FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

EURO 2012 (Polsko a Ukrajina)

Diskuse o zahraničních klubech a soutěžích, mezinárodním soutěžích, reprezentačních turnajích a podobně.

Re: Euro 2012 v Polsku a na Ukrajině

Příspěvekod JirkaXXL » 10.6.2012 14:14

NIN píše:S tim nesouhlasim. Je to filosofií a danou strategii klubu, potazmo svazu. Tebou zminovane problemy sice plati, nicmene hrat ofenzivne a atraktivne lze i na nasi urovni a z toho pote plyne i selekce hracu. Nechapu, proc si idiot deBilek zkousi hrat na Barcelonu (milion nahravek v poli k hovnu a zadna koncova akce ve vapne ci strela a to vsechno s 1 utocnikem), kdyz na to nema hrace. Vepredu musi byt minimalne 2 utocnici. To plati i pro Teplice (Plisek,Rada).

Ano, to je ta složka vlivu trenéra, o které jsem se zmiňoval v úvodu.

NIN píše:Proc to lze ve priblizne srovnatelne velkych zemich (Nizozemi, Recko, Svycarsko, Dansko, atd.) a u nas ne ? Protoze nejsme schopni reagovat na vyvoj fotbalu ve vyspelejsich zemich.

Přesně tak, ale tohle není jen na seniorské klubové úrovni, to začíná už od výchovy těch nejmladších.

V čem tedy přesně se mnou nesouhlasíš? :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mára » 10.6.2012 15:02

NIN píše:Vepredu musi byt minimalne 2 utocnici. To plati i pro Teplice (Plisek,Rada).

S tim zase nesouhlasim já. Na jednoho útočníka hraje třeba Real, Bayern, Němci nebo třeba i Plzeň a nikomu to nevadí. Je fakt, že u těchto týmů funguje záloha, takže ta hra je ve finále jiná, přesto bych hru na jednoho útočníka kategoricky neodmítal. :-)
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod robert » 10.6.2012 21:09

Pelta najednou připouští možný Bílkův konec po EURU. Měli to ti kluci pěkně vymyšlený: Já ti dám Michale rychle novou smlouvu a když tam totálně vybouchnem, budu tě muset kvůli veřejnosti odvolat, ale zkrátka nepřijdeš :-)) Dostaneš pěkný odstupný, vždyť z mojí kapsy to nepujde, ty se mi určitě revanšuješ. Dělají to tak v týhle republice všichni, tak proč ne zrovna my? :handshake:
robert
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 10.6.2012 21:32

robert píše:Pelta najednou připouští možný Bílkův konec po EURU. Měli to ti kluci pěkně vymyšlený: Já ti dám Michale rychle novou smlouvu a když tam totálně vybouchnem, budu tě muset kvůli veřejnosti odvolat, ale zkrátka nepřijdeš :-)) Dostaneš pěkný odstupný, vždyť z mojí kapsy to nepujde, ty se mi určitě revanšuješ. Dělají to tak v týhle republice všichni, tak proč ne zrovna my? :handshake:

Ať je Pelta jakýkoli, není hlupák.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.6.2012 0:06

Kozel píše:
robert píše:Pelta najednou připouští možný Bílkův konec po EURU. Měli to ti kluci pěkně vymyšlený: Já ti dám Michale rychle novou smlouvu a když tam totálně vybouchnem, budu tě muset kvůli veřejnosti odvolat, ale zkrátka nepřijdeš :-)) Dostaneš pěkný odstupný, vždyť z mojí kapsy to nepujde, ty se mi určitě revanšuješ. Dělají to tak v týhle republice všichni, tak proč ne zrovna my? :handshake:

A to má být vysvětlení, proč to udělal nebo jeho obrana, že to neudělal tak, jak Robert píše? Vyložit si tvoji větičku totiž mohu tak i tak :-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 11.6.2012 6:11

melda píše:
NIN píše: mel jsem 2 listky na Rusko a nastesti jsem tam nejel. To bych asi musel hupsnout z tribuny Bilkovi po krku ... :evil:

..žes to nenapsal před utkáním :-/ , koupila bych je od Tebe a jela, protože i zažít atmosféru je fajn - škoda :surprised:

neboj, listky neskoncily v kosi, "uzil" si je nekdo jiny ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 11.6.2012 6:24

JirkaXXL píše: V čem tedy přesně se mnou nesouhlasíš? :giggle:

S odstavcem 2 a 3 tveho prispevku. Ekonomicka situace, to je jedina berlicka tech obstaroznich nabobu ve vedeni naseho svazu a klubu. Porad dokolecka jenom vymluvy.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 11.6.2012 6:34

Mára píše:
NIN píše:Vepredu musi byt minimalne 2 utocnici. To plati i pro Teplice (Plisek,Rada).

S tim zase nesouhlasim já. Na jednoho útočníka hraje třeba Real, Bayern, Němci nebo třeba i Plzeň a nikomu to nevadí. Je fakt, že u těchto týmů funguje záloha, takže ta hra je ve finále jiná, přesto bych hru na jednoho útočníka kategoricky neodmítal. :-)

Omg, ALE MY (klub i repre) TY HRACE AKTUALNE NEMAME, tak si prece ke strileni golu (o tom je fotbal) musime pomoci jinak ! Prestante srovnavat nesrovnatelne .
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.6.2012 11:39

JirkaXXL píše:
Kozel píše:

A to má být vysvětlení, proč to udělal nebo jeho obrana, že to neudělal tak, jak Robert píše? Vyložit si tvoji větičku totiž mohu tak i tak :-)

Než jsem v noci začal hnípat, měl jsem na mysli zhruba toto: Pelta je především dobrý obchodník a s takovou plívou, jako je Bílek, by nezavdal příčinu k podtrhnutí stoličky, na které sedí. Čekají ho jednání o televizních právech, o financování sportu státem a podobná v řádech několikrát vyšších. Drobné v hodnotě Bílka posbírá od firem na Jablonecku za měsíc, kvůli tomu do Prahy nešel.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 11.6.2012 13:32

V našich českých poměrech je to tak, jak trefně popsal Robert. Dokonce bych si i vsadil na to, že doslova. Tzn., že do Polska nejel morálně podpořit tým, ale s pozměněnou smlouvou pro Bílka. Ona by mu totiž i taková plíva, jako Bílek, mohla docela lehce podtrhnout stoličku, po obrovské vlně nevole veřejnosti (která se rýsuje). A to v případě, že by i tak trval na původní prodloužené smlouvě.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.6.2012 14:49

Addax píše:V našich českých poměrech je to tak, jak trefně popsal Robert. Dokonce bych si i vsadil na to, že doslova. Tzn., že do Polska nejel morálně podpořit tým, ale s pozměněnou smlouvou pro Bílka. Ona by mu totiž i taková plíva, jako Bílek, mohla docela lehce podtrhnout stoličku, po obrovské vlně nevole veřejnosti (která se rýsuje). A to v případě, že by i tak trval na původní prodloužené smlouvě.

Myslím, že jeho program v Polsku vznikal s projektem Českého domu a mimořádných vlaků ČD několik měsíců, myšlenka, že by s sebou v dvojitém dně kufříku vozil pozměněnou smlouvu jako variantu B je docela úsměvná. Prodloužení smlouvy i vyjádření do médií o jejím možném ukončení po nevydařeném zápasu beru jako součást vybalancování předsedovské politiky. Tedy podpora trenéra a zlepšení atmosféry před turnajem a jemný dištanc od něho pro případ neúspěchu. Že na to jde narazit šablona tučného odstupného v barevném čurbesu a mumraji celebrit na šampionátu evidentně nedomyslel.
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.6.2012 15:04

NIN píše:

S odstavcem 2 a 3 tveho prispevku. Ekonomicka situace, to je jedina berlicka tech obstaroznich nabobu ve vedeni naseho svazu a klubu. Porad dokolecka jenom vymluvy.

Takže popíráš, že kluby nemají sponzory ani vlastníky, kteří by stoprocentně naplňovali jejich rozpočet, aniž by bylo nutné prodávat hráče?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 12.6.2012 18:58

Prvních 20 minut jsem byla u vytržení, že ty kluky někdo vyměnil.....pak to sice šlo postupně dolů, ale stejně, i přes mnou proklamovaný pesimismus, až do konce jsem držela palec...
Ach jo, holt jsem přece jen Češka :shy: víc, než nespokojený fanda ;-)
melda
Registrovaný člen

ČR - Petr Čech 2:1

Příspěvekod Addax » 12.6.2012 18:59

První poločas výborný...
Péťa mi dal vzpomenout na Poštulku v teplickém dresu, který čtyři zápasy po sobě dokázal vychytat nulu a pak udělal přesně takovouto minelu, zkrz kterou jsme prohráli.
Naštěstí to dnes pro Čechy i Čecha dopadlo dobře.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.6.2012 19:24

Oceňuji zisk tří bodů a pěkné gólové akce, ale ta hra pořád není podle mého gusta. Chybí tam spousta prvků, které chci ve hře národního mužstva vidět a věřím, že máme hráče na to, aby takovou hru předváděli. To, co se mi dnes nelíbilo, plyne z toho nesmyslného systému s podivně poskládanou pětičlennou zálohou a s osamoceným držitelem permanentky do základní sestavy na hrotu.

Přeházet to na 4-4-2, tak by hra proti Polsku mohla vypadat podstatně jinak. Stejně tam evidentně chybí návyky i na tento herní systém, takže by podle mě změna rozestavení určitě ničemu neuškodila. Posadil bych Čecha, nepodržel už v druhém zápase. Problém je, že ani v případě se neprověřily alternativy, takže on je nakonec ten Čech i s jedním nebo dvěma kiksy za zápas jistější volbou než jeho náhradníci.

:-/
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 13.6.2012 5:42

JirkaXXL píše:
NIN píše:

Takže popíráš, že kluby nemají sponzory ani vlastníky, kteří by stoprocentně naplňovali jejich rozpočet, aniž by bylo nutné prodávat hráče?

Ne. Tvrdim, ze s podminkami, ktere maji, se to da delat lepe.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.6.2012 6:00

NIN píše:Jestli se nestane zazrak a nepostoupime ...

Tak 50% procent zazraku mame za sebou :-P Hrali slusne, vytecny zacatek jim pomohl psychicky. Zbytecna komplikace a zdramatizovani zapasu prislo po neuveritelne hrubce Cecha (pokolikate uz v repre?). Vzpomnel jsem si na utkani s Tureckem, tentokrat jsme za to nastesti nezaplatili... Nechapu, proc se pak rozciloval na toho obrance, ten za to rozhodne nemohl. Ale konec dobry, vsechno dobre. Paradoxne pokud zremizujeme s Polaky a Rusove porazi Reky (musi, taky by nemuseli postoupit), tak postoupime ze skupiny :-))
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.6.2012 8:21

Čech je taky jen člověk. Musí být po sezóně už hrozně psychicky opotřebovanej. Ta minela přišla typicky při rutinní práci, bejt to horolezec, tak je po něm.
Jako brejlatej člověk vím, že kromě soustředění, při únavě dochází i k horšímu odhadu při přechodu z periferního vidění do zorného pole čoček. Taky střídáním brýlí, čoček a například četbou a počítačem se mění ohnisková vzdálenost a zkreslení vidění.
Přes to všechno, jsem po zkušenostech z basketu, kdy mě pár prudkých přihrávek trefilo do nosu, trval při výcviku brankařů na tom, aby se jim při vrchním úchopu balonu vždy palce a ukazováky dotýkaly. To měl zřejmě Čech na mysli, když přiznal, že šel na balon moc rychle a byl tam o krok dřív, to znamená, že nestačil dovřít ruce.

Musím pochválit Baroše, že v klíčovém momentu zápasu dokázal uhnout Rosickému, který pak rozehrál na Gebreho a Pilařovu druhou gólovou akci. To byl jeho největší přínos do zápasu. Nějak nechápu jak jeho způsob výběru místa a přebírání míče zády k bráně štimuje do těch kolmic a náběhů, co hraje zbytek mužstva. Nějak do tý Plzně nezapadá.

Podobně jako v Meldě se ve mně mísí pocity nespokojeného fandy a národní hrdosti. Nemůžu ale nevidět, že ta nadutost a ješitnost uvnitř nároďáku pořád je a s pocitem, že házejí perly sviním, si reprezentanti k fandům cestu nenajdou. Nejhorší je, že všichni ti sportovní komentátoři to nedokáží správně pojmenovat a svou prací vrážejí mezi fandy a hráče klín neustále hlouběji. Asi je jiná doba a ta naivní radost a víra devadesátých let se už nevrátí...
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 13.6.2012 13:28

Petr Čech už to tak prostě má nastavené (i pokud je odpočatý) a musíme ho brát takového, jaký je. Tzn. výborný brankář, který dlouhodobě podrží mančaft, ale který občas udělá tyhle minely.
V jednom musím potvrdit Kozlův názor (a to mi taky hrozně vadí), jak v celém týmu - hráči, trenér, vedení - přetrvává ta nadutost a ublíženectví. Jak se např. po zápase Bílek opřel do fandů, co se mají co navážet do Baroše, když toho pro národní tým už tolik udělal. Vždyť přitom on na té současné nepopularitě Baroše má větší vinu, než hráč sám. Kdyby ho pořád tvrdošíjně pořád nevynášel do nebes a nestavěl na úkor ostatních, i když mu to očividně nejde, měl by Baroš větší motivaci a vůli dokázat, že ještě nepatří do starého železa - v zápase, kde dostane příležitost. A fandové by pak pro něj určitě měli projevy přízně a vzali v potaz i jeho zásluhy. Ale takhle, když ví, že to má pod penzí, co by se víc snažil. Navíc mu Bílek provokativně nasadí kapitánskou pásku. Ať se pak oba nepodivují nad spontánními reakcemi. A toho je víc. Alespoň že se hráči po vítězném zápase zdrželi nějakých tanečků a veršovánek na adresu Šípa. Zřejmě nenašli vhodný rým na vulgaritu - předtím u Druláka se to přímo nabízelo.
Na závěr bych měl ze sebe dostat taky něco pozitivního, aby si mě nespletli s někým jiným. :-)
Takže - jsem Čech, fandím reprezentantům mojí země - Češi do toho!
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 13.6.2012 15:13

Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 13.6.2012 17:51

Kozel : Podobně jako v Meldě se ve mně mísí pocity nespokojeného fandy a národní hrdosti. Nemůžu ale nevidět, že ta nadutost a ješitnost uvnitř nároďáku pořád je a s pocitem, že házejí perly sviním, si reprezentanti k fandům cestu nenajdou. Nejhorší je, že všichni ti sportovní komentátoři to nedokáží správně pojmenovat a svou prací vrážejí mezi fandy a hráče klín neustále hlouběji. Asi je jiná doba a ta naivní radost a víra devadesátých let se už nevrátí...

...přesně - teď mě nadzvedl článek na Seznamu: Pro lidi typu Karla Šípa nehrajem...

Zase ta nadutost a troufám si říct i urážení všech čechů - vlastně jen kopírujou naše politiky, přesně stejná nota - jak si někdo mohl dovolit říct pravdu, vždyť oni to dělají nejlépe...prostě i dobře míněná kritika ( a oprávněná, dodávám já) to se musí tomu plebsu zarazit :-/
... kam se to řítíme, pokud tam už teda nejsme ?!?!?!?
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 13.6.2012 17:56

Addax píše:http://www.youtube.com/watch?v=CePNUMuE8m4&feature=player_embedded
bože!... :)

Asi jsem nějaká divná, ale prostě jsem nepochopila :no:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 13.6.2012 18:57

melda píše:...
...přesně - teď mě nadzvedl článek na Seznamu: Pro lidi typu Karla Šípa nehrajem...

Zase ta nadutost a troufám si říct i urážení všech čechů - vlastně jen kopírujou naše politiky, přesně stejná nota - jak si někdo mohl dovolit říct pravdu, vždyť oni to dělají nejlépe...prostě i dobře míněná kritika ( a oprávněná, dodávám já) to se musí tomu plebsu zarazit :-/
... kam se to řítíme, pokud tam už teda nejsme ?!?!?!?

Ale jo, už jsme tam... A navíc za vše může asi opět ten nevděčný parch..t divák, nevděčný fanda, strejda co chce vidět fotbal na který si ještě vzpomíná a ne holomajznu...
Chtěl bych vidět jak by v Kanadě bučeli při hokeji na hráče s takovým názorem na své příznivce...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 14.6.2012 13:33

melda píše:

:-) Meldo, to jsem sem dal jen takovou blbost od puberťáků z Nightworku, co si dělají srandu z řecké mentality...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 14.6.2012 13:37

Vyčůranost Poláků je známá. Takhle jdou naproti populárním zvířecím předpovědím na výsledek zápasu:
předpověď.jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 14.6.2012 13:40

Do Zvonimíra Burkeho to má dost daleko.
:no:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 14.6.2012 14:16

Addax píše:
melda píše:

:-) Meldo, to jsem sem dal jen takovou blbost od puberťáků z Nightworku, co si dělají srandu z řecké mentality...

...to jsem pochopila, ale nějak mě udivuje úroveň té "blbosti" ani mi to jako sranda nepřišlo, je vidět, že nemám tréning z Faceboku ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.6.2012 17:54

NIN píše:
JirkaXXL píše:Takže popíráš, že kluby nemají sponzory ani vlastníky, kteří by stoprocentně naplňovali jejich rozpočet, aniž by bylo nutné prodávat hráče?

Ne. Tvrdim, ze s podminkami, ktere maji, se to da delat lepe.

Tak já nikde nepsal, že nejsou rezervy. Naopak. Na jejich existenci trvám! :yes:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 15.6.2012 9:27

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-re ... ilion.html

Tak to asi v našem sporu bude plichta. Je to tak, jak jsi napsal, akorát ty částky nejsou závratné.
:handshake:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 15.6.2012 10:13

Včera večer jsem fandila mým Španělům, bylo to jednoduché, protože byli o třídu výš, ale vítězem zápasu pro mě byli irští fandové.....to co předvedli - to byla oslava fotbalu jako takového - prostě chorály v chrámu, byť fotbalovém ...nezapomenutelný okamžik letošního EURA :applause:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 15.6.2012 10:30

Tak takový "šampionát" jsem už dlouho neviděl..... :applause: :applause:

Až na malé (české?) vyjímky se hrají zajímavá,povětšinou i vyrovnaná utkání,kde nikdo nechytračí a soupeři hrají o vítězství! Tak jak to ve sportu ma být :up: :up2:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 15.6.2012 14:15

Kozel píše:

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-re ... ilion.html

Tak to asi v našem sporu bude plichta. Je to tak, jak jsi napsal, akorát ty částky nejsou závratné.
:handshake:

Takže už Ti ta varianta "B" (Robertova) nepřijde tak absurdní a úsměvná? ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 15.6.2012 18:01

Addax píše:Takže už Ti ta varianta "B" (Robertova) nepřijde tak absurdní a úsměvná? ;-)

Úsměvné mi přišlo, že by Pelta jel do Polska kvůli dodatečné změně té smlouvy a že by se šábnul s Bílkem o odstupné. Že podle situace měnil svoje prohlášení a že mu jednou Bílek možná splatí protislužbou, to vnímám jako legitimní součást bafuňářské práce.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 16.6.2012 8:18

Tak mezi mravokárce se v dnešním Deníku přidal i Pavel Verbíř,co by expert.......a přiřadil se tak třeba k Bejblovi a oba doporučují (radí,kárají) českým příznivcům kopané,jaký zaujmout "správný postoj" k české reprezentaci. Vše porovnávají s fanoušky Irska.
Oba asi ne zcela pochopili důvody,proč ten postoj "je,jaký je".Škoda. :-)
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 16.6.2012 11:48

Petřík2 píše:Tak mezi mravokárce se v dnešním Deníku přidal i Pavel Verbíř,co by expert.......a přiřadil se tak třeba k Bejblovi a oba doporučují (radí,kárají) českým příznivcům kopané,jaký zaujmout "správný postoj" k české reprezentaci. Vše porovnávají s fanoušky Irska.

Hlavně to nepochopila servilní média, která tváří tvář reprezentaci jí lezou kamsi a když někdo přijde s jiným názorem, tak to vyhrotí jako nadávku a do vzniklých ran sypou pepř. Však také to, čím dráždí fanoušky zhrzená BeBí parta u Irů nelze najít ani náhodou. Zatím přesvědčili v jednom poločase a zbytek je samospád z úrovně, kterou nastavila předchozí generace.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 16.6.2012 14:10

Kozel píše:
Petřík2 píše:Tak mezi mravokárce se v dnešním Deníku přidal i Pavel Verbíř,co by expert.......a přiřadil se tak třeba k Bejblovi a oba doporučují (radí,kárají) českým příznivcům kopané,jaký zaujmout "správný postoj" k české reprezentaci. Vše porovnávají s fanoušky Irska.

Hlavně to nepochopila servilní média, která tváří tvář reprezentaci jí lezou kamsi a když někdo přijde s jiným názorem, tak to vyhrotí jako nadávku a do vzniklých ran sypou pepř. Však také to, čím dráždí fanoušky zhrzená BeBí parta u Irů nelze najít ani náhodou. Zatím přesvědčili v jednom poločase a zbytek je samospád z úrovně, kterou nastavila předchozí generace.

Uf, tak jsem si oddechla, vyhledala jsem Verbův článek a zhltla ho jedním dechem - ne, že by byl až tak zajímavý, ale hledala jsem to "doporučení, kárání a rady"....tak za to jak to tam je napsané, se na Pavla nezlobím, protože "vzít si příklad z irských fanoušků" to lze !!!!
A Kozel má jako vždy pravdu - hlavně ta poslední věta ...bude i po dnešku pravdivá ?
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 16.6.2012 14:38

Hodnotit Euro budu až po dnešku ale musim uznat že Plzenská klika funguje ale skvělá je podpora Čechů přímo na stadáku to je něco úžasnýho já osobně bych tam nejel ani za milion takovej blázen nejsem.
Kritika je zdravá ale nezapomínejme že jsme 40let byli pod komančema tam se to nenosilo - a zminovaný Německo Breitner tak si dřív pamatuju jak si všichni klepali na čelo že je to blázen a psychopat a ejhle on je tam pořád.Ještě si pamatuju na Litbarskiho jak v Německu vydal knížku o podplácení,dopování a tak všechno okolo vykecal to byl poprask - všechno tady bude jen to chce čas.
Dovolim si poznámku - Čech je tragickej takovej Poštulka v minulých časech u nás s takovou dírou se asi uspět nedá.Měly vzít Grigara ten by to s Rusákama vychytal dovolim si tvrdit že by první 3 kusy chytil s prstem v nose. :giggle:
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 16.6.2012 15:12

melda píše:A Kozel má jako vždy pravdu - hlavně ta poslední věta ...bude i po dnešku pravdivá ?

Chtěl bych, aby po dnešku neplatila. Jinou možnost hráči při přesvědčování nespokojenců nemají. Ale musí si pak odpustit trhání erárních svršků, urážky kritiků a podobné výstřelky.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 16.6.2012 15:18

Kozel píše:
melda píše:A Kozel má jako vždy pravdu - hlavně ta poslední věta ...bude i po dnešku pravdivá ?

Chtěl bych, aby po dnešku neplatila. Jinou možnost hráči při přesvědčování nespokojenců nemají. Ale musí si pak odpustit trhání erárních svršků, urážky kritiků a podobné výstřelky.

:yes: :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 16.6.2012 20:13

Jak jste na tom s dnesnim zapasem?Pokud postoupime, tak to ma dnesni narodak predplacene na dalsi 2 roky nehlede na to,jak se budou prezentovat, protoze to budou mit za zasluhu v podobe postupu?! :sealed:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.6.2012 7:51

Tomas píše:Jak jste na tom s dnesnim zapasem?Pokud postoupime, tak to ma dnesni narodak predplacene na dalsi 2 roky nehlede na to,jak se budou prezentovat, protoze to budou mit za zasluhu v podobe postupu?! :sealed:

Předpokládám, že po vypršení smlouvy v Plzni převezme Vrba reprezentaci, protože při vší úctě k Bílkovi, je současný úspěch reprezentace navázáním na Vrbovu práci.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod robert » 17.6.2012 8:15

Včera 60min. výbornej výkon i bez Rosickýho, i když mi připadalo, že Poláci trochu odpadli sami. Bohužel nás postup přijde draho, Bílek nám bude drbat nervy další dva roky. Nic překvapivýho v pozitivním slova smyslu se od něho nedočkáme, např. takovej Plašil, divím se, jak může kopat v Bordeaux, na Euru tragédie a Darida si ještě ani nekopnul. Musím pochválit Baroše, za poslední 4roky první slušnej výkon. Snad se dá Rosa do kupy, protože Kolář je další adept na lavici náhradníků. Největší překvapení je pro mě Hubschman, nejen že perfektně odebírá balony, ale ještě je dokáže rozehrát. Dále super Gebre, Limberský, Jiráček, Pilař. :hi:
robert
Vykázaný uživatel

Příspěvekod NIN » 17.6.2012 11:49

NIN píše:
NIN píše:Jestli se nestane zazrak a nepostoupime ...

Tak 50% procent zazraku mame za sebou :-P

A pak ze se nedeji zazraky :-O !!! Neuveritelne se stalo skutkem. Obzvlaste pred "plzenskou klikou" smekam klobouk. Nicmene s Reckem uz bylo patrne zlepseni a vcerejsi jalove utocne snahy Polaku uhrali s prehledem. Je videt, ze hra s Hübschmanem na def.zal. se vyrazne zlepsila. Postup ze skupiny je sam o sobe uspechem a i kdyby jsme ted vypadli, tak jsem zvedav na kvaldu o MS, protoze pokud se tenhle tym bude dal rozvijet, mohl by dosahnout jeste nejakeho uspechu. Jedine co me drazdi je ta hra na 1 utocnika. Kazdopadne me velmi prekvapili a ted jsem rad, ze se me malovani certa na zed (vyjimecne) nepotvrdilo. Ted jeste aby to tak bylo i u FKT :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 17.6.2012 14:52

Plzeňská kyslíková infuze do žil nároďáku pokračuje, Jiráček, Pilař, Limberský jsou klíčovými hráči. K nim Hübschman, Gebre, starý dobrý Čech a jistější stopeři - ti dnes udělali zápas. Baroš - když pominu velký počet útočných faulů, i on měl v zápase s Poláky velkou zásluhu na našem postupu.
Do čtvrtfinále si přeji Dány. Ne, že by se mi zdáli z těch čtyř nejslabší, ale myslím, že jejich styl by nám nejvíc vyhovoval.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 17.6.2012 20:35

Jsem ráda, že tu nejsou žádné "orgie" v podobě omluv trenérovi či hráčům reprezentace, jak jsem se dočetla jinde. Myslím, že jsme všichni rádi jak to dopadlo, ale naše "bolístka" tím vyřešena nejsou - nebýt práce Vrby a jeho boys, myslím, že by se ten zbytek nezmátořil.
Tak budem držet palce v dalším boji - myslím že to bude s Portugalci .....
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 17.6.2012 20:46

melda píše:Jsem ráda, že tu nejsou žádné "orgie" v podobě omluv trenérovi či hráčům reprezentace, jak jsem se dočetla jinde. "

Má averze k současnému národnímu týmu primárně nevyvěrá z jeho fotbalové nedokonalosti (kdo taky nakonec dokonalý je,že?),ale z faktů ležících hlavně mimo zelený fotbalový trávník. Zkrátka "zm.. zmr... zůstane! :punking:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 17.6.2012 20:54

Addax píše:... Gebre, starý dobrý Čech ...

:-))
Vždycky, když má Theo rozhovor v televizi, tak ho žeru. Jeho slovník, gesta, mimiku. Ať si kdo chce, co chce, říká, pro mě je ten kluk ušatá Čech jak poleno.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 17.6.2012 21:32

Kozel píše:

Vždycky, když má Theo rozhovor v televizi, tak ho žeru. Jeho slovník, gesta, mimiku. Ať si kdo chce, co chce, říká, pro mě je ten kluk ušatá Čech jak poleno.

Ja pochopil Addaxe, ze Cech jako Petr-golman......
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 17.6.2012 22:14

Tomas píše:
Kozel píše:

Ja pochopil Addaxe, ze Cech jako Petr-golman......

:yes: Péťa.
Ale to nevadí, i tohle sedí.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 17.6.2012 22:19

Tak čtvrtfinále ČR versus Ronaldo. O tom to asi bude nejvíc...
Addax
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Světový fotbal