku Lukáš nebo Matula.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 29.3.2010 19:53

kolostuj píše:dokud nebude v pořádku Lukáš nebo Matula.

Což nebude ani jeden, takže místo vykartovaného Vidličky půjde Siva, Rosa nalevo a někdo z mlaďasů se podívá do ligy.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 29.3.2010 19:59

Bude to orisek,hlavne nespolehat, ze hraci, kteri se na jare trapi a formu nemaji,zacnou hned vsichni hrat(Vachy,Stoza,Mahmut).To jsou podle mne ty, kterym forma uplne odesla,a kteri by meli sedet s Ostravou.Nechal bych je v poharu,ale v lize bych dal sanci Veverka s Vondym, a Kalivoda ve stredu hriste.Do obrany na lajnu Gaspa, je to rychlik, ktery muze litat po lajne.Verbu vratit do zakladu na Ostravu.
Stoza je uplne bez stavy navic slape vodu v soubojich....nevim co s nim je, uz na podzim ta jeho strana byla takova mrtva a bez Rosy, ktery byl celkem ve forme se stal stinem.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.3.2010 20:17

AkaKchan píše:

Což nebude ani jeden, takže místo vykartovaného Vidličky půjde Siva, Rosa nalevo a někdo z mlaďasů se podívá do ligy.

Věřím, že Plíšek není sebevrah a nebude trhat jakžtakž fungují stoperskou dvojici. Živě si dovedu představit, že Ostrava ligou nepolíbené kluky z béčka bez problémů vykoupe. Viz dnes Slavie. Totéž by ale platilo myslím o Doležalovi na pravém beku, kde se v přípravě párkrát objevil. Já si myslím, že Plíšek posune Sivu na pravý kraj a vlevo nechá Gašparíka, který levého beka hrál v zimě i teď v béčku. Já bych ale raději zatáhl Stožického. Podpora ofenzivy teď od něj není moc slavná a v osobních soubojích je silnější, než Gašparík. Ten by naopak mohl podporovat útok z postu levého záložníka. Teď proti Bohemce se mi líbila defenzivní práce Zoubeleho, což by taky mohla být možnost, ale to není vyzkoušené.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 29.3.2010 20:28

JirkaXXL píše:
AkaKchan píše:

Věřím, že Plíšek není sebevrah a nebude trhat jakžtakž fungují stoperskou dvojici. Živě si dovedu představit, že Ostrava ligou nepolíbené kluky z béčka bez problémů vykoupe. Viz dnes Slavie. Totéž by ale platilo myslím o Doležalovi na pravém beku, kde se v přípravě párkrát objevil. Já si myslím, že Plíšek posune Sivu na pravý kraj a vlevo nechá Gašparíka, který levého beka hrál v zimě i teď v béčku. Já bych ale raději zatáhl Stožického. Podpora ofenzivy teď od něj není moc slavná a v osobních soubojích je silnější, než Gašparík. Ten by naopak mohl podporovat útok z postu levého záložníka. Teď proti Bohemce se mi líbila defenzivní práce Zoubeleho, což by taky mohla být možnost, ale to není vyzkoušené.

Nerikal Zoubele v nejakem rozhovoru,ze hral i krajniho obrance?Jenze pokud by to znamenalo Stozicky dal na lajne a jeste navic v zaloze, tak to radeji Gaspi na tom krajnim obranci.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.3.2010 21:21

Tomas píše:Nerikal Zoubele v nejakem rozhovoru,ze hral i krajniho obrance?Jenze pokud by to znamenalo Stozicky dal na lajne a jeste navic v zaloze, tak to radeji Gaspi na tom krajnim obranci.

Tuším, že uváděl post záložníka a útočníka.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod el-Pepe » 30.3.2010 12:56

Takovej dotaz. Oni se karty z ligy už nepočítají i do poháru? Ještě nedávno to tak bylo, ne? Za 4 žluté je stop na jeden zápas a ten by si Vidlička odbyl už zítra v poháru s Jabloncem. Ale když koukám, jak všichni řeší Ostravu, a i sám Plíšek řekl, že rozhodčí Vidličku vykartoval pro zá
el-Pepe
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.3.2010 13:37

el-Pepe píše:Takovej dotaz. Oni se karty z ligy už nepočítají i do poháru? Ještě nedávno to tak bylo, ne? Za 4 žluté je stop na jeden zápas a ten by si Vidlička odbyl už zítra v poháru s Jabloncem. Ale když koukám, jak všichni řeší Ostravu, a i sám Plíšek řekl, že rozhodčí Vidličku vykartoval pro zá

To je zajímavý postřeh. Ještě na podzim při trestu pro Matulu to tak bylo, že si některé zápasy odpykal v poháru. Tak teď nevím. Každopádně nemít obranu „v cajku“ proti Ostravě nebo Jablonci, to mi vyjde nastejno.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod el-Pepe » 30.3.2010 13:53

JirkaXXL píše:
el-Pepe píše:Takovej dotaz. Oni se karty z ligy už nepočítají i do poháru? Ještě nedávno to tak bylo, ne? Za 4 žluté je stop na jeden zápas a ten by si Vidlička odbyl už zítra v poháru s Jabloncem. Ale když koukám, jak všichni řeší Ostravu, a i sám Plíšek řekl, že rozhodčí Vidličku vykartoval pro zá

To je zajímavý postřeh. Ještě na podzim při trestu pro Matulu to tak bylo, že si některé zápasy odpykal v poháru. Tak teď nevím. Každopádně nemít obranu „v cajku“ proti Ostravě nebo Jablonci, to mi vyjde nastejno.

Pravda, ale přeci jen, Ostrava je útočnější tým než Jablonec, takže raději at stojí s Jabloncem než s Ostravou. Otázkou ale je, jak to tedy opravdu je, když i Plíšek mluví o vykartování pro Ostravu a ne pro zítřejší pohárový zápas s Jabloncem.
el-Pepe
Registrovaný člen

Výňatek z disciplinárního řádu

Příspěvekod Addax » 30.3.2010 14:09

14. Napomínání hráčů.

a) Napomínání hráčů se eviduje a trestá v jedné soutěži a v jednom soutěžním ročníku. Zvlášť se evidují a trestají napomínání v Poháru ČMFS. Kluby jsou povinny vést vlastní evidenci podle zápisu o utkání potvrzeného kapitánem družstva.
Postihy za napomínání se stanoví takto:
(1) po čtvrtém napomenutí zastavení závodní činnosti na jedno soutěžní utkání
(2) po osmém napomenutí zastavení závodní činnosti na dvě soutěžní utkání
(3) po dvanáctém napomenutí zastavení závodní činnosti na tři soutěžní utkání
(4) po šestnáctém napomenutí zastavení závodní činnosti na čtyři soutěžní utkání
(5) po dvacátém napomenutí zastavení závodní činnosti na pět soutěžní utkání.

b) Trest za napomínání je samostatný a nelze jej vztahovat na případný podmíněně odložený trest. Je-li hráč v jednom utkání napomínán i vyloučen, uloží disciplinární komise trest za vyloučeni samostatně. Napomínání se započítává zvlášť, takže hráč může obdržet trest za napomínání i vyloučení. Trest za napomínání se uděluje jako první. Uložený trest musí být v každém případě vykonán, byť jeho přenesením do nového soutěžního ročníku stejné soutěže.

c) O tom, zda bude napomínání evidováno a trestáno, rozhodne příslušný řídící orgán. Ten také může v rozpisu soutěže stanovit za určitý počet případů napomínání hráče (bod a)) místo trestu zastavení závodní činnosti trest peněžité pokuty podle čl. 6.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 30.3.2010 22:08

Tomas píše:Bude to orisek,hlavne nespolehat, ze hraci, kteri se na jare trapi a formu nemaji,zacnou hned vsichni hrat(Vachy,Stoza,Mahmut).To jsou podle mne ty, kterym forma uplne odesla,a kteri by meli sedet s Ostravou.Nechal bych je v poharu,ale v lize bych dal sanci Veverka s Vondym, a Kalivoda ve stredu hriste.Do obrany na lajnu Gaspa, je to rychlik, ktery muze litat po lajne.Verbu vratit do zakladu na Ostravu.
Stoza je uplne bez stavy navic slape vodu v soubojich....nevim co s nim je, uz na podzim ta jeho strana byla takova mrtva a bez Rosy, ktery byl celkem ve forme se stal stinem.

TAK POD TOHLE SE PODEPISU :applause: Ale to vidime my, Plisek asi ne.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 31.3.2010 14:10

Proboha co to tady zase čtu - MAHMUTOVIČ je náš nejlepší útočník proti Baníku se bude určitě hodit ( budeme hrát 100 % na brejky protože Ostrava ani bránit neumí ) Znova opakuju - máme nejmladší utok v lize - holt se né vždycky všechno promění ale to chce čas.
K Mahmutovičovi Veverku - pro Ostravu velká neznámá i když Koubek je skušenej trenér.
Hlavně né Doška - stejně proti Bolfovi a Nevézovi nemá šanci.
Na kraje Zoubeleho a Vondráška - střídat nebezpečnym Gašparíkem.
Problém bude ve středu zálohy protože Ljevakovič určitě půjde na kraj obrany místo Vidličky.
Bohužel tam bude Vachoušek ( musíme ho z hlediště pořádně probrat ) K němu asi Kalivodu,Doležala nebo Stožickýho - rychlost je stejná :-D
Do brány Grigar - jestli je 1 zdravá a navíc reprezentační golman je fantas - magorie tam dávat Slavíka. :-D
Grigar - Ljevakovič,Klein,Rosa,Siva - Zoubele,Vachoušek,Stožický,Vondrášek - Mahmutovič,Veverka
Taktika - dát o gol víc jak soupeř - diváku bav se :applause:
Plíškovo sestava
Slavík - Ljevakovič,Klein,Rosa,Siva - Zoubele ( Verbíř :-D ) Vachoušek,Doležal,Stožický - Vondrášek,Došek :-D
Taktika - dát brzo gol a když se to nepovede zakopat se - hrát na brejky ( s Doškem ) a možná tam ze standartky něco spadne - hlavně nedostat gol - diváku bav se :applause:

Ljevakovič do obrany proto že už ho tam Plíšek několikrát dal - můj tip Ljevakovič :idea:
tom

Příspěvekod melda » 31.3.2010 19:34

Tak se na to pondělí vůbec, ale vůbec netěším - asi dostaneme dost velkou pomlázku, to co se nám daří předvádět na Ostravu stačit nebude ...
A pro Toma - jestli je Mahmutovič náš nejlepší útočník, tak dneska to opravdu opět předvedl - jalový, jalový a zase jen na parádu .... Ono to nešlo nikomu, ale to co předvádí Mahmut s Doškem je děs a hrůza :-O !
No uvidíme !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 31.3.2010 19:38

melda píše:Tak se na to pondělí vůbec, ale vůbec netěším - asi dostaneme dost velkou pomlázku, to co se nám daří předvádět na Ostravu stačit nebude ...

Já se naopak těším. Hráči mají co napravovat a myslím si, že k tomuto účelu mnohem lépe poslouží kvalitní tým, který sem přijde hrát fotbal a ne zákopovou válku. To jaro je zatím takové utrápené, ale pořád je o co hrát a suverénně sezónou už dlouho neprojel žádný mistrovský tým, takže se předem neodepisujme.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod mirunx » 31.3.2010 19:47

JirkaXXL píše:
melda píše:Tak se na to pondělí vůbec, ale vůbec netěším - asi dostaneme dost velkou pomlázku, to co se nám daří předvádět na Ostravu stačit nebude ...

Já se naopak těším. Hráči mají co napravovat a myslím si, že k tomuto účelu mnohem lépe poslouží kvalitní tým, který sem přijde hrát fotbal a ne zákopovou válku. To jaro je zatím takové utrápené, ale pořád je o co hrát a suverénně sezónou už dlouho neprojel žádný mistrovský tým, takže se předem neodepisujme.

Pokud střed zálohy a obrana bude stejně jalová jako dnes, tak ani kraje, který dneska zahrály nejlepší zápas na jaře na Baník stačit nebudou.
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 31.3.2010 19:55

mirunx píše:
JirkaXXL píše:

Pokud střed zálohy a obrana bude stejně jalová jako dnes, tak ani kraje, který dneska zahrály nejlepší zápas na jaře na Baník stačit nebudou.

To s tím středem zálohy je pravda, ale nebyl bych takový pesimista. Uvidíme v pondělí. Ale na pocit zmaru je času dost. Sezóna ještě zdaleka není u konce a speciálně liga může být ještě hodně zajímavá. Vždyť na Spartu ztrácíme pouhé dva body.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 31.3.2010 20:10

Já ty moje kluky žlutomodrý vůbec neodepisuju :kiss: , chápu, že ne vše se vždy povede, ale v pondělí půjdu na stadion po dlouhé době se sevřeným žaludkem :yes: , ale na vítězství si vsadím - jsme přece jen doma a bude nás tam snad dost na to, abychom byli tím dvanáctým hráčem :applause: ;-) :applause:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 31.3.2010 21:52

ZAPAS PRAVDY... Pokud rupnem, jsme bohuzel v krute realite. Modleme se v navrat podzimni formy. Nadeje umira posledni.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 31.3.2010 22:39

NIN píše:ZAPAS PRAVDY... Pokud rupnem, jsme bohuzel v krute realite. Modleme se v navrat podzimni formy. Nadeje umira posledni.

Vida, pod tohle se můžu naprosto podepsat. :up:

A teď ještě k věcným záležitostem - pokud vím, tak minulý víkend měla skončit rekonvalescence Lukáše a měl pomalu naskočit do přípravy, kdyby to šlo dobře a byl schopný nastoupit, byla by to sice pekelná zkouška, ale leccos by nám vyřešila. Nějaký ten den už po trávníku pobíhá i Mareš, podobný případ. Je to sice jako upínat se k posledním jiskřičkám naděje, ale nic jiného nám fakt nezbyde.

Přihodím ještě svůj tip na základní sestavu: Slavík - Siva, Klein, Rosa, Gašparík - Verbíř, Vachoušek, Ljevakovič, Zoubele - Vondrášek, Mahmut. A děj se vůle boží...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 31.3.2010 22:40

NIN píše:ZAPAS PRAVDY... Pokud rupnem, jsme bohuzel v krute realite. Modleme se v navrat podzimni formy. Nadeje umira posledni.

Amen.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 31.3.2010 22:44

Přimlouval bych se za Veverku do základu. Jak někdo psal - Ljeva na kraj obrany - to v žádném případě. On je naše současná duše a tmelič hry v záloze a tam je jeho místo.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 31.3.2010 23:14

Addax píše:Přimlouval bych se za Veverku do základu. Jak někdo psal - Ljeva na kraj obrany - to v žádném případě. On je naše současná duše a tmelič hry v záloze a tam je jeho místo.

Jsem take pro Veverku, narozdil od Mahmuta si s micem rozumi a ma prehled o hre.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 1.4.2010 7:26

Addax píše:

Amen.

V kruté realitě už jsme. Plíšek musí mít spočítáno toto:
1. Na titul je potřeba min 62 bodů (poslední ročníky: 62, 60, 62)
2. Čeká nás: (kolo, soupeř, doma-venku)
23.Baník D; 24.Liberec V; 25.Příbram D; 26. M.Boleslav V; 27.Kladno D; 28.Jablonec V; 29.Olomouc D; 30.Sparta V
Chceme-li získat ještě 18 bodů musíme bezpodmínečně porazit Příbram, Boleslav, Kladno a Olomouc. Ze zápasů s Baníkem, Libercem, Jabloncem a Spartou musíme urvat 6 bodů.
I bez modlení je to porce práce a pravděpodobnost menší než 25%.
Tak to vidí bez emocí Kozel.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 1.4.2010 9:33

Já si myslím, že to není nemožné.Ty soupeře co máme doma, to je povinnost vítězit doma, at se to někomu líbí nebo :)

Věřím, že Liberec bude po poháru unavenej, tak proč bychom tam nemohli uspět? :)
A hodně věřím, jsem o tom i přesvědčenej, že vyhrajeme v Jablonci.Nevím proč, ale v tento zápas opravdu věřím.
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 1.4.2010 10:42

Na Baník se už těším, snad nás příjde co nejvíce a trochu kluky podpoříme. Dá se ale očekávat příjezd početné a také hlučné skupinky ostraváků... Rozhodně není nic ztraceno, ještě nás čeká 8 kol. Také věřím, že Sparta i Baník nevydrží do konce ligy v takové formě, ale důležité je, abychom se razantně zvedli i my.

S těma zraněníma to budeme mít dost těžké a na spekulování o případné sestavě už nemám sílu - Plíšek už s tím točí nehorázně, tedy kromě středu zálohy, kde má Vachoušek místo v sestavě snad předplaceno až do konce. Už několikrát jsem si říkal "sakra proč tam nedá toho nebo toho hráče..." a on ho tam pak třeba dal a stejně to nevyšlo podle našich představ. Jednomu se líbí ten, druhý na něj zase nadává - myslím, že je jedno, kdo bude v pondělí hrát, ale podstatné je, jak budeme hrát jako celek. A jako celku nám vázne především práce zálohy (jak dopředu, tak dozadu). Taky škoda, že to tam teď Mahmutovi nepadá, ono by to taky vypadalo hned jinak... Plíšku, postav koho chceš, hlavně ať hrajeme jako jeden tým, který do toho dá srdíčko :heart: a hraje alespoň na 100%.
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 1.4.2010 11:38

Jenda-CZ píše:...Plíšku, postav koho chceš, hlavně ať hrajeme jako jeden tým, který do toho dá srdíčko :heart: a hraje alespoň na 100%.

:-D
Jendo, ty bys moh´ z fleku dělat ve sklárně v Bílým domě až nahoře! :up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 1.4.2010 12:03

Kozel píše:
Addax píše:

Amen.

V kruté realitě už jsme. Plíšek musí mít spočítáno toto:
1. Na titul je potřeba min 62 bodů (poslední ročníky: 62, 60, 62)
2. Čeká nás: (kolo, soupeř, doma-venku)
23.Baník D; 24.Liberec V; 25.Příbram D; 26. M.Boleslav V; 27.Kladno D; 28.Jablonec V; 29.Olomouc D; 30.Sparta V
Chceme-li získat ještě 18 bodů musíme bezpodmínečně porazit Příbram, Boleslav, Kladno a Olomouc. Ze zápasů s Baníkem, Libercem, Jabloncem a Spartou musíme urvat 6 bodů.
I bez modlení je to porce práce a pravděpodobnost menší než 25%.
Tak to vidí bez emocí Kozel.

Kozel bez emocí = mrtvý kozel. :-) Ale vážně, ten náš Kozel to vidí dobře. To je ovšem varianta a). Ve které se musíme spolehnout sami na sebe a pak teprve by to skoro na 100% vyšlo, kdybychom tento plán splnili.
Potom tu je ještě varianta b), která se mi jeví jako pravděpodobnější. A ta platí pro všechna jara všeobecně - tedy pro ta, kde jsou mužstva na špici v minimálních ztrátách od sebe. Nikdo z nich nemá nervy ze železa a určitě se ještě dočkáme mnohých překvapení. Teď nemám na mysli zákulisí. Vzpomínám na Slávku předloňské jaro - ta byla jak na houpačce. Urostřed jara, kdy to s ní šlo zrovna s kopce a Sparta hravě zlikvidovala její náskok a předstihla - nikdo by na ní v té chvíli nevsadil zlámanou grešli. Víme všichni, jak to nakonec dopadlo. Nebo první titul Liberce, kdy posledním kolem předstihl Žižkov? ;-)
Já stále věřím, že v té mlýnici z toho vyjdeme vítězně (do kterého patra bys ve sklárně dosadil mne?).
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 1.4.2010 12:12

Kozel píše:
Jenda-CZ píše:...Plíšku, postav koho chceš, hlavně ať hrajeme jako jeden tým, který do toho dá srdíčko :heart: a hraje alespoň na 100%.

Já mám zjevně dlouhé vedení, takže nevím jak to myslíš? V pozitivním nebo negativním slova smyslu...?
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 1.4.2010 12:18

Jenda-CZ píše:
Kozel píše:

Já mám zjevně dlouhé vedení, takže nevím jak to myslíš? V pozitivním nebo negativním slova smyslu...?

Dal Ti palec nahoru, tak zjevně v pozitivním (já Ti ho dávám taky). Zřejmě má na mysli někoho, kdo tam zajišťuje vysokou morálku a pozitivní myšlení pro dobrý chod podniku. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.4.2010 12:29

Podobné kalkulace neřeším. Ono je to klišé, ale když v každém zápase budou kluci hrát poctivě na tři body, tak to musí klapnout. Hráčská kvalita tu je. Problém je opět v hlavách, ale poslední cca rok naznačil, že by to nemuselo být až tak fatální jako v minulosti. Tečku za klopýtáním vrcholícím pohárovým držkopádem můžou kluci udělat proti Baniku. Bylo by to vhodné razantní vykročení k drtivému finiši na cílové rovince :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 1.4.2010 14:56

Jenda-CZ píše:Já mám zjevně dlouhé vedení, takže nevím jak to myslíš? V pozitivním nebo negativním slova smyslu...?

V pozitivním a vesele. ;-) Tak nějak mi ta závěrečná věta přišla ředitelsky bodrá. :-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 1.4.2010 15:07

Addax píše:Já stále věřím, že v té mlýnici z toho vyjdeme vítězně (do kterého patra bys ve sklárně dosadil mne?).

Do kantýny a dal bych Březňáka 10°, jak se na sklárnu sluší, zadarmo.
Klišé, neklišé!
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 2.4.2010 13:23

Jak to čtu tak všichni tady píšete příspěvky ve stylu ZÁPAS PRAVDY, TEĎ NEBO NIKDY a máte pravdu...... jestli naši ostravu porazí tak to bude zlomoví okamžik a už se o nás nebojím- to ty kluky tak naspíduje že už to pude ve stylu aláá podzim, ale pokud prohrajem, rupnem či jak chcete tak to bude zlé... moc zlééééé .... takže určitě nebudu jediný kdo ten zápas bude sledovat s otevřenou pusou se zatajeným dechem jak vejr... hoši teď si musíte hrábnout na dno.. tady se ZLOMÍ CHLEBA se vší parádou... :-)
PS: Doufám, že zase přijede nějaká ta německá gruppa jako na Jablonec, ty byli fantastický :heart: ;-) :yes:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod s34-fkteplice » 2.4.2010 13:34

Nazdar sklari,
tak v pondeli je to tady. Pomlazky nechat doma at neprekazej pri fandeni :applause:
My zasednem opet do stredu sektoru 34 a budeme delat bordel. Zkusime strhnout celou vychodni tribunu. S jabloncem nam tu ted skvele pomahal hloucek co chodil do 15. Tak uvidime.
Tesim se na pokus o ZLUTOU-MODROU se sektorem 15 :heart: Vas je vice a jste hlucnejsi tak by asi bylo fajn kdybyste zacali.
Na co ukazovat ze nam proudi v srdci zlutomodra krev jen filozofovanim na forku. Pojdme klukum udelat v pondeli 12. hrace. Hlasivky uz v nas relaxovali dost dlouho. Vyplivnem je na Stinadlech :-))

Muj tip na sestavu:
Slavik-Siva, Klein, Rosa, Gasparik- Zoubele, Ljevakovic, Vachousek, Vondrasek- Mahmutovic, Dosek
Veverka bude delat zolika
s34-fkteplice
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.4.2010 13:50

Hlavně, aby mohl nastoupit Ljevakovič. Stožický nebo Zoubele se dají nahradit, i když ta sestava už teď připomíná řešeto. Tenhle zápas bude hlavně o maximálně profesionálním přístupu všech hráčů, kteří nastoupí. Nečekám, že Baník zmáčkneme jako Barcelona teď Arsenal v prvních dvaceti minutách. Jen doufám, že se nedostaví do hlediště příliš fotbalových výletníků, kteří při první zpětné přihrávce začínají pískat a vulgárně nadávat hráčům. Raději ty tři tisíce nejvěrnějších.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 2.4.2010 18:27

Dovolím si s Kozlem nesouhlasit, letos bude na titul stačit max. 60 bodů, druhý tým bude mít možná ještě míň. Ale to je vedlejší, mnohem zajímavější je tahle paralela:

Sezona 98-99, Teplice vstoupily do jara s 31 body, stejně jako Sparta, rychle ale odpadly. Tehdejší forma od 16. do 22. kola: LDDWLLL, tedy ze 7 zápasů pouhých 5 bodů... a ve 23. kole vede Sparta o 10 bodů, 2. Slavia o dva, další týmy dotírají zezady...a najednou přichází výhra nad Hradcem 4:0 a pak už to jede. WDWWWWWL. A kýžené druhé místo bylo v suchu.

Letos od 16. do 22 kola: DWWDLWD, tedy ze 7 zápasů 11 bodů.

Co nám to ukazuje? Že se teplický stroj na body i po sebelepším podzimu trošku zasekne, ale když se to podaří zvrátit, úspěch z toho určitě bude. Letos jsme zažili mnohem menší výpadek formy než tehdy (proti ideálnímu stavu 2 body na 1 zápas ztrácíme jen 3 body) a propad na druhé místo přišel spíš kvůli tomu, že se Sparta rozjela, i s vydatnou pomocí "shora". A taky ji zaváhání ještě potkají, podívejte na to, jak hrála v derby...

Sice je jasné, že to chce zapracovat na čím dál horším herním projevu posledních dnů, ale ztraceno rozhodně nic není...

(legenda k onomu zápisu: W = win = výhra, D = draw = remíza, L = loss = prohra)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 3.4.2010 0:39

Na Letnou k poslednímu zápasu pojedeme s 61 body.
Sparta v tu dobu bude mít na svém kontě 2 prohry. :yes:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.4.2010 9:21

JTB píše:Dovolím si s Kozlem nesouhlasit, letos bude na titul stačit max. 60 bodů, druhý tým bude mít možná ještě míň. Ale to je vedlejší, mnohem zajímavější je tahle paralela:

Sezona 98-99, Teplice vstoupily do jara s 31 body, stejně jako Sparta, rychle ale odpadly. Tehdejší forma od 16. do 22. kola: LDDWLLL, tedy ze 7 zápasů pouhých 5 bodů... a ve 23. kole vede Sparta o 10 bodů, 2. Slavia o dva, další týmy dotírají zezady...a najednou přichází výhra nad Hradcem 4:0 a pak už to jede. WDWWWWWL. A kýžené druhé místo bylo v suchu.

Letos od 16. do 22 kola: DWWDLWD, tedy ze 7 zápasů 11 bodů.

Co nám to ukazuje? Že se teplický stroj na body i po sebelepším podzimu trošku zasekne, ale když se to podaří zvrátit, úspěch z toho určitě bude. Letos jsme zažili mnohem menší výpadek formy než tehdy (proti ideálnímu stavu 2 body na 1 zápas ztrácíme jen 3 body) a propad na druhé místo přišel spíš kvůli tomu, že se Sparta rozjela, i s vydatnou pomocí "shora". A taky ji zaváhání ještě potkají, podívejte na to, jak hrála v derby...

Sice je jasné, že to chce zapracovat na čím dál horším herním projevu posledních dnů, ale ztraceno rozhodně nic není...

(legenda k onomu zápisu: W = win = výhra, D = draw = remíza, L = loss = prohra)

Prave ze ztraceno nic neni, ale neco se musi zmenit . A protoze nas jeste nadeje neopustila a VERIME, proto tu vasnive diskutujeme. Az ta nadeje zhasne, bude tady obrazne "ticho jak v kostele" ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 3.4.2010 9:31

Souhlasím. Veřit přestanu, až se naše ztráta nebude dát smazat :yes:. Historie tolikrát ukázala co je ve fotbale možné a nemožné :-). Za Jablonec už jsme se vynadávali a teď hurá na Baník, kluci potřebujou vidět, že na za něma pořád stojíme :-).
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.4.2010 10:03

iDnes- "Ljevakovič je dokopaný a nevíme, zda se dá na Ostravu do kupy," netuší Plíšek. "Zoubele má poškozený meniskus, nebude...

:-O
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 3.4.2010 11:12

http://www.fcb.cz/a-muzstvo/aktuality/kdo-ukoristi-pondelni-bodovou-pomlazku-fk-teplice-banik-ostrava-pondeli-15-30.html

Trenér Baníku se vyjadřoval k jejich a našemu utkání se Slávií: "Mrzí mě, jakým způsobem byla odvedena pozornost od našeho zaslouženého vítězství. Tak jako Tepličtí po utkání v Edenu mám teď pocit, že je na nás vyvíjen zcela zbytečný tlak. Když hrajeme špatně, uznáme to, ovšem zase se nám nelíbí, pokud někdo naše výkony devalvuje. Jsem tu i od toho, abych své hráče chránil"
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 3.4.2010 14:07

Přečtěte si tip a komentář redaktora a Petra Novotného na zápas Teplice-Ostrava

http://www.eurofotbal.cz/clanky/tipy-pe ... ho-112821/
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 3.4.2010 15:58

RUSSELL píše:Přečtěte si tip a komentář redaktora a Petra Novotného na zápas Teplice-Ostrava

http://www.eurofotbal.cz/clanky/tipy-pe ... ho-112821/

Já se jim ani nedivím, že říkají "nudný tým...". Ve většině případech, když jsme v televizi, tak hrajeme systémem hlavně nedostat a vzadu udržet nulu. Nic na tom nemění ani fakt, že se nám ty plichtičky a bodíky vcelku sbírat daří... Lidi chtějí v telce vidět ten často zmiňovaný otevřený fotbal se spoustou šancí, viz. dlouhodobě Baník, Boleslav svého času, apod. Dokud se budeme v TV prezentovat jako betonáři, tak nás ostatní nebudou mít zrovna v lásce (a pohledný fotbal mimo TV kamery to nezachrání). Klíčová je prostě prezentace před davem diváků v TV... :-)
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Další

Zpět na Sezóna 2009/2010