FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Fotbalová asociace (FAČR)

Obecné diskuse o českém fotbalu českých týmech, české reprezentaci, fotbalové generalitě atd.

Re: Českomoravský fotbalový svaz

Příspěvekod melda » 12.4.2013 8:07

Myslíš ?!? :-O
Vsadím se, že i z tohohle vyjdou "posíleni"...vždyť jsme v Čechách a na Moravě ;-) , kde byly ustáty i jiné věci :cry:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.4.2013 9:39

melda píše:Myslíš ?!? :-O
Vsadím se, že i z tohohle vyjdou "posíleni"...vždyť jsme v Čechách a na Moravě ;-) , kde byly ustáty i jiné věci :cry:

Myslím, že bylo dobře, že se Poborský ozval a vyplašil Peltu. Vedlo to k tomu, že Damková musela s barvou ven a zase o kus odhalit, jak to v zákulisí funguje. A to jsou ty kroky na smetiště. Zkompromitovaných figur se hlavouni časem zbaví.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.4.2013 11:04

Drábek byl obětní figurkou na šachovnici. Jejich člověk. Za chyby v řízení zápasu by každý jiný dostal jen nějaký distanc (nebo žádný), tady musel být odejit, když souběžně s tím se odhalily praktiky (viz Pardubický deník) provázanosti těchto filištínů.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.4.2013 11:09

Addax píše:Drábek byl obětní figurkou na šachovnici. Jejich člověk. Za chyby v řízení zápasu by každý jiný dostal jen nějaký distanc (nebo žádný), tady musel být odejit, když souběžně s tím se odhalily praktiky (viz Pardubický deník) provázanosti těchto filištínů.

Hlavně, aby se nezapomnělo, kde je těch půl mega pro východní Čechy. Po tom by měla skočit policie i bez podání trestního oznámení.
B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.4.2013 11:20

melda píše:Myslíš ?!? :-O

Velkou vodu, jako byla např. v r. 2002, neustojí nikdo. Oni to dobře vědí a aby se jim neprotrhla hráz, tak chytře upouštějí stavidla. Jenže někdy to je dost trapně okaté, předtím např. aktovka, teď zas v podobě Drábka. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 18.4.2013 17:45

Předčasem mne,snad Kovi,napadal za neslušné vyjadření na adresů nejvyšších představitelů českého fotbalu ..... no nevím co si myslet opět o rozhodnutí nešetřit výroky Poborského ohledně uplácení.Opět se to nechává přešetřit Policií ČR.Ostudné.Trapné.
"Ti pánové ten český fotbal jako řídí?"To spěje do situace,že až se někdo někdy use.. na chodbách FAČR,tak to bude taky šetřit Policie ČR. :punking:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 21.5.2013 7:39

http://fotbal.idnes.cz/marketa-haindlov ... reprez_pes

Patříme s požadavkem samostatné profiligy mezi těch 9 statečných? Asi těžko, budeme někde v pragmatičtější pragocentrické klice odstavené na vedlejší koleji.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 21.5.2013 8:44

Ještě k předchozímu příspěvku:
Zajímavá hláška z diskuze pod článkem na též téma z Isportu:
stačí se podívat jak dopadly o víkendu kluby které haidlovou podporovali...skóre 1:16 a 11 červených...tomu říkám akce čisté ruce v podání mistrů pelty a berbra.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.6.2013 22:29

Podepsal jsem, našel jsem mezi signatáři známé, přece se nebudeme stěhovat jinam, když se nám to nelíbí.
http://isport.blesk.cz/vyzva
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 4.6.2013 2:17

Kozel píše:Podepsal jsem, našel jsem mezi signatáři známé, přece se nebudeme stěhovat jinam, když se nám to nelíbí.

jj, taky jsem se přidal.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 4.6.2013 8:08

Kozel píše:Podepsal jsem, našel jsem mezi signatáři známé, přece se nebudeme stěhovat jinam, když se nám to nelíbí.

......nachávám to plynout .....jméno expředsedy Ivana Haška je pro mne až příliš "velké sousto" :punking: ......zůstanu pouhopouhým "pěšákem českého fotbalu" :giggle:
PS: při případném referendu pro přičlenění k německému fotbalovému svazu budu pro! :-))
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kovi » 4.6.2013 11:23

Petřík2 píše:
......nachávám to plynout .....jméno expředsedy Ivana Haška je pro mne až příliš "velké sousto" :punking: ......zůstanu pouhopouhým "pěšákem českého fotbalu" :giggle:
PS: při případném referendu pro přičlenění k německému fotbalovému svazu budu pro! :-))

HA! Tak tady je Berbrova buňka v Ústí a já myslel, že nejbližší je v Souši :-D
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Petřík2 » 4.6.2013 19:52

Kovi píše:HA! Tak tady je Berbrova buňka v Ústí a já myslel, že nejbližší je v Souši

Příteli,až uvidím v uvedeném seznamu podporovatelů jméno František Hrdlička,tak možná začnu o svém postoji pochybovat....ale jen trochu. ;-)
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 8.6.2013 19:57

b)
Petřík2 píše:......nachávám to plynout .....jméno expředsedy Ivana Haška je pro mne až příliš "velké sousto" ......zůstanu pouhopouhým "pěšákem českého fotbalu"
PS: při případném referendu pro přičlenění k německému fotbalovému svazu budu pro!

Z dnešního projevu předsedy České unie sportu Miroslava Jansty:

--------------------------------------------------------------------------------

Ale nepodepsal jsem ji z několika důvodů. Zejména proto, že mezi prvními signatáři se objevila Hušákova galerka, pan Ivan Hašek," tvrdí Jansta, že měl Hašek nadstandardní vztah s bývalým šéfem Sazky.
http://fotbal.idnes.cz/sef-ceske-unie-s ... _reprez_vl
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 9.6.2013 8:23

Petřík2 píše:b)
Petřík2 píše:......nachávám to plynout .....jméno expředsedy Ivana Haška je pro mne až příliš "velké sousto" ......zůstanu pouhopouhým "pěšákem českého fotbalu"
PS: při případném referendu pro přičlenění k německému fotbalovému svazu budu pro!

Z dnešního projevu předsedy České unie sportu Miroslava Jansty:

--------------------------------------------------------------------------------

Ale nepodepsal jsem ji z několika důvodů. Zejména proto, že mezi prvními signatáři se objevila Hušákova galerka, pan Ivan Hašek," tvrdí Jansta, že měl Hašek nadstandardní vztah s bývalým šéfem Sazky.
http://fotbal.idnes.cz/sef-ceske-unie-s ... _reprez_vl

Jestli se dobře pamatuju, tak, když Hašek nastoupil jako předseda ČMFS, tak už dávno ČSTV nacpalo Sazku Hušákovi do chřtánu a jen dobíhaly procesy, jejichž spouštěčem byla výstavba vysočanské Sazka-arény. V tomhle byl Hašek bezmocná figurka a utekl právě proto, aby mu nepřišili to, o co se pokouší Jansta - pohrobek na schůzi mafiánů z filmu Někdo to rád horké. Chybí už jen ten dort s automatčíkem.
:punking:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 9.6.2013 10:22

Kozel píše:byl Hašek bezmocná figurka a utekl právě proto, aby mu nepřišili to, o co se pokouší Jansta

....jestli mne má důchodcovská paměť neklame,tak zrovna za "kralování" Haška byl prosazován návrh na vybudování nového sídla Fotbalového svazu v nějaký prdeli "Lipenci","Lipencích(?)".......a tam snad Hašek vlastní nějaké pozemky......takže zloděj volá,chyťte zloděje.
Ale vcelku mne to nějak nevzrušuje,stejně jako "nároďák" nevzrušuje fotbalový lid.viz naše fórum.... :hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 11.6.2013 7:27

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 11.6.2013 11:29

Kozel píše:http://www.supporters.cz/clanek/cesko-italie-762013-trochu-jinak/5016.html

:-O :surprised: :-O

Ačkoliv jsem neslyšel ani nečetl druhou stranu, tak mne z toho nejvíc zaráží ta nelogičnost a rozpolcenost pořadatelů, že když za a) pustí na stadion bubeníka s bubnem, tak za b) mu pak nedovolí na něj bubnovat. Jaký účel si při vpouštění mysleli, že tento nástroj bude při zápase mít? :)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 11.6.2013 12:12

..dají se do něj dobře naskládat kelímky s pivem ;-) ...i když vzhledem ke sterilitě nálady při zápase se asi nesmělo čepovat ?!? :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.6.2013 12:24

Já z toho začínám bejt vyčerpanej a nasranej zároveň, jde do tuhýho a přelejvají se žumpa fotbal do žumpy média, kdy se přidá politická žumpa?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 11.6.2013 14:29

melda píše:..dají se do něj dobře naskládat kelímky s pivem ;-) ...i když vzhledem ke sterilitě nálady při zápase se asi nesmělo čepovat ?!? :hi:

:giggle:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 11.6.2013 14:32

Hele, ten Berbr mě začíná docela bavit. Pojďte mu při zahájení ligy choreem dát najevo, že se stěhovat nehodláme. Ať se odstěhuje on. Třeba do kanálu...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 11.6.2013 14:35

Kozel píše:kdy se přidá politická žumpa?

Už se přece přidala. Berbří STB zpravodajství, na které je dotyčný pyšný, jak ho to zocelilo.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.6.2013 15:05

Addax píše:
Kozel píše:kdy se přidá politická žumpa?

Už se přece přidala. Berbří STB zpravodajství, na které je dotyčný pyšný, jak ho to zocelilo.

No to bylo poprvé, kdy jsem si řekl, že i na tom protiberbrovství něco neštymuje.
V tu dobu, kdy on byl u STB, já rukoval k vojsku MV. Podle platu, co Berbr údajně bral, to musel bejt šmudla na úrovni pošťáků, co měli nastarost zásobování kuchyně. Prostě absolutní nula. Vždyť si to představ, brát 18 stovek v době, kdy strana si brala 10% platu na členský příspěvky, ten, kdo smolil ten článek, vůbec nevěděl o čem píše. Už jen kvůli těm příspěvkům komanči brali víc.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 10.7.2013 15:25

http://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clan ... tml#hp-sez

To je ještě větší svinec než se čekalo. A berou to hopem a už naprosto veřejně a bez "ochranného" nátěru a maskování.Slovy klasika : zase se mi chce zvracet...... :-/
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.7.2013 6:33

Jan Janek píše:http://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/492206-vykonavatel-berbrovy-moci-si-polepsil-pelta-s-nim-ale-problem-nema-ja-si-ted-berbra-griluju-chlubi-se.html#hp-sez

To je ještě větší svinec než se čekalo. A berou to hopem a už naprosto veřejně a bez "ochranného" nátěru a maskování.Slovy klasika : zase se mi chce zvracet...... :-/

Asi budem muset přistoupit na Berbrovu radu a jít hrát fotbal někam jinam.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.7.2013 21:26

Kozel píše:
Jan Janek píše:http://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/492206-vykonavatel-berbrovy-moci-si-polepsil-pelta-s-nim-ale-problem-nema-ja-si-ted-berbra-griluju-chlubi-se.html#hp-sez

Asi budem muset přistoupit na Berbrovu radu a jít hrát fotbal někam jinam.

Čistě teoreticky, jak by se podle řádů UEFA dalo hrát třeba nižší soutěž v Německu? Vím, že nejlepší kluby fotbalových evropských trpaslíků hrají nižší soutěže v sousedních zemích, takže to evidentně jde. Bylo by legrační přijít s požadavkem na půdu UEFA na základě doporučení místopředsedy FAČR.

Samozřejmě je to nadsázka, ale čím dál menší. Teď si Berbr přitáhl do ligy i svého elitního kata, na kterého bude dohlížet komise vedená jeho ... slušné slovo je přítelkyně. I sám Pelta (byť alibisticky) přiznává, že fotbalové Čechy jsou plné lidí, které jdou Berbrovi na ruku. Jestli poměry z divize Berbr pozvedne do ligy, můžeme si vážně zabalit. Stačilo mi, kolik jasných a neoddiskutovatelných zářezů našeho béčka jsem tam viděl.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Fotbalová asociace (FAČR)

Příspěvekod Kozel » 22.10.2013 23:47

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.10.2013 0:08

Kozel píše:http://www.sport.cz/fotbal/2liga/clanek/518696-advokat-serak-disciplinarka-nemuze-trestat-nebyla-radne-zvolena.html#section-artcl

njn, bordel. A ještě to zdůvodnění, podle čeho s udílením trestů postupovali. Nesmysl. V tomto světle by Jablonský mohl klidně hrát, ale rikujte to, když nevíte, co si pak dodatečně na svazu vymyslí a bude to ještě kontumace všech zápasů, ve kterých Jablonský hrál.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.10.2013 6:46

Addax píše:
Kozel píše:http://www.sport.cz/fotbal/2liga/clanek/518696-advokat-serak-disciplinarka-nemuze-trestat-nebyla-radne-zvolena.html#section-artcl

njn, bordel. A ještě to zdůvodnění, podle čeho s udílením trestů postupovali. Nesmysl. V tomto světle by Jablonský mohl klidně hrát, ale rikujte to, když nevíte, co si pak dodatečně na svazu vymyslí a bude to ještě kontumace všech zápasů, ve kterých Jablonský hrál.

Tady pomůže jedině žaloba na ušlou mzdu, asociace hřeší na klauzuli, že fotbalové věci se řeší jen na půdě asociace, případně UEFA, kdo jde k civilnímu soudu, riskuje disciplinární řízení. Ikdyž předáváním kauz policii se asociace sama tohoto postupu vzdala.
Na druhou stranu, když advokát pouští takovéhle informace do médií, jestlipak podal odvolání k revizní a arbitrážní komisi svazu?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 23.10.2013 8:28

Obecně by se tedy dala použít hláška ...zloděj volá, chyťte zloděje :giggle:
Již od začátku to na mě celé působí jako použití zástupného problému k vyřizování účtů - bohužel chybí informace o všem, takže jsme jen přihlížející :-/ . No snad se ta pravda najde a na začátku by si měli velcí bosové "uklidit ve vlastním chlívu"...a chovat se jako profesionálové ctící alespoň vlastní pravidla a ne jako strejci u piva :evil:
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 11.11.2013 22:24

Díky perfektním termínům mám letos již po fotbale a Znojmo si užiju tak možná z nějakýho záznamu ...... :evil:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.11.2013 1:55

Pět zápasů Teplic v pondělí - daleko nejvíc ze všech mančaftů. Navíc, jak si můžou dovolit zařadit ten samý mančaft dva pondělky za sebou - to si necháme líbit opravdu snad jenom my... :down:
Kampak se poděl ten náš (a nejen náš) tradiční dlouholetý a osvědčený termín neděle odpoledne?
Který jsme navíc sami jako klub zvolili za svůj oficiální.
P.S.: zrušte pondělky!!!
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 12.11.2013 3:49

Addax píše:Pět zápasů Teplic v pondělí - daleko nejvíc ze všech mančaftů. Navíc, jak si můžou dovolit zařadit ten samý mančaft dva pondělky za sebou - to si necháme líbit opravdu snad jenom my... :down:
Kampak se poděl ten náš (a nejen náš) tradiční dlouholetý a osvědčený termín neděle odpoledne?
Který jsme navíc sami jako klub zvolili za svůj oficiální.
P.S.: zrušte pondělky!!!

Včera jsme se o tom bavili s jedním známým chacharem, že je tenhle rok s těma pondělkama asi trumfneme. V pondělí se dávají ty rizikovější zápasy, hold se asi stáváme rizikovými fanoušky :giggle: Navíc Znojmo sice né v pondělí, ale pro změnu v pátek, takže také né víkendový termín. Ty domácí zápasy ještě vem čert, ale z 8 výjezdů je 5 v pátek nebo pondělí
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.11.2013 22:35

Addax píše:Pět zápasů Teplic v pondělí - daleko nejvíc ze všech mančaftů. Navíc, jak si můžou dovolit zařadit ten samý mančaft dva pondělky za sebou - to si necháme líbit opravdu snad jenom my... :down:

To si musí nechat dovolit každý, na koho Česká televize ukáže. Taková je realita. To není o tom, že by FKT měl hnědé trenky a dělal televizi úlitby. To je o celkových právech na ligu.

Problém je, že se pořád vyjednávají a prodávají jako by český fotbal měl být šťastný, že se našel zájemce. Co vím, tak jich není vůbec málo. Někteří by měli zájem o práva pro celý region CEE. Zájem je též u východních sousedů. Slovak Sport, který lze sledovat i v ČR, nebyl jediný zájemce. Bohužel nemohu jmenovat, jde o off-record informace od kolegů, co fušují do mediální žurnalistiky
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 13.11.2013 0:19

JirkaXXL píše:

To si musí nechat dovolit každý, na koho Česká televize ukáže. Taková je realita. To není o tom, že by FKT měl hnědé trenky a dělal televizi úlitby. To je o celkových právech na ligu.

Což o to, to je mi známo. Ode mne to byla ani ne tak řečnická otázka a podivení nad tím, že to tak je, ale moje ulevení si nad tím. Kdyby šlo zároveň s tím v reálu přenést, co jsem při tom dělal, tak by to bylo výstižnější... ;-)

P.S.: zrušte pondělky!!
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 20.11.2013 13:54

Zajímavý rozhovor jak (ne)funguje správa a ochrana státního majetku. V závěru je i o podílu fotbalu.
http://www.sport.cz/ostatni/ostatni/cla ... tion-artcl

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 14.1.2014 15:48

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 14.1.2014 16:37

Kozel píše:http://fotbal.idnes.cz/fotbalova-liga-nakup-televizni-prava-pragosport-f66-/fotbal.aspx?c=A140114_105217_fotbal_tru
:no:

Kdyby to mělo přitáhnout lidi na stadiony, tak proč ne?
hans85

Příspěvekod Kozel » 14.1.2014 16:56

hans85 píše:
Kozel píše:http://fotbal.idnes.cz/fotbalova-liga-nakup-televizni-prava-pragosport-f66-/fotbal.aspx?c=A140114_105217_fotbal_tru
:no:

Kdyby to mělo přitáhnout lidi na stadiony, tak proč ne?

Bohužel, mám z toho opačný pocit, že budou lidi spíš sledovat zadáčo LM a český fotbal sejde z očí ještě víc. Musely by se dělat aspoň 20-30-ti min sestřihy a Dohráno protáhnout na 90 min.
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 14.1.2014 19:07

...no jo, ale každý sestřih udělá i z průměrného zápasu zápas dobrý či vynikající a to nevím jestli naší lize - její kvalitě- prospěje... abychom pak neměli pocit, že vše je v pořádku :giggle:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 14.1.2014 20:17

Mně je tohle všechno egál, hlavně ať normálním fanouškům, co chodí na stadiony, furt nešíbujou do nekonečna s danými termíny. Mělo by se to v nejbližší době snad změnit, hlavně s odstraněním těch blbejch pondělků...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 14.1.2014 20:52

Addax píše:Mně je tohle všechno egál, hlavně ať normálním fanouškům, co chodí na stadiony, furt nešíbujou do nekonečna s danými termíny. Mělo by se to v nejbližší době snad změnit, hlavně s odstraněním těch blbejch pondělků...

:up:
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 15.1.2014 4:46

Addax píše:Mně je tohle všechno egál, hlavně ať normálním fanouškům, co chodí na stadiony, furt nešíbujou do nekonečna s danými termíny. Mělo by se to v nejbližší době snad změnit, hlavně s odstraněním těch blbejch pondělků...

Ano, sám velký šéf FAČR Míra Peltů tvrdil, že až v létě skončí smlouva s TV, pak se zruší pondělní a páteční termíny a hrací časy si budou určovat především kluby a né TV, ale osobně tomu moc nevěřím. Pro mě za mě, ať si klidně dávaj v TV Premier league či jiný soutěže a GL vůbec, aspoň to donutí lidi chodit na stadion, když ho maj za barákem.
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 15.1.2014 7:17

boss__007 píše:

Ano, sám velký šéf FAČR Míra Peltů tvrdil, že až v létě skončí smlouva s TV, pak se zruší pondělní a páteční termíny a hrací časy si budou určovat především kluby a né TV, ale osobně tomu moc nevěřím. Pro mě za mě, ať si klidně dávaj v TV Premier league či jiný soutěže a GL vůbec, aspoň to donutí lidi chodit na stadion, když ho maj za barákem.

Já to mám tak, že chci vidět, jak to hrajou jinde a bodly by mi záznamy, kdy by kromě sestřihů nejzajímavějších situací byly i souvislé nejméně čtvrthodinové úseky hry. Aspoň bych viděl, kde se v Jablonci vzala hvězda Vaněk, jak se daří Psotkově Olomouci vstát z popela nebo jak se šíří africká vlna po vzoru Teplic celou ligou. Pak teprv člověk vidí, jaký hovadiny se píšou na webech a v novinách.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.1.2014 22:59

Já mám přes satelit a IPTV tolik placených sportovních kanálů, že je to vesměs jedno, kde se to bude vysílat B-) :-P

Dříve jsem preferoval ČT, ale s odchodem Svěceného a příchodem tzv. expertů to už ani Bosák nevytrhne.

Nečekám, že se nějak změní návštěvnost. Lidem, kterým prostě fotbal nestojí za to jít na stadion, bude (zase) stačit teletext, internet, tisk. A chceme vůbec takové lidi na stadionu? Protože přesně tihle pískají při prvním náznaku příležitosti, ale do fandění se nezapojí.

Jediné, co mě na tom zajímá, jsou vysílací časy a termíny. Za prvé by se měly zrušit pondělky. Už jen, aby Addax měl radost :giggle:

Za druhé by se měly respektovat obvyklé časy a dny klubů, ale to je kvůli překryvu nereálné. Kdo si koupí práva s výběrem horších zápasů, když ve stejný čas bude konkurent s přednostním výběrem vysílat atraktivnější zápas? :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mali » 29.1.2014 21:22

Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.1.2014 23:25

Mali píše:http://www.eurofotbal.cz/clanky/damkova-chce-zlepsit-komunikaci-pry-trne-pri-chybach-pro-plzen-245280/

To je výsměch, tahle blbka...

V tomto státě když něco nefunguje, tak je problém v komunikací. :-/

Vážně ale nevím, jak chce se zbytkem ligy komunikovat o vymyšlených penaltách pro Plzeň nebo o neodpískaných penaltách proti Plzni. Myslím, že to už dosavadní politika bohorovného mlčení byla lepší.

:suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod boss__007 » 3.3.2014 19:56

Program 21. kola Gambrinus ligy:
Pátek 21. března:
20:15 Liberec - Jablonec (Fanda/Nova Sport).
Sobota 22. března:
15:00 Znojmo - Bohemians 1905,
17:00 Slovácko - Brno,
18:00 Dukla - Příbram (Fanda/Nova Sport),
20:15 Ostrava - Sparta (ČT sport).
Neděle 23. března:
17:00 Slavia - Jihlava, Olomouc - Plzeň.
Pondělí 24. března:
18:00 Teplice - Mladá Boleslav (ČT sport).

Tenhle rok jedeme vážně na rekord v pondělních a pátečních termínech a trumfneme suverénně chachary ...
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 3.3.2014 20:14

Mali píše:http://www.eurofotbal.cz/clanky/damkova-chce-zlepsit-komunikaci-pry-trne-pri-chybach-pro-plzen-245280/

To je výsměch, tahle blbka...

Neříkala předtím, že se nevyjadřuje do médií kvůli tomu, že to zakazuje nějakej předpis UEFA či co? Teď zase že kvůli osobním útokům...co to bude příště? :-/
AkaKchan
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Český fotbal