FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Fotbalová asociace (FAČR)

Obecné diskuse o českém fotbalu českých týmech, české reprezentaci, fotbalové generalitě atd.

Re: Fotbalová asociace (FAČR)

Příspěvekod JirkaXXL » 3.3.2014 22:08

boss__007 píše:Tenhle rok jedeme vážně na rekord v pondělních a pátečních termínech a trumfneme suverénně chachary ...

Addax mě za to rád mít nebude, ale já jsem na jednu stranu rád. Svým způsobem jsou ty pondělky a pátky pocta. Konečně média uznávají, že hrajeme atraktivní fotbal. Kolik let jsme poslouchali, že by nás v lize škoda nebyla? To jsme v televizi hráli jednou za uherský rok.

Bohužel dlouhodobě nelze oddělit termín zápasu a faktor „být vidět (v televizi)“. To je to oč tu běží. Soboty a neděle obvykle patří „SS“. Pro venkovany je pátek a pondělí
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mambo » 1.4.2014 19:25

Pelta chce rozšiřovat Eden kvůli Euru.. tak aspoň v něčem se přiblížíme Španělsku a Anglii.. snad nikde jinde se druhá liga na stadionu pro 30k nehraje :-D :-D :suicide:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 1.4.2014 20:24

Mambo píše:Pelta chce rozšiřovat Eden kvůli Euru.. tak aspoň v něčem se přiblížíme Španělsku a Anglii.. snad nikde jinde se druhá liga na stadionu pro 30k nehraje :-D :-D :suicide:

Doufam ze to byl Aprilovy zertik od Pelty :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.4.2014 6:49

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-ga ... adion.html
Ten Pelta to je hajzl vychcanej. Narodni stadion mu nevysel, tak to zkousi vsude jinde. Nejdriv Varnsdorf a ted Znojmo. Vitez "vyberoveho rizeni" na stavbu predem dany.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 3.4.2014 7:51

Že by Peltovi někdo položil nůž na krk? :punking:
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.4.2014 10:20

Ústečáci měli úplně jiný podmínky. Rovnost - svornost - bratrsví. Pod jejich sestup se klidně Pelta podepsal ani nemrkl. Ta banda socdemácká je holt jinej revír. Tam se jinak loví.
:punking:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 3.4.2014 18:17

Jabqooo píše:Že by Peltovi někdo položil nůž na krk? :punking:

Vypadá to, že přímo mačetu. Ten je štont zabetonovat Orlík :-D :punking:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 22.4.2014 15:28

Demisi, demisi, demisi!
:-D
http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-li ... tion-artcl

Čisté hřiště! Čisté hřiště! Čisté hřiště!
:up2:

http://fotbal.idnes.cz/kandidatura-na-e ... reprez_min

Že by se Pelta dostal na černou listinu?
:-O
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 1.5.2014 7:53

AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.5.2014 18:54

AkaKchan píše:http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-cesky-fotbal-clanky/199013/penaltova-revoluce-fotbal-v-cesku-rusi-remizy-a-napodobi-hokej.html

Mě se ty penalty líbí. Již před lety jsem je navrhoval. A šel bych ještě dál a přizpůsoboval bodový zisk počtu vstřelených gólů v zápase. Hrát destrukci, že tam možná padne nějaký šmudla, není zrovna oku lahodící. Fotbal musí být show.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 2.5.2014 9:17

JirkaXXL píše:
AkaKchan píše:http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-cesky-fotbal-clanky/199013/penaltova-revoluce-fotbal-v-cesku-rusi-remizy-a-napodobi-hokej.html

Mě se ty penalty líbí. Již před lety jsem je navrhoval. A šel bych ještě dál a přizpůsoboval bodový zisk počtu vstřelených gólů v zápase. Hrát destrukci, že tam možná padne nějaký šmudla, není zrovna oku lahodící. Fotbal musí být show.

S tím, že má být fotbal oku lahodící souhlasím, ale že by se to vyřešilo čekáním na konec a penaltovým rozstřelem, si nemyslím .... a "šou" nám předvádí úplně někdo jiný a není to bohužel na trávnících ;-)
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 2.5.2014 11:35

melda píše:
JirkaXXL píše:

S tím, že má být fotbal oku lahodící souhlasím, ale že by se to vyřešilo čekáním na konec a penaltovým rozstřelem, si nemyslím .... a "šou" nám předvádí úplně někdo jiný a není to bohužel na trávnících ;-)

souhlas s meldou. Nemám zájem vidět, jak mužstvo se úspěšně probrání zdržovací taktikou k remíze a pak bude mít štěstí v penaltách a za to dostane dva body.
Fotbal už show je, obzvlášť v českých podmínkách. Naposled jsme to viděli v zápase Příbram-Znojmo.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 2.5.2014 14:21

prokopecholy píše:
melda píše:
JirkaXXL píše:

souhlas s meldou. Nemám zájem vidět, jak mužstvo se úspěšně probrání zdržovací taktikou k remíze a pak bude mít štěstí v penaltách a za to dostane dva body.
Fotbal už show je, obzvlášť v českých podmínkách. Naposled jsme to viděli v zápase Příbram-Znojmo.

Nebo za remizu nedostane body ani jedno muzstvo a bude se davat pouze za vitezstvi ;-)
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.5.2014 17:06

melda píše:S tím, že má být fotbal oku lahodící souhlasím, ale že by se to vyřešilo čekáním na konec a penaltovým rozstřelem, si nemyslím

Proč čekáním? Penalty jsou loterie. V play-off pohárových soutěží vidíme, že týmy chtějí rozhodnout ve hře. Je jedno, jestli jde o domácí pohár nebo evropský pohár. Do penalt se chce málokomu.

Každopádně by to chtělo přebudovat bodový systém, abychom viděli ofenzivnější a odvážnější fotbal. Tříbodový systém kýžený efekt nepřinesl. Já vidím šanci v tom, že by se do bodového zisku nějakým způsobem promítal počet vstřelených branek. Třeba za výhru o dva nebo tři góly by se dával bod navíc apod.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Juanito » 2.5.2014 17:26

Asijska sazkařska mafie by byla učite pro :-)) Určite i Daša. :-P
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 2.5.2014 17:44

Jen poznámečku: jelikož se v nižších soutěžích plzeňska poměrně dost pohybuji, při zavedení berb-systému jsem měl ty samé námitky a odsudky co čtu nyní zde. Bohužel jsem se přesvědčil že jsem se mýlil: samozřejmě netuším jaké důsledky by toto pravidlo mělo v lize, nicméně v žákovských, dorosteneckých a nižších mužských kategoriích vedlo pravidlo o zrušení remízových výsledků naopak k více útočné i atraktivnější hře. Nicméně jak říkám: netuším k čemu by to vedlo v lize...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 2.5.2014 18:10

Jan Janek píše:Jen poznámečku: jelikož se v nižších soutěžích plzeňska poměrně dost pohybuji, při zavedení berb-systému jsem měl ty samé námitky a odsudky co čtu nyní zde. Bohužel jsem se přesvědčil že jsem se mýlil: samozřejmě netuším jaké důsledky by toto pravidlo mělo v lize, nicméně v žákovských, dorosteneckých a nižších mužských kategoriích vedlo pravidlo o zrušení remízových výsledků naopak k více útočné i atraktivnější hře. Nicméně jak říkám: netuším k čemu by to vedlo v lize...

Hm, tak to jsi mě opravdu překvapil, spíš bych si myslela, že "natrénovat" penalty, tzn. naučit se je kopat i při nedobrém psychickém rozpoložení by bylo snažší, než poskládat vítěznou sestavu...no vida co se člověk nedozví ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 2.5.2014 18:38

JirkaXXL píše:Každopádně by to chtělo přebudovat bodový systém, abychom viděli ofenzivnější a odvážnější fotbal. Tříbodový systém kýžený efekt nepřinesl. Já vidím šanci v tom, že by se do bodového zisku nějakým způsobem promítal počet vstřelených branek. Třeba za výhru o dva nebo tři góly by se dával bod navíc apod.

Myšlenka hezká a v minulosti už tady jednou byla realizovaná.
V sezóně 1986/87 bylo v tehdejší 2.národní lize (dnešní ČFL a MSFL) vyzkoušeno následující bodování:
0 bodů - porážka a remíza 0:0
1 bod - ostatní remízy
2 body - výhra doma o méně než 3 góly
3 body - výhra doma o více než 3 góly a výhra venku o méně než 3 góly
4 body - výhra venku o více než 3 góly

A jak to dopadlo asi každý tuší. Zejména ke konci soutěže nečekaně vysoké výhry těch, co se potřebovali zachránit. V několika zápasech, když to vypadalo na 0.0, tak v posledních minutách daly oba celky po jednom gólu.
Samozřejmě svaz po roce toto bodování ukončil. Mám obavu, že v dnešní době by to skončilo podobně.
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 2.5.2014 19:00

pannoniax píše:
JirkaXXL píše:3 body - výhra doma o více než 3 góly a výhra venku o méně než 3 góly
4 body - výhra venku o více než 3 góly

Malá oprava:
3 body - výhra doma o 3 a více gólů a výhra venku o méně než 3 góly
4 body - výhra venku o 3 a více gólů
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 3.5.2014 11:59

melda píše:...Hm, tak to jsi mě opravdu překvapil, spíš bych si myslela, že "natrénovat" penalty, tzn. naučit se je kopat i při nedobrém psychickém rozpoložení by bylo snažší, než poskládat vítěznou sestavu...no vida co se člověk nedozví ;-)

To natrénování penalt je právě to "jadérko pudla" : on totiž v nižších soutěžích ( a zvláště v těch mládežnických ) je penaltový závěr tak výsledkově nejistý, že na něj nikdo moc nechce spoléhat a natož hrát: z toho důvodu až kroutím hlavou když vidím s jakým úsilím se snaží kolikrát totální outsider o gól proti favoritovi...O nějakém spoléhání se na uhranou nulu rozhodně nejde mluvit mluvit.
Nicméně liga je liga: tam se točí už jinší "šrouby" než v okresech a krajích - uvidíme jaký je interes majitelů a zodpovědných. Ale když je nápad a jeho zpracování berbrovo dítě, mám za to , že je to pomalu hotová věc....
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 6.5.2014 15:18

http://fotbal.idnes.cz/fanousci-vulgari ... fotbal_min

Ty jsou zralý jak kůl v plotě Milouš Jakeš. Stačí zacinkat klíčema. Žádnej z nich to nevezme na sebe. Čekají, kdo udělá chybu a toho nechají zmordovat policií, sami řešení nemají, protože mají máslo na hlavě. Jen slibují a skutek utek. Žádný stadion, žádný mistrovství, žádný Gambrinus, nikdo normální s nima do kšeftu nejde. Kolik do toho může asi nasypat Synot a placený kanály? Zachvíli budou trapný jak ty půlnoční pupkatý věštkyně na telefonu.
Co je to za klauni?
:no:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 6.5.2014 22:54

http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-li ... gatum.html

Já jsem tedy taky, svým zaměřením apriori, proti vulgaritám, urážkám a násilí.
Jenže tady v jejich argumentaci k přerušení zápasu zmiňují hlavní důvod, že urážky skanduje hromadně celý stadion. Pardon, ale já jsem coby účastník těchto zápasů z poslední doby zaznamenal hromadné skandování pouze jediné. A to: "PELTA VEN!" Na tom nevidím nic urážlivého, apropó odráží se v tom aktuální smýšlení fotbalové veřejnosti, vzhledem k nekompetentním přehmatům generality, v čele s tímto pánem.
Spíš uráží mne jejich postoj, že zahrnují mezi ty neslušné, kvůli kterým musejí přerušovat zápasy, úplně všechny, mezi kterými jsem samozřejmě i já. Skandují to totiž spontánně všichni, nejen rowdies a ultras. Mělo by to ty nahoře trknout, z čeho ta spontánnost vzniká a proč se vzedmula taková vlna. Než bude pozdě...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 18.5.2014 12:06

Za chvíli Pelta v Otázkách Václava Moravce...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.5.2014 13:33

Addax píše:Za chvíli Pelta v Otázkách Václava Moravce...

Co k tomu říct?
Ten chlap ze sebe radši udělá Tatara, aby přikryl Berbra a jeho síť bývalých rozhodčích, kteří ovládají asociaci a umožnili mu zvolení předsedou. Řekněte mi, proč se neschová na Strahově a nenechá pracovat čisté lidi v těch nově zřízenejch komisích. Proč se zviditelňuje a bije v prsa já, já, já. Měl by prosazovat v asociaci mladé lidi, jako byl Lukáš Přibil, kteří by narušili korupční prostředí a stali se hybnou silou asociace. Takhle ve mně jen prohlubuje nedůvěru. Největší chybou by bylo tenhle ozdravný proud z tribun umlátit jako bigbeatový uderground koncem 70. let. To by důvěru fotbal nezískal na dalších několik desítek let. Registr fanoušků nemá vůbec nic společného s fotbalem, ten snad nepovede za policii a tajnou službu fotbalová asociace. Násilí se dá eliminovat lepší organizací prodeje vstupenek a zkvalitněním pořadatelské služby.
:suicide:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 19.5.2014 22:40

boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 20.5.2014 8:37

Díky :up:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.5.2014 0:55

Kdyby nakonec Moravec s Pelta vybafli „apríl“, tak bych to bral. Člověk neznalý poměrů v českém fotbale a možná i republice obecně, by to mohl považovat za nějakou silvestrovskou show.

Myslím to naprosto vážně, protože když poslouchám Lábuse a Čtvrtníčka, tak také často zapomenu, že čtou reálné odposlechy lidí, kteří takto skutečně řídili český fotbal.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 22.5.2014 9:18

JirkaXXL píše:Kdyby nakonec Moravec s Pelta vybafli „apríl“, tak bych to bral. Člověk neznalý poměrů v českém fotbale a možná i republice obecně, by to mohl považovat za nějakou silvestrovskou show.

Myslím to naprosto vážně, protože když poslouchám Lábuse a Čtvrtníčka, tak také často zapomenu, že čtou reálné odposlechy lidí, kteří takto skutečně řídili český fotbal.

A teď si představ, že tohle platí pro všechny oblasti, do kterých Moravec "vidí".
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.5.2014 2:16

Kozel píše:A teď si představ, že tohle platí pro všechny oblasti, do kterých Moravec "vidí".

O tom nepochybuji ... :cry:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 5.6.2014 15:18

Pelta dovnitř, Křetínský ven!
:-))
Měla jim bába vypálit všem pokutu za znevažování soudu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 5.6.2014 15:46

Kozel píše:http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-liga/clanek/581094-kretinskeho-kabela-zadnou-korupcni-bombu-neobsahovala-adamek-byma-a-svoboda-zprosteni-obzaloby.html#section-artcl

Křetínský je především - nevím jak ho nazvat - naivní? Když to dává k soudu bez toho, aby mohl předložit důkazy.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 5.6.2014 19:07

Addax píše:
Kozel píše:http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-liga/clanek/581094-kretinskeho-kabela-zadnou-korupcni-bombu-neobsahovala-adamek-byma-a-svoboda-zprosteni-obzaloby.html#section-artcl

Křetínský je především - nevím jak ho nazvat - naivní? Když to dává k soudu bez toho, aby mohl předložit důkazy.

Toto je bohužel jeden z příkladů důvodů, proč jsou české soudy přetížené. Chodí se k nim s kravinami, které se nedají vyhrát.

A jak nazvat Křetínského? Jako fracka, který si myslí, že dostane vše, co chce. I korupční skandál bez důkazů. Tak končí bohužel mnoho lidí, kteří zbohatnou příliš brzy a snadno.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 6.6.2014 6:17

JirkaXXL píše:A jak nazvat Křetínského?

Klouzek.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 7.6.2014 14:31

http://fotbal.idnes.cz/16-radna-valna-h ... clanek-box

Všichni spokojeni, žádný problém, sto procent důvěry...Už je to fakt jak za starejch, zlatejch zasranejch časů... :punking:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.6.2014 21:56

Jan Janek píše:http://fotbal.idnes.cz/16-radna-valna-hromada-fotbalove-asociace-ceske-republiky-p27-/fot_reprez.aspx?c=A140607_131836_fot_reprez_pes#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box

Všichni spokojeni, žádný problém, sto procent důvěry...Už je to fakt jak za starejch, zlatejch zasranejch časů... :punking:

Vždyť na vrcholných postech je to také samá „stará struktura“, která se učila ohánět právě za komunistů, takže co od nich čekat? :punking:

Fanoušci se musí dál bouřit a bohužel třeba i jít proti svým klubům. Nevolám po násilí, ale třeba pyrotechnikou vyprovokovat několikrát po sobě kontumaci zápasů. Pak by se možná sponzoři, akcionáři, majitelé a představitelé měst, která si s fotbalem za těchto podmínek zadala, konečně začali zajímat, co to těm lidem vlastně vadí.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 8.6.2014 15:08

JirkaXXL píše:Fanoušci se musí dál bouřit a bohužel třeba i jít proti svým klubům. Nevolám po násilí, ale třeba pyrotechnikou vyprovokovat několikrát po sobě kontumaci zápasů. Pak by se možná sponzoři, akcionáři, majitelé a představitelé měst, která si s fotbalem za těchto podmínek zadala, konečně začali zajímat, co to těm lidem vlastně vadí.

Pyrotechnikou ne, myslím, že na to čekají a jsou připraveni. Je to nejjednodušší cesta, jak fanoušky kriminalizovat a dostat revoltu pod kontrolu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 8.6.2014 15:37

Kozel píše:
JirkaXXL píše:Fanoušci se musí dál bouřit a bohužel třeba i jít proti svým klubům. Nevolám po násilí, ale třeba pyrotechnikou vyprovokovat několikrát po sobě kontumaci zápasů. Pak by se možná sponzoři, akcionáři, majitelé a představitelé měst, která si s fotbalem za těchto podmínek zadala, konečně začali zajímat, co to těm lidem vlastně vadí.

Pyrotechnikou ne

A jak jinak nenásilně? S vulgarismy hodně rychle pochopili, jak silnou zbraň veřejnosti dali, takže tudy cesta nevede. Já myslím, že dýmovnice by neměla nikoho zranit, ale do zápasu negativně zasáhne.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 8.6.2014 17:36

JirkaXXL píše:
Kozel píše:

Pyrotechnikou ne

A jak jinak nenásilně? S vulgarismy hodně rychle pochopili, jak silnou zbraň veřejnosti dali, takže tudy cesta nevede. Já myslím, že dýmovnice by neměla nikoho zranit, ale do zápasu negativně zasáhne.

Asi neexistuje univerzální krátkodobé řešení. Ani to divácké hnutí není jednotné. Jinak to cítí zmlácení Baníkovci, jinak Plzeňáci po šaškárnách s kabelou a jinak ti, co chtěli vyhodit už Bílka. Mě osobně by nejvíc vyhovovalo založení fanouškovské federace a pokusit se přes ni organizovat vytlačení rozhodcovské lobby z rozhodování ve FAČR. Pomáhat v malých oddílech jako bafuňáři, okysličit okresní a krajské svazy, rozhýbat federaci odspodu. Připravit novou garnituru delegátů na konference, kteří nebudou volit rozhodčí. Na Berbra a Peltu se vaří voda jinde a dojedou sami na své chyby. Sežerou je ještě větší vlci, až půjde v českém fotbale ještě o větší peníze.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 8.6.2014 20:09

Kozel píše:A jak jinak nenásilně? S vulgarismy hodně rychle pochopili, jak silnou zbraň veřejnosti dali, takže tudy cesta nevede. Já myslím, že dýmovnice by neměla nikoho zranit, ale do zápasu negativně zasáhne.

Asi neexistuje univerzální krátkodobé řešení. Ani to divácké hnutí není jednotné. Jinak to cítí zmlácení Baníkovci, jinak Plzeňáci po šaškárnách s kabelou a jinak ti, co chtěli vyhodit už Bílka. [/quote]

Souhlasím, ale nikdo neříká, že motivy k „občanské neposlušnosti“ musí být stejné, pokud bude stejný jejich dopad. Je potřeba důrazně připomenout, že bez fanoušků se profesionální fotbal dělat nedá. Že jsou jeho nezbytnou součástí po ekonomické stránce. Nejde jen o vstupné, ale přízeň sponzorů nebo samosprávy.

Kozel píše:Mě osobně by nejvíc vyhovovalo založení fanouškovské federace a pokusit se přes ni organizovat vytlačení rozhodcovské lobby z rozhodování ve FAČR. Pomáhat v malých oddílech jako bafuňáři, okysličit okresní a krajské svazy, rozhýbat federaci odspodu. Připravit novou garnituru delegátů na konference, kteří nebudou volit rozhodčí.

Tak komu by to nevyhovovalo, ale pochybuji, že se najde dost lidí, kteří si půjdou vykasat rukávy a roky vydrží bojovat s větrnými mlýny, než přijdou hmatatelné výsledky, aniž by se přitom sami zaprodali či zkorumpovali.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 13.6.2014 7:19

Pelta si zaschůzoval s fankluby, udělal si jasno, odkud vítr fouká a disciplinárka to ocenila. A Peltaven si chrochtá na služebce na Copacabaně. Ať si to vyřeší kluby nebo policie. Kdy už ho někdo klepne?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 27.8.2014 15:42

http://fotbal.hattrick.cz/fraska-pribra ... rko-konej/

Další "procházkovina", tentokrát ne o Slavii, ale o Příbrami. Ukázkový střet zájmů, ale co bychom chtěli, když šéfovi svazu zároveň patří jeden klub?
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 4.2.2015 16:45

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.2.2015 20:26

Kozel píše:Další krok k očistě fotbalu?
http://fotbal.idnes.cz/fotbalista-tomas ... reprez_pes

A tím krokem myslíš konkrétně kterou stranu mince? Že je manažer popotahován za nevyhovění řádům? Nebo, že se ho zastávají fotbalisté?

Na tento konkrétní případ jsem si zatím názor neutvořil, protože nemám dostatek informací, o co vše vlastně jde. Obecně však jsem pro maximální volnost spolupráce. Ošetření byrokracií anebo byrokratický zásah proti vůli obou spolupracujících stran by měly být sakra dobře odůvodněné.

Ale opravdu nevím, jestli tady dobrý důvod existuje nebo ne. Nejsem fotbalový byrokrat ani protřelý bafuňář (což nemyslím pejorativně).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 4.2.2015 21:02

JirkaXXL píše:
Kozel píše:Další krok k očistě fotbalu?
http://fotbal.idnes.cz/fotbalista-tomas ... reprez_pes

A tím krokem myslíš konkrétně kterou stranu mince?

Mě je Müller sympatickej. Už delší dobu nasírá establišment svazu. Je to takovej agent - pankáč. Tak tumáš přes držku a jedem to oslavit do Emirátů za prachy ušetřený na mládeži. Tak nějak mi to zjednodušeně sepnulo.
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-ga ... oziku.html
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.2.2015 23:35

http://fotbal.idnes.cz/miroslav-pelta-o ... fotbal_pes

Z diskuze pod článkem:
Na té fotce se Pelta tvář jako jeliman, ale asi mu to co se peněz hodně dobře pálí!
Tím že se liga přejmenovala na Synot liga se porušila smlouva s Chancí. Svaz se dohodl s Chancí, že jí vyplatí za porušení smlouvy 35 000 000 Kč. Největší legrace je, že Chance je hlavní sponzor Jablonce ( i stadion má jméno Chance arena), asi se nikdy nedovíme kolik z toho "vyrovnání" se obloukem vrátí do Jablonce! Co se týče sponzorů to se vyzná, další sponzor Jablonce Syner "náhodou" vyhrál stavbu nové budovy FAČR na Strahově - kdo umí ten umí, kdo neumí ten č.mí!
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 9.3.2015 8:51

Další důsledek Hrdličkova odchodu. Tak to jsem zvědav, jak s tímhle dárečkem bude vzkvétat hráčská akademie v Teplicích.
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-ce ... kraje.html

I když Valná hromada neměla být volební a dosavadní předseda Tancoš měl mít konec funkčního období až v roce 2017, bylo nakonec všechno jinak. Vaňkát se z pozice dosavadního místopředsedy přesunul do vedení svazu a Roman Berbr opět posílil svůj vliv.

Stejná finta, jako s ustavením Damkové šéfkou komise rozhodčích.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 9.3.2015 11:40

Kozel píše:Další důsledek Hrdličkova odchodu. Tak to jsem zvědav, jak s tímhle dárečkem bude vzkvétat hráčská akademie v Teplicích.
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-ce ... kraje.html

I když Valná hromada neměla být volební a dosavadní předseda Tancoš měl mít konec funkčního období až v roce 2017, bylo nakonec všechno jinak. Vaňkát se z pozice dosavadního místopředsedy přesunul do vedení svazu a Roman Berbr opět posílil svůj vliv.

Stejná finta, jako s ustavením Damkové šéfkou komise rozhodčích.

To je na :punking:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.3.2015 21:14

Asi deset minut tady přemýšlím, jak nějak stručně vyjádřit pohoršení, ale nějak už mi došla invence, takže jeden obrázek za tisíc slov:

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 13.3.2015 8:33

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.3.2015 23:06

Já zase pro odlehčení nadhodím jiné téma: co říkáte aktivitě FAČR k vytvoření nového pokřiku fanoušků pro reprezentaci?

Mně to přijde umělé a zbytečné, protože „Kdo neskáče, není Čech, hop, hop, hop,“ výborně zakořenilo včetně nesčetných variací. A když do sborového pokřiku navíc plnou vahou dupe pár tisíc lidí, je to elektrizující. Švýcaři přece mají něco podobného ...

Nebo jim na FAČR spíš vadí rovněž oblíbený pokřik „Pelta ven“? :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

PředchozíDalší

Zpět na Český fotbal