FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Česká reprezentace

Obecné diskuse o českém fotbalu českých týmech, české reprezentaci, fotbalové generalitě atd.

Re: Česká reprezentace

Příspěvekod Kozel » 3.11.2012 16:56

Petřík2 píše:
Petřík2 píše:- tak nám nějak "bublina" Jiráček splaskává....v bundeslize paběrkuje a včera nebyl schopen kloudné přihrávky

http://www.sport.cz/fotbal/bundesliga/c ... tml#hp-sez

No jo,no......

Četl jsem to už včera a přišlo mi to jako velmi bulvární a nehodné pozornosti. Jak píše NIN, sešlo se tu zranění s červenou. Hamburk by byl hodně najivní, kdyby to takhle hodnotil a neviděl Jiráčkův potenciál. Můj názor je, že se s tím Jiráček vyrovná a půjde zase nahoru. Je to ukázka toho, že dostat se ven je teprv začátek a že nic není zadarmo.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 4.11.2012 8:50

Kozel píše:Četl jsem to už včera a přišlo mi to jako velmi bulvární a nehodné pozornosti

Možná,možná......i když zrovna Welt nepatří mezi špičku bulváru...,ale co dnes už není bulvár,že?
V každém případě,šel Jiráček do bundesligy řádně opentlen chválou a optimismem místních mediií. Jenže mne to a nejen v tomto případě připomíná Českého Honzu vyrazivšího do světa......setká se s realitou skutečného světového fotbalu a najednou tam je jako nahý v trní.A zdaleka nejen on. A zdejší nadávání na Magatha,nebo bundesligu jako takovou,je nepatřičné a ve svých důsledcích kontraproduktivní...........pro mne je měřítkem "světovosti" nestěžující si Edin D. :up2: ,než ufňukaný "létající" Martin F.! :down:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 4.11.2012 9:21

Petřík2 píše:....pro mne je měřítkem "světovosti" nestěžující si Edin D. :up2: ,než ufňukaný "létající" Martin F.! :down:

Jiráčka řadím někam mezi, blíže k Edinovi. Nebude takový talent, ale jeho pracovitosti věřím. Oproti Feninovi je o něco starší, má stabilní babu a nešel ven rovnou od maminky. Už má něco za sebou. Myslím, že si s ním maličko pohrál německý šovinismus, protože typově je Jiráček shodný archetyp německého hráče, vlastně z německého hlediska je to tahání dříví do lesa. Ale to není Jiráčkova chyba. Nikdy z něho nebude hvězda určující hru nebo rozhodující zápasy. Ale je to pracant na takové hvězdy.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 4.11.2012 10:41

Petřík2 píše:Možná,možná......i když zrovna Welt nepatří mezi špičku bulváru...,ale co dnes už není bulvár,že?
V každém případě,šel Jiráček do bundesligy řádně opentlen chválou a optimismem místních mediií. Jenže mne to a nejen v tomto případě připomíná Českého Honzu vyrazivšího do světa......setká se s realitou skutečného světového fotbalu a najednou tam je jako nahý v trní.A zdaleka nejen on. A zdejší nadávání na Magatha,nebo bundesligu jako takovou,je nepatřičné a ve svých důsledcích kontraproduktivní...........pro mne je měřítkem "světovosti" nestěžující si Edin D. :up2: ,než ufňukaný "létající" Martin F.! :down:

Já si troufnu říct, že Jiras má opravdu blíže k Edinovi než Féňovi, jak říká Kozel, a to tedy výrazně. Na jakémkoliv jeho projevu jde vidět, že to čeho dosáhl, si náležitě odmakal a váží si toho, jako dříč pro tým je nedocenitelný a jeho čas ještě přijde ať už v Německu nebo jinde ve "vyspělých" ligách.

Jen ještě dotaz a nechci tu zase rozpoutávat vášně, ale zdá se mi to nebo je tu na každého středního záložníka pohlíženo kritičtějším okem než na jiné posty? :))
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Petřík2 » 4.11.2012 13:35

Kozel píše:Myslím, že si s ním maličko pohrál německý šovinismus, protože typově je Jiráček shodný archetyp německého hráče, vlastně z německého hlediska je to tahání dříví do lesa. Ale to není Jiráčkova chyba. Nikdy z něho nebude hvězda určující hru nebo rozhodující zápasy. Ale je to pracant na takové hvězdy.

Může ještě vůbec existobvat "německý šovinismus" v soutěži s tolika cizinci,potažmo tam, kde půlku různých reprezentací tvoří hlavně Turci s islámským vyznáním? :surprised: Jestli to není (částečně) ta stará pravda,že "cizinec musí být výrazně lepší než domácí"?

Taky si myslím,že Jiráček není střední záložník....... to je naprosto specifická funkce,jejíž pozitivní vyznění extrémně moc závisí na vůli spoluhráčů tuto roli uznat a respektovat! :idea:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 4.11.2012 14:03

Petřík2 píše:Taky si myslím,že Jiráček není střední záložník....... to je naprosto specifická funkce,jejíž pozitivní vyznění extrémně moc závisí na vůli spoluhráčů tuto roli uznat a respektovat! :idea:

Střední záložník není funkce, ale post v rozestavení v sestavě. Proto Jiráček středním záložníkem je, protože na tomto postu nastupuje. Specifickou funkcí máš zřejmě na mysli roli špílmachra, která není automaticky daná, ale umem a silou osobnosti hráčem vypracovaná a ostatními respektovaná.
Jiráček ještě tou vyzrálou osobností není, aby se dala nazývat špílmachrem, ale má k tomu sám za sebe našlápnuto. Pokud mu to nezkazí něco mimo jeho vliv.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 4.11.2012 14:59

Addax píše:Jiráček ještě tou vyzrálou osobností není, aby se dala nazývat špílmachrem, ale má k tomu sám za sebe našlápnuto. Pokud mu to nezkazí něco mimo jeho vliv.

A tady kategoricky nesouhlasím.Buď se někdo "špílmachrem" narodí,nebo ne.Dle mne je to dáno už třeba vrozeným držením těla.Vzpřímený,hlava nahoře,pohyb (bohužel) spíše pomalejší než rychlejší.Dám příklad z doby nejúspěšnější éry tp-fotbalu.Špilmachrem spíš Fousek ,resp.Bílek,než "jezdiči" Verbíř,resp.Divecký.U mladejch spíš Česlák,resp.Čajič,než Lácha,resp.Mujagič. Dle mne Jiráček "špilmachrem" určujícím rytmus,způsob hry nikdy nebude,ale Darida nejspíš ano! :hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 4.11.2012 15:02

Špílmachrem se nikdo nenarodí, pouze má k němu předpoklad, i těmi fyziognomickými ukazateli, které uvádíš. Špílmachr je otázkou zrání a vývoje. Diskutovaná otázka tu byla, jestli je Jiráček středovým záložníkem. O tom, jestli špílmachrem, se nepřu. ;-) Avšak i původní tzv. "jezdiči" se se svým následným získaným přehledem mohli vypracovat na špílmachry a zůstalo jim jako klad obojí, nejzářnější příklad Pavel Nedvěd...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 4.11.2012 21:05

Já si troufnu říct, že Jiras opravdu není špílmachr, ale spíš ten, který špílmachrům jistí záda a bez kterého by špílmachři byli poloviční, protože by se projevilo to, že nejsou až tak platní do obrany.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Kozel » 4.11.2012 23:13

Kovi píše:Já si troufnu říct, že Jiras opravdu není špílmachr, ale spíš ten, který špílmachrům jistí záda a bez kterého by špílmachři byli poloviční, protože by se projevilo to, že nejsou až tak platní do obrany.

Takhle nějak bych to viděl i já. Pokud jde o ten německý šovinismus, tak jsem měl na mysli ten fotbalový, který Petřík označil za starou pravdu, že cizinec musí být lepší než našinec.
:hi:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 9.11.2012 20:21

AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 10.11.2012 16:55

AkaKchan píše:http://fotbal.idnes.cz/latka-nahradl-v-nominaci-na-slovensko-zraneneho-rajtorala-p3u-/fot_reprez.aspx?c=A121109_131736_fot_reprez_par#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=fotbalh&utm_content=main

Grigar v repre!

Tak teď nevím kde je chyba. Grigar je přeci díra, která nic nechytí. Cituji zde ze sklářů. :cry:
hans85

Příspěvekod Petřík2 » 10.11.2012 18:03

Koncepční práce Bílka,Šmicra a spol .v praxi:
zraněného krajního obránce či záložníka Rajtorala nahrazuje v nominaci stoper Latka........no vo co de? :punking:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 10.11.2012 19:44

Petřík2 píše:Koncepční práce Bílka,Šmicra a spol .v praxi:
zraněného krajního obránce či záložníka Rajtorala nahrazuje v nominaci stoper Latka........no vo co de? :punking:

To bych s Grigarem nespojoval, gólmani jsou jiná sorta s daleko větší dlouhodobostí a setrvačností, ti se nemění jak fusekle. Taky Tomáš si svoje odsloužil před ME a do budoucna je předpoklad, že forma bude reprezentační. Je otázkou, zda vůbec u něho jde o pokles formy nebo frustraci ze hry za tragickou obranou, skterou je špatná komunikace.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 10.11.2012 20:35

Kozel píše:To bych s Grigarem nespojoval

:surprised: ...a kdo to spojuje,rohatej? Já teď určitě ne. Jen konstatuji bídu trenerovu....trenérů všeobecně?
Minulé kolo,Slávii se zraní krajní obránce Nitrianský a nahrazuje ho stoper Čičman(?).V klubu,kde je pod smlouvou cca40 fotbalistů a trenér posílá hráče na tak odlišný post. Sparta...stejné v "bleděmodrém"......pravého obránce hraje dlouhodobě "stařičký" stoper Zápotočný,nebo se zranil Pamič,místo něj se přesunuje stoper Švejdík a na stopera se zatahuje Holek.Přitom na bedně je famózní,medii v zimě do nebes vynášený Reálně madridský Gil. No a momentálně v Teplicích Tonada Rosa sám ani neví,je-li krajní,či stoper. A repre Krátký brousí lávku.Chudáci kluci.
Pak má ten fotbal k něčemu vypadat. :-/
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 10.11.2012 21:06

Petřík2 píše:
Kozel píše:To bych s Grigarem nespojoval

:surprised: ...a kdo to spojuje,rohatej? Já teď určitě ne. Jen konstatuji bídu trenerovu....trenérů všeobecně?
Minulé kolo,Slávii se zraní krajní obránce Nitrianský a nahrazuje ho stoper Čičman(?).V klubu,kde je pod smlouvou cca40 fotbalistů a trenér posílá hráče na tak odlišný post. Sparta...stejné v "bleděmodrém"......pravého obránce hraje dlouhodobě "stařičký" stoper Zápotočný,nebo se zranil Pamič,místo něj se přesunuje stoper Švejdík a na stopera se zatahuje Holek.Přitom na bedně je famózní,medii v zimě do nebes vynášený Reálně madridský Gil. No a momentálně v Teplicích Tonada Rosa sám ani neví,je-li krajní,či stoper. A repre Krátký brousí lávku.Chudáci kluci.
Pak má ten fotbal k něčemu vypadat. :-/

To máš z toho, jakej jseš rejpal, myslel jsem, že je to odpověď na Honzu 85, tak promiň, že jsem slyšel trávu růst.
;-) :handshake:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 10.11.2012 21:26

Kozel píše:To máš z toho, jakej jseš rejpal, myslel jsem, že je to odpověď na Honzu 85, tak promiň, že jsem slyšel trávu růst.

:yes: tomu rozumím......nejseš jedinej "co slyší trávu růst", myslím,že mezi ty nejslavnější patřil i Petr Pithart ...... a občas tu "trávu" taky slyším i já (a to ji nekouřím) :hi: :handshake:

PS: a upřímně si myslím,že Bílek s G. nemá žádné "upřímné" záměry a že ten tam spíš vystupuje v roli užitečného ...... (radši jsem to vytečkoval,abych nezavdal těm méně sečtelým důvod k invektivám vůči mé osobě ;-)
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 12.11.2012 2:29

Kovi píše:Já si troufnu říct, že Jiras opravdu není špílmachr, ale spíš ten, který špílmachrům jistí záda a bez kterého by špílmachři byli poloviční, protože by se projevilo to, že nejsou až tak platní do obrany.

Souhlas. Ale já si v první řadě myslím, že je chyba, když si kdokoliv myslí, že hráč vyčnívající v lize musí prorazit v zahraničí. Kdo nic nezkusí, nic nezkazí, ale někteří by měli mít soudnost a včas se vrátit na level, na který mají. To myslím obecně a prozatím v tom nevidím Jiráčkův případ. Spíše Feninův, ovšem ne po fotbalové stránce, ale po té mentální.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 14.11.2012 20:15

Dnes to byla nic neřešící,nic neříkající "selanka"......(soupeř vyslal 3 střely na bránu,ale dle mého mínění to byly jen vyboxované rohy),nebo si snad někdo myslí,že se z Lafaty najednou stane "ústřední střelec" nároďáku hrající trvale v základu?! Jenom ten Plašil byl konstanta......hroznej. :yawning:
Pojďte se radši dívat na Švédsko - Anglie,resp.Nizozemsko - Německo....to bude jinej sport.
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 15.11.2012 8:49

Petřík2 píše:Dnes to byla nic neřešící,nic neříkající "selanka"......(soupeř vyslal 3 střely na bránu,ale dle mého mínění to byly jen vyboxované rohy),nebo si snad někdo myslí,že se z Lafaty najednou stane "ústřední střelec" nároďáku hrající trvale v základu?! Jenom ten Plašil byl konstanta......hroznej. :yawning:
Pojďte se radši dívat na Švédsko - Anglie,resp.Nizozemsko - Německo....to bude jinej sport.

Nesouhlasím, že to bylo nic neříkající. Přeci jen to byl náznak toho, že nastupující generace má zažitý jíný fotbal a že vliv Bílka na předvedenou hru je minimální, klíčem je sestava.

Souhlasím, že Zlatan je kapku lepší než Lafata.
http://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clan ... tml#hp-sez
:-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 7.2.2013 9:34

A zase nic ?
Prvních 20 minut jednička s hvězdičkou, do konce poločasu za jedna, druhá půle tak kolem trojky, ale celkově ...je vidět, že pokud hrají mladí a "hladoví" mohlo by to jít ?!?!
Uvidíme s Dánskem - to bude teprve "hra o něco" a tak doufám, že Bílek zase nepovolá své klasické hvězdy - byl by to krok zpět, ne ?
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 7.2.2013 13:27

melda píše:...... že Bílek zase nepovolá své klasické hvězdy - byl by to krok zpět, ne ?

Taky když začal ke konci Bosák něco blouznit o Pekhartovi,tak jsem jen krotil hlavou......už nikdy žádné "obludy" do útoku,pak je po mezihře! :no:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 9.2.2013 20:02

Tak nějak jsem se už nechtěl vracet k celkem vydařenému utkání v Turecku,ale nekončící příval nadšených chvalozpěvů mne přeci jen přiměl k drobné osobní poznámce:
a) viděl jsem 2 různé poločasy,kdy na české straně v tom prvním nastoupila "silnější" sestava a v druhém ta "slabší"....u Turků přesně naopak a v druhém poločase se hrálo prakticky jen na naší polovině
b) bezprostředně po zápase jsem sledoval další přátelská utkání a tam to byl přeci jen jiný "level" než střet 29. s 35. týmem .........škoda,že se se špičkovým klubem porovnáváme jen ve dvouletých cyklech kvalifikací :evil:
c) hrál by Lafata v základu,kdyby zůstal v Jablonci,resp.kdyby nebyl Sparťanem..........? Dle mne ne!
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 18.3.2013 14:18

Předesílám: v žádném případě nemám nic proti Kozákovi,nemůže být horší než Pekhart,spíše naopak! Ale je jeho dodatečná nominace po hattricku Stutgartu výsledkem nějaké koncepce? Vize? To asi velmi těžko.Co mi to jen připomíná...... :-P
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 18.3.2013 22:36

Petřík2 píše:Předesílám: v žádném případě nemám nic proti Kozákovi,nemůže být horší než Pekhart,spíše naopak! Ale je jeho dodatečná nominace po hattricku Stutgartu výsledkem nějaké koncepce? Vize? To asi velmi těžko.Co mi to jen připomíná...... :-P

Podle mého názoru Kozák náhodou kvalitativně a výkonnostně patří mezi hráče, které by jakýkoliv trenér současné české reprezentace měl mít v merku. Nenominovat nejlepšího střelce Evropské ligy a přemlouvat Baroše k návratu by bylo na lynč. :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 19.3.2013 8:38

JirkaXXL píše:
Petřík2 píše:Předesílám: v žádném případě nemám nic proti Kozákovi,nemůže být horší než Pekhart,spíše naopak! Ale je jeho dodatečná nominace po hattricku Stutgartu výsledkem nějaké koncepce? Vize? To asi velmi těžko.Co mi to jen připomíná...... :-P

Podle mého názoru Kozák náhodou kvalitativně a výkonnostně patří mezi hráče, které by jakýkoliv trenér současné české reprezentace měl mít v merku. Nenominovat nejlepšího střelce Evropské ligy a přemlouvat Baroše k návratu by bylo na lynč. :suicide:

Nic proti tomu,ale Kozák už měl být "představován" aspoň 2 roky....třeba v řadě přípravných utkání,která by byla pro takové případy hrána i v době "letních,resp.zimních prázdnin".Vždyť takhle to dělají Němci.Ti protočili za 2 roky cca 50 fotbalistů,převážně mladých. To skutečně jeho urgentní nominace na kvalifikační utkání záleželo na 20 cm,které rozhodly,že jeho střela na 2.branku znamenala gól a ne jen nastřelené břevno,resp.aut? :no:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 21.3.2013 21:29

Petřík2 píše:
JirkaXXL píše:

Nic proti tomu,ale Kozák už měl být "představován" aspoň 2 roky....třeba v řadě přípravných utkání,která by byla pro takové případy hrána i v době "letních,resp.zimních prázdnin".Vždyť takhle to dělají Němci.Ti protočili za 2 roky cca 50 fotbalistů,převážně mladých. To skutečně jeho urgentní nominace na kvalifikační utkání záleželo na 20 cm,které rozhodly,že jeho střela na 2.branku znamenala gól a ne jen nastřelené břevno,resp.aut? :no:

V tom máš pravdu, ale tak to bohužel je, protože když Bílkovi do sestavy neprotlačí hráče ti, kteří skutečně rozhodují o složení reprezentace ve jménu svého vlastního byznysu, tak ostatní fotbalová veřejnost potřebuje hodně pádné argumenty, aby někoho jiného nominoval. Viz Lafata. Jako hráč Jablonce přehlížený na úkor údajného supertalentu Pekharta. Jako hráč Sparty útočník se stabilní formou, naše současná jednička.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Lukasmen » 22.3.2013 22:44

Kdy uz ten deBilek bude vyhozen? U repre bych si predstavoval nekoho jako je vrba :sleeping:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 22.3.2013 23:14

Lukasmen píše:nekoho jako je vrba

Smuteční........ :-))

Mediálně bylo toto mužstvo "opracováno" skvěle.
Ale.........mozek Arsenálu,který skoro nekope....nahrazen kdysi hodně slibujícím Jiráčkem,který nekope vůbec.Jediný "dokladatelný" (tedy II.ligou) střelec se motá u lajny pravé,u protější chřadne fyzicky slaboučkej,Spartou adorovanej Krejčí. Lafata se "národním" střelcem nestane jenom proto,že přestoupí do Sparty.......a pomalu končím u Gebreho,kterého poměrně často sleduji v bundeslize,kde skoro s pravidelností zaviní góla a budoucí megahvězda Darida se v nepřítomnosti Horvátha stává kometou shořivší v evropské vzduchové atmosféře.......ten dneska přihrál dopředu snad jen 20% přihrávek....hergot,koho mi to připomínal! :cry:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod melda » 23.3.2013 9:04

..byl to hnus, velebnosti .... :-O
Mě nejvíc štvou ty kecy před akcí - to jsme mistři světa a pak hledáme trapácké výmluvy, pořád postrádám pokoru před začátkem a nasazení a :heart: při hře - samo se to neukope...
No nic, jak říkával můj tatínek "chleba lacinější nebude" ;-) , ale co všechno ještě bude muset český fanoušek dobrého fotbalu vydržet ?
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.3.2013 9:54

To teda bolelo. Nakopali nám prdel divizní řízci. To mi fakt vadí, když manšaft nemá koule.
:punking:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 23.3.2013 12:33

Já jsem jen velmi zvědav, kdo po "nezasloužené" kritice v médiích po dnešním zápase, případně po prohře či remíze s Armény, pověsí zase uraženě trencle na hřebík s tím že v repre končí, jelikož toto nemá jako hvězda "zahraničního" klubu zapotřebí......
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.3.2013 13:30

Jan Janek píše:Já jsem jen velmi zvědav, kdo po "nezasloužené" kritice v médiích po dnešním zápase, případně po prohře či remíze s Armény, pověsí zase uraženě trencle na hřebík s tím že v repre končí, jelikož toto nemá jako hvězda "zahraničního" klubu zapotřebí......

No, tohle je bohužel asi postoj většiny z nich. Nebo to má aspoň hluboko zasunuté někde v hlavě. :-(
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.3.2013 21:24

me se herne hrozne libil ten mladej danskej rizek vepredu, Cornelius. Rychlej, vysokej, duraznej az na krev, mel skoro vsechny hlavy, strelba z kazdy pozice. Nekdo takovy nam chybi.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 26.3.2013 8:28

NIN píše:Nekdo takovy nam chybi.

"Někdo takovej" asi měl být Kozák,který je snad už 4 roky v Laziu ......jenže i díky agentovi to upospíchali,skoro nehrál a nehraje (10 soutěžních zápasů za rok je k smíchu :-D ) a jeho kariéra je v ........,no,řekňeme, ve hvězdách.
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod NIN » 26.3.2013 13:13

Petřík2 píše:
NIN píše:Nekdo takovy nam chybi.

"Někdo takovej" asi měl být Kozák,který je snad už 4 roky v Laziu ......jenže i díky agentovi to upospíchali,skoro nehrál a nehraje (10 soutěžních zápasů za rok je k smíchu :-D ) a jeho kariéra je v ........,no,řekňeme, ve hvězdách.

Myslel jsem v Teplicich ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 26.3.2013 18:17

tak dnes to snad bude posledni zapaz pod haskomrdem (bilek).vubec nechapu proc neodesel (nebyl vyhozen)rovnou s tim podrazakem...... :punking:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 26.3.2013 19:19

Utrpěli jsme udržovací vítězství, to zase bude keců.....o trenérovi, o hře, o tom, jak se vše ještě napraví, ach jo :cry:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 26.3.2013 21:09

melda píše:Utrpěli jsme udržovací vítězství, to zase bude keců.....o trenérovi, o hře, o tom, jak se vše ještě napraví, ach jo :cry:

:applause:
Přesně tak :yes:
Jinak se jen potvrdilo,že Lafata pro reprezentaci "už přerost"......něco podobnýho jako hlávkový salát.Taky se musí jíst v pravou chvíli,pak už to není k žrádlu. :giggle:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Ettiene » 6.4.2013 16:13

Rosa dneska 2 góly :up:
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 29.4.2013 19:14

Na troch inú,veselejšú notečku......:
v hodnocení českých hráčů ve skvělé bundeslize je situace,že nereprezentanti (Latka,Morávek,Pospěch) jsou v hodnocení nahoře a aktuální reprezentanti,když už hrají (Kadlec,Jiráček) jsou na samém konci.No a ti zbývající (Pilař,Pekhart)se snad ani na hřiště nedostanou........ :cry:
PS: ví to vůbec Bílek se Šmicrem? :no:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 17.5.2013 7:55

Podobnost české fotbalové a hokejové reprezentace až otřesná........trenéři,kteří si svá místa "koupili",preference svých "koňů" bez ohledu na formu,připosranost před "hvězdami" z NHL,resp.PL......a hlavně nekoncepčnost při výběru hráčů....co jsou platní Pleky :-D a spol. když si nejsou schopni přihrát.A tak i v hokeji stejně jako ve fotbale platí,že seznam sebevětších jmen ještě netvoří tým........Švýcarsko náš vzor ! :applause:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Petřík2 » 29.5.2013 10:13

Čemu pak se ještě diví Bílek,Šmíca a spol ?
Trénink pěti reprezentantů je neveřejný,Rosický netrénuje,prý má bebíčko (dále viz nádherný úvodník šefredaktora Hamšíka v Reflexu č.13 t.r. :applause: ) a o vyloučeném startu reprezentanta Vydry přesvědčuje (rozhoduje ?) jeho hráčský agent Ondrej Chovanec. To by "člofěk :punking: ,předsedo!"
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 29.5.2013 13:32

Jaký jsme národ a v jaké době, takovou máme reprezentaci.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 6.9.2013 20:42

Ne moc často se pletu.....a u nároďáku už vůbec ne.Napsal jsem před časem,že je to banda uslintaných frajírků.Čas to potvrdil.
Jinak Plašil tam nemá co dělat a Kozák s Rabušicem ještě co pohledávat... :no:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 11.9.2013 20:08

Je smutné, že už tu reprezentaci ani nekritizujeme. To je snad nejhorší možný odraz úpadku reprezentace. Včera na ČT Sport padlo, že když něco končí, tak také něco začíná. Jenže už opět ve stejně špatných kolejích.

Namísto, aby nový trenér získal k dobru dva ostré zápasy ve zbytku kvalifikace, tak to odtrénují Pešice (zamrzlý v 90. letech) nebo Galásek (asistent za odměnu). Ta jména potenciálních nových trenérů nahánějí strach. Chovanec, který už jednou reprezentaci nezvládl? Hašek, který při prvním zašustění peněz zmizí? Jarolím, který se nemůže pořádně nikde upíchnout?

Proč ne Dovalil? Jestliže chceme dělat generační obměnu, tak je to nejlogičtější volba. Na rozdíl od jiných adekvátních trenérů není vázán smlouvou v klubu. Dočasně by mohl vést i lvíčata. Jako kdysi Bruckener, když přecházel k áčku. Za dosavadní práci pro mládežnický fotbal by si šanci zasloužil.

Dále mě děsí, jak se počítá, že pilíři budou Čech, Rosický nebo Plašil. Čech udělal už tolik kiksů s drtivými dopady, že jeho místo v reprezentační bráně je neotřesitelné neprávem. Přece i hromada jiných hráčů z velkých slavných klubů se v reprezentacích neosvědčuje, takže zkusit to s někým jiným v brance by nebyl žádný skandální precedent.

Stavět zálohu kolem Rosického nelze, když odehraje ve formě 30 minut za dva roky. Nadsázka, ale ne velká. Má kvality, ale my potřebujeme sehranou zálohu, která se nebude měnit podle jeho zranění. Doufám, že bude soudný a reprezentační kariéru ukončí sám, dokud se na něj bude vzpomínat (právem) v dobrém. Plašil už to v tomto ohledu nestihne, ale do už reprezentace nepatří.

Je potřeba se vrátit k 4-4-2. Přestat zálohu skládat z typologicky středových záložníků, vrátit se k ostrým krajům. Hlavně ale je třeba správně zachytávat reprezentační formu a kvalitu. Někteří hráči mají v sestavě až moc velkou důvěru. To byl problém už za Brucknera. Bílek ale ještě doplnil opačný extrém, že když někdo o víkendu zahraje, tak ho hned nominuje. Krásně si tím vytvořil alibi, že problém je v hráčích, ne v trenérovi, na což mu média skočila. Viz včera servilní přenos ČT.

Addax píše:Jaký jsme národ a v jaké době, takovou máme reprezentaci.

V tom nemohu souhlasit. Je to oblíbené zaklínadlo i pro politiku, ale to by znamenalo, že 99,9 % populace jsou lumpové anebo diletanti. Tak tomu vážně není. Problémem je apatie veřejnosti směrem zespodu, která netlačí na výměnu „vybarvených“ garnitur. Když už se někdo ozve, strašně snadno se nechá zatlačit do kouta při prvním zaštěkání nebo nemá koule pro radikální řez, ale volí mezi menším a větším zlem.

Tou neochotou účastnit se radikálního řezu myslím i jen symbolické vyjádření nespokojenosti, které žádný reálný tlak negeneruje. Třeba v tomto případě skandováním a transparenty. Ale kdyby lidi zůstali doma, tak zbystří sponzoři a dost možná se začnou dít věci.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 7.10.2013 17:30

Na inú notečku....
Zrovna si na iDnesu pročítám článek a reakce na Rosického neúčast v posledních 2 kvalifikačních zápasech.
Jako opravdový znalec bych doporučil nedoukům u nároďáku využít dané situace ke "konečnému řešení" fenoménu Rosický...zkrátka se rozloučit stylem Sbohem a šáteček.Nikomu chybět nebude a sám si ušetří trapné vykrucování! :down:
Je jen otázkou,zda-li je toho "manažééér" :-D Šmíca schopen :no: .
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 7.10.2013 21:38

Petřík2 píše:Na inú notečku....
Zrovna si na iDnesu pročítám článek a reakce na Rosického neúčast v posledních 2 kvalifikačních zápasech.
Jako opravdový znalec bych doporučil nedoukům u nároďáku využít dané situace ke "konečnému řešení" fenoménu Rosický...zkrátka se rozloučit stylem Sbohem a šáteček.Nikomu chybět nebude a sám si ušetří trapné vykrucování! :down:

Souhlas, potřebujeme vytvořit tým, který nebude spoléhat, že Rosický díky správné konstelaci planet nebude mít nějaké bebíčko. Dříve si svoje odevzdal. Má nejvyšší čas ještě odejít s grácií. Fakt čeká až se proti němu fandové postaví jako proti Barošovi?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 8.10.2013 7:31

JirkaXXL píše:
Petřík2 píše:Na inú notečku....

Souhlas, potřebujeme vytvořit tým, který nebude spoléhat, že Rosický díky správné konstelaci planet nebude mít nějaké bebíčko. Dříve si svoje odevzdal. Má nejvyšší čas ještě odejít s grácií. Fakt čeká až se proti němu fandové postaví jako proti Barošovi?

Bohužel, Pešice není takovej frajer a asi během vycpávkovýho období ani nemá dostatek kompetencí, aby do toho takhle řízl. Je otázka, jestli vůbec reprezentační trenér má dostatek kompetencí nebo je jen hadr odpovědný za zákulisní tahanice kolem prodeje hráčů do zahraničí.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 8.10.2013 8:35

Tady si budeme muset počkat až do konce, poslední dva zápasy se odehrají "nějak", pak přijde nový trenér a SNAD se poučí a vyčichlé hvězdy zůstanou minulostí. Nevím kdo to bude a nejhorší je, že má před sebou dost nevděčný úkol - z bahna postavit nový tým, který asi delší dobu bude stát jen na "hliněných nohou"...jde jen o to, aby vůbec někdo měl chuť se v tom bahně hrabat a měl dostatek kompetencí a v neposlední řadě i "koule" na tuhle robotu.....
:hi:
melda
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Český fotbal