FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

EURO 2012 (Polsko a Ukrajina)

Diskuse o zahraničních klubech a soutěžích, mezinárodním soutěžích, reprezentačních turnajích a podobně.

EURO 2012 (Polsko a Ukrajina)

Příspěvekod Tomas » 30.5.2012 7:53

ME chlivek neni jeste zalozen tak tedy sem.

Ze by se Svedove pujcili dresy od Teplic? :giggle:

http://www.sportsdirect.com/euro-2012/s ... 2012-event
Tomas
Registrovaný člen

Euro 2012 v Polsku a na Ukrajině

Příspěvekod JirkaXXL » 30.5.2012 13:31

Sekce pro téma Euro 2012 v Polsku a na Ukrajině včetně tamního působení české reprenztace.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Euro 2012 v Polsku a na Ukrajině

Příspěvekod Petřík2 » 30.5.2012 15:43

Když jsem byl před měsícem na "soukromé inspekční cestě" ve Wroclavi a Poznani,viděl jsem hlavně na nádražích ohromně moc rozdělané práce,nedodělávek,výluk na železničních tratích,silničních objížděk.Jsem skutečně upřímně zvědavý,zda-li naši severní sousedé vše stihnou ......... :up: :down: :no:
PS:ještě že tam nejedu
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 30.5.2012 15:53

Petřík2 píše:Když jsem byl před měsícem na "soukromé inspekční cestě" ve Wroclavi a Poznani,viděl jsem hlavně na nádražích ohromně moc rozdělané práce,nedodělávek,výluk na železničních tratích,silničních objížděk.Jsem skutečně upřímně zvědavý,zda-li naši severní sousedé vše stihnou ......... :up: :down: :no:
PS:ještě že tam nejedu

Co taky tam v době satelitních HD přenosů a televizorů s úhlopříčkou vysoko nad 100cm má fanoušek větší komfort doma, pokud se vyloženě netouží jet vyřvat nebo poprat. Výjimkou by snad jedině mohla být podpora národního týmu, kdyby ovšem ten náš nebyl v takovém stavu, v jakém je.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 30.5.2012 16:09

JirkaXXL píše:Co taky tam v době satelitních HD přenosů a televizorů s úhlopříčkou vysoko nad 100cm má fanoušek větší komfort doma, pokud se vyloženě netouží jet vyřvat nebo poprat. Výjimkou by snad jedině mohla být podpora národního týmu, kdyby ovšem ten náš nebyl v takovém stavu, v jakém je.

Díš pravdu,kamaráde!
Já při každé nabídce na cestu na nějaký dosažitelný šampionát,hned vnímám dva aspekty takové mé účasti:
- byť jednodenní výlet,tak to "reprezentuje" 6 neviděných zápasů (3dny á 2 zápasy),tedy kromě navštíveného a to zas nevím,zda-li budu spoza sloupu vidět :no:
- automatické zařazení se mezi stádo přisprostlého přiožralého dobytka,znesvěcující státní symboly "Čest světlým vyjímkám"
:hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Generálka

Příspěvekod Kozel » 1.6.2012 22:45

Viděl jsem jen první půli, ale když Rezek s Barošem měli víc pádů ve vápně než střel, musel jsem to přepnout. Jestli takhle bude hrát nároďák na Euru, tak na podzim nebude chodit na fotbal už nikdo. Odborníci furt slintali o postavení hráče před míč při rozehrání standardky, ale ta vznikla úplně zbytečně předchozí nepřesností při rozehrávce v záloze.
:punking:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 2.6.2012 7:36

Kozel píše:Odborníci furt slintali o

Hlavně ti televizní včera jakoby dostali příkazem všechno chválit,nic nezkritizovat.........už koncem 3.min.Čapoun blouzní,jaká je skvělá atmosféra a jak věrní diváci ženou své chlapce vpřed...opakovaně připomíná tzv.12.hráče...ale nevidí,viz výše Kozel.Jaký div,když pak musí asi 4 min.před koncem Karoch konstatovat (za stržené prémie :giggle: ),že si naši boys v druhé půli nepřipravili ani jednu šanci. :cry:
PS: to Rusové s Itálii......když je to nepřestane bavit,nebo se "rusky" nesežerou,tak nám dají bůra i s Čechem v brance/ včerejší 2.gól byl jeho!/
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod KiNG » 2.6.2012 10:42

Ani nevim, jestli jsem víc roztrpčený z teplického vedení a arogance vůči fanouškům nebo z předváděné hry repre pod trenérem Bílkem. Chci toho tolik? Kdejaký mnohem níže umístěný tým na žebříčku hraje na dva i tři útočníky a i když nemusí mít úspěchy, chce hrát moderní fotbal. To, co předvádí repre, to je bída. Opravdu si řikám, že nepostoupení na euro by bylo tou nejlepší fackou. Ale ono by se tam asi stejně nic nezměnilo. Vždycky jsem byl Barošův fanoušek (i přes ta jeho extempore), ale co tam má proboha sám dělat? Vždyť podpora naší krajní zálohy nestačí. Nebo jsem snad jen zaujatej? Bílek hraje na náhoďáky a postupem mu ta náhoda vyšla. Budu velmi překvapený postupem ze skupiny. Ani trochu Bílkovi nefandim. Opěvování nové hvězdy Daridy, absence Štajnera, hra bez systému, stereotyp, nuda. Nic pro mě. Celou dobu si stěžovali na nulovou podporu fanoušků a neustálou nechápající kritiku. Když přijde plný kotel s výbornou atmosférou, co předvedou? Nic. Děs a bída. :yawning:
KiNG
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 2.6.2012 13:21

Protěžovaný Kolář katastrofa,při té standartce si k míči jako střední záložník a "mozek" měl stoupnout on,nepředvedl nic,ostatně jako Limberský....Kadlec má hrát krajního beka,něco jako Lahm a ne ho utopit ve středu a Hubník ani nemluvim :punking: a myslim si že i Čech si při začátku stavění té zdi měl křiknout aby hlídali míč a ten druhý gol mohl také lépe reagovat....
William
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.6.2012 13:54

KiNG píše:Ani nevim, jestli jsem víc roztrpčený z teplického vedení a arogance vůči fanouškům nebo z předváděné hry repre pod trenérem Bílkem.

Kdy jinde bys ale měl takový servis, že si můžeš vybrat tolik věcí k naštvání (slušně řečeno) :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 2.6.2012 19:11

JirkaXXL píše:
KiNG píše:Ani nevim, jestli jsem víc roztrpčený z teplického vedení a arogance vůči fanouškům nebo z předváděné hry repre pod trenérem Bílkem.

Kdy jinde bys ale měl takový servis, že si můžeš vybrat tolik věcí k naštvání (slušně řečeno) :-D

...jak to tak sleduju, tak asi bude hodně špatně, když i "pesimista" Jirka žertuje :giggle: ...
Ona je to sice bohužel pravda, že si můžeme vybrat nad čím budeme :cry: , ale Jiří - mile jsi mě překvapil :hi: !
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 5.6.2012 22:16

http://www.metro.cz/polsti-chuligani-vy ... e-deje_rab

Tak doufám, že to naši severní sousedé ukočírují a zvítězí fotbal.
Addax
Registrovaný člen

Najděte 11 rozdílů

Příspěvekod Addax » 7.6.2012 1:11

nároďák.jpg

versus
http://www.stream.cz/uservideo/81948-ce ... -euro-2004

Ne ale vážně. Před 8 lety jsem o všech hráčích věděl do detailu všechno, všechny jsem je uctíval. Teď už je holt jiná doba a na fotce mám potíže ke všem postavám přiřadit jména. Vztah mám pouze k osůbce zcela napravo, která stejně na Euro neodjela.
Co se musí stát, aby se na tom něco změnilo? Je to divné, když přitom fotbal je v popředí mých zájmů a jsem Čech. Ještě jsem si na ten propad za osm let nezvykl...
Addax
Registrovaný člen

Re: Najděte 11 rozdílů

Příspěvekod JirkaXXL » 7.6.2012 2:23

Addax píše:
nároďák.jpg

versus

Ne ale vážně. Před 8 lety jsem o všech hráčích věděl do detailu všechno, všechny jsem je uctíval. Teď už je holt jiná doba a na fotce mám potíže ke všem postavám přiřadit jména.

K hráčům jména přiřadím bez problémů i na této méně kvalitní fotce, ale to je tak všechno co se k tomu dá říci. Z těch, co odjeli, vyloženě neuctívám nikoho. Některým těm klukům přeji, že si zahrají na velkém turnaji, ale to je tak všechno. Přítomnost jiných mě naopak irituje.

Například zranění Baroše mě vyloženě potěšilo, protože bez jeho plouživých pohybů, hádek se sudími a teatrálních pádů je tým silnější. Když jsem ale slyšel, že by ho stejně nahradil Pekhart, tak jsem jen mávl rukou. Kolik gólů za sezónu musí hráč dát a jak dlouho musí prokazovat střeleckou formu, aby se dostal do sestavy alespoň jako druhá volba? Samozřejmě narážím na Lafatu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Najděte 11 rozdílů

Příspěvekod hans85 » 7.6.2012 6:18

JirkaXXL píše:
Addax píše:
nároďák.jpg

versus

Ne ale vážně. Před 8 lety jsem o všech hráčích věděl do detailu všechno, všechny jsem je uctíval. Teď už je holt jiná doba a na fotce mám potíže ke všem postavám přiřadit jména.

K hráčům jména přiřadím bez problémů i na této méně kvalitní fotce, ale to je tak všechno co se k tomu dá říci. Z těch, co odjeli, vyloženě neuctívám nikoho. Některým těm klukům přeji, že si zahrají na velkém turnaji, ale to je tak všechno. Přítomnost jiných mě naopak irituje.

Například zranění Baroše mě vyloženě potěšilo, protože bez jeho plouživých pohybů, hádek se sudími a teatrálních pádů je tým silnější. Když jsem ale slyšel, že by ho stejně nahradil Pekhart, tak jsem jen mávl rukou. Kolik gólů za sezónu musí hráč dát a jak dlouho musí prokazovat střeleckou formu, aby se dostal do sestavy alespoň jako druhá volba? Samozřejmě narážím na Lafatu.

Aha a ty víš jakou má Lafata aktuální formu? Pokud se nepletu, tak golů dal sice hodně, ale většina z nich byla na podzim a na jaře hrál tužku asi jako celý Jablonec. Sice taky nemám rád Baroše a Pekharta. To ale neznamená, že bych tam cpal Lafatu. Vidíš to, taky by si ho tam postavil, protože to je tvůj oblíbenec, takže by si dělal sestavu asi jako trenér Bílek.:-)
hans85

Příspěvekod Kozel » 7.6.2012 7:55

Já bych určitě všechno postavil na Plzni s Rosickým a proto bych Lafatu dal do základu, aby všechen odpad uklízel do brány. Ty dva kolohnáty bych nedal dřív, než 60.-75. min, když by bylo třeba. Na Bílkovi mě nejvíc děsí, že nemá jasno v obraně. Sivok, Kadlec, Hubník, to je průchoďák. Předchozí generace byla o třídu lepší.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 7.6.2012 8:05

Kozel píše:Sivok, Kadlec, Hubník, to je průchoďák

Marná sláva,rohatej,jseš odborník.Celá česká rádobyodborná veřejnost řeší bebíčka "útočných" Rosického a Baroše a přitom nevidí absolutní neschopnost obrany!!! :yes:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 7.6.2012 9:38

Petřík2 píše:
Kozel píše:Sivok, Kadlec, Hubník, to je průchoďák

Marná sláva,rohatej,jseš odborník.Celá česká rádobyodborná veřejnost řeší bebíčka "útočných" Rosického a Baroše a přitom nevidí absolutní neschopnost obrany!!! :yes:

A koho byste tedy nominovali místo nich? Za Hubníka bych vzal takřka libovolného stopera z ligy, protože se mi jeho reprezentační výkony dlouhodobě nelíbí, ale Sivoka a Kadlece na tak snadný odpis nevidím.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 7.6.2012 11:25

JirkaXXL píše:A koho byste tedy nominovali místo nich?

To je problém....ale já ve své noticce jen konstatoval opomíjený fakt bídné výkonosti obrany jako celku.
Pak by teda nezbývalo nic jiného,než se v duchu omluvit Řecku z r.04,přestat jej neustále pomlouvat za údajný antifotbal a přiznat jistou genialitu německému trenéru Recknágelovi (omluvte nepřesnost ve jméně) a modlit se,aby podobně Duch Svatý osvítli i Bílka.Jenže na to je již pozdě,protože i tzv.řecký antifotbal přinášející úspěch se musí nacvičit,naučit a umět!!! :up:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 7.6.2012 13:13

Petřík2 píše:

To je problém....ale já ve své noticce jen konstatoval opomíjený fakt bídné výkonosti obrany jako celku.
Pak by teda nezbývalo nic jiného,než se v duchu omluvit Řecku z r.04,přestat jej neustále pomlouvat za údajný antifotbal a přiznat jistou genialitu německému trenéru Recknágelovi (omluvte nepřesnost ve jméně) a modlit se,aby podobně Duch Svatý osvítli i Bílka.Jenže na to je již pozdě,protože i tzv.řecký antifotbal přinášející úspěch se musí nacvičit,naučit a umět!!! :up:

Na těch stoperech je to fakt průser a Bílek si toho je vědom, jenže se mu nepodařilo tu dvojici najít, tak tam pořád točí, ty co má a nenechal nikoho, aby si zvykl nebo aby si to sedlo. I ti Maďaři nás dostali za pár minut a přitom hra našeho nároďáku je od jakživa založena na vzrůstající nervozitě soupeře a pevné obraně. V nabídce chybí tradičně dobří obránci pražských S.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.6.2012 13:32

Petřík2 píše:
V nabídce chybí tradičně dobří obránci pražských S.

Vidím to stejně a nejen jejich. V minulosti se dalo sáhnout i do Teplic: Rada, Hunal, Klein, Lukáš. Zbyl jen Lukáš a bez nějaké oslnivé formy, kterou by si ve svém věku říkal o reprezentační debut.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 7.6.2012 13:40

JirkaXXL píše:
Petřík2 píše:
V nabídce chybí tradičně dobří obránci pražských S.

Vidím to stejně a nejen jejich. V minulosti se dalo sáhnout i do Teplic: Rada, Hunal, Klein, Lukáš. Zbyl jen Lukáš a bez nějaké oslnivé formy, kterou by si ve svém věku říkal o reprezentační debut.

Bude to na záloze. Nesmí dojít ke ztrátě balonu při rozehrávce na naší půli a všechno rozehrávat do stran, aby obrana stíhala. Pokud se obrana a záloha včas vrátí a půjdou na nás do plnejch, tak to půjde hrát. Jak nás ale rozlítaj, tak ta nesehraná obrana neuhlídá v pohybu ofsajdlajnu a bude posekáno.
Jediný, co nás může spasit, je to, že jde o závěrečnej turnaj, kde platěj zákony jiný, jak by řekl básník. Je to taky o hlavách a papírový předpoklady mnohdy neplatí.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.6.2012 14:07

http://www.bpn20.cz/clanky/ceska-televi ... -aplikace/

Kozel píše:Bude to na záloze. Nesmí dojít ke ztrátě balonu při rozehrávce na naší půli

Při kvalitě prvního dotyku s míčem obecně u drtivé většiny hráčů se obávám, že toto je nesplnitelné. Nemluvě o přesnosti přihrávek.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 7.6.2012 20:05

JirkaXXL píše:Při kvalitě prvního dotyku s míčem obecně u drtivé většiny hráčů se obávám, že toto je nesplnitelné. Nemluvě o přesnosti přihrávek.

Jirko,chválím Tě za perfektní odhalení základního nedostatku českého fotbalu (fotbalisty) :applause: ....a to ti blbci ze Sportu dnes radili českým fotbalistům,aby v útočné fázi kombinovali "jako Španělé" :-D :giggle: ....čím? Kdo?
Petřík2
Vykázaný uživatel

Úvodní zápas Polsko - Řecko

Příspěvekod Addax » 8.6.2012 17:55

Alespoň, že to neskončí 0:0, jako většina úvodních duelů.
Ale ten stadion, atmosféra - :applause:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 8.6.2012 18:48

No myslím, že na úvodní zápas docela divočina...co ještě stihnou ? A nějak mě přešel i ten zbytek optimismu směrem k naší repre... :-O
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 8.6.2012 19:06

Pěkný.....oba sympatický výkon a žádná nuda! :applause: :up2:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 8.6.2012 20:41

Ty voe, ty si nás dali jak bonbón. Ten Kadlec je Tragikomix, když to Rusové zmáčknou, má 50 m ztrátu za míčem a Plašil ani Jiráček ho nezastupují.
:-O
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 8.6.2012 21:42

[/quote]
Petřík2 píše:PS: to Rusové s Itálii......když je to nepřestane bavit,nebo se "rusky" nesežerou,tak nám dají bůra i s Čechem v brance/ včerejší 2.gól byl jeho!/

.......a to to ještě dopadlo dnes milosrdně......

a opět jsem se nemýlil:

Petřík2 píše:To je problém....ale já ve své noticce jen konstatoval opomíjený fakt bídné výkonosti obrany jako celku.
Pak by teda nezbývalo nic jiného,než se v duchu omluvit Řecku z r.04,přestat jej neustále pomlouvat za údajný antifotbal a přiznat jistou genialitu německému trenéru Recknágelovi (omluvte nepřesnost ve jméně) a modlit se,aby podobně Duch Svatý osvítli i Bílka.Jenže na to je již pozdě,protože i tzv.řecký antifotbal přinášející úspěch se musí nacvičit,naučit a umět!!!
Petřík2
Vykázaný uživatel

Re: Česká reprezentace

Příspěvekod robert » 8.6.2012 21:52

Tak jsem se nedávno dozvěděl, že Radek Drulák nemá č....a. Chtěl bych mu doporučit ať si zajede do Vratislavi, tam jich nasbírá plnej pytel. A ještě jednu poznámku: poslouchat komentář pánů Čapka s Karochem byl opravdu zážitek. Čapek po další Barošově ztrátě balonu: nemá dostatek klidu. Karoch asi v 65min.: chtělo by to okysličit, Jarda Plašil mele z posledního. Myslel jsem, že ani nesleduju zápas na EURU. Co takhle proti 1FC Houslice pánové? :punking:
robert
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 8.6.2012 22:18

Můj ty Pelto, kolenatej, ty to vidíš! Chudák Radek Bejbl, měl by dostat finanční odškodnění za komentování svých bídných nástupců.
Za hory, za doly, Radku, Jíří (Němče), Tomáši (Galásku), kde se pasou?
:cry:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 8.6.2012 22:22

No dneska, kdyby hrál místo Kadlece Rosa, tak to nebylo poznat. Tonda promine.
:-(
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 8.6.2012 22:35

deBilek je trener cr a pak to takhle vypada.....plisek dve :evil:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 8.6.2012 22:39

Kozel píše:No dneska, kdyby hrál místo Kadlece Rosa, tak to nebylo poznat.
tomu se to sice taky moc nepovedlo ale ty prihravky poustely ti lachtani co hraly pred nim :-O rezek musi mit agenta jak svin,kdyz pobiha v ceskem dresu a jeste k tomu na euru :applause: :up2:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod robert » 8.6.2012 22:53

Bílek o svých kvalitách přesvědčil už ze začátku svého působení u repre, kdy Rosickýho s Plašilem soustavně stavěl na kraje zálohy a dva bourače Poláka s Hubsmanem do středu. Až na nátlak médií a veřejnosti začal povolávat nový hráče a měnit rozestavení na hřišti. Bohužel, toho čeho se všichni obávali, tj. spojení Sivoka s Hubníkem ve středu obrany došlo k naplnění. Nutno podotknout, že dnes vyhořeli všichni. Přeci jen, Rusové jsou jinej level. :-(
robert
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 9.6.2012 1:41

Český tým splnil bezezbytku má očekávání. Bohužel. Žádný systém v obraně, žádný systém v útoku, špatná technika práce s míčem, špatný první kontakt s míčem, špatný přehled o dění na hřišti. Čili chyběly jak individuální kvality, tak týmové kvality. První má na svědomí obecně výchova fotbalistů v české kotlině, druhé jednoznačně trenér, který musí týmu vtisknout nějakou tvář. Naše reprezentace by se ale mohla přejmenovat na FC Anonymous. Bílka bych v rámci reprezentace nechal maximálně nosit lahve s pitím.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod William » 9.6.2012 7:13

Byla to hrůza,že to budem nakopávat na Baroše vědi už i v Zimbabwe,to si "sověti(pojmenováni rusů od toho vola s elektronickou tužkou-jeho jméno mi ted vypadlo)" v pohodě pohlídali, že byl efektivní jen ve spolupráci s někým-(Koller) víme všichni-známe jak je efektivní hra na jednoho útočníka z Teplic,ale byla to prostě ostuda bez systému,pan dokonalý mohl 2 goly chytit,nepodržel vůbec,prohráváme a posílime defenzivu,prostě bomba,pane Pelto ještě že jsme si toho trenéra pojistili,to odstupný co bude český svaz supertrenérovi platit se mohlo dát do mládeže... :down:
:evil:
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 9.6.2012 7:36

robert píše:Přeci jen, Rusové jsou jinej level

To určitě,ale jejich hra je velmi nevyvážená.Dost chabá obrana,ale skvělý "brejkový" útok.Přes včerejší možnost ještě vyššího vítězství,určitě k absolutní špičce Evropy nepatří.To jen "my" jsem absolutní dno! :suicide:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod robert » 9.6.2012 9:51

Nejvíc mě fascinoval ten totální chaos v pohybu po hřišti, kdy se i dva naši dokázali srazit mezi sebou ( Kadlec, Plašil před prvním golem Rusů ). Připomínalo to pohyb splašenýho stáda dobytka. A to je věcí trenéra. Nevím, k čemu to soustředění v Rakousku, jen zbytečně vyhozený prachy. Zlatej Hřebík a jeho pověstný čtverce, kdy zná každej svůj prostor jak s míčem, tak bez míče. O nějakým vzájemným zajišťování a doplňování se vzájemně ani náznak. To je věcí tréninku, to se ještě naučit dá, ale je vidět, že Bílek je mimo. Včera se oháněl charakterem mužstva pro další dva zápasy ( víc jich bohužel nebude). On by měl prokázat charakter a přestat škodit už takhle dost zbědovanýmu českýmu fotbalu a odstoupit.
robert
Vykázaný uživatel

Příspěvekod melda » 9.6.2012 12:19

Ale kluci, vždyť jsme to všichni podvědomě tušili, že tam nemáme co dělat, tak si teď jen užijeme pár dnů slibování, jak se to do příštího zápasu zlepší a *jak nám stačí zbývající dva zápasy vyhrát * to cituju Kadlece, mě to ani ve snu nenapadlo po shlédnutí úvodního utkání.
No a pak hoši dojedou domů, bez fanfár a život jde dál....bohužel.
Začneme se připravovat na MS, se stejnými lidmi a tentokrát se snad opravdu nedostaneme a bude klid. Sice změna žádná, ale bez keců :-/
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 9.6.2012 12:34

Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 9.6.2012 13:05

Sivok jasna stoperska jednicka.... :punking: .
Vedeli jsme to vsichni, ale tak nejak jsme doufali ,ze se to nejak dustojne odbojuje.Bohuzel jsme naivni a chybi nam kvalita, ktera neni.Berger,Poborsky,Nedved atd. tady proste nevidim.
Pilar byl v druhem polocase opevovany,ale byl zraly na stridani snad jeste v 1. puli.Gol dal, ale jinak trapeni....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.6.2012 15:57

Jestli se nestane zazrak a nepostoupime, tak to opravdu radsi at dostanou 6 golu v kazdem utkani. Neznam reprezentaci, kde by se takovej kreten na lavicce s tak bidnou hrou a vysledky drzel tak dlouho. A to tomu dementovi s hrosi kuzi jeste prodlouzili smlouvu. A taky doufam, ze "Bilek ven" bude pokracovat co nejhlasiteji a co nejdele a pokud zustane, tak i v prubehu dalsi kvalifikace, dokud tenhle protekcni trenerskej amater nezmizi nekde v propadlisti dejin !!!

Jsem presvedcen, ze tenhle tym, s jinym trenerem a jinymi stredovymi obranci, by mel nadeji na uspech.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 9.6.2012 16:59

NIN píše:Jsem presvedcen, ze tenhle tym, s jinym trenerem a jinymi stredovymi obranci, by mel nadeji na uspech.

Ve všem s Tebou NINe souhlasím,ale s tímto ne.Ten kádr,nominovaný zřejmě +/- z nejlepších českých hráčů už nemá žádný potenciál se zlepšovat,bez ohledu na toho šaška "karbaníka" Bílka.
Ten tým je především mentálně totálně zkažený......zoufalství včerejšího výkonu obrany je dáno absolutním machrováním Kadlece a Sivoka.U Kadlece jsenm jen letos takových "lufťáků" v bundenlize viděl řadu,ale v jeho hodnocení vždy převažovly jeho údajné útočné schopnosti.....jak krátkozraké! No a Sivok? Společně s Barošem nás přesvědčují o tom,že ta turecká liga výkonnostně není žádná hitparáda.
Pozor,kvalita tureckého národního týmu je dána prioritně kvalitou německých Turků,prošlých německým systematickým fotbalovým drilem!!! B-)
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Juanito » 9.6.2012 19:10

Je mi líto tech fanoušku,co tam jsou :cry: Poslouchat ty naražky a nemít argunent na odpověd :suicide: Proste jedna velka potupa :shy:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.6.2012 19:26

Já si naopak myslím, že kvalita reprezentace by stoupla odvoláním trenéra. Otázkou je míra vzestupu. Věřím, že bychom se mohli zvednout z evropského hlubokého podprůměru na průměr. Jestli chceme výš, musí se překopat celý český fotbal počínaje výchovou od nejnižšího věku.

Je to ale i ekonomická otázka, aby ligové kluby nebyly nuceny z existenčních důvodů prodávat hráče, kteří ještě nejsou dostatečně vyspělí, aby se dokázali v zahraničí prosadit. Buď jdou do nekvalitních soutěží, kde jejich výkonnostní křivka neporoste. Nebo je movitější kluby kupují jako výstřel naslepo, který se po třech letech vrací zpět jako bumerang k nám do ligy a hráč začíná prakticky od nuly. Viz třeba Matějovský.

Bývalí hráči či stále hrající veteráni radí mladším kolegům chodit do zahraničí až něco dokážou se svým zdejším ligovým týmem a následně to třeba i potvrdí v další sezóně. No jo, ale hráče jednak lákají peníze a jednak na ně tlačí kluby, aby kývly na první nabídku v eurech.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 9.6.2012 22:50

Tomas píše:http://www.sport.cz/fotbal/me-2012/clanek/428035-bezpohlavni-a-impotentni-fotbal-facky-dostaneme-jeste-dve-predpovida-sip-a-nesetri-kritikou.html#hp-sez

Drulák č. 2.
:-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 10.6.2012 7:40

Juanito píše:Je mi líto tech fanoušku,co tam jsou :cry: Poslouchat ty naražky a nemít argunent na odpověd :suicide: Proste jedna velka potupa :shy:

mel jsem 2 listky na Rusko a nastesti jsem tam nejel. To bych asi musel hupsnout z tribuny Bilkovi po krku ... :evil:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 10.6.2012 8:15

JirkaXXL píše:Já si naopak myslím, že kvalita reprezentace by stoupla odvoláním trenéra. Otázkou je míra vzestupu. Věřím, že bychom se mohli zvednout z evropského hlubokého podprůměru na průměr. Jestli chceme výš, musí se překopat celý český fotbal počínaje výchovou od nejnižšího věku.

Je to ale i ekonomická otázka, aby ligové kluby nebyly nuceny z existenčních důvodů prodávat hráče, kteří ještě nejsou dostatečně vyspělí, aby se dokázali v zahraničí prosadit. Buď jdou do nekvalitních soutěží, kde jejich výkonnostní křivka neporoste. Nebo je movitější kluby kupují jako výstřel naslepo, který se po třech letech vrací zpět jako bumerang k nám do ligy a hráč začíná prakticky od nuly. Viz třeba Matějovský.

Bývalí hráči či stále hrající veteráni radí mladším kolegům chodit do zahraničí až něco dokážou se svým zdejším ligovým týmem a následně to třeba i potvrdí v další sezóně. No jo, ale hráče jednak lákají peníze a jednak na ně tlačí kluby, aby kývly na první nabídku v eurech.

S tim nesouhlasim. Je to filosofií a danou strategii klubu, potazmo svazu. Tebou zminovane problemy sice plati, nicmene hrat ofenzivne a atraktivne lze i na nasi urovni a z toho pote plyne i selekce hracu. Nechapu, proc si idiot deBilek zkousi hrat na Barcelonu (milion nahravek v poli k hovnu a zadna koncova akce ve vapne ci strela a to vsechno s 1 utocnikem), kdyz na to nema hrace. Vepredu musi byt minimalne 2 utocnici. To plati i pro Teplice (Plisek,Rada).

Proc to lze ve priblizne srovnatelne velkych zemich (Nizozemi, Recko, Svycarsko, Dansko, atd.) a u nas ne ? Protoze nejsme schopni reagovat na vyvoj fotbalu ve vyspelejsich zemich. V CR jsme vyvojem min. 5 let za zememi z fotbaloveho Olympu. A ani me to neprekvapuje, kdyz koukam na ty zabomysi valky svazu o koryta a postkomunisticky konzervativni veprovy hlavy, ktery svaz a kluby vedou.
A vetsina divaku a fanousku nejsou hlupci, oni to vidi a proto budou dal hulakat Bilek ven, budou ve vetsim poctu ignorovat fotbal a inklinovat k podpore jinych sportu. Divaky totiz neoblbnou nejakymi priblblymi reklamami .
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 10.6.2012 11:03

Nin.
mel jsem 2 listky na Rusko a nastesti jsem tam nejel. To bych asi musel hupsnout z tribuny Bilkovi po krku ... :evil:[/quote]

..žes to nenapsal před utkáním :-/ , koupila bych je od Tebe a jela, protože i zažít atmosféru je fajn - škoda :surprised:
melda
Registrovaný člen

Další

Zpět na Světový fotbal