FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

České soutěže a týmy

Obecné diskuse o českém fotbalu českých týmech, české reprezentaci, fotbalové generalitě atd.

Re: České soutěže a týmy

Příspěvekod Kozel » 13.1.2017 12:16

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.1.2017 14:38

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 26.1.2017 12:04

http://plzensky.denik.cz/fotbal_region/ ... 70126.html

Aidin do Řecka. Držím palec ať se chytí...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 9.2.2017 8:27

Chukwumu nechce ani Ústí. Teď to bude zkoušet v Brozanech. To je tedy perspektiva.
Když jsem to tady před časem psal, že z něj nic nebude, tak mě tady někteří (djrhedy, NIN a další) div nepověsili. :-P :suicide:

A ta naše slavná juniorka, ze které by měli hráči posílit áčko, dostala v Ústí nářez 8:1. Tak by mě zajímalo, koho by zdejší znalci posunuli z juniorky do áčka.
http://ustecky.denik.cz/fotbal_region/c ... 70208.html
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.2.2017 20:59

prokopecholy píše:Chukwumu nechce ani Ústí. Teď to bude zkoušet v Brozanech. To je tedy perspektiva.
Když jsem to tady před časem psal, že z něj nic nebude, tak mě tady někteří (djrhedy, NIN a další) div nepověsili. :-P :suicide:

Chukwuma je velká záhada. S Vavruškou se rozhádal. Následné hostování sabotoval. Vrátil se do juniorky, kde si ho Pekař srovnal. Začal sázet góly, ovšem do áčka zůstaly dveře zavřené. Ostentativně.

Potom přišla ta podivná záležitost s jeho srdcem. Tady končil po nějaké době (údajného) léčení, že už to nepůjde. Za pár týdnů to ovšem zkoušel ve druhé lize. V téhle části příběhu je otázka kdo, koho a proč tahal za fusekli.

O to více těžko říct, kde je nyní jeho hlavní problém. Herní? Mentální? Zdravotní? S africkými hráči to tak ale někdy bývá. Nějaký záblesk talentu je vidět, ovšem různé a často těžko uvěřitelné okolnosti ho zadupou do země.

prokopecholy píše:A ta naše slavná juniorka, ze které by měli hráči posílit áčko, dostala v Ústí nářez 8:1. Tak by mě zajímalo, koho by zdejší znalci posunuli z juniorky do áčka.

Tenhle výsledek s tímhle soupeřem v dané době není na dělání závěrů. Navíc jsem tu už psal, že aktuální kádr není žádná sláva. Loňské stříbrné mužstvo bylo silnější. Z té generace se ostatně alespoň někteří hráči k áčku přibližují (byť přes zastávky na hostování).

Aktuálně potenciál vidím spíš v U17 a U19. Žitný a Šilhan se už ostatně připravují s áčkem, i když zřejmě budou kopat spíš za juniorku. Uvidíme, jestli si Pekař některé další hráče nevytáhne do juniorky z dorostů. Několik jmen by mě napadalo.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 9.2.2017 21:54

Chukwuma zřejmě bude zdravotně limitován, tak asi nechce úplně seknout s fotbalem a zkouší to v nižší soutěži, která není tak náročná. Ta mezera je 4 měsíce. Nikoli pár týdnů. Vyšetření mohla za tu dobu ukázat, jak vážné to je. Spíš mě zajímá, co na to ti, kteří tu obvinili klub ze lhaní, že si to vymyslel a v Ústí hrát může. Zjevně nemůže a bude hrát až čtvrtou soutěž...
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 9.2.2017 22:04

prokopecholy píše:Chukwumu nechce ani Ústí. Teď to bude zkoušet v Brozanech. To je tedy perspektiva.

A ta naše slavná juniorka, ze které by měli hráči posílit áčko, dostala v Ústí nářez 8:1. Tak by mě zajímalo, koho by zdejší znalci posunuli z juniorky do áčka.

To, že celá juniorka dostala klepec od Ústí, ještě neznamená, že jsou tam samí nepoužitelní hráči. Oni asi logicky ti hráči pro A- mužstva obvykle všude na světě musí přes ty juniorky většinou projít. Taky je jasné, že ne všichni na to Ačko či první ligu mají. Jinak dost zbytečný flame.

Chukwuma měl zjevně problémy jinde než ve fotbalové kvalitě. Zbytek je zbytečný flame obzvlášť pokud za tím stojí skutečné zdravotní problémy.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.2.2017 22:46

djrhedy píše:Chukwuma zřejmě bude zdravotně limitován, tak asi nechce úplně seknout s fotbalem a zkouší to v nižší soutěži, která není tak náročná. Ta mezera je 4 měsíce. Nikoli pár týdnů. Vyšetření mohla za tu dobu ukázat, jak vážné to je. Spíš mě zajímá, co na to ti, kteří tu obvinili klub ze lhaní, že si to vymyslel a v Ústí hrát může. Zjevně nemůže a bude hrát až čtvrtou soutěž...

Já na tom rozporu trvám! Řečeno bylo, že ústecké trenéry nepřesvědčil. Že by byl zdravotně limitován, o tom ani slovo.

Tady marodil resp. nehrál několik měsíců, než přišla zpráva, že končí, protože už to nepůjde. To bylo dost času na všemožná vyšetření. Když tu končil, že už to nepůjde, to se psal konec září. Už v samém úvodu ledna se objevil v přípravě v Ústí. To rozpětí jsou tedy tři měsíce. Co by za tu dobu chtěl ze srdcem dělat, to vážně nevím.

A že by si profesionální klub vzal do přípravy hráče chabrus na srdce, tomu se mi nechce věřit. Kdyby se něco stalo, jenom marketingově by to byl kardinální průšvih (na ústecké radnici by politici byli opravdu nadšení). Nějaký ústupek zdravotním omezením bych taky smetl ze stolu, protože na fyzičku není mezi první a druhou ligou zásadní rozdíl.

Já netvrdím, že klub musel nutně lhát. Naopak to on mohl být obelhán. Vůbec bych nezatracoval variantu, že to byla nějaká komedie, aby hráče uvolnil, protože se mu tady už nechtělo pokračovat. Stožický si taky opatřil lékařské potvrzení, že po vyřazení z kádru áčka nemůže nastupovat za juniorku.

Jak jsem začal, tak skončím: z mého pohledu velká záhada.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 10.2.2017 8:34

"Sovy nejsou, čím se zdají být." ;-)
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.2.2017 21:48

A je tu jaro, to se pozná podle toho jak kvetou rozhodčí. Stále totéž a ve prospěch těch samých. Má cenu ještě na tohle divadlo chodit a nechat ze sebe dělat blbce?
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1- ... novat.html
http://tv.isport.blesk.cz/video/3263086 ... i-roh.html
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 19.2.2017 6:02

Michael Lüftner na úvod místo Jiřího Bílka?! :surprised:

Čekal jsem, že bude ve Slavii začínat na tribuně, ovšem třeba je to tak, jak říkal trenér Miroslav Beránek ve studiu O2 Sport (O2 Fotbal). Jinak mi to přijde nelogické rozbíjení fungující stoperské dvojice. No, co se přes zimu ve Slavii nerozbilo, že ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 21.2.2017 12:27

Včera byl Potočný možná nejvýraznějším hráčem Liberce. Myslím, že ho bylo škoda nechat odejít.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 21.2.2017 13:01

js64 píše:Včera byl Potočný možná nejvýraznějším hráčem Liberce. Myslím, že ho bylo škoda nechat odejít.

To byl po nějakou dobu i u nás když dorazil. Pak si začal barvit makovici a tak-nějak vyčichnul. Osobně kvůli jeho odchodu nijak moc nesmutním.
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 22.2.2017 12:40

http://fotbal.idnes.cz/kluby-jednaly-o- ... fotbal_pes

Co říkáte na nový hrací model? Mně se to moc nelíbí...
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 22.2.2017 13:48

Mambo píše:http://fotbal.idnes.cz/kluby-jednaly-o-novem-modelu-fotbalove-ligy-few-/fotbal.aspx?c=A170221_120611_fotbal_pes

Co říkáte na nový hrací model? Mně se to moc nelíbí...

Tak nás by to mělo nakopnout, protože nebude jiného cíle, než hrát ve skupině do 6. místa, nebude prostor na strkání hlavy do písku.
Druhá věc je, jak nacpou 5 kol navíc do termínové listiny. Asi bude víc anglických týdnů.
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 13.3.2017 20:10

Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.3.2017 20:38

Až mi je těch letenských fanoušků skoro líto :-P
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Insider » 13.3.2017 20:43

JirkaXXL píše:

Až mi je těch letenských fanoušků skoro líto :-P

Zoufalci dělají zoufalosti :idea:
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.3.2017 20:55

:-P :giggle: :-D no tvl, k nezaplaceni B-) Konate konci, mohl by k nam .
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 14.3.2017 11:27

Tak Sparta opravdu upekla Radu :-)) To je asi poslední trenér, kterýho bych na Letný čekal, dobře jim tak :up2:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 14.3.2017 11:35

Nikomu nepřeju nic zlého...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 14.3.2017 14:50

"..trenér Rada dostal smlouvu na dobu neurčitou.."
Tomu říkám důvěra. :-P Ale pravda je, že asi morálku zvedne. Otázka je, kdy mu dojde dech.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 14.3.2017 15:11

Nejvíc na tom vydělá Starka. :giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 15.3.2017 17:21

Mambo píše:Tak Sparta opravdu upekla Radu :-)) To je asi poslední trenér, kterýho bych na Letný čekal, dobře jim tak :up2:

Z medii:
Stejně jako má Rada kritiky, má i podporovatele. „Je přísný, ale spravedlivý. Nemůžu na něj říct půl křivého slova,“ vzpomíná exligový záložník Jiří Sabou, který pod Radou hrával v Teplicích
Ano, zrovna Sabou me pod Radou stval neskutecne, kdyz zabiral misto Ljevakovicovi.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 15.3.2017 17:29

NIN píše:
Mambo píše:Tak Sparta opravdu upekla Radu :-)) To je asi poslední trenér, kterýho bych na Letný čekal, dobře jim tak :up2:

Z medii:
Stejně jako má Rada kritiky, má i podporovatele. „Je přísný, ale spravedlivý. Nemůžu na něj říct půl křivého slova,“ vzpomíná exligový záložník Jiří Sabou, který pod Radou hrával v Teplicích
Ano, zrovna Sabou me pod Radou stval neskutecne, kdyz zabiral misto Ljevakovicovi.

Je fakt, že zrovna Sabou nemůže proti Radovi nic říct :giggle: To mi tenkrát taky hrozně pilo krev, Sabou byl takovej klasickej bořič/dříč bez jakýkoli nadstavby směrem dopředu a ty má Rada celkem v oblibě... A Ljeva asi tenkrát ještě nemrskal češtinu jako dneska :suicide:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 17.3.2017 19:39

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1- ... ateho.html

Tonik Rosa dalsi jeho kun...

Jako zástupce staré školy je Petr Rada alergický na řeči o moderních trendech, fotbal rozhodně nepovažuje za vědu.

Byť sám jako hráč působil v Německu a Kanadě, provází Petra Radu pověst trenéra, který se s cizinci příliš nebabrá. Důsledně na nich třeba vyžaduje, aby mluvili česky

Nic, co bychom v Teplicich nevedeli :-/ Ja doufam, ze uz v Teplicich nikdy tenhle fotbalovy dinosaurus trenovat nebude.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.3.2017 22:19

http://fotbal.idnes.cz/fotbalista-liber ... fotbal_par

Vůch si nedá pokoj. To mu nedochází, že se nemůže omlouvat do nekonečna?! Zřejmě ne. Nakonec bylo vážně dobře, že po tomhle „svém srdcaři“ skočila Plzeň a následně se nachytal Liberec místo, aby zkoušel comeback na Stínadla. Fotbalista by to byl na české poměry excelentní, ovšem s kuratelou 24/7. Není divu, že mu herně po celou ligovou kariéru svědčili ráznější trenéři jako Rada a Ščasný.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 6.4.2017 12:16

Jednou jsi dole, jednou nahoře.
A to tady byl ještě nedávno Šmejkalovi dáván za příklad...
Tohle je ale ve fotbale podivnej fenomén. Evidentně dobrej trenér,
jedna menší krize a boss nemá trpělivost.
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1- ... anika.html
:-O
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.4.2017 18:00

js64 píše:Jednou jsi dole, jednou nahoře.

Klasika. Vytáhne tým pro druhou polovinu tabulky do jejího čela. Majitel se už vidí v čestné lóži na Nou Campu, přestože prodá podstatnou část opor a zbytku zamotají hlavu agenti. A ejhle, ono to „najednou“ nejde. Táhni, trenére.

Za tohle Zlínu přeji, aby to byl definitivní konec jeho zázraku, protože tohle je ukázka malosti a absence pokory tamních odpovědných.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 7.4.2017 7:22

JirkaXXL píše:
js64 píše:Jednou jsi dole, jednou nahoře.

Klasika. Vytáhne tým pro druhou polovinu tabulky do jejího čela. Majitel se už vidí v čestné lóži na Nou Campu, přestože prodá podstatnou část opor a zbytku zamotají hlavu agenti. A ejhle, ono to „najednou“ nejde. Táhni, trenére.

Za tohle Zlínu přeji, aby to byl definitivní konec jeho zázraku, protože tohle je ukázka malosti a absence pokory tamních odpovědných.

Jj, tohle si Páník nezasluhuje. Sice s ním sláva krapítek zamávala, ale udržel to v kolejích. Snad v 60 letech ještě nehodí flintu do žita a jeho systém se uplatní a někomu to ještě předá, protože si myslím, že je přínosem a pokračovatelem Hřebíka v interdisciplinárním přístupu a dovednosti si vzít do fotbalu pozitiva sportů, kde se hraje šikovnějším nářadím - rukama a tedy tyhle sporty jsou v nácviku a hře na signály mnohem dál.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 10.4.2017 12:30

http://fotbal.idnes.cz/novy-format-fotb ... fotbal_pes

Tak nový systém je odhlasován :down: Nevidím v tom zatraktivnění, ale prostor pro spekulace a prapodivné výsledky... Jistě se teď budou mužstva snažit bojovat až do konce, ale paradoxně jim nemusí jít o nejlepší umístění, protože sedmé místo bude atraktivnější než šesté... Paskvil :suicide:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.4.2017 20:17

Mambo píše:http://fotbal.idnes.cz/novy-format-fotbalove-ligy-ddu-/fotbal.aspx?c=A170410_112222_fotbal_pes

Tak nový systém je odhlasován :down: Nevidím v tom zatraktivnění, ale prostor pro spekulace a prapodivné výsledky... Jistě se teď budou mužstva snažit bojovat až do konce, ale paradoxně jim nemusí jít o nejlepší umístění, protože sedmé místo bude atraktivnější než šesté... Paskvil :suicide:

Má to plusy i mínusy. Já si raději počkám na „reálný provoz“, co z toho vyleze. Jak kdo k tomu přistoupí. Z šestého fleku hrál o titul nebo z desáté příčky o EL, to nezní špatně. Naopak z jedenácté příčky hrát o sestup, to mi přijde kruté. Vždy si někdo bude připadat ukřivděný a někdo bude tento model chválit, protože si pomůže oproti dlouhodobé soutěži.

Celkově mi to přijde překomplikované. O mistra se hraje každý s každým. Zbylé dvě části play-off. Neslyšel jsem zdůvodnění, proč je tomu takhle. Vítěz druhé skupiny se ještě musí o EL utkat s týmem z první skupiny. I z třetí skupiny o udržení s určitostí sestupuje jenom jeden. Dva se ještě mohou vykoupit v baráži. To je zas moc měkké. Asi to kompenzuje, že do bojů o záchranu se může propadnout i jedenácté mužstvo.

Každopádně z toho čiší snaha přidat co nejvíc zápasů kvůli penězům. Kecy o těžkých zápasech si Svoboda může nechat od cesty, protože těch zápasů „buď a nebo“ by bylo dost, kdyby se domácí pohár bral dostatečně vážně.

Já bych radši nechal ligu ligou a když něco přidávat, potom souboj o něco extra. Třeba by se dalo hodit do placu jedno místo v EL na úkor čtvrtého týmu z ligy. Případně úplně něco jiného jako třeba jistota záchrany v příštím ročníku nebo nasazení do domácího poháru v pozdější fázi. To by bylo zajímavé hlavně pro týmy mimo pohárové příčky.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 15.4.2017 15:45

Zbrojovka dneska :up: díky Sváťo
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 15.4.2017 18:18

Ettiene píše:Zbrojovka dneska :up: díky Sváťo

I motyka někdy spustí :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 15.4.2017 18:27

JirkaXXL píše:

Priste maji bleslav, tak to snad nebude jen jednou a Bolku porazej ;-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 15.4.2017 18:37

A Bohemians vezou z Boleslavi jen bod. Píšu „jen bod“, protože v 89. za stavu 1:1 kopali penaltu. Jindřišek bohužel nedal

http://fotbal.idnes.cz/fotbal-online.as ... ne=7092386 :cry:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 15.4.2017 18:40

Jabqooo píše:
JirkaXXL píše:

Jo, to bych se nezlobil. Nejdřív musíme přemoci Karvinou a potom bude snad pohled na tabulku ještě hezčí než teď
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 15.4.2017 21:40

JirkaXXL píše:
Jabqooo píše:
JirkaXXL píše:

Jo, to bych se nezlobil. Nejdřív musíme přemoci Karvinou a potom bude snad pohled na tabulku ještě hezčí než teď

Ani ta Sparta neni nedostizitilna, s tim trenerem co maji :-))
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 16.4.2017 9:22

Jabqooo píše: ... Ani ta Sparta neni nedostizitilna, s tim trenerem co maji :-))

Jj, Rada, to je expert... Z utkani jsem videl jen sestrih, ale z komentaru je mi jasne, jak dinosauruv trenersky "produkt" vypada :-D Na jednu stranu mam skodolibou radost, na druhou stranu je mi lito fanousku :-P
Me mrzi, ze s nima nehrajeme ted, pac to bychom je krasne smazli ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 16.4.2017 13:19

Sdílím vaši škodolibost, ale zkušenost mi říká, že to ještě nebude zadarmo a udržet manšaft v koncentraci a hladu válcovat v každém zápase, bude zápas od zápasu těžší. Ještě 6x!
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.4.2017 16:35

Kozel píše:Sdílím vaši škodolibost, ale zkušenost mi říká, že to ještě nebude zadarmo a udržet manšaft v koncentraci a hladu válcovat v každém zápase, bude zápas od zápasu těžší. Ještě 6x!

Ano, to je výzva. :yes:

Na druhou stranu je tu hodně hráčů ve fotbalovém středním a vyšším věku, kteří už mají hlad něco opravdu dokázat a taky nemalé zkušenosti. Teplice vytáhnout už tuto sezónu do EL by byl celkem slušný kariérní počin. A pokud by se ještě udržel a doplnil kádr, možná tady ve žlutém a modrém nemusel být posledním a největším.

Že se to ale zas jednou hezky sní :up2:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 16.4.2017 21:13

JirkaXXL píše:Že se to ale zas jednou hezky sní :up2:

:yes: Ba, ba... :yes:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.4.2017 16:18

Sparta v Jihlavě ukázala Radův rukopis v plné parádě nebo spíš nahotě. Alibistický fotbal, neúčelná házená, přihrávka hluboko dozadu až na brankáře, hráči si nevědí rady a trenér nepomůže, nuda, nuda, nuda a nakonec starý dobrý výsledkový kolaps po fatální chybě v obraně.

V Plzni byly k vidění pro změnu dvě „penaltové“, které poukázaly na nešvary hráčů i rozhodčích, které se poslední měsíce dost stupňů. První byla Krmenčíkova letecké vložka, kdy sudí sice správně ušetřil hosty penalty, ale ani za teatrálně rozhozené ruce dávno před pádem netrestal žlutou kartou za simulování a pokus rozhodčího podvést, na což si dnes sudí rádi stěžují, když fouknou nějakou tu chřestící penaltu.

Potom už zapískaná penalta, ovšem Zeman podle mě reagoval na to, že si míč moc předkopl a šel by ze hřiště na odkop od branky, tak se prostě svalil přes nohu bránícího hráče. Tady by se mělo citlivěji posuzovat, protože ve vápně je to pořád samá ruka a noha. Když sebou budu chtít o něco praštit, vždycky si něco najdu. To se zase obhájí už okřídleným „kontakt tam byl“, nicméně měla by se posuzovat závažnost a úmysl z obou stran.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 18.4.2017 8:21

S tím filmováním se doslova roztrhnul pytel a je to fakt na velkýho blicího smajlíka:

:punking:

Naposledy samozřejmě Zeman. Asi vědí, že letos jsou zpětně nepostižitelný.
"Polák" by měl ve zbytku sezóny víc tlačit sudí k trestání přímo na hřišti.
Ale to bychom asi chtěli moc... :down:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 18.4.2017 8:56

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 18.4.2017 9:06

js64 píše:S tím filmováním se doslova roztrhnul pytel a je to fakt na velkýho blicího smajlíka:

https://www.youtube.com/watch?v=F3fn2EriCbA

Ono to není jenom u nás. Na druhou stranu za to všude ve světě přichází trest...tedy kromě nás.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.4.2017 14:02

AkaKchan píše:
js64 píše:S tím filmováním se doslova roztrhnul pytel a je to fakt na velkýho blicího smajlíka:

https://www.youtube.com/watch?v=F3fn2EriCbA

Ono to není jenom u nás. Na druhou stranu za to všude ve světě přichází trest...tedy kromě nás.

Pranýřovat, pranýřovat a pranýřovat. Podívejte, Zeman se neodvážil ani před kameru. Ale chce to držet lajnu a měřit všem stejně, nekoukat jestli to rozhodčí písk nebo nepísk. Okamžitě ho v médiích strhat. Poučit se u rugby.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 18.4.2017 19:50

tak aspoň že si všimnuli... :surprised:

http://fotbal.idnes.cz/fotbalovy-rozhod ... fotbal_pes
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.4.2017 19:57

Kozel píše:Pranýřovat, pranýřovat a pranýřovat.

Jenže zatím každý pokus skončí u otřepaného klišé: kontakt tam byl, udělal to chytře, prostě to zkusil a od posouzení je tu rozhodčí. Hnus.

Kozel píše:Podívejte, Zeman se neodvážil ani před kameru. Ale chce to držet lajnu a měřit všem stejně, nekoukat jestli to rozhodčí písk nebo nepísk. Okamžitě ho v médiích strhat.

Jenže to by se musely vypořádat jinak podmínky televizních práv, aby se prostě kameře žádný hráč vyhnout nemohl. A nejlépe i rozhodčí, který by musel nejdřív vysvětlit, co si myslel, že píská a potom by to musel znovu naživo zhodnotit při pohledu na záznam.

Minimálně hráči by tu povinnost mít měli, když už mají trenéři povinnost chodit na tiskovky. V NHL, MLF, MLB, NBA, MLS & spol. je nemyslitelné, aby si televize nevytáhla hráče, se kterým chce dělat rozhovor. Mluvčí klubu nebo vedoucího týmu ho prostě musí dotáhnout před kameru, jinak platí klub i hráč.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Insider » 24.4.2017 17:24

Frantík Rajtoral to zabalil :no:

Jenom doufám, že to nebylo kvůli provalení plzeňské drogové reality. V 31 si sáhnout na život kvůli nějakým s prominutím sračkám, to by bylo dost smutné. Už takhle je to velká tragédie. Jestli by to bylo kvůli účasti v drogové kauze, dvojnásobná škoda života.
Insider
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Český fotbal