FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Realizační tým

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Realizační tým

Příspěvekod geratom » 24.5.2016 7:59

Tohle je přesně český fotbal. Ústí se momentálně stalo klubem který neví co chce. Po odchodu Habance si hráči dělají co chtějí a rozhodují oni kdo bude trenérem. Bičovský skončil 9. Hráči si stěžovali že je moc hodný. Za Přerosta úplně stejná sezóna jako teď za Němce. Po podzimu 2. a po zimních odchodech tahouna Moulise a Benčíka. Slabší jaro. A vzpomínám si že celé jaro také marodil Martykán. Jo a trojice Martykán, Valenta, Novák ta dokázala dělat věci v zápasech, ve kterých šlo soupeřům o postup. Ale ve finále hráči neměli kondici. V článcích si stěžoval Smola a Králík. Teď končí Němec , který vytřískal z toho mužstva max. co bylo možné a ve finále ti samí hráči si stěžují že je moc tvrdý a náročný. Hlavně by měl Dušek a Pelc si konečně ujasnit co chtějí a ne že Ústí řídí hráči podle svého pohodlí.
Bohužel mi to silně připomíná situaci tady v TEPLICÍCH.
:punking:
geratom
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 24.5.2016 8:09

Mali píše:Bílka nebrat, zkusit Páníka.

Trenéra, který nás i v tý bídě ani jednou letos neporazil? No teda nevím...
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.5.2016 9:05

JirkaXXL píše:Páník byl čím přáním? Addaxe? I na něj můžeme zapomenout:
panik.png

Ten se líbil mě. Má podobný CV jako Němec.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.5.2016 9:07

djrhedy píše:

Zmátli jsme je dresama. :-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 24.5.2016 13:51

JirkaXXL píše:Páník byl čím přáním? Addaxe?

Ode mne to nepřišlo. Já mám svýho koně Arsena. :-P :giggle:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.5.2016 18:48

Kozel píše:
djrhedy píše:

Zmátli jsme je dresama. :-P

A čím zmátli oni nás, když nám sebrali vedení 2:0 a s výsledkem 2:2 i dva body, o které jsme se klepali až do předposledního kola? Podotýkám, že to není orodování za Páníka ...

Addax píše:
JirkaXXL píše:Páník byl čím přáním? Addaxe?

Ode mne to nepřišlo. Já mám svýho koně Arsena. :-P :giggle:

Teplické lázně by měly o kšefty postaráno :-P
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 26.5.2016 6:07

Tak na Klusacka s Haskem muze vedeni zapomenout, pokud je vubec pravdou, ze o nich kdy uvazovalo.
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... sacek.html

Kozel pujde jinam, tam jsme nemeli sanci.

Takze vyloucim-li pro me neakceptovatelneho Bilka, pak jsem pro setrvani Vavrusky. I proto, ze jsem se dozvedel par internich informaci (ktere si necham pro sebe).
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.5.2016 7:18

NIN píše:Tak na Klusacka s Haskem muze vedeni zapomenout, pokud je vubec pravdou, ze o nich kdy uvazovalo. [...] Kozel pujde jinam, tam jsme nemeli sanci. Takze vyloucim-li pro me neakceptovatelneho Bilka, pak jsem pro setrvani Vavrusky.

Evidentně dobře zvolená strategie: „Pustíme do médií nějaké jméno, po kterém budou fanoušci ještě Vavrušku freneticky vyvolávat

NIN píše:I proto, ze jsem se dozvedel par internich informaci (ktere si necham pro sebe).

No, to musel být vyloženě výlov sólokaprů :giggle:

Nevím, co bych se musel dozvědět, abych tu horoval za setrvání Vavrušky. To má asi každý nastavené jinak a nechci jakkoliv vyzvídat. Ono je mi to vesměs jedno, co se pod pokličkou uvařilo. Viděl jsem konečný produkt na talíři, za který bych šéfkuchaře bez milosti vyhodil.

Každopádně by si vedení a trenér měli uvědomit, že si na sebe pletou ještě větší bič.

Každý krok, každé rozhodnutí, každý zápas, každý výstup do médií. Vše bude podrobeno ještě většímu rozebírání, skepticismu a negativismu onoho pověstného náročného teplického diváka. Protože bez řádného odůvodnění setrvání trenéra leckdo těžko bude vnímat jinak než jako neschopnost vedení a trenérskou trafiku.

Misku vah na stranu vedení a trenéra mohou naklonit letní transfery, ale tam očekávám spíše nepopulární odchody (třeba i kvůli pročištění kabiny, ovšem to se samozřejmě fanouškům takto veřejně z logických důvodů neříká, proč odchází ten a ten dosud klíčový hráč). Natahání hráčů bez smlouvy nebo s končící smlouvou ze všech možných koutů už po letošní zimě ústa lidem nezacpe.

Nezbývá než přesvědčit v zápasech jak výsledky, tak výkony. V obou směrech jsem ovšem skeptický. A jestli se bude brnkat na strunu „buďte rádi, že se tu vůbec ještě první liga hraje,“ nejsem si jistý, že to na „průměrného“ diváka z těch skalních dvou až třech tisíc zabere.

V Bohemians (například) jsou přece jen naladěni fanoušci jinak. Tady je pořád boj o záchranu kritickým selháním, ne běžnou praxí, kdy se záchrana slaví jako jinde titul. Tady pořád panuje namlsaní z přelomu tisíciletí, kdy se čekaly od teplického fotbalu velké věci směrem k domácím trofejím a evropské scéně. Jakkoliv se fotbalová a ekonomická realita změnila ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod prokopecholy » 26.5.2016 7:31

NIN píše:Tak na Klusacka s Haskem muze vedeni zapomenout, pokud je vubec pravdou, ze o nich kdy uvazovalo.

píšeš, že na Haška můžeme zapomenout, ale v tebou uvedeném článku se píše o Ivanovi Haškovi, jenže mezi kandidáty na trenéra Teplic byl uveden Martin Hašek.
NINe, udělej si v tom pořádek, aby si věděl o kterého Haška jde. :-P
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 26.5.2016 7:58

Reakce NINa mě opět přesvědčuje o tom, že "je cosi shnilého" v teplické kabině a chybí informace, které jsou logicky pro běžného fandu tabu.... Někde jsem to už psala, že jednodušší je vyměnit trenéra než "ukáznit individuality" - na to musí být cit a "koule" a to je na Stínadlech silně nedostatkové zboží ...jé, teď to spojení se Stínadly vyvolává zajímavé asociace :giggle: . Jsem zvědavá jak vše dopadne, já bych kádr vyčistila, doplnila a jela dál,
vedení se stejně nezmění a třeba se najde nějaká osobnost pro trávník, nějaký tahoun, který tu kabinu ošéfuje ....všechna řešení, která tu navrhujete jsou depresivní a já se skoro divím, že se dokážete radovat i z jiných věcí ...pokud to tedy dokážete B-)
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.5.2016 8:15

prokopecholy píše:
NIN píše:Tak na Klusacka s Haskem muze vedeni zapomenout, pokud je vubec pravdou, ze o nich kdy uvazovalo.

píšeš, že na Haška můžeme zapomenout, ale v tebou uvedeném článku se píše o Ivanovi Haškovi, jenže mezi kandidáty na trenéra Teplic byl uveden Martin Hašek.
NINe, udělej si v tom pořádek, aby si věděl o kterého Haška jde. :-P

Ja jsem nepsal jakeho Haska :-) hlavne jsem to ani poradne nedocetl. Zaujalo me to hlavne ve vztahu ke Klusackovi, Haskovi jsem nevenoval pozornost. V mem pripade ostatne ani jeden z nich neni pro FKT tematem.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.5.2016 8:40

melda píše:Jsem zvědavá jak vše dopadne, já bych kádr vyčistila, doplnila a jela dál,
vedení se stejně nezmění a třeba se najde nějaká osobnost pro trávník, nějaký tahoun, který tu kabinu ošéfuje

To se řekne hezky. Vyčistit a doplnit kádr. Jo, bylo by to sympatické a systémové, kdyby skutečně byl v kabině závažný problém (pořád jsou to jenom spekulace a nějaké „řízeně neřízené“ úniky informací).

Ale kde na to vzít? Máme zajímavé mladé hráče, ovšem s mateřskou školkou v lize ještě nikdo velkou díru do světa neudělal. Můžeme zase natahat hráče bez smlouvy či na sklonku smlouvy, ovšem kolikrát to za posledních deset let byla trefa do černého?

Navíc něco shnilého v kabině těžko vysvětlí ty nesmysly se sestavou, které nekriticky Vavruška dělal celou sezónu. Měl nás bavit fotbalem, ovšem založil na něj se dvěma štíty a jedním hrotem (v tom lepším případě). Za to taky může kabina? To asi těžko.

A co je příčinou toho údajného problému v kabině? Trenér? Vedení? Jestli alespoň jeden důvod platí, potom do roka můžeme řešit stejný problém. Pořád mi přijde logičtější postupovat podle hesla „ryba smrdí od hlavy“. Nejdřív bych tedy vyčistil a doplnil vedení a trenérský štáb.

melda píše: ....všechna řešení, která tu navrhujete jsou depresivní a já se skoro divím, že se dokážete radovat i z jiných věcí ...pokud to tedy dokážete B-)

Zajisté :-) Vždyť je to jenom fotbal ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 26.5.2016 10:50

Já se přiznám, že mi současnej stav kolem áčka vadí a to ticho po pěšině mě deptá. Přece to ještě nerozpustili na dovolenou. Probíhá rehabilitace, regenerace a udržovací tréninky a po celou dobu je mužstvo alespoň po skupinách spolu. Ideální stav namíchat k áčku juniorku a vyvětrat v kabině.
Nejmíň polovina toho dusna byla daná výsledky, to teď odpadlo a je potřeba pravidelným řádem nasadit vláček zpátky na koleje a nečekat na zázrak. Žádné šalamounské řešení shůry nepřijde. Žádná tlustá čára s novou sezónou udělána nebude. Co nás čeká, je kupa práce a já chci, aby ze Stínadel bylo slyšet: Makáme, jedeme dál. Včera bylo pozdě.
:-(
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 26.5.2016 11:21

Kozlíku, mě to taky vadí, však mě znáš ;-) , pomoct jim tam můžu jen tím, že se těším na další ročník ligy a doufám, že najdou nejlepší řešení .....
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 26.5.2016 12:26

melda píše:Kozlíku, mě to taky vadí, však mě znáš ;-) , pomoct jim tam můžu jen tím, že se těším na další ročník ligy a doufám, že najdou nejlepší řešení .....

Když mě to přijde, že jsme nesestoupili, ale zachráněný ještě nejsme. :idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 26.5.2016 13:40

Kozel píše:Já se přiznám, že mi současnej stav kolem áčka vadí a to ticho po pěšině mě deptá. Přece to ještě nerozpustili na dovolenou.

Přece jen se něco děje. Pavlík Verbířů např. objevil na svý káře dnes dopoledne na Staliňáku "botičku". Prostě, nedaří se na všech frontách...
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 26.5.2016 14:06

Alda píše:
Kozel píše:Já se přiznám, že mi současnej stav kolem áčka vadí a to ticho po pěšině mě deptá. Přece to ještě nerozpustili na dovolenou.

Přece jen se něco děje. Pavlík Verbířů např. objevil na svý káře dnes dopoledne na Staliňáku "botičku". Prostě, nedaří se na všech frontách...

Aspoň bude mít město na mládež.
;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.5.2016 19:15

Kozel píše:Já se přiznám, že mi současnej stav kolem áčka vadí a to ticho po pěšině mě deptá. Přece to ještě nerozpustili na dovolenou. Probíhá rehabilitace, regenerace a udržovací tréninky a po celou dobu je mužstvo alespoň po skupinách spolu. Ideální stav namíchat k áčku juniorku a vyvětrat v kabině.
Nejmíň polovina toho dusna byla daná výsledky, to teď odpadlo a je potřeba pravidelným řádem nasadit vláček zpátky na koleje a nečekat na zázrak. Žádné šalamounské řešení shůry nepřijde. Žádná tlustá čára s novou sezónou udělána nebude. Co nás čeká, je kupa práce a já chci, aby ze Stínadel bylo slyšet: Makáme, jedeme dál. Včera bylo pozdě.
:-(

Kozel píše:
melda píše:Kozlíku, mě to taky vadí, však mě znáš ;-) , pomoct jim tam můžu jen tím, že se těším na další ročník ligy a doufám, že najdou nejlepší řešení .....

Když mě to přijde, že jsme nesestoupili, ale zachráněný ještě nejsme. :idea:

Souhlas s oběma příspěvky :-(

Nevyměníme maskota? Místo gepardice by nám teď slušel pštros ... :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Juanito » 26.5.2016 19:56

Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.5.2016 20:39

Juanito píše:https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/780537-teplicti-o-trenerovi-jeste-nerozhodli-kandidatem-je-i-smejkal.html

Alespoň, že Přerost je ze hry. :-P

To, že čekají až na pondělí, naznačuje, že přijde nový trenér, který dosud trénuje kohosi druholigového. Užším výběrem se dost možná mlží a nakonec to může asi být Šmejkal ze Sokolova (už kvůli dlouhodobé spolupráci klubů, která může např. ovlivnit uvolnění trenéra).

No, nadšený z něj nejsem. Trenér z novější generace ano, ale aby si tady někdo teprve dělal ligové ostruhy, na to klub není dostatečně stabilizovaný resp. „zachráněný“, jak glosoval Kozel ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 27.5.2016 6:38

Už jsem klidnější. Ale nevím, jestli je to tím článkem nebo tím, že jsem se včera zlískal na bowlingu.
;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.5.2016 7:20

Kozel píše:Už jsem klidnější. Ale nevím, jestli je to tím článkem nebo tím, že jsem se včera zlískal na bowlingu.
;-)

Panu Vašut, dejte tam možnost za B :giggle: ;-)

Rozhovorů resp. článků může vyjít třeba tisíc. Dokud tam neuvidím jméno kvalitního / slibného trenéra, o nic klidnější nebudu. A navíc bych nerad, aby úplně vyšuměl Šedlbauerův záchvěv otevřené mysli, když naznačil změny ve vedení.

Někdo trenéra přivedl, někdo ho tu držel na maximální riziko, někdo mu schválil posily, které toho moc nenahrály a když už, tak většinou nepřesvědčily. Případný problém v kabině je potom samostatné téma. Jestli je, zřejmě existoval už po podzimu. Co s tím vedení udělalo? A jestli nebyl, co omluví trenéra, že o záchranu jsme hráli už po podzimu?

Můj názor je jasný: pro posun musí trenér odejít, ovšem odpovědnost by neměl nést jenom on. Změna kouče se nesmí smrsknout na gesto, protože přivést kohokoliv, kdo si troufne vstoupit do jámy lvové, jen aby se vyhovělo veřejné poptávce na hlavu současného kouče, problém neřeší.

Třeba to tak není, ale jak padají jména v tisku, vypadá to jako dost zoufalé tahání králíků z klobouku. Už jen proto, že ti trenéři, kteří měli či mají být v hledáčku, nemají mnoho společných jmenovatelů. To by ukazovalo, že neexistuje jasná představa a požadavky na míru zkušeností a erudovanosti, přístup k hráčům, herní projev dřívějších či současných svěřenců, osobnostní aspekty atd.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 27.5.2016 7:57

Juanito píše:https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/780537-teplicti-o-trenerovi-jeste-nerozhodli-kandidatem-je-i-smejkal.html

No, takze alespon Prerost je z kola venku.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.5.2016 8:01

JirkaXXL píše:Rozhovorů resp. článků může vyjít třeba tisíc. Dokud tam neuvidím jméno kvalitního / slibného trenéra, o nic klidnější nebudu. A navíc bych nerad, aby úplně vyšuměl Šedlbauerův záchvěv otevřené mysli, když naznačil změny ve vedení.

Někdo trenéra přivedl, někdo ho tu držel na maximální riziko, někdo mu schválil posily, které toho moc nenahrály a když už, tak většinou nepřesvědčily. Případný problém v kabině je potom samostatné téma. Jestli je, zřejmě existoval už po podzimu. Co s tím vedení udělalo? A jestli nebyl, co omluví trenéra, že o záchranu jsme hráli už po podzimu?

Můj názor je jasný: pro posun musí trenér odejít, ovšem odpovědnost by neměl nést jenom on. Změna kouče se nesmí smrsknout na gesto, protože přivést kohokoliv, kdo si troufne vstoupit do jámy lvové, jen aby se vyhovělo veřejné poptávce na hlavu současného kouče, problém neřeší.

Třeba to tak není, ale jak padají jména v tisku, vypadá to jako dost zoufalé tahání králíků z klobouku. Už jen proto, že ti trenéři, kteří měli či mají být v hledáčku, nemají mnoho společných jmenovatelů. To by ukazovalo, že neexistuje jasná představa a požadavky na míru zkušeností a erudovanosti, přístup k hráčům, herní projev dřívějších či současných svěřenců, osobnostní aspekty atd.

Souhlasím. Nedávno tu někdo psal o náročném teplickém divákovi, který má požadavky jako ve zlaté éře na přelomu století. Rozumím, že od té doby poklesla kvalita celého českého fotbalu i osobností v něm, ale zároveň si myslím, že tento pokles by nemělo kopírovat složení vedení klubu. Tady by nároky na funkcionáře měly zůstat na úrovni osobností z nejúspěšnějšího období klubu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 27.5.2016 8:53

Kozel píše:Nedávno tu někdo psal o náročném teplickém divákovi, který má požadavky jako ve zlaté éře na přelomu století. Rozumím, že od té doby poklesla kvalita celého českého fotbalu i osobností v něm, ale zároveň si myslím, že tento pokles by nemělo kopírovat složení vedení klubu. Tady by nároky na funkcionáře měly zůstat na úrovni osobností z nejúspěšnějšího období klubu.

Já bych byl pro odstoupení Hynka a Skýpaly, hlavně tedy Hynka, který se ve fotbalovém prostředí absolutně neorientuje a tudíž na takovém fleku nemá co dělat, jenže pak si zase říkám ,,Koho místo něj dosadit?". Nemáme tu nikoho, kdo by byl velkým jménem ve fotbale, aby si s ním nevytřel každý p*del a zároveň měl vztah k našemu klubu. Tehdy, když zemřel Hrdlička, tak Řepka sem nechtěl a Ščasný odešel. Napadá někoho někdo jiný do křesla ředitele klubu a sportovního ředitele?
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 27.5.2016 9:13

boss__007 píše:Já bych byl pro odstoupení Hynka a Skýpaly, hlavně tedy Hynka, který se ve fotbalovém prostředí absolutně neorientuje a tudíž na takovém fleku nemá co dělat, jenže pak si zase říkám ,,Koho místo něj dosadit?". Nemáme tu nikoho, kdo by byl velkým jménem ve fotbale, aby si s ním nevytřel každý p*del a zároveň měl vztah k našemu klubu. Tehdy, když zemřel Hrdlička, tak Řepka sem nechtěl a Ščasný odešel. Napadá někoho někdo jiný do křesla ředitele klubu a sportovního ředitele?

Jirka XXL, NIN a Addax. Všichni tři by to mohli dělat z fleku. :-D
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 27.5.2016 10:15

boss__007 píše:
Kozel píše:Nedávno tu někdo psal o náročném teplickém divákovi, který má požadavky jako ve zlaté éře na přelomu století. Rozumím, že od té doby poklesla kvalita celého českého fotbalu i osobností v něm, ale zároveň si myslím, že tento pokles by nemělo kopírovat složení vedení klubu. Tady by nároky na funkcionáře měly zůstat na úrovni osobností z nejúspěšnějšího období klubu.

Já bych byl pro odstoupení Hynka a Skýpaly, hlavně tedy Hynka, který se ve fotbalovém prostředí absolutně neorientuje a tudíž na takovém fleku nemá co dělat, jenže pak si zase říkám ,,Koho místo něj dosadit?". Nemáme tu nikoho, kdo by byl velkým jménem ve fotbale, aby si s ním nevytřel každý p*del a zároveň měl vztah k našemu klubu. Tehdy, když zemřel Hrdlička, tak Řepka sem nechtěl a Ščasný odešel. Napadá někoho někdo jiný do křesla ředitele klubu a sportovního ředitele?

Já bych se zaměřila na mladší ročníky z nižších pater, vždyť i pan Hrdlička začínal v Teplicích jako "mlaďoch", jen to chce najít človíčka nejen odborně, ale i lidsky na výši a se vztahem k regionu....jméno ale neznám :-/
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 27.5.2016 14:27

prokopecholy píše:
boss__007 píše:Já bych byl pro odstoupení Hynka a Skýpaly, hlavně tedy Hynka, který se ve fotbalovém prostředí absolutně neorientuje a tudíž na takovém fleku nemá co dělat, jenže pak si zase říkám ,,Koho místo něj dosadit?". Nemáme tu nikoho, kdo by byl velkým jménem ve fotbale, aby si s ním nevytřel každý p*del a zároveň měl vztah k našemu klubu. Tehdy, když zemřel Hrdlička, tak Řepka sem nechtěl a Ščasný odešel. Napadá někoho někdo jiný do křesla ředitele klubu a sportovního ředitele?

Jirka XXL, NIN a Addax. Všichni tři by to mohli dělat z fleku. :-D

Husito, znám Tě tady z fóra už 10 let, možná i dýl. Věčná škoda, že se svými příspěvky z převážné většiny zaměřuješ na ostatní diskutéry a ne na dané téma. Vždyť přece už taky něco pamatuješ, ne (tím nechci říct bitvu u Lipan) ? ;-) :hi:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.5.2016 14:30

https://www.sport.cz/fotbal/2liga/clane ... tion-artcl
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.5.2016 14:32

prokopecholy píše:Jirka XXL, NIN a Addax. Všichni tři by to mohli dělat z fleku. :-D

Proč ne? Lepčí než Hynek by byl i kuchař Fred.
:-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 27.5.2016 14:42

boss__007 píše:Nemáme tu nikoho, kdo by byl velkým jménem ve fotbale, aby si s ním nevytřel každý p*del a zároveň měl vztah k našemu klubu. Tehdy, když zemřel Hrdlička, tak Řepka sem nechtěl a Ščasný odešel. Napadá někoho někdo jiný do křesla ředitele klubu a sportovního ředitele?

Jó, kdyby to šlo tak lehce, jak za sametové s Havlem, kdy si ho lid spontánně vyzdvihl zdola. Jenže ten svítil nepřehlédnutelně do dálky. Tady tma. Jestli někdo takový zde existuje, tak je jak lanýž v teplické Zámecké. Kde najít zase vepře, co ho vyčenichá?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.5.2016 16:48

Addax píše:
boss__007 píše:Nemáme tu nikoho, kdo by byl velkým jménem ve fotbale, aby si s ním nevytřel každý p*del a zároveň měl vztah k našemu klubu. Tehdy, když zemřel Hrdlička, tak Řepka sem nechtěl a Ščasný odešel. Napadá někoho někdo jiný do křesla ředitele klubu a sportovního ředitele?

Jó, kdyby to šlo tak lehce, jak za sametové s Havlem, kdy si ho lid spontánně vyzdvihl zdola. Jenže ten svítil nepřehlédnutelně do dálky. Tady tma. Jestli někdo takový zde existuje, tak je jak lanýž v teplické Zámecké. Kde najít zase vepře, co ho vyčenichá?

Normálně, buď po skautsku sebrat Sokolovu trenéra i s ředitelem, stejně tam ty šachty melou z posledního nebo správně nastavit kritéria pro výběrové řízení plnohodnotného managera a nemít tady ředitele jen jako bruselské tykadlo.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.5.2016 17:24

prokopecholy píše: Jirka XXL, NIN a Addax. Všichni tři by to mohli dělat z fleku. :-D

Horsi nez Hynek by nikdo z nas myslim nebyl, kdyz jsem videl jeho projevy do medii. Tim myslim to, ze bychom to nezvladali stejne jako on.
Skypalovi chybi akorat zkusenosti, to je cele. Chybi za nim bafunar/persona protrela fotbalovym denim, jako byl neboztik Hrdlicka. Az je bude mit, bude dobrej. Otazka jestli je stihne posbirat v Teplicich. Ja mu verim.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 27.5.2016 18:20

Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.5.2016 18:45

Ettiene píše:http://fkteplice.cz/clanek.asp?id=David-Vavruska-nebude-pokracovat-u-A-muzstva-FK-Teplice-4553

To je život :-)

Aby nás ten smích nepřešel, jakmile oznámí jméno jeho nástupce.

O možnostech dalšího působení v FK Teplice s ním bude jednat vedení klubu po jeho návratu z dovolené.

Nevím, do jaké míry je to jenom zdvořilostní záležitost, ovšem taky se nabízí, že by místo vyhazovu mohl povýšit. Připomínám Šedlbauerova slova o změnách ve vedení klubu.

Nemůžu říct, že by mě šokovala zpráva, že se Skýpala ujme žezla místo Hynka oficiálně a Vavruška převezme post sportovního ředitele. Když se nad tím zamyslím, ono by to možná fungovalo lépe než teď (laťka je nastavena proklatě nízko) ...

Kozel píše:

https://www.sport.cz/fotbal/2liga/clane ... tion-artcl

Uff :-(

Asi nezbude než se modlit, že se ze Šmejkala vyloupne o tisíc procent lepší trenér než to byl hráč. Zejména, co se důrazu na ofenzivu týče. V Sokolově na mě dojem neudělal. To teď budeme vychovávat ty naše pověstné „brojlery“ taky na postu trenéra?

Pro Šmejkala je to ještě větší skok než pro Vavrušku, který si už nějaké prvoligové ostruhy udělal před příchodem sem. Liberec dvakrát zachránil, vyhrál s ním domácí pohár. V Příbrami bavil fotbalem ...

NIN píše:
prokopecholy píše: Jirka XXL, NIN a Addax. Všichni tři by to mohli dělat z fleku. :-D

Horsi nez Hynek by nikdo z nas myslim nebyl, kdyz jsem videl jeho projevy do medii. Tim myslim to, ze bychom to nezvladali stejne jako on.

Tak, tak :giggle:

Ale alespoň bychom dodali nadšení do teplického fotbalu. Hynek je manažerský žoldák bez výrazných úspěchů. Tím spíše nechápu, proč by měl uspět v oblasti, které zjevně vůbec nerozumí.

Kozel píše:
prokopecholy píše:Jirka XXL, NIN a Addax. Všichni tři by to mohli dělat z fleku. :-D

Proč ne? Lepčí než Hynek by byl i kuchař Fred.
:-P

Jestli já ředitel, potom ty předseda představenstva :-P
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Bulina » 27.5.2016 19:48

Tak a je to tu. Nechceš NINe na to konto poodkrýt ty své interní informace?
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.5.2016 20:32

Bulina píše:Tak a je to tu. Nechceš NINe na to konto poodkrýt ty své interní informace?

Ani ne.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.5.2016 21:52

JirkaXXL píše:Nemůžu říct, že by mě šokovala zpráva, že se Skýpala ujme žezla místo Hynka oficiálně a Vavruška převezme post sportovního ředitele. Když se nad tím zamyslím, ono by to možná fungovalo lépe než teď (laťka je nastavena proklatě nízko) ...

Zajímavá myšlénka.
:applause:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 28.5.2016 6:22

http://fotbal.idnes.cz/david-vavruska-s ... fotbal_ald

Bílek je vážně pořád ve hře, ale prý má i nabídky ze zahraničí. Tím by se to snad mělo vyřešit. Koubek je poplašná zpráva. O Kozlovi ani ťuk. Šmejkala zatím potvrdil jen ten Sokolov, ale tam nepochybuji, že někdo z vedení tenhle geniální nápad dostal.

Vedení by Vavrušku rádo vidělo u mládeže. To je kariérní downgrade, nicméně neočekávám, že se teď o něj kluby poperou. Jen aby nešel k juniorce. Pekař by si nezasloužil vyklízet mu pole. Juniorka resp. ještě dříve béčko neměly lepší sezónu už hodně, hodně dlouho. A to se hrálo prakticky bez posil z áčka.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomáš » 28.5.2016 6:46

Já jsem pro Bílka nebo Franze ale rád bych tady viděl nákýho trenéra ze zahraničí - Franz je taková půlka - žrát trávu to je to správný slovo.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 28.5.2016 7:46

Tomáš píše:Já jsem pro Bílka nebo Franze ale rád bych tady viděl nákýho trenéra ze zahraničí - Franz je taková půlka - žrát trávu to je to správný slovo.
Tom

To jsou asi dvě nejhorší možnosti vůbec. Bílek jako trenér je mi krajně nesympatickej. Jeho arogantní vystupování a nekoukatelná hra by však navazovala na Vavruškou nastavený trend :-)) No a Mistra Tataráka prokoukli snad už všichni kromě tebe, to je krizovej trenér na pár zápasů. Navíc těžko říct, jestli by mu dneska ještě někdo na ten jeho oliváč a syrový maso skočil... ale po případným sestupu by určitě vyšvihnul pořádnej doják na tiskovce :-)) :suicide:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 28.5.2016 8:20

Řekl bych, že se čeká na Bílka, až se vymáčkne, Šmejkal je plán B. Ostatní jsou pasé. Kozel a Kotal jdou k mládežnickým reprezentacím. Straka už má vymleto v palici a nozdry jako dřevorubecká kobyla. Vždyť už není schopnej dát ani kloudnou větu v televizi.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 28.5.2016 10:04

Tomáš píše:Já jsem pro Bílka nebo Franze ale rád bych tady viděl nákýho trenéra ze zahraničí - Franz je taková půlka - žrát trávu to je to správný slovo.
Tom

:-D :-D boooooze boze, uz mi chybi jen srdicko a stesticko ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Bobík » 29.5.2016 6:21

Jak tak čtu jména klubových adeptů na lodivoda, tak ještě si ty dva - tři tisíce věrných, které přijdou i kdyby čert na koze rajtoval, půjdou sborově kleknout s prosíkem před Josefa Pešiceho, aby si odskočil z důchodu zpět do ligového kolotoče. Modernu by asi ordinoval těžko, ale alespoň by to nemuselo smrdět sestupem. Nebo ještě někde trénuje repre mládež?

Mně by se zamlouval Miroslav Jirkal, když už se pouštíme na tenký led trenérů bez bůhvíjakých zkušeností z ligové lavičky. Inteligentní a světaznalý člověk. Analytik s velkou erudicí, co se moderního fotbalu týče. Pozitivně vyhraněné názory na ofenzivní fotbal a hráčskou disciplínu.

Já vím, že je mu už něco málo přes šedesát, což jde proti současným trendům, ale zde u nás by nějaký křížek navíc naopak mohl prospět. Jirkal má očividně svěží a otevřenou mysl, takže by z věku mohl čerpat spíš to pozitivní. Zkušenosti, nadhled.

Trenér nemá dělat hráčům kamaráda a s polovinou kádru bezmála vrstevníku si hrát na vykání jenom před kamerami. Kde pak chcete v klubu hledat autoritu? Neříkám, že s věkem přichází automaticky, ale je to klíčová ingredience, která prostě někdy chybí. V klubu nemáme žádného „starého protřelého vlka“. Skýpalovi teče manažerské mléko po bradě a nikdo vyšší, kdo by alespoň trochu rozuměl fotbalu, tady nezbyl.
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.5.2016 21:05

Bobík píše:...půjdou sborově kleknout s prosíkem před Josefa Pešiceho, aby si odskočil z důchodu zpět do ligového kolotoče.

Ten mě napadal, když tu byl dotaz koho na místo ředitele. Ale spíš bych ho viděl jako takového supervizora.
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.5.2016 22:05

Kozel píše:
Bobík píše:...půjdou sborově kleknout s prosíkem před Josefa Pešiceho, aby si odskočil z důchodu zpět do ligového kolotoče.

Ten mě napadal, když tu byl dotaz koho na místo ředitele. Ale spíš bych ho viděl jako takového supervizora.
:idea:

Hmm, zajímavá myšlenka, protože pochybuji, že se AGC vzdá postu generálního ředitele ve prospěch někoho od fotbalového fochu. Zkušený odborník se vztahem ke klubu, kterého respektují i fanoušci, by mohl být dobrým „našeptávačem“ ...

Jako trenéra si ho dovedu představit už jedině přechodně, aby dal AGC čas to tady uspořádat: od vedení přes realizační tým po hráčský kádr.

Bobík píše:Mně by se zamlouval Miroslav Jirkal

Znám z médií, ale to je všechno. Jako analytik, pozorovatel a skaut je pro fanouška prakticky neviditelný. Chybí mu praxe hlavního trenéra v české lize. Sice mluví v televizi a novinách hezky, ale to Csaplár taky, takže vážně nevím. Navíc pochybuji, že by měl zájem.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 30.5.2016 19:02

Máme po víkendu a konci druhé ligy, takže trenérem se stává ...

??? :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 31.5.2016 14:32

Pesice uz je jednak starej a nikdy mi nepripadal jako bafunar, ktery by dusledne dokazal cokoliv ku prospechu klubu zaridit. Jeho slovo ma na soucasnem svazovem vedeni vahu nula. O nicem...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.6.2016 6:15

To mlčení a mlžení už není sranda. :evil:

Jinde už posilují na další sezóny a naši bossové ještě vlastně nedořešili tu poslední. „Bruselské“ vedení se vším všudy.

Když už zákonodárci chrlí jednu pitomost za druhou, nemohli by zavést nový trestný čin „týrání fanouška“ a učinit z něj trestně odpovědné především právnické osoby?!
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 1.6.2016 6:32

JirkaXXL píše:To mlčení a mlžení už není sranda. :evil:

:yes:
Čím víc ticho, tím víc Bilek. (Čekání, zda přijde laso od šejků).
Kozel
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata