FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Fotbalová asociace (FAČR)

Obecné diskuse o českém fotbalu českých týmech, české reprezentaci, fotbalové generalitě atd.

Re: Fotbalová asociace (FAČR)

Příspěvekod Addax » 29.3.2015 18:09

JirkaXXL píše:Já zase pro odlehčení nadhodím jiné téma: co říkáte aktivitě FAČR k vytvoření nového pokřiku fanoušků pro reprezentaci?

že to musí být hlavně spontánní zdola.
Addax
Registrovaný člen

Fotbalista roku

Příspěvekod Addax » 29.3.2015 18:18

A co říkáte prozměnu na čerstvého fotbalistu roku - Davida Lafatu?
Já vím, sešlo se to hned po sobě, Lafatův letecký den a vzápětí jeho vyzdvižení na piedestal. Proto se tu asi sejde i hodně kritické odezvy na toto spojení.

Můj názor na to je, že si ocenění za uplynulý rok zaslouží. Ostatně, výsledky k vyhlášení už byly jasné a neměnné dlouho před jeho hereckou vložkou v zápase s námi.
Addax
Registrovaný člen

Re: Fotbalista roku

Příspěvekod JirkaXXL » 29.3.2015 19:30

Addax píše:A co říkáte prozměnu na čerstvého fotbalistu roku - Davida Lafatu?
Já vím, sešlo se to hned po sobě, Lafatův letecký den a vzápětí jeho vyzdvižení na piedestal.

Špatné načasování. Bohužel i vzývaní Messi a Ronaldo, pravidelní adepti na nejlepšího fotbalistu světa, sebou běžně bezdůvodně mlátí o zem a chtějí pofoukat neexistující bebíčko. Jenže o nich se to moc dobře ví ...

Lafata si dosud pěstoval image vzorného skauta, přestože nějaké vroubky v minulosti měl (včetně simulování). I proto zřejmě jeho „přelet nad teplickým hnízdem“ vzbudil takový negativní ohlas. Udělat to kdokoliv jiný ze sestavy Sparty, ta bublina se tolik nenafoukne. Prostě spoustu lidí zklamal anebo překvapil, ale výkony za uplynulý rok to zase smazat nemůže. To bychom neodměnili nikoho.

Vážně pochybuji, že nějaký fotbalista může s čistým svědomím říct, že nikdy nesimuloval. Samozřejmě, že se nejvíce řeší simulování, po kterém následují penalty, góly, karty a podobně, ale simuluje se neustále po celé délce a šířce hřiště. I Premier League už je simulováním prolezlá a zdaleka se ho nedopouštějí jenom cizinci, jak angličtí fans dlouho rádi vytrubovali do světa.

Výjimečně musím teplické vedení pochválit, že nechtělo hon na jedince, ale volalo po řešení problému simulování jako celku. Ale těžko chtít zbavovat fotbal globálního nešvaru v prostředí české stoky. Občas nějaký dodatečný trest přijde, ale pořád to nemá preventivní účinek. Já mám jednoduchý recept: video. S videem by odpadlo i simulování. Zvláště potom takové okaté, kdy mohl upadnout nanejvýš hlady.

Zajisté by se nadále vedly spory o situace typu „kontakt tam byl“, ale to by časem také vyřešila technika. Už dnes technicky není problém ze simulace zjistit, jestli pád odpovídal přírodním zákonům nebo herecké vložce. Jde jen o to, aby ty technologie byly cenově dostupné. Každopádně video posuzované alespoň člověkem je podle mě přirozenou evolucí fotbalu stejně jako svého času umělé osvětlení, případně v některých končinách vyhřívané trávníky.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 29.3.2015 19:32

Addax píše:
JirkaXXL píše:Já zase pro odlehčení nadhodím jiné téma: co říkáte aktivitě FAČR k vytvoření nového pokřiku fanoušků pro reprezentaci?

že to musí být hlavně spontánní zdola.

:yes:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 17.4.2015 9:10

Kozel píše:Další důsledek Hrdličkova odchodu. Tak to jsem zvědav, jak s tímhle dárečkem bude vzkvétat hráčská akademie v Teplicích.
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-ce ... kraje.html
:punking:

I když Valná hromada neměla být volební a dosavadní předseda Tancoš měl mít konec funkčního období až v roce 2017, bylo nakonec všechno jinak. Vaňkát se z pozice dosavadního místopředsedy přesunul do vedení svazu a Roman Berbr opět posílil svůj vliv.

Stejná finta, jako s ustavením Damkové šéfkou komise rozhodčích.

Vyšla další kapitola:
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... ebude.html
:sealed:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.8.2015 10:14

Další upevnění postavení rozhodcovské kliky ve FAČR.
http://fotbal.idnes.cz/sef-ceskeho-fotb ... reprez_pes
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.8.2015 19:27

Kozel píše:Další upevnění postavení rozhodcovské kliky ve FAČR.
http://fotbal.idnes.cz/sef-ceskeho-fotb ... reprez_pes

Sice byl rozhodčí, ale tohle je spíš trafika jako protislužba za něco z minulosti. Chládek je v politice odepsaný (proto taky nedostal politickou trafiku), takže se vrátil do jiné žumpy, kterou už taky zná.

Myslím, že jestli je to upevňování postavení rozhodcovské kliky, potom jako vedlejší efekt. Čili dva problémy v jedné osobě.

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 24.8.2015 14:59

Tak se ukaž, Čápe, jastli seš frajer!
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... hodci.html
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.8.2015 19:23

Kozel píše:Tak se ukaž, Čápe, jastli seš frajer!
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... hodci.html

A co se změnilo, když víceméně nuceně končil Pavlín Jírků? Nic :suicide:

Snad alespoň podojil tu bulvární špínu Blesk za exkluzivitu :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 25.8.2015 0:59

No, už by měl konečně ten estébák vykmitnout. Na čem že to staví svojí kariéru a moc - na strachu? Tak možná klubových bafuňářů, ale fanoušků určitě ne. Ten přezrálý vřed na českém nemytém fotbalu by už neměl dát takovou námahu ho vyříznout.
Beru si roušku, koženou zástěru, potápěčské brejle (aby mě nepotřísnil), k tomu plzeňskou šálu na krk a jdu mu to říct pěkně od plic, ať táhne. :yes:
Jde někdo se mnou?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.8.2015 6:43

Berbr to nedela jen pro Plzen, ale pro toho, kdo plati :punking:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.8.2015 13:47

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/24 ... konat.html
Pelta = Berbr
Budou muset vypadnout oba naráz. :down:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 25.8.2015 22:48

NIN píše:Berbr to nedela jen pro Plzen, ale pro toho, kdo plati :punking:

S tou šálou jsem to myslel, kdyby se chtěl mstít. V tom případě by ta plzeňská posloužila líp.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 26.8.2015 11:30

A jak to bylo s tou odpískanou penaltou po nafilmovaném pádu Lafaty:
Berbr 33.jpg
Berbr 33.jpg (91.69 KiB) Zobrazeno 23286 krát

Berbr 34.jpg
Berbr 34.jpg (93.52 KiB) Zobrazeno 23286 krát

Berbr 35.jpg
Berbr 35.jpg (30.57 KiB) Zobrazeno 23286 krát
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 26.8.2015 15:43

Sílil ve mně pocit, že mi kauza Berbr a Damková připomíná něco mnohem vážnějšího. Konečně mi to došlo. Stejně jako Pelta a mainstream FAČRu kryjí Berbrovy praktiky, zachází evropský politický mainstream s praktikami islámu a jeho nositelů.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.8.2015 16:59

Addax píše:A jak to bylo s tou odpískanou penaltou po nafilmovaném pádu Lafaty

Nevím, nevím. Obecně vzato Kovařík mluví o něčem, čeho se sám roky dobrovolně účastnil, aby si mohl zapískat na mezinárodní úrovni (to sám přiznává). Nějak ho nedokážu mít za hrdinu. Podle mě opakovaně morálně selhával a teď mám proto vážný důvod pochybovat o motivech jeho „zpovědi“.

K té penaltě:

1. Jestliže nebyl sám přesvědčen, neměl pískat.

2. Právě proto, že byl asistent tak daleko, mělo mu to sepnout mnohem dříve.

3. Není pravda, že při rozčilování našich hráčů, kdy údajně prozřel, nešlo nic dělat. V tu chvíli ještě mohl penaltu odvolat. Vzpomínám si, jak Siegel v dresu Příbrami rozmluvil sudímu neregulérní gól Sparty, který už byl odpískaný (leč se ještě nerozehrálo).

4. Lafaty se Kovařík do jisté míry zastává, že chtěl udělat maximum pro svůj tým. Takže účel světí prostředky? To pak chápu, proč svědomí našel teprve teď ...

5. Pískat penalty podle zaškatulkování hráčů je z principu špatně. Musí se hodnotit situace. Ne dělat během vteřiny psychologický rozbor, jestli by sebou ten hráč plácl zbytečně nebo ne. Kvůli takovému systému škatulek například Ljevakovič dostává žluté karty i za věci, které jinak zaškatulkování hráči odnesou maximálně domluvou.

6. Přihrané situace bych z principu nepískal. Tohle se musí vymýtit stůj co stůj. Jinak bez videa nikdy rozhodčí nebudou vědět, jestli nejsou sami za šašky, že na to skočili. A na druhou stranu hráči budou raději přihrávat, aby se spíše písklo. Jiný rozhodčí si ovšem tyto hráče hodí do škatulky simulantů a poté neodpíská ani tutovku. To je kruh, který je radno přerušit. A nebojme se toho, že jinde to také nejde zrovna lehce.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 26.8.2015 19:34

JirkaXXL píše:Nějak ho nedokážu mít za hrdinu.

Prostě ho nemějme za hrdinu, ale jako zprostředkovatele informací o lumpovi a jeho praktikách. Ať si ho kdo vybarvuje s plusovým nebo mínusovým znaménkem, není důvod mu v tohle nevěřit, že se to děje tak, jak popisuje. Jestli on má být tím startovacím stimulem pro konec Berbra, já říkam - proč ne. Jde o to, co se na to setrvačností nabalí. Je už pak vedlejší, když to nezačal (pro nás) nějaký sympaťák a jako médium to nerozjel např. iDnes, místo iSport/Blesk.
Pokud jde o mne, nikdy bych neměl problém spojit se s čertem, abych se dostal na kobylku Luciferovi...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.8.2015 22:18

Addax píše:
NIN píše:Berbr to nedela jen pro Plzen, ale pro toho, kdo plati :punking:

S tou šálou jsem to myslel, kdyby se chtěl mstít. V tom případě by ta plzeňská posloužila líp.

Ja bych ho na ni pohoupal a Peltu na druhej konec jako protizavazi ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.8.2015 2:32

Addax píše:

Prostě ho nemějme za hrdinu, ale jako zprostředkovatele informací

Nelze však oddělit samotné informace a jejich zdroj. Já sice věřím, že praktiky Berbra popisuje pravdivě a dokonce si myslím, že neřekl zdaleka vše, co by vyprávět mohl. Nicméně určitá část informací mohla být z různých důvodů poupravena tím či oním směrem. Ostatně několika otázkám se neskrývaně vyhnul ...

Vzhledem k tomu, že se sám Kovařík usvědčuje z hodně ohebné páteře a celkem dost splachovacího svědomí, tak se mi pořád nad jeho překvapivě příchozí zpovědí vznáší: cui bono? A odpověď by se na těch proudících informacích mohla projevit. I s pravdou pravdoucí se dá rozehrát kdejaká špína. Odvedení pozornosti, svazová boj o moc, změna rozložení sil mezi protežovanými kluby atd.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 27.8.2015 6:55

JirkaXXL píše:
Addax píše:

Prostě ho nemějme za hrdinu, ale jako zprostředkovatele informací

Nelze však oddělit samotné informace a jejich zdroj. Já sice věřím, že praktiky Berbra popisuje pravdivě a dokonce si myslím, že neřekl zdaleka vše, co by vyprávět mohl. Nicméně určitá část informací mohla být z různých důvodů poupravena tím či oním směrem. Ostatně několika otázkám se neskrývaně vyhnul ...

Vzhledem k tomu, že se sám Kovařík usvědčuje z hodně ohebné páteře a celkem dost splachovacího svědomí, tak se mi pořád nad jeho překvapivě příchozí zpovědí vznáší: cui bono? A odpověď by se na těch proudících informacích mohla projevit. I s pravdou pravdoucí se dá rozehrát kdejaká špína. Odvedení pozornosti, svazová boj o moc, změna rozložení sil mezi protežovanými kluby atd.

Já si myslím, že je to jasné a příkladů je mnoho. Jestli to bude někdo vyšetřovat, měl by se zaměřit na měřitelné věci, jako jsou kabelky paní Nagyové-Nečasové, které nejdou okecat. To je podstata problému Berbr. Jak mu jdou prachy do kapsy. Však taky Pelta jedním dechem hlásí, že Berbr rozhodčí neuplácí. Jenže on je pase jak kurvy z E55.
Myslím, že cest, jak se dostat Berbrovi na kobylku je dost. Třeba zmačknout Vaňkáta, kterej už je v načnutej vazbou v jiné kauze. Jen chtít (Rozuměj: Jen dostat politickou objednávku).
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.8.2015 15:18

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... nkata.html
Řezník Vaňkát dostal držhubný.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.8.2015 16:52

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... ticky.html

No, to to zase schytáme :-(

Baník může dělat hrdinu, když to má za pár i bez cizího přičinění (spíš naopak, když si vezmeme pomoc magistrátu). Sparta si zase svoje uhájí. Ostatně nedivil bych se, kdyby byl Kovařík novou Křetínského kabelou. Ale proč zase musíme dělat mučedníky my?

Čivava štěká na smečku vlků. Je mi sice taky proti srsti jenom mlčet a přihlížet, ale hrdinové z odboje potřebují krytí. Jakoby výsadkáři poslali doporučený dopis, kdy a kde chtějí udělat atentát na Heydricha a dostavili se neozbrojení.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 27.8.2015 21:50

JirkaXXL píše:Čivava štěká na smečku vlků. Je mi sice taky proti srsti jenom mlčet a přihlížet, ale hrdinové z odboje potřebují krytí. Jakoby výsadkáři poslali doporučený dopis, kdy a kde chtějí udělat atentát na Heydricha a dostavili se neozbrojení.

Jen nech bejt. To máš hned. Třeba se ten zneuznanej ministr školství jen rozhlídne a namaže Peltovi s Berbrem schody, že se budou divit. Stačí, aby se otočil vítr v politice a rád si na nich někdo udělá body, jsou snadný terč.
17. listopadu 1989 v 15:00 odpoledne čivavy ani nevěděly, že umí štěkat.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 27.8.2015 23:32

JirkaXXL píše:Nelze však oddělit samotné informace a jejich zdroj.

No já s tím oddělením tedy žádný problém nemám. Vezmu si z toho, co potřebuju a to mi bohatě stačí na dokreslení obrázku, co jsem předtím o estébáčkovi věděl. Kdo mi to říká, je v podstatě jedno. ;-)
Jak se k tomu postaví ti, co by měli jednat, to už je jiná. Je ale potřeba teď do toho pořád bušit hlava nehlava (pelta nepelta) a nepřestat.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 28.8.2015 8:26

JirkaXXL píše:http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/244892/anketa-mezi-kluby-jen-sparta-banik-a-teplice-mluvi-o-berbrovi-kriticky.html

No, to to zase schytáme :-(

Baník může dělat hrdinu, když to má za pár i bez cizího přičinění (spíš naopak, když si vezmeme pomoc magistrátu). Sparta si zase svoje uhájí. Ostatně nedivil bych se, kdyby byl Kovařík novou Křetínského kabelou. Ale proč zase musíme dělat mučedníky my?

Čivava štěká na smečku vlků. Je mi sice taky proti srsti jenom mlčet a přihlížet, ale hrdinové z odboje potřebují krytí. Jakoby výsadkáři poslali doporučený dopis, kdy a kde chtějí udělat atentát na Heydricha a dostavili se neozbrojení.

Naopak, hrdý na svůj klub :up:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 28.8.2015 12:32

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.8.2015 20:02

Mali píše:Naopak, hrdý na svůj klub :up:

Hrdí být můžeme a právem, protože skutečně hájíme principy příslovečným strkáním hlavy do oprátky. Jen nějak nemusím sebevražedné mise s minimálním pozitivním efektem a pramalou šancí na úspěch. Tluče se to ve mně ...

Addax píše:
JirkaXXL píše:Nelze však oddělit samotné informace a jejich zdroj.

No já s tím oddělením tedy žádný problém nemám. Vezmu si z toho, co potřebuju a to mi bohatě stačí na dokreslení obrázku, co jsem předtím o estébáčkovi věděl. Kdo mi to říká, je v podstatě jedno. ;-)

Pokud si ovšem nepřidává nebo neubírá. U Berbra asi spíš ubírá, aby neměl na krku trestní stíhání za pomluvu. Co se však týče dalších jmen a naznačených nebo vyplývajících souvislostí, tady už si držím odstup.

Kozel píše:
JirkaXXL píše:Čivava štěká na smečku vlků. Je mi sice taky proti srsti jenom mlčet a přihlížet, ale hrdinové z odboje potřebují krytí. Jakoby výsadkáři poslali doporučený dopis, kdy a kde chtějí udělat atentát na Heydricha a dostavili se neozbrojení.

17. listopadu 1989 v 15:00 odpoledne čivavy ani nevěděly, že umí štěkat.

To je záležitost počtu. Dost velká smečka čivav skolí i medvěda. I kdyby ho měl jen trefit šlak, jak je bude zakusovat jednu po druhé. Komunisty tehdy zkrátka nechtělo už až moc lidí (škoda, že to mnohým nevydrželo), ke studentům se přidaly odbory a vůbec široká veřejnost, sovětské tanky napodruhé nepřijely ...

Kozel píše:Jen nech bejt. To máš hned. Třeba se ten zneuznanej ministr školství jen rozhlídne a namaže Peltovi s Berbrem schody, že se budou divit. Stačí, aby se otočil vítr v politice

A kterým směrem? Chládek je dle mého mínění politicky odepsaný na všechny světové strany. Ten spíš bude těm dvěma svazovým kašparům otevírat dveře a držet deštník, že mu dali trafiku, když by si od něj politický pes kost nevzal.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 30.8.2015 7:35

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 30.8.2015 16:58

NIN píše:Dalsi kapka, brzy bude prset.
http://fotbal.idnes.cz/anton-stehlik-na ... _tenis_ald

pískal to Benedikt. Tenhle jouda pískal proti Drážďanům. Tak to se nedivím, že mu chtěl Stehlík rozbít držku.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.8.2015 20:59

prokopecholy píše:
NIN píše:Dalsi kapka, brzy bude prset.
http://fotbal.idnes.cz/anton-stehlik-na ... _tenis_ald

pískal to Benedikt. Tenhle jouda pískal proti Drážďanům. Tak to se nedivím, že mu chtěl Stehlík rozbít držku.

Škoda, že jenom chtěl, když uvážíme ty Drážďany :sealed:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 31.8.2015 6:35

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/24 ... berbr.html
Cist az do konce... Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 31.8.2015 14:28

NIN píše:http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/245332/dase-je-treba-pomoct-vyhozeny-sekretar-popsal-jak-vladne-berbr.html

Zajimalo by me, jak je na tom Repka. Jestli tako vyje a nebo je pro svaz na pude fifa tak dulezity, ze je Berbrem trpen.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.9.2015 3:30

Jabqooo píše:
NIN píše:http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/245332/dase-je-treba-pomoct-vyhozeny-sekretar-popsal-jak-vladne-berbr.html

Zajimalo by me, jak je na tom Repka. Jestli tako vyje a nebo je pro svaz na pude fifa tak dulezity, ze je Berbrem trpen.

Přinejmenším se musí takříkajíc koukat jinam :no:

Vzpomeň si, jak pěl ódy na Heidenreicha a jeho údajné zásluhy. Tehdy jsem jaksi ztratil iluze. Ta jeho politická partaj mi též moc nevoní.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 1.9.2015 8:31

http://video.aktualne.cz/dvtv/kovarik-v ... 5900fea04/

FAČR je vlastně komunistický skanzen. To Šedlbauerovo přirovnání jsem nechápal a přišlo mi jako populistická fráze. Po shlédnutí tohoto rozhovoru ale musím uznat, že je to správná definice. Berbr vytvořil ve fotbale z rozhodčích organizaci podobnou komunistické straně. Nomenklaturní kádry se předhánějí v dolejzání, aby postoupili výše v hierarchii, kdo cekne, je uklizen do kotelny. Odměny průměrného ligového rozhodčího se pohybují okolo půl mega, mezinárodní si přijde možná na dvakrát tolik. Berbr rozhoduje (jen na úseku rozhodčích) o rozdělení desítek milionů korun. Má tedy moc, která nemá ve státě obdoby. Je to legislativní díra.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 2.9.2015 9:12

Pelta kdysi slíbil, že dovede Berbra na okraj skály, chytne ho a skočí spolu oba. Je na čase sliby plnit! Starší článek pro oživení.
http://fotbal.hattrick.cz/v-plzni-vyhaz ... ozhodcich/
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 2.9.2015 10:25

Hm, takže nejen "dávná" minulost, ono se to táhne jako med celým jeho životem.... a nikdo s tím nehne ?"? To jsme fakt povýšili moc a prachy nad všechnu slušnost ? Asi opravdu není nikdo tak čistý a odvážný, aby vystoupil a smetl ho ...a navíc má natolik hroší kůži, že se chce soudit :punking: - uvidíme jak to dopadne !?!
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 2.9.2015 11:39

Když už jsme v tom dějepise, základy, na nichž stoji úspěch Viktorie Plzeň:
http://www.vodarenstvi.com/financovani- ... ocista.php
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.9.2015 4:08

Kozel píše:http://video.aktualne.cz/dvtv/kovarik-vzeprit-se-berbrovi-koncite-to-je-pomala-smrt/r~71a25f4a4ffc11e5974b0025900fea04/

FAČR je vlastně komunistický skanzen. To Šedlbauerovo přirovnání jsem nechápal a přišlo mi jako populistická fráze.

Co se v mládí naučíš :-P :punking:

Proto by bývalí komunisti, natož estébácí měli mít cestu do (polo)veřejných funkcí naprosto uzavřenou. Zvlášť teď, když je víc jak čtvrt století od revoluce, takže na nedostatek neposkvrněných lidí si už nikdo stěžovat nemůže. Jenže těžko chtít od fotbalu, aby šel jinudy než ostatní sféry v ČR.

:cry:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 3.9.2015 16:08

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.9.2015 18:14

Správně to napsali ve Sportu: Kdo při jednání VV nebude pro vyhazov B+D, jasně dává signál, že v tom jede s nimi.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.9.2015 19:02

Kozel píše:

Správně to napsali ve Sportu: Kdo při jednání VV nebude pro vyhazov B+D, jasně dává signál, že v tom jede s nimi.

Z principu a morálně určitě ano. Reálně to však bude jako s komunisty. „Musel jsem jít ke komunistům, když jsem chtěl dělat to, co jsem dělat chtěl. Doba byla taková.“ Tehdy to samozřejmě bylo podstatně složitější, protože komunisti dosáhli do všech sfér a rádi se mstili nejen dotyčnému, ale též jeho rodině, dětem ...

Ovšem tu logiku bafuňáři tendenčně vytáhnou. „Musel jsem B+D (B+D+P) podpořit, protože jinak bych si ve fotbale neškrtl. Bohužel taková je doba. Oni mají většinovou podporu. Nás 'odbojářů' je málo, takže musíme počkat až nás bude víc.

A vůbec bych se nedivil, kdyby mezi prvními na tuhle strunu udeřil Pelta :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 7.9.2015 8:33

JirkaXXL píše:
Kozel píše:

Z principu a morálně určitě ano. Reálně to však bude jako s komunisty. „Musel jsem jít ke komunistům, když jsem chtěl dělat to, co jsem dělat chtěl. Doba byla taková.“ Tehdy to samozřejmě bylo podstatně složitější, protože komunisti dosáhli do všech sfér a rádi se mstili nejen dotyčnému, ale též jeho rodině, dětem ...

Ovšem tu logiku bafuňáři tendenčně vytáhnou. „Musel jsem B+D (B+D+P) podpořit, protože jinak bych si ve fotbale neškrtl. Bohužel taková je doba. Oni mají většinovou podporu. Nás 'odbojářů' je málo, takže musíme počkat až nás bude víc.

A vůbec bych se nedivil, kdyby mezi prvními na tuhle strunu udeřil Pelta :suicide:

Pelta to postavil tak, že jestli poletí Berbr, poletí s ním i některý klub. Tak hoši, jestli to nechcete být vy, zacpěte rebelujícím sudím huby. Svoboda si už káknul a do Rigy neletěl. Pelta ven!
http://fotbal.idnes.cz/pelta-o-afere-be ... reprez_min
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.9.2015 20:33

http://fotbal.idnes.cz/pelta-o-afere-be ... reprez_min

Nechápu, proč Pelta podobné rozhovory dává. Jedině, že by šlo o úmyslný otevřený výsměch a výstrahu všem, kteří volají po změnách.

Jinak je to totiž jenom popouzení užší i širší veřejnosti. Co odpověď, to perla (nebo spíš červená na býka). Když problém nechce nebo nedokáže řešit (Berbra už zkrátka nemá pod kontrolou, jak se kdysi chvástal), nemusí nás krmit podobnými bláboly. Stačí houknout do médií „no comment“ jako kdejaký mafián schovaný za fasádu poradce či lobbisty.

Mám z toho pocit, že Berbr nebude jediný, kdo si bezmoc ostatních užívá :punking:

A tím se oklikou dostáváme k mému „oblíbenému“ tématu: odstřihnout fotbal resp. sport dospělých od veřejných rozpočtů. Minimálně do doby, než se fotbal neočistí. Když se kácí les, musí chtě nechtě létat třísky.

Potom bychom viděli, jak dlouho bude loajální ta mlčící většina ligových a potažmo profesionálních klubů, ale hlavně výkonnostní sféra, díky které se Berbr vůbec vyškrábal nahoru. Nahoru totiž obvykle vede stejná cesta jako dolů.

Jenže to je politicky neprůchodné minimálně proto, že stát a samosprávní celky se nemohou najednou distancovat. Mají samy dost másla na hlavě, takže pozici neoblomného mravokárce si před voliči národní i lokální politici prostě neobhájí.

Navíc existuje dávno prokázané prorůstání politiky a fotbalu. Chládek je jenom špička ledovce. Otázka, čím si politická mrtvola vysloužila trafiku, je nasnadě, nicméně to prorůstání je zhoubnější spíš na komunální a krajské úrovni. Hlavně, že má na to UEFA i FIFA jasná pravidla. Ale kdo je vymáhá?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 8.9.2015 8:02

JirkaXXL píše:http://fotbal.idnes.cz/pelta-o-afere-berbr-0ns-/fot_reprez.aspx?c=A150906_142352_fot_reprez_min

Nechápu, proč Pelta podobné rozhovory dává. Jedině, že by šlo o úmyslný otevřený výsměch a výstrahu všem, kteří volají po změnách.

Jinak je to totiž jenom popouzení užší i širší veřejnosti. Co odpověď, to perla (nebo spíš červená na býka). Když problém nechce nebo nedokáže řešit (Berbra už zkrátka nemá pod kontrolou, jak se kdysi chvástal), nemusí nás krmit podobnými bláboly. Stačí houknout do médií „no comment“ jako kdejaký mafián schovaný za fasádu poradce či lobbisty.

Mám z toho pocit, že Berbr nebude jediný, kdo si bezmoc ostatních užívá :punking:

A tím se oklikou dostáváme k mému „oblíbenému“ tématu: odstřihnout fotbal resp. sport dospělých od veřejných rozpočtů. Minimálně do doby, než se fotbal neočistí. Když se kácí les, musí chtě nechtě létat třísky.

Potom bychom viděli, jak dlouho bude loajální ta mlčící většina ligových a potažmo profesionálních klubů, ale hlavně výkonnostní sféra, díky které se Berbr vůbec vyškrábal nahoru. Nahoru totiž obvykle vede stejná cesta jako dolů.

Jenže to je politicky neprůchodné minimálně proto, že stát a samosprávní celky se nemohou najednou distancovat. Mají samy dost másla na hlavě, takže pozici neoblomného mravokárce si před voliči národní i lokální politici prostě neobhájí.

Navíc existuje dávno prokázané prorůstání politiky a fotbalu. Chládek je jenom špička ledovce. Otázka, čím si politická mrtvola vysloužila trafiku, je nasnadě, nicméně to prorůstání je zhoubnější spíš na komunální a krajské úrovni. Hlavně, že má na to UEFA i FIFA jasná pravidla. Ale kdo je vymáhá?

V tomhle kontextu mě pobavila Šimáněho omluva svým soudruhům za vstup do fotbalu a poškození svého dobrého jména. Prachy zřejmě nesmrděj ani jemu.
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.9.2015 15:26

http://fotbal.idnes.cz/rozhodci-kordula ... fotbal_par
Jestli se do fotbalu vlozil Kellner (O2 TV, Slavia a jeji stadion, atd.), tak ten si, spolu s Kretinskym, sve investice pohlidaji. Proti nim je Prclik hodne mala rybicka... Myslim, ze brzo prijde doba, kdy budou zarezy ve prospech S+S :-P
Ty vypovedi rozhodcich, to je takovej malej Trojskej kun zevnitr organizace a pokud to na odchod Berbra s Damkovou nezabere, pak se mozna konecne dozvime obsah Kretinskeho kabely. Ostatne, Pinkertoni za tu dobu urcite nasbirali spoustu dalsiho zajimaveho materialu...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.9.2015 18:43

NIN píše:Myslim, ze brzo prijde doba, kdy budou zarezy ve prospech S+S

Myslím, že brzo přijde doba, když už zase budou zářezy ve prospěch S+S :-P ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 10.9.2015 11:51

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.9.2015 17:49

Kluci miliardářský do toho šlapou jako do zelí :-P

Včerejší lynč na O2 Sport (= Kellner) ostře kontrastoval se strkáním hlavy do písku, které předvádí ČT Sport. Naneštěstí zrovna Robert Henn není podle mě tou pravou osobností, která by měla dělat mravokárce. Vždyť ještě na Nova Sport kolikrát ty odpískané blbosti obhajoval, že mu samotnému muselo být stydno.

S tím asi souvisí (zatím neoficiální) zpráva, že O2 Sport lanaří osobnost, která bude v rámci nedělního studia pitvat sporné momenty ze Synot ligy. Údajně do této pozice nechtějí byť jen potenciálně „namočeného“ českého rozhodčího, nýbrž slovenského rozhodčího, který plní další požadavek, aby tam nebyla jazyková bariéra.

Prý si už skoro plácli s nějakým slovenským rozhodčím, který má na středoevropské poměry luxusní CV z UEFA/FIFA. Já si pamatuji, že tam Slováci měli někoho hodně opěvovaného, ovšem na jméno si nevzpomenu. Několik let nazpět pískal velké mezinárodní zápasy a velmi dobře. Nenapoví mi někdo?

HOSIP :-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod pannoniax » 14.9.2015 21:18

JirkaXXL píše:Prý si už skoro plácli s nějakým slovenským rozhodčím, který má na středoevropské poměry luxusní CV z UEFA/FIFA. Já si pamatuji, že tam Slováci měli někoho hodně opěvovaného, ovšem na jméno si nevzpomenu. Několik let nazpět pískal velké mezinárodní zápasy a velmi dobře. Nenapoví mi někdo?

To musí být Luboš Michel, pískal na MS 2006, ME 2004 a 2008, Liga mistrů atd.
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 15.9.2015 3:06

pannoniax píše:
JirkaXXL píše:Prý si už skoro plácli s nějakým slovenským rozhodčím, který má na středoevropské poměry luxusní CV z UEFA/FIFA. Já si pamatuji, že tam Slováci měli někoho hodně opěvovaného, ovšem na jméno si nevzpomenu. Několik let nazpět pískal velké mezinárodní zápasy a velmi dobře. Nenapoví mi někdo?

To musí být Luboš Michel, pískal na MS 2006, ME 2004 a 2008, Liga mistrů atd.

Jo, toho jsem myslel a nejspíš to vážně bude on, s kým jednají.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

PředchozíDalší

Zpět na Český fotbal