FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Juniorka a mládež

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Juniorka a mládež

Příspěvekod boss__007 » 7.10.2013 19:55

Dneska juniorka opět prohra, tentokrát 0:3 s Duklou doma. Do prvního gólu mi přišla hra juniorky pohledná a měli plno šancí, které ale bohužel neproměňovali a pak přišel gól Dukly z ničeho a od té doby hrozná hra a jasně lepší Dukla.
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.10.2013 23:55

http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-li ... tion-artcl

Viz poslední otázka a odpověď. A co Teplice a Modlany? Počkáme až vznikne další konkurent v Ostravě? Umí bankrotáři z Ostravy sehnat prachy na středisko rychleji než slovutní manageři teplického ekonomického zázraku?
:evil:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.10.2013 19:16

Kozel píše:http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-liga/clanek/516236-krive-svedectvi-okradlo-banik-o-ctyri-miliony-rika-sef-predstavenstva-safarcik.html#section-artcl

Viz poslední otázka a odpověď. A co Teplice a Modlany? Počkáme až vznikne další konkurent v Ostravě? Umí bankrotáři z Ostravy sehnat prachy na středisko rychleji než slovutní manageři teplického ekonomického zázraku?
:evil:

V mnoha případech se zaměňuje „um“ a „zájem“. Nebude to i tento? :cry:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod boss__007 » 20.10.2013 20:58

Juniorka opět prohra, tentokrát "doma" s juniorkou Liberce 0:1
http://sektor15.rajce.idnes.cz/20.10.2013_FK_TEPLICE_-_FC_SLOVAN_LIBEREC_juniorky/
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 25.3.2014 23:17

Dneska na juniorce jednoznačně nejlepší hráč na place Egon Vůch, kterej absolutně převyšoval všechny ostatní. Juniorka trpí stejným problémem jako "A" tým a to 1000 neproměněných šancí. Po zápase byl v areálu zahlídnut i bastard Fenin! :punking: Výlet na juniorku doporučuji všem milovníkům kvalitních klobás a točených malinovek :up2: :giggle:
http://sektor15.rajce.idnes.cz/25.3.2014_FK_TEPLICE_U21_-_FK_BAUMIT_JABLONEC_U21/
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 21.12.2014 22:29

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 22.12.2014 2:38

Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.12.2014 3:56

A co nahradí juniorky? Nejsme jediný klub, který si béčko nenechal. To ho budeme znova zakládat? A v jaké soutěži? Snad ne od pralesa? Nebo budeme muset od někoho kupovat licenci? Vlastně ani nevím, jestli to v nižších soutěžích jde. Ano nebo ne?

Ty akademie jsem zaznamenal. Přijde mi jako pitomost trhat hráče z náručí klubů. A ještě jim snad (?) vyhrožovat, že jinak nebudou moci reprezentovat. To mi smrdí komunisty: de facto znárodnit fotbalovou mládež a vyhrožovat zadupáním zadupáním kariéry v jejím začátku. Co ale čekat od projektu, který podporuje estébák Berbr ...

Kozel píše:Japa to vidí pan Hynek?
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-sy ... demii.html

Hynek? Nevím, ale Šedlbauer říkal během léta totéž, co Starka. Něco ve smyslu, že kluby (resp. majitelé) dodávají kapitál, ale rozhoduje o něm někdo jiný, kdo s kluby nekomunikuje. Skýpala v odkazovaném rozhovoru vlastně říká, že všechny informace si klub musel aktivně vyžádat.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 22.12.2014 3:57

Abych ho jenom nekritizoval: Skýpala :up: :up: :up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 22.12.2014 9:46

Dík, tohle jsem přehlédl. :up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 16.2.2015 0:08

Pozor na to, tělocvikáře vyhodili z Ústí a už je zase tady a trénuje U19!!!
"Předvedená hra pokulhávala, soupeř byl důraznější a agresivnější, měli jsme problém se prosadit, chyběl nám důraz a pohyb. Nejspíš se projevilo, že máme hodně marodů a hráli jsme v úzkém počtu třetí zápas v týdnu. Teď už vše upíráme k sobotnímu mistrovskému zápasu," říká trenér Přerost.
http://www.fkteplice.cz/mladez/zpravy/15_02_15_dorost_prohral_s_brozany_a_porazil_most.html
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.2.2015 2:16

boss__007 píše:Pozor na to, tělocvikáře vyhodili z Ústí a už je zase tady a trénuje U19!!!

Nemám ani ponětí, do jaké míry je erudovaný na vedení mládeže, takže zpětné angažování nebudu hodnotit. Obecně říkám, že jeho výbuch u áčka neznamená, že nemůže být dobrým mládežnickým trenérem. Třeba je, třeba není. Vážně nevím.

Zpětně mi přijde, že Přerost od nás fanoušků dostal vyčiněno i za problémy, za které určitě nemohl. Sice si sám naběhl, když v dané situaci áčko přebíral, ale stejně. I Ščasný měl tehdy problém se s tím týmem zachránit.

Nevím, nevím, ale já už někdejší averzi necítím. V Ústí se sice také nepředvedl, ale nemyslím si, že Ústí má kádr, který by mohl pomýšlet na výrazně lepší umístění. Spíš bych se začal obávat, kdyby se tu začal motat Plíšek.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 16.2.2015 8:08

boss__007 píše:Pozor na to, tělocvikáře vyhodili z Ústí a už je zase tady a trénuje U19!!!
http://www.fkteplice.cz/mladez/zpravy/15_02_15_dorost_prohral_s_brozany_a_porazil_most.html

Tvl to je tak okata tlacenka, nemam slov. Oni si toho protekcniho synka tady budou drzet do doby, nez jednou skonci Scasny, aby ho mohli zase instalovat. To me p...r .
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 16.2.2015 11:05

NIN píše:

Tvl to je tak okata tlacenka, nemam slov. Oni si toho protekcniho synka tady budou drzet do doby, nez jednou skonci Scasny, aby ho mohli zase instalovat. To me p...r .

No to jednou přišlo dost brzy po tomhle příspěvku. Modleme se, aby nám Přerost fakt nenastoupil.
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 16.2.2015 11:10

redkaf píše:
NIN píše:

No to jednou přišlo dost brzy po tomhle příspěvku. Modleme se, aby nám Přerost fakt nenastoupil.

Obavy mely sve opodstatneni.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.4.2015 20:53

http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy ... plzen.html

Koukám, že juniorka si také smlsla na Plzni :applause: :up2:

Chukwuma dával dva góly, ale který? Mladší nebo starší z bratrů? Ostatně, zůstal tu vůbec ten mladší? V hektickém dění kolem trenérů áčka některé jména z přípravy jakoby zmizela ze zřetele (alespoň pro mě). Chuckwuma, Stratil ...

Mimochodem: z článku luštím, že juniorka hrála 3-4-1-2. Zajímavé schémátko :idea:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ondra » 11.4.2015 16:07

JirkaXXL píše:http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy/10_04_15_teplicka_juniorka_prehrala_plzen.html

Koukám, že juniorka si také smlsla na Plzni :applause: :up2:

Chukwuma dával dva góly, ale který? Mladší nebo starší z bratrů? Ostatně, zůstal tu vůbec ten mladší? V hektickém dění kolem trenérů áčka některé jména z přípravy jakoby zmizela ze zřetele (alespoň pro mě). Chuckwuma, Stratil ...

Mimochodem: z článku luštím, že juniorka hrála 3-4-1-2. Zajímavé schémátko :idea:
Ndidi Chukwuma už v Teplicích není.
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.4.2015 17:34

Ondra píše:Ndidi Chukwuma už v Teplicích není.

A kdy a kam odešel nevíš? ;-)

Vím, že tu byl jenom na testech, ale přesto bych čekal, že z nich bude pro fanoušky nějaký výstup, proč hráče neangažujeme (alespoň v mezích možností). Možná jen blbě hledám, ale nevidím to nikde na klubovém webu explicitně napsané. Na druhou stranu Mozol testy prošel a stejně nehraje, takže ono je to vesměs jedno.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod napsty » 11.4.2015 19:34

Kovi to psal někde....
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.4.2015 0:35

napsty píše:Kovi to psal někde....

Potom jsem to přehlédl, takže má omluva :-)

A Stratil? Domníval jsem se, že v jeho případě mělo být hostování hotovou věcí (dokonce prý s opci). Koukám, že na soupisce áčka figuruje, ale nějak jsem ho kolem ligovým zápasů nezaznamenal. Jestli mají na iDnes správně statistiky, tak nebyl v žádné nominaci na zápas. Cca rok nazpět se o něm psalo jako o velkém talentu, když si ho Plzeň pořizovala. Vzhledem k rodinné tradici v našem klubu jsem se na něj docela těšil.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod boss__007 » 12.4.2015 0:50

JirkaXXL píše:

Vždyť tu je, cca 2 týdny zpátky jsem se byl kouknout na juniorku s Libercem a nastoupil tam v druhém poločase za bráchu. V tom zápase nastoupil i Stratil.
http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy/23_03_15_teplicka_juniorka_liberec,_dvakrat_se_trefil_chukwuma.html
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.4.2015 2:03

boss__007 píše:
JirkaXXL píše:

Vždyť tu je, cca 2 týdny zpátky jsem se byl kouknout na juniorku s Libercem a nastoupil tam v druhém poločase za bráchu. V tom zápase nastoupil i Stratil.
http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy/23_03_15_teplicka_juniorka_liberec,_dvakrat_se_trefil_chukwuma.html

Tak z toho jsem jelen :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod boss__007 » 12.4.2015 8:30

JirkaXXL píše:
boss__007 píše:
JirkaXXL píše:

My tam z S15 byli 3 a všichni 3 jsme tam nevěřícně koukali a pak se na sebe otočili s otázkou, jestli je to fakt Chukwuma mladší :-))
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Ondra » 12.4.2015 10:37

boss__007 píše:
JirkaXXL píše:
boss__007 píše:
JirkaXXL píše:

My tam z S15 byli 3 a všichni 3 jsme tam nevěřícně koukali a pak se na sebe otočili s otázkou, jestli je to fakt Chukwuma mladší :-))

Skypi na Twitteru:

Jan Skýpala @skypalajan · 28. 3.
Chukwuma brother Ndidi has finished his three-months test in our club and is leaving back to his home Nigeria.
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 12.4.2015 14:39

Ondra píše:
boss__007 píše:
JirkaXXL píše:
boss__007 píše:
JirkaXXL píše:

Skypi na Twitteru:

Jan Skýpala @skypalajan · 28. 3.
Chukwuma brother Ndidi has finished his three-months test in our club and is leaving back to his home Nigeria.

To psal až po tom Liberci, takže asi fakt balil kufry nakonec :yes:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.4.2015 20:49

No jo, když ony ty informace už jdou dokonce přes soukromé účty na sociálních sítích. Kdo už se v tom má vyznat. Kdyby alespoň byla nějaká snaha o syndikaci obsahu, který jde ven s takovou fragmentací. Přitom vidíme, že tady nebylo co tajit, když to Skýpala může na soukromém účtu vytrubovat.

:sealed:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 10.6.2015 10:39

Zajímalo by mě, zda máme ve starším dorostu jen slabý ročník nebo tou baráží sklízíme další ovoce protekce Přerosta... Orientuje se v tom někdo ze zdejších?
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.8.2015 4:50

http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy ... slavi.html

Juniorka na úvod sezóny dvakrát prohrála a ani reference na výkony nejsou dobré. Přitom jsou tam hráči, kteří by měli dříve či později doplnit kádr áčka: Takács, Chukwuma, Novotný, Lipš, Česlák, eventuálně přinejmenším teoreticky Strada, Richter, Kodeš ...

Z webu vyplývá, že juniorka hraje pořád na tři obránce, čemuž popravdě nerozumím, když áčko takhle ani v přípravě vůbec nehrálo. A dost mě překvapuje, že Novotný nastupuje jako defenzivní záložník. Nepřicházel jako levý bek?

Vavruška sice říkal, že je použitelný na více postech, ale že by byl až tak universální? Myslím reálně? Postavit hráče můžete kteréhokoliv a kamkoliv, což je obvyklý český způsob výroby zázračných universálů. Jestli ovšem Novotný má opravdu takhle široký repertoár, potom jsem na něj zvědavý.

Musím se jít zas jednou na juniorku podívat B-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 16.9.2015 21:16

Teplice vyřadily Liverpool! To zní, že? A hlavně: je to pravda

http://www.fkteplice.cz/mladez/zpravy/1 ... rpool.html

Výsledky juniorky mi také poslední dobou dělají radost. Naposledy porážka Příbrami na její půdě, když měla posily z áčka.

Koukám, že v juniorce teď hraje pravého beka Krátký, kam ho chtěl dát už Ščasný, když ho posílal rozehrát do Ústí, ale „Sparta se neodmítá“ Že by se konečně do té ligy vyškrábal? Pravý obránce je pořád žhavé téma.

I když bude fit Dressler, nemá tady toho odehráno dost, aby se dalo říci, že je daný post dobře obsazen. Dlouhodobým řešením určitě není nyní zaskakující Hora. Vondrášek? Jestli bude někde platný, potom v záloze. V útoku i obraně už těch marných pokusů bylo dost. Na pravého beka zbývá ještě Dramé, ale ten asi po tom entrée (Olomouc + Liberec) bude zralý na psychologa. No, Matula to jistí :-P
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 25.9.2015 20:39

Jestli jsem dobře pochopil Dominika Feriho, teplické zastupitelstvo přikleplo letošní mimořádnou dotaci 600 000,- Kč pro FKT. Takže spolu s tou pravidelnou by měla naše mládež dostat od města milion.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 11.10.2015 18:03

V 84. minutě nastoupil dneska za juniorku hráč s příjmením Hynek. Že by shoda náhod? Ale kdepak, je to synátor. Že by další tlačenka ala Přerost? :down:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.10.2015 18:42

boss__007 píše:V 84. minutě nastoupil dneska za juniorku hráč s příjmením Hynek. Že by shoda náhod? Ale kdepak, je to synátor. Že by další tlačenka ala Přerost? :down:

Je a bylo tu dost potomků bývalých i současných hráčů, trenérů či funkcionářů, takže bych hned šibenici na náměstí nestavěl.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod boss__007 » 11.10.2015 19:11

JirkaXXL píše:
boss__007 píše:V 84. minutě nastoupil dneska za juniorku hráč s příjmením Hynek. Že by shoda náhod? Ale kdepak, je to synátor. Že by další tlačenka ala Přerost? :down:

Je a bylo tu dost potomků bývalých i současných hráčů, trenérů či funkcionářů, takže bych hned šibenici na náměstí nestavěl.

Po tom Přerostovi na to mám averzi dopředu, to je pravda :-))
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 11.10.2015 21:25

Je to náš odchovanec, prošel od přípravky až po dorost, kromě jednoho roku v dorostu, kdy hostoval v dorostu Dynama Dresden, loni po dorostu hostoval v Německu v nižší soutěži, letos v létě se vrátil do juniorky. Pokud se dobře podíváš, tak uvidíš, že tam chodí jako střídající na závěr zápasů, tak mi přijde tahle poznámka jako hodně zcestná :giggle:
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod boss__007 » 12.10.2015 4:12

Kovi píše:

Je to náš odchovanec, prošel od přípravky až po dorost, kromě jednoho roku v dorostu, kdy hostoval v dorostu Dynama Dresden, loni po dorostu hostoval v Německu v nižší soutěži, letos v létě se vrátil do juniorky. Pokud se dobře podíváš, tak uvidíš, že tam chodí jako střídající na závěr zápasů, tak mi přijde tahle poznámka jako hodně zcestná :giggle:

Ale kdeže, tělocvikář taky začínal v žákovských kategoriích a pak byl až v A-týmu :-))
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 14.10.2015 8:09

není tady téma ŽENY, tak to dám sem

http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/13 ... m_zen.html

tým žen FK Teplice.
To je výzva pro Meldu, jestlipak posílí tento tým :hi:
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 14.10.2015 9:17

prokopecholy píše:není tady téma ŽENY, tak to dám sem

http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/13 ... m_zen.html

tým žen FK Teplice.
To je výzva pro Meldu, jestlipak posílí tento tým :hi:

Pjokope, to není pjdel!
Sem si našel kostomlatský Stínadla na Mapy.cz a oni neumí ani nalajnovat. Místo středovýho kruhu tam mají švestku. Asi se správci zamotala do provázku kozenka. I ten kostomlatskej kovi má ty stránky ňáký divný. To bude fuška, to není jen nafotit žáby ve žlutomodrým!
Meldu bych do Kostomlat dal jedině jako ředitelku, protože na nápravu je u ní už pozdě. Až by vykopala ligu, tak by to mohla vzít místo Hynka v Teplicích.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 14.10.2015 9:26

No, než jsem stačila reagovat, vyřešil to za mě Kozlík :giggle: , já chtěla jen podotknout, že už zařazení příspěvku do "Juniorka a mládež" jasně vymezuje - bohužel ;-) - že já už můžu maximálně dobře fandit ! Holčičí fotbal se mi dřív ani moc nelíbil, ale po mistrovství jsem zjistila, že pokud se "to" umí, jde na to koukat - na rozdíl od mužů, kteří se rádi dívaji, pokud mají holky dobré rozměry :handshake:
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.10.2015 16:37

http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy ... hrala.html

Jeden hrál, druhý dával góly, to naštve. Výkon ale velmi slušný na to, že Slavia zapojila ligové hráče na rozdíl od nás. Osobně bych ale prohodil hráče na pravém kraji hřiště a rozhodně nenechal hrát Česláka až takhle vzadu.

Fabregas to není a v českých podmínkách by tuhle „spojku“ mezi zálohou a obranou by měl hrát někdo důraznější. Chápu ovšem trenéra, že chtěl zřejmě zapojit jak Česláka, tak Pecháčka.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod geratom » 22.12.2015 11:03

Tak mládež letos vcelku dobré výsledky. Juniorka pohledný fotbal a slušné umístění a dorost mile překvapil. Jen tak dál ať tu máme co nejvíce šikovných hráčů pro A-tým. Díky hoši :applause: :applause: :applause:
geratom
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 17.1.2016 17:23

Chuk nehral ani za juniorku :-(
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.1.2016 19:48

Juanito píše:Chuk nehral ani za juniorku :-(

Obávám se, že ten to má u nás spočítané. Jdou různé zvěsti - dost možná si je také slyšel. S Vavruškou se prý vzájemně nemusí. Když si měl odskočit na zbytek podzimu hostovat, údajně se urazil, podle čehož to hostování taky dopadlo.

Hlavně, že ho náš klub nepustil před sezónou do Ústí, když ho tamní velmi chtěli a i on sám prý měl zájem, protože doufal, že se rozehraje pro naše áčko. To údajně nejdřív stornoval Vavruška, že s ním počítá. Po několika kolech už byl ale zas zaparkovaný v juniorce a pak mu klub našel jiné hostování.

Jestli z toho alespoň část pravdy, ty vztahy již asi budou dost pošramocené :no:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kovi » 17.1.2016 22:49

JirkaXXL píše:
Juanito píše:Chuk nehral ani za juniorku :-(

Obávám se, že ten to má u nás spočítané. Jdou různé zvěsti - dost možná si je také slyšel. S Vavruškou se prý vzájemně nemusí. Když si měl odskočit na zbytek podzimu hostovat, údajně se urazil, podle čehož to hostování taky dopadlo.

Hlavně, že ho náš klub nepustil před sezónou do Ústí, když ho tamní velmi chtěli a i on sám prý měl zájem, protože doufal, že se rozehraje pro naše áčko. To údajně nejdřív stornoval Vavruška, že s ním počítá. Po několika kolech už byl ale zas zaparkovaný v juniorce a pak mu klub našel jiné hostování.

Jestli z toho alespoň část pravdy, ty vztahy již asi budou dost pošramocené :no:

Zajimavé, že v zimě už ho Ústí nechtělo...
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod JirkaXXL » 18.1.2016 4:59

Kovi píše:Zajimavé, že v zimě už ho Ústí nechtělo...

Po tom Varnsdorfu mi to ani moc zajímavé nepřijde :-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 29.1.2016 6:21

http://www.fkteplice.cz/juniorka/zpravy ... tzenu.html

Bautzen - Teplice U21 4:0 (3:0): Lipš odchytal celý zápas, Strada odehrál celý zápas, Chukwuma šel dolů po hodině a Pecháček už o poločase. Proč vůbec nehrál Softič?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 30.1.2016 9:49

JirkaXXL píše:

Jestli chlapec Chuchu zfamfrnel a normalni domluva nezabira, no tak asi potrebuje upadnout na drzku a probudit se do realneho zivota. Nebo skonci jako ostatni Jirkou obdivovani teplicti juniorsti polobozi...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.1.2016 20:25

NIN píše:
JirkaXXL píše:

Jestli chlapec Chuchu zfamfrnel a normalni domluva nezabira, no tak asi potrebuje upadnout na drzku a probudit se do realneho zivota. Nebo skonci jako ostatni Jirkou obdivovani teplicti juniorsti polobozi...

Průserářů se nezastávám B-)

Samozřejmě se musím dozvědět, že tam nějaký zásadní problém je, což ale po tom Varnsdorfu nebylo nijak složité. Když se to ale (z pochopitelných důvodů tutlá), nejen já si mohu utvořit nesprávný obrázek o situaci kolem hráče).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 21.2.2016 15:30

Chuchu gol. Jestli si to v hlave uz srovnal, na lavku Acka by se mel vejit. Goly dava .
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 21.2.2016 18:53

NIN píše:Chuchu gol. Jestli si to v hlave uz srovnal, na lavku Acka by se mel vejit. Goly dava .

Hlavně, že jsi ještě včera „neměl slov“, když jsem psal, že by se někdo ofenzivní z juniorky mohl podívat na lavičku áčka a ChuChu jsem jmenoval jako prvního ...

;-) :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod prokopecholy » 21.2.2016 19:17

NIN píše:Chuchu gol. Jestli si to v hlave uz srovnal, na lavku Acka by se mel vejit. Goly dava .

góly dává za juniorku, ale kdykoli nastoupil v ligovém utkání za áčko, tak to byla ubohost.
prokopecholy
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata