FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Hráči a kádr

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Hráči a kádr

Příspěvekod NIN » 5.4.2019 18:45

Mali píše:
js64 píše:Vanecek must be doing something wrong in training, there's only so much us fans can see, but would like him to be given an opportunity during the split
.....
Vanacek not even on the bench......is he injured or just shite?
.....
Vanecek clearly has zero future at the club. That’s for certain.
.....
Možná se rýsuje jeden letní návrat... :-O

Jenom to ne!!!! :punking: :punking: :punking:
Naštěstí Hejkal vyznává jinej fotbal než nakopávat na tohle pomalý, nepohyblivý, souboj nevyhrající kopyto!

No no no. Ja na nej taky prudil, ale mic obcas podrzel, goly daval. Ja verim, ze by ted pod Hejkalem byl jeste lepsi. Nez Jindracek urcite.
Ma tu smulu, ze tam sel zadarmo. Ted si s nim v Hearts vytiraji prdel. Kdyby za nej platili, tak by se chovali jinak.
A kdyz uz jsme u tech spekulaci, pokud ma rozum, prijal by snad i pro klub rozumnou smlouvu a makal na sobe, aby ten dalsi prestup za to opravdu stal. :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 6.4.2019 1:05

Já také nejsem pro návrat Vaněčka zpět do TP. Měli bychom hledat jiný typ útočníka. Možná ho použít na konce utkání kdy se začíná hrát při nepříznivém stavu nakopávaná
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 16.5.2019 13:21

https://teplicky.denik.cz/fotbal-prvni- ... YhVuZ8ae88
S odchody nemám problém.
Že je Krob pavouk a sobeček, že pro kabinu není přínosem, pozoruji už léta.
Připadá mi divný avízovat zvýšený balíček na příchody a při tom chtít jen tři hráče, to by museli být tři tutoví kousci do základu.
Není řešena záloha, přitom po odchodu Krále a Soungola, s přihlédnutím k věku Ljevakoviče a nevyrovnaných výkonech Kučery je prostor před naším vápnem s nedostupováním hráčů teplickým Bermudským trojúhelníkem, kde se ztrácejí zápasy. Pánové, chce to šestku! Máme v dorostu nebo na hostováních tvrdýho běhavýho hajzlíka, co dokáže rozdat i schytat?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 16.5.2019 13:46

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.5.2019 14:16

Když si vezmu dosavadní personální deficit a nynější pročištění kádru, pak mi tfi posily přijdou dost málo, když se mluví o širším kádru s vnitřním konkurenčním tlakem na různé hráče resp. posty.

Kozel píše:Pánové, chce to šestku! Máme v dorostu nebo na hostováních tvrdýho běhavýho hajzlíka, co dokáže rozdat i schytat?

Ne, ale očekávám, že se na šestku bude instalovat Kodeš, což tu už též bylo ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 16.5.2019 14:48

JirkaXXL píše:Ne, ale očekávám, že se na šestku bude instalovat Kodeš, což tu už též bylo ...

Taky mě napadl, jen aby byl na ten post dostatečně zrzavej a pihatej. :-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 16.5.2019 23:09

Dokud nezmizi Hynek , nejlepe se Sedlbauerem a AGC nenavysi svuj stavajici podil investic do rozpoctu 30 mil rocne, pak se nic nezmeni. Mame rozpocet pro druhou ligu a tam mirime.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.5.2019 5:32

Napadá mě, jestli Slavia nemá nyní vůči nám dluh, jestliže jí Kuchtu vracíme po půl roce. Mám ten dojem, že dvouletá zápůjčka byla součástí transferu Alexe Krále, ne? Neměla by sem teď Slavia poslat někoho jiného?

NIN píše:Dokud nezmizi Hynek , nejlepe se Sedlbauerem a AGC nenavysi svuj stavajici podil investic do rozpoctu 30 mil rocne, pak se nic nezmeni. Mame rozpocet pro druhou ligu a tam mirime.

Vidím to bohužel stejně :-(
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod redkaf » 18.5.2019 8:53

JirkaXXL píše:Napadá mě, jestli Slavia nemá nyní vůči nám dluh, jestliže jí Kuchtu vracíme po půl roce. Mám ten dojem, že dvouletá zápůjčka byla součástí transferu Alexe Krále, ne? Neměla by sem teď Slavia poslat někoho jiného?

NIN píše:Dokud nezmizi Hynek , nejlepe se Sedlbauerem a AGC nenavysi svuj stavajici podil investic do rozpoctu 30 mil rocne, pak se nic nezmeni. Mame rozpocet pro druhou ligu a tam mirime.

Jakože ho reklamujeme a oni reklamaci uznají? :up2: jinak bych řekl, že to bylo naše rozhodnutí ho vrátit, takže nám nic asi dlužit nebudou...
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.5.2019 14:42

redkaf píše:
JirkaXXL píše:Napadá mě, jestli Slavia nemá nyní vůči nám dluh, jestliže jí Kuchtu vracíme po půl roce. Mám ten dojem, že dvouletá zápůjčka byla součástí transferu Alexe Krále, ne? Neměla by sem teď Slavia poslat někoho jiného?

Jakože ho reklamujeme a oni reklamaci uznají? :up2: jinak bych řekl, že to bylo naše rozhodnutí ho vrátit, takže nám nic asi dlužit nebudou...

Reklamace, no, trochu :giggle:

IMHO byla by slušnost sem k nám poslat někoho jiného. Pod smlouvou mají dost hráčů, které by mohli na čas postrádat ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Bulina » 18.5.2019 17:03

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/363638/rebelie-v-teplicich-krob-v-becku-neni-to-rozvracec-bouri-se-opory.html

Ještě to bude asi zajímavý. Nebyl někdo na tom setkání s fanoušky? Nepadlo tam něco na tohle téma?
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 19.5.2019 9:12

Žádné překvapení. Po bolševicku najdeme oběť, že pane předsedo, a jede se dál.
Jenže nikdo z těch jmenovaných není žádný lídr ani opravdová opora. Jsou to jen kolečka nefungujíciho soukolí jménem FK Teplice.
Další hmatatelný důkaz nekompetentnosti vedení klubu.
Jsem zklamán i tím, jak p.Vachoušek drží linii neschopného vedení. Myslel jsem, že je "za vodou" a podle toho se bude chovat.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 19.5.2019 16:50

Alda píše:Žádné překvapení. Po bolševicku najdeme oběť, že pane předsedo, a jede se dál.
Jenže nikdo z těch jmenovaných není žádný lídr ani opravdová opora. Jsou to jen kolečka nefungujíciho soukolí jménem FK Teplice.
Jsem zklamán i tím, jak p.Vachoušek drží linii neschopného vedení. Myslel jsem, že je "za vodou" a podle toho se bude chovat.

Vždyť to tak není. Potřebujou si to vyříkat, doplnit manšaft a od 12.6. s čistou hlavou jet dál.
Vachy mluvil o vedení mužstva během zápasu o příkladu a stržení ostatních k obratům ve vývoji utkání. Naopak hráči se Kroba zastávají jako mluvčího vůči Hynkovi a Šedlbauerovi. To není jedno a totéž. Když proti sobě postavíme povahy Štěpána a Krobíka, tak je to jako voda a oheň, ti k sobě nepasují, neviděl bych v tom nutně "držení linie neschopného vedení". Vada je v metrixu. Hynek má primární zadání ušetřit prachy z rozpočtu /je za to honorován/ a je neodvolatelným Šedlbauerovým mužem. Vachoušek s Hejkalem jsou odpovědní za sportovní výsledky a potřebují prachy, prachy a zase prachy. To je podle mně chybné nastavení, kdy klub nikdy nebude táhnout za jeden provaz. Šedlbauer by si to měl poskládat trochu jinak. Podle mně je klíčem především zlepšení personální práce - koordinace skautingu a umisťování hráčů na hostování s trenéry dorostu a B týmu, tak aby schopnost doplňovat A tým z vlastních zdrojů byla větší.
Pokud jde o hráče áčka, ten kolektiv má dlouhodobě o sobě vysoké mínění a zatímco fanoušci vidí, že odchody /Fillo, Potočný, Breite, Král, Vaněček.../nejsou nahrazeny adekvátně, tak hráči zamrzli někde kolem 3.-5. místa a důvody porážek hledají jinde. Pak nejsou na zápasy s mužstvy "pod svou úrovní" dostatečně mentálně připraveni. A tady se vracím ke skautingu a vedení mládeže, důraz musí být kladen na sportovní úroveň a ne na finační profit. Platí heslo: Makej a budou.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 19.5.2019 18:02

Kozel píše:
Alda píše:Žádné překvapení. Po bolševicku najdeme oběť, že pane předsedo, a jede se dál.

Vždyť to tak není. Potřebujou si to vyříkat, doplnit manšaft a od 12.6. s čistou hlavou jet dál.
Vachy mluvil o vedení mužstva během zápasu o příkladu a stržení ostatních k obratům ve vývoji utkání. Naopak hráči se Kroba zastávají jako mluvčího vůči Hynkovi a Šedlbauerovi. To není jedno a totéž. Když proti sobě postavíme povahy Štěpána a Krobíka, tak je to jako voda a oheň, ti k sobě nepasují, neviděl bych v tom nutně "držení linie neschopného vedení". Vada je v metrixu. Hynek má primární zadání ušetřit prachy z rozpočtu /je za to honorován/ a je neodvolatelným Šedlbauerovým mužem. Vachoušek s Hejkalem jsou odpovědní za sportovní výsledky a potřebují prachy, prachy a zase prachy. To je podle mně chybné nastavení, kdy klub nikdy nebude táhnout za jeden provaz. Šedlbauer by si to měl poskládat trochu jinak. Podle mně je klíčem především zlepšení personální práce - koordinace skautingu a umisťování hráčů na hostování s trenéry dorostu a B týmu, tak aby schopnost doplňovat A tým z vlastních zdrojů byla větší.
Pokud jde o hráče áčka, ten kolektiv má dlouhodobě o sobě vysoké mínění a zatímco fanoušci vidí, že odchody /Fillo, Potočný, Breite, Král, Vaněček.../nejsou nahrazeny adekvátně, tak hráči zamrzli někde kolem 3.-5. místa a důvody porážek hledají jinde. Pak nejsou na zápasy s mužstvy "pod svou úrovní" dostatečně mentálně připraveni. A tady se vracím ke skautingu a vedení mládeže, důraz musí být kladen na sportovní úroveň a ne na finační profit. Platí heslo: Makej a budou.

Musím říct, že už jsem tu dlouho nečetl tak dobrej a výstižnej příspěvek.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 19.5.2019 19:04

Samozřejmě že klíčová je personální práce. Je to firma jako každá jiná, jen trochu víc citlivá na vnitřní vazby, které závisí více na chemii týmu než na vnitřních postupech. Když předpokládám, že pracuji s profesionálními fotbalisty.
Jestli se vyjadřuju dost přesně...
Mužstvo není dobře poskládané, jak správně řekl trenér. Řekl bych, že tím myslel právé toto. Chybí leader resp
lídři a herní koncepce, kterou lídři za každé situace prosadí. Všichní vidí, ze hra Teplic se rozpadá po pár nepovedených akcích, protože to nikdo neříďí.

Na příkladu Slavie vidím jasnou personální koncepci Nezmara v tomto smyslu a majícího plnou důvěru Tvrdíka, který si nedělá iluze, že tomu rozumí.
Jasně, že Slavie operuje s jiným rozpočtem, ale není to jen o penězích.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 27.5.2019 20:37

Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 28.5.2019 9:16

Tomas píše:https://www.ruik.cz/v-pripade-zajmu-zvazim-nabidky-ale-take-zalezi-jak-se-domluvime-s-teplicemi-rekl-exkluzivne-v-rozhovoru-teplicky-jakub-hora/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Ty bláho zase Slavie nebo Plzeň?

Táta říkával: Kdyby sme srali cukr, tak si serem do kafe. B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 28.5.2019 20:06

Kozel píše:
Tomas píše:https://www.ruik.cz/v-pripade-zajmu-zvazim-nabidky-ale-take-zalezi-jak-se-domluvime-s-teplicemi-rekl-exkluzivne-v-rozhovoru-teplicky-jakub-hora/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Nevím, ale z toho rozhovoru mi to přijde jako kdyby byl již myšlenka z Teplic. To mě štve. Byla by to pro Teplice velká ztráta.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 30.5.2019 20:03

Tomas píše:
Kozel píše:

Nevím, ale z toho rozhovoru mi to přijde jako kdyby byl již myšlenka z Teplic. To mě štve. Byla by to pro Teplice velká ztráta.

Má to holt srovnaný podobně jako Krob, šup s ním taky do béčka. :-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 1.6.2019 19:52

Horova hra se mi nelíbí a Hora není žádný playmaker, ani tahoun ani vůdčí typ. Ať klidně jde, tedy pokud někdo (kdokoli) vyplázne tu sumu.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 7.6.2019 15:59

Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 8.6.2019 13:29

Tak Jakub Mareš, pokud je zdravý, tak jistě posila.
Španélský bek je velká neznámá, my bychom potřebovali španělskou fotbalovost do zálohy a dopředu. Na druhé straně španělská 3. liga bude na úrovni horní poloviny naší 1.ligy.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.6.2019 18:07

Alda píše:Tak Jakub Mareš, pokud je zdravý, tak jistě posila.
Španélský bek je velká neznámá, my bychom potřebovali španělskou fotbalovost do zálohy a dopředu. Na druhé straně španělská 3. liga bude na úrovni horní poloviny naší 1.ligy.

Věřím, že to, co hraje Kučera, bude Španěl zvládat taky. Má na středním záložníku odehráno dost. S tím porovnáváním bych byl opatrný, česká liga je hodně svázaná taktikou a bojem s rozhodčími, je to skoro jinej sport.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.6.2019 15:49

https://www.fkteplice.cz/media_show.asp ... ex%2Easp#1
Mám tomu rozumět tak, že si Ljéva napřesrok protáhne hráčskou kariéru ještě třeba v Neugersdorfu?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 14.6.2019 9:43

Co zatím říkáte na pohyb v kádru?
Mareš: ani jsem ho nemohl poznat, je z něho chlapák. :-) . Velká neznámá jeho momentální forma. Na Slovensku určitě přesvědčil, ale v Polsku toho v poslední době asi moc nenahrál. Pokud se chytí tak by to nebylo špatné. Fotbalový býval, i když trochu sobeček. ;-)
Nazarov: nevím co od něho čekat. Horší jak Hošek v obraně snad nebude.
Royo: jsem na něj zvědavý. Pokud mluví , že je technický typ, tak to snad nebude znamenat, že je dost pomalý ;-)
snad si to Standa se Štěpánem dobře vybrali.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 17.6.2019 14:12

Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.6.2019 23:36

Tomas píše:https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/egon-vuch.A190617_100548_fot_dsouteze_rou

:-)) :-))
Restaurace na úrovni...
Těch pár Kazachů, co znám, jsou normálnější než Egon.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.6.2019 1:14

Tohle je taky zajímavý:
Nových jmen Straka na startu přípravy nabídnout moc nemohl. „Měli jsme ve velmi dobré fázi před podepsáním Jana Kroba (Teplice), pak z toho ale sešlo, protože jsme měli pocit, že je to pro něj daleko, že k nám ani nechce. Tak to nemůže být, chceme hráče, kteří se budou za Karvinou rvát," uvedl Straka.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1 ... emuzu.html
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 18.6.2019 7:47

Kozel píše:Tohle je taky zajímavý:
Nových jmen Straka na startu přípravy nabídnout moc nemohl. „Měli jsme ve velmi dobré fázi před podepsáním Jana Kroba (Teplice), pak z toho ale sešlo, protože jsme měli pocit, že je to pro něj daleko, že k nám ani nechce. Tak to nemůže být, chceme hráče, kteří se budou za Karvinou rvát," uvedl Straka.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1 ... emuzu.html

To je opravdu zajímavý.Je pravda, že má Krob v něčem pravdu. Bohužel do toho co se děje v kabině nevidíme. Musíme spoléhat co pustí klub nebo co se do nese. Ale kde je pravda? :no:
Jako hráč si myslím bude chybět. Pokud by se dal do kupy a hrál naplno.... mohl jít na kraj levé zálohy pokud by se Španěl osvědčil na levém kraji obrany.
A z toho článku , když má malé děti a chce ještě něco jako hráč vydělat tak jestli byl nějaký buřič tak si nespočítal 5 a 5 a nálepka problémového hráče mu všude dveře neotevře. :-(
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.6.2019 19:59

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 18.6.2019 20:04

:no:
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 19.6.2019 13:26

Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 19.6.2019 16:23

Tomas píše:http://domacisport.cz/clanek/velka-teplicka-hvezda-ve-skotsku-tvrde-narazila?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

tak snad ne do Teplic :no:

Myslím, že nás někdo přeplatí. Že balíček je rozpočítanej na jiné hráče. Jedině, že by odešel Krob, pak by na něho mohlo zbýt.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 19.6.2019 16:47

Tak Vaněček je v Maďarsku.
https://www.pfla.hu/?q=news/9513
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 19.6.2019 19:07

Kozel píše:Tak Vaněček je v Maďarsku.

Asi budu proti většině, ale jsem rád. Nikdy jsem mu nepřišel na chuť.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 21.6.2019 7:42

Tomas píše:
Kozel píše:Tak Vaněček je v Maďarsku.

Asi budu proti většině, ale jsem rád. Nikdy jsem mu nepřišel na chuť.

Nejsi v tom jedinej, tohle kopyto si nikdy nezasloužilo nosit žlutomodrý dres.
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 21.6.2019 7:44

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1 ... -horu.html

Že by obrat v myšlení vedení? Nebo Vachy úřaduje?
Každopádně za mne velké PLUS, že ho za ty drobný nepustili. Kuba je TOP hráč co odjezdí celej zápas a budeme ho ještě potřebovat.
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 21.6.2019 11:02

Mali píše:https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/365118/teplice-odmitly-10-5-milionu-chtel-jsem-do-jablonce-mrzi-horu.html

Že by obrat v myšlení vedení? Nebo Vachy úřaduje?
Každopádně za mne velké PLUS, že ho za ty drobný nepustili. Kuba je TOP hráč co odjezdí celej zápas a budeme ho ještě potřebovat.

Když chce hrát v top 5 a posunout se v kariéře, ať to udělá v Teplicích, to samé Krob, myslím, že to spolu souvisí. Loajalita ke klubu se musí zlepšit.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 21.6.2019 18:58

Nemyslím si, že slovo loyalita obecně Čechům něco říká. Tak nevím, proč by fotbalistům měla... To by všechno vypadalo jinak.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.6.2019 0:13

To snad ne! Horu vám nedáme, tu máte Kroba?
https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-lig ... tion-artcl
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 27.6.2019 5:40

Kozel píše:To snad ne! Horu vám nedáme, tu máte Kroba?

Toto jsem tak nějak čekal, svým způsobem ho tím přeřazením do béčka sami hodili na trh...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.6.2019 7:27

Jan Janek píše:

Toto jsem tak nějak čekal, svým způsobem ho tím přeřazením do béčka sami hodili na trh...

Dobře, ale kamkoli jinam než do Jablonce, Boleslavi nebo Zlína. Posilovat přímé soupeře v soutěži o poháry? A stržený peníz odevzdat do sklárny?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 27.6.2019 8:18

Kozel píše:
Jan Janek píše:

Dobře, ale kamkoli jinam než do Jablonce, Boleslavi nebo Zlína. Posilovat přímé soupeře v soutěži o poháry? A stržený peníz odevzdat do sklárny?

My přece už dávno nejsme konkurenti MB nebo JBC o pohárová místa...
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.6.2019 14:41

To je trest! Připravíme se o kvalitního hráče, kterého jsme potrestali přestupem do pohárového klubu. Pane vachmajstr, voni jsou hlava.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 27.6.2019 15:47

JirkaXXL píše:To je trest! Připravíme se o kvalitního hráče, kterého jsme potrestali přestupem do pohárového klubu. Pane vachmajstr, voni jsou hlava.

co tak jinej úhel pohledu? třeba...výhodně jsme se zbavili problémového hráče?
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 27.6.2019 16:26

js64 píše:
JirkaXXL píše:To je trest! Připravíme se o kvalitního hráče, kterého jsme potrestali přestupem do pohárového klubu. Pane vachmajstr, voni jsou hlava.

Já bych nechal soud na jiných.
My nevíme co se dělo.Co prováděl Krob v kabině? Byl to buřič? Byl oporou , pozitivní? Podezříval ho někdo z pouštění zápasů, sázení? Bylo to spiknutí proti němu?
Nikdo toho moc nevíme. Ano, jeho centry budou chybět.Na druhou stranu dozadu žádná hitparáda.
Váchy s ním v kabině byl tak asi ví o něm nejvíce.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.6.2019 16:29

js64 píše:

Koušu to pomalu, ale je fakt, že potřebujeme hráče na každý zápas a ne hvězdu ob dva. Vypadá to, že prachy budou použity na další příchod(y), tak hleďme dopředu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 28.6.2019 17:51

js64 píše:

I to je možné. Já ho osobně neznám a do kabiny nevidím, takže tohle vyloučit nemohu. Na druhou stranu se mi zdá divné, že by tu problémový hráč vydržel šest sezón, přežil několik trenérů a nikdy nic ven neprosáklo. Navíc se mi nezdá, že by si Rada nechal nasadit veš do kádru, když Kroba ze zdejšího angažmá dobře zná. Ale jak jsem řekl úvodem, nevím, kde je pravda, jen si tu tak nahlas přemýšlím ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod killdup » 29.6.2019 19:06

Myslim ze kratce po nastupu k nam- v nejakem rozhovoru p. Hejkal rikal-ze se uz Krobikovi nechce prepinat na 3 vzadu... V ty dobe jsem si rikal:no jo-ale je to Krobik... Ted si rikam ze by jeho cas stejne jednou prisel a uz se podle me i blizi-neloucil bych se s nim-ale bulet ze odesel taky nebudu...
killdup
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 2.7.2019 7:46

Řezníček k nám nebo do Bohemky?
Mali
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata