FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Občerstvení

Na otázky fanoušků odpovídá Martin Kovařík (Kovi), tiskový mluvčí FK Teplice.

Občerstvení

Příspěvekod Jabqooo » 28.10.2013 19:18

Kovi, nešlo by něco udělat s tím občerstvením na stadionu?
Konkrétně sektorem 33. Mají tam 2 pípy, ale točej pivo jen z jedný protože tam jsou jen dva lidi. Minulej zápas jsem to ještě chápal, asi nikdo nečel takovou návštěvu. Ale teď se dala čekat vysoká návštěva a tak se provozovatel mohl připravit.
Chápu že jsou fronty ale minulej ani tento zápas se nedalo stihnout za přestávku Minule jsem si šel stoupnout do fronty na pivo ve 40 minutě a teď už raději ve 35 a přišel jsem akorát na výkop. A vadí mi hlavně to, že točej vlastně jen 50 procent, když stadion je plnej z 90-ti procent.
Dalo by se s tím něco udělat?
Rád bych si také dal k pivu klobásu (ochutnal novinky), ale to bohužel při těchto frontách nejde.

Díky moc.
Jabqooo
Registrovaný člen

Re: Občerstvení

Příspěvekod boss__007 » 28.10.2013 19:56

Jabqooo píše:Rád bych si také dal k pivu klobásu (ochutnal novinky), ale to bohužel při těchto frontách nejde.

Myslím, že daleko větší problém než fronta, kdy je puštěna jen jedna pípa, je to, že v druhém poločase došla cola i klobásy a co jsem pak slyšel od pár známých, tak dokonce prý i pivo :down:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 28.10.2013 20:53

Tak od Liberce už by měla být ta avízovaná změna, ne?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 28.10.2013 21:42

Addax píše:Tak od Liberce už by měla být ta avízovaná změna, ne?

Ta změna se ale má týkat klobás ...o ostatním řeč nebyla :no: bohužel !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 29.10.2013 7:32

boss__007 píše:
Jabqooo píše:Rád bych si také dal k pivu klobásu (ochutnal novinky), ale to bohužel při těchto frontách nejde.

Myslím, že daleko větší problém než fronta, kdy je puštěna jen jedna pípa, je to, že v druhém poločase došla cola i klobásy a co jsem pak slyšel od pár známých, tak dokonce prý i pivo :down:

Jj, na hlavni na levo od vipky po puli doslo pivo ... To vite, kdo mohl predpokladat, ze na souboj o druhe misto s Plzni prijde hodne lidi, ze ... :suicide: O 20.min fronte na pivo ani nemluvim, na to uz si vsichni zvykli.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 29.10.2013 7:50

Občerstvení jsem opravdu jen na náhodu zkusil o půlce a vzdal jsem to : byl jsem na stadioně s klukem a i on přes svou pubertální "rozežranost" a závislosti na fotbalových klobásách při pohledu na frontu pochopil že přišel NA FOTBAL a ne prostát zápas ve frontě. Vynahradil si to cestou domu. :hi:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 29.10.2013 8:02

Jan Janek píše:Občerstvení jsem opravdu jen na náhodu zkusil o půlce a vzdal jsem to : byl jsem na stadioně s klukem a i on přes svou pubertální "rozežranost" a závislosti na fotbalových klobásách při pohledu na frontu pochopil že přišel NA FOTBAL a ne prostát zápas ve frontě. Vynahradil si to cestou domu. :hi:

Já kvůli klobáse a pití vyběhl ze stadionu k zimáku, tam si nakoupil vše potřebné a běžel zpátky na stadion. Strašná nepřipravenost Eurestu, i když jim jistě daleko větší návštěvnost musela být avizována, ale i tak se na ní nepřipravili. :down:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod NoymiL » 29.10.2013 13:12

Jan Janek píše:Občerstvení jsem opravdu jen na náhodu zkusil o půlce a vzdal jsem to : byl jsem na stadioně s klukem a i on přes svou pubertální "rozežranost" a závislosti na fotbalových klobásách při pohledu na frontu pochopil že přišel NA FOTBAL a ne prostát zápas ve frontě. Vynahradil si to cestou domu. :hi:

Nic co bych nečekal. Proto jsem radši dorazil na stadion už v 17.30, zaparkoval, v klidu se navečeřel bez fronty, zabral si můj oblíbený flek a 90 minut koukal jen a jen na fotbal...

Co mě překvapilo že PČR pomáhala s odjezdem od stadionu usměrňováním dopravy. Roky zpátky jsem tohle neviděl.
NoymiL
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 29.10.2013 17:08

NoymiL píše:

Nic co bych nečekal. Proto jsem radši dorazil na stadion už v 17.30, zaparkoval, v klidu se navečeřel bez fronty, zabral si můj oblíbený flek a 90 minut koukal jen a jen na fotbal...

Co mě překvapilo že PČR pomáhala s odjezdem od stadionu usměrňováním dopravy. Roky zpátky jsem tohle neviděl.

Jo, jo, bývalo to často - myslím ti policajti na křižovatce, ale my pak začali jezdit na parkoviště k té nové hale a tak jsem to ani nezaregistrovala, že už tam nebývají :giggle:
No snad si to za 14 dnů zase zopakují ;-)
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 3.11.2013 13:12

Čau.
Našel jsem rubriku o občerstvení, tak píšu.
Služby jsou nedostatečné. Kapacitně jsou dobře nastaveny do max. 5000 diváků. Už tak drahé EUROPIVO za 0,4 l a ještě na něj stát ty šílené fronty, potažmo stejně tak na klobásu aj.
Letos na podzim běhali, tuším jednou, po stadionu zřejmě studentíci a pivo s tříkorunovou přirážkou roznášeli. Čert vem ty tři koruny navíc, myslím si, že by to mohlo být jedno z mnoha řešení, samozřejmě, pokud by roznašeči měli k dispozici navíc pípy pouze pro tento účel. PM
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 11.11.2013 22:05

Aby tu nebyla jen kritika, ZATECKA KLOBASA VYNIKAJICI ! Dekuji vybirajicim z fanklubu i odpovednym osobam z FKT za snahu :applause:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 11.11.2013 22:45

NIN píše:Aby tu nebyla jen kritika, ZATECKA KLOBASA VYNIKAJICI ! Dekuji vybirajicim z fanklubu i odpovednym osobam z FKT za snahu :applause:

Já bych jednoznačně taky pochválil chuť Žatecké klobásy, sice měla bejt pikantní, což nebyla, ale i tak byla výborná. Ovšem mínus patří opět EURESTu, který má na starost občerstvení, protože se ke mně dostala klobása "mírně" spálená a ještě neměli na vrácení drobné. Ovšem výběr produktu opravdu správný :up:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Pan Mydloch » 12.11.2013 6:52

Čau, ŽATECKÁ nebyla špatná. PM
Pan Mydloch
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.11.2013 7:39

Mě taky šmakovalo. Konečně důstojná pochutina hodící se k letošnímu fotbalu!
:applause:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.11.2013 22:23

Já jsem spokojen na 300 %, protože jsem měl tři :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 13.11.2013 0:46

Heh, ten Žatec a jeho spojení s Teplicemi mě snad bude pronásledovat celý život.
Nejdřív jsem se tam jen tak po cestě narodil (když jsme bydleli v Teplicích), pak krátké klubové spojení (tzv. kraťas) v epizodce VTJ - a teď, jak je vidět, delší propojení přes buřty. :-))
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.11.2013 8:12

Addax píše:Nejdřív jsem se tam jen tak po cestě narodil (když jsme bydleli v Teplicích :-))

Za těch časů bejval ještě v Žatci přes Ohři jen brod, né?
:hi:
Kozel
Registrovaný člen

Zpět na Otázky a odpovědi