FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Bída a lesk českých médií

Obecné diskuse o českém fotbalu českých týmech, české reprezentaci, fotbalové generalitě atd.

Re: Bída a lesk českých médií

Příspěvekod Bobík » 30.8.2015 5:02

ČT ve čtvrtek žvanila, že v Srbsku a Chorvatsku přestal šlapat internet, takže nemůžou odvysílat záznamy gólů a rozhovorů. Jak souvisí internet a televize? A je vůbec možné, aby přestal internet fungovat? A jenom někde? Nebo ve dvou státech současně? Smrdí mi to výmluvou …
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 30.8.2015 6:53

Bobík píše:ČT ve čtvrtek žvanila, že v Srbsku a Chorvatsku přestal šlapat internet, takže nemůžou odvysílat záznamy gólů a rozhovorů. Jak souvisí internet a televize? A je vůbec možné, aby přestal internet fungovat? A jenom někde? Nebo ve dvou státech současně? Smrdí mi to výmluvou …

Jen nějaká fáma. Jsem v Chorvatsku a internet funguje normálně. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 30.8.2015 20:15

Bobík píše:ČT ve čtvrtek žvanila, že v Srbsku a Chorvatsku přestal šlapat internet, takže nemůžou odvysílat záznamy gólů a rozhovorů. Jak souvisí internet a televize? A je vůbec možné, aby přestal internet fungovat? A jenom někde? Nebo ve dvou státech současně? Smrdí mi to výmluvou …

Podle mně jen nešlo odeslat takové kvantum dat, jako je sestřih zápasu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.8.2015 21:28

Internet může přestat fungovat (jako všechno), ale již od základu je navržený, aby celkový výpadek byl pouhou teorií. Je to decentralizovaná síť. Nemá žádnou centrálu, na které by vše stálo a padalo.

Například v ČR máme skvělý projekt FENIX, díky kterému by české weby pro uživatele v ČR jely, i kdyby zbytek internetu lehl popelem (odtud název).

Stejně ale naopak může přijít výpadek v konkrétní zemi a zase nemusí postihnout všechny tamní poskytovatele. Je to hrozně složité téma.

Osobně bych spíš tipoval, že to ČT nestíhala časově. Není sranda na notebooku zkomprimovat video na rozumnou velikost, aby se dalo poslat přes internet do Prahy, odkud by ho ČT odvysílala. Zvlášť, jestli to video tlačili přes tamní mobilní sítě. Mobilní internet je v zemích bývalé Jugoslávie v ještě mnohem horším stavu než zde.

Jestli ale ČT spoléhala na promptní dodávku obsahu přes internet ze zahraničí, potom nechápu, proč takový nákladný moloch nemá satelitní připojení.

-----------------

A co má internet společného s televizí? Dnes mnohé. Nova například pro ten nespočet nesmyslných vstupů do zpravodajství nakoupila kameramanům batůžky, které přenos odbavují přes mobilní sítě. Nevím jak teď s LTE, ale při 3G na to byla potřeba agregace dvou přípojek (laicky řečeno součet dvou rychlostí od dvou jinak samostatných připojení).

Kabel ze studia zkrátka všude nedosáhne a satelitní kapacity jsou drahé. Ale hlavně sází na kabel. Proto mají pořád přímé vstupy ze střechy vlastních budovy nebo chodby před studiem (všimni si těch stále stejných kytek v pozadí). Vážně nevím, proč rovnou nejdou koktat do studia a hrají si na reportéry v terénu. A když někde jsou, už je několik hodin po události a maximálně ukážou do dálky na okno, kde se něco a někdy semlelo.

Nejlepší reality-show a zároveň sitcom, co Nová má :up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 30.8.2015 21:36

Kozel píše:

Podle mně jen nešlo odeslat takové kvantum dat, jako je sestřih zápasu.

Dnešní kompresní kodeky umí zázraky. Sestřih v kompromisní kvalitě nejsou zase taková kvanta dat, aby to televizi omlouvalo. Právě proto to asi svedli na výpadek internetu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 10.9.2015 15:08

Limba měl smůlu na sparťany v policejních uniformách. :-))
http://praha.idnes.cz/opily-ridic-nabou ... zpravy_bur
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.9.2015 19:22

Kozel píše:Limba měl smůlu na sparťany v policejních uniformách. :-))

Nedá se říct, že by mě to překvapilo. Hovado na hřišti, hovado v civilu :suicide:

V Plzni ať si ho (ne)řeší. Pro reprezentaci by to měla být příslovečná poslední kapka k otevření diskuse, jak kvalitněji vyřešit post levého obránce. ME 21 ukázalo perspektivní možnost obsazení levé strany: Hybš (obránce), Frýdek (záloha). Nyní spolu hrají ve Spartě a kdyby se tam sehrály na levé straně, není co řešit ...

Limberský je za zenitem. Vlastně ani není levý obránce, protože hraje přes nohu. Co se nasazení týče, ve všech zápasech zdaleka nemá čisté svědomí (a bohužel jich přibývá). Co se výkonů týče, patří k těm slabším článkům defenzivy národního mužstva. Hlavně nikdy nevíte, kdy předvede nějaký zkrat, který by mu na ligové scéně prošel. Vácha v západočeském podání nebo Řepka v mladší verzi.

Reálně však o Euro určitě nepřijde. Je mu 31 let a Vrba svého miláčka podrží, aby si ještě zahrál na velkém turnaji. Jedině, že by ho do léta stihli zavřít, ale myslím, že se to přinejhorším smete podmínkou. Navíc než se vyčerpají všechny možnosti odvolání, klidně může hrát ještě na ME 2020.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 10.9.2015 20:22

Kozel píše:Limba měl smůlu na sparťany v policejních uniformách. :-))

Ty komenty k tomu :DDD
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 11.9.2015 11:49

Teda iSparta se snaží, to se jim musí nechat :-D

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... ovati.html
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.9.2015 20:08

AkaKchan píše:Teda iSparta se snaží, to se jim musí nechat :-D

Šlapou do toho kluci miliardářský :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 12.9.2015 13:33

JirkaXXL píše:
AkaKchan píše:Teda iSparta se snaží, to se jim musí nechat :-D

Šlapou do toho kluci miliardářský :-D

Jen houšť :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Bobík » 13.9.2015 22:40

Studio fotbal v sobotu opravdu nezklamalo. K Limberskému se dostali až na závěr, kdy to téma nadhodil nějaký divák. Šetrle a Čapek tomu hovádku hnedle nasadili svatozář. Asi budou akcionáři nějaké likérky nebo co. Hyský ho nešetřil, nicméně na otevření tématu vyřazení z reprezentace také neměl koule.

Šetrle mě naštval hned dvakrát, protože divák se ptal, jestli to celé nemůže nějak souviset se současnou situací v českém fotbale. Zjevně narážel na kauzu Berbr, jenže Šetrle dělal blbýho a opáčil, že neví, jak by to mohlo souviset s postupem na Euro a třemi týmy v Evropské lize.

A na tohle potřebujeme veřejnoprávní sportovní kanál? :punking:
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.9.2015 3:27

Bobík píše:A na tohle potřebujeme veřejnoprávní sportovní kanál? :punking:

Já si to teprve pustil ze záznamu a musím souhlasit. Šetrle je evidentně do české fotbalové žumpy ponořený, že mu ani už ta pleš nekouká ven. Čekal jsem, že „téma Limberský“ bude otevírací téma sobotního velkého studia, ale nakonec to odbyli vyhýbavou odpovědí na divácký dotaz až na samý závěr.

Šetrle ho navíc prakticky omlouval. Sice nevím, jakou souvislost chtěl tazatel hledat, ale odpovídající Šetrle se kauze Berbr vyhl takovou kličkou, že ani v dresu Brazílie by se neztratil, kdyby takhle kličkoval s balónem. Pelta ale razí úplně stejný směr. Prostě tahle garda už je prorostlá a kompletně na odpis.

Výjimkám tedy čest, ovšem obávám se, že při případné očistě českého fotbalu by nebyl čas je hledat lucerničkou v temném lese. Čapek moje slova dokladuje. Ze svojí letité pozice stěží může hrát udiveného, takže raději servilně mlčí. A Bosák se zmůže jenom na jinotajné narážky mezi řečí.

Dostal se ke mně drb, že to mají v ČT takhle nastavené. Bosák údajně nesmí dělat studia, aby neměl prostor stočit diskusi na „zakázané téma“. Není to ze zrovna spolehlivého zdroje, ale údajně si tohle měl vydupat Synot, když jako titulární partner ligy začal klopit větší částku.

Proto údajně studia dělá buď osvědčený Čapek, nebo ti služebně mladší, kteří se bojí o práci / kariéru. Bosáka vyhodit je údajně neprůchodné. Jednak nestojí o mučedníka a jednak by po nátlaku veřejnosti mohla začít o okolnosti odchodu oblíbené osoby zajímat Rada ČT. A on sám nechce měnit ani za tu luxusní sumičku, kterou mu údajně nabízel O2 Sport. Vždyť je na Kavčích horách už víc jak dvacet let, jestli dobře počítám ...

Je to sice jenom zákulisní drb, ale když jsem to studio včera viděl, tak říkám, že na každém šprochu, pravdy alespoň trochu. Fakt je minimálně to, že ve studiu jsem Bosáka neviděl už věčnost. Přitom dřív se točili (studio - komentář a pak zas obráceně).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 7.10.2015 18:37

S DigiZone.cz slavíme 10. narozeniny a dočasně (do 18. října 2015) jsou odemčené jinak zpoplatněné články včetně mé recenze O2TV Air: http://www.digizone.cz/clanky/otestoval ... a-tablety/

Myslím, že je to dobrá služba pro fanoušky fotbalu :up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 30.10.2015 2:26

Co říkáte na Ano, trenére? Jak hluboko ještě může Straka klesnout? :no:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 30.10.2015 7:20

JirkaXXL píše:Co říkáte na Ano, trenére? Jak hluboko ještě může Straka klesnout? :no:

Prvni dil jsem sledival asi 2 minuty a pak jsem radeji otevrel notebook.
Hloubs uz jde klesnout snad jedine na Novu :-))
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 30.10.2015 9:16

Mě to taky zajímalo, protože jsem někde slyšela, že je natočeno 8 dílů a protože jsem "noční" - ráno nemusím vstávat :giggle: , sledovala jsem i včerejší druhý díl...celý ;-) . Pletu vnučce čepici a tak jsem to měla jako kulisu s občasným kouknutím a protože před tím běžel díl Ano šéfe s Polraichem, bylo více než jasné, že je to zkopírovaný formát, jen místo Polraicha je tam Franz a nevaří se, nýbrž kope.... Jenže jako většina kopií je to slaboučké až slaboduché, však to taky posunuli na pozdější hodinu, ale od toho máme k televizi takovou tu krabičku - nelíbí, přepnu, vypnu a je to...jen ze studijních důvodů se dá vydržet do konce :surprised:
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.11.2015 14:46

Limba má na krku další bouračku.
http://www.super.cz/392325-vime-prvni-d ... opily.html
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.11.2015 18:07

Kozel píše:Limba má na krku další bouračku.
http://www.super.cz/392325-vime-prvni-d ... opily.html

Super? Jako vážně? :-P
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 13.11.2015 20:13

Borec :up: tvl ten mi chytal na plejaku uz pred deseti lety :-P
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-re ... -euro.html
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.12.2015 23:22

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.1.2016 11:24

Zemřel Karol Polák. Bude mi chybět, zase ubyl kousek světa, v kterém jsem vyrostl. jako by upadl kousek Stínadel.
http://www.sport.cz/ostatni/ostatni/cla ... tml#hp-sez
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 2.2.2016 16:05

Příběh o chlastu, který by neměl zapadnout.
http://fotbal.idnes.cz/petr-janecka-fot ... fotbal_ten
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.2.2016 20:14

http://sport.tn.nova.cz/clanek/fifa-res ... ovinu.html

No nevím, co si o tom myslet. V Americe vyhrajete žalobu kvůli „překvapivě“ horké kávě a tohle je teprve podaná žaloba, které jsou často ještě absurdnější než to slavné opaření. V Evropě bych téhle kauze přikládal větší důvěryhodnost, že má smysl se jí vůbec zabývat.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 3.2.2016 8:06

JirkaXXL píše:http://sport.tn.nova.cz/clanek/fifa-resi-dalsi-skandal-umele-travniky-mohou-zpusobit-rakovinu.html

No nevím, co si o tom myslet. V Americe vyhrajete žalobu kvůli „překvapivě“ horké kávě a tohle je teprve podaná žaloba, které jsou často ještě absurdnější než to slavné opaření. V Evropě bych téhle kauze přikládal větší důvěryhodnost, že má smysl se jí vůbec zabývat.

Nemyslím si že hra v kopanou na umělé travnaté ploše je pro organismus dítěte z hlediska vdechování karcinomů z pneumatikové drti nebezpečnější než jízda školním autobusem po příměstské dálnici.
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.2.2016 9:02

Kozel píše:
JirkaXXL píše:http://sport.tn.nova.cz/clanek/fifa-resi-dalsi-skandal-umele-travniky-mohou-zpusobit-rakovinu.html

Nemyslím si že hra v kopanou na umělé travnaté ploše je pro organismus dítěte z hlediska vdechování karcinomů z pneumatikové drti nebezpečnější než jízda školním autobusem po příměstské dálnici.

Já nevím, jaké je reálné riziko a netroufnu si to posuzovat. Nicméně expozice karcinogenům se sčítá, takže teoreticky by fotbalisté mohli mít jak tu příměstskou dálnici, tak umělý trávník. Jestli existuje seriózní podezření, mělo by se to pořádně prozkoumat a vyhodnotit reálnou míru rizika.

Bohužel dost pochybuji, že za touhle žalobou je seriózní podezření. Spíš to vidím na trestnou výpravu zoufalé truchlící matky a snahu se na tom všem zviditelnit a přiživit. Tím myslím právníky obžaloby, „ziskové neziskovky“ atd.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 3.2.2016 13:53

Mě to spíš připomíná lobing výrobců a kdo ví, z kterého sportovního odvětví to přesáhlo do fotbalu. V Americe se na umělých površích hraje kde co.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.2.2016 20:05

Kozel píše:Mě to spíš připomíná lobing výrobců a kdo ví, z kterého sportovního odvětví to přesáhlo do fotbalu. V Americe se na umělých površích hraje kde co.

A ony se vyrábějí i z jiných materiálů? Jinak by přece lobbovaly sami proti sobě.

Dost možná se ptám blbě, ale já se jinak o technologie umělých trávníků vůbec nezajímám. V tomhle jsem tradicionalista. Chápu, že někde živý trávník prostě neudrží, kdy se podělali, ale jinak bych ho na fotbalové stadiony netahal. Ztratilo by se to kouzlo umu připravit kvalitní terén.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 25.2.2016 3:12

Všimli jste si, že na iDnes zmizely diskuse pod články fotbalu a hokeje? U ostatních sportů, jako např. tenis, zůstaly. Ví někdo důvod?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.2.2016 8:08

Addax píše:Všimli jste si, že na iDnes zmizely diskuse pod články fotbalu a hokeje? U ostatních sportů, jako např. tenis, zůstaly. Ví někdo důvod?

Pokud jsem si všiml, tak poslední dobou se tam mezi sebou uráželi stále titíž. Ani se nedivím, podmínky účasti v těch diskuzích byly překážkou pro přístup normálně uvažujících jedinců.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 25.2.2016 9:15

Addax píše:Všimli jste si, že na iDnes zmizely diskuse pod články fotbalu a hokeje? U ostatních sportů, jako např. tenis, zůstaly. Ví někdo důvod?

Také jsem si všiml, ale když jsem pak byl na idnes z mobilu, tak tam stále byly, což jsem nejdřív nechápal, ale pak jsem si všiml, že to mají nějak chytře udělané tak, že diskuse není vidět se zapnutým adblockem. Stačilo adblock vypnout a diskuse jsou zase normálně přístupné.
PS: Dneska teda koukám, že už tam diskuse zase mám i se zapnutým adblockem.
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.2.2016 10:29

Taky jsem si pustil idnes a diskuzi vidím. Pod rozhovorem s Vízkem se v diskuzi dost často objevuje nápad na totální bojkot ligy. Jak na stadionech, tak v televizi. Prostě absolutni nula, dokud se Berbr nesbalí a neodejde. Do toho bych šel. Bylo by to první malé vítězství demokracie nad oligarchickou totalitou východního typu a fotbaloví fandové by na sebe mohli být hrdí.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.2.2016 12:50

Všiml jsem si, ale asi to byl nějaký chvilkový technický výpadek. Čert ví, z kolika systémů to mají poskládané, takže výpadek diskusí jenom u některých rubrik (fotbal, hokej) by mě zase tolik nepřekvapil. Jinak s úrovní diskusí je větší problém u klasických zpráv, kde po inkriminovanou dobu diskuse běžely normálně.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 25.2.2016 13:11

Kozel píše:Taky jsem si pustil idnes a diskuzi vidím. Pod rozhovorem s Vízkem se v diskuzi dost často objevuje nápad na totální bojkot ligy. Jak na stadionech, tak v televizi. Prostě absolutni nula, dokud se Berbr nesbalí a neodejde. Do toho bych šel. Bylo by to první malé vítězství demokracie nad oligarchickou totalitou východního typu a fotbaloví fandové by na sebe mohli být hrdí.

Jo, jsme na tom stejně. Ten estébák spolu s jeho podporovatelem - to je věc, která mě delší dobu irituje nejvíc...

Škoda, že ta jejich sezení (svaz, shromáždění rozhodčích) nejsou veřejná.
Naposledy upravil Addax dne 25.2.2016 13:21, celkově upraveno 1
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 25.2.2016 13:17

redkaf píše:

Také jsem si všiml, ale když jsem pak byl na idnes z mobilu, tak tam stále byly, což jsem nejdřív nechápal, ale pak jsem si všiml, že to mají nějak chytře udělané tak, že diskuse není vidět se zapnutým adblockem. Stačilo adblock vypnout a diskuse jsou zase normálně přístupné.

Já teda stále ten vstup do diskuse nevidím a Adblock nevím, jak vypnout. Zobrazuje se mi u něj jen možnost blokovat reklamy (viz. obr.). A potvrzuji, na mobilu mi diskuse taky normálně běží...
iDnes.jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 9.3.2016 16:05

Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 10.3.2016 0:34

Addax píše:
redkaf píše:

Já teda stále ten vstup do diskuse nevidím a Adblock nevím, jak vypnout. Zobrazuje se mi u něj jen možnost blokovat reklamy (viz. obr.). A potvrzuji, na mobilu mi diskuse taky normálně běží...
iDnes.jpg

Vypínání, i jednotlivých stránek, je nahoře vpravo. Bílá ruka v červeném poli. Jinak vyzkoušeno, dělá to AdBlock. Jakmile běží nejde vidět link na komentáře.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 11.3.2016 2:27

AkaKchan píše:Vypínání, i jednotlivých stránek, je nahoře vpravo. Bílá ruka v červeném poli. Jinak vyzkoušeno, dělá to AdBlock. Jakmile běží nejde vidět link na komentáře.

Díky, tohle info mi konečně pomohlo. :up:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 19.3.2016 18:22

Branky, body, vteřiny - pořad k 60. výročí vzniku
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 1647129403

Spousta zajímavých informací a rozhovorů. Za pozornost stojí exemplář z archivu, jak fotbalový nároďák dostal sodu. Jestli jsem si dosud myslel, že mu bulvár umí dát pěkně na zadek, tak tohle byla úplně jiná liga! Seriózní, ale ve výsledku pes by si od čutálistů steak nevzal ...

Dobré! :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 22.3.2016 20:38

K placeným přenosům na Internetu - dostal jsem tip od neregistrovaného, ale již prý letitého čtenáře fóra, který mě poprosil, abych ho zde předal:

Z principu nic neplatím a přesto zdarma a kvalitně koukám. Zkuste: http://www.fromhot.com

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 11.4.2016 18:08

Já tedy žasnu, jak se na televizní scéně zametá vystoupení rozhodčích, kteří přispěchali na pomoc Plzni a další neférový kousek plzeňského hráče, který ani neměl koule přijít si převzít cenu za může zápasu. Tu by si mimochodem spíš zasloužil Paták, ale hlasování v mobilní aplikaci ho bohužel nenabízelo.

ČT Sport situace zametl úplně. Jak pozvaní experti, tak moderátor. Tohle je vážně veřejnoprávní sportovní kanál? To ho radši zrušit! Svěcený a Henn na O2 Sport se to snažili trochu rozdmýchat, ovšem servilnost hostů ve studiu (Siegel, Mikolanda) jejich snahu okamžitě zadupala do země. To bylo ospravedlňujících zvratků ...

Vypadá to na naplňování pořekadla „Kdo chce s vlky býti …“

Vízka či Luhového už radši do televize nezvou, protože ty by si servítky nebrali. Já tedy nemusím ani jednoho, ovšem Berbra se nebojí. Mikolanda naproti tomu udělá z lidí pitomce, když otevřeně řeknou jenom to, co vidí: rozhodčí pomáhají plzeňskému celku. Kdyby si radši piloval slovní zásobu a nepletl si (nejen) cizí slova v každé druhé větě.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 11.4.2016 19:23

http://fotbal.idnes.cz/rozhodnuti-sudih ... fotbal_par

Já jenom nechápu, že se ještě vůbec najdou pitomci, co sponzorujou fotbal. Kolik jim musí Pelta odlejvat z kyblíku, aby zbytek dostal na tyhle podvody s prádelníky.
:punking:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 21.4.2016 18:57

O2TV odvysílá k zápasu Sparty s Plzní kromě tradičního komentáře taky alternativní komentář, kde si vezmou rozhodčí na paškál Robert Henn a Ladislav Vízek.

To bude mouder, ale rád si to poslechnu :-)

http://www.o2.cz/spolecnost/tiskove-zpr ... hodci.html
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 28.4.2016 17:36

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... -mene.html

Oficiální tabulka od FAČR, kolik prvoligové a druholigové kluby v roce 2015 vyplatily těm pijavicím hráčským agentům. Teplice jsou v první lize na sedmém místě.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 6.5.2016 8:55

https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/cla ... tion-artcl

Tam jsou dobrý hlody. Třebas elitní český sudí Jílek. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.5.2016 9:50

Kozel píše:https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/773632-kritik-berbra-a-damkove-u-soudu-ostre-narazil.html#section-artcl

Mně se spíše zvedá kufr z toho soudu :punking:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 6.5.2016 10:29

JirkaXXL píše:
Kozel píše:https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/773632-kritik-berbra-a-damkove-u-soudu-ostre-narazil.html#section-artcl

Mně se spíše zvedá kufr z toho soudu :punking:

To musela být fraška:
Jak jednání u Obvodního soudu pro Prahu 9, jehož předsedou je bývalý předseda pražské fotbalové disciplinárky Alexander Károlyi mladší (syn dlouholetého předsedy DK fotbalového svazu), probíhalo? Soudkyně, která je současně šéfkou disciplinární komise Autoklubu ČR, podle informací Sportu postavila svůj rozsudek především na neprokázaném Kovaříkově tvrzení z rozhovoru pro Sport ze srpna 2015 (Berbr řídí budoucnost sudích, proto se ho bojí).

V něm sudí uvedl, že možným důvodem pro jeho vyřazení z listiny rozhodčích mohla být skutečnost, že byl označen za iniciátora akce, při níž si někteří arbitři po zimním soustředění na Madeiře požádali o odškodnění za zmeškaný let. Podstata rozhovoru, tedy že Berbr ovládá sudí místo Damkové, nebyla prý středem zájmu soudkyně.

Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/26 ... dvola.html
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.7.2016 9:50

Rádio Beat: Největší překvapení včerejšího přenosu finále ME: Karel Poborský = Bedřich Smetana hadr!
:yes:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.7.2016 4:11

Křetínský na iSport.cz od nové sezóny zpoplatnil všechny přenosy. Na druhou stranu jsou zavedena vcelku rozumná předplatná.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod AkaKchan » 28.11.2016 15:43

http://www.efotbal.cz/index.php?page=cl ... nek=172185

Nebylo to ostatně poprvé, co se na severu Čech Nenadálovi hrubě nevedlo. Na jaře 2014 po televizním zápase Teplice – Slavia (1:0) jsem o tomto arbitrovi v této rubrice napsal:

To jsou věci. :no:
AkaKchan
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Český fotbal