FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Teplice - Mladá Boleslav (2009/2010)

Diskuse o jednotlivých ligových zápasech sezóny 2009/2010.

Re: Teplice - Mladá Boleslav (2009/2010)

Příspěvekod JirkaXXL » 24.10.2009 19:59

Sice jenom bod, ale já jsem velice, velice spokojen s výkonem našich borců. Dnes to mělo parametry zápasů, jaké český divák může vidět jenom v televizi z Anglie. Obrovská vůle se zápasem něco udělat a do poslední chvíle i v deseti. Tohle se v české lize jen tak nevidí. Tempo vysoko nad parametry naší ligy. Bomba!

Rozhodčí si asi potřeboval přivydělat. Asi si potřebuje něco nechat udělat s tím předkusem. Nebo je jenom neschopný? Nevím. Nemá cenu tady rozebírat všechny momenty. K dokonalosti chyběla jen penalta v nastaveném čase proti nám. Mareš to tam sice přehnal, ale červená byla hodně přísná. Zvlášť, když rozhodčím ignorováním držení a vůbec faulů na naše hráče z utkání sám nervák udělal. Verbíř si jednou Poláčka chytil za dres a už měl žlutou. Oprávněně? Samozřejmě, ale podle stejného metru by Boleslav nemohla zápas dohrát, protože by neměla na hřišti dost hráčů.

Ale takové zápasy se musí bohužel očekávat. Ať už kvůli zápachu rybiny nebo prostě jen pro neschopnost českých rozhodčí (však oni v mezinárodních soutěžích vědí, proč ty naše eskamotéry k tomu moc nepouštějí). Obloukem se vracím k úvodu mého příspěvku, prostě v takovém zápase byl předvedený výkon obrovskou ukázkou potenciálu a síly tohohle kádru. Že se tam nepodařilo dotlačit ten třetí gól, to mě s ohledem na nasazení a ono trochu zprofanované srdíčko ve hře, až tak moc netrápí. Jen tak dál!
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Lukasmen » 24.10.2009 20:12

pro pristi zapas bych vymenil mahmuta za vondraska a nepostavil bych matulu.troufam si tvrdit,ze s vachouskem na hristi bychom dnes vyhraly.kazdopadne vykon solidni :applause:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.10.2009 21:07

JirkaXXL píše:Rozhodčí si asi potřeboval přivydělat.

Já bych řekl, že jel do Teplic přes Prahu. Viděli a věděli to všichni. A přidáním pouze dvou minut na konci vlastnoručně podepsal převzetí bakšiše. Korunu tomu nasadil Pešice, který to okomentoval: Rozhodčí asi vidí, jak jsou hráči unavení, tak to nechce protahovat. :-D

Asi nejlepší zápas letošní ligy. Nasazení a duch mužstva jak za časů Drožďárny, opravdu je mi líto, že jsem na Stínadlech nebyl. Na takovéhle zápasy se nezapomíná. Mareš - nejlepší hráč na hřišti, doufám, že si to vyloučení vezme k srdci a že po odchodu ze hřiště neproved ještě další ptákovinu, kterou by si to podělal ještě víc.

Bodů škoda, ale vůbec to nevadí, Teplice mají fazónu a jedou. Bolka dostala nakopáno a tenhle bod ještě pro ně bude drahý. A ostatní aspoň viděli, co je čeká. Jedeme dál!!! :up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 24.10.2009 21:12

Lukasmen píše:pro pristi zapas bych vymenil mahmuta za vondraska a nepostavil bych matulu.troufam si tvrdit,ze s vachouskem na hristi bychom dnes vyhraly.kazdopadne vykon solidni :applause:

Souhlasim s tebou, (Vachy)absolutne nam chybela hra stredu.Klein je obrance a Ljeva neni na tohle staveny a tahne ho to dopredu spise do kraju.Kalic mel jit do II.pule urcite od zacatku.Ljeva se mel presunout do kraje.
Jinak vyzdvihuju vsechny nase borce :up: ,pouze Matula a Stoza byli slabsi.Ikdyz Stoza dal gol pekny gol, stejne snad vechny nebezpecne akce Boleslavi sli pres levou stranu.Obrana v prvni puli dost chaoticka.Dle me prilis silny zasah 2 hracu je znat.
Mares dnes pekny zapas i pres cervenou kartu.Nevidel jsem vubec nic-nemuzu ji posoudit.I kdyby toho gola nedal, hral dobre.Konecne zapas doma co hral za tym a ne za sebe.Snad uz to pochopil a zacne mu to zase fotbalove palit.Jen to reseni situaci , kdy ma mic a ceka se na balon od nej , musi se driv rozhodovat.
Verba opet super vykon, Vidle sice nebyl tak videt ,ale drel.Oproti Matulovi na druhe strane vykon uplne o necem jinem.Mahmut se snazil hrozne toho nasprintoval.
Proc Stoza chodi hned od zraneni do zapasu?Chybi mu tempo a vyhranost.Opet to bylo znat.

Pekna fotbalova atmosfera, zafandil jsem si zase po dlouhe dobe.Hezky se povzbuzovalo.Jen toho de..nta , co hodil to pivo bych nalozil do sudu s pivem a nechal ho tam pekne nalozit.Tak se mluvi,proc nechodi rodiny, ale jak bych mel vysvetlovat diteti proc lidi po nem lejou pivo?? :no: fuj. :down:
Navsteva ovlivnena TV to mi nikdo nevymluvi a ty chytrolinove umi jen pomlouvat , ze se nechodi.Proc oni pres media misto aby kritizovali a rikali -proc nechodi,nerikaji proc chodit a lakat lidi.Neni to jen o CT ale i o zbylich Tv.Nova kdyz nevede ligu nejaky jejich oblibenec, tak ji uz ani neukazuji, zapas v Pribrami ani neprecetli vysledek, preskocili nas :-O .
Ale zapas mel tempo jako das....... :up: . Bohuzel Boleslav celou II.puli jen polehavala zdrzovala atd.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 24.10.2009 21:25

Jsem ráda, že i přes tu "ztrátu" jsme zůstali první, PROTOŽE to co prováděl rozhodčí mě úplně rozhodilo a fakt jsem se modlila, aby to tam z některé šance padlo ...
No, viděli to u televizí všichni, já si počkám na dohráno a chci se vsadit, že zápas bude tak "učesán" že rozhodčí z toho vyjde jako lilie a my jako fanoušci budeme pokáráni za hrubý pokřik - moc se mi líbila inovace : za hovado peníze, to nás pak nebude muset hlasatel napomínat ;-)
Veliké + celému stadionu, hlavně té "naší" tribuně - doufám, že kluci pochopili, že TOHLE se nám líbí :applause: a snad na Jablonec dojdou i další ...ti televizní peciválové :-))
A na konec jsem si nechala "moje" kluky - já je mám ráda pořád, ale teď je přímo miluju :kiss: , jak dokazují všem těm nepřejícím komentátorům, redaktorům a znalcům fotbalu, že v Teplicích se fotbal hrát UMÍ :yes: :applause:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 24.10.2009 21:27

Dneska-emoce, nadšení, smutek, nasranost, láska, vztek,vzrušení,šílenství,zmatenost, radost, mluva, pláč, chutě, objímání, řev, eufórie,to vše jsem zažil v mém druhém domově na Stínadlech,dnešní zápas Teplic byl daleko lepší než kdyby někoho rozprášili 4:0,tohle byla jedna z údalostí,které si budu pamatovat jako největší zážitky co jsem kdy s FTK zažil, miluju Vás,to bylo něco!! :heart: -PS:kdo zabije Zelinku má u mě milión:-D :-D :up2:
FK TEPLICE NOTHING ELSE MATERS aneb jste moji hrdinové, nejlepší zápas bezkonkurenčně tohohle ročníku- jestli se nedostanem do pohárů, tak už jen díky nepřízni svazu B-) :up2: :up:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 24.10.2009 21:50

"Sudího" nebudu komentovat, co všechno tam vyváděl - to bych tu musel být vulgární a asi byste mne nepoznávali. Tak raději nic... Jen k tomu dodám dvě věci:
a) něco podobného se tomuto individuu vyrovnalo v šedesátých letech, kdy jsem u Drožďárny (z mladické nerozvážnosti) měl v úmyslu spolu s rozvášněným davem lynčovat "tamto černé ze hřiště", co nám tak ublížilo. Zabránila nám v tom přivolaná eskorta Veřejné bezpečnosti;
b) stížnost klubu na sudího - kdy jindy, než teď?
:applause: našim klukům na hřišti
:applause: lidem, co dnes přišli Na Stínadla a vytvořili dlouho nevídanou kulisu.
I při remíze jsme morálními vítězi zápasu!
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 24.10.2009 21:59

Addax>>
Ja bych nechal toho rozhodciho vychladnout a zkoukneme popripade zaznam, a uvidime co a jak byla a co se nam ve vasnich zdalo.Nevim zda se to zdalo jen me,ale opravdu byla Boleslav tak vystrasena a polehavala a simulovala?Ta natahla toooolik casu.
O 10 takhle sebevedome prirazit soupere?hmmm to si necham libit.Jen me mrzi ta sestava, kde chybel ten Kalic ve stredu hriste....On se mi fakt libi jak hraje-umiiiiii.
Matula fakt slabota spolu se Stozou.(nebo nestacili tempu ostatnich na hristi)?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 24.10.2009 22:02

Já bych byl k rozhodčímu shovívavější. Všichni tři byli místy dost nepřesní, budiž, stát se to může. Místy hru docela dobře četl, penaltu si TP taky žádnou nezasloužily. Ale dvě hrubice udělal. Mimochodem, sestřih už je na Fotbalživě, i z těch pár pixelů se dá leccos vyčíst.

Jako první chybu bych viděl udělení žluté místo červené Janíčkovi, za ostrý skluz zezadu bez šance zasáhnout míč, navíc na unikajícího hráče, se přece má dávat červená! Ale to je obecně nešvar českých rozhodčích, za nevinné strkanice karty dávají, za brutální fauly ne.

No a druhá chyba...Mareš podle mě ani nevěděl, kam sáhl, prostě si Kyselu instintivně odstrčil, když ho držel. Ani do obličeje ho nezasáhl, spíš někam do krku, bylo to vidět ze spodní kamery. Každopádně to může vypadat opravdu jako cílený zářez.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 24.10.2009 22:08

Nebudu tu nic rozepisovat, jen HOŠI, DĚKUJU ! A NA KLADNĚ VYHRAJEM ! :heart:

PS: Připomínám že zítra od 8:00 je ten záznam na ČT4 ... Teda od 9:00, protože v noci se přesouvá čas ze 3:00 na 2:00 :idea: :yes:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.10.2009 22:11

Já bych výkon jednotlivců až tak nerozebíral. Dnes to byl vysoce kolektivní výkon. Kdo se trápil herně, ten to doháněl pílí, tak to má vypadat. Ono navíc těžko hodnotit třeba Mahmutoviče, když na něm pořád visel nějaký obránce a rozhodčí to ignoroval. To pak opticky jeho výkon musel jít dolů, ale byl u většiny důležitých akcí. Mareš ho opticky dnes předčil, protože se umí lépe vypořádat s tvrdou hrou do těla. Jeho výkon jde už pár týdnů každým zápasem nahoru. Škoda, že mu dnes asi seberou ten gól (píšou ho jako vlastní Millera).

Na ten červený faul jsem se díval v televizi. V reálu jsem si nevšiml té ruky v obličeji boleslavského hráče. Myslel jsem, že ho vyhodil za strkanici. No, i tak červená příliš přísná. Při každém rohu se hráči ohánějí rukama. Vybrat si jednou za deset zápasů nějakou oběť, to je podlé a tímhle trendem "jednou pískáme, stokrát nepískáme", akorát vzniká prostor pro různé pochyby o regulérnosti zápasu, neřkuli rovnou prokorupční prostředí.

Ale znovu opakuji: příkladný kolektivní výkon s ukázkovým nasazením u našich borců. :up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 24.10.2009 22:13

JTB píše:No a druhá chyba...Mareš podle mě ani nevěděl, kam sáhl, prostě si Kyselu instintivně odstrčil, když ho držel. Ani do obličeje ho nezasáhl, spíš někam do krku, bylo to vidět ze spodní kamery. Každopádně to může vypadat opravdu jako cílený zářez.

No prave, on mel se souperem porad nejake drzeni, obcas i on se s nekym pretahoval MB dres, ale vetsinou byl on ten faulovany a okopany.Jenze Boleslavsti se ani nesnazili o to zakryt to.Chytli hrace obema rukama a nazdar.Piskne faul,ale neni z toho sance tak dobry :down: .To byl takovy nesvar v tomhle zapase.Verba dostane za podobny pootazeni rovnou zlutou.Kdyz mam na neco jiny metr, tak na obe strany.Kamos mi telefonoval , ze to faul na Ljevu nebyl-ja to nevidel jeste.Janicek? cervenou s klidnym svedomim.....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.10.2009 22:14

JTB píše:Já bych byl k rozhodčímu shovívavější. Všichni tři byli místy dost nepřesní, budiž, stát se to může. Místy hru docela dobře četl, penaltu si TP taky žádnou nezasloužily. Ale dvě hrubice udělal. Mimochodem, sestřih už je na Fotbalživě, i z těch pár pixelů se dá leccos vyčíst.

Jako první chybu bych viděl udělení žluté místo červené Janíčkovi, za ostrý skluz zezadu bez šance zasáhnout míč, navíc na unikajícího hráče, se přece má dávat červená! Ale to je obecně nešvar českých rozhodčích, za nevinné strkanice karty dávají, za brutální fauly ne.

No a druhá chyba...Mareš podle mě ani nevěděl, kam sáhl, prostě si Kyselu instintivně odstrčil, když ho držel. Ani do obličeje ho nezasáhl, spíš někam do krku, bylo to vidět ze spodní kamery. Každopádně to může vypadat opravdu jako cílený zářez.

Souhlasím s tebou. Penalty ne (i když už jsem pár podobných písknout viděl), ale chyby tam byly a "překvapivě" vždy v nás neprospěch. I v závěru ten únik Mahmutoviče. První tam sice obránce bral míč a pak nohy Mahmutoviče, ale živě si dovedu představit, že na druhé straně se to bude pískat a pak si do televize pozvou nějakého odborníka ze svazu a ten vysvětlí, že podobné nebezpečné zákroky se musí pískat, nehledě na to, jestli byl první kontakt s míčem nebo nohama protihráče. A tuhle formulku už jsem opravdu mnohokrát slyšet použít. :down:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mára » 24.10.2009 22:40

Co se týče červené karty..ruka v obličeji (krku?) byla..ale dle mého názoru neúmyslná! Dyť Mareš sledoval balón ne soupeře..normální pošťuchování, kde ruka omylem byla o pár centimetrů výš..nebýt teatrálního pádu bránícího hráče tak si toho možná ani rozhodčí nevšiml..ani se nedivim že Mareš vyváděl jak vyváděl..sám bych nereagoval jinak..

K samotnému zápasu neni třeba nic dodávat, vše již bylo řečeno.. Ode mě veliké díky a :up:
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod tajtl » 24.10.2009 23:18

Nasazení, bojovnost, fandění to všecko bylo vynikající. Rozhodčí slabej, ale to si budem muset zvykat. Další kankou je zbytečná červená, at už přísná nebo ne, mareš by se měl chovat jako profesionál a ne pořád padat a rozhazovat rukama. Můj soukromej názor je, že Plíšek docela prokoučoval zápas. Střídání mělo přijít daleko dřív. Léva strana docela bezzubá. Těsně před vyrovnávacím golem byl už Vondrášek připraven a po golu ho zase poslali na lavici. Kalivoda měl přijít hned po poločase. Na to střídání Plíšek asi expert nebude. Ale s timhle fotbalem, kdyz to vydrzi, by nas ani rozhodci nemeli az tak brzdit, chce to nervy na uzde. Neuskodilo by ani si trosku postezovat na svazu. Hasek slibil zmeny k lepsimu, tak at ukaze esi to myslel vazne.
tajtl
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 25.10.2009 5:48

tajtl píše:Nasazení, bojovnost, fandění to všecko bylo vynikající. Rozhodčí slabej, ale to si budem muset zvykat. Další kankou je zbytečná červená, at už přísná nebo ne, mareš by se měl chovat jako profesionál a ne pořád padat a rozhazovat rukama. Můj soukromej názor je, že Plíšek docela prokoučoval zápas. Střídání mělo přijít daleko dřív. Léva strana docela bezzubá. Těsně před vyrovnávacím golem byl už Vondrášek připraven a po golu ho zase poslali na lavici. Kalivoda měl přijít hned po poločase. Na to střídání Plíšek asi expert nebude. Ale s timhle fotbalem, kdyz to vydrzi, by nas ani rozhodci nemeli az tak brzdit, chce to nervy na uzde. Neuskodilo by ani si trosku postezovat na svazu. Hasek slibil zmeny k lepsimu, tak at ukaze esi to myslel vazne.

Kristova noho, až příliš mnoho vět, které jsem už dlouho neslyšel a děsil jsem se, kdy zase začnou znít. Jdi do háje s tímhle švejkováním, co třeba uznat spíš to, že soupeř hrál hodně dobře? Já prostě nevím, co ze strany Teplic - vyjma té chyby před prvním inkasovaným gólem - udělat líp.
A pozdní střídání - naopak se vyplatila, protože hráč má po střídání výhodu čerstvosti cca. 5-10 minut, takže třeba Vondy je mohl i v deseti nejvíc trápit na hrotu.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 25.10.2009 7:18

Zápas krásný,musel se líbit a doufám,že se Vízek díval a přestane už konečně všechno hanit,díky němu spousta hospodskejch lidí nejde,jelikož je jen negativní a kdyby se podíval na nějaký zápas Bundesligy,tak by zjistil,že to je nekoukatelný,ale diváci tomu dodají šmrnc,média to vynesou do nebe a příště je zase plno a unás od odborníků Vízků jen kritika a z médií rovněž :down:
PS:jinak rozhodčí fakt děs,ted se mělo křičet Iván Hašek :no:
William
Registrovaný člen

Příspěvekod tajtl » 25.10.2009 9:00

JTB píše:Kristova noho, až příliš mnoho vět, které jsem už dlouho neslyšel a děsil jsem se, kdy zase začnou znít. Jdi do háje s tímhle švejkováním, co třeba uznat spíš to, že soupeř hrál hodně dobře? Já prostě nevím, co ze strany Teplic - vyjma té chyby před prvním inkasovaným gólem - udělat líp.
A pozdní střídání - naopak se vyplatila, protože hráč má po střídání výhodu čerstvosti cca. 5-10 minut, takže třeba Vondy je mohl i v deseti nejvíc trápit na hrotu.

No tak souhlasit s mym prispevkem nemusis,ja jen napsal svuj nazor a za tim stridanim si stojim. Mozna se ti zdalo z moji strany vic kritiky nez pochvaly, ale nebudu chvalit to, co uz predemnou udelalo x lidi :up:
tajtl
Registrovaný člen

Příspěvekod HoOryTejkr » 25.10.2009 10:32

Teplice daly do zápisu námitku proti vyloučení Mareše.

http://fotbal.sport.cz/fotbal/gambrinus ... ysela.html
HoOryTejkr
Registrovaný člen

Příspěvekod jardatep » 25.10.2009 10:33

Jdu si poplakat,do poslední chvíle jsem se snažil uvolnit z práce a nešlo to,nejhorší na tom je,že ani na Jablonec mi to nevyjde.No pojedu se podívat na Kladno.
Jestli/a já věřím,že ano/budou kluci takhle válet dál,tak to čelo tabulky neopustí.Viděl jsem pouze druhý poločas a ten stál zato.Kluci to odjezdili na krev a ač jim rozhodčí očividně nepřál Boleslav válcovali.Jen tak dál.
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod Peteers » 25.10.2009 10:49

Tak po zkouknutí v televizi musím říct že rozhodčí nebyl takovej tragéd jak jsem si na stadioně myslel, ale červená pro Mareše ani omylem. Jinak výbornej výkon :up: :up:
Peteers
Registrovaný člen

Příspěvekod kodl004 » 25.10.2009 11:04

Zápas dobrej, nebudu se rozepisovat, protože bych se opakoval s předchozíma příspěvkama.
Fandění vynikájíci, ještě že můžu alespoň psát,protože nemůžu vůbec mluvit.nechal jsem tam včera hlasyvky.
P.S.:Ale tohle prostě musim napsat : to černý indivum co tam včera foukalo do píšťalky zavánělo dost pražskou rybinou.Fakt v Praze nechtěj aby jsme vedly tabulku?
A pak chtěj aby lidi chodily na fotbal, když korupce vládne lize. a dost. Mistři :applause:
kodl004
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.10.2009 11:38

Tomas píše: ....... Ljeva neni na tohle staveny a tahne ho to dopredu spise do kraju. ...... Ljeva se mel presunout do kraje.

Tomáši Tomáši, snažím se být nezaujatý, ale Tvé příspěvky mě pokaždé bijí do očí ... Ljevakovič ZCELA EVIDENTNĚ VŽDY ZAHRÁL DOBŘE NA DEFENZIVNÍM ZÁLOŽNÍKOVI, na krajích se jeho vyjímečnost pokaždé vytratila. A jak to zde průběžně pročítám, jseš asi jediný zastánce této nepovedené rošády, která snad je už po předchozích zkušenostech definitivně minulostí. Mimochodem dnes zahrál Ljeva (ostatně jako všichni) opět výborně.

Mezi nepovedené "pokusy" bych po dnešku definitivně zařadil snahu zapracovat Martina Klaina v záloze. Z nejlepšího obránce G-ligy děláme (pro mě nepochopitelně) průměrného defenzivního záložníka. Vítězná sestava se nemá měnit - místo Vachyho měl jednoznačně hrát ofenzivní střed Kalivoda.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.10.2009 11:45

[quote="Patazzz"]....... -PS:kdo zabije Zelinku má u mě milión:-D.... quote]

Včra jsem k tomu neměl moc daleko :-/
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 25.10.2009 11:45

Po shlédnutí v televizi jsem soudil, že rozhodčí nebyl takovej tragéd, jak sem si myslel včera :-)) Jen když dostal MARY červenou, měl jí dostat i ten Janíček, cca. 25 minuta a AIDIN běží sám na branku ... Nezasáhnukl balón, rovnou nohy = žlutá karta :-O

Co mě ještě vyděsilo, je toto:

„Mareš se tam ohnal a trefil mě do obličeje, přesněji do nosu. Jasná červená karta,“ tvrdil hráč Středočechů Kysela ... Co k tomu dodat ? Za takovejhle kec navíc nějakou pokutu ... Jak může někdo, kdo chce hrát dostat ČK a někde, komu jde jen o provokování z toho vyjde bez trestu ??? Jestli si vzpomínáte na cca. 7. kolo, BOL - OLO, tam bylo něco podobnýho ... A Hubník dostal ČK + 4 zápasy STOP ... Ale byl tam viditelnej loket. Zajímavý je, že se to stává hodně v zápasech MB !
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.10.2009 11:51

tajtl píše:Na to střídání Plíšek asi expert nebude.

:-O
prosímtě než něco plácneš, projdi si střídání v předchozích zápasech Teplic a vliv těchto střídání na průběh a výsledek zápasu.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.10.2009 11:52

JTB píše:
tajtl píše:Nasazení, bojovnost, fandění to všecko bylo vynikající. Rozhodčí slabej, ale to si budem muset zvykat. Další kankou je zbytečná červená, at už přísná nebo ne, mareš by se měl chovat jako profesionál a ne pořád padat a rozhazovat rukama. Můj soukromej názor je, že Plíšek docela prokoučoval zápas. Střídání mělo přijít daleko dřív. Léva strana docela bezzubá. Těsně před vyrovnávacím golem byl už Vondrášek připraven a po golu ho zase poslali na lavici. Kalivoda měl přijít hned po poločase. Na to střídání Plíšek asi expert nebude. Ale s timhle fotbalem, kdyz to vydrzi, by nas ani rozhodci nemeli az tak brzdit, chce to nervy na uzde. Neuskodilo by ani si trosku postezovat na svazu. Hasek slibil zmeny k lepsimu, tak at ukaze esi to myslel vazne.

Kristova noho, až příliš mnoho vět, které jsem už dlouho neslyšel a děsil jsem se, kdy zase začnou znít. Jdi do háje s tímhle švejkováním, co třeba uznat spíš to, že soupeř hrál hodně dobře? Já prostě nevím, co ze strany Teplic - vyjma té chyby před prvním inkasovaným gólem - udělat líp.
:up: :up: :up:
:up:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.10.2009 11:56

Jinak k zápasu:
- FKT včera výborný výkon - paráda. Víc k tomu nemám co dodat :applause: :applause: :applause:
- MB hrála též výborně, až na to zdržování.
- ROZHODČÍ - UDĚLIT DOŽIVOTNÍ ZÁKAZ PÍSKÁNÍ - těch omylů a rozdílného posuzování obdobných situací bylo tolik, že nemůže být pochyb o tom, že ve hře byly "něčí" peníze ("Jardovo" asi ne). DOUFÁM, ŽE KLUB PODÁ OFICIÁLNÍ PROTEST s pečlivým sestřihem jednotlivých situací, už jen proto, aby nás to HOVADO už nemohlo nikdy pískat !!! (PS: přistihl jsem se včera při uvažování, za jak dlouho bych k němu asi doběhl, ale tím bych sobě a už vůbec klubu nepomohl... :no: )
Naposledy upravil NIN dne 25.10.2009 12:06, celkově upraveno 1
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 25.10.2009 11:59

Po shlédnutí zápasu dnes ráno,musím uznat ,že pro nezaujatého diváká by nebyl výkon rozhodčího hodnocen tak negativně a říkám si,jak je to úplně něco jiného na stadionu a v TV... ten poslední zákrok na Mahmutoviče byl takový,že pokud bysme stále prohrávali 1:2,tak by ji asi písknul a červená pro Mareše to rozhodně nebyla,se žlutou bych souhlasil a snad komise nebude krutá
William
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 25.10.2009 12:04

William
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 25.10.2009 12:05

NIN píše:Mezi nepovedené "pokusy" bych po dnešku definitivně zařadil snahu zapracovat Martina Klaina v záloze. Z nejlepšího obránce G-ligy děláme (pro mě nepochopitelně) průměrného defenzivního záložníka. Vítězná sestava se nemá měnit - místo Vachyho měl jednoznačně hrát ofenzivní střed Kalivoda.

Tohle je i můj názor, Klein vytvořil s Lukášem vynikající stoperskou dvojici a když to situace dovolovala, nic jim nebránilo např. při standardních situacích posilovat šance na vstřelení gólu. Oba toho taky náležitě využívali. Na def. záložníkovi mi přijde Klein o třetinu horší. Na Kalivodu mám taky slabost, za tu krátkou dobu mě přesvědčil o svých kvalitách.
Ale na druhou stranu trenér Plíšek má mé sympatie - jsou tu očividné výsledky a při současném stavu není na místě žádná kritika. Líp už to snad v našich podmínkách ani nejde. :applause:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 25.10.2009 12:12

Na sport.cz píše Kysela, že ho "udeřil" do nosu, v deníkusport zase píše, že mu dal do tváře, tak co ???????!!!
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod el-Pepe » 25.10.2009 12:13

Rozhodčí: Na adresu rozhodčího jsem na stadionu vyřknul takový výrazy, až jsem sám nad sebou žasl :-)) Ale po shlédnutí pár záběrů už tak přísný nejsem, byť výkon rozhodčího ani tak měl k ideálu daleko.

Výsledek: Svádět "jen" remízu na rozhodčího by asi nemělo smysl. Chybička se stala po našem vyrovnání. Tam se to mělo ubránit. Ale stalo se a obdržený gól paradoxně podle mě přispěl k náboji zápasu, který stál opravdu za to.

Výkon: Jak tu někdo psal, nemá cenu vyzdvihovat, nebo "hanit" výkon jednotlivců. Včera to byl prostě skvělý kolektivní výkon, který stal za ty vykřičené hlasivky, za návštěvu stadionu, za utracené vstupné. Prostě paráda :applause: :up: :up2:

Atmosféra: Zápas plný emocí, pozitivních i negativních, ale komplet celý prožitý na maximum. Na takové zápasy s takovou atmosférou je radost chodit a zažít. Tady se dá použít větu: "Kdo nezažil, jako by nebyl" :-P

PS dotaz: Jeden dotaz bych ale měl. Ví někdo, co bylo na transparentu, který na východní tribuně vyvěsili při nástupu? Stál jsem šejdrem za ním a nepovedlo se mi to přelouskat.
el-Pepe
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.10.2009 12:18

Addax píše: ..... Ale na druhou stranu trenér Plíšek má mé sympatie - jsou tu očividné výsledky a při současném stavu není na místě žádná kritika. Líp už to snad v našich podmínkách ani nejde. :applause:

S TÍM SOUHLAS :applause:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.10.2009 12:25

el-Pepe píše: PS dotaz: Jeden dotaz bych ale měl. Ví někdo, co bylo na transparentu, který na východní tribuně vyvěsili při nástupu? Stál jsem šejdrem za ním a nepovedlo se mi to přelouskat.

Nechce se mi tomu věřit, ale zaslechl jsem něco od kolegy o nějaké soukromé reklamě. Myslím, že to bude asi fáma. Ale pokud je to pravda, tak bych se přimlouval za to, aby klub takovéhle vypočítavé vyžírky, zneužívající televizní přenos,současné dění a postavení klubu, ze stadionu nekompromisně vyhodil. Ale jak říkám, bude to asi nějaká dezinformace.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 25.10.2009 12:36

Ještě se mi líbilo od začátku fandění asi 6ti Dresdenáků za bránou,ještě před zápasem bylo vidět,že si to užívají,bohužel je vidět,že jsou fatbalový národ,my si na něj jen hrajem,ale malá vlaštovka včera přiletěla,to fandění 3500 věrných bylo perfektní a ani nebylo znát,že to je tak málo.V TV to při záběru kamer na spodek tribuny vypadá blbě,ale na stadionu je to hned jiné,kdyby alespon chodilo těch 5000 by bylo super,jinak v Liberci asi 2500 v Brně tak podobně,jen Ostrava kolem 5000 a to ani nebyli v TV...
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 25.10.2009 12:38

NIN píše:
Tomas píše: ....... Ljeva neni na tohle staveny a tahne ho to dopredu spise do kraju. ...... Ljeva se mel presunout do kraje.

Tomáši Tomáši, snažím se být nezaujatý, ale Tvé příspěvky mě pokaždé bijí do očí ... Ljevakovič ZCELA EVIDENTNĚ VŽDY ZAHRÁL DOBŘE NA DEFENZIVNÍM ZÁLOŽNÍKOVI, na krajích se jeho vyjímečnost pokaždé vytratila. A jak to zde průběžně pročítám, jseš asi jediný zastánce této nepovedené rošády, která snad je už po předchozích zkušenostech definitivně minulostí. Mimochodem dnes zahrál Ljeva (ostatně jako všichni) opět výborně.

Mezi nepovedené "pokusy" bych po dnešku definitivně zařadil snahu zapracovat Martina Klaina v záloze. Z nejlepšího obránce G-ligy děláme (pro mě nepochopitelně) průměrného defenzivního záložníka. Vítězná sestava se nemá měnit - místo Vachyho měl jednoznačně hrát ofenzivní střed Kalivoda.

Mozna jsem to spatne vyjadril, ale ja jsem pro jeho zarazeni ve stredu zalohy, ale musi tam mit vedle sebe klasickeho tvurce.Vachy tuto ulohu docela splnoval, a spolu jim to slo dobre.Jenze kdyz vedle sebe ma stopera-ikdyz vyborneho jeho role se prece meni.Kdyby tam dal Kalivodu tak je Ljeva ta nejlepsi volba do stredu.Me se moc libi jak hraje Ljevakovic a v predchozich prispevcich jsem to psal.Ten stred hriste s Kleinem se mi moc nezamlouva.Pak to tam taky vzadu vypadalo.Jenze kdyz chce Trener porad experimentovat s Kleinem v zaloze, tak tam byli dva defennzivni-ne?
Marese jsem taky pochvalil kdyz zahral oba zapasy.Takze zaujaty proti nemu urcite nejsem a vcera hral vyborne i pres cervenou kartu.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.10.2009 12:39

mrkněte na záznam pozápasové tisk.konf. v čase cca.3:40 http://tvbolka.cz/ dotaz :-D Radiožurnál. Doporučuji shlédnout až do konce ;oDDDD
Naposledy upravil NIN dne 25.10.2009 12:48, celkově upraveno 1
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi87 » 25.10.2009 12:44

Jestli jsem to přelouskal dobře tak tam stálo něco jako:
"Nová Škoda Superb Combi za pouhých xxx tisíc.
Náš veterán Superverba off road k nezaplacení."
Kovi87
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.10.2009 12:50

Kovi87 píše:Jestli jsem to přelouskal dobře tak tam stálo něco jako:
"Nová Škoda Superb Combi za pouhých xxx tisíc.
Náš veterán Superverba off road k nezaplacení."

pokud to bylo bez odkazu na prodejce, tak OK :-))
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 25.10.2009 12:50

Tomas píše:Zajimalo by me, jak to zitra Trener postavi.Vachousek pro zlute stop.Takze jasna volba by mela byt KALIVODA.Rosa fit jeste do Acka asi neni.Do utoku pujde Mahmut, ale s kym?Nevim jestli Vondy uz bude schopen naskocit od zacatku.Nejlepsi by bylo s Ljevou ve stredu zalohy, ale Trener to nejak zase zamota, ze to bude vsechno jinak.Jedinou jistotou je asi ,ze v brane bude Grigar. :-)

Tady je muj prispevak pred zapasem, kde jsem psal o roli Ljevy a Kalice!
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 25.10.2009 12:57

K rozhodčímu: ano, hodně na fanouška v ochozech bezprostředně působí síla davu a nechává se strhnout nakumulovanými emocemi, obzvlášť při dramatickém vývoji zápasu. Já sám třeba některé situace, po shlédnutí záznamu zápasu na internetu, přehodnotím. S vychladlou hlavou. Ale i den po zápase si myslím, že nás sudí poškodil. Na podporu toho dávám za příklad názory novinářů, které rozhodně nemá nikdo za sympatizanty Teplic. Např. tento: http://www.efotbal.cz/index.php?page=cl ... anek=63595
Kromě červené Mareše, kdy měl vytáhnout žlutou na oba, tedy i za herecký výkon Kysely, tak mi přišla podivná např. i žlutá pro Verbíře. Ano, fauloval, ale dal mu jí až po přerušení hry. Což by bylo v pořádku - kdyby míč měl v moci soupeř a měl výhodu. Mám dojem, že po faulu jsme šli smíčem do útoku my. Už kvůli tomu jsem zvědav na záznam, jestli jsem se nespletl, ale takových sporných situací tam bylo dost.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 25.10.2009 13:07

Addax: vedle jak ta jedle, dotyčný článek psal kluk původem z Přítkova ;-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 25.10.2009 13:09

Kdyžtak změňte čas na fóru, je tam/tady furt starý :)
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 25.10.2009 13:14

JTB píše:Addax: vedle jak ta jedle, dotyčný článek psal kluk původem z Přítkova ;-)

no a Ty jsi kluk přímo z Teplic (Prosetic)... :-))
Nechytej mě za slovo, o čem to tedy svědčí, že je ten kluk zaujatý pro Teplice a není schopen vykonávat novinářskou práci na rozdíl od jiných? Mám si tedy dát tu práci najít jiné vyjádření k sudímu? Myslím, že to už není relevantní, vzhledem k tomu, že klub podává protest (co já vím).
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 25.10.2009 13:28

NIN píše:
Patazzz píše:....... -PS:kdo zabije Zelinku má u mě milión:-D.... quote]

Včra jsem k tomu neměl moc daleko :-/

To podle mě všichni :-)) :-/
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 25.10.2009 13:37

měli jsme vyhrát, byli jsme lepší, dyť ty škodovky se z nás rozsypali, jo super transparent lidí z tribuny proti té hlavní, seděl jsem na hlavní a přečetl jsem si to a myslel že umřu smíchy, pěkný, fakt moc, jo na boleslavských stránkách je video z tiskovky, úplně na konci chválí Plíšek diváky, bylo nás jen 3 515 nebo kolik ale atmosféra výborná, prý to řešili i v kabině, že jsme na ně nepískali když prohrávali atd. oni si to zaslouží, doufám že jsme jim udělali radost :heart: :up: :up2:
Patazzz
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 25.10.2009 13:57

Hoši, emoce jsou emoce, ale přimlouval bych se za psaní bez vulgarit - ty na pádnosti příspěvku nepřidají ...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.10.2009 14:03

tajtl píše:Léva strana docela bezzubá.

To se dalo ale čekat, když tradiční obsazení levé strany se teprve vrací po nepříjemných zraněních. Navíc naše pravá strana podává tak nadstandardní výkony, že ten kontrast by byl vidět v jakémkoliv složení. Ale Rosa nebo Stožický se určitě zase rozehrají.

tajtl píše:Těsně před vyrovnávacím golem byl už Vondrášek připraven a po golu ho zase poslali na lavici.

Logicky, protože v té chvíli nemělo smysl hrát na větší riziko, když jsme srovnali a ještě hráli v plném počtu a času bylo do konce utkání dost.

tajtl píše:Kalivoda měl přijít hned po poločase.

Naopak, po poločase bylo jasné, že střed zálohy bude muset přitvrdit v defenzivě, protože při obou inkasovaných gólech nedostoupila záloha hráče Boleslavi. Příchod ofenzivního hráče už po půli, kdy ještě měli hosté dost sil, by byl zbytečným rizikem.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 25.10.2009 14:29

Zápas jsem si pustil ještě jednou z TV záznamu a potvrdilo se mi to, co jsem viděl v reálu a psal jsem to tu už včera. Tedy:

1) Penalty ne, to bychom chtěli příliš
2) Červená pro Janíčka bezesporu, žlutá směšně málo
3) Červená pro Mareše určitě ne, spíš žlutá pro oba aktéry.
4) V závěru mohl klidně jít boleslavský hráč ven, jestli trefil dřív nohy nebo balón už dnes není berná mince. Hodnotí se nebezpečnost zákroku.

Dílčí pochybení, jako neustále tolerování držení našich hráčů, to snad ani nemá cenu všechno vyjmenovávat. Teď se jen modlit, aby se disciplinárka na Marešovi nevyřádila stejně jako v úvodu sezóny na Matulovi. Zvlášť, když se konečně dostal do formy.

Každopádně je zajímavé, že Zelinka se v lize zjevil takhle najednou na tento zápas. Skoro to vypadá, jako by si ho někdo nechal povolat na zářez. Taková práce na zakázku. Zatím odpískal jen pár zápasů na jaře, nic prestižního. Tenhle zápas byl podle statistik vrcholem jeho prvoligové kariéry a přál bych si aby na dlouho posledním zápasem, který v lize pískal. Připomíná mi to Jahodu, dalšího eskamotéra, který nás před pár lety podobně zařízl v Příbrami.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

PředchozíDalší

Zpět na Sezóna 2009/2010