FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Česká reprezentace

Obecné diskuse o českém fotbalu českých týmech, české reprezentaci, fotbalové generalitě atd.

Česká reprezentace

Příspěvekod JirkaXXL » 23.7.2009 14:13

Zde můžete diskutovat o všem, co se týká českého národního týmu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Česká reprezentace

Příspěvekod Paris » 6.8.2009 12:34

Tak už tu máme nominačku na Belgii. Utkání s ní se hraje na Stínadlech 12. srpna, tedy už ve středu! Mezi náhradníky je i pár Tepličanů:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ar-a-Mares
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.8.2009 13:49

Tak ten Mareš to je překvapení :-D

Pár mých poznámek (co Čech, to fotbalový trenér :hi: )

Brankáři: je to přátelák, co zkoušet na Čechovi? Jestli neobjevil bývalou formu? Spíš bych k Drobnému nominoval třeba zrovna našeho Grigara. Hlavně kvůli dlouhodobé formě, věku a reálné potřebě sbírat zkušenosti.

Obrana: víceméně souhlas, akorát bych vůbec nenominoval Rozehnala, protože tento hráč prostě dle mého názoru na reprezentaci nemá. To už bych tam spíš překousl Řepku, protože když si ho trenér udrží na uzdě, stoper je to pořád numero uno. Nebo třeba našeho Kleina.

Záloha: naše největší bolest a jenom pět nominovaných, všechno převážně defenzivní typy? Uff. To se mi nezdá moudré.

Útok: Hříšníci už mají odpuštěno? To rychle. :down: Štajner? No, jestli tam Hašek nutně potřebuje komedianta, tak měl nominovat Švancaru, který se mi v prvních dvou kolech výkonnostně hodně líbil.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 6.8.2009 19:13

U mne ma plus za nominaci Hubnika.Ten uz od jara prokazuje vyborne vykony.Vyborne zahral i u nas v 1.kole.Dle meho lepsi nez Repa.Ma ke vsemu i vybornou rychlost.O dost lepsi nez Klein.Mares? to je asi jen tip, nebo neci tlacenka, jak ho dobre prodat a to by bylo to lepsi..... :yes:
Jinak nominace zadne velke prekvapeni.Pudil mozna-nevim jak hral v posledni dobe a Stajny?...muj kun :-)) -fotbal=zabava
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 7.8.2009 6:27

Na můj vkus je tam málo hráčů z naší ligy........takový Drsek by tam měl být určitě....toto je ještě "alibističtější" nominace ,než ty z dob "dědka" a Péti Radů.....vůbec nezohledňuje to,že 80% nominovaných ještě nehraje soutěžní utkání...k blití!
Petřík

Příspěvekod tom » 7.8.2009 6:42

Hašek o našem fotbale neví vůbec nic - vzpomente si na Uhrina jak u nás dopad.
Nominace strašná - Pudil,Rozehnal,Štajner.
Na tom zápase mě nikdo neuvidí.
Drskovi je tušim 35 let ten už nemá v repre co pohledávat - tam musej jít mladý.
tom

Příspěvekod Petřík » 7.8.2009 7:13

tom píše:Drskovi je tušim 35 let ten už nemá v repre co pohledávat - tam musej jít mladý.

Nic ve zlém tome,ale kolik je vzývanému spasiteli Nedvědovi? A to,že je PN jinej "level" neberu.....teď už 2 měsíce kope jen do peřin a hlavně nechce!
Petřík

Příspěvekod Paris » 7.8.2009 11:49

Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.8.2009 13:04

Petřík píše:Na můj vkus je tam málo hráčů z naší ligy

Z ligy? Po trapasu s Maltou bych o tom ani moc neuvažoval.

tom píše:Drskovi je tušim 35 let ten už nemá v repre co pohledávat - tam musej jít mladý.

Věk není pro reprezentaci rozhodující, pokud je tam kvalita a přínos pro mužstvo. Drska bych ale nenominoval.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 7.8.2009 14:32

Paris píše:Jakub Mareš k své nominaci:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ntaci-Fakt

Ten tam s prominutim mekta.... jsem zvedav , kdy se nauci makat pro muzstvo a ne pro sebe.A ze neleta v oblacich od dorostu?Ehm to asi nemyslel vazne....ale jestli je to jak zvednout jeho cenu-proc ne
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 7.8.2009 15:29

Nominace Belgie

Brankáři: Silvio Proto (Anderlecht Brusel), Stijn Stijnen (FC Bruggy), Brian Vandenbussche (Heerenveen).

Obránci:
Toby Alderweireld (Ajax Amsterodam), Olivier Deschacht (Anderlecht Brusel), Sébastien Pocognoli (Alkmaar), Timmy Simons (PSV Eindhoven), Daniel Van Buyten (Bayern Mnichov), Jelle Van Damme (Anderlecht Brusel), Anthony Vanden Borre (FC Janov), Thomas Vermaelen (Arsenal), Jan Verthongen (Ajax Amsterodam).

Záložníci: Steven Defour (Standard Lutych), Marouane Fellaini (Everton), Eden Hazard (Lille), Maarten Martens (Alkmaar), Kevin Mirallas (St. Etienne), Gill Swerts (Alkmaar), Axel Witsel (Standard Lutych).

Útočníci: Igor De Camargo (Standard Lutych), Moussa Dembélé (Alkmaar), Tom De Sutter (Anderlecht Brusel), Emile Mpenza (Sion), Wesley Sonck (FC Bruggy), Björn Vleminckx (Nijmegen).

tučně zvýrazněné největší hvězdy. :hi:
Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 10.8.2009 18:31

[quote="tom"]
Na tom zápase mě nikdo neuvidí.

..a to já zase půjdu, i když je to v televizi, přímému pohledu se nic nevyrovná - nemusím k tomu ani poslouchat ne vždy povedené komentáře :-D , hlavně ty novácké jsou výživné :-O a udělám si osobní obrázek o stavu naší reprezentace....zápas se Slováky totiž neuvidím, dcerka si vybrala 5.9. jako svůj svatební den :-)) a vzhledem k tomu , že se vdává poprvé
:kiss2: zvítězí tentokrát rodina !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 10.8.2009 19:10

melda píše:
tom píše:Na tom zápase mě nikdo neuvidí.

..a to já zase půjdu, i když je to v televizi, přímému pohledu se nic nevyrovná - nemusím k tomu ani poslouchat ne vždy povedené komentáře :-D , hlavně ty novácké jsou výživné :-O a udělám si osobní obrázek o stavu naší reprezentace....zápas se Slováky totiž neuvidím, dcerka si vybrala 5.9. jako svůj svatební den :-)) a vzhledem k tomu , že se vdává poprvé
:kiss2: zvítězí tentokrát rodina !!!

Aha..takže kdyby to bylo podruhé, tak má smůlu? :-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 10.8.2009 19:20

Aha..takže kdyby to bylo podruhé, tak má smůlu? :-)[/quote]

Parisi, díky za rychlou odpověď, za dnešní den jsi mě poprvé rozesmál - ty návraty z dovolené by měly nebýt :no: .... ale asi bych si to líp pohlídala a nenechala jim volnou ruku a pak "plakala" :-)) !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 10.8.2009 19:28

>Melda

Pri takovych vecech musi vsechno stranou vcetne fotbalu.Na to ani pomyslet ;-)

Jinak Paris> moc se mi nezamlouva vase redakcni hodnoceni hracu.... :idea:
No pekne to pan Zak ve futsalu kouli z mestem,uz chce od mesta i novou podlahu-uz mu nestaci nova hala.
Taky jsem byl lehounce zachycen na jedne te vasi svatebni fotce u kostela sv. J.Krtitele -ale jen malicko :-)) -jsem se pobavil.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 10.8.2009 19:41

Tomas píše:
Paris píše:Jakub Mareš k své nominaci:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ntaci-Fakt

Ten tam s prominutim mekta.... jsem zvedav , kdy se nauci makat pro muzstvo a ne pro sebe.A ze neleta v oblacich od dorostu?Ehm to asi nemyslel vazne....ale jestli je to jak zvednout jeho cenu-proc ne

Doufam, ze se Kuba co nejdriv chytne a zavre vam tu puklinu v hlave, ostatne jako to udelal podobnejm chytrakum Fenin a Dzeko.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 10.8.2009 20:00

Nekdy by to chtelo sundat ty ruzove bryle .... ja nikdy nerekl nic spatneho o Dzekovi a Feninovi jsem to take pral!! :-/
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod kiselejxicht » 10.8.2009 20:13

NIN píše:Doufam, ze se Kuba co nejdriv chytne a zavre vam tu puklinu v hlave, ostatne jako to udelal podobnejm chytrakum Fenin a Dzeko.

Dzekovi a Feninovi jsem to pral. Ale Mares to je jenom nafintena primadona co to nema v hlave v poradku. Doufam ze v pripade nepostupu v evropske lize bude ON ten kdo tym opusti.
kiselejxicht
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 11.8.2009 10:21

Něco málo o repre:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... tnou-tvrzi

Tomas: s hodnocením hráčů se nemůžeme zavděčit všem. Vždy se jedná pouze o subjektivní pohled.
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 11.8.2009 12:23

Takže sebereflexe žádná - "dědek" na tréninku, .....Koller ve vlaku na Slovensko.....Necidátor,byť "paběrkuje" minuty na hřišti, v repre.....Sivok div ne spasitelem....Svěrkošovi chybí "pařmeni".....Vivat Slovensko !!! :down:
Petřík

Příspěvekod Paris » 11.8.2009 20:22

Další informace před zápasem s Belgií na Stínadlech:

Foto i video: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... -a-trenink
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 12.8.2009 20:19

Nikdo nic ? Tak začnu...po prvních 20 minutách mi bylo stydno, že mám na krku repre šálu a lituju Ivánka-trenéra. Pak se to zlepšilo, ale taková divná pachuť i po druhém - lepším poločase zůstala. Myslím, že toho 5.9. by tenhle výkon nestačil i když se dnes vyhrálo a podle článku na Seznamu máme nové sebevědomí a naději, mě to tak nepřipadalo....
Jenže, potom, ve frontě v Bille jsem se dala do řeči se dvěma hochy z Liberce a ti byli nadšeni a situaci vidí úplně opačně než já ... že by syndrom "zmlsaného teplického diváka" ?
Těším se na Vaše názory :-) !
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 12.8.2009 20:57

:up2: No, tak mě se výkon od cca. 30 minuty líbil :) Větší chuť do fotbalu než za vlády RADY, větší odhodlanost ... Spokojenost z hráčů jen sršela :yes: Po utkání jsem se šel kouknout ke kabinám a když hráči vyházeli, bylo to úplně, ale úplně jiný než když tu před rokem hrálo Slovinsko ... Tehdy takový nabubřelý tváře všichni, a dnes pohoda, klídek, úsměvy, ochotný všichni byli ... :) Tak snad se blýská na lepší časy !!! :up:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 12.8.2009 21:04

melda píše:Jenže, potom, ve frontě v Bille jsem se dala do řeči se dvěma hochy z Liberce a ti byli nadšeni a situaci vidí úplně opačně než já ... že by syndrom "zmlsaného teplického diváka" ?

Možná na tom něco bude. Není bez zajímavosti, že i když se prohrávalo výkon byl bídný, tak publikum hráče povzbuzovalo. V domácích zápasech TP bysme se tohoto jevu dočkali jen výjimečně. V hledišti zkrátka byli fanoušci z celé republiky a ti si zkrátka užívají, když přijedou na repre a fandí jí. Berou to jako zábavu. Leckterý teplický divák (který si říká fanoušek) se spíš jde na fotbal rozčílit, vynadat...hledat chyby. A to je špatně. Nemějme růžové brýle, ale na druhou stranu ani nebuďme tak kritičtí.

A teď reprezentační nášup - krásné fotky a a už méně krásné videorozhovory :-)
http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... Belgii-3-1
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.8.2009 23:01

Cit. Paris: >>A teď reprezentační nášup - krásné fotky a a už méně krásné videorozhovory
http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... Belgii-3-1<<

Tak tak, kamaráde. Na zaplněná Stínadla je vždycky krásný pohled. Videorozhovory - byl tam holt moc velký ruch-šum, tak to v tom docela zanikalo.

Cit. Melda: >>Myslím, že toho 5.9. by tenhle výkon nestačil i když se dnes vyhrálo a podle článku na Seznamu máme nové sebevědomí a naději, mě to tak nepřipadalo....<<

Někde řekl Ivan Hašek na otázku, jestli neteskní po znovuzraněném Rosickém, že se musí vypořádat se stavem věcí, jaké jsou a podle toho najít jiný styl a taktiku. Že i některá jiná mužstva dokáží (i dlouhodobě) vyhrávat bez tvořivé zálohy.
Je to prostě realita nové "nároďákové éry". Ta předešlá, která vyvrcholila Eurem v Portugalsku a která nám všem nastavila tu vysokou laťku namlsanosti, odešla s klíčovými hráči, se kterými to stálo a padalo. Jde o to, aby se s příchodem Haška alespoň trochu poměry v našem fotbalu pročistily (chci tomu věřit), což se může projevit i na atmosféře u nároďáku a pak se dá stavět na větší soudržnosti a síle mančaftu jako celku (s lepší morálkou) - i při úbytku hráčské kvality.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.8.2009 0:54

Zápas odpovídal tomu, že se testovalo dost nových věcí. Nemám z něj pocit, že český reprezentační fotbal je spasen, ale ani nemám důvod před zbytkem kvalifikace propadat čiré beznaději. Spíš převládá mírně pozitivní dojem. Ani ne tak z předvedené hry, jako ze snahy o změny k lepšímu.

Hlavně se mi líbí velmi střízlivá hodnocení od trenérů i hráčů, která jsem si měl zatím možnost přečíst. Pokud odrážejí jejich skutečné myšlenkové pochody, mohlo by to vypadat, že neopodstatněná nabubřelost a zpupnost z brucknerovské éry se konečně poroučí a doufám, že se to projeví i v poctivosti výkonů na hřišti.

Pokud dnes něco nešlo, tak jsem z toho neměl pocit, že je to kvůli rekreačnímu přístupu hráčů, což je oproti Radově jaru příjemná změna.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík » 13.8.2009 6:33

melda píše:Nikdo nic ? Tak začnu...po prvních 20 minutách mi bylo stydno, že mám na krku repre šálu a lituju Ivánka-trenéra. Pak se to zlepšilo, ale taková divná pachuť i po druhém - lepším poločase zůstala. Myslím, že toho 5.9. by tenhle výkon nestačil i když se dnes vyhrálo a podle článku na Seznamu máme nové sebevědomí a naději, mě to tak nepřipadalo....
Jenže, potom, ve frontě v Bille jsem se dala do řeči se dvěma hochy z Liberce a ti byli nadšeni a situaci vidí úplně opačně než já ... že by syndrom "zmlsaného teplického diváka" ?

Kloním se k názoru Meldy - viděl jsem ještě taky přípravná utkání Rusko - Argentina (2:3) a Holandsko - Anglie (2:2) a nechci tvrdit, že "to byl úplně jiný sport",ale to byla "I.liga" a na Stínadlech tak "III.liga,divize".Hrozně moc mi to připomíná situaci nároďáku před MS v Německu.....čekání na (tenkrát uzdravení) Kollera...velká očekávání a....?

PS: zaujetí aktérů druhého utkání bylo příkladné......
Petřík

Příspěvekod Kozel » 13.8.2009 6:52

Já jsem druhej poločas prochrápal, ale jsem spokojenej, byl to dobře využitej čas. :-))
Jen si říkám, že to Strakovo extempore s Maltou byly vyhozený fufníky a Hašek na to nijak nenavázal. Takže nejvíc mi dal rozhovor s Čechem, který řekl asi to nejdůležitější: Za 2 dny nebyl čas na herní přípravu, z toho plynul rozpačitý začátek. Před Slovenskem bude na sehrání 5 dní a to už se dá něco dělat. Takže spolu s Čechem věřím, že půjdou na hřiště připraveni lépe.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.8.2009 7:27

kiselejxicht píše:
NIN píše:Doufam, ze se Kuba co nejdriv chytne a zavre vam tu puklinu v hlave, ostatne jako to udelal podobnejm chytrakum Fenin a Dzeko.

Dzekovi a Feninovi jsem to pral. Ale Mares to je jenom nafintena primadona co to nema v hlave v poradku. Doufam ze v pripade nepostupu v evropske lize bude ON ten kdo tym opusti.

Nikoho lepsiho na kaje zalohy nemame. Hraje rozhodne lip nez Verba nebo Dolezal.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 13.8.2009 8:01

Kozel píše:Já jsem druhej poločas prochrápal, ale jsem spokojenej, byl to dobře využitej čas. :-))
Jen si říkám, že to Strakovo extempore s Maltou byly vyhozený fufníky a Hašek na to nijak nenavázal. Takže nejvíc mi dal rozhovor s Čechem, který řekl asi to nejdůležitější: Za 2 dny nebyl čas na herní přípravu, z toho plynul rozpačitý začátek. Před Slovenskem bude na sehrání 5 dní a to už se dá něco dělat. Takže spolu s Čechem věřím, že půjdou na hřiště připraveni lépe.

A v tom je právě ten "zakopanej pes"......místo aby na závěr kvalifikace vrcholil nějaký cyklus s cílem postoupit a následně uspět na šampionátu.....tak spoléháme na 5 dní před Slovenskem,t.j.ostuda,skandál obžalující všechny,"staré" i "nové" ve vedení českého fotbalu.
PS: včera Holanďané v I.poločase představili zcela stabilizovanou sestavu (jen pro zajímavost:pouze 1 barevný hráč) a výrazněji střídali až ke konci hry....tomu říkám příprava už na MS jako takové a ne si dát za vrchol pouhopouhý postup!!! :-O
Petřík

Příspěvekod Tomas » 13.8.2009 8:10

NIN píše:
kiselejxicht píše:

Nikoho lepsiho na kaje zalohy nemame. Hraje rozhodne lip nez Verba nebo Dolezal.

Nikoho lepsiho nemame?No,to tam radeji uvidim o generaci starsiho Verbu nez toto.Souhlasim s kiselejxicht,ze padne prvni volba na nej, az se bude prodavat. :-/
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.8.2009 9:23

Nikoho lepsiho nemame?No,to tam radeji uvidim o generaci starsiho Verbu nez toto.Souhlasim s kiselejxicht,ze padne prvni volba na nej, az se bude prodavat. :-/

Já bych ho nejdřív strčil do Ústí, aby stoupla jeho cena. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 13.8.2009 9:34

Kozel píše:

Já bych ho nejdřív strčil do Ústí, aby stoupla jeho cena. ;-)

Toho by sme nechtěli.....
Petřík

Příspěvekod Kozel » 13.8.2009 14:19

Toho by sme nechtěli.....

Proč? Vždyť je to hotovej hráč s vyvážnou rychlostí, technikou a střelou. Chybí mu jen jedno: Pořádná megera v občance, která by vohlídala jeho vejplatu. B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 13.8.2009 21:16

Tomasi,Tomasi to si snad děláš srandu Mareše poslat pryč a místo něj Verbíř ???????????
Co ti ten Mareš provedl - přebral ti holku ???
Ty mu normálně prach sprostě závidíš - Mareš je odchovanec na rozdíl od jinejch a odchovanci to maj vždycky těžší - je to borec a že je sobec je normální - Verbíř v jeho letech hrál uplně stejně a snad 2 ligu - já kvůli takovejm hráčum chodim na fotbal - umí s balonem,má střelu - když jdu na fotbal chci něco vidět a né ve 25 minutě vyčerpanýho Verbíře a otrávenýho Doležala.
Pořád tvrdim že Mareše je v záloze škoda ale budiž.
Každej máme nákýho oblíbenýho hráče to je normální - jsme lidi.
Já sice kritizuju Verbíře a Doležala ale moje krititika je jak se ukazuje správná to nemůžeš popřít - jejich posazení na lavici týmu radikálně prospělo - oba 2 už jsou jenom přítěží a když už se snad uzdravil Osama a Gašparík tak už nebudou mít místo ani na lavici - to mi věř.

Petriku - ty nelži. :hi: :hi: :hi:
tom

Příspěvekod Petřík » 28.8.2009 12:21

Po opadnutí euforie a vášní trochu k repre.

Když není v nominaci nároďáku Mareš + Strakovy ovečky,tak jsem si myslel,že by nominace mohla být konečně seriózní,ale jméno Rosický v ní potírá veškeré zásady a principy......víc jak 1 a půl bez soutěžního zápasu, 10 dní po zahájení plnohodnotného tréninku...... neuvěřitelné :down:
Petřík

Příspěvekod Ettiene » 28.8.2009 15:14

Petřík píše:Po opadnutí euforie a vášní trochu k repre.

Když není v nominaci nároďáku Mareš + Strakovy ovečky,tak jsem si myslel,že by nominace mohla být konečně seriózní,ale jméno Rosický v ní potírá veškeré zásady a principy......víc jak 1 a půl bez soutěžního zápasu, 10 dní po zahájení plnohodnotného tréninku...... neuvěřitelné :down:

Nikdo nerika, ze bude hrat... Porad je to kapitan a v kabine jeho pritomnost pozitivni dopad mit muze.
Nicmene mezi nahradniky 3 nasi, to neni spatne (ikdyz Kuba Mares tam je asi spis z P.R. duvodu ;-) )
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.8.2009 16:45

Já bych Rosického nominoval, ale čistě proto, abych Slovákům trochu zamotal hlavu. Stejně tak Kollera. Oba bych ale nedával do základu. Pokud jde o dlouhána v útoku, vyšší formu vykazuje Necid a hlavně je perspektivnější. Jestliže bychom nakonec opravdu nepostoupili, bude jenom dobře, když se alespoň otrkají noví hráči. Jinak se bude opakovat situace po neúspěšném MS 2006.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík » 3.9.2009 7:22

Tak se nám pomalu ze Spasitele "Malého Móóócarta" Rosického stává pouhopouhé strašidlo,z kterého by se měli :-D Slováci pos.....Trapné,směšné,nedůstojné.

PS: to jsme v té "nápravě českého fotbalu" pod Ivánkem moc daleko nepokročili......
Petřík

Příspěvekod SEKTOR15 » 5.9.2009 14:14

Českýmu fotbalu by nepostup na WC2010 jen prospěl!!! Je potřeba dostat pořdnou facku.
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 5.9.2009 17:28

SEKTOR15 píše:Českýmu fotbalu by nepostup na WC2010 jen prospěl!!! Je potřeba dostat pořdnou facku.

Z téhle facky by ale mohlo být K.O. Facka přišla už na MS 2006 a ME 2008. Bohužel předchozí vedení svazu bylo v otázce fungování reprezentace nepoučitelné.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod SEKTOR15 » 5.9.2009 18:11

I když vnímám určité souvislost v tom že úspěch repre může přinést finance i zlepšení celé fotbalové scény. Myslím, že efekt je zanedbatelný v roce 2004 jsme měli nejlepší reprezentační tým na světě. Nešťastná prohra s Řeckem toď vše. Ale nikdo se nám tehdy nemohl rovnat. Byly jsme o třídu lepší než všechny repre světa možná jen Brazilie byla na stejné úrovni jako my. A co to přineslo pro český fotbal. Nic, po roce 2004 to jde z kopce. Takže já řikám, ať klidně přijde K.O. mě reprezentace stejně nezajímá. Dokud se v ní hráči budou točit jak na kolotoči, tak o ní snad nechci ani slyšet. Z naší repre se stala tržnice. Každýho tam nechaj štrejchnout, aby se zvedla jeho cena. Vůbec nechápu, že argument ''on hrál za repre, on byl v kádru repre'' může zvýšit cenu jakkoli pokud tam hráč nepodává stabilní výkony. Ale to tady všichni dávno víme. Vždycky mě napadne Slepička ze Sparty, před jeho upoceným prodejem ho tam tlačili hlava nehlava pak šel do Dinama a už o něm nikdo nikdy neslyšel. Takže doufám, že to slováci nepo.... a přejdou nás jak lokomotiva. :yes: Stejně důležitý je klub reprezentace je o ničem.
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 6.9.2009 8:14

Tak 2:2, fakt pěknej fotbal. Bitva bez kalkulu, jak na vesnici. Tak to má bejt. Šance na postup je opět o kus menší a limitně se blíží nule. Zatím jsem nečetl žádný komentáře, tak nevím, jestli média budou ještě "věřit" V duchu jsem se omluvil Vlastovi Vidličkovi za tu pendu s Hapoelem, už vím o ještě větším magorovi v repre. Když bude v tomhle duchu hrát reprezentace dál, tak to bude jedině dobře. :applause:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 6.9.2009 10:58

Kozel píše:Tak 2:2, fakt pěknej fotbal. Bitva bez kalkulu, jak na vesnici. Tak to má bejt. Šance na postup je opět o kus menší a limitně se blíží nule. Zatím jsem nečetl žádný komentáře, tak nevím, jestli média budou ještě "věřit" V duchu jsem se omluvil Vlastovi Vidličkovi za tu pendu s Hapoelem, už vím o ještě větším magorovi v repre. Když bude v tomhle duchu hrát reprezentace dál, tak to bude jedině dobře. :applause:

Me se fotbal libil,sestava celkem sedla dobre,mozna mel byt Koller na lavce a pak by se hodil do zaverecneho tlaku,ale to je kdyby.Ten kdo se mi vubec nelibil, a kdo byl dost jalovej byl Jarolim.Plasil se taky pekne predved-hezky zkrat. :-O
No ale Hasa se s tim fakt nemazal-prohravame sup dalsi utocnik, prohravame znova-jeste dalsi utocnik :up:
Ale Hamsik-co ten ma na hlave za komedii :-D a pak ty 2 zlute behem 2 minut :-))
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 6.9.2009 11:00

http://www.youtube.com/watch?v=goCaAnN2 ... re=related

Stejně nejlepší je Edin :DDD Čas 1:15 :-D :-D :-D
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 6.9.2009 11:17

http://fotbal.sport.cz/fotbal/reprezent ... atrim.html Těžko říct jak by zápas vypadal, hrát vedle něj od začátku Baroš..ale timhle prohlášením má u mě Dino další plus :applause: no kdo jinej by tohle dokázal říct? Pamatuju, když sem se s nim předloni fotil. Z celýho týmu byl nejochotnější. Prostě příjemnej chlapík.
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 6.9.2009 12:21

Já jsem zvědavý,jak dlouho se ještě bude u reprezentace motat (nyní v roli hlavního poradního kecala) z Rakouska vyhozený Klekipetra.Do další podělané kvalifikace?
Mimochodem zdálo se jenom mě,že Grygerovi už také začíná docházet dech a pomalu by měl v repre končit?
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 6.9.2009 17:19

Bylo to docela náročné, vydržet u přímého přenosu po celou dobu. Bylo patrné, že Slováci se z pouhých zvučných jmen v naší nominaci nerozklepali. Nesnažme se vytahovat džina z láhve a jeho bývalou slávu - je už vyčpělý. Slováci teď mají naopak v sestavě jména zvučnější - Škrtel, Weiss, Hamšík... Je alespoň dobré, že my jsme se naopak nerozklepali z nich a vždy jsme dokázali srovnat, když byl soupeř po gólu na koni. Škoda nezařazení Baroše od začátku a Plašilovy naivity, mající za důsledek penaltu.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.9.2009 18:48

Fotbal pěkný, výsledek špatný, ale mám takový příjemný pocit, že to nebylo takové "Radovské" trápení. Bylo vidět, že hráči upřímně chtějí, makají, dřou a remíza je mrzí, někteří měli na krajíčku To už sice velmi pravděpodobně tuto kvalifikaci nevytrhne, ale kádr může být v blízkém budoucnu opět konkurenceschopný (kvalitou i mentalitou). Chce to jen souhru. Je třeba si uvědomit, kolik let se piplal kádr pro Euro 2004.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík » 7.9.2009 7:51

Já si myslím, že v sobotu jsme nominací, sestavou, (Brucknerovskou) taktikou učinili mohutný skok......ale 4 roky dozadu!Slováci mají aspoň na čem "stavět"!
Petřík

Další

Zpět na Český fotbal