FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Bída a lesk českých médií

Obecné diskuse o českém fotbalu českých týmech, české reprezentaci, fotbalové generalitě atd.

Re: Bída a lesk českých médií

Příspěvekod Kozel » 6.5.2014 12:55

AkaKchan píše:http://sport.lidovky.cz/ivan-trojan-nesouhlasi-ani-s-fanousky-ani-s-peltou-fwf-/fotbal-prvni-liga.aspx?c=A140505_220927_ln-fotbal-prvni-liga_makr

Nebo jak některé týmy mají skvělý podzim a najednou jim na jaře forma záhadně zcela zmizí. Nevím, co si o tom mám myslet.

Že by myslel nějakej konkrétní tým? :giggle:

No jasně, Duklu, koho jinýho!
:hi:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 6.5.2014 20:15

AkaKchan píše:http://sport.lidovky.cz/ivan-trojan-nesouhlasi-ani-s-fanousky-ani-s-peltou-fwf-/fotbal-prvni-liga.aspx?c=A140505_220927_ln-fotbal-prvni-liga_makr

Nebo jak některé týmy mají skvělý podzim a najednou jim na jaře forma záhadně zcela zmizí. Nevím, co si o tom mám myslet.

Nevim, mozna spise Duklu ta je na jare hodne tragicka....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 6.5.2014 23:05

Tomas píše:

Nevim, mozna spise Duklu ta je na jare hodne tragicka....

Mnó, u Dukly je tohle jen letošní výjimka. A já to jeho vyjádření chápu jako pravidelně se opakující jev. Takže nejspíš myslel nás. Divil by se někdo?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 27.5.2014 15:11

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-ce ... oucen.html

Tak FK Loučeň jo? To jsem tedy nevěděl.
AkaKchan
Registrovaný člen

Kultůra za 500

Příspěvekod Kozel » 16.7.2014 13:47

Jeden melodickej návrh na koververzi pro Addaxe:
https://www.youtube.com/watch?v=A__CA01niRA
Kozel
Registrovaný člen

Re: Kultůra za 500

Příspěvekod Addax » 16.7.2014 15:00

Kozel píše:Jeden melodickej návrh na koververzi pro Addaxe:

To docela jde, i když mi to silně připomíná Chinaski.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.7.2014 16:46

Addax píše:

A na tom je něco špatného? :-))

Pohoda, klídek, tabáček je přece motto našeho vedení. Dobře, s tím tabáčkem si nejsem úplně jistý :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mali » 16.7.2014 18:53

JirkaXXL píše:
Addax píše:

A na tom je něco špatného? :-))

Pohoda, klídek, tabáček je přece motto našeho vedení. Dobře, s tím tabáčkem si nejsem úplně jistý :-D

Myslíš to vedení, co za rok dokázalo přivézt hráče jako Litsingi, Nivaldo, Krob, tedy jedny z nejlepších hráčů na svých postech v GL/SL a dostat úroveň Tp fotbalu o stupeň výš a vrátit diváky na Stínadla? :giggle:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.7.2014 19:15

Mali píše:Myslíš to vedení, co za rok dokázalo přivézt hráče jako Litsingi, Nivaldo, Krob, tedy jedny z nejlepších hráčů na svých postech v GL/SL a dostat úroveň Tp fotbalu o stupeň výš a vrátit diváky na Stínadla? :giggle:

To aby se Heidenraich začal bát o místo :up2:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mali » 16.7.2014 19:33

JirkaXXL píše:
Mali píše:Myslíš to vedení, co za rok dokázalo přivézt hráče jako Litsingi, Nivaldo, Krob, tedy jedny z nejlepších hráčů na svých postech v GL/SL a dostat úroveň Tp fotbalu o stupeň výš a vrátit diváky na Stínadla? :giggle:

Tyhle ambice nemám, ale jinak díky!
Musí tu někdo vyvážit tu tvoji nevraživost... :giggle: ;-)
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.7.2014 19:40

Mali píše:
JirkaXXL píše:

Ty říkáš nevraživost, já říkám zkušenost :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mali » 16.7.2014 19:51

JirkaXXL píše:
Mali píše:
JirkaXXL píše:

Ty říkáš zkušenost, já říkám zbytečná kritika ;-)
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 16.7.2014 19:56

Mali píše:
JirkaXXL píše:
Mali píše:
JirkaXXL píše:

A nebo jinak... Skoč za Šedlbauerem, že to umíš dělat lépe jak Hrdlička za půlku peněz a já ti můžu dělat toho Heindenraicha :-))
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.7.2014 20:03

Mali píše:
JirkaXXL píše:
Mali píše:
JirkaXXL píše:

Jak myslíš ;-) :handshake:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 16.7.2014 20:05

Mali píše:
Mali píše:
JirkaXXL píše:
Mali píše:
JirkaXXL píše:

A nebo jinak... Skoč za Šedlbauerem, že to umíš dělat lépe jak Hrdlička za půlku peněz a já ti můžu dělat toho Heindenraicha :-))

Nepokoušej mě ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mali » 16.7.2014 20:11

JirkaXXL píše:
Mali píše:
JirkaXXL píše:
Mali píše:
JirkaXXL píše:

Jak myslíš ;-) :handshake:

:yes: :handshake:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 19.7.2014 4:09

Dovolím si zde navázat na Addaxovo oblíbené téma STOP PONDĚLKŮM :-P

Jak jsem pochopil z rozhovoru při přestávce superpoháru, tak pondělky nekončí úplně. Česká televize má právo první, druhé a čtvrté volby. Čtvrtou může, ale nemusí využít. Pokud ji však využije, je pouze na ní, jestli si nevybere pondělí.

Slovak Sport má jedinou volbu, v pořadí třetí, vždy pro páteční předehrávku ve 20:15. ČT Sport má tři volby, jak jsem psal. První pro sobotu po 20. hodině. Druhou pro neděli. Do konce srpna po 20. hodin, pak odpoledne. Může si ještě vybrat čtvrtý zápas, který může vysílat kdykoliv v rozmezí pátek až pondělí.

Kolega z televizní branže mi to potvrdil. Ještě přidal zajímavost, že Slovak Sport a Česká televize se přou, jestli ČT Sport může tu svou třetí, celkově čtvrtou volbou vysílat dříve než Slovak Sport svou jedinou, celkově třetí. Jde prý o to, že Slovak Sport je přesvědčen, že má právo z každého kola vysílat první zápas. Tím pádem by ČT Sport nemohl v pátek nasadit zápas dřív než po odehrání zápasu na kanálu Slovak Sport, který má výkon ve 20:15.

Pokud má Slovak Sport pravdu, tak ČT Sport fakticky zbývá právě to nenáviděné pondělí. Těžko budou dávat dva zápasy v jeden den. Na sobotu přitom mají první volbu a na neděli druhou. O víkendu se navíc hrají další méně atraktivní sporty, které chce Česká televize vysílat přímým přenosem, aby si na ní radní nedošlápli, že neplní veřejnoprávní poslání.

Tím pádem mi pořád z toho vychází, že když si vybere svůj třetí zápas (celkově čtvrtá volba), pondělí je pro Českou televizi nejpřijatelnější. A ještě jedna věc. Velké slovo ve výběru přenosů má v České televizi hlavní reportér fotbalových zápasů Pavel Čapek. Ten je velkým zastáncem pondělních přenosů. Respektive prý prosazuje myšlenku, že televize pumpuje do fotbalu přes nákup práv velké peníze, takže fotbal jí musí vyjít vstříc, i když se to fanouškům nelíbí. Mají to vnímat jako ekonomickou realitu.

:punking:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 17.12.2014 12:57

Zajímavé, jak sportovní bulvár nemůže přijít na jméno Lavičkovi a chytá se povzdechu Baroše nad změnou trenéra v Baníku a snaží se rozehrát kauzy, o kterých by se dalo psát přes svátky.
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.12.2014 19:37

Kozel píše:Zajímavé, jak sportovní bulvár nemůže přijít na jméno Lavičkovi a chytá se povzdechu Baroše nad změnou trenéra v Baníku a snaží se rozehrát kauzy, o kterých by se dalo psát přes svátky.

Lavička mi ale přijde na odvolání, pokud si chce Sparta pořád hrát na něco extra (tu podmínku zdůrazňuji). Pod jeho vedením minulou sezónu vypadla evropských z pohárů už na začátku sezóny. Letos nezvládla klíčové zápasy na evropské scéně. Liga mistrů unikla. Evropská liga vydržela jenom do konce podzimu, což nebyl vytyčený cíl.

V létě příchozí hráče nedokázal dosud zapracovat do sestavy. Loni sice udělal titul, ale s nemalou pomocí. Sparta hrála jenom domácí ligu. Plzeň hrála na více frontách a ještě odešel Vrba. Přijde mi proto, že ten titul spíš Plzeň ztratila než Sparta získala. Totéž domácí pohár. Pořád jsou to samozřejmě dvě nejcennější domácí trofeje v jedné sezóny. To ano. Nicméně při nákladech, které Křetínský platí ze svého, zřejmě Lavičku věčně ve funkci neochrání.

Židle už se pod ním houpe potřetí kvůli nezdarům na evropské scéně. Srovnejme si to s tím, jak třeba Straka vylítl jak namydlený blesk. Ne, že bych půlročního trenéra chtěl glorifikovat, ale byl odvolán v době, kdy Sparta vedla ligu a dohrála v základní skupině Ligy mistr. Tenkrát to bylo málo. Dnes Sparta nevede ligu a dohrála v základní skupině Evropské ligy, což navíc byla jenom cena útěchy po projetém souboji o Ligu mistrů.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 18.12.2014 9:13

JirkaXXL píše:Lavička mi ale přijde na odvolání, pokud si chce Sparta pořád hrát na něco extra (tu podmínku zdůrazňuji).

Vypadá to, že to Lavička ustojí. V Čechách je lepší jen Vrba (na Ščasného si na štěstí nikdo nepomyslel). Cizí trenér by asi nedokázal komunikovat s Hřebíkem a měnit celkovou koncepci klubu je předčasné. Konec konců, kádr, který měl Lavička k dispozici mohl být taky lepší.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 19.12.2014 19:09

Kozel píše:
JirkaXXL píše:Lavička mi ale přijde na odvolání, pokud si chce Sparta pořád hrát na něco extra (tu podmínku zdůrazňuji).

Vypadá to, že to Lavička ustojí. V Čechách je lepší jen Vrba (na Ščasného si na štěstí nikdo nepomyslel). Cizí trenér by asi nedokázal komunikovat s Hřebíkem a měnit celkovou koncepci klubu je předčasné. Konec konců, kádr, který měl Lavička k dispozici mohl být taky lepší.

Asi máš pravdu. Lavičku zkrátka zachrání, že nikdo lepší není. Cizí trenér by navíc vyšel draho, pokud by nešlo o stejnou komedii jako ve Slavii s tím holandským šaškem. To už bude lepší Lavičkovi dopřát dva až tři kvalitní hráče hodné základu, které půjde výhledově prodat ven. Hlavně útočníka.

Divím se, že se Ščasný vůbec neskloňuje ani v médiích. On sice kdysi deklaroval, že jestli vůbec ještě někoho bude trénovat, tak jedině teplický tým, ale názory a postoje se mění. Abychom se ještě během zimy nedivili, ale raději nebudu volat na osud ..
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 2.2.2015 0:40

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... operi.html
Zajímavý počtení. Jen to do těch hráčů všechno dostat. A je to. B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 25.2.2015 12:53

http://www.efotbal.cz/clanek-145053-Pre ... se....html

Bývalý český reprezentant s minulostí v anglické, francouzské či turecké nejvyšší soutěži, jenž se po neúspěšné anabázi v Teplicích aktuálně připravuje ...

He? :-O
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 25.2.2015 12:54

AkaKchan píše:http://www.efotbal.cz/clanek-145053-Prestupove-okno-v-Polsku-jeste-neskoncilo,-zajem-je-o-Barose....html

Bývalý český reprezentant s minulostí v anglické, francouzské či turecké nejvyšší soutěži, jenž se po neúspěšné anabázi v Teplicích aktuálně připravuje ...

Asi tím je myšleno, že hrál proti nám prd :giggle:
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.2.2015 16:39

redkaf píše:
AkaKchan píše:http://www.efotbal.cz/clanek-145053-Prestupove-okno-v-Polsku-jeste-neskoncilo,-zajem-je-o-Barose....html

Asi tím je myšleno, že hrál proti nám prd :giggle:

Spíš si bahní v lázních a doléčuje nožky.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 31.3.2015 14:44

Kvůli ČT se náš ligový zápas s Plzní přesouvá z původní soboty na pondělí. Když už se udělala výjimka (jak jinak než s Teplicemi) a udělal se přesun, tentokrát už ne aspoň pravidelný, ale mimořádný - přesto mi tu chybí zdůvodnění tohoto přesunu. To by snad mělo být vždy, ne? A ne jenom suché oznámení:
http://www.synotliga.cz/clanek/8605-upesnn-24-kola-nechyb-ti-televizn-penosy-a-pondln-dohrvka.html
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 31.3.2015 18:34

Addax píše:Kvůli ČT se náš ligový zápas s Plzní přesouvá z původní soboty na pondělí. Když už se udělala výjimka (jak jinak než s Teplicemi) a udělal se přesun, tentokrát už ne aspoň pravidelný, ale mimořádný - přesto mi tu chybí zdůvodnění tohoto přesunu. To by snad mělo být vždy, ne? A ne jenom suché oznámení:
http://www.synotliga.cz/clanek/8605-upesnn-24-kola-nechyb-ti-televizn-penosy-a-pondln-dohrvka.html

Oni se tak budou zpovídat fotbalovým fanouškům a televizním koncesionářům :evil:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 1.4.2015 4:21

Martin Hyský se ve studio na ČT Sport před utkáním Slovensko - Česko nechal slyšet, že David Lafata si ocenění Fotbalista roku zaslouží mimo jiné proto, že je to charakterní hráč a člověk. No, dva týdny nazpět bych s ním souhlasil, ale nyní je to minimálně špatně zvážené načasování vychvalování lidských kvalit jmenovaného.

Psal jsem tu, že to ocenění bych mu taky dal, ale teď ho vyzdvihovat za charakter? Trochu nedomyšlené. Zřejmě to Hyský prohlásil z patra, protože nevěřím, že by někdo pustil před kameru takto připravený dialog moderátor - expert, který v aktuálním kontextu může znít jako výsměch či provokace.

Prostě mediální nešikovnost. A to tam ani nebyl Josef Němec, ze kterého padají ještě větší perly. Hyský mezi fotbalovými experty patři k tomu lepšímu, co ČT pouští k mikrofonu, ale tohle byl vážně přešlap. Aby spolupracovník sportovního kanálu veřejnoprávní televize vyzdvihoval charakterové kvality aspiranta na titul Simulant roku a ocenění Nesportovní čin roku ...

:no:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 1.4.2015 7:13

JirkaXXL píše:Martin Hyský se ve studio na ČT Sport před utkáním Slovensko - Česko nechal slyšet, že David Lafata si ocenění Fotbalista roku zaslouží mimo jiné proto, že je to charakterní hráč a člověk. No, dva týdny nazpět bych s ním souhlasil, ale nyní je to minimálně špatně zvážené načasování vychvalování lidských kvalit jmenovaného.

Psal jsem tu, že to ocenění bych mu taky dal, ale teď ho vyzdvihovat za charakter? Trochu nedomyšlené. Zřejmě to Hyský prohlásil z patra, protože nevěřím, že by někdo pustil před kameru takto připravený dialog moderátor - expert, který v aktuálním kontextu může znít jako výsměch či provokace.

Prostě mediální nešikovnost. A to tam ani nebyl Josef Němec, ze kterého padají ještě větší perly. Hyský mezi fotbalovými experty patři k tomu lepšímu, co ČT pouští k mikrofonu, ale tohle byl vážně přešlap. Aby spolupracovník sportovního kanálu veřejnoprávní televize vyzdvihoval charakterové kvality aspiranta na titul Simulant roku a ocenění Nesportovní čin roku ...
:no:

To máš Jirko těžký. Hyský je fotbalista a ví. že hráč tohle dělá instinktivně a pak teprve přemejšlí. Kdyby to měl Lafata promyšlený, tak s vědomím mediálního humbuku a stavu Fotbalisty roku, neskočí. Ale s vědomím o jak velký bakšiš Sparta může přijít se mu může spustit krev sama.
Už v žáčcích se takhle ti nejlepší vymrštili a měli srandu z toho pitomce, kterej jim na to naběh a tu nohu jim tam poskytl. Mohl jsem jim dávat za trest kolečka, kliky, čištění kopaček, nic naplat, kopírovali hvězdy dál. V basketu je tohle odstraněný tím, že když dáš koš s faulem při střelbě, máš ještě možnost trestného hodu navrch. Možná, kdyby se po gólu s faulem kopala ještě penalta, tak by filmování ve vápně časem ubylo. Ale jen přesným rozhodováním rozhodčích se tohle neodbourá.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.4.2015 20:56

Kozel píše:To máš Jirko těžký. Hyský je fotbalista a ví. že hráč tohle dělá instinktivně a pak teprve přemejšlí. Kdyby to měl Lafata promyšlený, tak s vědomím mediálního humbuku a stavu Fotbalisty roku, neskočí. Ale s vědomím o jak velký bakšiš Sparta může přijít se mu může spustit krev sama.

To poslední klidně věřím :-D

Ale o nějakém instinktu bych nemluvil. Kdyby měl opravdu takový charakter hodný vychvalování ve veřejnoprávním médiu, měl dost času po instinktivním pádu přijít za rozhodčím a přiznat barvu. Ale to jsem hodně naivní, já vím.

Tohle byla klasika českého fotbalu: rozhodčí se v tak pozdní minutě vyloženě modlí, aby mu nějaký hráč sehrál pád. Zvlášť, když předtím omylem neuznal regulérní gól, protože si myslel, že Sparta má dost šancí, aby dala branku, o které nebude sporu.

Kozel píše:Už v žáčcích se takhle ti nejlepší vymrštili a měli srandu z toho pitomce, kterej jim na to naběh a tu nohu jim tam poskytl. Mohl jsem jim dávat za trest kolečka, kliky, čištění kopaček, nic naplat, kopírovali hvězdy dál.

No právě proto bych obzvlášť ve veřejnoprávním médiu neglorifikoval charakter hráče, který sebou praští v televizním přenosu, na nějž se dívají - plácnu číslo - desítky tisíc dětí.

Může se stát, že Hyský řekne něco blbě načasovaného, ale ještě je tam přece televizní profesionál, který by ho měl usměrnit. Stačila jedna větička. „... škoda, že si svou pověst zrovna nedávno pošramotil nasimulovaným pádem, po kterém Sparta vyhrála gólem z penalty“.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 2.4.2015 8:26

Mě to celé trochu připomíná vztah s telefonním operátorem, akorát fotbal ke smlouvě s divákem nikde nezveřejnil ani tím nejmenším písmem všeobecné podmínky. Víc než morálka fotbalistů mě zajímá jaké mechanismy nabídne nová organizace pro 1. a 2. ligu, aby navenek vypadala čistá a rozhodování se blížilo rovině. A tady neočekávám zázraky. Přitom by Plzeň, Sparta a Jablonec měli být rovni Varnsdorfu, Vlašimi a Kolínu. Už vidím ty tahanice o vyhřívané trávníky a umělé osvětlení.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 10.6.2015 7:39

http://hokej.idnes.cz/vladimir-ruzicka- ... entace_lge
Běžná praxe ve sportu. Myslíte si, že v tenisu, atletice, cyklistice, lyžování a nevím v čem ještě, se dostane dítě k tomu pravému trenérovi jen svým talentem a pílí? O fotbalu radši nemluvě. Jsem zvědav, jak to zametou pod koberec, aby neutrhli lavinu. Už přestávají citovat ty maminky a tatínky, kteří jmenovali Most a Brno, snaží se to udržet jen ve Slávii.
B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 10.6.2015 9:52

Kozel píše:http://hokej.idnes.cz/vladimir-ruzicka-hokej-07m-/reprezentace.aspx?c=A150609_120921_reprezentace_lge
Běžná praxe ve sportu. Myslíte si, že v tenisu, atletice, cyklistice, lyžování a nevím v čem ještě, se dostane dítě k tomu pravému trenérovi jen svým talentem a pílí? O fotbalu radši nemluvě. Jsem zvědav, jak to zametou pod koberec, aby neutrhli lavinu. Už přestávají citovat ty maminky a tatínky, kteří jmenovali Most a Brno, snaží se to udržet jen ve Slávii.
B-)

Podle me je to vsude, jen nevim proc se vozej jen po Ruzickovi. Ze by msta ze Slavie? Nebo ze by slo o neco jineho?
Jinak co vim, v Litvinove se bez obalky take drive hrat nedalo, ale nevim jak je to ted. A nedelam si iluze, ze jinde, by tomu bylo jinak. A co tyce jinych sportu, asi to bude podobne. Protoze tohle neni o sportech, ale o lidech. A bohuzel lide jsou s prominutim skurveny predchozim rezimem. Tenkrat byl nedostatek a bez handlu a uplatku to jinak neslo. A v lidech to pretrvalo dodnes. Takze nejen, ze lide uplatek daji(protoze to ostatni taky tak delaji), ale jsou schopny si o nej i rict(vdyt ostatni je take berou).
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 10.6.2015 10:34

Jabqooo píše:
Kozel píše:http://hokej.idnes.cz/vladimir-ruzicka-hokej-07m-/reprezentace.aspx?c=A150609_120921_reprezentace_lge
B-)

Podle me je to vsude, jen nevim proc se vozej jen po Ruzickovi. Ze by msta ze Slavie? Nebo ze by slo o neco jineho?
Jinak co vim, v Litvinove se bez obalky take drive hrat nedalo, ale nevim jak je to ted. A nedelam si iluze, ze jinde, by tomu bylo jinak. A co tyce jinych sportu, asi to bude podobne. Protoze tohle neni o sportech, ale o lidech. A bohuzel lide jsou s prominutim skurveny predchozim rezimem. Tenkrat byl nedostatek a bez handlu a uplatku to jinak neslo. A v lidech to pretrvalo dodnes. Takze nejen, ze lide uplatek daji(protoze to ostatni taky tak delaji), ale jsou schopny si o nej i rict(vdyt ostatni je take berou).

Je to tak. Je to schizofrenie. Člověk si pak říká, kdyby šel život vrátit a žít ho znovu, tak tehdá, když jsem dal, bych nedal a tehdá když jsem nedal, tak bych dal.
:-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 10.6.2015 14:26

Tak to ženou trochu jinudy. Stejnou teorii použil na tiskovce hokejový svaz.
http://hokej.idnes.cz/sef-chomutova-sto ... _hokej_par
Jestli dali dohromady všechny ty případy na Slávii správně do účetnictví, tak by měl být Růža z obliga. Jenže. Už to nemá jen ve svejch rukách. Bude to pěkný svinstvo a spousta vedlejších zájmů a pravdu nikdo nenajde. Kroupa je stejnej pacholek jako Klíma a s tím mám zase osobní zkušenost já. Co nevědí, to vymyslí, hlavně, aby to byl příběh.
:down:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.6.2015 18:01

Klasická objednaná anti-kampaň přes bulvár. Na rozdíl od většiny lidí v mém okolí odmítám přistoupit na handrkování o vině a nevině. Od toho jsou jiní, kteří by alespoň teoreticky měli mít relevantní informace k objektivnímu rozhodnutí.

Já si spíš všímám způsobu manipulace veřejností přes bulvár. Docela jsem zvědavý, kdo měl zájem Růžičku ponořit do žumpy hlavou napřed.

Ostudné je, že se dnes dá objednat téma i u veřejnoprávního Radiožurnálu. Vinen či nevinen, rozpoutání kampaně vykazuje všechny rysy zakázkové práce. Nejde o práci novináře - hlídacího psa demokracie. To je utopická představa.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 12.6.2015 1:00

Nova troubí do světa, že Trpišovský šel do Liberce, kterému dal přednost před Slavií a Teplicemi. Ta přednost mi nedává smysl. Potom použili ještě trochu jiný obrat, že o něj Slavie a Teplice měly zájem. Otázka je: kdy? Co bylo dřív?

Nova zmotá páté přes deváté, ale přesto mě trochu děsí, že by její verze mohla být pravdivá. Dosud jsem to vnímal tak, že Trpišovský byl ve hře jen do chvíle, než se ukázal být dostupný Vavruška. Sportovní noviny to ale prezentovaly tak, že Trpišovský nám dal košem a vybral si Liberec.

Takže to jsme ještě teď hledali trenéra? To je přece blbost. Vavruška byl oznámen hned po posledním ligovém kole. Ta jejich verze by dávala smysl jedině, že Trpišovský by byl s Libercem domluvený na nahrazení Vavrušky už dříve a Teplice se jenom svezly s libereckou změnou trenéra.

No, doufám, že je to pouze novinářský diletantismus :-/
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Bobík » 12.6.2015 1:45

JirkaXXL píše:No, doufám, že je to pouze novinářský diletantismus :-/

Kéž by! Nicméně verze televize Nova dává větší smysl a vysvětluje uspokojivěji, proč by se někdo od pohárového klubu dral do krizí zmítaných Teplic.

Inu, jednoduše proto, že by si ho pohárový klub beztak nenechal, takže si s kamarádem vyšli vstříc (pánové Skýpala a Vavruška). Mně zní právě tato varianta podstatně přesvědčivěji. Vlastně až moc přesvědčivě na to, aby šlo o pouhý omyl ve sledu událostí.

Zpětně by dávalo smysl více věcí. Klub nikdy nedementoval, že by trenéru Radovi nabídl dvakrát nový kontrakt, jak on sám hrdě tvrdil. Pan kovařík seděl hned vedle a jediné co udělal bylo, že utnul další dotazy novinářů na toto téma.

Dávat panu Radovi nový kontrakt a chtít plnit to, co bylo po posledním zápase řečeno, hmm, větší rozpor snad nemůže existovat. Aby se během jedné sezóny z ligového klubu sami zdekovali dva trenéři (Ščasný, Rada) a třetí mu dal rovnou košem (Trpišovský), to by znamenalo už hodně velký zápach uvnitř.

Neděsí vás to? Po včerejších zprávách tu myšlenku bohužel nedokážu zapudit.
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.6.2015 2:04

Bobík píše:Aby se během jedné sezóny z ligového klubu sami zdekovali dva trenéři (Ščasný, Rada) a třetí mu dal rovnou košem (Trpišovský), to by znamenalo už hodně velký zápach uvnitř. Neděsí vás to? Po včerejších zprávách tu myšlenku bohužel nedokážu zapudit.

Uhrin ml. by byl čtvrtý, když chceš stavět na žvástech médií :giggle:

Já to sem hodil spíš jako perličku, protože si živě dovedu představit, že Nova ještě ani nezaznamenala Radův odchod z Teplic a Vavruškův z Liberce, takže zaměnila příčinu a následek.

Včera to ostatně byla jedna perla za druhou včetně obvyklé mediální masáže o štědré EU. Ty zprávy se dají sledovat výhradně jako zábava, ale asi je až moc lidí bere vážně. A podle toho to tu také vypadá …

:suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jan Janek » 12.6.2015 6:04

Vám to říkám pořád, že moc čumíte na bednu. Jděte se radši proběhnout :-D
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 12.6.2015 7:32

Bobík píše:

Kéž by! Nicméně verze televize Nova dává větší smysl a vysvětluje uspokojivěji, proč by se někdo od pohárového klubu dral do krizí zmítaných Teplic.

Inu, jednoduše proto, že by si ho pohárový klub beztak nenechal, takže si s kamarádem vyšli vstříc (pánové Skýpala a Vavruška). Mně zní právě tato varianta podstatně přesvědčivěji. Vlastně až moc přesvědčivě na to, aby šlo o pouhý omyl ve sledu událostí.

Zpětně by dávalo smysl více věcí. Klub nikdy nedementoval, že by trenéru Radovi nabídl dvakrát nový kontrakt, jak on sám hrdě tvrdil. Pan kovařík seděl hned vedle a jediné co udělal bylo, že utnul další dotazy novinářů na toto téma.

Dávat panu Radovi nový kontrakt a chtít plnit to, co bylo po posledním zápase řečeno, hmm, větší rozpor snad nemůže existovat. Aby se během jedné sezóny z ligového klubu sami zdekovali dva trenéři (Ščasný, Rada) a třetí mu dal rovnou košem (Trpišovský), to by znamenalo už hodně velký zápach uvnitř.

Tohle je snad i na knížku. :suicide:
hans85

Příspěvekod Kozel » 12.6.2015 9:15

hans85 píše:
Bobík píše:

Tohle je snad i na knížku. :suicide:

Na modrou? :-P
Škatulata batulata se přeci nehrajou postupně, ale najednou se všemi. Takže to dávání košem nastane, když někdo podepíše první. Tím impulzem mohl být Vavruška, když Liberec začal jednat s Lavičkou. Trpišovský si myslím jedná dost pod vlivem Horníka a tak čeká, jak se vyvine situace ve Slávii. Ortel nad Radou byl vyřčen, odhaduji, nejpozději na Dukle. Ale možná už dříve, vybavuje se mi reakce Koviho při jedné tiskovce, kdy Rada místo, aby si sypal popel na hlavu za projebanej zápas, tak vesele fabuloval o hledání hráčů pro příští sezonu. Kovi sjel Radu pohledem, že by si od něho prase kost nevzalo. To jsem si řekl, aha Rada končí a je jedinej, kterej to ještě neví.
Podle mně, nastávající sezóna už bude zcela pod "obrozeným" vedením, dle vůle sklárny bez reliktů minulého století, zcela odříznuta od Popovičových časů. Pokud je ve vedení tolik hniloby, jak tvrdí Bobík, tak se to musí potvrdit v plné nahotě. Já jeho názor nesdílím a jsem optimista.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 12.6.2015 9:51

Bobík píše:

Taková monstrkonspirace z reportáže tv nova? pane jo... to chce i nějakou motivaci Bobíku, což?
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 12.6.2015 11:42

Jak to tak dnes čtu, že by obrat v myšlení teplických fanoušků? :applause:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.6.2015 12:08

Mali píše:Jak to tak dnes čtu, že by obrat v myšlení teplických fanoušků? :applause:

Že by obrat v myšlení a komunikaci teplického vedení? Je to spojený nádobí. :giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.6.2015 12:40

Jan Janek píše:Vám to říkám pořád, že moc čumíte na bednu. Jděte se radši proběhnout :-D

:yes: ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 12.6.2015 14:31

Kozel píše:
Mali píše:Jak to tak dnes čtu, že by obrat v myšlení teplických fanoušků? :applause:

Že by obrat v myšlení a komunikaci teplického vedení? Je to spojený nádobí. :giggle:

Tak půl na půl ;-)
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.7.2015 19:34

Když už se kousek vedle probírá televize:

docela se těším na O2 Sport. Co vy? Mě se hrozně líbí interaktivita, která právě u sportu může mít pořádné grády.

Například možnost přepínat si mezi kamerami u českých ligových zápasů se mi zamlouvá. Zatím mají zkoušet dvě, časem jsou ochotni přidávat, takže na každé tribuně by mohla být jedna. Navíc prý testují dron s kamerou, takže by se mohlo dát dívat z ptačí perspektivy. Dron vyjde levněji než lanovka na každém stadionu.Uvažují také o dvou zvukových stopách, aby si divák vybral, jestli chce sledovat zápas s komentářem nebo jenom se zvukem z ruchových mikrofonů.

U Ligy mistrů si zase zápas naživo bude volit sám divák, takže není odkázán na výběr, který za něj učinila televize. Vybírat půjde ze všech zápasů, takže jeden libovolný naživo a další podle chuti ze záznamu přes set-top-box, počítač, tablet nebo mobil. Nahrávání na nějaký primitivní rekordér není nutné. Zpětné zhlédnutí plus cloudové úložiště nahrávek to jistí. Smrt lineární televizi!

Motoristické sporty mě moc nezajímají (zvlášť ty přeregulované pravidly jako je F1), ale z technického hlediska se mi líbí možnost přepnout z běžného přenosu na pohled z kamery na monopostu kteréhokoliv jezdce, takže se divák bude dívat téměř jeho očima. Už se to testuje na Sport 1 v O2TV. Jen houšť a větší kapky. nápady jsou to dobré, ale ještě to pořád můžou zmrtvit.

:giggle: :applause: :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 20.7.2015 21:43

Jestli je to takhle, tak klobouček. Ale znáš to, musí si to člověk osahat a vyzkoušet, aby mohl hodnotit...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.8.2015 19:32

Jak dlouho ještě budou média s Jabloncem oslavovat jeho výročí? I pražská „S“ mohou závidět tu servilitu. Nemluvě o kontrastu s pozorností (ne)věnovanou našemu výročí. Co naplat, pan předseda je pan předseda. Švestičky ze zahrádky ...

:suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

PředchozíDalší

Zpět na Český fotbal