FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Juniorka a mládež

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Juniorka a mládež

Příspěvekod Kozel » 18.6.2013 15:17

JirkaXXL píše:Kovi je vedoucím mužstva U21 :-O

Ne, že bych mu kariérní růst nepřál, ale z golfového trenéra a autora článků na klubovém webu je to zvláštní kariérní posun. No, snad během svého působení v klubu nabral nějaké odpovídající zkušenosti, protože zrovna v kádru U21 vidím z dlouhodobějšího hlediska jedinou možnost doplňovat mužstvo. Na dobré nákupy „hotových“ hráčů momentálně nevěřím. Je to stále větší a větší paběrkování.

Vedoucí mužstva nosí tašku s registračkami, hlídá své i soupeřovy hráče v počtu karet, dodržení zakázaných startů, věkové kategorie, počty cizinců, komunikuje spolu s kapitánem s rozhodčími a já nevím co ještě. Je to kurevská statistika a odpovědnost. Nevím jak v Teplicích, ale může k tomu patřit hlídání harmonogramu, aby vše klapalo načas, zajištění dopravy, stravování a noclehů atp.
Z fotbalové sportovní odpovědnosti z toho zbyde akorát sezení na lavičce během zápasu, a když v emocích zakoulíš očima, zakloníš hlavu hlavu a povzdychneš si: Bože, takhle to nevyhrajem, tak tě zjebe trenér, že mu kurvíš morálku manšaftu.
:-D
Není co závidět.
Zdravím Vencu Skabroutha, nejlepšího vedoucího mužstva na sever od Šébru.
:hi:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.6.2013 16:16

Kozel píše:

Ne, že bych mu kariérní růst nepřál, ale z golfového trenéra a autora článků na klubovém webu je to zvláštní kariérní posun. No, snad během svého působení v klubu nabral nějaké odpovídající zkušenosti, protože zrovna v kádru U21 vidím z dlouhodobějšího hlediska jedinou možnost doplňovat mužstvo. Na dobré nákupy „hotových“ hráčů momentálně nevěřím. Je to stále větší a větší paběrkování.

Z fotbalové sportovní odpovědnosti z toho zbyde akorát sezení na lavičce během zápasu

No, měl jsem dříve tutéž představu o této funkci, ale teď v souvislosti s Verbířem jaksi nevím. Když u áčka gradovala podzimní mizérie, Hrdlička ukázal prstem na Verbíře coby vedoucího mužstva. V zimě o složení kádru mluvil do médií hlavně Verbíř, teď po jaru také on. Nevím sice co všechno Kovimu bude naloženo na záda u juniorky, ale Verbíř má sportovní zodpovědnost evidentně velkou. Přinejmenším to tak působí.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod prokopecholy » 18.6.2013 17:44

já myslím, že ta funkce na něj tak nějak zbyla. Sehnat vedoucího mužstva k juniorce vidím jako těžký oříšek. Ta funkce určitě není bůhvíjak honorovaná a dělat jí při práci znamená mít každé pondělí volno. Takových zaměstnavatelů, kteří by to zaměstnanci trpěli, určitě mnoho není.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 18.6.2013 18:18

U Verby je to míchání jablek s hruškami, protože Pavel má vrchní odpovědnost jako sportovní manažer, jako vedoucí mužstva není ta odpovědnost taková.

S juniorkou jsem až na několik výjimek objezdil všechny utkání v téhle sezóně, takže se tohle spojení nabízelo.

Uznávám, že golfový trenér a šéfredaktor webu pro to není bůhvíjaká praxe, ale v minulosti jsem byl taky asistent a vedoucí mužstva u dorostu v Dubí, i když to je o x soutěží níže, takže i v tomhle ohledu nějakou zkušenost mám.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Petřík2 » 18.6.2013 21:10

Kovi píše:U Verby je to míchání jablek s hruškami, protože Pavel má vrchní odpovědnost jako sportovní manažer........

Tak takhle to je.....? :surprised: No to si teda sezonu 2012 - 2013 "za rámeček" nedá.Dále to nerozvádím z důvodu úcty k němu.Ale jen jako k hráči!

Kozel píše:Vedoucí mužstva nosí tašku s registračkami, hlídá své i soupeřovy hráče v počtu karet, dodržení zakázaných startů, věkové kategorie, počty cizinců, komunikuje spolu s kapitánem s rozhodčími a já nevím co ještě. Je to kurevská statistika a odpovědnost. Nevím jak v Teplicích, ale může k tomu patřit hlídání harmonogramu, aby vše klapalo načas, zajištění dopravy, stravování a noclehů atp

Všechno pravda,ale Kovi neboj se toho,při dobře fungující práci sekretariátu a kustoda týmu, Ti zbyde více-méně reprezentativní role,zejména při zápasech "venku".To budeš mít dost času na návštěvu VIPky a ochutnání tamnějších specialit. Jen na tý lávce se zdrž komentářů a přehnaných gest.Ne vždy by musely souznít s názory trenéra.Vím co říkám,dost často zaskakuji,zejména v přípravném období,za našeho skvělého a vždy elegantně působícího vedoucího Josefa K. :up2:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod JirkaXXL » 18.6.2013 21:19

Kovi píše:U Verby je to míchání jablek s hruškami, protože Pavel má vrchní odpovědnost jako sportovní manažer, jako vedoucí mužstva není ta odpovědnost taková.

S juniorkou jsem až na několik výjimek objezdil všechny utkání v téhle sezóně, takže se tohle spojení nabízelo.

Uznávám, že golfový trenér a šéfredaktor webu pro to není bůhvíjaká praxe, ale v minulosti jsem byl taky asistent a vedoucí mužstva u dorostu v Dubí, i když to je o x soutěží níže, takže i v tomhle ohledu nějakou zkušenost mám.

Díky za osvětlení situace! Hlavně s tím Verbířem je to pro mě novinka. Zajímavá ;-)

Držím palce v nové funkci :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 19.6.2013 6:55

JirkaXXL píše:
Kovi píše:U Verby je to míchání jablek s hruškami, protože Pavel má vrchní odpovědnost jako sportovní manažer, jako vedoucí mužstva není ta odpovědnost taková.

Díky za osvětlení situace! Hlavně s tím Verbířem je to pro mě novinka. Zajímavá ;-)

Tak to, hoši, nedáváte pozor nebo si prd pamatujete. Že Verbíř má v popisu práce sportovní (hráčskou) část agendy sportovního managera, je již nejméně rok známo z jeho rozhovorů pro oficiální web, kdy komentuje způsob vyhledávání hráčů a detaily přestupů. Např. to, že si tu utahujeme z hald nabídkových videí, šlo ven přes něho.
B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 19.6.2013 13:28

Kozel píše:Tak to, hoši, nedáváte pozor nebo si prd pamatujete. Že Verbíř má v popisu práce sportovní (hráčskou) část agendy sportovního managera, je již nejméně rok známo z jeho rozhovorů pro oficiální web, kdy komentuje způsob vyhledávání hráčů a detaily přestupů. Např. to, že si tu utahujeme z hald nabídkových videí, šlo ven přes

Teď se v tom,rohatej,trošičku "ztrácím"....... to ho ctí,nebo vzhledem k "propadáku",dehonestuje? :-O
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 19.6.2013 14:19

Petřík2 píše:
Kozel píše:Tak to, hoši, nedáváte pozor nebo si prd pamatujete. Že Verbíř má v popisu práce sportovní (hráčskou) část agendy sportovního managera, je již nejméně rok známo z jeho rozhovorů pro oficiální web, kdy komentuje způsob vyhledávání hráčů a detaily přestupů. Např. to, že si tu utahujeme z hald nabídkových videí, šlo ven přes něho.

Teď se v tom,rohatej,trošičku "ztrácím"....... to ho ctí,nebo vzhledem k "propadáku",dehonestuje? :-O

Ani jedno ani druhé. Jen mi připadá, že nálepka vedoucího mužstva z něho sejmula navenek část jeho odpovědnosti. Už převládá, že je součást vedení a není třeba tolik ho brát jako hráčskou legendu. To si myslím dost lidem zatím uniká, že už je jiná doba. Na dehonestaci bych měl jiného kandidáta, ale to je pasé, teď už je to ústecká kaše.
:-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 19.6.2013 17:18

Kozel píše:To si myslím dost lidem zatím uniká, že už je jiná doba.

Unikááááá......unikááááá.......unikáááá.
Aby to "neunikalo",stačilo transparentně uvésti jeho jméno + funkci.Žádné "krycí zabarvení" v podobě vedoucího mužstva.No zase by ale mohly přijít dotazy,rozpaky nad jeho fundovaností,resp.sportovním vzděláním,které by tam "asi" mělo být.No nic. :-O
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kovi » 19.6.2013 18:00

Petřík2 píše:
Unikááááá......unikááááá.......unikáááá.
Aby to "neunikalo",stačilo transparentně uvésti jeho jméno + funkci.Žádné "krycí zabarvení" v podobě vedoucího mužstva.No zase by ale mohly přijít dotazy,rozpaky nad jeho fundovaností,resp.sportovním vzděláním,které by tam "asi" mělo být.No nic. :-O

Jaké sportovní vzdělání má Honza Nezmar z Liberce? Je Ing., má vystudovanou tuším ekonomku, ale to přeci sportovní vzdělání není. Měl by podle téhle logiky dělat obchodního ředitele a necpat se do sportovního úseku?

Jinak s vystudovaným sportovním vzděláním s ním v kanceláři sedí sportovní sekretář Honza Skýpala a myslím, že spolu poměrně dobře kooperují.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Juanito » 19.6.2013 18:56

Takovejma blbostma se tu zabírate :-D Kovi,hlavně at je trenér slyšet na vebu,na tiskovkách!!Musí proste řvat :-D Když maš na vše čas mužu ti jen držet palce a zatleskat :up2: :applause: Ale ty tiskovkyyyyy....... :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 19.6.2013 19:10

Kovi píše:ale to přeci sportovní vzdělání není.

Vyloženě sportovní není,ale vzdělání (respektované výše) ano ........ a to vůbec "nepadám na prdel" před nějakým glejtem z VŠ :no: a jako důkaz bych tu třeba zmínil Bičovského - exreprezentant,respektovaná osobnost s řadou zkušeností z fotbalového prostředí,trenérské působení v několika klubech (není na závadu poznat jak se "to dělá jinde"), životní zkušenosti .......
PS: Tebou zmíněný Nezmar byl osobností, v tom nejširším slova smyslu, už za své aktivní dráhy
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod NIN » 19.6.2013 20:28

Juanito píše: Kovi,hlavně at je trenér slyšet na vebu,na tiskovkách!!Musí proste řvat

Osobne nechapu, proc Scasnymu nedaj na ucho bluetooth "bonda" a bylo by vymalovano. To muj BT headset za osm kil by odvedl lepsi praci nez ten profi mikrofon :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 19.6.2013 23:45

NIN píše:To muj BT headset za osm kil by odvedl lepsi praci nez ten profi mikrofon :-D
nebo zkusit tytulky... :-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 20.6.2013 6:29

Lukasmen píše:
NIN píše:To muj BT headset za osm kil by odvedl lepsi praci nez ten profi mikrofon :-D
nebo zkusit tytulky... :-)

:up: :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 21.6.2013 8:53

Kovi nový vedoucí mužstva U21. Ale kdo budou trenéři. Ti, co tam byli doteď, to nebyla žádná sláva. Kdo se byl někdy podívat na juniorku, tak to tam musel vidět.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 23.6.2013 19:25

"Kapánek" nerozumím přeřazení Juniorky pod "mládežnický" úsek.Vždy sem žil v domnění,že juniorkavšeobecně má sloužit k přechodu od mládežnického do dospělého fotbalu......takto to symbolicky vypadá opačně....a bez záložního "B" týmu....? No,nevím! :surprised:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Tomas » 23.6.2013 20:08

Tak nove se prihlasilo do Juniorkske souteze i Usti nad Labem....a bude hrat 21 tymu.Mozna bych i zasel kouknout letos na nejaky zapas do Dubi.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.6.2013 21:49

Kozel píše:
JirkaXXL píše:

Tak to, hoši, nedáváte pozor nebo si prd pamatujete. Že Verbíř má v popisu práce sportovní (hráčskou) část agendy sportovního managera, je již nejméně rok známo z jeho rozhovorů pro oficiální web. B-)

Že se tím zabývá mi známo je, ovšem nikoliv, že oficiálně je ve funkci sportovního manažera. Já si z jeho odchodu z dresu do saka pamatuji informaci, že měl být vedoucím mužstva. Potažmo jsem si mylně odvodil, že v Teplicích má nyní vedoucí mužstva na starost i tu sportovní - hráčskou agendu.

Resp. že ta práce na vedoucího mužstva v Teplicích tak nějak zbyla. Že je Verbíř sportovním manažerem jsem četl poprvé zde od Kovi. Nepozornost tím ovšem nevylučuji. Právě naopak! Protože u známých jmen pravidelně registruji jen to jméno a funkci nebo její změnu hodně často přehlédnu. Od toho mám LinkedIn ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kovi » 24.6.2013 8:30

JirkaXXL píše:Tak to, hoši, nedáváte pozor nebo si prd pamatujete. Že Verbíř má v popisu práce sportovní (hráčskou) část agendy sportovního managera, je již nejméně rok známo z jeho rozhovorů pro oficiální web. B-)

Že se tím zabývá mi známo je, ovšem nikoliv, že oficiálně je ve funkci sportovního manažera. Já si z jeho odchodu z dresu do saka pamatuji informaci, že měl být vedoucím mužstva. Potažmo jsem si mylně odvodil, že v Teplicích má nyní vedoucí mužstva na starost i tu sportovní - hráčskou agendu.

Resp. že ta práce na vedoucího mužstva v Teplicích tak nějak zbyla. Že je Verbíř sportovním manažerem jsem četl poprvé zde od Kovi. Nepozornost tím ovšem nevylučuji. Právě naopak! Protože u známých jmen pravidelně registruji jen to jméno a funkci nebo její změnu hodně často přehlédnu. Od toho mám LinkedIn ;-)[/quote]

Jirko, promiň, ale u každého rozhovoru s Verbou bylo: "Sportovní manažer Pavel Verbíř", stejně tak v sekci webu: http://www.fkteplice.cz/klub/management.html. Takže úplně nechápu moc, jak jsi to nemohl vědět :-) ;-)
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod JirkaXXL » 5.7.2013 16:26

Kovi píše:Tak to, hoši, nedáváte pozor nebo si prd pamatujete. Že Verbíř má v popisu práce sportovní (hráčskou) část agendy sportovního managera, je již nejméně rok známo z jeho rozhovorů pro oficiální web. B-)
JirkaXXL píše:Že se tím zabývá mi známo je, ovšem nikoliv, že oficiálně je ve funkci sportovního manažera. Já si z jeho odchodu z dresu do saka pamatuji informaci, že měl být vedoucím mužstva. Potažmo jsem si mylně odvodil, že v Teplicích má nyní vedoucí mužstva na starost i tu sportovní - hráčskou agendu.

Resp. že ta práce na vedoucího mužstva v Teplicích tak nějak zbyla. Že je Verbíř sportovním manažerem jsem četl poprvé zde od Kovi. Nepozornost tím ovšem nevylučuji. Právě naopak! Protože u známých jmen pravidelně registruji jen to jméno a funkci nebo její změnu hodně často přehlédnu. Od toho mám LinkedIn ;-)
Kovi píše:
Jirko, promiň, ale u každého rozhovoru s Verbou bylo: "Sportovní manažer Pavel Verbíř", stejně tak v sekci webu: http://www.fkteplice.cz/klub/management.html. Takže úplně nechápu moc, jak jsi to nemohl vědět :-) ;-)

No, protože jako je reklamní slepota, já mám slepotu na funkce a tituly :giggle: :shy:

Navíc se mi dost možná někdy v historii funkce sportovní manažer a vedoucí mužstva popletly. Moje blbost, uznávám. Ale až tady, když si mi to polopaticky explicitně vysvětlil, se mi rozsvítilo :handshake:

(Můj) problém je, že dnes se manažer říká kdejaké „podržtašce“. Dřív měl klub sportovního ředitele a bylo jasno. Známý dělal vedoucího směny ve fastfoodu a byl též manažer. To slovo se tolik naduživá, že v tom mám často zmatek, kdo je jak vysoko postaven a jak velké kápo je :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 10.7.2013 8:12

Docela mě překvapila účast Vůcha ve včerejším zápase juniorky v Hohensteinu,kde nastoupil jako jediný z kádru "ačka",když nepočítám Strádu....../že by.....?/ :surprised:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Ettiene » 10.7.2013 8:44

Petřík2 píše:Docela mě překvapila účast Vůcha ve včerejším zápase juniorky v Hohensteinu,kde nastoupil jako jediný z kádru "ačka",když nepočítám Strádu....../že by.....?/ :surprised:

Ještě se tam na pravém beku rozehrával Dolejš...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 10.7.2013 11:53

Ettiene píše:
Petřík2 píše:Docela mě překvapila účast Vůcha ve včerejším zápase juniorky v Hohensteinu,kde nastoupil jako jediný z kádru "ačka",když nepočítám Strádu....../že by.....?/ :surprised:

Tak to se přiznávám,toho jsem přehlédl.Tím víc ale kroutím hlavou,že rok "stará" posila zálohy hraje za juniorku a kevšemu ještě "přes nohu".Kdyby ještě se zacvičoval z běhavého pravého záložníka na moderně ofenzivního pravého obránce.....
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kovi » 10.7.2013 15:55

Petřík2 píše:
Ettiene píše:

Tak to se přiznávám,toho jsem přehlédl.Tím víc ale kroutím hlavou,že rok "stará" posila zálohy hraje za juniorku a kevšemu ještě "přes nohu".Kdyby ještě se zacvičoval z běhavého pravého záložníka na moderně ofenzivního pravého obránce.....

Teda já zírám! Všeznalý Petřík vlastně nic neví :))

a) Egon všechny své dobré zápasy v lize odehrál na levé straně, dokonce bych řekl, že mu víc vyhovuje hrát přes nohu, což by člověk, který pravidelně kritizuje teplický fotbal mohl za rok a půl všimnout

b) včera hrál v rozestavení juniorky podhrotového hráče. Stibor s Hejdou hráli křídla a uprostřed pod Husákem hrál Vůch s Richterem. Mimo jiné na téhle pozici hrál Egon i nyní v přípravě za áčko...
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Ettiene » 10.7.2013 15:59

Kovi píše:
Petřík2 píše:
Ettiene píše:

a) Egon všechny své dobré zápasy v lize odehrál na levé straně, dokonce bych řekl, že mu víc vyhovuje hrát přes nohu, což by člověk, který pravidelně kritizuje teplický fotbal mohl za rok a půl všimnout

b) včera hrál v rozestavení juniorky podhrotového hráče. Stibor s Hejdou hráli křídla a uprostřed pod Husákem hrál Vůch s Richterem. Mimo jiné na téhle pozici hrál Egon i nyní v přípravě za áčko...

Petrik v poslednim prispevku narazel na Dolejse...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 10.7.2013 16:54

Ettiene píše:
Kovi píše:
Petřík2 píše:
Ettiene píše:

Petrik v poslednim prispevku narazel na Dolejse...

Tak v tom případě má omluva :suicide:
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Petřík2 » 10.7.2013 22:03

Omluva přijata. :hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Tomas » 27.7.2013 9:43

Není 40kc na Juniorku trochu moc?Nevim zda to odpovida kvalite a prestizi Juniorske souteze.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 27.7.2013 11:56

Tomas píše:Není 40kc na Juniorku trochu moc?Nevim zda to odpovida kvalite a prestizi Juniorske souteze.

na to by měl být vstup zdarma. :-(
Moc hezky dnes zahájil dorost. Z Ostravy jede s výpraskem 0:7. :cry:
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 27.7.2013 12:13

prokopecholy píše:
Tomas píše:Není 40kc na Juniorku trochu moc?Nevim zda to odpovida kvalite a prestizi Juniorske souteze.

na to by měl být vstup zdarma. :-(
Moc hezky dnes zahájil dorost. Z Ostravy jede s výpraskem 0:7. :cry:

vstup zadarmo je pro držitele permanentek, nebo aspoň minulej rok tomu tak v Krupce bylo
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.7.2013 15:33

Na jednu stranu je 40 Kč dnes víceméně symbolická částka, na stranu druhou, hmm. Když si porovnám úroveň fotbalu za vstupné v Proboštove a úroveň za vstupné na teplickou juniorku, tak mám jasno, kam letos budu chodit za „malým fotbalem“.

Při návštěvnosti juniorky se nemůže vybrat významnější částka v kontextu deklarovaného rozpočtu klubu. Říkám si tedy, jestli výběr jakéhokoliv vstupného není spíše kontraproduktivní. Lidi raději půjdou na svůj klub v nižší soutěži, ti tepličtí kluci budou hrát před malou kulisou a pěstování vztahu fanouškům k širšímu kádru, potažmo eventuálním budoucím nadějím, také trpí.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod boss__007 » 27.7.2013 15:41

JirkaXXL píše:Při návštěvnosti juniorky se nemůže vybrat významnější částka v kontextu deklarovaného rozpočtu klubu. Říkám si tedy, jestli výběr jakéhokoliv vstupného není spíše kontraproduktivní. Lidi raději půjdou na svůj klub v nižší soutěži, ti tepličtí kluci budou hrát před malou kulisou a pěstování vztahu fanouškům k širšímu kádru, potažmo eventuálním budoucím nadějím, také trpí.

Na návštěvnosti juniorky se dost podepisovalo i to, že se to hraje v pondělí od 17:00, teď navíc už nebudou hrát v Krupce, ale v Pozorce, což do návštěvnosti taky moc nepřidá.
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.7.2013 19:22

boss__007 píše:
JirkaXXL píše:Při návštěvnosti juniorky se nemůže vybrat významnější částka v kontextu deklarovaného rozpočtu klubu. Říkám si tedy, jestli výběr jakéhokoliv vstupného není spíše kontraproduktivní. Lidi raději půjdou na svůj klub v nižší soutěži, ti tepličtí kluci budou hrát před malou kulisou a pěstování vztahu fanouškům k širšímu kádru, potažmo eventuálním budoucím nadějím, také trpí.

Na návštěvnosti juniorky se dost podepisovalo i to, že se to hraje v pondělí od 17:00, teď navíc už nebudou hrát v Krupce, ale v Pozorce, což do návštěvnosti taky moc nepřidá.

No, jak pro koho. Pro mě osobně je Pozorka stejně dostupná jako Krupka. Ne-li lépe.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 27.7.2013 20:06

JirkaXXL píše:No, jak pro koho. Pro mě osobně je Pozorka stejně dostupná jako Krupka. Ne-li lépe.

Pro mne,jako ústeckého znalce teplické kopané, byla Krupka ideální.Každou hodinu vlak tam,každou hodinu vlak nazpátek..... :up2:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod boss__007 » 27.7.2013 20:18

Petřík2 píše:
JirkaXXL píše:No, jak pro koho. Pro mě osobně je Pozorka stejně dostupná jako Krupka. Ne-li lépe.

Pro mne,jako ústeckého znalce teplické kopané, byla Krupka ideální.Každou hodinu vlak tam,každou hodinu vlak nazpátek..... :up2:

souhlas, autobus tam jezdil každejch 20 minut přímo ke stadionu a když náhodou ujel, tak člověku jel každou chvíli vlak z nedalekého nádraží. Navíc Krupka byla i o dost klidnější a příjemnější oblast, kde je i lépe postavená tribuna pro fanoušky :-)
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.7.2013 22:47

Hlavní problém s návštěvností ale vidím v tom, že lidi prostě nejsou moc ochotný chodit na přerostlé dorostence. Dokud byla juniorka v divizi, mohlo chodit i více starších hráčů z áčka a hrálo se proti seniorským áčkům jiných klubů, přicházely regionální derby a podobně.

Divácky bych řekl, že samostatná soutěž juniorek je naprosto neatraktivní. Podobně jako dorost je to pro skalní nadšence a příbuzné a kamarády hráčů. À propos, kolik je vstupné na dorost? Také 40 Kč?

Je fajn, že majitelé permanentky mají i letos vstup na juniorku zdarma, ale bych bych ještě pro větší podporu. Třeba s lístkem z posledního domácího zápasu áčka vstup na nejbližší zápas juniorky za půlku a s lístkem z posledního venkovního zápasu áčka zadarmo.

Ono se to může zdát jako směšné při desetikorunových částkách, ale i ty v marketingu dělají divy. Spíš by to bylo gesto k fanouškům, když projeví zájem o teplické mladíčky, než nějaké větší zpřístupnění veřejnosti. Ostatně děti a ženy chodí i letos zdarma.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod prokopecholy » 29.7.2013 10:18

juniorka dnes hlásí nabito v sestavě - Hošek, Čajič, Dolejš, Strada, Vůch, Verbíř, Krátký.
Tak uvidíme.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.7.2013 20:53

prokopecholy píše:juniorka dnes hlásí nabito v sestavě - Hošek, Čajič, Dolejš, Strada, Vůch, Verbíř, Krátký. Tak uvidíme.

Slibná lavička pro áčko ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod prokopecholy » 13.8.2013 10:27

áčko hraje parádně, za to ti další to je bída a utrpení.
Juniorka s 5 hráči ze soupisky áčka prohraje doma s Olomoucí, která v sestavě z jejich áčka neměla nikoho. Má to cenu držet takové hráče v áčku, když se neprosadí ani v juniorské lize?
O dorostu už nemá cenu vůbec mluvit. Ti by snad prohráli i s Jedličkovým ústavem.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 15.8.2013 6:13

SK Stap Tratec Vilémov – FK Teplice U 19 1:0 (0:0)

V dalším, respektive posledním letním přípravném zápase jsme hostili jednoho z dalších tradičních soupeřů, který k nám léta velice rád jezdí, neboť se mu u nás líbí a má zde letité kořeny, co se soustředění mládeže týče nebo vztah ředitele mládeže pana Křepely v Teplicích, který měl chalupu po našem sekretáři apod. V tomto utkání dostali u domácích šanci především hráči bojující o triko v základní sestavě, ale celkem se prostřídalo v tomto, jinak velmi zajímavém a vcelku i kvalitním zápase na 16 domácích hráčů, když chyběli jen Loos, Buryánek a Mikula !!!

Nejdůležitější minuty zápasu:

19´- únik hostů a tvrdou střelu jejich útočníka musel gólman domácích Vaňák vytáhnout na rohový kop
24´- trestný kop domácího Jägra ze 30-ti metrů pozorný gólman hostů bez problémů chytá
26´- na přímý volný kop domácího Jägr si naskočil hlavou Vlk, ale z čisté šance trefil jen gólmana hostů
32´- centr Jägr z levé strany skončil na hlavičce Bílka, ale gólman hostů byl opět pozorný a šanci lapil
39´- dělovka hostujícího mladíčka k tyčí skončila v náruči domácího gólmana Vaňáka

První půle nebyla na šance na obou stranách příliš bohatá, ale bylo vidět dost dobrých akcí a diváci se určitě nenudili. Ve druhé půli došlo na obou stranách k více změnám a hra se výrazně zdramatizovala, neboť oba týmy měli řadu příležitostí ke strhnutí výhry na svou stranu.

48´- dobrá střela Jindřicha z hranice velkého čtverce skončila nad brankou hostů
49´- průnik Jindřicha do vápna hostů, kde se ocitl sám před gólmanem, ale trefil jen jeho nohu
51´- krásná ulička Vavrouška na Maláka a ten nedal výbornému gólmanovi hostů šanci – 1:0
54´- šikovný lob Jägra na Jindřicha, ale ten trefil opět jen vyběhnuvšího gólmana hostů
55´- pěkná akce po ose Vichterey – Malák – Jindřich, ale jeho střelu opět skvělý gólman hostů lapil
60´- hosté po pěkné akci v čisté šanci, ale střela jejich útočníka šla jen o milimetry vedle Vaňákovi branky
66´- centr Vichterey na Jindřicha, ale ten opět mířil z vápna jen nad branku hostů
72´- paráda Vavrouška v podobě zpětné patičky na Maláka, ale ten v čisté šanci trefil jen nohu gólmana hostů
80´- centr Jägr do vápna, kde nejvýše vyskočil Vavroušek, ale jeho hlavička šla jen těsně nad branku hostů
81´- sražená střela Očipky skončila u nohy Vavrouška, ten se opřel do míče, ale trefil jen tyčku hostující branky
87´- dělovka hostů z hranice velkého čtverce, ale pozorný Vaňák plichtu nepřipustil a skvěle zasáhl
90´- trestný kop Vichterey podél zdi z hranice velkého čtverce skončil vyrážkou gólmana na tyčku !!!

Ve druhé půli se bojovalo o vítězství, domácí měli více ze hry a tudíž i více šancí, ale nebojácní a technicky výborně vybavení hosté bojovali až do konce utkání o co nejlepší výsledek. Vyrovnat se jim však nepovedlo a nebýt jejich skvělého gólmana mohlo to být pro domácí minimálně o tři branky lepší skóre. Diváci se bavili a pro obě mužstva to byla velice užitečná konfrontace, ve které mladíci z Teplic jako vždy obstáli na jedničku, stejně jako všichni tři rozhodčí.

Sestava Vilémova:
Vaňák – Nagy, Jirchář, Čuda – Jirásek, Očipka, Dobeš, Jägr, Vichterey – Záruba, Bílek
Střídali: Jindřich, Vavroušek, Špinka, Vlk a Malák Chyběli – Loos, Mikula a Buryánek
Nejlepší hráči utkání: Dobeš (V) a gólman (T) Diváci: 75 - vcelku spokojených !!!
Rozhodčí: Bouma – Červený a Hejl Delegát svazu : nebyl ŽK: 0 : 0 ČK: 0 : 0
Rohy: 6 - 4 Držení míče: 51% - 49% Ofsajdy: 4:4 Fauly: 11 - 13 Střely na bránu: 7 - 4 Mimo: 11 - 5
Trenér: Šimek Asistent: Zbončák Masérka: Čudová Ved.mužstva: Sklenář Sekretář: Třešňák Foto: Fúsek
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 17.9.2013 8:21

juniorka zazářila v Příbrami. I když hráli 4 hráči z kádru áčka (Vůch,Čajič,Krátký,Dolejš), tak dostali nářez 0:6.
Má tohle vůbec smysl???
K čemu držet v áčku takové hráče, když nestačí ani v juniorské soutěži???
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 17.9.2013 8:30

prokopecholy píše:juniorka zazářila v Příbrami. I když hráli 4 hráči z kádru áčka (Vůch,Čajič,Krátký,Dolejš), tak dostali nářez 0:6.
Má tohle vůbec smysl???

Ty jsi ten zápas viděl, že víš, že nestačej ani na juniorku či soudíš pouze podle výsledku?
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 17.9.2013 8:48

boss__007 píše:
prokopecholy píše:juniorka zazářila v Příbrami. I když hráli 4 hráči z kádru áčka (Vůch,Čajič,Krátký,Dolejš), tak dostali nářez 0:6.
Má tohle vůbec smysl???

Ty jsi ten zápas viděl, že víš, že nestačej ani na juniorku či soudíš pouze podle výsledku?

4 ligoví hráči v sestavě juniorského týmu musí být na hře i výsledku vidět a ne jet domů s přídělem 6:0. Takže někde je chyba, kde asi?
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 17.9.2013 10:58

ten vysledek notne vypovida o (ne)kvalite nasi juniorky...
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 17.9.2013 12:39

Pokud funguje Ačko tak bych se v tom neštoural - je to jenom záložní tým a soutěž pro sázkový kanceláře nic víc nic mín dá se říct že tam o nic nejde.Hošek s Kaufmanem v neděli předvedli že lavička není tak špatná spíš naopak.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.9.2013 23:29

boss__007 píše:
Má tohle vůbec smysl???

Být to 0:1, 0:2 nebo 0:3, tak s tebou budu souhlasit, ale jestliže čtyři hráči ze soupisky áčka nedokáží odvrátit 0:6 (byť třeba jedním či dvěma čestnými střeleckými úspěchy), tak už je vážně něco špatně. Navíc jak hráli proti Vansdorfu, vážně byli zralí na ukázání východu ze stadionu, což mě mrzí, protože tři ze čtyř jmenovaných patří či patřili mezi mé oblíbence.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 23.9.2013 16:08

http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy ... hrala.html

te juniorce by se me někdo zacit věnovat, ty výsledky jsou hrozive.A v jejich slepejich si krasne vyslapuje i st. dorost pro oba tymy velky :down: :down: :down: :evil: :evil: :evil:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.9.2013 22:30

Tomas píše:http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy/23_09_13_juniorka_v_trinci_prohrala.html

te juniorce by se me někdo zacit věnovat, ty výsledky jsou hrozive.A v jejich slepejich si krasne vyslapuje i st. dorost

Souhlas. Tímto stylem na doplňování kádru z vlastních zdrojů můžeme zapomenout.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata