FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Fotbalová asociace (FAČR)

Obecné diskuse o českém fotbalu českých týmech, české reprezentaci, fotbalové generalitě atd.

Re: Českomoravský fotbalový svaz

Příspěvekod Kovi » 8.1.2013 23:01

Petřík2 píše:A v čem?
"Božský" je nezpochybnitelný ?.....Celebrita?
Podle mne je součást "týmu". Stejně jako spoluhráči v poli,trenér,vedení mužstva (Šmicer),vedení asociace.Zkrátka všichni co si lízli k hromadě prachů za účast na ME.Vše souvisí se vším! :evil:

Já totálně nechápu logiku věci, má snad on doplácet na to, že reprezentačnímu týmu se nedaří, i když on je jeden z mála, kterému se alespon na klubové scéně dlouhodobě daří? Pro ČS by byl zajímavý i bez účasti v repre, protože on je velká osobnost světového fotbalu.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Kozel » 9.1.2013 0:52

Z fotbalového hlediska nemám Čechovi co vytknout, snad jen, že jeho snaha zastoupit v kabině nepřítomné Terryho a Lamparda a chopit se žezla v Čelzí vyzněla poněkud jalově, spíš jako výraz frustrace a nervozity a nebyla mužstvem přijata.
Mě se dotklo jeho srovnání české a anglické společnosti v jednom rozhovoru během poslední reprezentační přestávky, kdy se rozplýval o sousedských vztazích bez závisti v místě svého bydliště. To jsem si říkal, že se pouští na tenký led, zvláště, když se den na to zabila ta vyšikanovaná indická sestřička, co těm australskejm srandistům vyzradila děsný státní tajemství, že dala těhotný Middletonový napít, protože byla vyschlá jak treska. To jsem si říkal, že jsou Angláni pěkný voli.
:yawning:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 9.1.2013 9:32

Kovi píše:Já totálně nechápu logiku věci, má snad on doplácet na to, že reprezentačnímu ..............

Nechápeš ...........v pořádku,časem možná pochopíš.
PS: doplácení v případě Čecha a nároďáku - docela humorná představa.Osobně se mi stále vrací,jak na vrcholu čtyřletého cyklu (MS) doplatil nároďák proti Turecku naopak na Čecha.No nic. :hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod redkaf » 9.1.2013 11:18

Petřík2 píše:Nechápeš ...........v pořádku,časem možná pochopíš.
PS: doplácení v případě Čecha a nároďáku - docela humorná představa.Osobně se mi stále vrací,jak na vrcholu čtyřletého cyklu (MS) doplatil nároďák proti Turecku naopak na Čecha.No nic. :hi:

To bylo Mistrovství Evropy ;-)
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 9.1.2013 15:00

Petřík2 píše:
Kovi píše:Já totálně nechápu logiku věci, má snad on doplácet na to, že reprezentačnímu ..............

Nechápeš ...........v pořádku,časem možná pochopíš.

Rád bych pochopil rovnou, pomozte mi prosím. Myslím, že rozvedení Vaší myšlenky by uvítali i další.

Co se týče chyb s Tureckem, tak ano, došlo k nim, ale bez něj bychom třeba ani na tom turnaji nebyli, protože kolikrát on podržel v kvalifikacích repre...

Přijde mi, že se tu pouze a jen permanentně snažíte jít proti proudu. Asi si tak připadáte zajímavý nebo nevím. Když už sem nechodí JTB, tak se tu na Vaše názory, které jen výjmečně podložíte argumenty, málokdo chytí a pustí se do nich. Ještěže mě to stále baví, jak byste se jinak zabavil? :))
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Kozel » 9.1.2013 15:27

Kovi píše:Co se týče chyb s Tureckem, tak ano, došlo k nim, ale bez něj bychom třeba ani na tom turnaji nebyli, protože kolikrát on podržel v kvalifikacích repre...

Za to může Ota Černý, že to nechal koupit Primu, kdyby to dávali na ČT, tak jsme 2:0 vyhráli.
:-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.1.2013 20:42

Petřík2 píše:
NIN píše:
Petřík2 píše: No pro mne je stěžejní sdělení,že božský "čechíno" je tak trochu jako kukačka......že by on nebyl součástí českého fotbalu? Pan Poctivej a neposkrvněnej...... :punking:

to je trapná myšlenka :down:

A v čem?
"Božský" je nezpochybnitelný ?.....Celebrita?
Podle mne je součást "týmu". Stejně jako spoluhráči v poli,trenér,vedení mužstva (Šmicer),vedení asociace.Zkrátka všichni co si lízli k hromadě prachů za účast na ME.Vše souvisí se vším! :evil:

Petr Cech je vyborny brankar a kdyby uz ted skoncil, je stejne legendou i pres jeho obcasne zkraty, ktere vzdy nahradi jinymi, golu zabranicimi, zakroky. Proto je kritika spickoveho brankare v klubu, ktery je jednim z vrcholu ledovce svetoveho profesionalniho fotbalu, nemistna a trapna. Tady se nebavime o nasi zumpa lize ! A co se tyce reklamy, nejakej svaz by me mohl polibit (_!_), ja osobne bych si ji uzavrel s kym by se mi zalibilo.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.1.2013 20:47

Kozel píše: Mě se dotklo jeho srovnání české a anglické společnosti v jednom rozhovoru během poslední reprezentační přestávky, kdy se rozplýval o sousedských vztazích bez závisti v místě svého bydliště. To jsem si říkal, že se pouští na tenký led, zvláště, když se den na to zabila ta vyšikanovaná indická sestřička, co těm australskejm srandistům vyzradila děsný státní tajemství, že dala těhotný Middletonový napít, protože byla vyschlá jak treska. To jsem si říkal, že jsou Angláni pěkný voli. :yawning:

ja to chapu, cesi jsou jeden z nejzavistivejsich narodu. Ja jsem hrdej na svoji narodnost, ale tohle je bohuzel pravda.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 9.1.2013 22:06

Hrdost......,národní hrdost.....,špičkový brankař klubu vrcholu světového fotbalového ledovce.......,atd.a pod.Všechno jenom kecy.
Jednou je to jeden tým,tak "jeden za všechny,všichni za jednoho"....to snad pochopíte i Vy!
PS: Kovi bavím se stále dobře,jen tady bylo tak-nějak smutno,neveselo ;-)
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kovi » 9.1.2013 23:26

Petřík2 píše:Hrdost......,národní hrdost.....,špičkový brankař klubu vrcholu světového fotbalového ledovce.......,atd.a pod.Všechno jenom kecy.
Jednou je to jeden tým,tak "jeden za všechny,všichni za jednoho"....to snad pochopíte i Vy!

Ale on přeci neměl smlouvu jen jako hráč reprezentace, ale jako hráč Chelsea, který současně reprezentuje i českou republiku. Jeho smlouva nebyla s tou svazovou nijak provázána. Kdyby byla smlouva domluvena tak, že jde FAČR za reprezentaci 30 mega a z toho jsou 2 mega rovnou pro Petra Čecha za to, že reprezentuje a jak reprezentuje (opravdu zcestný příklada, ale pro tuhle situaci se hodí) a ČS by následně řekla, že smlouvu s FAČR končí, ale současně uzavře pokračování smlouvy na dvě mega s Čechem, tak by to dávalo smysl, to co tu říkáte, ale v momentě, kdy existuje smlouva s FAČR (respektive existovala) a separátně je tu smlouva Petra Čecha, tak není důvod je míchat dohromady. I kdyby Petr Čech nebyl v reprezentaci, tak je pro ČS je výbornou marketingovou tváří, protože ho tu všichni známe a víme, že je to výborný hráč bez skandálů, proto by ho také do marketingových kampaní nejspíš brala většina firem.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Petřík2 » 10.1.2013 0:16

Čistě "technicky" máš Kovi jistě pravdu,to se nepřu,ale týmová chemie má svá specifika,které žádná smlouva nikdy určit nemůže.Prostě jedni dobří,skvělí,nenahraditelní a ostatní druzí,jenom "vata",otloukánci,vyškrtnutí.....no co to může být za TÝM ?! :-/
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod NIN » 10.1.2013 6:44

Petřík2 píše:Hrdost......,národní hrdost.....,špičkový brankař klubu vrcholu světového fotbalového ledovce.......,atd.a pod.Všechno jenom kecy.

tym jsou hraci a ti by se v pripade obdobne nabidky zachovali stejne. A vsichni ti vyzirkove ze svazu, bafunari, upoceni vyzrani strejdove prolezli korupci, by me mohli vite co ... Vsechnu tuhle bafunarskou svoloc bych nakopal do zadnice, protoze to jsou vinici stavu ceskeho fotbalu.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 22.1.2013 13:00

http://fotbal.idnes.cz/korupcni-afera-v ... fotbal_min

Že by po Václavově vzoru taky amnestie na všechno a na všechny, tentokrát však pro jistotu ještě před "soudem a důkazním líčením"? Jelikož ale určitě nikdo neví co s tím, tak prostě co bylo, bylo a začneme znovu a lépe... :-/
Jen mi zkuste vysvětlit, proč mě to tak-nějak nepřekvapuje... :no:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 22.1.2013 14:55

Jan Janek píše:http://fotbal.idnes.cz/korupcni-afera-ve-fotbale-blizi-se-konec-f0e-/fotbal.aspx?c=A130122_122303_fotbal_min

Že by po Václavově vzoru taky amnestie na všechno a na všechny, tentokrát však pro jistotu ještě před "soudem a důkazním líčením"? Jelikož ale určitě nikdo neví co s tím, tak prostě co bylo, bylo a začneme znovu a lépe... :-/
Jen mi zkuste vysvětlit, proč mě to tak-nějak nepřekvapuje... :no:

....i já čekala takový nijaký konec - hlavně, že bylo o čem se dohadovat a vymýšlet závěry,
no ne nadarmo se říká, že RYBA SMRDÍ OD HLAVY :-/
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 22.1.2013 16:02

Jestli si Křetínský ten fotbal neprosadí, tak je mrtvej Homolka.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 22.1.2013 17:00

Jak to děláš ?
Tam kde si jiní "rvou" vlasy ....Ty plácneš hlášku :giggle: a hned je vše snesitelnější :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.1.2013 16:46

melda píše:Jak to děláš ?
Tam kde si jiní "rvou" vlasy ....Ty plácneš hlášku :giggle: a hned je vše snesitelnější :hi:

Ne nadlouho. :punking:
http://www.fotbalnaplno.cz/content/fotb ... m-23012013
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 23.1.2013 19:23

Těžce se hledají slova a vůbec pochopení toho, co se dnes ve fotbale stalo....jenže, ono to kopíruje dění v celé společnosti ....je to hnus, velebnosti :surprised:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 23.1.2013 21:59

NEMILOSRDNE POSTRILET
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.1.2013 0:15

NIN píše:NEMILOSRDNE POSTRILET

Asi nic jiného nezbude. Moje verze:
Křetínský špatně odhadl, že se kauza bude odehrávat podle olomoucké šablony. Když mu Sokol vysvětlil, že důkazy byly získány nelegálně a policie s nimi nevyleze, protože u soudu neobstojí, zůstalo lejno ležet Peltovi s Berbrem u dveří. Nezbylo, než ho uklidit i s Goldou. Akorát nechápu, proč blbka Damková říkala, že všechno zlo pochází z Moravy.
Použitá literatura:
http://hattrick.cz/panika-traskave-koru ... kertonu-2/
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-ko ... mluvi.html
http://fotbal.idnes.cz/sef-disciplinark ... fotbal_min
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 24.1.2013 7:57

Tihle Peltove, Paclikove, Berbrove, Brabcove, Starkove, Gottwaldove, Hornici, Kubickove, Chvalovsti , apod. by meli zmizet ze sveta jako Kriz.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.1.2013 8:18

NIN píše:Tihle Peltove, Paclikove, Berbrove, Brabcove, Starkove, Gottwaldove, Hornici, Kubickove, Chvalovsti , apod. by meli zmizet ze sveta jako Kriz.

Anebo si sami chamtivostí podhryzat větev, na které sedí.
:yes:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 24.1.2013 9:09

Kozel píše:Anebo si sami chamtivostí podhryzat větev, na které sedí.

Tak nějak na té stejné větvi vidím sedět i bezpáteřního Šmicra,nekompetentního a neschopného Bílka,přisprostlého Poustku a vše obklopené přivožralými,sprostými a potrhanými současnými reprezentanty...........vše souvisí se vším !!! :punking:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod melda » 24.1.2013 11:12

Petřík2 píše:
Kozel píše:Anebo si sami chamtivostí podhryzat větev, na které sedí.

Tak nějak na té stejné větvi vidím sedět i bezpáteřního Šmicra,nekompetentního a neschopného Bílka,přisprostlého Poustku a vše obklopené přivožralými,sprostými a potrhanými současnými reprezentanty...........vše souvisí se vším !!! :punking:

Ale to je přece známá pravda, že každý dělá , co je mu dovoleno ...a u nás je už dovoleno téměř vše :punking: ...stačí se podívat kolem sebe - negace všech normálních hodnot, protože je cool být "dravý" a jít přes "mrtvoly" ...sice to téměř k ničemu nevede, ale "ono" to
projde ...ono to "nějak" dopadne....
Jsem životní optimista - už dlouho :giggle: - ale v poslední době i mě humor dochází .... :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.1.2013 14:48

melda píše:Jsem životní optimista - už dlouho :giggle: - ale v poslední době i mě humor dochází .... :hi:

Hele, polovina mladých občanů EU vidí svoji budoucnost optimisticky, druhá polovina nemá na drogy.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 24.1.2013 14:57

melda píše:Jsem životní optimista - už dlouho - ale v poslední době i mě humor dochází ....

Ne,ne,ne........bylo podstatně hůř.

Člověk je pod velkým vlivem informačních medií,zejména nyní,fůra tmy a šera,negace a polétavého prachu :-) ,chřipky.................,ale foukne teplý fén,den se prodouží,slunce "vyleze",když dá Bůh, tak možná i Teplice zabodují a hned bude líp! :yes:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod melda » 24.1.2013 16:08

Kluci díky za ...světlo na konci tunelu :giggle: ...máte pravdu - jen co vykouklo sluníčko je to znát - však zase bude líp :up:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 24.1.2013 22:25

Petřík2 píše: foukne teplý fén,den se prodouží,slunce "vyleze",když dá Bůh, tak možná i Teplice zabodují a hned bude líp! :yes:

No, že se tohohle tady dočkám zrovna od Tebe, to je pro mne větší překvapení, než kdybych našel tučňáka na severním pólu. :giggle: :up:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 25.1.2013 9:47

Addax píše:No, že se tohohle tady dočkám zrovna od Tebe, to je pro mne větší překvapení, než kdybych našel tučňáka na severním pólu.

Myslíš ten fén nebo bodující Teplice? ;-) :hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 12.2.2013 10:25

Tak nám předpověď počasí na (zatím) příští úterý slibuje v noci i -14 stupňů.......to bude určitě krásný start do fotbalového "jara".
Nutnost změny termínů a filozofie českého fotbalu je nevyhnutelná!
Hráči přijedou pěkně prohřátí ze Středomoří a tady budou hrát a hlavně trénovat na sněhu,resp."umělkách".......v souvislosti s nimi zrovna nechápu "moderní" stěžování si na ně.Na čem by jako chtěli ti zoufalci v zimě trénovat? Na škváře?

Skutečně český fotbal řídí ješitná nemyslící hovada!
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod melda » 12.2.2013 11:05

S tím se nedá než souhlasit - já budu mít výhodu, že přijedu připravená z hor :giggle: , ale stejně ... v pátek večer teplo určitě nebude a to je o zdraví nejen diváků, ale i hráčů :-/ , no VIP hosté budou u televizí a pak se bude dlouze hovořit o "nezájmu" českého diváka o fotbal - jak příznačné pro Česko, že ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 12.2.2013 11:57

Petřík2 píše:Tak nám předpověď počasí na (zatím) příští úterý slibuje v noci i -14 stupňů.......to bude určitě krásný start do fotbalového "jara".
Nutnost změny termínů a filozofie českého fotbalu je nevyhnutelná!
Hráči přijedou pěkně prohřátí ze Středomoří a tady budou hrát a hlavně trénovat na sněhu,resp."umělkách".......v souvislosti s nimi zrovna nechápu "moderní" stěžování si na ně.Na čem by jako chtěli ti zoufalci v zimě trénovat? Na škváře?

Skutečně český fotbal řídí ješitná nemyslící hovada!

Já jsem si říkal, že tu je nějaký klid, když se nám na Kypru daří. Chyběly mi ty kritizující komentáře, tak jsem se konečně zase dočkal :-) Vždycky je přeci co zkritizovat :-)
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod melda » 12.2.2013 12:31

Možná tón Petříkova příspěvku, ten je trochu "pod čáru", ale to, že bude zima, protože je únor, to je prostě běžný přírodní úkaz ....že by neznámý, to snad ne ?!??
Ale jinak se už těším - snad to všichni přežijeme ve zdraví :yes:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 12.2.2013 12:52

Kovi píše:Já jsem si říkal, že tu je nějaký klid, když se nám na Kypru daří. Chyběly mi ty kritizující komentáře, tak jsem se konečně zase dočkal Vždycky je přeci co zkritizovat

Drahý Kovi,na mne si nepříjdeš....... :giggle:
Zcela nedávno jsem si zde "listoval" časem nazpátek,až jsem se dostal k letnímu přátelskému zápasu s Drážďany v Krupce.No a poučen,že zde,na rozdíl od blízké Krupky na dalekém Kypru,vlastně ani nevíme s kým hrajeme,třeba i jen s juniorkou uvedeného klubu,tak radši zachovávám diplomatické mlčení........nač budit vášně,těch ještě během záchranářského jara bude ........
PS: ty se na zasněžená, promrzlá (a aspoň televizní) a tím liduprázdná Stínadla těšíš ?
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kovi » 12.2.2013 14:46

Petřík2 píše:Drahý Kovi,na mne si nepříjdeš....... :giggle:
Zcela nedávno jsem si zde "listoval" časem nazpátek,až jsem se dostal k letnímu přátelskému zápasu s Drážďany v Krupce.No a poučen,že zde,na rozdíl od blízké Krupky na dalekém Kypru,vlastně ani nevíme s kým hrajeme,třeba i jen s juniorkou uvedeného klubu,tak radši zachovávám diplomatické mlčení........nač budit vášně,těch ještě během záchranářského jara bude ........
PS: ty se na zasněžená, promrzlá (a aspoň televizní) a tím liduprázdná Stínadla těšíš ?

Upřímně netěším, ale přijde mi hodně přes čáru (kdyby tu nebyla tak dlouhá Jirkova absence, tak ho nyní žádám o sjednání nápravy) nazývat vedení hovady kvůli hernímu kalendáři, který vychází i z celoevropského kalendáře. Pokud vše vychází tak, že naše kluby vstupují do evropských pohárů už v půlce července a je potřeba aspon měsíc na přípravu, tak nemůže liga končit koncem června, to je nesmysl, proto zrovna v tomhle směru to nemůžeme vyčítat jen FAČR, ale i UEFA.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Petřík2 » 12.2.2013 15:36

Kovi píše:Upřímně netěším, ale přijde mi hodně přes čáru (kdyby tu nebyla tak dlouhá Jirkova absence, tak ho nyní žádám o sjednání nápravy) nazývat vedení hovady kvůli hernímu kalendáři, který vychází i z celoevropského kalendáře.

Ty jsi nějak "úzkoprsý"......... :surprised:
/ a není to jen "kvůli hernímu kalendáři"....."hloupému napověz,blbého kopni"......./

No,nač měsíc přípravy před letním vstupem českých oddílů do evropských pohárů,když tam mohou nastoupit "z voleje", z už zahájené soutěže?
Tvoje škoda,že nepřemýšlíš nad tím,co sem píši .
Již jsem psal,že by bylo jen jedno přípravné období a to v zimě! Jarní část by byla zahájena kolem 20.března,končila začátkem června a po max.14denní pauze (kdy stěží aktivní profesionální sportovec ztratí fyzickou kondici) by začal nový ročník.V sudých letech (konání finální části ME A MS) by se vloženými středami docílilo zkrácení jarní části dle požadavků UEFA......a dovolená hráčů? Bohatě se dá stihnou od konce listopadu do půlky ledna,resp.aktivní týden hned po konci jarní části.
PS:podobně nedavno "mluvil" jeden exreprezentant dlouhodobě působící v cizině,ale kdo to byl konkrétně si teď nevybavím....... :shy:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 12.2.2013 16:23

Petřík2 píše:
Kovi píše:Upřímně netěším, ale přijde mi hodně přes čáru (kdyby tu nebyla tak dlouhá Jirkova absence, tak ho nyní žádám o sjednání nápravy) nazývat vedení hovady kvůli hernímu kalendáři, který vychází i z celoevropského kalendáře.

Ty jsi nějak "úzkoprsý"......... :surprised:
/ a není to jen "kvůli hernímu kalendáři"....."hloupému napověz,blbého kopni"......./

No,nač měsíc přípravy před letním vstupem českých oddílů do evropských pohárů,když tam mohou nastoupit "z voleje", z už zahájené soutěže?
Tvoje škoda,že nepřemýšlíš nad tím,co sem píši .
Již jsem psal,že by bylo jen jedno přípravné období a to v zimě! Jarní část by byla zahájena kolem 20.března,končila začátkem června a po max.14denní pauze (kdy stěží aktivní profesionální sportovec ztratí fyzickou kondici) by začal nový ročník.V sudých letech (konání finální části ME A MS) by se vloženými středami docílilo zkrácení jarní části dle požadavků UEFA......a dovolená hráčů? Bohatě se dá stihnou od konce listopadu do půlky ledna,resp.aktivní týden hned po konci jarní části.
PS:podobně nedavno "mluvil" jeden exreprezentant dlouhodobě působící v cizině,ale kdo to byl konkrétně si teď nevybavím....... :shy:

Tak proč to tak nedělaj v Rusku, Mičurine?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 12.2.2013 16:45

Kozel píše:Tak proč to tak nedělaj v Rusku, Mičurine?

Protože jsou Rusko....."země,kde zítra znamená již včera" :-))

Přeci jenom klimaticky je to něco jiného než zde.........při -5 C jde venku běhat a hrát na odklizené umělce,ale při -20 C a 40cm sněhu to jde těžko.No a nepodstatné není také to,že tam do fotbalu vráží nepoměrně větší prachy a zimu tráví de facto ve Středomoří. B-)

A teď nevím jistě,ale ve Skandinávii taky léta hráli systémem jaro-podzim a teď snad přešli na podzim-jaro.......
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 12.2.2013 16:54

Petřík2 píše:No a poučen,že zde,na rozdíl od blízké Krupky na dalekém Kypru,vlastně ani nevíme s kým hrajeme,třeba i jen s juniorkou uvedeného klubu,tak radši zachovávám diplomatické mlčení........

Kdepak,já nelžu......zrovna jsem se na teletextu dočetl,že Liberec porazil Batev Plovdiv 7 : 1 a Teplice s ním hrály minulý týden 2 : 2. Takže,kdo asi s kým hrál ? Budeme spekulovat,nebo je Liberec tak výrazně lepší............? :giggle:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 12.2.2013 17:41

Petřík2 píše:Kdepak,já nelžu......zrovna jsem se na teletextu dočetl,že Liberec porazil Batev Plovdiv 7 : 1 a Teplice s ním hrály minulý týden 2 : 2. Takže,kdo asi s kým hrál ? Budeme spekulovat,nebo je Liberec tak výrazně lepší............?

Jedinou pochybnost mám,že na ofistránkách FK TP je napsáno Batev a na teletextu Botev...... :-))
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 12.2.2013 17:44

Petříku, zadrž! Přečti si to po sobě ještě jednou a zjistíš, že už se hádáš i sám se sebou. :giggle:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.2.2013 17:57

Jinak k Tvým současným úvahám o hracím systému podzim-jaro, zimní-letní příprava, hrací termíny. K tomu jsem se před časem tady sáhodlouze rozepsal, byla k tomu pak široká diskuse. Byl jsem zastáncem přehození systému na jaro-podzim, uprostřed jen krátká letní přestávka a po ukončení ročníku (který by tak mohl končit počátkem listopadu) dlouhá zimní příprava. S plným využitím hracích termínů pro ligu v měsících květen, červen, kdy je počasí pro fotbal jak stvořené.
Myslím, že největší kámen úrazu je reprezentace, její termíny, vazba na mezinárodní soutěže, ME, MS. Dále pak klubové evropské soutěže - podřízení národního klubového fotbalu (nejen u nás) tomu všemu. Sami od sebe si v lize nemůžeme říct: tak a teď to bude takhle...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 12.2.2013 18:06

Addax píše:Petříku, zadrž! Přečti si to po sobě ještě jednou a zjistíš, že už se hádáš i sám se sebou

Vím,vím,ale ponejprv použitý Batev (s Libercem) byl na základě zapamatované starší informace z ofi stránek Teplic......pak až následně opakovaně jsem "šel" na teletext. :hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 12.2.2013 18:17

Addax píše:Myslím, že největší kámen úrazu je reprezentace, její termíny, vazba na mezinárodní soutěže, ME, MS. Dále pak klubové evropské soutěže - podřízení národního klubového fotbalu (nejen u nás) tomu všemu. Sami od sebe si v lize nemůžeme říct: tak a teď to bude takhle...

No jestli myslíš jen rozehranost nároďáku,resp.klubů v evr.soutěžích,tak letošní únor vše "staví na hlavu" - nároďák hrál s Tureckem jak nikdy před tím a Sparta s Plzní jdou do pohárů tak jako tak bez ligových zápasů ........osobně si myslím,že podřízenost FIFA (UEFA) je jen v povinném "klidu" před šampionáty a pevně daných termínech mezinárodních jak soutěžních,tak přátelských utkání + samozřejmě "středeční" termíny v evropských pohárech,ale bez zásadního vlivu na ligovou soutěž

Nakonec sousední Slovensko mělo odehráno v létě snad už 2 kola,než u nás soutěž začala.....letním sluncem vyhřátý stadionek v Ružomberoku pod Nízkými Tatrami...to musí být panoramata...určitě lepší než koukat půlku sezony na zasněžené vrcholy Krušných hor :giggle:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 13.2.2013 0:14

Ještě pozdě v noci:
"Ale zřejmě (už) dělaj,kolego Pavlove. O víkendu 10.12.2012 odehráli 19.kolo,takže mi to vychází,při 16 účastnících, na systém podzim-jaro.....a teď ještě ,kdy začnou?"
zdroj:teletex ČT,str.720
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 13.2.2013 1:37

Petřík2 píše:...určitě lepší než koukat půlku sezony na zasněžené vrcholy Krušných hor :giggle:

Mne o tom nepřesvědčuj, když jsem sám za to horoval - viz výše (nebo níže, pokud jsi přihlášen).
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 13.2.2013 1:42

Petřík2 píše:

Ještě pozdě v noci:
"Ale zřejmě (už) dělaj,kolego Pavlove.

A jéje. Tady už se na jedné straně šlechtí a na druhé slintá... :giggle:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.2.2013 8:56

Petřík2 píše:

Ještě pozdě v noci:
"Ale zřejmě (už) dělaj,kolego Pavlove. O víkendu 10.12.2012 odehráli 19.kolo,takže mi to vychází,při 16 účastnících, na systém podzim-jaro.....a teď ještě ,kdy začnou?"

No, vždyť, pane kolego, moje poznámka vychází z toho, že v Rusku najeli na systém podzim-jaro právě kvůli sladění not se zbytkem světa, aby v pohárech hrály aktuálně se umístivší kluby a ne kluby s ročním zpožděním. Stejně tak, při snaze o pozvednutí úrovně a prachách, který tam tečou, kvůli krajánkům je systém jaro- podzim neudržitelný i na Sibiři. Proto si myslím, že stejné důvody platí i u nás a systém jaro-podzim, byť kontinentálnější počasí než v západní a jižní Evropě by nahrávalo opaku, není vhodný. Přesně v duchu odpovědi Koviho.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 13.2.2013 10:05

Petřík2 píše:Ještě pozdě v noci:

Začínají dva týdny po nás, což je z klimatického hlediska asi úplně stejné :-))
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Petřík2 » 13.2.2013 10:33

Kovi píše:Začínají dva týdny po nás, což je z klimatického hlediska asi úplně stejné

Možná v Rusku,ale tady bude 10.března určitě příjemněji....ale také mi vychází,při stejných "reprednech",že začali v létě o týden dřív,t.j.22.7. a fouknout tam ještě týden dřív,tzn.zahájení půlka července a končit koncem listopadu..........
závěrem jen jeden osobní pocit:moje třicet let staré vzpomínky na nasvícená,většinou poloplná Stínadla jsou výhradně spojeny s vlahými teplými večery,....... to ty vzpomínky současné (čest vyjímkám!) se zimou a chladem. :down:
Petřík2
Vykázaný uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Český fotbal