FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Juniorka a mládež

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Juniorka a mládež

Příspěvekod Kovi » 4.8.2011 13:37

Addax píše:
Myslíš tím Verbu? ;-)

Spíš Skypiho, který má na starosti přáteláky a jejich domlouvání.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod JTB » 14.8.2011 17:20

Začala nám ČFL i s "naší" farmou; na první zápas do Roudnice mašírovali Vaněk s Píchou (stoper a levý bek).
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod savo99 » 29.8.2011 21:26

0:5 s Olomoucí?! No nevim s tou sazkou na vlastni mladez... :)
savo99
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 29.8.2011 21:49

savo99 píše:0:5 s Olomoucí?! No nevim s tou sazkou na vlastni mladez... :)

Jéééé,to jsou jen "dorostenčíci".....to vůbec nic neřeší....stejně z nich víc jak 80% skončí v krajském přeboru.........a ve všech klubech,resp.ze všech klubů. :-)
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod kolostuj » 31.8.2011 22:32

Koukám,že proti Litovli hrál za béčko nějaký Mujagič. Takže náplava z balkánu pokračuje? To si Jindráček moc nezahraje v tom áčku. Určitě tam brzy protlačí toho balkánce. Prostě vlastní odchovanci jsou pro vedení plevel. Pimpy v čudu,Breite,Šollar a další jsou kdesi zadupaní.Tady pořádně krom Pimpyho nedostali šanci se ukázat. Ještě,že alespoň v Ústí Jablonský trochu kope tu druhou ligu. Ale kdoví jestli nedopadne jako oni.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.10.2011 17:30

http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy ... -0%29.html

A zase Verbíř střílí góly v žlutomodrém dresu :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod lyg6he » 1.10.2011 18:05

JirkaXXL píše:http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy/1_10_11_teplice_b___predni_kopanina_2-0_%281-0%29.html

A zase Verbíř střílí góly v žlutomodrém dresu :applause:

:up2: :up2: jen tak dál :applause: :applause:
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 1.10.2011 22:45

kolostuj píše:Ještě,že alespoň v Ústí Jablonský trochu kope tu druhou ligu. Ale kdoví jestli nedopadne jako oni

Dneska vynikající :applause: a Moulis byl taky hodně vidět :yes: ,holt chlapečkům to tady velmi prospívá ..... vědomí že jsou rovnocenými členy týmu, skvělí spoluhráči,výborný trenér.... ideální podhoubí pro další výkonostní růst.

kolostuji,měl by si z nich radost :hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Mára » 2.10.2011 10:04

Petřík2 píše:holt chlapečkům to tady velmi prospívá ..... vědomí že jsou rovnocenými členy týmu, skvělí spoluhráči,výborný trenér.... ideální podhoubí pro další výkonostní růst

:-)) "Ústí má takovej tým teďkon, hele, to je světový. Ty by rozkopali Real Madrid, no prostě všecky" :-D
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 2.10.2011 10:45

Mára píše:
Petřík2 píše:holt chlapečkům to tady velmi prospívá ..... vědomí že jsou rovnocenými členy týmu, skvělí spoluhráči,výborný trenér.... ideální podhoubí pro další výkonostní růst

:-)) "Ústí má takovej tým teďkon, hele, to je světový. Ty by rozkopali Real Madrid, no prostě všecky" :-D

To má bejt jako vtipný? No tak se směju. :-))
Já jsem spíše zvědavý na názor mládeže znalého kolostuje,který v původním příspěvku má 100%ní pravdu.....páááá Marečku.
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod hans85 » 2.10.2011 10:53

Mára píše:

:applause: :applause: :applause: :-D :-D :-D
hans85

Příspěvekod Petřík2 » 2.10.2011 12:09

hans85 píše:
Mára píše:

:applause: :applause: :applause: :-D :-D :-D

Honzíčku a spol.,rada do života: věnujte větší pozornost tomu co než kdo to píše.Pak možná někdy napíšete i nějaký rozumný (i fotbalový) názor. Zatím nic moc. :idea:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod hans85 » 2.10.2011 12:48

Honzíčku a spol.,rada do života: věnujte větší pozornost tomu co než kdo to píše.Pak možná někdy napíšete i nějaký rozumný (i fotbalový) názor. Zatím nic moc. :idea:[/quote]

Já nemůžu za to, že jste vztahovačný, nehumorný a bůhví co ještě. Já jsem se upřímně zasmál vtipu. Nic víc v tom není, pouze vtip. A akorát to dokazuje to, že jste absolutně sebestředný a zahleděný sám do sebe a rád se posloucháte. Jednou tu někdo napsal něco na Ústí a vy hned kolem sebe štekáte. Holt jste tomu asi neporozumněl a vtipy nechápete. Vy nám tu celou dobu rejpete do Teplic a velebíte Ústí. A jednou to někdo udělá Ústí, tak už je zle. Takže jestli Vám to vadí, tak si už konečně založte svoje forum. Akorát, že tam by Vaše příspěvky někdo nečetl, protože by jste tam byl sám. A o Vaše rady nikdo nestojí, tak si je nechte a nebo s tím otravujte svoje přátelé a blízké ne nás.
hans85

Příspěvekod Kovi » 2.10.2011 14:45

hans85 píše:Já nemůžu za to, že jste vztahovačný, nehumorný a bůhví co ještě. Já jsem se upřímně zasmál vtipu. Nic víc v tom není, pouze vtip. A akorát to dokazuje to, že jste absolutně sebestředný a zahleděný sám do sebe a rád se posloucháte. Jednou tu někdo napsal něco na Ústí a vy hned kolem sebe štekáte. Holt jste tomu asi neporozumněl a vtipy nechápete. Vy nám tu celou dobu rejpete do Teplic a velebíte Ústí. A jednou to někdo udělá Ústí, tak už je zle. Takže jestli Vám to vadí, tak si už konečně založte svoje forum. Akorát, že tam by Vaše příspěvky někdo nečetl, protože by jste tam byl sám. A o Vaše rady nikdo nestojí, tak si je nechte a nebo s tím otravujte svoje přátelé a blízké ne nás.

Na fotbale si s Petříkem vždy rád poklábosím, ale tady už občas čeho je moc, toho je příliš :down:
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Petřík2 » 2.10.2011 17:46

Chlapci,já jsem prioritně odpovídal "kolostujovi" a uvedl jsem mu důvody,proč mladí hráči Teplic vždy tak v Ústí "rozkvetou!" :-)) To,že to pak jaksi vztahovačně,někdy negativně (?), vztáhnete na jejich postavení v teplické fotbalové hierarchii,to je už pouze Váš problém.
PS: v čem jsem konkrétně neměl pravdu,mí milí tepličtí fotbaloví přátelé? :hi:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod NIN » 2.10.2011 19:19

Petřík2 píše: Dneska vynikající ... ,holt chlapečkům to tady velmi prospívá ..... vědomí že jsou rovnocenými členy týmu, skvělí spoluhráči,výborný trenér.... ideální podhoubí pro další výkonostní růst.

omg, tady neco smrdi ... :suicide:
Naposledy upravil NIN dne 2.10.2011 19:22, celkově upraveno 1
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.10.2011 19:20

Mára píše:

Homolka hadr :-D :-D :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 2.10.2011 19:43

NIN píše:
Mára píše:

Homolka hadr :-D :-D :-D

Co můj argument,to pravda! :yes:
Já,na rozdíl od řady z Vás tady,s těmi všemi kluky hovořím,( a v minulosti hovořil).........opakovaně.Nebo si snad někdo myslíte,že takovému Krátkému,Láchovi,Jindráčkovi fotbalově prospívá,když ve věku kolem dvaceti odehrají cca 90 min.za celý podzim? A to vůbec nemluvím o herní činnosti někde v divizi,blíže krajskému přeboru,než čemu jinému. To je pravda,za kterou si stojím!
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod napsty » 2.10.2011 20:06

Tak Jindráček loni odehrál 29 zápasů a dnes nepředvedl nic.......
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 2.10.2011 20:21

napsty píše:Tak Jindráček loni odehrál 29 zápasů a dnes nepředvedl nic.......

Děkuji Ti za "nahrávku".Jindráček s tolika zápasy musí opakovaně přesvědčovat někoho,že tam patří a např. Čajič tuto "tuzemskou" povinnost nemá,resp.neměl.A dnes tam J. šel na 19 minut. A kdy "tam" byl naposledy? A má vůbec toto mužstvo nějakou kostru (když už tedy nechci mluvit o páteři ;-) )? Nic,nic,nic.
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 2.10.2011 23:25

Petřík2 píše:
NIN píše:Homolka hadr :-D :-D :-D

Co můj argument,to pravda! :yes:

Myslím, že o ten tu ani tak nejde...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.10.2011 12:16

Je fakt, že se Petřík umí trefit do bebí. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 3.10.2011 13:12

Kozel píše:Je fakt, že se Petřík umí trefit do bebí. :-D

...jo, jo - čte nejen mezi řádky, ale snad i mezi stébly trávy, pěkně to zakulatí, vykopne na monitor a pak se baví ....zatím holt vede ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 3.10.2011 14:00

Jindráček co jsem viděl na tréninku dává goly za golem ten dá gola ze všeho na rozdíl od Mahmuta s Keričem ale v Ustí hrál na kraji jestli se nepletu - nevim proč z něj zase děláme útočníka když v minulosti v B hrál s Breitem ve středu zálohy.Tady to předělávání k ničemu nevede.
tom

Příspěvekod Addax » 3.10.2011 15:10

tom píše:Jindráček co jsem viděl na tréninku dává goly za golem ten dá gola ze všeho na rozdíl od Mahmuta s Keričem ale v Ustí hrál na kraji jestli se nepletu - nevim proč z něj zase děláme útočníka když v minulosti v B hrál s Breitem ve středu zálohy.Tady to předělávání k ničemu nevede.

On bude mezi tréninky, přáteláky a mistrákem asi nebetyčný rozdíl a vyrovnat to do jedné úrovně je pro hodně neotrkaných hráčů nepřekonatelná bariéra. Když si vzpomenu třeba na Melunoviče, jak ten zářil na trénincích a v přátelákách, sázel jeden gól za druhým - no hotová hvězda. Přišel mistrák a skutek utek. A to ne, že by se zrovna jemu nedávala příležitost...
V mistráku přijde jako hlavní zodpovědnost za výsledek a ke spoluhráčům, jejich vazba na ně. To je asi ta největší zatažená ruční brzda v hlavě hráče. Jindráček, pravda, musí toho odehrát víc, aby se dalo o něm říct, zda příležitost využil.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 4.10.2011 7:51

Addax píše:
tom píše:Jindráček co jsem viděl na tréninku dává goly za golem ten dá gola ze všeho na rozdíl od Mahmuta s Keričem ale v Ustí hrál na kraji jestli se nepletu - nevim proč z něj zase děláme útočníka když v minulosti v B hrál s Breitem ve středu zálohy.Tady to předělávání k ničemu nevede.

On bude mezi tréninky, přáteláky a mistrákem asi nebetyčný rozdíl a vyrovnat to do jedné úrovně je pro hodně neotrkaných hráčů nepřekonatelná bariéra. Když si vzpomenu třeba na Melunoviče, jak ten zářil na trénincích a v přátelákách, sázel jeden gól za druhým - no hotová hvězda. Přišel mistrák a skutek utek. A to ne, že by se zrovna jemu nedávala příležitost...
V mistráku přijde jako hlavní zodpovědnost za výsledek a ke spoluhráčům, jejich vazba na ně. To je asi ta největší zatažená ruční brzda v hlavě hráče. Jindráček, pravda, musí toho odehrát víc, aby se dalo něm říct, zda příležitost využil.

To chce velkýho ruma, a je to. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 4.10.2011 12:19

Kozel píše:To chce velkýho ruma, a je to. ;-)

Už jsem si ho dal. :-) :-P
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 4.10.2011 13:23

Addax píše:

:-D
Ne ty - Jindráček. A o poločasu do levý nohy druhýho. Fotbalista nebo muzikant, stejná pakáž.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 4.10.2011 15:40

Kozel píše:
Addax píše:

:-D
Ne ty - Jindráček.

Ale dyk já vím ;-)

Kozel píše:Fotbalista nebo muzikant, stejná pakáž.

Tak tohle neříkej před Radou, ani přede mnou. Jsem, stejně jako on, citlivý na nespravedlnost. :-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 4.10.2011 15:46

:-)) To jsou slova tety Trémy. :-)) A strejdy Frťana. :-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 4.10.2011 20:41

Kozel píše::-)) To jsou slova tety Trémy. :-)) A strejdy Frťana. :-))

Strejda Frťala už je ve Vanďáku :-D :-D :-D
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Kozel » 13.10.2011 19:38

Klucí byli i v Brankách bodech vteřinách! :up2:
http://www.fkteplice.cz/mladez/zpravy/1 ... pohar_cmfs).html
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 23.10.2011 15:15

Vidím,že juniorka kráčí za postupem do krajského přeboru. Napřed vedení nechtělo aby béčko hrálo ČFL a jak to vypadá i divize je pro současné "talenty" příliš vysoká soutěž. :giggle:
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 24.10.2011 11:36

kolostuj píše:Vidím,že juniorka kráčí za postupem do krajského přeboru. Napřed vedení nechtělo aby béčko hrálo ČFL a jak to vypadá i divize je pro současné "talenty" příliš vysoká soutěž. :giggle:

Myslím, že je to podle plánu. Příští rok hrají juniorky samostatnou soutěž. V letošní soupisce zůstala 3. a 4. garnitura nadějí. Ti lepší hrají po hostovačkách a ty nejlepší nám připravují v Ústí. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 24.1.2012 14:21

Více-méně náhodou jsem byl v Děčíně na zápase juniorky s Libercem a musím dát téměř bez výhrad zapravdu článku na ofic.stránkách FK TP:Prohra byla nezasloužená,tepličtí byli výrazně lepší.............zřejmě to bylo dáno účastí řady hráčů ze širšího kádru A-mužstva,v LB nebyl snad nikdo a bylo to na jejich hře vidět.Bída.
Ovšem i tak jsem zaznamenal několik "pozoruhodností".Že hraje Kalivoda jsen pořádně zaregistroval až po půlhodině hry,kdy jsem se podivoval,že tomu jednomu juniorovi si již "páře kulich",no ale do vývoje hry promluvil K. výrazněji až v II.poločase.Melunovič prostě góla nedá ani z těch nejvyloženějších příležitostí (snad osud).A Egonek je hodně "svůj".Řadu spoluhráčů i protihráčů výrazně fotbalově přesahoval,mne překvapil i tvrdou pravačkou,ale jeho taktické (ne)chování,plnění povinností a přínos pro tým zřejmě trenéry značně "vytáčí".Před druhým gólem se rozčiluje nad špatně odmávaným autovým vhazováním na půlce soupeře,ztratí kooncentraci,neobsadí svého protihráče a následně je z toho gól.Škoda. :no:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 17.2.2012 7:46

Finále přineslo nejkvalitnější zápas turnaje a nakonec se radoval zkušenější Vilémov !
¨
SK Stap Tratec – FK Teplice lig.dor. 4:4 (1:2)
V posledním utkání děčínského zimního turnaje na sebe narazila dvě nejlepší mužstva v tabulce a bylo to tudíž finále turnaje. K zisku titulu a vítěze turnaje nesměl Vilémov prohrát a Teplice musely vyhrát. Přítomní diváci a odborníci z řad veřejnosti ocenili výkony obou týmů a konstatovali, stejně jako funkcionáři obou aktérů, že šlo o nejkvalitnější utkání celého turnaje a že se střetli skutečně nejlepší mužstva, neboť se bylo po celý zápas nač dívat. Tepličtí mladíci předváděli hlavně v první půli technicky vyspělý fotbal, hru na jeden dotek a rychlou střelbu. Vilémovští byli zase tělesně zdatnější a vyhrávali více osobních soubojů, ale občas nestačili na mladíky rychlostí.

Nejdůležitější minuty zápasu:

2´- než se tepličtí mladíci rozkoukali poslal přesný pas Hyka na Buryánka a jeho volej skončil v síti – 1:0
24´- chyba vilémovského Kopřivy a zbytečná ztráta balónu a Bubeníček k tyči vyrovnal stav utkání na – 1:1
33´- Buryánek v dobré šanci, ale místo střely volil přihrávku na Dvořáka, ale ten se marně natahoval na míč
36´- dělovka kapitána vilémovských Jircháře z 30-ti metrů skončila jen těsně vedle teplické branky
39´- patička Dvořáka mezi teplické beky a Vavroušek se ocitl tváří v tvář gólmanovi, ale ten mu včasným vyběhnutím zmenšil úhel a šanci zlikvidoval
40´- nedáš – dostaneš, hned z protiútoku nekrytý Altman vymetl pavučinku v šibenici Vaňaka a bylo to – 1:2

První půle byla víceméně v režii teplických mladíků, kteří se po první rychlé brance brzy oklepali a více drželi balón na svých kopačkách a dokázali do poločasu otočit nepříznivý výsledek ve svůj prospěch a vykřesat naději na konečné vítězství v turnaji. Hrálo se tvrdě, ale bez záludných faulů.

48´- ulička vilémovského Kopřivy na Dvořáka a ten se střelou k tyči nemýlil a srovnal stav zápasu na – 2:2
56´- aut teplických, uvolnění na brankové čáry a Benda z úhlu prostřelil Loose a upravil stav na – 2:3
57´- ihned z rozehry prostrčil Dobeš šikovně míč na Buryánka a ten střelou k tyči ihned vyrovnal – 3:3
60´- střelu Dvořáka vytěsnil teplický gólman na rohový kop, který šel zahrávat Buryánek a posadil míč přímo na hlavičku Chorvata Sljiviče a ten trefil parádní břevno !!!
63´- chyba v obraně teplických mladíků a další střídající - Turek Özbey v šanci trefil jen beka a byl z toho roh
82´- únik teplických mladíků po levé straně, centr do vápna a Luksch skluzem upravil na – 3:4
87´- k odraženému balónu se na vápně dostal nikým nekrytý Očipka a vymetl pavučinu v teplické šibenici, čímž srovnal stav již skoro ztraceného utkání na - 4:4 a rozhodl tím o obhájení trofeje pro Vilémov !!!

Ve druhé půli došlo na obou stranách k určitým změnám a vilémovští fotbalisté získali mírnou převahu, kterou dokázali využít a i když s trochou štěstí, dotáhnout zápas do remízového konce, když tři minuty před závěrečným hvizdem Očipka parádně trefil balón a rozjásal tím vilémovskou lavičku.

Sestava Vilémova:

Vaňák (46´- Loos) – Hyka, Jirchář, Zadina (52´- Özbey), Buryánek, Vavroušek, Dobeš, Očipka, Kopřiva (88´- Posnar), Dvořák, Zelinger (46´- Sljivič)
Chyběli: Šmalcl, Winzig, Kurel, Svoboda, Maier, Čuda, Marek a Greňo
Diváci: 25 z toho 9 z Vilémova !!! Nejlepší hráči utkání: Buryánek (V) a Filip (T)
Rozhodčí: Baum – Hrubý a Vlk Delegát svazu : nebyl ŽK: 0 : 1 ČK: 0 : 0
Rohy: 5 - 5 Držení míče: 48% - 52% Ofsajdy: 2:3 Fauly: 7 - 5 Střely na bránu: 6 - 9 Mimo: 5 - 11
Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel:Třešňák
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.2.2012 18:10

Co se dělo v Juniorce? V Litvínově střídal mladý Verbíř ve 33. minutě, aby v 55. nastoupil za Mujagiče a nakonec pro zranění nedohrál. To jsme tam jeli ve 13 hráčích?

http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy ... vinov.html
:-O
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 18.2.2012 18:17

Kozel píše:Co se dělo v Juniorce? V Litvínově střídal mladý Verbíř ve 33. minutě, aby v 55. nastoupil za Mujagiče a nakonec pro zranění nedohrál. To jsme tam jeli ve 13 hráčích?

Ano jeli, protože Šalda a Kalivoda jsou nemocní, Drbohlav a Müller zranění tuším. Takže bylo 12 hráčů do pole a 2 brankáři. Nejsem si jist, ale myslím, že dorost taky hrál, takže se nedalo ani pomoct ním.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Kozel » 18.2.2012 20:21

Kovi píše:
Kozel píše:Co se dělo v Juniorce? V Litvínově střídal mladý Verbíř ve 33. minutě, aby v 55. nastoupil za Mujagiče a nakonec pro zranění nedohrál. To jsme tam jeli ve 13 hráčích?

Ano jeli, protože Šalda a Kalivoda jsou nemocní, Drbohlav a Müller zranění tuším. Takže bylo 12 hráčů do pole a 2 brankáři. Nejsem si jist, ale myslím, že dorost taky hrál, takže se nedalo ani pomoct ním.

Díky za informaci. :up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 7.5.2012 14:02

Kalivoda 6 golů to je u nás rekord néééé aspon v mistráku - bravo :up2:
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 7.5.2012 14:13

Tomáš píše:Kalivoda 6 golů to je u nás rekord néééé aspon v mistráku - bravo :up2:
Tom

Take jsem koukal- moc pekny kousek.Skoda, ze nebeha za acko.

Jinak bych rekl,ze chybi u mladezniku tabulky alespon u te U-19 by mohla byt.Je to velka skoda.Celkove statistiky dost pokulhavaji.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 7.5.2012 16:43

Asi se chce ukázat potencionálním zaměstnavatelům. Škoda že není v Áčku fotbalista je to dobrý, ale jak tu už proběhlo tam jsou problémy na osobnostní rovině. Škoda ho.
hans85

Příspěvekod pannoniax » 7.5.2012 18:31

Tomáš píše:Kalivoda 6 golů to je u nás rekord néééé aspon v mistráku - bravo :up2:
Tom

Rekord to není, i když 6 gólů v mistrovském utkání dal za Teplice naposled Bohuslav Bílý 30.5.1954 v utkání 2.ligy Teplice - Karlovy Vary 9:0. Ten samý hráč dal o dva roky později (24.6.1956) v utkání 2.ligy Teplice -Nymburk 10:0 dokonce 7 gólů. Již poněkolikáté musím opakovat, že vůbec nechápu, jak takový střelec nebyl zařazen do ankety o vstup síně slávy.

Absolutní rekord drží Karel Hloušek, ten 17.3.1946 v utkání I.A třídy Teplice - SK Louny 17:0 vstřelil 8 gólů. :-)
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 7.5.2012 21:04

Tomas píše:Jinak bych rekl,ze chybi u mladezniku tabulky alespon u te U-19 by mohla byt.Je to velka skoda.Celkove statistiky dost pokulhavaji.

Nechybí, když si člověk rozklikne U19 - http://www.fkteplice.cz/mladez/a-dorost.html - tak má v nabídce tabulku, která ho odkáže na ligovou tabulku na svazových stránkách. Myšlenka přímo tabulky u nás je hezká, ale znamená to zadávat pracně výsledky každého kola. Pro přehled myslím, že je jednodušší odkázat na svazové stránky.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod JirkaXXL » 8.5.2012 0:41

hans85 píše:Asi se chce ukázat potencionálním zaměstnavatelům. Škoda že není v Áčku fotbalista je to dobrý, ale jak tu už proběhlo tam jsou problémy na osobnostní rovině. Škoda ho.

A s kým? S trenérem? Pak by případně při odchodu Rady mohl zůstat. Podobně jako se vrátil Lukáš, když odešel Plíšek. Protože kamarád chodí na béčko pořád pravidelně a říká, že Kalivoda hraje kvalitně a s nasazením, což je při zazděné cestě do áčka více než zajímavé. Tedy pokud už si nebuduje reference pro budoucího chlebodárce, ale stejně. Pokud je problém jenom s trenérem, nechal bych si ho tu. Pokud se nesnese se zbytkem kádru, okamžitě s ním pryč, výkony za béčko ať jsou jakékoliv. Kabina potřebuje soulad. Ostatně, jeho ostatní angažmá nasvědčují tomu, že někde problém v něm být může.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Lukasmen » 8.5.2012 9:52

pryc uz s nim!prece se tu nenechame ponizovat tim ,aby ve zlutomodrem dresu maloval slavistum srdicka a podobne.vzdycky,kdyz to udelal,tak mi bylo tak trapne,ze bych v tu chvily radeji misto nej koukal na matulu a jeho technicke finesy :shy: predstavte si,ze by tohle delal treba Rada a pulka tymu na hristi.no jak by to vypadalo... :down: :-D
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 8.5.2012 10:58

Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 8.5.2012 13:14

Ten Bílý to byl šutér škoda že už takový nejsou - ankety budou vždycky nespravedlivý pro hráče co zde hráli v minulosti je to jenom taková mediální omáčka - Díky :-)
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 8.5.2012 15:33

Lukasmen píše:pryc uz s nim!prece se tu nenechame ponizovat tim ,aby ve zlutomodrem dresu maloval slavistum srdicka a podobne. :-D

Je to kontroverzní, ale pokud se to neprojeví na jeho výkonu, tak mi to až tak moc nevadí. Podstatně víc ponižující mě přijde Smejkal ve žlutomodrém dresu a ten hraje i v základu, byť teď párkrát začínal na lavičce. Zřejmě opět kvůli smlouvě, ale nechci spekulovat.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 8.5.2012 16:48

JirkaXXL píše:
Lukasmen píše:pryc uz s nim!prece se tu nenechame ponizovat tim ,aby ve zlutomodrem dresu maloval slavistum srdicka a podobne. :-D

Je to kontroverzní, ale pokud se to neprojeví na jeho výkonu, tak mi to až tak moc nevadí. Podstatně víc ponižující mě přijde Smejkal ve žlutomodrém dresu a ten hraje i v základu, byť teď párkrát začínal na lavičce. Zřejmě opět kvůli smlouvě, ale nechci spekulovat.

Souhlasim s Jirkou, mne mnohem vice pije krev Smejkal, ktery me jako fotbalista nepresvedcil,ze do tymu patri a jeho krouceni kolem slmouvy to je skoda neco psat.
Tomas
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata