FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Vedení klubu

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Vedení klubu

Příspěvekod NIN » 31.7.2018 4:47

Kozel píše:No já měl hlad jak loupežníci v Mrazíkovi. Když jsem viděl ty studený grily, tak jsem si říkal, to snad není možný. Punk je jinde.
:suicide:

Kolega stal na pivo pres 20min. To je proste na presdrzku. Kdy uz konecne ten posranej Aramark ze stadionu vykopnou a pustej k tem stankum a okynkum zivnostniky, ktery to budou chtit vyuzit. Kdyby pivo takhle tocili treba ted v Probostove na Rock u rybnika, tak odejdou se zarazenou botou v p....i . Tam to byl sakra jinej fofr a pristup. A nejen tam.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 31.7.2018 7:21

NIN píše:
Kozel píše:No já měl hlad jak loupežníci v Mrazíkovi. Když jsem viděl ty studený grily, tak jsem si říkal, to snad není možný. Punk je jinde.
:suicide:

Kolega stal na pivo pres 20min. To je proste na presdrzku. Kdy uz konecne ten posranej Aramark ze stadionu vykopnou a pustej k tem stankum a okynkum zivnostniky, ktery to budou chtit vyuzit. Kdyby pivo takhle tocili treba ted v Probostove na Rock u rybnika, tak odejdou se zarazenou botou v p....i . Tam to byl sakra jinej fofr a pristup. A nejen tam.

A to bylo jenom 3000 lidí, za 14 dnů se Spartou to bude ještě daleko horší... Jinak u nás s pivem problém nebyl, holky s nosičem nám stíhaly doplňovat. Akorát mě teda překvapilo zdražení - 30 kachlí za poloteplou podmírovou čtyřku desítky je celkem dost :) Klobásy jsem taky úplně nepochopil. Na druhou stranu jsem se utkáním bavil natolik, že bych tohle všechno přešel (kdyby jste to nenakousli)...
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 31.7.2018 15:47

Mambo píše:Na druhou stranu jsem se utkáním bavil natolik, že bych tohle všechno přešel (kdyby jste to nenakousli)...

Kdyby takhle vyhrávali furt, tak si klidně nosím z domova svačinu. :-D
Na druhou stranu, proč by nemohl být každý stánek jiná píseň? Proč by to nemohla být směs různých chutí. To auto-bufík má docela dobroty a je zpestřením uniformních stánků. Proč by to nemohl být při fotbale vždycky ještě jarmark?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 31.7.2018 16:17

Mě chybí kuře a v zimě kat'ák :-)) prej ale nasadili takové podmínky,že všechny vyštípali a tyhle moulové mají monopol :-( :punking:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 12.8.2018 18:04

Organizacne OPET tezce nezvladnute !!! Obcersteveni na hlavni OPET totalne na hovno !!! A M A T E R I !!!
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 12.8.2018 21:43

NIN píše:Organizacne OPET tezce nezvladnute !!! Obcersteveni na hlavni OPET totalne na hovno !!! A M A T E R I !!!

Neskutečné jsou příčiny - stál jsem strašně dlouho v celkem krátké frontě a pak u okénka vidím, že frajerka se snaží naplnit kelímek sádře na ruce navzdory :suicide:
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 12.8.2018 22:58

Ettiene píše:
NIN píše:Organizacne OPET tezce nezvladnute !!! Obcersteveni na hlavni OPET totalne na hovno !!! A M A T E R I !!!

Neskutečné jsou příčiny - stál jsem strašně dlouho v celkem krátké frontě a pak u okénka vidím, že frajerka se snaží naplnit kelímek sádře na ruce navzdory :suicide:

Kolega stal 20min frontu na pivo a rikal, ze si pan od pipy dokonce sel v klidu zakourit, takze tam chvili na obsluhu byla jen pani ... To je mazec.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 12.8.2018 23:22

To je úplně nahlavu ne?Však by mělo bejt v jejich zájmu co nejvíc vytočit -prodat ty klobásy jakbysmet.Je platí klub nějak paušálně,stačí když tam budou?
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.8.2018 23:05

Premyslim, zda neudelat nejakou petici a poslat na centralni vedeni AGC podnet k vyhodnoceni pracovnich vysledku kluboveho vedeni. Prece neni mozne, aby s timhle nemeli Damokluv mec za hrbem. Vzdyt to je uplne nenormalni situace.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 26.8.2018 21:49

NIN píše:Premyslim, zda neudelat nejakou petici a poslat na centralni vedeni AGC podnet k vyhodnoceni pracovnich vysledku kluboveho vedeni. Prece neni mozne, aby s timhle nemeli Damokluv mec za hrbem. Vzdyt to je uplne nenormalni situace.

Souhlasím. Ta lhostejnost vedení je vidět například na faktu, že po prohraném venkovním zápase se klubovým autobusem vrací tři hráči. Zbytek to má na salámu a nikdo to neřeší. #teamwork
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 27.8.2018 5:58

Ettiene píše:
NIN píše:Premyslim, zda neudelat nejakou petici a poslat na centralni vedeni AGC podnet k vyhodnoceni pracovnich vysledku kluboveho vedeni. Prece neni mozne, aby s timhle nemeli Damokluv mec za hrbem. Vzdyt to je uplne nenormalni situace.

Souhlasím. Ta lhostejnost vedení je vidět například na faktu, že po prohraném venkovním zápase se klubovým autobusem vrací tři hráči. Zbytek to má na salámu a nikdo to neřeší. #teamwork

Co?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 28.8.2018 12:08

Ettiene píše:Souhlasím. Ta lhostejnost vedení je vidět například na faktu, že po prohraném venkovním zápase se klubovým autobusem vrací tři hráči. Zbytek to má na salámu a nikdo to neřeší. #teamwork

Jako že po Zlínu se tým rozprchnul místo cesty klubovým busem? To jako fakt?
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 28.8.2018 19:17

Teplice prohrávají na VŠECH frontách managementu. Od top managementu, přes neexistující diplomacii po vedení mužstva. Silně mi to připomíná první sestup. To zase chodili naši bozi na trénink s kočárkama a trénovali jen mezi kojením. Pak to prosrali v barážích. To byl konec slavné éry, co začala v 64. u Drožďárny.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 29.8.2018 7:08

djrhedy píše:
Ettiene píše:Souhlasím. Ta lhostejnost vedení je vidět například na faktu, že po prohraném venkovním zápase se klubovým autobusem vrací tři hráči. Zbytek to má na salámu a nikdo to neřeší. #teamwork

Prý je to pravidlem a vedení to nevadí/ neřeší...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 29.8.2018 14:05

Ettiene píše:
djrhedy píše:

Zajímalo by mě, zda je to běžné i u ostatních týmů a úspěšnějších nebo jen v Teplickém. :-O
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 29.8.2018 14:34

Tomas píše:
Ettiene píše:
djrhedy píše:

Zajímalo by mě, zda je to běžné i u ostatních týmů a úspěšnějších nebo jen v Teplickém. :-O

letos nevím, ale vloni jsem viděl dost venkovních odjezdů a vždycky nastupoval celej mančaft. mladý pomáhali kustodovi nakládat bedny. že by se něco zásadního změnilo? pochybuju...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 29.8.2018 19:24

Už jen že tohle musíme zde řešit..... :-D Zjevně schází profesialismus a vše co k prvoligovému týmu patří :punking: Když budou v první pětce,vyjímky určuje trenér....
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 29.8.2018 19:54

js64 píše:
Tomas píše:
Ettiene píše:
djrhedy píše:

letos nevím, ale vloni jsem viděl dost venkovních odjezdů a vždycky nastupoval celej mančaft. mladý pomáhali kustodovi nakládat bedny. že by se něco zásadního změnilo? pochybuju...

Viděl jsi dost venkovních odjezdů? Propálil jste se Hynku! Udělejte konečně něco pro FTK, odejděte!
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 30.8.2018 8:46

Ettiene píše:
js64 píše:
Tomas píše:
Ettiene píše:
djrhedy píše:

Viděl jsi dost venkovních odjezdů? Propálil jste se Hynku! Udělejte konečně něco pro FTK, odejděte!

vyhrál jsi ;-) jdu abdikovat :suicide:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 31.8.2018 5:09

Ettiene píše:
js64 píše:
Tomas píše:
Ettiene píše:
djrhedy píše:

:-D
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 31.8.2018 5:12

Včera jsem viděl Vondráška, Shejbala a Hyčku na Ústí s Brnem. Ještě tam byl někdo čtvrtý, ale toho jsem nepoznal, asi chystají přestup kvůli vedení :-P :-D
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 31.8.2018 7:00

djrhedy píše:Včera jsem viděl Vondráška, Shejbala a Hyčku na Ústí s Brnem. Ještě tam byl někdo čtvrtý, ale toho jsem nepoznal, asi chystají přestup kvůli vedení :-P :-D

Hyčku a Shejbala bych jim poslal v dárkovém balení :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 31.8.2018 10:11

JirkaXXL píše:
djrhedy píše:Včera jsem viděl Vondráška, Shejbala a Hyčku na Ústí s Brnem. Ještě tam byl někdo čtvrtý, ale toho jsem nepoznal, asi chystají přestup kvůli vedení :-P :-D

Hyčka patří teď k tomu lepšímu a spolu s Vondym hrajou dobře. Před zaraněním byl Hyčka jeden z nejlepších. Nedávno jste tady posílali pryč i Vondráška, v posledních zápasech je to náš nejlepší a nejsnaživější hráč. :-P
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 31.8.2018 10:33

djrhedy píše:
JirkaXXL píše:

Hyčka patří teď k tomu lepšímu a spolu s Vondym hrajou dobře. Před zaraněním byl Hyčka jeden z nejlepších. Nedávno jste tady posílali pryč i Vondráška, v posledních zápasech je to náš nejlepší a nejsnaživější hráč. :-P

je to tak :-)
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 31.8.2018 12:43

Ja nevidim progres u nikoho. Spatne hrajou vsichni. Bud tomu uz trener nema co dat, nebo na to proste nemaji. Nebo oboji.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 31.8.2018 12:52

Vondy hraje hodně dobře už nějaký ten čas, díky Bohu za něj. Vypadá to, že i Hyčka bude fakt dobrej.
Navíc se mi teď se Slávkou líbil ten náš novej klokan, má to v noze a jeho nahrávky maj "voči".
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 25.9.2018 6:01

js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 25.9.2018 9:19

js64 píše:https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/345810/pata-zmena-trenera-smejkal-asi-konci-teplice-chteji-hejkala-ze-sparty.html

To by se vám pane Hynku konečně podařilo vzít něco za správný konec :up:
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 25.9.2018 10:09

:applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:

jsem maximálně spokojený
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 25.9.2018 10:25

:applause: :up:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 25.9.2018 12:17

Poslední dobou jsem se radši už moc nevyjadřoval, abych nebyl tak negativní, ale dnes teda napsat můžu. Za mě jednoznačně správný krok a to především odvolání Dovalila. Při jeho příchodu jsem se radoval, protože jsem věřil, že zúročíme jeho znalost mládežnického fotbalu, ale ve finále nepředvedl vůbec nic. Trochu jsem se dnes obával, že jen vyměníme trenéra a pojede se dál, ale jsem příjemně překvapen. K absolutnímu štěstí mi už chyběl jenom ten Hynek :up: :up: :applause: :applause:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.9.2018 15:20

Pustil jsem volant, když to hlásili v rádiu. Splněný přání.
:up2: :up2: :up2:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 25.9.2018 16:48

Nečekané :surprised: , ale setsakra pozitivní!!! :heart:
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 25.9.2018 17:07

Tak já snad na ten pohár pojedu zítra :applause: Tak uvidíme, jak se podaří přerod. Jednoduché to věru nebude.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.9.2018 18:00

Šedlbauer nahání voliče :giggle:

Změny správné. Uvidíme, jestli budou stačit na odpich z té bídy a letargie.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kydy » 25.9.2018 18:45

Zde v rozhovoru na mne pusobi velmi dobre. Drzim palce!
https://fotbal.idnes.cz/teplice-trener- ... fotbal_par
Kydy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 25.9.2018 18:55

Kydy píše:Zde v rozhovoru na mne pusobi velmi dobre. Drzim palce!

To vypadá, že když to klapne, tak asistentem bude Pavel Drsek, ten by mohl dát dohromady defensivu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.9.2018 0:08

Kozel píše:
Kydy píše:Zde v rozhovoru na mne pusobi velmi dobre. Drzim palce!

To vypadá, že když to klapne, tak asistentem bude Pavel Drsek, ten by mohl dát dohromady defensivu.

S Drskem defenzivu ? Po Dukle a jejimi vykony v obrane ? :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.9.2018 0:13

Bez posileni kadru hotovymi ligovymi hraci ocekavam jen kratkodobe vzedmuti . Ta kvalita a konkurence na vsech postech tam proste neni.

Vymena v poradku, ale me v tom vyctu odvolanych chybi Hynek.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 26.9.2018 0:33

NIN píše:S Drskem defenzivu ? Po Dukle a jejimi vykony v obrane ? :-D

Dostals mě :-)) , ale:
Mimo jiné 2x postup do Bundesligy (Duisburg, Bochum) na postu stopera. B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.9.2018 0:40

Kozel píše:
NIN píše:S Drskem defenzivu ? Po Dukle a jejimi vykony v obrane ? :-D

Dostals mě :-)) , ale:
Mimo jiné 2x postup do Bundesligy (Duisburg, Bochum) na postu stopera. B-)

Aby nebyl jako Straka - hrac dobrej, trener tragedie :-P Pravda, ma oproti Strakovi jeste tak 12-14 pokusu :-))
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 26.9.2018 0:42

https://fotbal.idnes.cz/fk-teplice-zmen ... fotbal_vp2

Pokud jsou financni meze nakupu hrace 0,-, tak to je pak tezke
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 26.9.2018 15:43

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 10.10.2018 16:35

Řepka je volnej. Ihned angažovat!! Za jakýkoli prachy. Taková šance na takovýho chlapa je jednou za 100 let. Jestli chceme něčeho v tomto sportu dosáhnout....
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 10.10.2018 18:01

No nevím - nevěřím že jako současný člen exekutivy UEFA by měl vůbec zájem. To neznamená že bych si to nepřál ale jsem realista...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 10.10.2018 18:17

Jsem si toho vědom.
Kdo se bojí (kdo hraje při zdi), sere v síni, jak říkají mariášníci.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 11.10.2018 18:22

Myšlenka neskutečná!!Vždyt ho p.Hrdlička vypiplal.....a co si pamatuji ,tak ho z těžkým srdcem pouštěl!Ale bohužel asi utopie.Asi poslední MOHYKAN kterého by jsme si přáli :up: :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 11.10.2018 18:56

Chci vyhrát ligu. To lze jen s lidma, kteří mají know-how. Dovoluji si tvrdit, že současné vedení nemá ani páru, co všechno to obnáší.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.10.2018 19:48

Alda píše:Chci vyhrát ligu. To lze jen s lidma, kteří mají know-how. Dovoluji si tvrdit, že současné vedení nemá ani páru, co všechno to obnáší.

Pokud platí poučka, že vztahy ve fotbale jsou odrazem fungování společnosti, pak vysvědčení umu teplických bafuňářů právě vystavili voliči v senátních volbách.
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.10.2018 20:05

Kozel píše:
Alda píše:Chci vyhrát ligu. To lze jen s lidma, kteří mají know-how. Dovoluji si tvrdit, že současné vedení nemá ani páru, co všechno to obnáší.

Pokud platí poučka, že vztahy ve fotbale jsou odrazem fungování společnosti, pak vysvědčení umu teplických bafuňářů právě vystavili voliči v senátních volbách.
:idea:

A kam se vlastně poděla mantra o nucené apolitičnosti? Kdysi byla překážka pro angažování trenéra (Habanec), že kandidoval za ČSSD v komunálních volbách. Šeslbauer si to jako předseda představenstva hasil rovnou do senátu za TOP 09. Apolitičnost v podání AGC tudíž platí jenom na některé lidi či snad strany?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata