FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Zahraniční ligové soutěže

Diskuse o zahraničních klubech a soutěžích, mezinárodním soutěžích, reprezentačních turnajích a podobně.

Zahraniční ligové soutěže

Příspěvekod JirkaXXL » 23.7.2009 14:12

Zde můžete diskutovat o zahraničních ligových soutěžích. Třeba i o výkonech exteplických borců.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Zahraniční ligové soutěže

Příspěvekod Zakarpattya FC » 26.7.2009 22:05

zkouška :geek:
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 27.7.2009 8:27

JirkaXXL píše:Zde můžete diskutovat o zahraničních ligových soutěžích. Třeba i o výkonech exteplických borců.

Tak aktuálně ne zrovna o teplickém borci,ale určitě bude zajímavé ve středu od 19:00 se podívat na DSF na přípravné utkání Hannover - Arsenal,bude - li hrát Spasitel malý Móóócart Rosických......
Petřík

Příspěvekod HoOryTejkr » 30.7.2009 9:02

Sledujete někdo Arsenal?Sem zvědavej jak si letos povede,protože odešel Adebayor,což je velká ztráta vzhledem k tomu , že Persie je často zraněnej...A včera přestoupil (taky do Man city) základní obranej kámen Kolo Toure :shock: .Rosický snad konečně,po 3 přípravnejch zápasech co měl hrát a nehrál,nastoupí do Emirates cupu.

Navíc bude zajmaví sledovat ManCity,protože opět hodně posílil tak uvidíme jestli to bude zase jen kolem 10.místa nebo jestli letos bude útočit na příčky nejvyšší :)
HoOryTejkr
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 30.7.2009 9:12

A to jeste dle meho neni od City vsechno,pujdou jeste po dalsich hracich.Take jsem na ne zvedavi,bylo by zajimave , kdyby se objevili v prvni trojce ligy.Kadr maji hodne slusny.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 30.7.2009 9:31

Tomas píše:A to jeste dle meho neni od City vsechno,pujdou jeste po dalsich hracich.Take jsem na ne zvedavi,bylo by zajimave , kdyby se objevili v prvni trojce ligy.Kadr maji hodne slusny.

Věřím a doufám,že Arsenál bude lepší,protože dle mého názoru je souhra a herní soudržnost více než jen "soupis jmen"!
Petřík

Příspěvekod Tomas » 30.7.2009 9:39

Petřík píše:
Tomas píše:A to jeste dle meho neni od City vsechno,pujdou jeste po dalsich hracich.Take jsem na ne zvedavi,bylo by zajimave , kdyby se objevili v prvni trojce ligy.Kadr maji hodne slusny.

Věřím a doufám,že Arsenál bude lepší,protože dle mého názoru je souhra a herní soudržnost více než jen "soupis jmen"!

Souhlasim o te sehranosti a souhre.Jenze kvalita a sila z Arsenalu pomalicku mizi.Pro me jsou uz leta v angl. lize Villa a City nej kluby.Jsou to prumernici,ale fandim jim no. :-) Jeste muzu Everton a Blackburn.Z nizsich pak jeste Coventry a Nottinham.Nemusim MU,Chelsea take ne a pak jojo tymy jako B'ham City, atd. :roll:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 30.7.2009 12:08

Tomas píše:.Nemusim MU,Chelsea take ne

To já mám MU rád, mají sympatickej kádr, hrajou hezkej fotbal. Ale s tou Chelsea souhlasim. Dřív sem jí rád měl ale po tom co se dostala k penězům, začala nakupovat, a v česku vypukla "Chelsea mánie" která zasáhla drtivou většinu mejch kámošů, kteří dřív o ní neměli ani ponětí...prostě mi příjde že fandit Chelsea je spíš móda než fandovství..snad sem se někoho nedotknul ;-)
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 30.7.2009 12:31

Mára píše:
Tomas píše:.Nemusim MU,Chelsea take ne

To já mám MU rád, mají sympatickej kádr

Mozna ted uz mi nebudou vadit, kdyz odesel takovy "sympatak" jako je C.Ronaldo, ale bohuzel ted mi v ocich zase klesa real :D ,hlavne muj kamos jak je z toho nestasnej,ze ho tam nechce :-)
Tomas
Registrovaný člen

K anglickým top klubům

Příspěvekod Addax » 30.7.2009 13:31

4 Petřík: Sdílím Tvojí víru, Arsenal je jediným klubem mého srdce (od r. 1966) vedle Teplic.
4 Mára: Máš pravdu, když si odmyslíme Abramoviče s naftodolary a našeho Čecha - kdo všechno by jí asi u nás fandil?
4 Tomáš: Antipatie vůči MU kvůli jednomu hráči - zkrze jeho simulování? Ber to tak, že určitě nesimuluje víc, než ostatní - což je mimochodem nešvar jak hrom a právem se pranýřuje. On má v tom smůlu, že je světový top hráč, špičkou ledovce, je tím pádem víc na očích a každý jeho neslušný prd se probírá hodně dlouho horem dolem.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 30.7.2009 13:50

Addax>Priznavam,nemam ho vubec ho v oblibe.Ale nemusim MU i bez nej,jen uz ted trochu mene. :) Proste je to muj neoblibeny hrac.V MU jsem mival rad utocne duo Cole-York,ale to se proste meni no.....
Jak jsem psal u me to vede Villa a pak M.City, ale neberu takovou rivalitu proti MU jako ostrovni fandove.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 30.7.2009 19:10

Tomas: No vidíš já mám C. Ronalda rád a naopak mě jeho odchod mrzí;-) sice simuluje ale po všech ostatních stránkách je to pro mě nejlepší hráč na světě :-)
Addax: Na Čecha bych málem zapoměl. I když Chelsea rád nemám, tak jí aspoň díky němu nezávidím případný úspěch. Ale jinak Chelsea jako klub..škoda slov..
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.8.2009 19:32

No, já jsem letos spíše zvědav na Man Citi. Ty nákupy - z toho bude buď megaúspěch nebo megaprůšvih.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ondra » 6.8.2009 10:38

Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 6.8.2009 12:59

http://fotbal.sport.cz/fotbal/bundeslig ... ohary.html
Pro nováčka bundesligy opravdu dost těžký los na začátek...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 7.8.2009 6:02

Přátelé,rád bych Vás upozornil na skutečnou fotbalovou lahůdku,která může příjemně "pošimrat naše osrdí" - dnes večer na "Erste" můžeme vidět "našeho" Edina - od 20:15 dávají Wolfsburg gegen Sttutgart.....to bude pastva pro oči po "exceletních" výkonech údajně špičkových českých klubů,pražských "S" v evropských pohárech! ;-)
Petřík

Příspěvekod Tomas » 8.8.2009 19:16

Tak Fenin dal gol v Bremach na 2:3 pro Frankfurt.Ze by se probudil,a zacal zase neco hrat?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod HoOryTejkr » 12.8.2009 12:26

http://fotbal.idnes.cz/rusove-to-jsou-h ... ranici_ten

Poslední 2 odstavce se dobře čtou :yes:
HoOryTejkr
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 13.8.2009 22:02

Tomas píše:Tak Fenin dal gol v Bremach na 2:3 pro Frankfurt.Ze by se probudil,a zacal zase neco hrat?

Fenin má na začátku soutěže formu,ale pak to s ním jde dolů....jen si vzpomeň na sezonu v TP po odchodu Džeka a pak na jeho první sezonu ve Frankfurtu...
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod DN15 » 14.8.2009 22:55

Tak dneska sem shlídnul dva zápasy z polska,konkrétně zápas Extraklasy Ruch-Arka 1:O a Lodzie derby Widzew-Lks 2:1 (letos se oba kluby nachází v druhé lize)a zjistil sem že i druhá polská liga je bojovnější a běhavější než naše první,hodně smutné
DN15
Registrovaný člen

Příspěvekod SLÁDY » 15.8.2009 15:29

kolostuj píše:
Tomas píše:Tak Fenin dal gol v Bremach na 2:3 pro Frankfurt.Ze by se probudil,a zacal zase neco hrat?

Fenin má na začátku soutěže formu,ale pak to s ním jde dolů....jen si vzpomeň na sezonu v TP po odchodu Džeka a pak na jeho první sezonu ve Frankfurtu...

nevim jestli jste tedy ten gól viděli, ale nejednalo se o Feninovo umění, ale pouze o jeho štěstí stát ve správnou chvíli na správném místě (to samozřemně musí mít každý útočník :yes:), ale také se jednalo o docela náhodnej odraz, ale to nemění nic na tom že prostě skóroval a rozhodl zápas :up:
SLÁDY
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 26.8.2009 11:49

Nevěděl jsem do jakého chlívku tenhle odkaz dát,tak je tady :

http://fotbal.sport.cz/fotbal/premier-l ... olika.html

Co vy na to? Není to předčasné ?
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 26.8.2009 16:51

kolostuj píše:Co vy na to? Není to předčasné ?

Pro Baník a Zíku, kteří budou inkasovat z případné opce, ne. Pro kluka, jestli je součástí smlouvy i škola, taky ne. Pro český fotbal taky ne, pokud v tom klukovi něco je, tak to v Liverpoolu určitě nezabijiou víc než v Baníku. Tratí podle mě jen český divák.
Věřím tomu že manageři mají spočítáno, že se jim vyplatí prodávat děti do klubů špičkové úrovně LM, než je piplat a prodat o pár let později do Bundesligy.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 27.8.2009 9:25

Kozel píše:
kolostuj píše:Co vy na to? Není to předčasné ?

Pro Baník a Zíku, kteří budou inkasovat z případné opce, ne. Pro kluka, jestli je součástí smlouvy i škola, taky ne. Pro český fotbal taky ne, pokud v tom klukovi něco je, tak to v Liverpoolu určitě nezabijiou víc než v Baníku. Tratí podle mě jen český divák.
Věřím tomu že manageři mají spočítáno, že se jim vyplatí prodávat děti do klubů špičkové úrovně LM, než je piplat a prodat o pár let později do Bundesligy.

Situace ne nepodobná té s Pekhartem ze Slávie...odchází "přerostlá obluda",být o 20cm nižší,nikdo si ho nevšimne, bude v akademii s dalšími 20,převážně černochy,podepíše nějakou smlouvu o smlouvě budoucí a bude klid.Párkrát se zde objeví v mediích článek jak se mu tam libí,jak umí anglicky apod.,vše v režii agenta.To vše tu už bylo. A po čase se vrátí,bude kolem humbuk (viz Hable v Baníku,kdo to je?) a časem se zjistí že přišel ani ne ligový průměr! Jen se podívejte na "stříbrné chlapce z "20"....kdo se dostal do nějakého hodně širokého kádru skutečně dobrého mužstva? Fenin a Šimůnek (a ti nyní spíš z něj "odcházejí").Ostatní nic,zmar,zapomnění...... :-))
Petřík

Příspěvekod HoOryTejkr » 18.9.2009 21:24

schalke : wolfsburg 55.min 0:1 Edin Džeko :up2: !V 80.minute po rohu (jestli sem vyděl dobře tak edin udělal chybu při bránění) 1:1 za 2minuty edin dává na 1:2 a wolfsburg nakonec vítězí :up:
HoOryTejkr
Registrovaný člen

Příspěvekod HoOryTejkr » 23.9.2009 20:46

Edin se asi zas rozjíždí teď snižuje na 2:1 doufám že to wolfsburg otočí :yes:
HoOryTejkr
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 28.9.2009 14:41

Hlasy z Austrie Vídeň, která je teď na tom podobně, jako my:
>>Ve slavném vídeňském klubu teď panuje spokojenost, radost mají i fanoušci, ale... „Euforii musíme krotit. O titulu se u nás nemluví. Jsme si dobře vědomí, že Salcburk i Rapid mají lepší finanční podmínky i větší zázemí fanoušků. My chceme hrát co nejvýš, a kdyby to vyšlo... Ale hlavní cíl je umístit se do třetí příčky v tabulce a hrát zase evropské poháry,“<<
...to už jsem někde slyšel. Jen místo Salcburku a Rapidu si můžeme dosadit pražská SS. :-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 28.9.2009 15:38

Addax píše:to už jsem někde slyšel.

Taky to pronesl extepličák :-P
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 28.9.2009 15:51

Mysel jsem,ze je Jun v Rakousku na hostovacce.....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 17.11.2009 19:13

http://fotbal.idnes.cz/dzeka-lanari-man ... ranici_elv
Tak jsem zvědav, kde se Džeko příští sezonu objeví. A něco mi říká, že Wolsburg si tu pak koupí Mahmuta.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 18.11.2009 0:30

Jabqooo píše:http://fotbal.idnes.cz/dzeka-lanari-manchester-ale-byvaly-teplicky-strelec-chce-do-ac-milan-1pb-/fot_zahranici.asp?c=A091117_160638_fot_zahranici_elv
Tak jsem zvědav, kde se Džeko příští sezonu objeví. A něco mi říká, že Wolsburg si tu pak koupí Mahmuta.

Edin má od začátku svůj jeden konkrétní cíl. A za ním si jde:
http://deniksport.blesk.cz/clanek/fotba ... milan.html
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 18.11.2009 9:26

..a proč ne ;-)
Sny se mají plnit nejen o Vánocích ;-) a konkrétně on se o splnění svého snu stará měrou vrchovatou - skromnej, pilnej, nadanej - moc bych mu to přála :up: :yes: :up:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 17.12.2009 16:16

http://fotbal.idnes.cz/sef-fifa-blatter ... _reprez_mn

Blatter už by měl jít do důchodu
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 20.12.2009 10:41

http://fotbal.idnes.cz/fotbal-chce-vide ... reprez_rou

No vida u nás se bojuje, ale my jsme bohužel jedna z těch zemí, kde se videorozhodčí budou hůře prosazovat.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 28.1.2010 15:45

http://fotbalzive.ct24.cz/article.asp?id=15724

Ještě že jsme Fenina prodali, přijde mi že je víc zraňený, než zdravý. Jako často zraňeného hráče by jsme ho přeci jen prodávali hůř.
Jinak nevíte jak je to s Kaufmanem? Slávie tenkrát udělala teda Kauf :-D. Ačkoliv jsem tenkrát nebyl rád že odešel, tak časem jsem změnil názor.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 8.3.2010 15:51

AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 9.3.2010 21:06

kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 16.3.2010 17:16

"Steven Gerrard se nemusí bát trestu za svůj včerejší faul. Kapitán Liverpoolu udeřil v utkání proti Portsmouthu loktem do obličeje soupeře Michaela Browna, FA se ale rozhodla, že se incidentem zabývat nebude."

dva pohledy 1. dela se u nas z podobnych zakroku hysterie?
2. v pripade ze ne - je tedy anglicka liga tim pravym vzorem?

berte to jako namet do diskuze...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.3.2010 19:47

Ettiene píše:"Steven Gerrard se nemusí bát trestu za svůj včerejší faul. Kapitán Liverpoolu udeřil v utkání proti Portsmouthu loktem do obličeje soupeře Michaela Browna, FA se ale rozhodla, že se incidentem zabývat nebude."

dva pohledy 1. dela se u nas z podobnych zakroku hysterie?
2. v pripade ze ne - je tedy anglicka liga tim pravym vzorem?

berte to jako namet do diskuze...

Ono záleží, jestli to bylo třeba ve výskoku nechtěně nebo prostě z přirozeného pohybu, tak nevidím důvod to rozmazávat. Pokud šlo o úmysl způsobit protihráči bolest nebo zranění, řešit se to musí exemplárně, ale všem rovným metrem.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomsely » 16.3.2010 20:17

Tomsely
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.3.2010 20:46

Tomsely píše:Tady je ten moment http://www.youtube.com/watch?v=wtksxQSNmYU

Tak to mi přijde jako pokus zamaskovat zcela záměrný úder pohybem paží při běhu, ale úmysl bych tam každopádně viděl. :down:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 16.3.2010 21:36

JirkaXXL píše:

Tak to mi přijde jako pokus zamaskovat zcela záměrný úder pohybem paží při běhu, ale úmysl bych tam každopádně viděl. :down:

to jednoznacne a jelikoz je to Gerrard, tak se to neresi...
ve stinu sesivane fnukomanie mi to prislo jako vhodne tema k diskuzi
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.3.2010 9:52

JirkaXXL píše:

Já jsem ale viděl, že tomu předcházelo to, čemu se dříve říkalo bránění ve hře. Myslím, že bychom se k pískání nepřímých kopů za bránění ve hře měli vrátit. Ty situace, kdy hráč nechce hrát a tělem brání v plynulém pokračování hry se začínají množit moc. Ani v hokeji nemůžeš tělem zastavovat hráče, který nemá v držení puk. Třeba Drogba včera nemusel být vyloučen, ale mohl se kopat ve vápně nepřímý kop za bránění ve hře, které všemu předcházelo.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.3.2010 17:14

Kozel píše:
JirkaXXL píše:

Já jsem ale viděl, že tomu předcházelo to, čemu se dříve říkalo bránění ve hře. Myslím, že bychom se k pískání nepřímých kopů za bránění ve hře měli vrátit. Ty situace, kdy hráč nechce hrát a tělem brání v plynulém pokračování hry se začínají množit moc. Ani v hokeji nemůžeš tělem zastavovat hráče, který nemá v držení puk. Třeba Drogba včera nemusel být vyloučen, ale mohl se kopat ve vápně nepřímý kop za bránění ve hře, které všemu předcházelo.

Pokud si ho odstaví jen tělem a nedrží ho rukama, je to podle mě naprosto v pořádku. Víc mě štve takového to vystrčení zadečku když pouští míč do zámezí. Tak buďte ten balón chci udržet ve hře a hrát nebo v tom minimálně nemůžu bránit soupeři. Tohle by se mělo pískat jako zdržování nebo právě to bránění ve hře.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod tom » 21.3.2010 15:23

Co je chlapi - Martin Fenin dal vítěznýho gola Bayernu a nádhernýho to byla bomba a ještě angličan.Hned my to spravilo náladu.Je to borec.
tom

Příspěvekod Kozel » 22.3.2010 10:48

tom píše:Co je chlapi - Martin Fenin dal vítěznýho gola Bayernu a nádhernýho to byla bomba a ještě angličan.Hned my to spravilo náladu.Je to borec.

Malý flastříček na brněnský bebí. ;-) Ale gól to byl pěknej. Do sbírky s debutantským hattrickem. Snad půjde Martin nahoru. :up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 30.3.2010 5:34

kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 1.4.2010 11:45

Teď z "jiného soudku":
byl jsem se týden rekreovat v Turecku,ale fotbalu jsem neunikl,ke své velké radosti,ani tam.Při zapnutí televizoru Vás fotbal doprovazí neustále a i v drtivě většině všudypřítomné raklamě se ukáže fotbalový motiv.Snad i na dámské vložky........
Viděl jsem fotbalový přenos utkání Galatasaray - Fenerbachce a i když "božský Bari" šel na plac až jako druhý náhradník a herně nic-moc,............tak při zmíňce,že jste z Česka tak ozvěnou hned zazní "Mílan Baróš". :-))
PS: jinak ve všech mnou zhlédnutých zápasech a ukázkách výrazně převyšuje silně ofenzivní styl hry, byť se stejnou řadou herních nepřesností ,jako třeba u nás.
Petřík

Příspěvekod Linus7 » 5.4.2010 11:54

Tak jsem zkoukl Wolfsburg s Hoffenhaimem :) 4:0, Edin 2 góly + nahrávka :up2: Neuvěřitelnej dříč, snad mu t v létě klapne !
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 10.4.2010 16:04

Tak můžem být rádi za naše rozhodčí :up2: Všem doporučuji zkouknout utkání Portugalské ligy BRAGA - GUIMARES ! Něco neuvěřitelnýho kam až to může zajít ;-) Braga kopala 3 pecky za "nefauly" a dala tři góly ... :-D :-D
Linus7
Registrovaný člen

Další

Zpět na Světový fotbal