FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Evropská liga (Europa League)

Diskuse o zahraničních klubech a soutěžích, mezinárodním soutěžích, reprezentačních turnajích a podobně.

Re: Evropská liga

Příspěvekod Petřík2 » 16.2.2013 9:11

NIN píše:kdybys videl Torrese realne na place, nenapsal bys to, co jsi napsal :)

Možná....ale já vycházím z reálného a to v tomto případě je jeho porovnání za působení v Liverpoolu a teď v Chelsea (obojí jen "přes obrazovku"....teď je ještě zkušenější,ale stále mladý)
PS: to že o tom mluvili i televizní komentátoři u mne nehraje roli ( :-D spíše naopak)
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 16.2.2013 12:56

Já to vidím stejně, jako NIN. U mne Sparta nezklamala a neuřízla si ostudu, zasloužila by si bod. Co víc bysme od ní měli chtít? V Anglii ať si píšou, co chtějí. Bylo to navíc subjektivní hodnocení jednoho novináře, zaměřeného jen na Chelsea. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.2.2013 11:14

Já jsem paralelně sledoval (přepínal) oba zápasy našich zástupců a řekl bych, že fotbalovější byl duel Neapole s Plzní, v pražském zápase bylo příliš nepřesností a nevynucených chyb na obou stranách. Řekl bych, že Neapol i Chelsea podcenili soupeře stejně. Rozdíl ve výsledku dělá pohárová zkušenost všech zúčasněných. I ten poměr tomu odpovídá. Chelsea byla o gól lepší než Neapol a Sparta o 4 (počítám i ten neuznaný) horší než Plzeň. Kdyby měl Lafata nebo Kveuke v nohách a hlavách pohárové zápasy Plzně, svoje šance by dokázali proměnit.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 21.2.2013 23:05

Dnešní fotbalový večer souběžně u TV a noťasu (internetový přenos) jsem si užíval. U Sparty platí stejné, co jsem k ní psal u prvního zápasu - rozhodně nezklamala. No a Plzeň je famózní.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 21.2.2013 23:45

Addax píše:Dnešní fotbalový večer souběžně u TV a noťasu (internetový přenos) jsem si užíval. U Sparty platí stejné, co jsem k ní psal u prvního zápasu - rozhodně nezklamala. No a Plzeň je famózní.

Jóóó,dneska hrála Sparta skutečně dobře....s dominantním podílem Vaclíka v brance.Nebýt tam on,tak by to zřejmě dopadlo jinak.Ovšem na druhou stranu se zasvěcený pozorovatel musí ptát,zda-li ty neskutečné peníze investované do světových špičkových klubů nejsou vyhozeny z okna. Ten finanční nepoměr mezi Ch.a Spartou a pak následně herní(skoro)vyrovnanost jsou alarmující! :punking:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod NIN » 22.2.2013 7:58

Plzen je skvela a dokazuje to, co nedokazal zadny cesky klub. Lze hrat skvely fotbal a mit vysledky na evropske scene i ve zdejsich skromnych podminkach. Z jejich sportovnich (nyni i ekonomickych) uspechu by si nase vedeni melo vzit priklad. A jaky jsme pred nimi jeste nedavno meli naskok...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 22.2.2013 10:36

NIN píše:Plzen je skvela a dokazuje to, co nedokazal zadny cesky klub. Lze hrat skvely fotbal a mit vysledky na evropske scene i ve zdejsich skromnych podminkach. Z jejich sportovnich (nyni i ekonomickych) uspechu by si nase vedeni melo vzit priklad. A jaky jsme pred nimi jeste nedavno meli naskok...

Příjde mi, že se Plzeň soustředí na fotbal a kšeft s hráčema jako druhotný produkt fotbalu je úspěšnější, než tam, kde ho mají za hlavní činnost. Plzeň prodává, až když na daném postu mají rovnocennou alternativu + mládežníka. Tedy dvě další řešení.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 22.2.2013 10:44

Plzni gratulace jako hrom, ty dvě "sparty" modrou a červenou :giggle: jsem si jen četla na onlajnech a jsem spokojená ...vyhrál fotbal bez podrazů ( řečeno obrazně) :up:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 18.7.2013 21:39

Zatím to vypadá tak,že příští rok už nebude žádná letní přestávka ....."naši" reprezentanti v evropských klubových soutěžích se budou muset poctivěji připravit na I.kola pohárů :down: :giggle:
PS: pardóóón,předkola......
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 18.7.2013 21:50

Teď vážněji.Bylo pozoruhodné,jak se změnila hra Švédů(?) po návratu z kabiny! I.poločas -nazdárci,často neschopni odkopnout balón k půlící čáře,zmatky,místo brankaře jen vyražeč.II.poločas - rychle kombinující tým se snahou přečíslit Spartu už na její půlce.
PS: jen ten "vyražeč" tam zůstal,jinak by Sparta prohrála..... :-))
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 19.7.2013 13:33

Petřík2 píše:Teď vážněji.Bylo pozoruhodné,jak se změnila hra Švédů(?) po návratu z kabiny! I.poločas -nazdárci,často neschopni odkopnout balón k půlící čáře,zmatky,místo brankaře jen vyražeč.II.poločas - rychle kombinující tým se snahou přečíslit Spartu už na její půlce.
PS: jen ten "vyražeč" tam zůstal,jinak by Sparta prohrála..... :-))

Spíš si to projela Sparta. Mysleli, že už to mají v kapse, přestali s nátlakem a projevila se nerozehranost, nezralost omlazené sestavy a hluchost zálohy. Hlavně mě s každým zápasem udivuje dobré hodnocení Váchy. Takové kixy a minely má v každém zápase od příchodu do Sparty, teprve tentokrát se to ale projevilo na skóre. Taky si myslím, že Vacek s Matějovským jsou špatná sázka. No a Kadlec, ten už je duchem v bundeslize a myslí si, že je ho pro Spartu škoda. Co mu příjde na nohu, to hraje na sebe.
Za týden by se toho muselo se Spartou udát hodně, aby mohla postoupit dál.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 19.7.2013 20:55

Kozel píše:Hlavně mě s každým zápasem udivuje dobré hodnocení Váchy

....a stejně to vidím u Gecova.A ten to dotáhl až na tribunu Fulhamu :-D Přitom jsou oba jen dobytci zákeřný :punking:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 26.7.2013 18:58

Tak jsem si dnes odnesl přinesl sympatické vylepšení domácího rozpočtu. Divím se, že i sázkové kanceláře tak přeceňují naše kluby, speciálně Spartu. Měl jsem vsazeno, že Sparta vypadne (už před dvojzápasem) a ještě jsem si vsadil, že Liberec doma vyhraje jen 1:0. Tam mi tiket zachránil v první půli domácí brankář a v závěru slepý rozhodčí.

Ale zpět k tématu. Nevím, kde se vzalo v české fotbalové veřejnosti (hráči, trenéři, fanoušci, média) bohorovné přesvědčení, že v duelu s prakticky jakýkoliv soupeřem mimo anglickou, španělskou, německou či italskou ligu musí být český tým favoritem. Pří losu jsem si říkal, že budeme rádi, když z dvojice Liberec + Sparta postoupí alespoň jeden.

Nakonec se to potvrdilo, protože kdyby v Liberci rozhodčí dvakrát hrubě nechyboval, tak Slovan je také venku. Kušnír měl jít ven. Když ne hned za ten zákrok, kdy dostal jen žlutou, tak za další situace volající po druhé žluté. Penalta v závěru byla ložená. Průkaznější neodpískanou penaltu jsem už dlouho neviděl.

Také Liga mistrů, i když to sem nepatří, mě pobavila. Myslím ti údajně schůdnější soupeři pro Plzeň coby nyní nasazený celek. Vrba bude muset hráčům důrazně zakázat média, protože tam už počítají peníze za základní skupinu. Vůbec bych se nedivil, kdyby třeba Sparta psychicky dojela na to, jak ji při losu všichni přesvědčovali, že je to jen formalita. A ejhle, jsou venku. Hlavně, že se po víkendu Lavička naparoval a čtyři vstřelené góly v lize mu byly málo. Myslel jsem si, že on je větší realista.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 26.7.2013 20:19

JirkaXXL píše:Ale zpět k tématu. Nevím, kde se vzalo v české fotbalové veřejnosti (hráči, trenéři, fanoušci, média) bohorovné přesvědčení,........

Mluvíš mi z duše.Možná,že to vypadalo jako sranda,když jsem v zimě doporučoval zminimalizovat letní přestávku,ale realitou se stává,že česká mužstva budou muset být skutečně rozehraná již na I.předkolo evropských pohárů.Smutné,ale je to v "logice věci",když se různé české pohaslé "hvězdy" už se nechytající v Evropě,vrací do klubů jako posily (Jarošík,Matějovský,Holek,Vacek,Kováč,Fenin apod.) a největší "ústřel" feťák Bednář.Teď se jen těším,kam se z Číny vrátí v Teplicích populární Rezek :giggle:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 26.7.2013 20:55

Petřík2 píše:Smutné,ale je to v "logice věci",když se různé české pohaslé "hvězdy" už se nechytající v Evropě,vrací do klubů jako posily (Jarošík,Matějovský,Holek,Vacek,Kováč,Fenin apod.)

Ten přehled by byl delší. Za Teplice třeba pár let zpátky Jun a dost možná i Vachoušek, za Ostravu třeba Jankulovski či Baroš, bratři Jarolímové, za Spartu pak Berger (kuriózně kvůli němu vyhnala Horvátha, který v Plzni má na vzestupu takřka stejný podíl jako trenér Vrba).

Většina hráčů se bohužel „slavně vrací domů“ když už s nimi nechtějí hrát ani děcka na plácku :down: V hokeji bych řekl, že situace je lepší. No, to bude tím, že v NHL/KHL víc vydělává, takže hráči přicházejí zajištění ještě v použitelném stavu.

Petřík2 píše:Teď se jen těším,kam se z Číny vrátí v Teplicích populární Rezek :giggle:

Nestraš s Rezkem. Já se pořád bojím, že se na pár týdnů bude opět stavět na Jarolímovi.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 30.7.2013 12:12

:-O
http://www.sport.cz/fotbal/evropska-lig ... tml#hp-sez

Dobrá hláška v diskuzi: Ať to odehrají na Letný - tam mají volný termíny.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 19.9.2013 22:15

Tak jsem se dokoukal na Liberec ve Freiburgu,kde získal asi i zasloužený bod.....ale proč se jeho hráči chovají jak nevychovaní spratci? Dovolím si tvrdit,kdyby ten blbej Kušnír si nejklepal před rozhodčím na čelo,tak že by i penalta nebyla,ale jen přímý kop vně "vápna".To samé Rybalka a Šural."Němec" dostal červenou ,srazil paty a padal ze hřiště....a to tam byl snad 5 minut.Rybalka evidentně stáhne za ruku protihráče a teatrálně protestuje proti žluté.Hnus. :punking:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 19.9.2013 22:59

Když to máš těžký - hráči dělají přesně to, co je jim v GL povoleno (ne, že bych je za to omlouval). Na mezinárodní scéně pak logicky narazí. Na vině je hlavně svaz a jeho komise rozhodčích - že tohle všechno v hráčích pěstují. Ono vlastně mimo to se simulováním, dalším nešvarem, jsou tak trochu na vině i trenéři, že hráči vynadají - "proč jsi nespad!?" a ještě jsou skoro schopni dát kvůli tomu pokutu...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 20.9.2013 12:41

Addax píše:Když to máš těžký - hráči dělají přesně to, co je jim v GL povoleno (ne, že bych je za to omlouval). Na mezinárodní scéně pak logicky narazí. Na vině je hlavně svaz a jeho komise rozhodčích - že tohle všechno v hráčích pěstují. Ono vlastně mimo to se simulováním, dalším nešvarem, jsou tak trochu na vině i trenéři, že hráči vynadají - "proč jsi nespad!?" a ještě jsou skoro schopni dát kvůli tomu pokutu...

Tady bych se rozhodčích i zastal.
I.i II.ligu pískají stejní rozhodčí a s plnou odpovědností mohu říct,že úmyslných chyb od nich jsem v těch cca 220 utkání viděl tak "na prstech jedné ruky".......ale chápu,že v G-lize jsou pod ohromným tlakem klubových bafuňářů.Bez vyjímek! A taky to těm rozhodčím takto při svém "služebním styku" s nimi říkám. Odpovědí mi je výmluvné mlčení......
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 20.9.2013 19:50

Addax píše:Když to máš těžký - hráči dělají přesně to, co je jim v GL povoleno (ne, že bych je za to omlouval). Na mezinárodní scéně pak logicky narazí. Na vině je hlavně svaz a jeho komise rozhodčích - že tohle všechno v hráčích pěstují. Ono vlastně mimo to se simulováním, dalším nešvarem, jsou tak trochu na vině i trenéři, že hráči vynadají - "proč jsi nespad!?" a ještě jsou skoro schopni dát kvůli tomu pokutu...

Nedělejme z toho ale jen náš lokální problém. Tací Portugalci, Španělé, Italové či Turci upadnou, když mohou. S rozhodčím „komunikují“ víc než mezi sebou na hřišti. Svede se to na horkokrevnost a je vymalováno :down:

Já si nemyslím, že by české kluby měly problém s jiným metrem na české a evropské scéně. Excesy, které popsal Petřík, se dějí ve vyspělých ligách a týmech. Jestli z českých klubů někdy někdo ten problém s jinak nastaveným metrem měl, tak to byla Sparta, ale ani ta už nepožívá takovou benevolenci jako v minulosti. Asi vlivem dua Damková & Berbr.

Když se na to člověk podívá s čistou hlavou, většina chyb českých rozhodčích fakt souvisí s neschopností či přirozenou lidskou chybovostí, jak píše Petřík. Když už je zápas veden tendenčně, tak jsou to spíš takové drobnosti do hry, které nejsou tolik vidět. Tím směrem se to ubralo hned jakmile přišel na veřejnost Ivánek s kapříky. Rozhodně si ale nemyslím, že by se teď v lize cíleně tolerovalo něco, co předvedl Kušnír. Viz Kisel v zápase s námi.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 10.12.2013 15:03

Náš Nivaldo v roli poradce libereckému týmu: http://www.sport.cz/fotbal/evropska-lig ... valdo.html
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.12.2013 23:04

Addax píše:Náš Nivaldo v roli poradce libereckému týmu: http://www.sport.cz/fotbal/evropska-lig ... valdo.html

To měl Hrdlička fakturovat jako poradenství, abychom z těch pohárů také něco měli :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 11.12.2013 8:04

Co to včera mlel Horváth o Teplicích? Otázka byla jak zvládá 45 zápasů za rok. Odpověď určitě líp jak v Teplicích. V kontextu vítězství a bodů do koeficientu pro ČR, jsem nepochopil na co naráží.
A) Ještě neskousli porážku od odpočatých Teplic v lize.
B) Posmíval se zdůvodněním našich výpadků v závěru ligy.
C) Narážel na to, že koeficient vykopali v Plzni pro naši možnost postupu do poháru.
D) Zavzpomínal na tažení poháry pod Frantou Strakou, který spolukomentoval přenos.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.12.2013 8:55

Kozel píše:Co to včera mlel Horváth o Teplicích? Otázka byla jak zvládá 45 zápasů za rok. Odpověď určitě líp jak v Teplicích. V kontextu vítězství a bodů do koeficientu pro ČR, jsem nepochopil na co naráží.
A) Ještě neskousli porážku od odpočatých Teplic v lize.
B) Posmíval se zdůvodněním našich výpadků v závěru ligy.
C) Narážel na to, že koeficient vykopali v Plzni pro naši možnost postupu do poháru.
D) Zavzpomínal na tažení poháry pod Frantou Strakou, který spolukomentoval přenos.

Při jakékoliv z těchto variant každopádně udělal ze sebe vola, což se mu na podzim povedlo vícekrát.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod jardatep » 11.12.2013 15:57

Nebo pouze priznal ze v te dobe nebyl fyzicky dost dobre pripraven
:sealed:
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 24.7.2014 21:15

Dobře Libe i Bolka :applause:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.7.2014 21:41

Na palec dolů je z hlediska koeficientu remíza Sparty. Neberu výmluvu, že nehrála obvyklá sestava. Sparta může postavit dvě špičkové jedenáctky a ještě se do nich někteří dobří hráči nevejdou. Že nebyli sehraní? Proti soupeři této úrovně se měli prosadit třeba individuálně, když souhra haprovala. Sorry, ale ten zápas prostě vypustili, což mě překvapuje, když si hráči mohli říct o pozornost trenéra.

Addax píše:Dobře Libe i Bolka :applause:

Liberec má snad nějaký vrt, ze kterého mu tryská proudem štěstí. Včera se do zápasu dostal s jeho velkou porcí. Na druhou stranu rozdíl mezi špičkou české a slovenské ligy byl potom jasně patrný.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 31.7.2014 8:46

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-ev ... -v-lm.html
Souvisí rumunská odřeknutí přátelského zápasu Spartě a televizního přenosu Liberci se zákulisním bojem o koeficient? Byly odvolány kamery proto, aby mohly být české celky zaříznuty rozhodčími? Podaří se získat alespoň přenos zápasu Plzně?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.8.2014 17:27

Liberec - tvrdá srážka s realitou. Nečekal jsem výsledkově až takový rozdíl, ale celý zápas jsem neviděl, takže těžko soudit, jestli výsledek byl či nebyl až příliš krutý.

Boleslav - soupeř jednoznačně hraje vyšší level. Uspět by se proti němu dalo, ale to by Boleslav nesměla předvádět otřesné chyby v obraně. Takový soupeř je prostě potrestá. Neproměnné penalta je luxus, který si v podobném zápase rovněž nemůže dovolit. Jediné pozitivum - překvapivě gólový Toník Rosa.

Plzeň - více štěstí než kvality, ale snad jí to vydrží co nejdéle kvůli koeficientu, když Liberec a Boleslav už jsou prakticky venku. Ti mohou přispět jedině bodíky z odvet, které ale těžko na dvojzápase něco změní.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NoymiL » 3.8.2014 22:50

Tohle je Evropská liga, ne naše stará známá domácí show. Zákulisní tahanice o to kdo co urve jsou přeci jen komplikovanější a moc tomu nevěřím... narozdíl právě s tím, na co jsme tu doma zvyklý.

Všimli jste si, že Boleslav pokaždé když dostane šanci hrát poháry tak vyhoří jak papír? Ten tým snad ještě neuhrál v pohárech pro Čechy ani bod. Jasně že Lyon je jinde, ale tohle je fakt ostuda, pokaždé dostat kotel když přičuchnu k Evropě.

Ohledně Plzně, tam bych spíš řekl, tvrdá srážka s realitou. Tady doma mají vítr v plachtách (2 kola ligy a už dvě penalty ku prospěchu západočechů o kterých nebylo pochyb) a začali si na to zvykat. V EL je tomu jinak. Na tohle svého času dojela Sparta a pak celý český koeficient. Zřejmě se nikdo nic neponaučil.
NoymiL
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 23.10.2014 20:04

Jsem zvědavej, jestli Lavička zase půjde těm bezmozkum po zápase zaplácat :punking:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.10.2014 7:39

Mambo píše:Jsem zvědavej, jestli Lavička zase půjde těm bezmozkum po zápase zaplácat :punking:

Pod Peltou a Berbrem na Balkán. Jak to řval Švejk? Na Bělehrad! Teď nás mají v Evropě za stejný pitomce jako Srby a Albánce.
:down:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NoymiL » 24.10.2014 13:47

Kozel píše:
Mambo píše:Jsem zvědavej, jestli Lavička zase půjde těm bezmozkum po zápase zaplácat :punking:

Pod Peltou a Berbrem na Balkán. Jak to řval Švejk? Na Bělehrad! Teď nás mají v Evropě za stejný pitomce jako Srby a Albánce.
:down:

No já mám za pitomce rovněž UEFU a pořadatele. Jak proboha můžou hrát na takovémhle stánku? To i Ústí nad Labem mělo před přestavbou bezpečnější stadion než tohle...

Samozřejmě jinak nepomůže nic než trestat klub, trestat klub a trestat klub, ty lidi nechytíš a když jo tak tě zažalují. Takže Spartě -6 bodů do skupiny a v případě recidivy vyřazení z evropských soutěží na příště. 1 milion euro pokuta je samozřejmost.

Slovanu zavřít ten... sakra to snad není ani stadion a pokutu 2x takovou. A jestli nepostaví na Slovensku něco normálního, žádná Evropa. A bude pokoj.
NoymiL
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.10.2014 18:33

Selhalo snad všechno. Stadion, na kterém se nemělo hrát. Delegace UEFA, která neměla nechat zápas dohrát. Domácí, kteří nezvládli pořadatelskou službu. Policie, která na dopředu rizikovém zápase zasáhla až ve chvíli, kdy se lidi již nějakou dobu bili přímo na trávníku. Sparta, která se zase svých „fanoušků“ zastává a nedokáže se jasně vymezit ani vůči té hrstce pitomců, kteří to vyprovokovali.

Obecně se sešly dva faktory. Prvním je, že na české scéně je tento problém přehlížen - neřešen. Jak kluby, tak asociací. Druhým je, že UEFA najela na nějaký sociální program, takže se přihlíží třeba i nevyhovující stadiony s mizerným zabezpečením. Až někdo umře, tak také bude stačit chlácholení, že ex-post vše vyšetří a potrestá?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomáš » 24.10.2014 21:45

Já se ptám co na to naše disciplinárka nic ???????????????????????????????????????????????????????????
Ostuda jako kráva - dementní sraltani se zase předvedli - svalovat vinu na nákej slabej plot -
příště bych do toho pustil 1000 voltů aby se těm dementum rozsvítilo.
Svalovat vinu na stadion i kdyby hráli na poli tak se nic takovýho nesmí stát člověk by měl mít úctu k člověku a pokud ji nemá tak patří bud do armády nebo do vězení případně psychiatrický lěčebny kde jim to dementum násilí práškama vyženou z hlavy kde to žijeme.
Znova opakuju at se porvou někde na šachtě kde nikdo není ale at se ti debílkové nervou mezi dětma to je snad to nejhorší co může být.
Zavedl bych razantní opatření - už sem tady něco takovýho psal
Máš kuklu v kapse 10 000 pokuta zaplatit do dvou dnů jinak poslat exekutora.
Máš nůž,obušek,tyč nákej předmět kterej se dá použít jako zbran - 50 000 pokuta do 2 dnů zaplatit jinak exekutor - hraješ si na machra tak ho hraj dál.
Zakázat výjezdy hostujících fanoušků do jednoho v případě nesrovnalostí udělat domovní prohlídku aby bylo jasno - zrušit veškerý kotle - tvrdý jádra všech týmů - založit policejní útvar ke sledování ultras nebo toho všeho jak si řikaj dneska je to jednoduchý v době internetu to by museli začít používat morseovku ale to už dneska nikdo neumí.
Kupovat si lístek na občanku je samozřejmost a pokud se ti to nelíbí tak tam nechod.
Náš fotbal je žumpa a je třeba tu žumpu začít čistit.
Ještě dovětek jak se sraltani vymlouvaj že to nejsou jejich fanoušci ale chuligáni co se přišli porvat - moc nescházelo a uplně stejně to dopadlo tady na jaře výhra 3:1 ještě ted si pamatuju ty jejich namachrovaný ksichty že oni sou nej.
To sem se zase rozčílil.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.10.2014 7:15

Tomáš píše:Ještě dovětek jak se sraltani vymlouvaj že to nejsou jejich fanoušci ale chuligáni co se přišli porvat - moc nescházelo a uplně stejně to dopadlo tady na jaře výhra 3:1 ještě ted si pamatuju ty jejich namachrovaný ksichty že oni sou nej.
Tom

To máš recht, to bylo první, co mě napadlo, že jsme měli štěstí, že nás nezmlátili stejně. A že naši pořadatelé nebyli o nic lepší.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 25.10.2014 9:49

Kozel píše:
Tomáš píše:Ještě dovětek jak se sraltani vymlouvaj že to nejsou jejich fanoušci ale chuligáni co se přišli porvat - moc nescházelo a uplně stejně to dopadlo tady na jaře výhra 3:1 ještě ted si pamatuju ty jejich namachrovaný ksichty že oni sou nej.
Tom

To máš recht, to bylo první, co mě napadlo, že jsme měli štěstí, že nás nezmlátili stejně. A že naši pořadatelé nebyli o nic lepší.

Jo, taky mě to napadlo - že jsme vlastně měli štěstí a vyvázli "jen" s psychickou újmou ;-) , jen mě trochu mrazí z toho, co se bude muset stát, aby se tenhle problém alespoň řešit začal - o vymýcení si můžeme asi jen nechat zdát, bohužel .....
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.10.2014 18:16

melda píše:
Kozel píše:
Tom

Jo, taky mě to napadlo - že jsme vlastně měli štěstí a vyvázli "jen" s psychickou újmou ;-) , jen mě trochu mrazí z toho, co se bude muset stát, aby se tenhle problém alespoň řešit začal - o vymýcení si můžeme asi jen nechat zdát, bohužel .....
:hi:

Přijde mi, že peníze, o které český fotbal přichází prostřednictvím Berbrovy suity rozhodčích, by na řešení problémů s diváky bohatě stačily.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.12.2014 9:22

Damková bude mít zase velký žehlení. Zelinka zařízl Karabach v 94. minutě. Neuznal vlastňáka pro ofsajd, to se jen tak nevidí. Doufám, že dojede domů živej.
:-))
https://www.youtube.com/watch?v=VMkJaPgUHjs
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.12.2014 18:04

Sparta nezklamala. Klíčový zápas nezvládla. Při vší úctě ke švýcarskému celku, pořád je to evropský slabší průměr. Sparta je tudíž evidentně ještě níže. Nejen kvůli poslednímu zápasu, ale také kvůli tomu, že Švýcaři na rozdíl od Sparty doma porazili Neapol, což rovněž můžeme považovat za rozhodující.

Sparta je zase ukřivděná kvůli penaltě. Jasně, že tady by se za takové situace, kdy jde Spartě o hodně, nepískala, ale třeba Štěch (který trávil nějaký čas mimo českou žumpu) by mohl vědět, že na mezinárodní scéně je nějaká železná Sparta každému ukradená, takže jí nikdo nebude naklápět rovinu. Svým nářkem po zápase se akorát ztrapnil.

To je tak, když se vybraným klubům umetá cestička. Všichni odpadly skoro dříve, než fanoušci z vyspělých fotbalových zemí vůbec zaznamenali, že evropské poháry již zase začaly. Sparta místo Ligy mistrů dostala alespoň jako cenu útěchy Evropskou ligu, jenže nedovedla postoupit z hratelné skupiny. Ale hratelné jak pro koho.

Sparta si pořád hraje na něco extra, ale má jediného použitelného útočníka, bez kterého to prostě na evropské scéně nejde už vůbec. Lavička se sice vymlouval, že si přesto vypracovali dost šancí. Jaksi ale zapomněl, že Lafata tam není od vytváření šancí (to je jenom bonus, že ještě umí tohle), ale především od poměrně spolehlivého proměňování.

Vsadím se, že kdyby se do všech šancí, které Sparta měla, dostal Lafata, tak většinu proměnil. Pokud ne všechny. Ty alternativy do útoku jsou na evropskou scénu směšné. Bednář je už jenom maskot. Zbytek potřebuje ještě do fotbalového inkubátoru. Navíc vlastně v základu neměli vůbec klasického útočníka.

Hlavně, že se média neustále smějí Slovácku, že přespříliš spoléhá na Doška. A tady? Lafata má zvládat domácí ligu, domácí pohár, evropský pohár a reprezentační zápasy? To mi více k smíchu přijde Sparta než to Slovácko, které vedle ligy nanejvýš hraje pohár.

Kozel píše:Damková bude mít zase velký žehlení. Zelinka zařízl Karabach v 94. minutě. Neuznal vlastňáka pro ofsajd, to se jen tak nevidí. Doufám, že dojede domů živej.
https://www.youtube.com/watch?v=VMkJaPgUHjs

Divím se, že takové jelito vůbec posíláme do světa, ale tady si vlastně člověk nevybere. Nicméně hlavního bych z toho nevinil. Čárový to mávl. Hlavní by musel mít sakra jistotu (a koule), aby jeho signalizaci ignoroval. Ale divím se, že ten gól dodatečně neuznali „po domluvě“ (což mohou do rozehrání).

Protože původně evidentně proti inkasovanému gólů hráči Milána nijak zvlášť neprotestovali, takže to už by hlavního mohlo trknout, že čárový by potřeboval slepeckou hůl. Milánu navíc o nic nešlo. Postup měli jistý. A ten bonus za výsledek není v Evropské lize pro velkokluby zase takový magnet.

Špatné je, že tohle má vliv na celý ázerbájdžánský fotbal. Nejen jeden klub. Nejsem přítelem řešení věcí ze hřiště od stolu, ale tady by se mělo zasáhnout. Prostě ten klub pustit dál jako kdyby gól platil. Vím, že to současná pravidla zřejmě neumožňují, ale z hlediska selského rozumu tady není co řešit.

Zrovna tento gól lze uznat dodatečně, protože padl v takovém čase, že už by stejně nikdo nemohl argumentovat, že nemusel rozhodovat o postupu. Po rozehrání by se zřejmě pískal konec. A souběžný zápas už se stihl dohrát.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 14.12.2014 18:38

Já vidím rozhraní úspěchu a neúspěchu Sparty v Holkově šanci. Při jejím proměnění by diskuze a poukazování na kde co nenastaly. Všechno, co kolem toho nastalo, jsou kumulované problémy a ne měřítko momentální výkonnosti.
Sparta je zkažená stejně jako celý český fotbal. Stačilo pozorně sledovat rozhovory se starými sparťany při pořadech pouštěných ke 120 letům Sparty. Dneska je v manšaftu asi jediný, komu trochu kapíruje, co je Sparta, Kadeřábek. O jeho dědovi Václavu Vránovi básnil starej Homolka, když hrála Sparta s Teplicema.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.12.2014 19:34

Kozel píše:Já vidím rozhraní úspěchu a neúspěchu Sparty v Holkově šanci.

Nepochybně. Já bych ještě přidal šanci Přikryla z první půle (okolo 25. minuty) a dost možná situaci, po níž přišel penaltový faul. Hranice mezi úspěchem a neúspěchem byla tudíž hodně rozpitá, ale tzv. úspěch by nastal navzdory tomu, co píšeš dále.

Kozel píše:Všechno, co kolem toho nastalo, jsou kumulované problémy a ne měřítko momentální výkonnosti. Sparta je zkažená stejně jako celý český fotbal. Stačilo pozorně sledovat rozhovory se starými sparťany při pořadech pouštěných ke 120 letům Sparty.

No to je právě ono :yes:

Kozel píše:O jeho dědovi Václavu Vránovi básnil starej Homolka, když hrála Sparta s Teplicema. :-))

Určitě? Na ten zápas chtěli vyjet, ale místo toho poslechli manželky. Homolka šel tuším na jiný zápas, který pak popisoval synáčkovi po opici.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 27.12.2014 21:24

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 16.7.2015 21:29

A Bolehlav je v (_!_) ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.7.2015 23:32

NIN píše:A Bolehlav je v (_!_) ...

Snad tím nejsi překvapen?! ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 17.7.2015 2:27

Právě jsem dokoukal amatérský záznam zápasu Boleslavi a stačil mi na to, abych viděl, že norský tým podal o třídu lepší výkon. Ze začátku byl zalezlý a nechával Boleslav předvést, co umí. S postupujícím časem ale jednoznačně hosté převzali aktivitu.

Nevím, jestli nepřecenili soupeře a nebyl tam ze začátku zbytečný ostych. Možná jim taky změnil plány inkasovaný gól, protože pak už neměli na co čekat. Nicméně nakonec Boleslav přehráli jak výsledkově, tak herně. Šancí měli, že odveta by se ani nemusela hrát. Takhle je to ještě otevřené, ale Boleslav by musela nahodit mnohem vyšší obrátky.

Jinak včera prostě klasika. Nasazení, nenasazení, na tom už tady u nás moc nezáleží. Evropská fotbalová scéna je od té české dál a dál. Boleslavský nasazený tým podal dost špatný výkon. Sice prohrál jenom o gól, ale nenasazený norský soupeř zahrál vyzrálejší pohárový part.

Odveta? Boleslavi by možná ještě pomohl rychle vstřelený gól na hřišti soupeře, ale v prvním zápasy hráče norského týmu gólové manku moc neznervóznělo. Spíše je to naopak nakoplo. Baroš, Skalák, hmm, nevím, jestli budou do odvety k dispozici. Navíc si nejsem dvakrát jist, jestli jsou až tolik rozdíloví. NIN to asi predikoval přesně. Boleslavská evropská jízda začíná a končí současně.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 17.7.2015 8:32

Ta Bolka mě nemrzí, ale jsem nemile překvapenej, jak takový blbý předkolo zamává lidem s hlavama a hrajou tužku. Proč jednadvacítka může hrát s hlavou nahoře a ligouši si pustěj do trika?
:-(
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.7.2015 17:44

Kozel píše:Ta Bolka mě nemrzí,

Zrovna přímo Bolka mě taky nemrzí, ale na koeficient se nedá nehledět. To musí zajímat celý český fotbal, nejen účastníky ligy, protože právě tudy tečou ještě alespoň nějaké peníze, které by se pak alespoň teoreticky měly utrácet na lokálním trhu. A peníze dělají peníze.

Kozel píše:ale jsem nemile překvapenej, jak takový blbý předkolo zamává lidem s hlavama a hrajou tužku. Proč jednadvacítka může hrát s hlavou nahoře a ligouši si pustěj do trika?

Vidím čtyři důvody:

1) Je to o trenérovi a ne že ne.

2) Dravost mládí hraje svojí roli. Není ještě tolik zkažené spekulováním. Dovalil a Hřebík to říkali jasně, že ten kolektiv jak v ČR U19, tak ČR U21 sám orodoval za ofenzivní fotbal, na který si věřil.

3) Nezkušenost s mezinárodním fotbalem. Lvíčata si alespoň na mládežnické reprezentační úrovní už něco odkopala. Sice nehrála kvalifikaci, ale spousta hráčů už reprezentovala v předchozích věkových kategoriích. A pár jich má už zkušenost z áčka nebo ze zahraničních klubů.

4) Kvalita. ČR U21 je sice pořád papírově mládežnická kategorie (přestože tam hrají už otcové od rodin, kterým je na závěr cyklu třeba 23 let), ale v rámci dané věkové kategorie je to pořád výběr toho nejlepšího. Když se podívám na boleslavský kádr, kromě pár jmen je to stěží ligový průměr.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 7.8.2015 4:24

Teď jsem zvědav, jestli ze tří pokusů vyjde alespoň jeden postup do skupiny. Já už raději netipuji, protože ono u našich fotbalových vyslanců hodně záleží na náhodě - prvcích okamžiku. Los napoví, ale teď jsem dalek na jeho základě vynášet soudy. Poslední série tipů mi vůbec nevyšla.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 7.8.2015 5:45

Jirko, abych rekl pravdu, penize, ktere tecou do Plzne, Sralty nebo Jablonce me vubec nezajimaji a nam nijak nepomohou, spis naopak. Vykoupili by nam i zbytek kvalitnich hracu, ktere jeste mame. Naopak ted budou muset prodavat ...
A na rovinu, postup Jablonce me prkne s..e. Na druhou stranu, vcera meli vic stesti nez rozumu a to se v dalsim kole snad nebude opakovat. Prasopes Pelta sve nakradene penize nesmi v Evropske lize zurocit !
NIN
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Světový fotbal