FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Liga mistrů (Champions League)

Diskuse o zahraničních klubech a soutěžích, mezinárodním soutěžích, reprezentačních turnajích a podobně.

Arsenal - Bayern 2:0

Příspěvekod Addax » 20.10.2015 21:37

Arsenal mi udělal velkou radost. Parádní zápas!
Addax
Registrovaný člen

Re: Liga mistrů

Příspěvekod melda » 21.10.2015 8:02

I mě :giggle: - vzpomínka na návštěvu stadionu s partou mladých a hlavně jsme doma fandili s mužem proti sobě ...já "angličani" on "němci" ...a sice trefil výsledek, ale opačně B-)
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 21.10.2015 9:48

Mě se líbil nejvíc druhej gól, jak to ten pravej bek zatáh ve sprintu a přesně odcentroval. Jestlipak se díval Dressler?
;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.4.2016 21:20

Ten Ronaldo je z jiné planety...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 13.4.2016 7:59

Jo, jo , já ho nemám ráda - frajera nagelovanýho :giggle: - ale když má míč je prostě "boží" a hlavně to prožívá....já vím, že většina z vás řekne : za ty prachy ;-) ...ale ta radost, to je úžasné i pro diváky, ne ?!?!?
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.4.2016 8:09

melda píše:Jo, jo , já ho nemám ráda - frajera nagelovanýho :giggle: - ale když má míč je prostě "boží" a hlavně to prožívá....já vím, že většina z vás řekne : za ty prachy ;-) ...ale ta radost, to je úžasné i pro diváky, ne ?!?!?

Souhlas, mě ale přišel včera jakoby rozumnější a soustředěnější na výkon. Už to není takový vyleštěný Ken, s přibývajícím věkem a zkušenostmi začíná mít charakter a není takový myšák jako Messi.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.4.2016 8:55

Addax píše:Ten Ronaldo je z jiné planety...

:yes:

Já pořád nemůžu pochopit, jak někdo může řešit, jestli je lepší Messi nebo Ronaldo? CR7 umí vše, co Messi, ale též je excelentní hlavičkář, výborný v osobních soubojích, platnější do defenzivy, psychicky odolnější, má tvrdší střelu. Je hladovější po úspěchu, rozený vůdce a je větší showman! S věkem se odnaučil nešvarům nebo je alespoň omezil na snesitelnou úroveň (simulování a polehávání, fotbalové sobectví).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mali » 13.4.2016 11:48

JirkaXXL píše:
Addax píše:Ten Ronaldo je z jiné planety...

:yes:

Já pořád nemůžu pochopit, jak někdo může řešit, jestli je lepší Messi nebo Ronaldo? CR7 umí vše, co Messi, ale též je excelentní hlavičkář, výborný v osobních soubojích, platnější do defenzivy, psychicky odolnější, má tvrdší střelu. Je hladovější po úspěchu, rozený vůdce a je větší showman! S věkem se odnaučil nešvarům nebo je alespoň omezil na snesitelnou úroveň (simulování a polehávání, fotbalové sobectví).

Messi je ale zase nejlepší na světě 1na1 a jeho klička v plné rychlosti se nedá chytit.
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.4.2016 17:40

Mali píše:
JirkaXXL píše:Já pořád nemůžu pochopit, jak někdo může řešit, jestli je lepší Messi nebo Ronaldo? CR7 umí vše, co Messi, ale též je excelentní hlavičkář, výborný v osobních soubojích, platnější do defenzivy, psychicky odolnější, má tvrdší střelu. Je hladovější po úspěchu, rozený vůdce a je větší showman! S věkem se odnaučil nešvarům nebo je alespoň omezil na snesitelnou úroveň (simulování a polehávání, fotbalové sobectví).

Messi je ale zase nejlepší na světě 1na1 a jeho klička v plné rychlosti se nedá chytit.

Já bych řekl, že ve hře jeden na jednoho si nezadají :-)

I když ta Messiho klička se vážně nedá chytit, jelikož buď protihráče obejde nebo spadne a píská se. Jednou simuluje, protože se mu klička nepovedla. Jindy spadne prostě proto, že ho shodí i slabší poryv větru. Fotbal je sice kontaktní sport, ovšem na Messiho se musí hrát jak při basketu.

Ronaldo naopak kolikrát dostane naloženo a nepíská se, protože si hlavně dříve vysloužil pověst simulanta, které už se očividně nezbaví. Ani se nedivím, když si vzpomenu na jeho divadélka ještě v dresu Red Devils. Paradoxní je, že padat po každém náznaku kontaktu se naučil až ve Španělsku. Zjevně to byla otázka dozrání, ne soutěže.

Messi je bezesporu vynikající fotbalista, který se zapisuje do historie. To zase ne, že ne.

Ostatně já si je na počítači nebo na konzoli pořizuji do týmu oba. Mám to postavené 3-2-3-2 a ta trojice ofenzivních záložníků je ze dvou třetin jasná. Ronaldo, Messi a k nim dle formy Di Maria, Mata či Pastore. V útoku mám radši klasičtější hroťáky do vápna.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 31.5.2016 6:43

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 31.5.2016 9:24

Teoreticky hezké, leč snadno zneužitelné. Kolikrát nám byla upřena penalta a ještě faulovaný hráč dostal žlutou za simulování?

A to není třeba hned nějaké zadání. Stačí špatný úsudek, špatný výhled. Kolikrát člověk potřebuje X záběrů kamer z různých úhlů. Opakovaných, zpomalených a zoomovaných, aby odhalil, že zdánlivě očividné simulování bylo neodvratným pádem po dobře ukrytém nedovoleném zákroku.

Pepe by čuměl jak puk, kdyby podle současných pravidel postupně nasbíral dvě žluté za simulování (nesportovní chování) a uviděl tudíž červenou tak jako tak. Stávající pravidla jsou dostatečná, bohužel se nepoužívají důsledně.

Kolikrát rozhodčí ukáže, aby hráč nedělal divadlo a vstával, ale nedá mu žlutou kartu? Co by ho donutilo podle přísnějších pravidel dát červenou? Zvlášť, když víme, že někteří rozhodčí se vylučování vyhýbají jako čert kříži? I v LM je mi kolikrát záhadou, jak někteří hráči „vybavení“ žlutou kartou mohou dohrát ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Liga mistrů (Champions League)

Příspěvekod Kozel » 27.7.2016 6:17

Tak po včerejším vstupu Plzně a Sparty do LM moc v základní skupinu nevěřím. Připadá mi, že navázaly tam, kde skončila na Euru reprezentace. Je na čase něco ve fotbale změnit, aby to nebyla prázdná vytunelovaná skořápka. Divák se ke svému produktu dostává stále obtížněji a za větší peníze a na oplátku nedostává protihodnotu.
:down:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.8.2017 20:53

Plznicka nebude cerpat milionky z LM :giggle: Alibec a Teixeira vyborni :idea:

Mrzi me akorat, ze cinani nedostali od BATE pred koncem gol z vymyslene penalty.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.8.2017 2:59

NIN píše:Plznicka nebude cerpat milionky z LM :giggle: Alibec a Teixeira vyborni :idea:

Mrzi me akorat, ze cinani nedostali od BATE pred koncem gol z vymyslene penalty.

Moje řeč. Dnes čekám debakl Sparty a potěšil by blackout Boleslavi - všichni ti protekční hajzlíci mi už lezou krkem koeficient - nekoeficient.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 3.8.2017 22:40

Tak dnes se mi bude dobre spat :-)) Boule, Sralta, Berbrovci jsou venku, jen skoda te Slavie :-P Zadny miliony na sudi a kupovani hlasu na VH FACR hosanci nebudou !
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.8.2017 0:24

NIN píše:Tak dnes se mi bude dobre spat :-)) Boule, Sralta, Berbrovci jsou venku, jen skoda te Slavie :-P Zadny miliony na sudi a kupovani hlasu na VH FACR hosanci nebudou !

Plzeň ovšem nekončí úplně. ,,Spadla'' do play-off o EL. Jestli ho zvládne, je bohužel ve skupině.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 4.8.2017 5:47

JirkaXXL píše:
NIN píše:Tak dnes se mi bude dobre spat :-)) Boule, Sralta, Berbrovci jsou venku, jen skoda te Slavie :-P Zadny miliony na sudi a kupovani hlasu na VH FACR hosanci nebudou !

Plzeň ovšem nekončí úplně. ,,Spadla'' do play-off o EL. Jestli ho zvládne, je bohužel ve skupině.

Pak ovsem nezbyva nic jineho, nez jim prat soupere, ktereho nezvladnou. Nejlepe nejake silne rumunske muzstvo :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 4.8.2017 6:00

Seshitum bych pral Olympiakos a Berbr bojs Panathinaikos :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 4.8.2017 9:26

tohle mám asi "hozený" jinak. taky s+s nemám rád, ale spíš v přímý konfrontaci. při pohárech podvědomě fandím cz klubu. lepší přece, když zůstanou peníze z pohárů v česku. a taky zajímavý zápasy a koeficient a vůbec...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 4.8.2017 21:10

js64 píše:tohle mám asi "hozený" jinak. taky s+s nemám rád, ale spíš v přímý konfrontaci. při pohárech podvědomě fandím cz klubu. lepší přece, když zůstanou peníze z pohárů v česku. a taky zajímavý zápasy a koeficient a vůbec...

Já bych jim fandil a kdysi jsem i většině fandil, ale když nás v každým druhým zápase se Spartou, Plzní nebo Slávii zaříznou rozhodčí, tak holt cítím zadostiučinění, že se s nima rozhodčí nemazal. Prostě Plzeň dostihla karma za jarního Julínka. Dyť ani u komise jsme neměli žádné zastání, takže v Plzni se akorát mohli smát stejně jako se smáli komentátoři během přenosu neodpískaným faulům Plzně na naše hráče. Stejní komentátoři se pak podivují nad metrem rozhodčiho s Bukureští? To je drzost. Ostatně letos se v lize ještě budou dít věci kvůli přímému postupu do LM.

Všem protěžovaných týmům z TOP 4 by prospělo, kdyby jim rozhodčí v lize pískali rovinu, protože v pohárech je to pak pád na držku když se plzeňské prasárny pískají. V lize rozhodčí dělají, že nevidí a hráči si na to zvyknou a to je špatně. Jestli to tihle Šádkové a další nechápou, tak holt nechápou. 16 posledních zápasů Plzně v pohárech a pouhá jediná výhra, nestačí jako důkaz, že je to špatně? To samé Sparta.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 5.8.2017 0:43

js64 píše:tohle mám asi "hozený" jinak. taky s+s nemám rád, ale spíš v přímý konfrontaci. při pohárech podvědomě fandím cz klubu. lepší přece, když zůstanou peníze z pohárů v česku. a taky zajímavý zápasy a koeficient a vůbec...

Já to tak měl dříve taky tak, ale ...

1) Koeficient - aby mě zajímal, musela by se liga hrát férově, abychom z toho koeficientu taky něco měli. Jak poslouží protežované sebrance, to mě nezajímá.

2) Peníze - na to, aby nám přetahovali hráče za marginální nebo vůbec žádné peníze?

3) Zajímavé zápasy - české týmy jejich zárukou rozhodně nejsou. Mimo ligu se raději podívám na opravdové týmy evropské urovně.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Předchozí

Zpět na Světový fotbal