FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Hráči a kádr

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Hráči a kádr

Příspěvekod Mali » 9.7.2019 13:08

Mali píše:Řezníček k nám nebo do Bohemky?

Nebo se pořád snažíme o Juliše?
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 9.7.2019 14:47

Mali píše:

Nebylo tam nějaké vážné zranění?Pak by to byl trochu risk a hostování bez opce (nejspíš).
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 11.7.2019 17:04

To jsem fakt zvědavej. Hodně lidí řeklo, že už tam nevkročí.
Zaujala mě trochu legrační otevřenost trenéra, když řekl, že má na začátku ligy stále tři otevřené věci:
1. Herní systém
2. V jaké sestavě nastoupí (to asi pán tak trochu zopakoval bod 1)
3. Kdo nastoupí
Nebo to je taktika na zmatení Příbrami ?
Jinak v Příbrami se musí vyhrát a je to výhoda tam hrát na začátku, to Jarda ještě neúřaduje...
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 12.7.2019 9:07

https://www.fkteplice.cz/clanek.asp?id= ... yhnal-8221

no nevím, čekal jsem něco trochu ligou protřelejšího...uvidíme no
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.7.2019 17:27

Tomas píše:https://www.fkteplice.cz/clanek.asp?id=-8203-Ze-Zlina-prichazi-na-hostovani-Pavel-Vyhnal-8221

Na zázrak už nezbyly chechtáky, tak uvidíme jakej maj Vachy s Hejkalem čuch.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.7.2019 20:16

Kozel píše:
Tomas píše:https://www.fkteplice.cz/clanek.asp?id=-8203-Ze-Zlina-prichazi-na-hostovani-Pavel-Vyhnal-8221

Na zázrak už nezbyly chechtáky, tak uvidíme jakej maj Vachy s Hejkalem čuch.

Jen jestli nemají rýmu :giggle:

Zatím nepřišel nikdo, kdo by můj zájem o teplický fotbal znovu pořádně nakopl, že bych se těšil na nejbližší domácí zápas. Po sezoně, kdy Ščasný zachránil ligu, to mi letní dění nalilo do žil více entusiasmu. Možná je to ale i tím, že už těch dalších zklamání bylo od té doby až příliš.

Jsem velmi skeptický, ale rád se nechám příjemně překvapit.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 15.7.2019 17:41

Četl jsem o možném posílení Marešem z Ml. Boleslavi. Myslím, že se něco se zálohou mělo dělat.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 17.7.2019 10:02

Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 17.7.2019 11:41

Mali píše:https://www.fkteplice.cz/clanek.asp?id=Teplice-dal-posiluji-prichazi-Petr-Mares-z-Mlade-Boleslavi-8235

Tady je ale Marešů. Teď už jenom, aby novýho hlasatele dělal Leoš Mareš. :-P
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.7.2019 16:52

prokopecholy píše:
Mali píše:https://www.fkteplice.cz/clanek.asp?id=Teplice-dal-posiluji-prichazi-Petr-Mares-z-Mlade-Boleslavi-8235

Tady je ale Marešů. Teď už jenom, aby novýho hlasatele dělal Leoš Mareš. :-P

Hlasatele bych nestřídal, ten má silný 85. minuty, ale jestli prožene rapera, tak to bude pro kultůru přínos. :-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.7.2019 17:05

Vachy se snaží. Ne, že ne. Mám ale velké obavy, že převážná část posil přišla na hostování. To také není apriori špatně, ale co až dojde na placení? Nerozpadne se to zas vše? Máme na to přivést ty hráče do kmenového kádru?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 17.7.2019 21:54

JirkaXXL píše:Vachy se snaží. Ne, že ne. Mám ale velké obavy, že převážná část posil přišla na hostování. To také není apriori špatně, ale co až dojde na placení? Nerozpadne se to zas vše? Máme na to přivést ty hráče do kmenového kádru?

Vím, že každý případ je jiný,ale Kučera hostování - přestup, Trubač hostování- přestup. Neříkám, že to jsou nějaké extra přestupy, ale kdo ví.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.7.2019 23:13

JirkaXXL píše:Vachy se snaží. Ne, že ne. Mám ale velké obavy, že převážná část posil přišla na hostování. To také není apriori špatně, ale co až dojde na placení? Nerozpadne se to zas vše? Máme na to přivést ty hráče do kmenového kádru?

Myslím, že Hora tu víc než jednu sezonu nevydrží a Ljeva asi skončí nebo půjde s penězi dolů, takže se zase nějaké peníze najdou.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 29.8.2019 12:25

Od ostudné porážky se toho moc nestalo. Ze základu odešel Krob a co dál?
Máme 3 nové hráče. 2 zranění, z toho jeden zvládne jen půlku a to ne v lize, a třetí nezískal ještě důvěru trenéra. Takže 3 zahr. posily a ani jedna nehraje. pak je tu vyhnal, ten střídá další posilu J. Mareše. A další Mareš hraje v základu, ale nevím zda je to úplně jeho post na kterém bychom ho potřebovali a on odvedl něco navíc.
V rozhovoru asi 2 týdny dozadu sháníme stopera z top týmů ligy na hostovačku ,ale ani vidu ani slechu a porážky a čas plyne.Jsme poslední, máme k dobru těžký zápas s MB, který může dopadnout i tak, že se nám akorát zhorší už tak děsivé skóre.
Hurá na Karvinou pro 3 body at´je nám lépe!!Krasné by bylo 3:0 po poločase 2:0 ať je klid.Potřebujeme střelce a ne paliče :-))
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 31.8.2019 8:47

Za Krále 60 mega a Hora na hostování do Slávie :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 31.8.2019 13:03

Juanito píše:Za Krále 60 mega a Hora na hostování do Slávie :hi:

Vidim velký špatný... Kubovi to samozřejmě přeju, minimálně následující půlrok bude jako z říše snů, ale pro Teplice velká rána...

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1 ... -opci.html
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 31.8.2019 15:24

Mambo píše:
Juanito píše:Za Krále 60 mega a Hora na hostování do Slávie :hi:

Vidim velký špatný... Kubovi to samozřejmě přeju, minimálně následující půlrok bude jako z říše snů, ale pro Teplice velká rána...

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1 ... -opci.html

Tímto způsobem se o ligové setrvání nebojuje.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 31.8.2019 15:39

Alespoň u zápasů Slavie budu mít po odchodu Alexe Krále jiného oblíbence :giggle:

Nad teplickým fotbalem je čas zlomit hůl. Nedělám to já jako fanoušek, nýbrž nejvyšší vedení a vlastník. Je mi líto těch, kteří se to pořád ještě snaží lepit, aby to nějak fungovalo.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 3.9.2019 16:56

Hora se nevejde na soupisku pro LM a spadne mu brada.Skoro? si vybrečí přestup a pak si vysněnou LM nezahraje a pak se vrátí jako téměř nevyužitý hráč pro ligu(kdyby náhodou něco). Nevím, přestup pro Teplice výhodnější než tahle hostovačka. To je jako by se (zase) zranil na půl roku až ho Slavia vrátí, protože bude hledat zase lepší, protože teď nebylo moc času.

https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/ ... fotbal_min

@Vedení FK Teplice
teď jsem zvědavý co seženete a co uděláte s utrženými penězi, které jste utrhli .Stávající kádr to evidentně nedává.
Plzeň dávala hráče na hostovačku, ale my zase nic.(ČB,Boh.) To zase přivedeme hráče co nikdo nechce a nehrajou v průměrném klubu ani v základu????
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 3.9.2019 21:31

Tomas píše:Hora se nevejde na soupisku pro LM a spadne mu brada.Skoro? si vybrečí přestup a pak si vysněnou LM nezahraje a pak se vrátí jako téměř nevyužitý hráč pro ligu(kdyby náhodou něco). Nevím, přestup pro Teplice výhodnější než tahle hostovačka. To je jako by se (zase) zranil na půl roku až ho Slavia vrátí, protože bude hledat zase lepší, protože teď nebylo moc času.

https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/ ... fotbal_min

@Vedení FK Teplice
teď jsem zvědavý co seženete a co uděláte s utrženými penězi, které jste utrhli .Stávající kádr to evidentně nedává.
Plzeň dávala hráče na hostovačku, ale my zase nic.(ČB,Boh.) To zase přivedeme hráče co nikdo nechce a nehrajou v průměrném klubu ani v základu????

Tak první čáat potvrzena, Hora se do nominace nevešel...
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 4.9.2019 6:40

Hora chtěl hrát poháry v Jablonci ( :-D ), teď ve Slávii a zase nic.
Pokud tedy věděl, že jde do Slávie i s tím, že si LM nekopne, je charakterově ještě horší než jsem si myslel. Asi zapomenul, kdo ho vytáhnul zpátky na výsluní, kdo ho platil když si urval koleno atd.
Tyhle krysy už nechci vidět v áčku, za půl roku se vrátí, tak individuál a max béčko!
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 4.9.2019 16:39

Že by Jakub Řezníček?I kdyby tak nevím co čekat.Od J. Mareše jsem také čekal více,ale možná mu změnit post?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 4.9.2019 17:13

Tomas píše:Že by Jakub Řezníček?I kdyby tak nevím co čekat.Od J. Mareše jsem také čekal více,ale možná mu změnit post?

Transfermarkt to má za hotovou věc..

https://www.transfermarkt.com/jakub-rez ... eler/59772
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 5.9.2019 17:55

Tak Řezníček potvrzen, ale nepracuje nám záloha(Kučera,Trubač atd.) a pak nevím, pokud by jsme našli někoho na levou obranu , tak by Mareš mohl hrát zálohu.... nebo stoper? Je to potřeba v naší situace. Není čas čekat na náhodu,zázrak....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 6.9.2019 9:13

Mali píše:

Tak nakonec ten Řezníček :up:
pokud přijde ještě Štetina, může se Shejbal posunout na svůj post doleva a Mareš může končeně hrát ze středu, aby to měl kdo rozdávat.

zkusil bych to asi takhle :

-------------------------------- Grigy / Diviš ------------------------------------
---------- Vondy (Hyčka), Jeřábek, Štětina, Shejbal (Paradin) ----------
Žitný (Hyčka), Nazarov (Ljeva), Mareš (Royo/Kučera), Moulis (Trubač)
-------------------------------- Mareš (Vyhnal) ---------------------------------
----------------------------- Řezníček (Jindráček) -----------------------------

Tohle už mi přijde jako tým, který by měl hrát v pohodě prostřední skupinu a neplácat se v sestupových vodách. Skoro všechny posty zdvojené, nějaká kvalita tam taky je.
Někdo ještě jiný nápad???
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 6.9.2019 20:34

Mali píše:
Mali píše:

Tak nakonec ten Řezníček :up:
pokud přijde ještě Štetina, může se Shejbal posunout na svůj post doleva a Mareš může končeně hrát ze středu, aby to měl kdo rozdávat.

zkusil bych to asi takhle :

-------------------------------- Grigy / Diviš ------------------------------------
---------- Vondy (Hyčka), Jeřábek, Štětina, Shejbal (Paradin) ----------
Žitný (Hyčka), Nazarov (Ljeva), Mareš (Royo/Kučera), Moulis (Trubač)
-------------------------------- Mareš (Vyhnal) ---------------------------------
----------------------------- Řezníček (Jindráček) -----------------------------

Tohle už mi přijde jako tým, který by měl hrát v pohodě prostřední skupinu a neplácat se v sestupových vodách. Skoro všechny posty zdvojené, nějaká kvalita tam taky je.
Někdo ještě jiný nápad???

No, jestli záloha 5 člená nebo 4 člená nevím. Spíše bych viděl na krajich oba Mareše. Nevím P. Mareš má zejména dozadu dost chyb, ale dopředu a míče do vápna poslat umí. Chce to někoho do středu zálohy Kučera to nedává-netáhne .
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 7.9.2019 7:02

Pro mě je slabinou i trenér, respektive celý trenérský tandem.
Nedokázali prosadit systém, organizaci hry. Chlapi na place dělají opakovaně strašný kraviny.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 8.9.2019 18:05

No Řezníček dobrý, ale je to málo na to, že už je konec přestupního období a my máme problém se i do těch šancí dostat.Proto jsem očekával i příchod do zálohy když odešel Hora . Zkušený stoper nám také chybí.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 10.9.2019 17:14

Hlavně nenabrat velkou ztrátu na 10. místo. Pokud bude baráž o záchranu, konečně se Berbrovi splní sen správnou motivací sudího zbavit se tepláků a najmě jistého strejdy Šédlbaura.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 22.9.2019 8:38

Za mě pochvala týmu za bojovnost a týmového ducha. To je základ ke všemu.
Úkol dne: 3 body s klokanama.

PS Doufám, že je vedení vyléčeno z gest odkládání zápasů na žádost kohokoli pro jakýkoli důvod.
Odplatou je pak msta svazu: zápisová šňůra: středa
- sobota v Asii- pátek. Zatímco Boleslav v pohodě v neděli... Nikdo mi nevymluví, že je to účelová akce proti Teplicím. Z pana Hynka si prostě ti šmejdi na svazu dělají prdel.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 22.9.2019 10:21

Bod ze Slovácka dobrý. Jeden den k dobru by se určitě projevil , ale kdybychom byli v pohárech tak je to stejné. Uvidíme co zápas s Bohemians , jestli budou 3 body tak snad se vzchopime ke středu tabulky. Štve mě , že z posil že zahraničí nic není. Nazarova pořád zraněn a to pořád slyším, že jeho start nejistý atd. Royo se snad také už dá 100 % dohromady.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 25.9.2019 19:07

Tak J.Hora si dnes alespoň zahrál proti J.Štáfkovi z Vyšehradu.To by jsme mu tady nemohli nabídnout. Mám takový pocit , že nám ho Slavia vrátí , ale on tady hrát už nechce a půjde za pakatel do Jablonce, Boleslavi nebo Ostravy.No uvidíme.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.9.2019 19:57

Tomas píše:Tak J.Hora si dnes alespoň zahrál proti J.Štáfkovi z Vyšehradu.To by jsme mu tady nemohli nabídnout. Mám takový pocit , že nám ho Slavia vrátí , ale on tady hrát už nechce a půjde za pakatel do Jablonce, Boleslavi nebo Ostravy.No uvidíme.

Zadarmo drahej.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 26.9.2019 6:21

Kozel píše:
Tomas píše:Tak J.Hora si dnes alespoň zahrál proti J.Štáfkovi z Vyšehradu.To by jsme mu tady nemohli nabídnout. Mám takový pocit , že nám ho Slavia vrátí , ale on tady hrát už nechce a půjde za pakatel do Jablonce, Boleslavi nebo Ostravy.No uvidíme.

Zadarmo drahej.

Herně nebo lidský?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.9.2019 7:29

Tomas píše:
Kozel píše:

Zadarmo drahej.

Herně nebo lidský?

Divil bych se, že by si zrovna Trpišovský bral do týmu nějaký rušivý element. Horu prý zná dobře, takže věděl koho lanaří. I když včerejší zápas nebyl zrovna lakmusový papírek, Hora hrál velmi dobře a spolu se Škodou předvedl zřejmě nejnadšenější výkon na hřišti.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 26.9.2019 16:09

JirkaXXL píše:
Tomas píše:
Kozel píše:

Zadarmo drahej.

Herně nebo lidský?

Divil bych se, že by si zrovna Trpišovský bral do týmu nějaký rušivý element. Horu prý zná dobře, takže věděl koho lanaří. I když včerejší zápas nebyl zrovna lakmusový papírek, Hora hrál velmi dobře a spolu se Škodou předvedl zřejmě nejnadšenější výkon na hřišti.

No na druhou stranu co mu zbývá než zaujmout v každé poskytnuté minutě, když je v pozici ligového náhradníka.
To že je to dobrý fotbalista v TP dokázal. Já opravdu nevím jaký je jeho charakter , proto ta otázka. Nevím zda je to náhoda, ale body se začali sbírat od jeho odchodu. Že by to bylo to,co nechtěl zveřejňovat J. Mareš v rozhovoru? Jeho zimní prodej za avizovaných 15M ? by mi až tak nevadil , když není ochoten bojovat za TP na plno. To už tady bylo v minulosti mockrát a ne jen tady...
Pokud to vedení myslí s fotbalem vážně tak by měli začít napravovat co pošlapali...
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 26.9.2019 19:23

Kubu bych nechal napokoji.Vzpomínáte na duo Voříšek -Rezek?A co Vachy ten šel do Sparty i Slávie :-D a jak ted maká pro nás :up2: Všichni by šli.Po době p.Hrdličky to jiné nebude Kuba Hora si zaslouží obrovské poděkování za výdrž :up: A kdyby se chtěl vrátit tak ho vemem všema deseti ;-) Jo a na Mreše jsem zapoměl,stejnej případ!! :hi: Je to v Prdeli a nic jiného nám nezbejvá :giggle: Ted havně porazit Bohemku a jedeme dál ;-) :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Obecnější témata