FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

České soutěže a týmy

Obecné diskuse o českém fotbalu českých týmech, české reprezentaci, fotbalové generalitě atd.

Re: Česká reprezentace

Příspěvekod Petřík » 14.8.2009 11:45

Jirko,nějak se mi nedaří u Českého fotbalu založit nové téma "Neuvěřitelnosti českého fotbalu"...

Mám na mysli zprávu z dnešního Sportu,kde se píše,že Frejlach má podepsanou smlouvu s Libercem o zaručeném počtu startů a s tím i spojené sankce s nesplněním těchto podmínek klubem.......jest-li je to pravda a osobně nevidím důvod tomu nevěřit,pak už mnoho horších skutečností v českém fotbale,při vší jeho bídě,být nemůže.Pak už bych věřil i těm různým fámám,které občas "dolétnou k mému uchu",protože výše uvedené je snad ještě horší než údajně rozkradený fotbalový svaz..... :no:
Petřík

České soutěže a týmy

Příspěvekod JirkaXXL » 14.8.2009 13:03

Tak tady je nové téma a tedy prostor o diskusi o českém klubovém fotbale.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 14.8.2009 13:07

Petřík píše:Mám na mysli zprávu z dnešního Sportu,kde se píše,že Frejlach má podepsanou smlouvu s Libercem o zaručeném počtu startů a s tím i spojené sankce s nesplněním těchto podmínek klubem

O pár takových smlouvách jsem už četl. Navíc tuším, že i Most chtěl mít pro Oboyu garantovanou základní sestavu v Teplicích a proto z hostování sešlo. Za to jsem byl rád, protože vydupávat si základní sestavu čímkoliv jiným, než sportovními výkony, je cesta do pekla. :down: :no:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 14.8.2009 16:59

JirkaXXL píše:
Petřík píše:Mám na mysli zprávu z dnešního Sportu,kde se píše,že Frejlach má podepsanou smlouvu s Libercem o zaručeném počtu startů a s tím i spojené sankce s nesplněním těchto podmínek klubem

O pár takových smlouvách jsem už četl. Navíc tuším, že i Most chtěl mít pro Oboyu garantovanou základní sestavu v Teplicích a proto z hostování sešlo. Za to jsem byl rád, protože vydupávat si základní sestavu čímkoliv jiným, než sportovními výkony, je cesta do pekla. :down: :no:

O tom požadavku pro Oboyu jsem tady psal. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Re: České soutěže a týmy

Příspěvekod tom » 16.8.2009 7:02

Jestli škudlíme a nejsme schopný koupit Oboyu tak at se nedivěj že jim potom Most klade podmínky.Něco takovýho tady bylo už s Kalivodou - přišel - byl nám představen v kotli - dal gola v přáteláku a v tichosti odešel.
tom

Příspěvekod JirkaXXL » 16.8.2009 13:52

tom píše:Jestli škudlíme a nejsme schopný koupit Oboyu tak at se nedivěj že jim potom Most klade podmínky.

To nejsou podmínky, to je vydírání, které by nakonec udělalo neskutečně zle v kabině. Sám jsem zvědav, jak to dopadne v Liberci. A zrovna tohoto hráče bych si bez řádného vyzkoušení během testování koupit neodvažoval, zvláštně za ten balík, co Most měl chtít.

tom píše:Něco takovýho tady bylo už s Kalivodou - přišel - byl nám představen v kotli - dal gola v přáteláku a v tichosti odešel.

Nedotažených „tutových“ hostovaček nebo přestupů je ve fotbale každý rok habaděj.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Paris » 21.8.2009 8:36

O víkendu začínají na Teplicku i nižší fotbalové soutěže. Mrkněte se, kam se můžete za fotbalem vypravit:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ve-souteze
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 22.8.2009 19:48

Dat za Oboyu nejakych 15mil. se mi zda vyhozeni min. 10mil. z okna ci do Mosteckych tlamicek.Ale s tim hostovanim to uz prave rikal Hrdlicka v kotli,a to je neuveritelna drzost, ktera nema se sportem snad uz co spolecneho.Jeste,ze jsme na to nekyvli.Most by si Oboyu zviditelnil,a pak by mel bud mastnou opci na nej nebo bi si ho pak slusne prodal sam nekomu jinemu.Fuuj hnus.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.8.2009 13:18

Tak jaký flastr dostane Mercedes? Taky osm zápasů? Jsem na to upřímně zvědav. No ale už minule Benát nebyl ani předvolán na disciplinárku, takže o nějakém spravedlivém posuzování si iluze nedělám :down:

http://fotbal.idnes.cz/trest-pro-svanca ... fotbal_rou
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 25.8.2009 17:10

JirkaXXL píše:Tak jaký flastr dostane Mercedes? Taky osm zápasů? Jsem na to upřímně zvědav. No ale už minule Benát nebyl ani předvolán na disciplinárku, takže o nějakém spravedlivém posuzování si iluze nedělám :down:

http://fotbal.idnes.cz/trest-pro-svanca ... fotbal_rou

Tak to bylo dost zakerny,a tady nelze vubec diskutovat jestli chteny nebo nechteny-hnus. :no:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 25.8.2009 20:24

Trest pro Švancaru? Kdepak, na disciplinárce vědí že ligový nováček ze Slovácka "stojí" momentálně na něm...Bude maximálně bu-bu-bu se zdviženým prstem a trest žádný...Musíme si bohužel uvědomit, že na exemplární tresty jsou v lize přece naše Teplice... :down: Ale pozor - to nebrečím, pouze konstatuji... ;-)
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 27.8.2009 22:18

http://fotbal.sport.cz/fotbal/gambrinus ... arovi.html tak doufám, že v tom Matula nezůstane sám...
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 27.8.2009 22:33

Něco málo z kuchyně futsalové Balticflory: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ove-finale
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 29.8.2009 19:18

Hádám, že zápas Boleslav-Bohemka viděla řada z vás a líbil se vám i výkon Štohyho, který byl korunovaný exkluzivním gólem. A protože čekám, že budete všichni špačkovat, proč si ho vedení Teplic nechalo utéct, dodám, že minulý zápas s Plzní (0:1) byl naprosto tregickej, i když je to lidsky moc fajn kluk. ;-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod William » 29.8.2009 19:26

....Zrovna jsme si říkali po prohře Schalke ( že si snad vsázej i v Německu,byla to 99% jednička,která nám nevyšla),že večer určitě vyhraje Bohemka v Boleslavi a bác ho,taky že jo... kdo vsadil dvojku je v balíku B-)
William
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 30.8.2009 11:20

JTB píše:A protože čekám, že budete všichni špačkovat, proč si ho vedení Teplic nechalo utéct

Takových je v současnosti víc, kteří by mohli vyvolávat nostalgii kvůli jejich chycení se v jiných klubech. Namátkou Szabo, Rilke, Benát, teď Štohanzl. Rozhodující pro výkony hráčů (alespoň v našich českých vodách) je složité soukolí souhry kolektivu a vzájemné osobní vazby, což v každém klubu funguje jinak. Takový Petr Benát, pilíř hry Budějek a jejich takřka modla - tipnul bych si, že při návratu k nám by se ocitnul na stejném výchozím bodě, jako když od nás odcházel.
A v opačném gardu - kolik už hráčů v minulosti, označovaných v předchozích klubech za nýmandy, bylo u nás oporami...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 30.8.2009 11:33

Addax píše:
JTB píše:A protože čekám, že budete všichni špačkovat, proč si ho vedení Teplic nechalo utéct

Takových je v současnosti víc, kteří by mohli vyvolávat nostalgii kvůli jejich chycení se v jiných klubech. Namátkou Szabo, Rilke, Benát, teď Štohanzl. Rozhodující pro výkony hráčů (alespoň v našich českých vodách) je složité soukolí souhry kolektivu a vzájemné osobní vazby, což v každém klubu funguje jinak. Takový Petr Benát, pilíř hry Budějek a jejich takřka modla - tipnul bych si, že při návratu k nám by se ocitnul na stejném výchozím bodě, jako když od nás odcházel.
A v opačném gardu - kolik už hráčů v minulosti, označovaných v předchozích klubech za nýmandy, bylo u nás oporami...

Souhlasim,nema smysl nad tim neco hledat.Dulezite je, jak hral u nas a co muzstvu dal.Odchazel, a jeho odchodu jsem nejak zvlast nelitoval,a on asi taky ne.Sanci nechytil za pacesy kdyz ji dostaval.Pak uz samozrejme mene,ale ze dal gol za Bohemku V Boleslavi, tak mi tim udelal radost-Bolehlav nemusim stejne jako prazska S. Preji mu at se mu dari u klokanu. Ale s nami at si vybere slabsi chvilky.
Zadna slava v navsteve na stadionu v Boleslavi.Delali tam kulisu asi jen hostujici fandove.Nejlepsi je koukat na ty panelaky okolo :-)) . Ve stejny cas nastupovali na hriste tymy MU a ARSL a MB s BOH , bylo vtipne videt ten rozdil tech stadionu kulisi a vseho okolo.Samozrejme srovnavam nesrovnatelne.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 30.8.2009 12:49

Addax píše:Takových je v současnosti víc, kteří by mohli vyvolávat nostalgii kvůli jejich chycení se v jiných klubech. Namátkou Szabo, Rilke, Benát, teď Štohanzl.

Pravda.Jen poznámku k příspěvku: Ondra Szabo včera v Plzni byl velmi dobrý, troufám si říct že nejlepší na hřišti...Jako jeden z mála dokázal nejen přesně přihrávat útočníkům přímo na nohu do brejkových situací, ale i přidržet a ohlídat si balon ve středu hřiště s následnou rozehrávkou na upalující kraje....S ohledem na naše záložníky to opravdu zamrzí....
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 1.9.2009 13:13

kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.9.2009 13:20

To jsem tedy zvědav.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 6.9.2009 17:06

Smutné:
http://zpravy.idnes.cz/fotbalista-na-kl ... _krimi_anv
To mne znovu utvrzuje, že musíme brát ten náš milovaný fotbal jen jako zábavu.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.9.2009 18:55

Addax píše:Smutné:
http://zpravy.idnes.cz/fotbalista-na-kl ... _krimi_anv
To mne znovu utvrzuje, že musíme brát ten náš milovaný fotbal jen jako zábavu.

Ona je to spíš zase otázka lékařského dohledu v nižších soutěžích.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 6.9.2009 20:22

Tak Usti opet vyhralo.....dari se jim zatim, ale predpokladam, ze do ligy by asi nesli i kdyby se jim povedl postup ukopat.
Pri pohledu na tymy v te II.lize fakt nevim, ktery tym by mohl 1.ligu necim obohatit.Asi nikdo-vypada to na opetovny postup Zlina asi.Spise by bylo lepsi o 2 tymy 1.ligu zuzit.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 12.9.2009 10:03

Tak v Ustí chce město postavit stadion pro fotbalisty: http://fotbalzive.ct24.cz/article.asp?id=13059
Teplice snad jako jediné město na fotbal ... :no:
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 12.9.2009 10:49

To znamená, že Teplice jako jediné město jsou rozumné? B-)
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 12.9.2009 12:47

MikeyM píše:To znamená, že Teplice jako jediné město jsou rozumné? B-)

No "rozumne"?
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 12.9.2009 16:58

Otázka priorit - podpora dětí? Ano. Podpora soukromé společnosti? Ne.
MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 23.9.2009 10:39

Občas mám pocit, že novináři fakt žijou na Marsu. :no:

http://fotbal.idnes.cz/ceskym-fotbalovy ... fotbal_par
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 23.9.2009 11:47

AkaKchan píše:Občas mám pocit, že novináři fakt žijou na Marsu. :no:

Pouhé fabulace a nesmysly.Něčím se sportovní rubrika naplnit musí...Je to hnus, pražská mužstva by měla mít svou vlastní stránku v médiích, kam by jí tito odborníci psali své řiťolezecké výplody...Ačkoliv oni jí v některých periodikách už vlastně mají, jak je vidět... :down:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 23.9.2009 12:06

Jan Janek píše:

Pouhé fabulace a nesmysly.Něčím se sportovní rubrika naplnit musí...Je to hnus, pražská mužstva by měla mít svou vlastní stránku v médiích, kam by jí tito odborníci psali své řiťolezecké výplody...Ačkoliv oni jí v některých periodikách už vlastně mají, jak je vidět... :down:

no tak vetsi hruzu jsem uz dlouho na sportovnim poli necetl.to nema ani hlavu ani patu.Jak muze mit nejlepsi utok 5 jinych muzstev , a nase se nedostalo ani mezi tech 5???A to ostatni je taky dost nouze.....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.9.2009 12:41

Já se taky živím mj. novinařinou, byť ne sportovní a na Marsu rozhodně nežiju, i když jako milovník sci-fi bych se tam rád jednou odstěhoval, čehož se už asi při současných škrtech v rozpočtu NASA nedožiju :-D

Ale k věci - iDnes je bulvár, který musí týden mezi ligovými koly něčím naplnit, přilákat čtenáře a některé třeba i opakovaně kvůli půtkám v diskusích pod podobnými články. Ono už úplně stačí si přečíst úvod, když zjistíte, že si "analýzu" vlastně udělali sami v redakci. Od toho tam ale nejsou. Nevšiml jsem si, že by si MAFRA (vydavatel iDnes) platila nějaké sportovní analytiky.

Trochu váhu by to mělo třeba kdyby se článek opíral o názory bookmakerů (což jsou vlastně takoví sportovní analytici) nebo nezaujatých fotbalových trenérů, jenže iDnes se dovede zeptat maximálně Vízka, kterého právě vyrušili od piva. Takže: má cenu to komentovat? Kdo se směje naposled ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod AkaKchan » 23.9.2009 14:57

Nezlob se na mě, ale od jednoho z největších hráčů na trhu bych čekal přeci jen kvalitnější čtivo, i když jen jako výplň mezi ligovými koly. Na druhou stranu, měl jsem napsat "někteří" novináři, což jsem neudělal, ale rozhodně jsem nemyslel právě tebe. :hi: Tak jestli se tě to dotklo, potom pardon. (BTW chybí tu mrkající smail)
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.9.2009 15:13

Když jsme u těch novinářů na iDnesu - ono úplně stačí, při utvoření úsudku na jejich schopnost samostatně něco hodnotit, podívat se na jejich "hodnocení" /známkování hráčů. :-) Podle nich je naším nejhorším hráčem Mahmutovič se známkou 3,5...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.9.2009 15:15

AkaKchan píše:(BTW chybí tu mrkající smail)

;-) tenhle?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod HoOryTejkr » 23.9.2009 15:45

Nejdřív sem myslel,že ten ÚTOK je podle toho kolik golu dali útočníci,ale to taky nevychází
správný pořadí podle počtu golů útočníku je asi takový

1)BOleslav 9
2)Brno,Slovácko 8
3)Teplice 6 (pocitali se leoš do útoku a smejky do obrany)
4)Sparta 5
5)Liberec a Slavie 4
6)Plzeň jablonec 3 atd
HoOryTejkr
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.9.2009 16:31

AkaKchan píše:Nezlob se na mě, ale od jednoho z největších hráčů na trhu bych čekal přeci jen kvalitnější čtivo

Takže Blesk by měl být podle této logiky prestižní deník ... ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod AkaKchan » 23.9.2009 18:17

Addax: Hups , sem slepejš ;-)

JirkaXXL: No Blesk to aspoň neschovává za nápis "nejdůvěryhodnější" zpravodajský portál, ale jinak máš pravdu.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 24.9.2009 7:28

Donedavna jasem si myslel, ze idnes je na trosku vyzsi urovni nez blesk. Ale po tom, co jsem si precetl poslednich par clanku a zvlat tenhle, si myslim ze je na stejne a mozna jeste horsi urovni. Udaje si vytahli redaktori z pr.... a aniz by je napadlo trochu to objektivne upravit prdli to na net. Asi s idnesem skoncim a dam si do zalozek misto nej nasiadresu. At si to ctou prazaci a boleslavaci, pro ktere je to stejne psane...
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 27.9.2009 17:58

Olomouc je pro mne zatím největší zklamání letošního ročníku. Teď s tím Jabloncem to byl vrchol. Doufám, že se nechytí zrovna na nás za 14 dní... :down:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.9.2009 18:02

Addax píše:Olomouc je pro mne zatím největší zklamání letošního ročníku. Teď s tím Jabloncem to byl vrchol. Doufám, že se nechytí zrovna na nás za 14 dní... :down:

Souhlas. Olomouc je zklamání. Zápas jsem sledoval na internetu, hodně slabé. Ale teď by mu to mohlo ještě nějaký pátek vydržet ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 28.9.2009 20:22

Udelalo mi radost Brno, ze oloupilo Boleslav o bodiky.Tu opravdu nemusim.At se klidne placa v suterenu.......Skoda,ze Jablonec ziskal ty 2 body navic 2 minuty pred koncem, a doufam, ze se Olomouc neprobudi v zapase s nama.V Olomouci jsme min. rok nehrali nic moc, tak doufam,ze je tam zadupeme po vitezstvi nad Libereckym parkem. :-)
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 29.9.2009 8:06

Asi Tě zklamu, ale v Olomouci hrajeme až 15.kolo ... Po Liberci, Kladnu, Bolce, Příbrami a Jablonci ... :idea:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 29.9.2009 10:03

Linus7 píše:Asi Tě zklamu, ale v Olomouci hrajeme až 15.kolo ... Po Liberci, Kladnu, Bolce, Příbrami a Jablonci ... :idea:

No, vidis, to nevadi , alespon tam pojedeme uz jako suverenni lidr tabulky :-))
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 29.9.2009 13:13

http://fotbal.sport.cz/fotbal/gambrinus ... lenka.html

Tak nakonec Slovácko...I když debata na toto téma probíhala v jiném chlívku, patří to nakonec asi sem...Pro mě osobně dobrá zpráva, konkrétně tohoto hráče bych u nás tedy zrovna opravdu nemusel...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 29.9.2009 13:40

Tomas píše:
Linus7 píše:Asi Tě zklamu, ale v Olomouci hrajeme až 15.kolo ... Po Liberci, Kladnu, Bolce, Příbrami a Jablonci ... :idea:

Že to píšeš Ty, kterej má v tipovačce "4. Teplice-Liberec 0:1,..." ... :no:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 29.9.2009 14:06

K tomu Zelenkovi:
Jsem taky rád že tu nebude, osobně je mi velmi nesympatický. Možná je to jen osobní dojem, ale přijde dost jednoduchej. Ale možná bychom mohli ted trochu sledovat ze Slovácka toho Zúbka. Naposledy co jsem ho viděl se mi docela hodně líbil a tuším že je to stejný post tihle dva.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 29.9.2009 18:23

Linus7 píše:
Tomas píše:

Že to píšeš Ty, kterej má v tipovačce "4. Teplice-Liberec 0:1,..." ... :no:

Ale, tipovacka je jedna vec, ale verim nasim prece.To bych tam potom nechodil.Na moji tipovacku nekoukej :-)) -ta nic neznamena.....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 29.9.2009 18:26

Náhodou Zelenka byl docela dobrej, když tenkrát hrával za Spartu. Je sice pravda, že mi byl také nesimpatický(asi za to může jeho působení ve Spartě), ale hrával dobře. Těžko říct, jak je na tom teď, ale asi by to tu dopadlo jako s Jůnem. Tak doufám, že má hodně nadstandartní smlouvu a že se mu nebude dařit, ať to Slovácko něco stojí :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 29.9.2009 19:43

http://www.sport.cz/fotbal/2liga/157083 ... rtala.html

Teplické stopy, jen pro zajímavost...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 3.10.2009 13:56

Dobrý fór: Střížkováci vyhnali vstupné s Bohemkou na 300,- Kč. Dobře vědí, že těch jejich 6 fanoušků má permanentku, tak to chtějí početným fandům Bohemky, kteří dorazí na Strahov z průvodu Prahou, alespoň takhle znechutit.
Addax
Registrovaný člen

Další

Zpět na Český fotbal