FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Vedení klubu

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Vedení klubu

Příspěvekod Kozel » 13.7.2010 8:06

Mára píše:Plíšek tam mimojiné naznačil, co znamená budování velkoklubu. Nejde o napumpování peněz do nových posil a "hurá akce" s názvem letos vyhrajeme titul. Jde o dlouhodobou práci spojenou například i se snahou najít další sponzory, kteří by finančně FKT pomohli, jak o tom mluvil i Šedlbauer. Podaří se to?

Ano, to je cesta, kudy se dát. Ale dnes již nestačí shánět sponzory. Musí se mít co nabídnout. Jednak sklárna by měla sehnat k sobě dalšího partnera vlastnícího klub. Tak jak je zvykem, že se velcí výrobci sdružují do finančních skupin s médii, bankami a pojišťovnami. Velkoklub nemůže táhnout sklárna sólo. Měly by se sem promítnout vazby AGC.
Pokud jde o sponzory tak inzerované balíčky http://www.fkteplice.cz/klub/nabidka_ba ... plice.html
jsou nechci-li říci trapné, tak velmi šedé a nezajímavé. Ve srovnání třebas s hokejovou arénou v Liberci, ale i okruhem v Sosnové jsou bez doprovodných zábavných programů. Catering, hostesky ani prostory pro takovou pouťovou zábavu na Stínadlech nejsou a ani o náhradu ve formě vstupu do zázemí klubu, pořádání zájezdů a volnočasových aktivit, se pokud vím, nikdo nesnaží.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 13.7.2010 12:13

NIN píše:Vyjadrni technickeho reditele p.Smrhy (viz web FKT): Bude potřeba po sezóně celková rekonstrukce nebo to trávník zvládne? "Zátěž snese bez nějakých velkých problémů, ale já bych si rekonstrukci přál, protože zde máme rozšířenou lipnici roční, což je vlastně plevel a má jinou barvu, takže trávník je potom flekatý."

Aha, proto ty fleky :-(

O tom uz informoval Smrha min. rok,ale je tezke se toho zbavit.Vlastne to ani poradne nejde.Prezije asi i zimu bez uhony.Novy travnik to chtit bude.Nejvetsi oraniste to bude az prestane trava rust jak rikal Smrha.To fakt bude neco.A na jare to bude ze zacatku asi taky oraniste.Muzou kupovat pasy od Blsan,ktere maji za stadionem od silnice.Je to videt pekne,ale proc to tam slechti nevim.Jedine opravdu na opravu travniku.Mohli by Teplice neco podobne na nejakem miste,aby mohly rychle vymenovat to nejhorsi.

Ze vcerejsiho poradu v tv, mi nic noveho nedalo.Budovani velkoklubu bylo takove vyhybave mi pripadalo.Alespon sympaticky moderator poradu,ktery konecne rekl s navstevou co my tady vsichni.Na velkem stadionu to vypada jinak nez v Boleslavi.Jeste aby to vysvetlil svym spolupracovnikum.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.7.2010 17:10

Mára píše:Plíšek tam mimojiné naznačil, co znamená budování velkoklubu. Nejde o napumpování peněz do nových posil a "hurá akce" s názvem letos vyhrajeme titul. Jde o dlouhodobou práci spojenou například i se snahou najít další sponzory, kteří by finančně FKT pomohli, jak o tom mluvil i Šedlbauer. Podaří se to?

No, nevím. Léta se běduje, že v dosahu (v regionu) žádný další větší potenciální zdroj financí není a výpomoc města nelze čekat. Tak kde se tedy hledá? Sbíráním řádově desítek tisíc přes loga v zápasovém zpravodaji a na webových stránkách? To asi není ta pravá cesta k budování velkoklubu - to jsou jen drobné. Samozřejmě, že každá koruna do klubové pokladnice je dobrá, ale ...

Možná to vidím naivně, ale myslím si, že u potenciálních sponzorů by klub byl zajímavější, kdyby hrál atraktivní fotbal, objevoval se důstojněji v evropských pohárech a měl dobrou pověst i větší fanouškovskou základnu. Jenže takový upgrade chce právě ty peníze. Je to začarovaný kruh.

Ale jsem rád, že alespoň vím, co se pod tím pojmem budování velkoklubu vlastně skrývá.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 13.7.2010 18:42

JirkaXXL píše:

No, nevím. Léta se běduje, že v dosahu (v regionu) žádný další větší potenciální zdroj financí není a výpomoc města nelze čekat. Tak kde se tedy hledá? Sbíráním řádově desítek tisíc přes loga v zápasovém zpravodaji a na webových stránkách? To asi není ta pravá cesta k budování velkoklubu - to jsou jen drobné. Samozřejmě, že každá koruna do klubové pokladnice je dobrá, ale ...

Možná to vidím naivně, ale myslím si, že u potenciálních sponzorů by klub byl zajímavější, kdyby hrál atraktivní fotbal, objevoval se důstojněji v evropských pohárech a měl dobrou pověst i větší fanouškovskou základnu. Jenže takový upgrade chce právě ty peníze. Je to začarovaný kruh.

Ale jsem rád, že alespoň vím, co se pod tím pojmem budování velkoklubu vlastně skrývá.

Mne pripadalo,jako by se chteli orientovat na Sasko.Tedy pripadalo mi to tak v te debate kde pokukovali po Drazdanech.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Dj_Buky » 13.7.2010 19:06

Addax píše:

Hlavně mi udělali radost v závěru puštěním sestřihu snad nejlepšího podzimního zápasu s Libercem. Z toho, co předváděli naši hlavně v závěru I. a v úvodu II. půle, mi běhala husina po těle. A k tomu pochvalný souzvuk komentátorů: "tak tohle jsou typické Teplice!" Kéž bysme slyšeli podobné chvalozpěvy i na konci jara...

K pořadu na ct4, vyjdreni trenera se mi dost líbilo- jeho slova o koncepci kterou by rad uvedl v zivt v FKT i v podstate pochvaly hracu za minulou sezonu, na me pusobi uprime. Lukášovo vyjadreni o pokoře k nadchazejicimu rocniku taktéž.

BTW: spolukomentar zapasu s libercem obstaraval (nemýlím-li se he hehe)Pesice a ten ma na teplice dobry vzpominky takze to i trochu pri tom komentovani akcentoval

Ještě k výše zmíněnému,že by mělo být zhodnoceno proč došlo k poklesu výkonnosti na jaře. Já myslim že to už musí být za ty roky uplně jasný, zimní prestavka vsechny týmy vykolejí, tady v tom ohledu nevidim východiska, nedojde-li ke zmene hraciho systemu. a musi-li bejt prestavka tak aspon nenutit tymy na sílu hrat v zime.
Dj_Buky
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 13.7.2010 20:28

Dj_Buky píše:Ještě k výše zmíněnému,že by mělo být zhodnoceno proč došlo k poklesu výkonnosti na jaře. Já myslim že to už musí být za ty roky uplně jasný, zimní prestavka vsechny týmy vykolejí, tady v tom ohledu nevidim východiska, nedojde-li ke zmene hraciho systemu. a musi-li bejt prestavka tak aspon nenutit tymy na sílu hrat v zime.

Taky jsem k posunu hracích termínů k letním měsícům. Vždyť je to logické - fotbal není zimní sport. Pro koho se hraje? Fanouškům nejsou nic platné vyhřívané trávníky, když si musejí kecnout při -5 na zmrzlou sedačku.
Na argument - v letních měsících jsou ob-rok mezinárodní repre soutěže a těžko se hledají termíny - odpovím osvědčeným: všechno jde, když se chce.
Na ten další, často zmiňovaný - v západních zemích se také hraje v zimních měsících - stačí namátkou jeden protiargument: ano, ale tam chodí v takovém počtu, že jsou na sebe namačkáni, jak tuleni na grónském ledovci. Takové nakumulované živočišné teplo dokáže divy. Ale co chudák našinec... :-) - vlastně :-(
Ale abych Ti zareagoval na teplická jara - tyhlety podmínky mají všechny naše kluby a na rozdíl od nás většina těch ze špičky mají lepší jarní bilance, než podzimní. Ty bys nedělal zimní pauzu žádnou, já naopak co nejdelší. A k tomu jedna kacířská myšlenka - když už Hašek a spol. přemýšlejí o nějakých závratných změnách (Slovensko a tak), převrátil bych spolu s tím systém na jaro - podzim. To už tu sice bylo za komunistů v 50. letech, ale ti to měnili násilně každou chvíli bez závažné příčiny. Pro nás by to mělo výhodu - jeden ročník by se zkrátil jen na podzim a Teplice samozřejmě mistr. :-) A na jaře by se začal nový ročník už se Slováky. Třeba i s novými Stínadly se zapuštěnými ochozy k hřišti, uzavřenou arénou...
Panečku, to je vize. Součást počátku velkoklubu.
Netřeba v tom u mne hledat nějakou ironii. Myslím to upřímně - i když se zasněnýma očima.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 14.7.2010 10:29

Jak vidíš šance Teplic sázkové kanceláře???

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... sek-ma-ale
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.7.2010 12:33

Paris píše:Jak vidíš šance Teplic sázkové kanceláře???

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... sek-ma-ale

Zajímavé by bylo zeptat se Paula :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Paris » 14.7.2010 17:03

Paula si prý najme Ústí :-)

něco z tiskovky Teplic:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... -do-Evropy

Je zřejmé, že z fanouškovské "nouze" (žádné posily, fňuk) se dělá ctnost (stabilní kádr, zkušené mužstvo). Zde je vidět rozdílný úhel pohledů, anebo vše je relativní :-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 14.7.2010 17:32

nedavno me tu jtb peskoval za to,ze teplice nemaj rozpocet 90,nybrz 70mega.na strankach fkt ctu,ze rozpocet je 70az 90mega ;-) B-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 14.7.2010 17:45

Lukasmen: Krátká paměť, nebo rovnou nedostatek mozkové hmoty? :applause:

Lukasmen: to se mi moc nezda,pac jestly se nepletu,tak agc do nas kazdej rok pumpuje 80-90milionu,k tomu ty stamilionove prodeje hracu.to mi reknete,kde ty penize jsou a proc nejdou zpet do kadru,nebo,alespon blbych 30%,jestly se nepletu

JTB:Tak trochu faktografie:
a) rozpočet klubu je 70 milionů korun - první chyba, Lukasmene. Z toho dostává klub 3-7 milionů od STESu (podle umístění) a ryze komerční činností si může přijít na dalších 10 (vstupenky, drobná reklama, atd.). Tuším, že cca. 2 miliony na mládež dává město, je tedy zřejmé, že od velkých sponzorů/majitele/z přestupů potřebuje sehnat cca. 50-55 milionů korun.

Kde jsi psal o tom, že má klub rozpočet 90 mega? To, co jsi napsal o pumpování peněz, by odpovídalo rozpočtu cca. 120 milionů.
Navíc, i když by se z těch několika variant naplnila ta nejvyšší, těch 90, tak hádej, čím to asi bude. Ta věc se jmenuje prodej hráčů, to je totiž taky položka v rozpočtu... (krom čerstvého navýšení peněz od STESu, které se v tom zřejmě také promítlo)

Fakt bych tě někdy rád viděl naživo... :no:
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 14.7.2010 20:46

JTB píše:Krátká paměť, nebo rovnou nedostatek mozkové hmoty?
hele bejku,myslis,ze by to slo i bez toho urazeni,nebo jses jen takovej.....?
JTB píše:Fakt bych tě někdy rád viděl naživo...
zajmave;-)
Naposledy upravil Lukasmen dne 14.7.2010 20:54, celkově upraveno 1
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 14.7.2010 20:52

Ten posun mladých nadějných hráčů o úroveň výše ke kádru áčka, to má být přesně co? Překlopení dorostu do juniorky? To se snad děje bez nějakého většího hmatatelného výsledku dlouhodobě. Naopak si podle mě pohoršujeme, protože už nemáme reprezentanty do 20 resp. 21 let. Mladší reprezentační kategorie, to je jen jiskra naděje. V této věkové skupině už je to plamen naděje.

Paris píše:Paula si prý najme Ústí :-) Je zřejmé, že z fanouškovské "nouze" (žádné posily, fňuk) se dělá ctnost (stabilní kádr, zkušené mužstvo). Zde je vidět rozdílný úhel pohledů, anebo vše je relativní :-)

Mě to spíš přijde jako v tom rčení jeden o koze, druhý o voze. Stabilní kádr, který si už něco zkusil a zažil, je určitě plusem a pokud budou všichni zdraví a alespoň 80 procent hráčů se potká minimálně se svou průměrnou výkonností, tak se o sezónu nebojím. Tak nějak to tedy prezentuje i vedení.

Jenže to předpokládáme ideální situaci a k tomu dalšímu už se vedení a trenéři veřejně moc nehlásí. Respektive - hlásí v hodnocení minulé sezóny (zranění + ztráta formy + nedostatečná kvalita v širším kádru = výkonnostní propad), ale už pak ne ve spřádání plánů na tuto sezónu, čili v nějakých protiopatřeních. To, že bych tu uvítal dva nebo tři hotové hráče jako posily přece neznamená, že říkám, že celý kádr stojí za prd. To rozhodně ne.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 14.7.2010 20:57

JTB píše:Navíc, i když by se z těch několika variant naplnila ta nejvyšší, těch 90, tak hádej, čím to asi bude. Ta věc se jmenuje prodej hráčů, to je totiž taky položka v rozpočtu...

Teď tomu nerozumím. Že by se rozpočet sestavoval s tím, že se za tolik a tolik prodají hráči? To bylo ale dost riskantní, protože pak ty přestupy nemusí klapnout. Reálný rozpočet je tedy spíše těch 70 milionů. Odchody přece nejsou jisté příjmy. Ty se dají jen odhadovat. Takže klidně by šlo operovat s rozpočtem "70 až 170 milionů", kdyby se náhodou někdo zázračně zase prodal.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 14.7.2010 21:47

Kozel píše:

Ano, to je cesta, kudy se dát. Ale dnes již nestačí shánět sponzory. Musí se mít co nabídnout. Jednak sklárna by měla sehnat k sobě dalšího partnera vlastnícího klub. Tak jak je zvykem, že se velcí výrobci sdružují do finančních skupin s médii, bankami a pojišťovnami. Velkoklub nemůže táhnout sklárna sólo. Měly by se sem promítnout vazby AGC.
Pokud jde o sponzory tak inzerované balíčky http://www.fkteplice.cz/klub/nabidka_ba ... plice.html
jsou nechci-li říci trapné, tak velmi šedé a nezajímavé. Ve srovnání třebas s hokejovou arénou v Liberci, ale i okruhem v Sosnové jsou bez doprovodných zábavných programů. Catering, hostesky ani prostory pro takovou pouťovou zábavu na Stínadlech nejsou a ani o náhradu ve formě vstupu do zázemí klubu, pořádání zájezdů a volnočasových aktivit, se pokud vím, nikdo nesnaží.

Kozliku ty se nezdas B-) :applause:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 15.7.2010 11:20

JirkaXXL píše:
JTB píše:Navíc, i když by se z těch několika variant naplnila ta nejvyšší, těch 90, tak hádej, čím to asi bude. Ta věc se jmenuje prodej hráčů, to je totiž taky položka v rozpočtu...

Že by se rozpočet sestavoval s tím, že se za tolik a tolik prodají hráči? To bylo ale dost riskantní, protože pak ty přestupy nemusí klapnout. Reálný rozpočet je tedy spíše těch 70 milionů.

No, takhle to má třeba Sigma Olomouc už delší dobu...v rozpočtu má dvacetimilionovou položku "prodej hráčů", třeba prodej Hubníka jí zaplácnul na tři roky. A teď Kalas na dalších šest sedm...

Rozpočet v nějakém rozpětí udává snad každý klub. Příjmová i výdajová stránka se mohou vyvinout, krom jiného do toho promluví hráčské prémie, přestupy, atd. Řekl bych tedy, že za 70 milionů je klub schopný bez potíží fungovat, ale může to být za určitých okolností i víc. Ale těch 70 milionů bych považoval za mnohem pravděpodobnějších, ostatně, už jsem to dal najevo i při Lukasmenovu mudrcování.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 22.7.2010 14:50

Fotbalový kotel v Café Naše adresa už v pondělí!!! Přijdte všichni , jste srdečně zváni!

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... lovy-kotel
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod jardatep » 26.7.2010 14:26

Prosím zeptejte se někdo pana.H, kdy začne konečně fungovat komunikace,jaká koliv.Přípravné zápasy hrajou po celém kraji,ale opovědi na otázku jimi nabízeným způsobem se člověk nedočká.Pan H.(nemohu si honem vybavit jak se jeho jméno píše) tam sedí již řadu let.Pro propagaci mančaftu neudělal téměř nic,snad pouze předzápasové info které chodí na maily.Dnes jezdím do Teplic převážně na fotbal a kdybych nebyl přesvědčen o termínu konání tak se to během procházky městem nikde nedovím.Kdysi fungovali plakáty,téměř v každé hospodě byly vývěsky....Do prde..když se hraje domácí zápas tak to musí y každého rohu na mě řvát.Výmluvy na dobu internetu neberu,když to nejde jinak tak reklama v ulicích mě na ten stadion musí dohnat.
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 26.7.2010 19:59

Tak jsem se byl dnes poprvé v životě podívat na "Kotel". Sice jsem se na nic neptal, ale chtěl jsem si to jít poslechnout. Diskuse zajímavá, ale nehomu se zbavit dojmu, že ono je vlastně všechno v pořádku a to, co není v pořádku, tak se s tím zkrátka nedá nic dělat...! S návštěvou se nic víc udělat nedá, propagace je dostačující nebo na ní nejsou peníze, Plíšek si vše obhájil ale připustil možné budoucí změny. Nejvíc mě překvapil pan Hrdlička, který na mne působil dost rezignovaně "Neznám člověka, který by v dnešní době chtěl kupovat fotbalový klub. Kdo by chtěl kupovat fotbalový klub v Česku..." apod. Ale vím, že ve spoustě věcí mají pánové pravdu a alespoň jsem si trochu rozšířil obzory, za to jim patří dík. :applause: Bylo z toho všeho jasné, jak moc tady chybí peníze v rozpočtu na další progresivní vývoj klubu - zkrátka po ekonomické stránce šlapeme asi téměř na maximum a peníze jsou v dnešní době zkrátka určujícím faktorem. Toť můj pohled jako fotbalového laika - fanouška.
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 26.7.2010 20:49

Jenda-CZ píše:Tak jsem se byl dnes poprvé v životě podívat na "Kotel". Sice jsem se na nic neptal, ale chtěl jsem si to jít poslechnout. Diskuse zajímavá, ale nehomu se zbavit dojmu, že ono je vlastně všechno v pořádku a to, co není v pořádku, tak se s tím zkrátka nedá nic dělat...! S návštěvou se nic víc udělat nedá, propagace je dostačující nebo na ní nejsou peníze, Plíšek si vše obhájil ale připustil možné budoucí změny. Nejvíc mě překvapil pan Hrdlička, který na mne působil dost rezignovaně "Neznám člověka, který by v dnešní době chtěl kupovat fotbalový klub. Kdo by chtěl kupovat fotbalový klub v Česku..." apod. Ale vím, že ve spoustě věcí mají pánové pravdu a alespoň jsem si trochu rozšířil obzory, za to jim patří dík. :applause: Bylo z toho všeho jasné, jak moc tady chybí peníze v rozpočtu na další progresivní vývoj klubu - zkrátka po ekonomické stránce šlapeme asi téměř na maximum a peníze jsou v dnešní době zkrátka určujícím faktorem. Toť můj pohled jako fotbalového laika - fanouška.

Podle toho, jak to popisuješ, je to přesně ta repríza, kvůli které jsem nešel i když jsem tentokrát neměl žádné neodkladné povinnosti. Prostě dokud se neobjeví nový sponzor nebo třeba i akcionář, který by byl ochotný do klubu nasměrovat další peníze, tak se mnoho kýžených změn udělat nedá.

A trenéři si za daných okolností vždy své obhájí. Když už nevědí kudy kam, tak obvykle popíšou jak hráči pracují na tréninku (proto hraje ten a sedí onen) a v tom jim fanoušci nemohou oponovat, protože na tréninku nejsou.

:-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod tom » 27.7.2010 7:38

Kotel byl parádní - povídačky o tom že sklárna odejde a co by byste víc chtěli nepadli - ale třeba vim dle p.Hrdličky že Došek má smlouvu na rok tak doufám končí.
Breite je ve Varnsdorfu - to sem nevěděl.
Pícha měl nastoupit proti Příbrami ale v průběhu týdne se zranil.
Kalivoda se neprosadil - tak jsme to tam Plíškovi vysvětlili že ten Vachoušek v záloze je děs a hrůza a ůtočníci jsou tam na nic když ofenzivní záložník všechno kope obráncum.Kalivoda je lepší řešení.
tom

Příspěvekod Jenda-CZ » 27.7.2010 8:15

to tom: Já to nemyslel ve smyslu, že by měla sklárna klub prodávat, to ne! Padlo to ve smyslu hledání nového dalšího partnera. Možná jsem to špatně předtím formuloval, omlouvám se za mystifikaci.
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 27.7.2010 9:06

tom píše:Kotel byl parádní - povídačky o tom že sklárna odejde a co by byste víc chtěli nepadli - ale třeba vim dle p.Hrdličky že Došek má smlouvu na rok tak doufám končí.
Breite je ve Varnsdorfu - to sem nevěděl.
Pícha měl nastoupit proti Příbrami ale v průběhu týdne se zranil.
Kalivoda se neprosadil - tak jsme to tam Plíškovi vysvětlili že ten Vachoušek v záloze je děs a hrůza a ůtočníci jsou tam na nic když ofenzivní záložník všechno kope obráncum.Kalivoda je lepší řešení.

Musim souhlasit, bylo to zajimavy, a jsem rad,ze jsme tam byli.Rict,co si clovek mysli do oci je lepsi nez vykriky pres anonymni forum,ikdyz to bude mit stejny vliv.Clovek si rekne, tak jsem mu to rekl.... :-))
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 27.7.2010 9:27

Sel jsem se kouknout na dnesni trenink, ktery mel byt dle vcerejsich informaci z kotle od 10-ti. Bohuzel jsem se ale nezeptal kde je, jelikoz u stadionu Acko netrenovalo. Byli tam jen nejaci mladici (nevim jestli dorost, nebo kdo).
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 27.7.2010 9:30

Pár fotek a krátké info z kotle:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... ase-adresa
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 27.7.2010 14:40

Jabqooo píše:Sel jsem se kouknout na dnesni trenink, ktery mel byt dle vcerejsich informaci z kotle od 10-ti. Bohuzel jsem se ale nezeptal kde je, jelikoz u stadionu Acko netrenovalo. Byli tam jen nejaci mladici (nevim jestli dorost, nebo kdo).

V následujících dnech se na webu objeví v sekci A tým záložka s tréninkovým plánem, aby jste si v klidu domova mohli zjistit od kdy a kde tým trénuje a přijít se podívat. Pracujeme na tom...
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod tom » 27.7.2010 22:19

To je nedorozumění - o tý sklárně to vždycky říkal Hrdlička ve všech kotlích - proto sem napsal že tentokrát to nepadlo - pro vysvětlenou.
tom

Příspěvekod JTB » 30.7.2010 8:20

Aspoň jedna pozitivní věc: Nedávno jsem se pustil do kritiky mediální politiky klubu, a jako na potvoru hned přijde jedna velmi pozitivní novinka. Rozpis tréninků na webu je velmi dobrý počin, který - když bude dobře udržovaný - může udělat radost skalním fanouškům i médiím. :up:
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 30.7.2010 9:40

JTB píše:Nedávno jsem se pustil do kritiky mediální politiky klubu, a jako na potvoru hned přijde jedna velmi pozitivní novinka.
ze by nahoda? :-D
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 30.7.2010 9:47

JTB píše:Aspoň jedna pozitivní věc: Nedávno jsem se pustil do kritiky mediální politiky klubu, a jako na potvoru hned přijde jedna velmi pozitivní novinka.

tohle je spíš zásluha fanoušků,co byli na kotli. Klub by s tímto sám nepřišel. :no:
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 30.7.2010 11:52

prokopecholy píše:
JTB píše:Aspoň jedna pozitivní věc: Nedávno jsem se pustil do kritiky mediální politiky klubu, a jako na potvoru hned přijde jedna velmi pozitivní novinka.

tohle je spíš zásluha fanoušků,co byli na kotli. Klub by s tímto sám nepřišel. :no:

Ano v kotli se na to opravdu prislo.Resilo se o praci na treninku, co se tam nacvicuje atd..pak rekl Plisek at se tam prijdeme podivat,a zaznelo,ze nevime kdy jsou treninky.Tak z toho vznikl tento napad.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 1.8.2010 8:30

Tomas píše:
prokopecholy píše:

Ano v kotli se na to opravdu prislo.Resilo se o praci na treninku, co se tam nacvicuje atd..pak rekl Plisek at se tam prijdeme podivat,a zaznelo,ze nevime kdy jsou treninky.Tak z toho vznikl tento napad.

Prislo se na diky kotli a dokonce mi plisek sdelil ze dalsi trenink je od 10-ti. Bohuzel mi nesdelil kde, takze jsem si udelal prochazku v 10 na stinadla a po 20-ti minutach zase dom :-D. Ale ted budu mit diky jejich vebu lepsi informace, tak snad na nejaky jejich trenink dorazim :-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Dj_Buky » 3.8.2010 6:52

byla tu zmíněna otazka hledani dalsich sponzoru pto FKT, no jasny ze to nebude nic lehkeho, no o vikendu jsem sledoval zapas Dynama Drazdan a ti maji za sponzora Veolia,
tak si rikam jestli by tam nechteli zkusit cinovnici stesti?? prece jen uplny chudaci to nebudou- vlastni nekolik dopravnich podmiku po republice krom Teplic treba Olomouckej. a samozrejme soustu jinych dopravnich veci v republice atd. No proste nadnarodni spolecnost. a rikam si ze kdyz jdou do dynama ktery hraje 3. nemeckou a podle dosavadnich vysledku bez vetsi sance na postup vys, tak by teplice nemusel bejt zas tak problem..... samozrejme druhou stranou mince je to, co nabidne druha strana :yawning:

BTW ten zapas Dynamo Drazdany vs Carl Zeis Jena byl peknej, drazdany hraly pekne (zaslouzena vyhra), az sem si rikal jak je mozny, ze je nasi v priprave porazili.
Dj_Buky
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.8.2010 9:03

JTB píše:Aspoň jedna pozitivní věc: Nedávno jsem se pustil do kritiky mediální politiky klubu, a jako na potvoru hned přijde jedna velmi pozitivní novinka. Rozpis tréninků na webu je velmi dobrý počin, který - když bude dobře udržovaný - může udělat radost skalním fanouškům i médiím. :up:

Přijedu z dovolený, zapnu počítač a sváteční střelec právě vyrovnává v Jablonci. Přejdu na klubové stránky a tam rozpis tréninků. Dobrej počin a jestli na popud z Kotle, tím lepší. :up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 3.8.2010 16:33

Označení "sváteční střelec" je v tomto případě více než trefné! Milan Matula - 46. zápas za Teplice - 1. gól...a to v jubilejním 1000. zápase žlutomodrých. :applause:
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.8.2010 18:55

Paris píše:Označení "sváteční střelec" je v tomto případě více než trefné! Milan Matula - 46. zápas za Teplice - 1. gól...a to v jubilejním 1000. zápase žlutomodrých. :applause:

urcite ? Ja mam dojem ze uz jednou gola dal ?
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 3.8.2010 19:24

NIN píše:
Paris píše:Označení "sváteční střelec" je v tomto případě více než trefné! Milan Matula - 46. zápas za Teplice - 1. gól...a to v jubilejním 1000. zápase žlutomodrých. :applause:

Paris má pravdu, opravdu je to Matulův první gól v teplickém dresu v lize. :yes:
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.8.2010 23:39

pannoniax píše:
NIN píše:

Paris má pravdu, opravdu je to Matulův první gól v teplickém dresu v lize. :yes:

no tak za prvni zásun to bude velkej prispevek do kasicky :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Dj_Buky » 4.8.2010 6:44

NIN píše:no tak za prvni zásun to bude velkej prispevek do kasicky :-D

Copak jim nestaci ze dal gol znamenajici prvni ligovej bod? :idea: myslim ze v tomhle pripade by to mohlo byt opacne, ze by se hraci skladali na Matulu.
Dj_Buky
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 4.8.2010 10:01

Za Liberec dal v sezoně 05-06 dva banány, tak by se mohl po létech probudit. Třeba proti Spartě, to už má vyzkoušený.

http://fotbal.idnes.cz/fotbal.asp?r=fot ... fotbal_min
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 4.8.2010 20:19

http://www.youtube.com/watch?v=m6R7Pj1Q ... ature=fvwp
http://www.youtube.com/watch?v=phhGH__1mq4&NR=1

Neco takoveho by mohlo byt i na nasi svetelne tabuly.Klub by mel vyuzit takove veci , jako je ta nase velka obrazovka.Trochu dynamicnosti,zadny cirkus,ale neco peknyho nechat vytvorit na vstrelene goly,karty atd.........
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.8.2010 21:09

Tomas píše:http://www.youtube.com/watch?v=m6R7Pj1QYOc&NR=1&feature=fvwp
http://www.youtube.com/watch?v=phhGH__1mq4&NR=1

Neco takoveho by mohlo byt i na nasi svetelne tabuly.Klub by mel vyuzit takove veci , jako je ta nase velka obrazovka.Trochu dynamicnosti,zadny cirkus,ale neco peknyho nechat vytvorit na vstrelene goly,karty atd.........

Jednoznačně souhlasím, ale zase je to o penězích, takže jsem skeptický :-(
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 7.8.2010 14:57

V tom pošmourném počasí mi trochu spravila náladu předstránka webovek FKT - příjemně mě překvapilo provedení:
http://www.fkteplice.cz/predstranka.html
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 8.8.2010 13:20

Addax píše:V tom pošmourném počasí mi trochu spravila náladu předstránka webovek FKT - příjemně mě překvapilo provedení:
http://www.fkteplice.cz/predstranka.html

Pekny, ze by si lidi z vedeni letos z kotle odnesli vic veci. To je to co konecne cloveka prasti do oci, ale musi vlezt na nas web ;-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 10.8.2010 9:22

http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/10 ... bu_d8.html
Tak tohle mi příjde docela trapný. Podle toho co vím tak to akce fanoušků nebyla. Transparent co s fotbalem nemá nic společného, na velkoplošné obrazovce to ukazujou xkrát za zápas a ještě to je na stránkách...Co jen z toho asi klub má??? Já jsem také pro dostavbu D8, jednoznačně ale tohle. A o Vachouškovi není na stránkách ani slovo.
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 10.8.2010 9:25

Ano, akce fanoušků to nebyla :down:
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 10.8.2010 9:30

Marky píše:http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/10_08_10_fanousci_podporili_dostavbu_d8.html
Tak tohle mi příjde docela trapný. Podle toho co vím tak to akce fanoušků nebyla. Transparent co s fotbalem nemá nic společného, na velkoplošné obrazovce to ukazujou xkrát za zápas a ještě to je na stránkách...Co jen z toho asi klub má??? Já jsem také pro dostavbu D8, jednoznačně ale tohle. A o Vachouškovi není na stránkách ani slovo.

V Liberci dali prachy na povodně, tak vstupný za derby s Ústím jde na patníky na D8, nicht wahr? :-D
Kdyby měl Hrdlička zmáklý pořádný huligens, moh je vyslat do Brna, aby tam dali na budku Děckám Země. Tohle je fakt trapnej pokus.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomsely » 10.8.2010 10:36

Nechápu, proč není na oficiálních stránkách nic o Vachouškovi, hlavně že je tam D8!! :down:
Tomsely
Registrovaný člen

Příspěvekod sain » 10.8.2010 14:56

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... Najdete-se

Alespon mám radost, že jsem na "titulní" fotografii :applause: :up: :-D
sain
Registrovaný člen

Příspěvekod wochomurka » 10.8.2010 16:17

mno milé vedení myslim že jste ještě těm několika málo fandům co chodili pravidelně, po puštění Vachouška + kecy skrz transparent slušně flusli do ksichtu..DÍKY :down: :-/ :-(
wochomurka
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata