FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

MS 2018 (Rusko)

Diskuse o zahraničních klubech a soutěžích, mezinárodním soutěžích, reprezentačních turnajích a podobně.

MS 2018 (Rusko)

Příspěvekod JirkaXXL » 7.6.2016 8:26

Téma o kvalifikaci na nejbližší mistrovství světa a následně o finálovém turnaji.

Já vím, jaksi předbíhám :-))
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: MS 2018 (Rusko)

Příspěvekod melda » 7.6.2016 18:18

.. a jsi opravdu dost vepředu - ještě to ani letos nezačlo,i když je to "jen" euroturnaj :giggle:
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.6.2016 18:52

melda píše:.. a jsi opravdu dost vepředu - ještě to ani letos nezačlo,i když je to "jen" euroturnaj :giggle:
:hi:

No jo, ale za pár měsíců začíná kvalifikace a když už jsem tu dělal pořádek ... :-))
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 7.6.2016 21:40

Někde jsem zahlíd, že Vrba po euru končí a půjde trénovat ven, proto odešel Krejčí z Plzně, aby mu mohl dělat asistenta. Takže Pelta bude muset sehnat nějakýho Šmejkala pro nároďák.
:-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.6.2016 22:01

Kozel píše:Někde jsem zahlíd, že Vrba po euru končí a půjde trénovat ven, proto odešel Krejčí z Plzně, aby mu mohl dělat asistenta. Takže Pelta bude muset sehnat nějakýho Šmejkala pro nároďák.
:-P

Vrba a Krejčí mají prý jít právě do Ruska.
Je tam asi jediná movitější liga, kde se Vrba domluví :-)

U reprezentace osobně čekám nějaká škatulata s trenéry zaparkovanými u mládežnických výběrů. Lavička k áčku, Kozel k lvíčatům nebo podobně.

Pelta si sice údajně vysnil, že nároďák převezme Jarolím, ale ten prodloužil v Boleslavi, takže jeho vykoupení by bylo drahé. A je otázka, jestli by FAČR vůbec mohl adekvátní odstupné nabídnout. Boleslav si totiž podle mých informací od pramene vysnila, že ji Jarolím dovede k ligového titulu a stamiliónům z LM. Letošní zisk poháru berou jako závdavek a teď chtějí pohárové zkušenosti z EL.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Zpět na Světový fotbal