FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Slavia - Teplice (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Slavia - Teplice (AUTOBUS!)

Příspěvekod Tomsely » 13.3.2010 10:50

Tak já ještě přemlovám kluky od nás z Lovosic a snad vlakem taky dorazíme. Takže v hostujícím sektoru zdar !
Tomsely
Registrovaný člen

Příspěvekod mirunx » 13.3.2010 11:26

Dneska se mi zdál sen, že jsme prohráli 3:1. Naposledy se mi takovej sen zdál, když Slavie hrála u nás cca před třema rokama a my prohráli 4:2. Tak kluci ať se to dnes neopakuje :-)
mirunx
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 13.3.2010 11:51

Pro ty co pojedou vlakem, jedna informace ohledně zpožďování vlaku za Lovosicema:
¨
Mimořádnost v provozu

Trať 090 | (Praha -) Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem - Děčín
Úsek: Lovosice - Prackovice nad Labem Kraj: Ústecký kraj
Počátek: 09.03.2010 08:30 Příčina: následky vykolejení vlaku
Plánovaný konec: 25.03.2010 18:00 Stav: probíhající
Zjistit polohu vlakůZobrazit na mapě
Opatření v dálkové dopravě (SC, EC, IC, EN, Ex, R):
Mezi stanicemi Prackovice nad Labem - Lovosice je provoz veden po jedné ze dvou traťových kolejí - z tohoto důvodu může docházet ke zpožďování dálkových vlaků cca o 5 - 10 minut.

Opatření v regionální dopravě (Sp, Os):
Mezi stanicemi Prackovice nad Labem - Lovosice je provoz veden po jedné ze dvou traťových kolejí - z tohoto důvodu může docházet ke zpožďování regionálních vlaků cca o 10 - 15 minut.

Poznámka:
Následky vykolejení nákladního vlaku ve stanici Lovosice dne 09.března 2010. Probíhá oprava kolejiště.

Plánovaný konec mimořádné události se může změnit podle rozsahu a náročnosti opravných prací.

Cestujícím je také k dispozici zákaznická informační linka +420 840 112 113, kde vám naši operátoři podají veškeré zde uvedené informace. Za vzniklé problémy se omlouváme.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 13.3.2010 12:45

mirunx píše:Dneska se mi zdál sen, že jsme prohráli 3:1. Naposledy se mi takovej sen zdál, když Slavie hrála u nás cca před třema rokama a my prohráli 4:2. Tak kluci ať se to dnes neopakuje :-)

To mně se prozměnu před zahájením jara zdálo, že jsme Na Stínadlech prohráli s Bolkou. Přitom teď s ní doma nehrajem. Ve snech jsou významnější symboly, konkrétnosti jsou kolikrát opačné. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 13.3.2010 12:51

Dneska všichni na fotbal a zítra na hokej do ŠaškaAreny podpořit Litvajs !!! Musíme Slavii porazit, už jen kvůli Jarolímovi a Růžičkovi !! Šmejdi zkurvený !! Jeden má koupenýho Zelinku, druhej Šíra s Hribikem ... Neuvěřitelná komedie včera v Litvínově ... Dávejte bacha že proti nám dneska pískne pecku :down: Ale i tak budou kluci bojovat, a my je musíme výrazně podpořit ... TEPLICÉÉÉ !!! :heart: :up2:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 13.3.2010 13:04

Linus7 píše:Dneska všichni na fotbal a zítra na hokej do ŠaškaAreny podpořit Litvajs !!! Musíme Slavii porazit, už jen kvůli Jarolímovi a Růžičkovi !! Šmejdi zkurvený !! Jeden má koupenýho Zelinku, druhej Šíra s Hribikem ... Neuvěřitelná komedie včera v Litvínově ... Dávejte bacha že proti nám dneska pískne pecku :down: Ale i tak budou kluci bojovat, a my je musíme výrazně podpořit ... TEPLICÉÉÉ !!! :heart: :up2:

Take jsem videl tu silenou komedii co se dela na ZS Ivana Hlinky.To bylo neco tak smutneho jak se dokazi muzstva dotlacit k vitezstvi.Mam velke obavy o tlacich,aby zapas dopadl podobne jako vcera v Litvajzu.Ten vyhraje v saska arene-musi to tomu zvejkackovi znechutit.Kdyz se hraje vic jak polovina zapasu v oslabeni....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 13.3.2010 19:31

JirkaXXL píše:A pro jistotu Matějek pustil ve středu hru z uzdy, protože nějaké (další) zmrzačení našeho hráče by také nebylo od věci.
:idea:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 13.3.2010 20:28

Zlatej bod, kluci dobrý, jen mě mrzí ta "krev" a to na obou stranách, zdraví by mělo mít přednost, no ať se všichni dají rychle do kupy....
Že by "bitva" starého a nového mistra ? Acho jo, kdyby to tak bylo :kiss:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 13.3.2010 20:34

JirkaXXL píše:A pro jistotu Matějek pustil ve středu hru z uzdy, protože nějaké (další) zmrzačení našeho hráče by také nebylo od věci.

Ty jedna Sybilo, tys to přivolal, přiznej se! ;-)

Dneska to bylo vpravdě podivuhodné utkání. Tonda Rosa na beku, to tu dlouho nebylo a doufám že nebude, ergo že to s Matulou není tak vážný jak říkal Štěrba o přestávce do televize. Jinak by nám ti střední obránci brzy došli.

No mohli jsme urvat i víc bodů, ale stejně tak jsme mohli i prohrát a tak je bod dost zlatej. Kritika dneska výrazně na Vachouška, škoda že za něj nemáme adektvátní náhradu do středu hřiště, ptž dnes to chtělo vystřídat, místo střídání Stožického měl jít dolů on, ale není za koho. Snad to byla jen atmosféra na Edenu, jinak by se mi podobné výkony od něj hrubě nelíbili. A Klein si říká o repre hodně. Za tu srážku a zranění Naumova nemohl, to bylo jasně vidět vidět v TV. Bojim se bojim, že u nás moc dlouho nevydrží s takovými výkony.

Před koncem utkání říkal Bosák, že už policajti čekají na toho kdo v sektoru hostí zapaloval nějakou pyrotechniku, tak snad to nebyl její místní mocný zastánce Sektor15, i když třeba by se trochu poučil :yes: ;-)

Všichni kdo do Prahy jeli :up: , bylo vás pěkně slyšet!
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 13.3.2010 20:44

Já musím vyzdvihnout Slavíka. Má velkou zásluhu na zisku bodu. Doufám,že věční kritici Slavíka uznají,že se na něj dá spolehnout.
K tomu pyru bych řekl jen tolik,že by to dotyčný měl dostat pěkně "sežrat".
Všem zraněným přeji co nejrychlejší uzdravení bez komplikací.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 13.3.2010 20:51

kolostuj píše:Já musím vyzdvihnout Slavíka. Má velkou zásluhu na zisku bodu. Doufám,že věční kritici Slavíka uznají,že se na něj dá spolehnout.
zas bych to tak neprehanel,ale dnes neudelal sebemensi chybycku a celkove vsichni hraly dobre. :applause: :up: B-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.3.2010 21:12

Musím pogratulovat trenéru Plíškovi k taktickému vedení zápasu. Dobře promyšlená střídání. Nebýt toho horroru v první půli, který psychicky hodil naše hráče dolů, tak věřím, že jsme vyhráli. Škoda, že to tam Doškovi nespadlo.
Jsem rád, že jsme se poučili ze zápasu s Plzní a v tvrdosti Slávii dokázali odolat. Za tu zlomenou nohu odpovídá trenér Jarolím a jeho přístup k vlastním hráčům.To sebeobětování jde na jeho vrub.
To, že po nás půjde celá republika (komentáře v médiích, diskuze "fanoušků", žluté karty - dnes 4 - Vidlička, Stožický, Ljevakovič, Siva, pískání konců a poločasů, atd. atd.) nemá cenu zmiňovat. Jde o jejich peníze. To nás musí stmelit a musíme všem vytřít zrak a naučit je vážit si nás a našich kvalit. Jde o naše peníze. Bonusy za postupy do pohárů mohou dlouhodobě změnit poměry v českém fotbalu, v případě Sparty už se tak stalo.
To Lukasmen: Slavík nejlepší na hřišti. I při tečích lepidlo, nic z něj nevypadlo. To zvedne celej manšaft nejen v hokeji. Nechtěl bych řešit, kdy dát Grygara zpátky. V současný době bych tam Slavíka nechal, chytá stylově čistě, potřebuje zlepšit odkopy a rozehrávku. Grygar má možná lepší reflex a rozsah končetin. Těžká volba. Ale dnes Slavík nedopustil žádné dohrávání a skrumáž, byl všude včas a v klidu, to cením.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 13.3.2010 21:23

Bod je zlatej. Bylo to čekání na slávistickej gól.. Ty souboje z nichž vzešlo zranění byly nezaviněný, prostě smůla.. Slavík chytil šanci za pačesy a chytal náramně spolehlivě.

Překvapil i rozhodčí Zelinka, který podal suverénní výkon.

Moje hodnocení obou týmů:

Teplice:
Slavík 9 - Siva 5, Klein 7, Matula (32. Rosa 6), Vidlička 5- Stožický 4 (80. Zoubele), Vachoušek 5, Ljevakovič 6, Kalivoda 4 (63. Verbíř 5) - Mahmutovič 5, Došek 5

Slavia:
Senecký 5 - Hubáček 5, Kopic 5, Starý 4, Krajčík 5- Trubila 5, Janda (31. M.Černý 5), Trapp 4, Grajciar 7 - Naumov (39. Šenkeřík 3), Vlček 3 (68. Ivanovski 6)
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 13.3.2010 21:33

Dneska dost takticky sehráno, navíc nás trochu srazily události prvního poločasu, který Slávisty možná trochu nakoply. Myslim, že pokyny trochu podobný jako v Budějovicích. Spíše čekat na chybu, než nějaký hurá akce, což neni tak líbivý, ale body jsou, navíc se Slávií bylo důležitý neprohrát... Navíc dneska se mi nelíbil Kalivoda, čímž trpěla pravá strana a taky Vachoušek měl na můj vkus hodně nepřesností, snad je to jenom přechodný. Doufám, že kombinace přestane váznout a i z venku budeme občas vozit i po třech bodech.
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 13.3.2010 21:38

Kozel
souhlasim s hodnocenim Slavy.Jsem rad,ze mi dal za pravdu,a ze zachytal vyborny zapas.Po Budejicich,Plzni i Slavie.

AkaKchan
Ja si myslim presny opak.Stozicky mel jit mnohem drive dolu.Slavisti se okolo nej tocili,a nestacil ani dozadu,ani dopredu.Zoubele ho podle mne jasne zastinil.Vachy dokazal v zaloze podrzet mic prejit pres hrace,dat mic po zemi,uklidnit,kdyz bylo treba,a to je na Slavii potreba.Samozrejme,chyboval,ale to je u str.zaloznika vzdy.Hnat se s micem dopredu a ztratit ho na prvnim by byla proti Slavce sebevrazda.Podle mne zahral dobre.Vyborne pracoval i Ljeva :up: ,naopak zklamal Mahmut.
Verba se to snazil trochu rozhybat,Kalic nehral zase tak spatne,ale celkove jsme nehrali dopredu ve vice lidech,takze ofenziva trochu slabsi.

Pro nezaujateho divaka asi celkem nudna remiza,pomineme-li zraneni.Pro nas cenny bod, a hlavne udrzeli jsme vlcaka na stejnem odstupu.
Ted jen fandit tymum,ktere hraji se Spartou,Ostravou,Jabloncem a Plzni.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.3.2010 21:49

jedine pozitivum dnesniho zapasu je zisk bodu. Z nami predvadeneho betonarskeho pafotbalu jsem zklaman. Evokovalo to ve me vzpominky na leta minula ... Slavie JE slaba jako dlouho nebyla a my mame letos tym, ktery ji mohl porazit svoji utocnou hrou. Tahle s prominutim "prip......st" je jeden z duvodu, proc lidi nechodi. A ze na tohle koukalo hodne teplicaku, kteri se rozhoduji, zda priste uz konecne jit, to si piste ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.3.2010 21:51

jinak zranenym preji brzke uzdraveni.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 13.3.2010 21:55

Tomas píše:...

Ohledně Vachyho nemohu souhlasit. Už v první půli jsem si ho začal všímat, a druhá půle byla vážně tragédie. Hraje neustále příliš na blízko protihráči (vím že to je jeho styl, ale už to prostě není co to bývalo), stále zády k bráně, bez pohybu, bez náběhu, bez kloudné myšlenky směrem dopředu. Řekněte mi jestli se mýlím, ale já to prostě vidím takhle.

To s tím Stožickým byl jen příklad pro střídání, příchod Zoubeleho jsem neodmítl, to jsi špatně pochopil.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 13.3.2010 21:59

k pyrotechnice: a) nikdo ze sektoru 15 jí nehodil za to bych dal hlavu na špalek, b) nikomu se nic nestalo, tak co z toho děláte zase vědu????

Já osobně nechápu, jak někoho může vůbec napadnout do prokamerovanýho Edenu brát pyrotechniku, to je velké riziko. Ale přát mu potrestání?? Proč dyť nikomu nikdo neublížil. Vy se vůbec neumíte chovat jako fanoušci, to je mi líto nejvíc.
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.3.2010 22:06

Tomas píše: ...Ja si myslim presny opak.Stozicky mel jit mnohem drive dolu.Slavisti se okolo nej tocili,a nestacil ani dozadu,ani dopredu.Zoubele ho podle mne jasne zastinil ...

Zoubele nikoho nezastinil, ani nemohl,za tu chvili co byl na hristi. Navic jeho koncovka je zalostna. Stozicky se umi do sance dostat a hlavne spolehlive zakoncit - to uz tady v kritickych chvilich prokazal. Kalivoda hral prd, druhej Doly - vyborna kopaci technika, pomalej az beda.

Slavik dnes :applause:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 13.3.2010 22:08

AkaKchan píše:
Tomas píše:...

Ohledně Vachyho nemohu souhlasit. Už v první půli jsem si ho začal všímat, a druhá půle byla vážně tragédie. Hraje neustále příliš na blízko protihráči (vím že to je jeho styl, ale už to prostě není co to bývalo), stále zády k bráně, bez pohybu, bez náběhu, bez kloudné myšlenky směrem dopředu. Řekněte mi jestli se mýlím, ale já to prostě vidím takhle.

To s tím Stožickým byl jen příklad pro střídání, příchod Zoubeleho jsem neodmítl, to jsi špatně pochopil.

Ja vim,ze to neni to prave orechove Vachy v tom stredu zalohy,ale zase nemuzeme rikat,ze to nefunguje.Vychazim z toho,ze tam proste hraje,ale on ho muze alternovat,prave Kalic, ktery je prave naopak spise stredni zaloznik,ktery muze hrat i na kraji,ale je tam podle mne trochu svazan.
Stoza byl hodne spatnej,slo pres nej spousta nebezpecnych kci do 16ky,prave ty prostrkavacky.
Souhlasim s NIN,ze se na to koukalo hodne Teplicaku,kteri se rozmysleli zda pujdou ci ne,ted je otazka zda jim toto stacilo.Pro nas je to bod,ale pro ne beton ,ktery dava za pravdu tem,co doma sedi a na stadak neprijdou,ze porad hrajou......vite co.
My vime sve,my na zapasy chodime.A co Lukasmen uz chodi na stadion,nebo ma zase nejakou vymluvu??Ze by Slava mu tam vadil??No tak Lukasmene ;-) prijd podporit a zapln tu jednu sedacku na stadionu,nebud jako ty politici kteri fandi akorat od tech jejich vyhratych kresel.
Naposledy upravil Tomas dne 13.3.2010 22:11, celkově upraveno 1
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 13.3.2010 22:10

NIN píše:
Tomas píše: ...Ja si myslim presny opak.Stozicky mel jit mnohem drive dolu.Slavisti se okolo nej tocili,a nestacil ani dozadu,ani dopredu.Zoubele ho podle mne jasne zastinil ...

Zoubele nikoho nezastinil, ani nemohl,za tu chvili co byl na hristi. Navic jeho koncovka je zalostna. Stozicky se umi do sance dostat a hlavne spolehlive zakoncit - to uz tady v kritickych chvilich prokazal. Kalivoda hral prd, druhej Doly - vyborna kopaci technika, pomalej az beda.

Slavik dnes :applause:

No a pro mne ho zastinil,je technicky a rychlost taky ma.Stoza trefil prazdnou branu(ikdyz i to je umeni),to bych az tak nebral.Tak kazdy si pise ten svuj pohled od toho je to diskuse(slusna)
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 13.3.2010 22:17

SEKTOR15 píše:k pyrotechnice: a) nikdo ze sektoru 15 jí nehodil za to bych dal hlavu na špalek, b) nikomu se nic nestalo, tak co z toho děláte zase vědu????

Já osobně nechápu, jak někoho může vůbec napadnout do prokamerovanýho Edenu brát pyrotechniku, to je velké riziko. Ale přát mu potrestání?? Proč dyť nikomu nikdo neublížil. Vy se vůbec neumíte chovat jako fanoušci, to je mi líto nejvíc.

Vědu z toho neděláme my, vědu z toho dělali v TV. A ten štouchanec směrem k tobě byl s jedním okem zavřeným ;-)
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod jardatep » 13.3.2010 22:23

Mě se dnešní zápas líbil.A budeme si všichni muset zvyknout na takticky svázaný projev,chceme-li titul.Je mi líto zraněných doufám že všichni budou dříve či později fit.
Vachoušek to nemá lehký,je to útočně laděnej hrát a teď musí hru pozdržet,hnát se za každou cenu dopředu by proti Slavii byla sebevražda,nato Vlček a spol.čekají.Jinak Slavík jistota.
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.3.2010 22:27

S bodem spokojenost. Kdyby to tam Doškovi spadlo, bylo by to nádherné, ale nebuďme nenasytní. Obrana zahrála výborně a tím nemyslím jen obrannou čtyřku, ale celkově vzornou defenzivní práci všech na hřišti. To, co se s vypětím všech sil podařilo domácím poslat na branku, Slavík bez problémů pochytal. Škoda zraněných na obou stranách, ale neřekl bych, že to byly nějaké likvidační zákroky. Spíš pořádný kopec smůly.

Z herního hlediska mi chybělo trochu víc pokusů o přečíslení. Možnosti tam byly, ale nabíhal si jen Mahmutovič. Kalivoda nebo Stožický ho z krajů zálohy moc nepodporovali, ale zase měli dost práce se slávistickými beky. Speciální pochvalu uděluji Rosovi. Naskočil nečekaně do utkání na ne zrovna typický post, ale zvládl to na jedničku. Vypadá to, že by se teď mohl alespoň na chvilku na tomto místě zabydlet, jestli Matula nebude brzy fit. Trochu mě štve, že Zoubele a Verbíř nešli do hry dříve. Kraje zálohy potřebovaly občerstvit už po první půlce.

Nesouhlasím, že jsme hráli beton. Taktika byla evidentní: hrát na nulu a zkusit udeřit z brejku nebo standardní situace. Budějovice nebo Střížkov možná se Slavii mají lepší umělecký dojem, ale zase jsou bez bodu. Teplice si odváží bod a upřímně si dovedu představit, že při prohře po nějaké divočině by tu mnozí žehrali na prokoučovaný zápas. Nehráli jsme někde na Kladně, máme bod ze hřiště mistra a ze tří zápasů v jednom týdnu sedm bodů. Spokojenost! :heart: Spíš mě zpětně mrzí domácí remíza na podzim, ale to už vzala historie ...

Po hodně dlouhé době jsem byl s výkonem rozhodčího naprosto spokojen a hodně mě překvapuje, že to říkám zrovna o Zelinkovi, který tady v zápase s Boleslaví předváděl neskutečné kousky. Přiznejme si, že i ty žluté pro naše byly v pořádku. Alespoň mě to tak přišlo. Matula tam měl loket zbytečně vysoko (paradoxně se pak ale oba srazili hlavami), Siva skutečně padal jaksi podivně a Stožického vycházkové tempo bylo prostě už přes čáru. Na druhou stranu si sudí nevybíral hříšníky ve vzájemných soubojích, hru nechal pokračovat, konečně se někdo nebál neodpískat faul na brankáře při prohraném vzdušném souboji s útočníkem.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod SEKTOR15 » 13.3.2010 22:39

AkaKchan píše:
SEKTOR15 píše:k pyrotechnice: a) nikdo ze sektoru 15 jí nehodil za to bych dal hlavu na špalek, b) nikomu se nic nestalo, tak co z toho děláte zase vědu????

Vědu z toho neděláme my, vědu z toho dělali v TV. A ten štouchanec směrem k tobě byl s jedním okem zavřeným ;-)

spis slo o to co psal kolostuj
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.3.2010 23:38

NIN píše:jedine pozitivum dnesniho zapasu je zisk bodu. Z nami predvadeneho betonarskeho pafotbalu jsem zklaman. Evokovalo to ve me vzpominky na leta minula ... Slavie JE slaba jako dlouho nebyla a my mame letos tym, ktery ji mohl porazit svoji utocnou hrou. Tahle s prominutim "prip......st" je jeden z duvodu, proc lidi nechodi. A ze na tohle koukalo hodne teplicaku, kteri se rozhoduji, zda priste uz konecne jit, to si piste ...

To nemyslíš vážně viď? Dopadli bychom jak v Olomouci. Na podzim se hrála dvě kola a 14 dní přestávka. Teď tři kola za týden. Naopak vyčkávání až se soupeř vycáká a od 75. min začít presovat a udeřit je správné. Škoda, že se Došek netrefil. Od té chvíle, ale Slávia už nic nedokázala a taky hlídala zadní vrátka. To, že lidi nechodí, není hrou Teplic. Je to daleko složitější. Souvislosti hledej ve stavu české kopané - svazu a reprezentace a společnosti jako takové. Až se za pár let sejde to, že postoupíme na MS, budou hrát naši zástupci v LM, lidi nebudou tolik dlužit a nebudou se nechávat otravovat politiky a médii, budou moci klidně hrát Teplice kolem 8. místa a bude chodit 2x tolik lidí, jak teď. Až budeš chodit na fotbal 40 let, tak to budeš vidět jinak. Sledováním hry v televizi si úsudek může udělat jen blbec, což je 80% společnosti, to by na fotbal nechodil nikdo. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Re: Slavia - Teplice (2009/2010)

Příspěvekod SLÁDY » 14.3.2010 10:39

Teď jsem se vzbudil a už tu snad ani nemám co k tomu říct, prostě paráda bod si myslim spravedlivej jen tak dál :applause: a samozřejmě že sem byl přítomen na stadiónu :yes: akorát to je to co mě zklamalo malá účast Tepličáků :no: ale tak to už je tady asi zvyk :-D
SLÁDY
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 14.3.2010 11:50

Bravo,bravo,bravo
Jsem naprosto spokojenej přesně takhla jsem si to představoval - výbornej golman je základ a to splnujeme na 1000 procent.
Výborná obrana v čele s našim dlouhodobě nejlepšim hráčem Kleinem,Rosa je spolehlivost sama a kraje na 1 Vidlička,Siva.
Záloha - nejlepší je Ljevakovič to je dříč - Vachoušek mě občas točí ale má neuvěřitelnej potenciál co umí s míčem má tam svoje místo oprávněně - Stožický zahrál svůj obvyklý standard má cit pro hru a dokáže dát gol - dobrej výběr místa - Kalivoda špatný je to ofenzivní záložník a na kraji mu to vůbec nejde - předpokládal jsem že by se mohl na Slávii vytáhnout ale nefungovalo to - špatný hodně špatný.Radši bych tam viděl Vondráška nebo nákýho kluka s dorostu - třebe ten Pícha.Ani nevim proč nehrál Verba asi odpočíval on to je záhul.
Utok - Kdyby dal Došek ten gol tak bych mu asi líbal nohy já měl už ruce nahoře ale jinak bych vsadil na rychlý pušky Vondrášek, Mareš - ale ty jsou zranění ti by zaměstnali obranu Slavie asi daleko víc.
Mahmutovič - neskutečnej dříč ten balon dal Doškovi jak na podnose, je tam uplně sám a přesto si s nim obránci neví rady - Mahmut nás táhne k titulu.
Jště 11 schodů a je to doma :applause: :applause: :applause:

Na to jakou máme marodku se držíme neuvěřitelně a až naskočí Lukáš,Mareš a Vondrášek tak to venku bude vypadat daleko líp - zlatej bodík s Jarolímova.
tom

Příspěvekod NIN » 14.3.2010 12:06

jardatep píše:Mě se dnešní zápas líbil.A budeme si všichni muset zvyknout na takticky svázaný projev,chceme-li titul

Promin, ale ja si na beton zvykat nehodlam, chodim na fotbal, ne na "kopanou".
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 14.3.2010 12:12

JirkaXXL píše:Nesouhlasím, že jsme hráli beton. Taktika byla evidentní: hrát na nulu a zkusit udeřit z brejku nebo standardní situace. Budějovice nebo Střížkov možná se Slavii mají lepší umělecký dojem, ale zase jsou bez bodu

ale mohli odejit se vztycenou hlavou a nemeli hnedo v trenclich ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 14.3.2010 12:20

Kozel píše:To nemyslíš vážně viď? Dopadli bychom jak v Olomouci. Na podzim se hrála dvě kola a 14 dní přestávka. Teď tři kola za týden. Naopak vyčkávání až se soupeř vycáká a od 75. min začít presovat a udeřit je správné

Myslim to smrtelne vazne. Pokud bychom se timto chteli prezentovat na hristich souperu, tak snad do poharu radsi ne. Doufam, ze to byla vyjimka a ze se uz konecne vratime k nasemu podzimnimu fotbalu. Timhle "taktizovanim" jsme v Teplicich uz o titul min. jednou prisli.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 14.3.2010 12:43

Bod je zlatej - spokojenost. Během 7 dnů odehrát 3 utkání a získat 7 bodů, to je super. Kór v Česku, kde "anglický týden" nemá tradici. Na jaře nás ještě několik takových "trojzápasů" čeká dost, když to takhle bude pokračovat dále, jsme OPTIMISTA :up2: . K zápasu: Slavie tlačila, to bylo evidentní, ale my jsme hráli to, co jsme potřebovali. K ničemu vážnějšímu jsme je nepustily, s vyjímkou tutovky Vlčka a pološancí Ivanovskiho. Naopak Došan mohl rozhodnout, já už skákal, půl metru scházelo no. OBROVSKÁ ŠKODA. Ale zas na druhou stranu když se na to podívám zpětně, remíza je zasloužená. Mahmut podal fantastickej výkon, ten kolik toho naběhal, byl všude. Mile překvapil Tonda Rosa, nevěděl jsem co mám čekat, když nastupoval, přeci jenom půl roku nehrál větší soutěžní zápas, ale včera to zvládl na jedničku. Překvapivě i Zelinka pískal skvěle, žlutý kartu po právu, až snad na Vachyho. Matej opravdu nějak divně padal, Stóža byl pomalej při střídání a faul Matuláka to přeci jenom byl, i když žádnej likvidační. Podle nejčerstvějších informací má prasklý bubínek, DEJ SE BRZO DO POŘÁDKU !!! Ještě hůř je na tom Naumov, ten zákrok vypadal opravdu hrůzostrašně, ale byl ČISTÝ. Kleiňasovi to je opravdu moc líto, myslel jsem, že to na něm v průběhu zápasu zanechá nějaké následky, ale i zbytek utkání odehrál v pohodě. Na konci jsem u něj viděl i pár slz, no, není se čemu divit ... Ljeva si odehrál standart, neuvěřitelnej dříč, to samé Vidla. V sobotu vyprášíme Brno a pak už jen 10 schůdků :up2: :up2:

Dnes jedu do Prahy, na Slavii znovu, tentokrát do O2 Areny na Litvajs. Snad ty blby vypráší a ukáže Růžičkovi, že peníze nejsou vše. GOGO Litvínov !!! :heart:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 14.3.2010 13:28

Samozřejmě spokojenost z bodem - z Edenu je to vzácnost pro každého. Asi bych souhlasil s tím, že jsme přece jen mohli být trochu suverénnější a předvést celou naší škálu. Především z pozice našeho postavení a že "pokakaná" byla spíše Slávka z nás, než naopak. Ale vžijme se do situace kluků po těch politováníhodných událostech těsně po sobě - to se jen tak nevidí a zamávalo by to asi s každým. Samozřejmě psychicky odolný musí být každý, kdo chce pomýšlet nejvýš, se schopností překonat nepříznivý vývoj - ovšem plynoucí ze hry. Tohle bylo přece jen o něčem jiném. Takže zaplaťpánbu, že to ustáli, i přes ohlušující pískot při každém jejich dotyku s míčem...
Do té série zranění to i s naší hrou vypadalo slibně a mohlo se to dobře vyvíjet.
Ten pokračující seriál vyřazených ze hry je hrozivý, na druhou stranu se teď naplno projevila výhoda a silná zbraň širokého kádru a kvalitně zdvojených postů.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 14.3.2010 13:43

Tomas píše:.A co Lukasmen uz chodi na stadion,nebo ma zase nejakou vymluvu??
1,ted jsem marodil,ale az bude lip,tak poujdu.2.neprud :-/
Tomas píše:Ze by Slava mu tam vadil??
ted chyta tak,ze mi nevadi.proti nemu,jako cloveku samotnemu,jsem nikdy nenapsal ani slovo B-)
Kozel píše:Sledováním hry v televizi si úsudek může udělat jen blbec,
:-D :-D nechci se hadat,ale to myslis vazne?
NIN píše:Promin, ale ja si na beton zvykat nehodlam, chodim na fotbal, ne na "kopanou".
taky jsem se divil,ze uz do souperu tak nebusime,ale na druhou stranu,mame zranene a v tom pripade zvolena taktika na slavii byla ucinejsi,nez buseni.treba bychom to projely 4:3 a stizily si cestu.ted kdyz jde o titul,tak se na to musi chytre :yes: :-))
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 14.3.2010 13:45

Tak uz jsme zase za betonare,kteri jeli uhrat 0:0 do Edenu.Ty lidi nas uz vyslovene nesnasi a maji radeji Ostravu a spol.Nevim,proc nam to zase takhle nevyslo a jsme pro ostatni zase jen ty Teplice let minulych :no: Velka skoda.Nasazeni a bojovnost byla,vetsi odvaha hrat dopredu ne.Hrali jsme to same,co po golu s Plzni.Snad se to nestane pravidlem.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Dj_Buky » 14.3.2010 15:27

naprosto obrovská gratulace hráčům kteří to zvládli a slávii až na pár náhod do ničeho nepustily, Vlček v 3. nebo 4. minutě pohotvě lapil Slavík (mimochodem já fakt nevim kde se bere ta nevíra ve Slavíka, je výbornej tak jako dřív však v sezoně kdy odcházel Fenin nám vychytával taky první příčky) ale jinak pokud došla slavie do vápna tak naši obránci obětavě ale myslim si čistě blokovali střely. A nějaky šance? akorat minul dobrou střelou bránu ten slavistikej Ivanovsky a za naše Došek tou hlavičkou po souboji s brankařem. takže remiza. Nicméně si ještě musim zanadávat na jednak komentátory, zejmena spolukoentátora ze kterýho to vysloveně vyzařovalo to jak ty slavii fandi, místo vlček furt řikal "Vlk" a "slávka" sem a "slávka" to si musí profesionální komentátor odpustit. A druhá salva směřuje na rozhodčího střety Matuly a Kleina posoudil spravně (až sem se divil že to uznala média), ale žlutá Ljevovi za "údajný" odkopnutí míče to si mohl odpustit, stejně tak kartu Stóžovi při střídání a korunu tomu nasadil tim že dal Sivovi (kterej se mě moc líbí jak hraje) poté co si Siva obhodil slávistu a slávista ho zajel, nejen že v záběru bylo vidět jak pak Siva nemohl pořádně došlápnout ale ještě dostal vynadáno(pomalu i od "výbornýho" spolukomentátora). no a na závěr kárání Vidličky poté co ho slávista zezadu scvaklun po odkopnutí míče. Tohle je prostě tendenční a to mě nikdo nevymluví. Já vim že na rozhodčího umí nadávat každej ale tohhle neni ten případ. Samozřejmě všem zraněným přeju brzké uzdravení.
Dj_Buky
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 14.3.2010 15:52

Názor Davida Kalvase na nešťastnou událost v Edenu:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... domi-ciste

Rozhovor s Martinem Slavíkem:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... nepovazuji

Fotogalerie ze zápasu a článek o minipříběhu Libora Doška:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... spoluhrace

..........a další materiály ze včerejšího zápasu Teplic na Slavii na www.teplice.naseadresa.cz
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomsely » 14.3.2010 16:16

AkaKchan píše:

Myslím že s tim pyrem nebyl žádný problém, přesně, nikomu se nic nestalo a svůj efekt to také mělo. Chápu ale že se to spousty lidem nemusí líbit a tak by nebylo od věci mít někdy alespoň malé choreo, i když vím že je to spousty práce...
Tomsely
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 14.3.2010 16:35

SEKTOR15 píše:Ale přát mu potrestání?? Proč dyť nikomu nikdo neublížil. Vy se vůbec neumíte chovat jako fanoušci, to je mi líto nejvíc.
musim uprime napsat,ze to byl fakt debilni pohled na sektor hostu,kdyz jsem tam vydel 4fandy v zlutomodrem a horici,kourici sedacku.bylo mi trapne,pac toto bych cekal od ostravaku,ale ne od nasich.zrovna komentator placal o tom,ze prijelo malo teplicaku a hned udelaly zaber na ten bordel.s tim potrestanim souhlasim,ale jelykoz je to asi teplicak,tak mu nepreju nic zleho.
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 14.3.2010 19:40

Tomas píše:Tak uz jsme zase za betonare,kteri jeli uhrat 0:0 do Edenu.Ty lidi nas uz vyslovene nesnasi a maji radeji Ostravu a spol.Nevim,proc nam to zase takhle nevyslo a jsme pro ostatni zase jen ty Teplice let minulych :no: Velka skoda.Nasazeni a bojovnost byla,vetsi odvaha hrat dopredu ne.Hrali jsme to same,co po golu s Plzni.Snad se to nestane pravidlem.

A TO JSEM TOTIZ PRESNE CEKAL. Proc maji radsi Ostravu ? Jednoduche, jezdi i k souperi s aktivni hrou se snahou vitezit !!! V 3 bodovem systemu bude mistr ten, ktery mimo domacich vitezstvi, priveze co nejvic vitezstvi ze hrist souperu. To se betonem (pro nektere "trenery" zde taktikou) nepovede, vyzkouseno z let nedavno minulych. Doporucuji p.Pliskovi se podivat na vyvoj sezon, kdy jsme skoncili po "taktizovani" (zbytecne) na 3 a 4 miste.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod storm_ice » 14.3.2010 20:24

tak já koukal na zápas až ze záznamu :( spíš bych to bral jako hraní vzadu na nulu, než vysloveně betonování. Možná by si tu někteří měli ujasnit co chtějí, na titul jen ofenzivní hra nestačí, taktika je potřeba a včera se to po souhře okolností zvládlo dobře - dát Došek gól, tak by to bylo super. Teď je potřeba potvrdit ten bod dalšíma 6 doma :up:

4 NIN jak kdy ... stačí si vzpomenout na Olomouc, která si myslela jak svou ofenzivní hrou smete právě Ostravu a ejhle, pak jen buleli, jak proti nim baník hrál ;-)
storm_ice
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 14.3.2010 20:39

Mě se zápas líbil. Slávisty jsme nikam nepustili a dopředu jsme taky něco málo předvedli. Vyjít to Doškovi, všichni by jste tu mluvili jinak a slavili by jste tu taktiku. Holt mu to tam nepadlo a tak je to jen bod. Ale každý bod se počítá ;-).
Škoda dnes tý Sparty, ale pořád to máme ve svých rukách :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.3.2010 20:46

NIN píše:
Kozel píše:To nemyslíš vážně viď? Dopadli bychom jak v Olomouci. Na podzim se hrála dvě kola a 14 dní přestávka. Teď tři kola za týden. Naopak vyčkávání až se soupeř vycáká a od 75. min začít presovat a udeřit je správné

Myslim to smrtelne vazne. Pokud bychom se timto chteli prezentovat na hristich souperu, tak snad do poharu radsi ne. Doufam, ze to byla vyjimka a ze se uz konecne vratime k nasemu podzimnimu fotbalu. Timhle "taktizovanim" jsme v Teplicich uz o titul min. jednou prisli.

Jmenuj mi z nějaké evropské špičkové soutěže tým, který řekněme v posledních pěti - deseti letech udělal titul bez toho "taktizování". Snad jedině Barcelona. Jet si minimálně pro bod ze hřiště konkurenta v boji o titul není nic nenormálního. Bavme se až o zápasech s týmy ze středu tabulky a hůře. V Budějovicích se hrála otevřená partie. Že to skončilo 0:0, to už nebylo ani tak o pojetí hry, jako o trestuhodné koncovce. Uvidíme při příštím výjezdu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod RUSSELL » 14.3.2010 22:53

JirkaXXL píše:
NIN píše:

Jmenuj mi z nějaké evropské špičkové soutěže tým, který řekněme v posledních pěti - deseti letech udělal titul bez toho "taktizování". Snad jedině Barcelona. Jet si minimálně pro bod ze hřiště konkurenta v boji o titul není nic nenormálního. Bavme se až o zápasech s týmy ze středu tabulky a hůře. V Budějovicích se hrála otevřená partie. Že to skončilo 0:0, to už nebylo ani tak o pojetí hry, jako o trestuhodné koncovce. Uvidíme při příštím výjezdu.

Souhlas.. zklamání pro mě bude až případně nepřivezeme 3 body z půdy Bohemky, kde si myslim, že to je povinnost vyhrát..
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 15.3.2010 1:04

Lukasmen píše:musim uprime napsat,ze to byl fakt debilni pohled na sektor hostu,kdyz jsem tam vydel 4fandy v zlutomodrem a horici,kourici sedacku.bylo mi trapne,pac toto bych cekal od ostravaku,ale ne od nasich.zrovna komentator placal o tom,ze prijelo malo teplicaku a hned udelaly zaber na ten bordel.s tim potrestanim souhlasim,ale jelykoz je to asi teplicak,tak mu nepreju nic zleho.

neni to podstatne, ale zdalo se mi, ze tu pyrotechniku odpalil jeden z drazdanskych Nemcu...(coz nikoho neomlouva) nicmene bylo nas tam cca 80, 80 lidi co tam mrzlo a fandilo za 200kc vstupneho a tobe z toho pohledu bylo trapne? copak jsi delal ty? to je recnicka otazka lukasmene, vim jak to mas s chozenim na fotbal, ale nevim jak se pak muzes citit trapne, pokud zrovna nejde o zameteni pred tvym prahem...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 15.3.2010 7:48

H
Ettiene píše:
Lukasmen píše:musim uprime napsat,ze to byl fakt debilni pohled na sektor hostu,kdyz jsem tam vydel 4fandy v zlutomodrem a horici,kourici sedacku.bylo mi trapne,pac toto bych cekal od ostravaku,ale ne od nasich.zrovna komentator placal o tom,ze prijelo malo teplicaku a hned udelaly zaber na ten bordel.s tim potrestanim souhlasim,ale jelykoz je to asi teplicak,tak mu nepreju nic zleho.

neni to podstatne, ale zdalo se mi, ze tu pyrotechniku odpalil jeden z drazdanskych Nemcu...(coz nikoho neomlouva) nicmene bylo nas tam cca 80, 80 lidi co tam mrzlo a fandilo za 200kc vstupneho a tobe z toho pohledu bylo trapne? copak jsi delal ty? to je recnicka otazka lukasmene, vim jak to mas s chozenim na fotbal, ale nevim jak se pak muzes citit trapne, pokud zrovna nejde o zameteni pred tvym prahem...

Ja jsem vyuzil studentskou slevu (ackoliv uz nestuduji) a fandil jen za 180 :-D.
Tu svetlici zapalili primo za mnou a popravde mi to pri fandeni vubec nevadilo. Ja sam bych mimo prskavky na stadionu asi nic neodpalil, ale tohle mimo nasranejch Slavistu a jako vzdy trapnych komentatoru (kteri meli byt radi ze maji alespon o cem mluvit) nevadilo. Jen to svitilo, pak blikalo a to bylo vse. Zadny smrad, dym ani ramus to nedelalo.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 15.3.2010 8:21

Jabqooo píše:Ja jsem vyuzil studentskou slevu (ackoliv uz nestuduji) a fandil jen za 180 :-D.
Tu svetlici zapalili primo za mnou a popravde mi to pri fandeni vubec nevadilo. Ja sam bych mimo prskavky na stadionu asi nic neodpalil, ale tohle mimo nasranejch Slavistu a jako vzdy trapnych komentatoru (kteri meli byt radi ze maji alespon o cem mluvit) nevadilo. Jen to svitilo, pak blikalo a to bylo vse. Zadny smrad, dym ani ramus to nedelalo.

ono nema cenu rozebirat jestli to konkretne tobe vadilo, proste je zakaz pyrotechniky a basta
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 15.3.2010 9:05

S odstupem doby a s "nadhledem":
bylo to utkání,na které by bylo nejlepší co nejrychleji zapomenout.A to vzhledem jak k "masakru",tak zejména předvedené hře obou možných kandidátů účasti v evropských pohárech.Tragická neschopnost mezihry,kdy si spoluhráči nedokázali aspoň 3x přihrát,bezhlavé "svíce" při "jen odkopech" od vlastní brány,minimální technická dovednost drtivé většiny zúčastněných.........to neskrývejte za "taktiku" :down:

PS: NIN,já Ti rozumím.To včerejší utkání vedoucích týmů II.ligy mělo "jiné grády" ....... ;-)
Petřík

Příspěvekod SLÁDY » 15.3.2010 16:58

jak to všecko zpětně čtu tak tu koukám že je tu pár lidí co nemá pořád rádo pyrotechniku :-D já vás nechápu, doopravdy ne :-D jo kdyby se to házelo po lidech nebo na hřiště tak dobře to neni vůbec ideální, ale taková malá prskavka těm pár lidem co se odvážili jet přímo na stadion (neseděli doma a nečuměli do bedny, na pracující se to až tak nevstahuje to chápu že to zkrátka nejde zařídit) udělala si myslim radost :yes: osobně bych to v současný době neodpálil a už vůbec ne v Edenu, ale tak co někdo našel odvahu :applause: doufám že nedostane nic extra za trest, jenom přece za dobu zákazu kolikrát to porušila Sralta, Baník, Slávie ?!?!?! Určitě víckrát než tenhle ohínek ... Zdar čekám milé reakce :up2:
SLÁDY
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Sezóna 2009/2010