FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Liga mistrů (Champions League)

Diskuse o zahraničních klubech a soutěžích, mezinárodním soutěžích, reprezentačních turnajích a podobně.

Re: Liga mistrů

Příspěvekod Kozel » 18.7.2012 11:56

Petřík2 píše:
melda píše:Karaganda - prohráli, ale o moc slabší nebyli, u nich to bude těžké

I pro mne překvapivě dobří..... :yes:
PS: proč dělal LB tolik přestupů,když pak stejně nastoupí to zpustlý hovado Blažků, 50% sympatií dolů :evil:

Taky jsem na to zpočátku koukal jak jelen, ale Šilhavý zřejmě věděl, že to tak bude vypadat a dal zkušenější hráče, aby to ubojovali. Herně by Liberec potřeboval nejmíň měsíc, aby byl v loňské formě. A ani ta nebyla bůhvíjaká, závěr ligy zvládli spíš lepší psychikou, než lepším fotbalem.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 18.7.2012 12:31

Kozel píše: Herně by Liberec potřeboval nejmíň měsíc, aby byl v loňské formě.

Konání Liberce nemá logiku! Místo střídmosti a stabilizace vítězného kádru,kde odešel jen Gebre,tak kolotoč nákupů a zkoušek různých exotů,kteří stejně nenastoupili a pak se na hřišti zjeví pablb Blažek.To Emílek R.není lepší?! :surprised:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 18.7.2012 16:47

Petřík2 píše:

Konání Liberce nemá logiku! Místo střídmosti a stabilizace vítězného kádru,kde odešel jen Gebre,tak kolotoč nákupů a zkoušek různých exotů,kteří stejně nenastoupili a pak se na hřišti zjeví pablb Blažek.To Emílek R.není lepší?! :surprised:

No tak nechtějí usnout na vavřínech a zkouší kádr občerstvit. Ale to Blažek vs. Rilke taky nechápu. Emil má smůlu. Kéž by mu Teplice hodily lano.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 19.7.2012 11:22

Petřík2 píše:

http://fotbal.idnes.cz/fotbalova-libere ... fotbal_ald
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 19.7.2012 14:21

Kozel píše:
Petřík2 píše:

:-O :-O Co to je za brekot? To jako čekají, že jim budou ostatní týmy pouštět hráče, protože jsou mistři? Fakt nevěřím vlastním očím, že tohle můžou vypustit do novin..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 19.7.2012 14:28

Kozel píše:http://fotbal.idnes.cz/fotbalova-liberec-neziskal-ani-jednu-posilu-z-ceske-ligy-pkg-/fotbal.aspx?c=A120718_215638_fotbal_ald

Chudáčci.. :-))

Jinak palec nahoru za toho Ljevu :up:
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 19.7.2012 15:05

Celé mi to přijde od Liberce postavené na hlavu. Nemají v tom svém pohledu nastavenou zpětnou klapku "viděno očima jiných". Takhle to vyzní docela trapně. Úplně logicky jim pak odpověděl František Hrdlička.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 19.7.2012 15:20

Addax píše:Celé mi to přijde od Liberce postavené na hlavu. Nemají v tom svém pohledu nastavenou zpětnou klapku "viděno očima jiných". Takhle to vyzní docela trapně. Úplně logicky jim pak odpověděl František Hrdlička.

Prosím, kde se dočtu jeho odpověď?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 19.7.2012 15:49

JirkaXXL píše:
Addax píše:Celé mi to přijde od Liberce postavené na hlavu. Nemají v tom svém pohledu nastavenou zpětnou klapku "viděno očima jiných". Takhle to vyzní docela trapně. Úplně logicky jim pak odpověděl František Hrdlička.

Na konci článku.
Zase bych z toho nedělal takovou vědu. Ten povzdech zase tak nelogický není, kdyby panovaly v české kopané korektní vztahy, co by na tom bylo divného, kdyby si kluby zvedaly cenu svých hráčů u účastníka LM? Příklad je přeci Pilař v Plzni, copak Hradec přišel zkrázka a pro ostatní je to odstrašující příklad? Bavíme se o hostování.
Spíš Liberec nedokázal argumentovat tak, aby si ostatní nemysleli, že je chce vzíz na hůl.
B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 19.7.2012 15:57

Kozel píše:Ten povzdech zase tak nelogický není, kdyby panovaly v české kopané korektní vztahy

S dovolením, korekce ode mne: Ten povzdech BY zase tak nelogický nebyl, kdyby panovaly v české kopané korektní vztahy.
A protože to tak není, z pohledu ostatních ten povzdech (nebo spíš nářek) libereckých nelogický je. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 19.7.2012 17:10

Kozel píše:
JirkaXXL píše:

Na konci článku.

Díky, tak daleko jsem se tím brekotem neprokousal.

Kozel píše:Zase bych z toho nedělal takovou vědu. Ten povzdech zase tak nelogický není, kdyby panovaly v české kopané korektní vztahy, co by na tom bylo divného, kdyby si kluby zvedaly cenu svých hráčů u účastníka LM?

Třeba to, že ty hráče potřebují, aby v tomto ročníku ligy také bojovaly o ligu mistrů. Navíc, kdo zaručí, že budou hrát? Vachouška si Sparta půjčila ze stejných důvodů a leštil lavičku. Pouštět do Liberce i na hostování klíčového záložníka, že by se náhodou mohl zviditelnit v „padesátém“ předkole Ligy mistrů, mi přijde vzhledem k uvedenému nemyslitelné.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 19.7.2012 17:11

Hrdlička: „Bavili jsme se o něm, ale ani jsme nedošli k ceně. Ljevakovič je pro nás klíčový hráč, takže cena by byla velmi vysoká. Jinak bychom nevysvětlili, proč pomáháme konkurentovi, fanoušci i sponzoři by nás rozcupovali."

:applause: :yes:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 20.7.2012 7:45

JirkaXXL píše:Hrdlička: „Bavili jsme se o něm, ale ani jsme nedošli k ceně. Ljevakovič je pro nás klíčový hráč, takže cena by byla velmi vysoká. Jinak bychom nevysvětlili, proč pomáháme konkurentovi, fanoušci i sponzoři by nás rozcupovali."

To jsou dost laciné body, v případě Ljevakoviče nešlo říct nic jiného. A tady vidím jádro pudla, proč nikdo Liberci nepomohl. Chtěli tutovky, které okamžitě zvednou sílu mužstva. Nebyla tam od Šilhavého žádná přidaná hodnota a žádnej risk. To Vrba, když ukázal na Pilaře, tak ten nebyl ještě tak výrazný a v Plzni zapadl jako správný kamínek do mozaiky a teprve vynikl.
Liberec neměl hledat mezi elitou GL, ale v týmech, kde obracejí koruny a neměl chtít hotové hráče. Vymlouvání na solidaritu a zvyšování koeficientu je fakt jen brečení. Osobní vztahy v českém prostředí nemůže nic nahradit.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.7.2012 13:36

Kozel píše:
JirkaXXL píše:Hrdlička: „Bavili jsme se o něm, ale ani jsme nedošli k ceně. Ljevakovič je pro nás klíčový hráč, takže cena by byla velmi vysoká. Jinak bychom nevysvětlili, proč pomáháme konkurentovi, fanoušci i sponzoři by nás rozcupovali."

To jsou dost laciné body, v případě Ljevakoviče nešlo říct nic jiného.

Já to u Hrdličky jako samozřejmost neberu ;-) Byť pro mě to samozřejmost je. B-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 20.7.2012 18:56

Mambo píše:
Kozel píše:
Petřík2 píše:

:-O :-O Co to je za brekot? To jako čekají, že jim budou ostatní týmy pouštět hráče, protože jsou mistři? Fakt nevěřím vlastním očím, že tohle můžou vypustit do novin..

TO JE NEUVERITELNE, ten Kleibl se regulerne zblaznil ... V tyhle republice o blbce nezavadis ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 24.7.2012 19:37

Současný Liberec - :punking: :punking: :punking:
a) to má být mistr udajně 5.-8.země fotbalové Evropy?
b) to má být logicky největší tuzemský dodavatel reprezentantů?
c) absolutní amaterismus,nulová progrese,totální fotbalová antikoncepce

PS: nezasloužený postup na mém hodnocení nic nemění
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 24.7.2012 19:46

Petřík2 píše:Současný Liberec - :punking: :punking: :punking:

Myslím, že titul Liberce je dílem aktuální formy a dávky štěstí. To úspěchy Plzně jsou podložené jasně nastavenou a tvrdě dodržovanou koncepcí. Uvidíme, jak se jí letos poveden na české i evropské scéně. To je pro mě největší dodavatel adeptů pro rerpezentaci.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 24.7.2012 19:49

JirkaXXL píše:
Petřík2 píše:Současný Liberec - :punking: :punking: :punking:

Myslím, že titul Liberce je dílem aktuální formy a dávky štěstí. To úspěchy Plzně jsou podložené jasně nastavenou a tvrdě dodržovanou koncepcí. Uvidíme, jak se jí letos poveden na české i evropské scéně. To je pro mě největší dodavatel adeptů pro rerpezentaci.

Určitě!
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 24.7.2012 20:37

Kdyby teď Liberec válel, tak jim to dlouho nevydrží. Doufám, že prolezou dál i přes Rumuny a forma začne přicházet. Základní skupina by bodla všem.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 24.7.2012 20:52

Kozel píše:Kdyby teď Liberec válel, tak jim to dlouho nevydrží. Doufám, že prolezou dál i přes Rumuny a forma začne přicházet. Základní skupina by bodla všem.

Kozlíku,pro mne je důkazem liberecké fotbalové bídy Janů.Před necelými 2 roky při výpomoci Ústí byl bídný až běda a teď je najednou v roli spasitele.Pro mne nepochopitelné!
Zázračným získáním titulu měl LB jedinečnou šanci nastartovat novou "epochu",ne nepodobnou té plzeňské.Vždyť přišli jen o Gebreho......cizinců fůra,rostoucí kvalita nikde! :cry:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 25.7.2012 8:20

Petřík2 píše:Kozlíku,pro mne je důkazem liberecké fotbalové bídy Janů.Před necelými 2 roky při výpomoci Ústí byl bídný až běda a teď je najednou v roli spasitele.Pro mne nepochopitelné!

David Bičík:
Blažkův gól byl vysvobozením, že?
„Vůbec jsem ho neviděl, jen nějakou trmu vrmu na druhé straně hřiště a pak míč v bráně. Viděl jsem, jak za mnou běží dědek Pady (Tomáš Janů), šel jsem mu naproti a chytal jsem ho, aby nespadl...“
:-D

Myslím, že to Šilhavý při současné formě postavil na zkušenosti a pamětnících pohárů a proti Karagandě se to vyplatilo. S Rumuny už to bude horší, s těmi se bude muset hrát fotbal (viz loňský výbuch Sparty). Asi je lepší, že tam Liberec začíná.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 1.8.2012 9:16

Vzkaz pro fotbalové kamarádky a kamarády:
a) dnes od 20:45 Liberec v Kluži na Sport 1
b) tamtéž zítra od 21:05 Sparta ve Vídní
:hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 8.8.2012 20:12

Liuberec - zklamání!
:down: :evil:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 8.8.2012 20:26

Kozel píše:Liuberec - zklamání!

Spíš smutek...ne jen z nepostupu .....,ne přímo z ostudy......uhrál asi maximum možného. Co mě ale konsternuje je skutečnost,že z 18 hráčů připravených k utkání bylo 9 cizinců. Proč? Co to přineslo?
Díky hostování několika hráčů LB v Ústí v uplynulém období vím, jaké "poměry" tam panují v kádrově-hráčské politice.Jediný kdo hraje je dědeček Janů - tzv.Pady (od slova "padouch").Člověk by skutečně blil :punking: . Takhle bude do 10 let česká repre na úrovni Litvy,při shodě dobrých okolností, Rakouska. :down:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 9.8.2012 5:27

Tak to prostě dopadá, když titul vyhraje tým jen díky aktuální krátkodobé formě a porci štěstí. Bez systematické práce prostě navázání na titul samo nepřijde.

V těchto případech prostě pauza dělá divy a obvykle ne k lepšímu. Dovolil bych si to lehce přirovnat k útoku na titul za Plíška. Vsadil bych se, že kdyby nebylo zimní pauzy a jelo se týden od týdne dál, ten titul máme.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 9.8.2012 6:23

jak jsem psal, ten Stajner, to byla jejich titulova nadstavba. Bez nej jsou o 40% slabsi.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.8.2012 6:29

Petřík2 píše:
Kozel píše:Liuberec - zklamání!

Spíš smutek...ne jen z nepostupu .....,ne přímo z ostudy......uhrál asi maximum možného. Co mě ale konsternuje je skutečnost,že z 18 hráčů připravených k utkání bylo 9 cizinců. Proč? Co to přineslo?
Díky hostování několika hráčů LB v Ústí v uplynulém období vím, jaké "poměry" tam panují v kádrově-hráčské politice.Jediný kdo hraje je dědeček Janů - tzv.Pady (od slova "padouch").Člověk by skutečně blil :punking: . Takhle bude do 10 let česká repre na úrovni Litvy,při shodě dobrých okolností, Rakouska. :down:

me se libi, jak tady vsichni chytracite na ukor Liberce, ale Liberec za poslednich 10let vyhral 3 tituly, hraje povetsinou atraktivni fotbal a ma fotbalove persony, na ktere divaci chodi. My nemame ani jedno a to minimalne po dobu vyse uvedeneho obdobi. Tak kdo to dela blbe ?
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 9.8.2012 6:43

NIN píše:me se libi, jak tady vsichni chytracite na ukor Liberce, ale Liberec za poslednich 10let vyhral 3 tituly, hraje povetsinou atraktivni fotbal a ma fotbalove persony, na ktere divaci chodi. My nemame ani jedno a to minimalne po dobu vyse uvedeneho obdobi. Tak kdo to dela blbe ?

No právě, v tomhle kontextu mi vadí, že se opět na rok (snad!) přerušila kontinuita základní skupiny LM a prachů z toho plynoucích. To je stejný krok k Litvě a Rakousku, jako popsal Petřík s kvalitou českých hráčů v lize.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 9.8.2012 13:23

NIN píše:me se libi, jak tady vsichni chytracite na ukor Liberce, ale Liberec za poslednich 10let vyhral 3 tituly, hraje povetsinou atraktivni fotbal a ma fotbalove persony, na ktere divaci chodi. My nemame ani jedno a to minimalne po dobu vyse uvedeneho obdobi. Tak kdo to dela blbe ?

S tím bych souhlasil, až na ty diváky. Tam jsou na tom ještě hůř, než v Tp.
Pravda je taky, že výkon Liberce stojí a padá s jedním hráčem. Bez něj je tak na naší úrovni, možná ani to ne.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 9.8.2012 15:05

Já si myslím,že ty názory zde nejsou útoky na fotbalový Liberec jako "instituci",ale spíše poznámky,komentáře,postřehy ,co asi je (bylo) špatné,že nevzniká kontinuita,stabilizace jeho postavení na "fotbalové mapě". A hned si myslím,že to může být i "neomylnost velkého šéfa Karla" se všemi klady i nedostatky něčího neotřesitelného postavení......... ;-)
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 10.8.2012 15:05

Petřík2 píše:že nevzniká kontinuita,stabilizace jeho postavení na "fotbalové mapě".

Přesně tak. Systematickou práci nám předvádí jenom Plzeň. Slavia si jeden čas hrála na Arsenal nebo Chelsea, ale zbytečnou rotací kádru, kdy si snad Jarolím myslel, že hraje nějakou počítačovou hru, se dostala akorát do dluhů. Sparta neustále mluví o koncepci, ale každý rok ji restartuje. Teplice mluví o koncpeci, ale nezřídka dělají kroky jdoucí proti ní. A jediné, co ta koncepce dosud přinesla je, že že se klub nezadlužil. Ne, že by to bylo málo, ale fanouška zajímá především sportovní hledisko.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 18.9.2012 21:11

Tak to je bomba. Edin přijde na hřiště a hned dá gól! :applause:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 19.9.2012 8:39

Addax píše:Tak to je bomba. Edin přijde na hřiště a hned dá gól! :applause:

Na můj vkus je na tom hřišti málo ........radši bych ho viděl někde jinde,třeba v Bayernu.To bych se na něj mohl dívat skoro každý víkend.Takhle je to skoro jako mít milovaná vnoučata v Austrálii u protinožců. :down:

Jinak posledních 25 minut skvělá, málokdy vídaná podívaná.To už nehrají roli peníze,televize,velká jména....ti hráči byli v tranzu (v tom nejlepším slova smyslu) :applause: :applause:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 20.9.2012 20:24

Nagelovaná palice chce z Realu, takže jestli Special One bude hledat útočníka, může Džeka přetáhnout. Neprohloupil by.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mambo » 3.10.2012 21:26

Koukáte někdo na ManCity - Dortmund? Parádní fotbal hlavně od Dortmundu.. dávají vyniknout Hartovi, ten jim pochytal snad šest loženek..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 3.10.2012 22:08

Mambo píše:Koukáte někdo na ManCity - Dortmund? Parádní fotbal hlavně od Dortmundu.. dávají vyniknout Hartovi, ten jim pochytal snad šest loženek..

Koukal jsem.......Dortmund byl čím dál lepší a bohužel i "smolnatější"....penalty byla jasná. :down:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod NIN » 7.11.2012 20:51

koukam na divaky a atmosferu utkani Celtic - Barcelona a tise zavidim ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 7.11.2012 21:53

NIN píše:koukam na divaky a atmosferu utkani Celtic - Barcelona a tise zavidim ...

....mě i slzička ukápla ;-) a to choreo ...celý stadion ...neskutečné :yes:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.11.2012 7:59

melda píše:
NIN píše:koukam na divaky a atmosferu utkani Celtic - Barcelona a tise zavidim ...

....mě i slzička ukápla ;-) a to choreo ...celý stadion ...neskutečné :yes:

:applause:
Moc hezký, i ten výsledek. Tyhle klucí pruhovaný tutově budou v referendu za svobodný Skotsko, jsem moc zvědavej jak dopadne.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.11.2012 8:22

Aspoň tohle než ten včerejšek pustěj do světa:
http://www.youtube.com/watch?v=oWOvYQeRhuU
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 8.11.2012 21:59

Kozel píše:Aspoň tohle než ten včerejšek pustěj do světa:
http://www.youtube.com/watch?v=oWOvYQeRhuU

jj, husi kuzi z toho mam :) :up: Pak ma mit clovek chut chodit na tu nasi zumpu ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.2.2013 22:32

koukám na Šachťor vs. Bor.Dortmund a musim uznat, parádní fotbal ! :applause: :up:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.2.2013 23:50

NIN píše:koukám na Šachťor vs. Bor.Dortmund a musim uznat, parádní fotbal ! :applause: :up:

jj - ten Brazilec si to krásně ztáhnul a na dva doteky gól. Nádhera. A Srna přímák taky. :up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 20.2.2013 13:44

Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 12.3.2013 22:20

Chtěl bych přenést barcelonskou krizi do Teplic...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.3.2013 22:36

Addax píše:Chtěl bych přenést barcelonskou krizi do Teplic...

Mně by stačila krize Chelsea ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 12.3.2013 23:04

Jo, jo, takhle se hraje o "záchranu" :up: gratulace mojí Barceloně a snad se naši hoši dívali a i když to nejsou takové hvězdy, alespoň to úsilí kdyby předvedli .....ale třeba to přijde s prvním sluníčkem ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.3.2013 16:35

A já bych chtěl, abych se jednou musel prokopávat na Stínadla :-D
http://www.sport.cz/fotbal/liga-mistru/ ... tml#hp-sez
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 13.3.2013 16:54

Tak to je drsný :applause: :applause: :applause:
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.3.2013 12:10

Kozel píše:

A já bych chtěl, abych se jednou musel prokopávat na Stínadla :-D
http://www.sport.cz/fotbal/liga-mistru/ ... tml#hp-sez

Tunel? Nevěřím. Maximálně podhrabaný plot.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

PředchozíDalší

Zpět na Světový fotbal