FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Vedení klubu

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Vedení klubu

Příspěvekod JirkaXXL » 18.7.2009 13:53

Zde můžete diskutovat o vedení klubu a jeho působení.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Vedení klubu

Příspěvekod Kozel » 25.7.2009 9:31

Jako dobrovolný příplatek ke vstupmému jsem zakoupil Žlutou modrou 1. kolo a zhrozil se slohu úvodníku. Buď to psal absolutní Tatar nebo to přeložil počítač z vlámštiny. Dozvěděl jsem se, že nový předseda představenstva si svolal hráče a činovníky k inauguračnímu projevu do tiskového střediska a úvodní slova pronesl pro novináře Deníku. To snad ne. Za 20,- Kč bych předpokládal elementární kontrolu pánů hrdě podepsaných v tiráži.

Pozorně jsem si přečetl, jak pan Šedlbauer popsal situaci a směřování majitelů klubu. Pokud se nad jeho slovy zamyslím, znamená to, že jednostranná podpora klubu ze strany skláren je zároveň slabinou. Prodejnost klubu zeslabuje absence vazeb na stát, kraj a širší podnikatelskou veřejnost regionu. Bude se tedy stavět čtvrtá tribuna se skyboxy, aby se starosta Teplic nemusel pouze fotit s pohárem, ale aby se stadion stal prostředím pro setkávání VIP osob regionu a teplický fotbal mohl získat větší nezávislost na sklu? Alespoň tak by to myslím řešili v Anderlechtu Bruxelles.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 28.7.2009 22:43

Kozel - to o těch sponzorech jsou zlatý slova - plně s tebou souhlasim.
tom

Příspěvekod tom » 29.7.2009 22:41

Jinak dneska jsem šel s rodinkou po městě a narazil jsem na zajímavej plakát - Balticflora Teplice pořádá turnaj o POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA TEPLICE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je panečku politika - to by Heidenreicha v životě nenapadlo.
Jinak zajímavá účast.
Novosibirsk
Chrudim
Lvov
Slovmatik Bratislava
Šachtor Doněck
Tjumen
Katowice
Balticflora Teplice
Mám to vyfocený na mobilu ale vůbec tomu futsalu nerozumim tak nemůžu hodnotit kvalitu těch týmů.
tom

Příspěvekod Tomas » 29.7.2009 22:50

Spis se mi libi,jak jsou pekne propojeny-Balticflore primator postavi predrazenou halu na miru,oni pak usporadaji turnaj na jeho pocest,jejich majitel se premisti z Kladna z niceho nic do Teplic.....no nevim nevimNejak se mi to nezda, ze by byl primator do futsalu tak jetej,spis mi to pripada,ze se u toho budou dit pekne obchody. :?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 30.7.2009 10:06

tom píše:Jinak dneska jsem šel s rodinkou po městě a narazil jsem na zajímavej plakát - Balticflora Teplice pořádá turnaj o POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA TEPLICE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je panečku politika - to by Heidenreicha v životě nenapadlo.
Jinak zajímavá účast.
Novosibirsk
Chrudim
Lvov
Slovmatik Bratislava
Šachtor Doněck
Tjumen
Katowice
Balticflora Teplice
Mám to vyfocený na mobilu ale vůbec tomu futsalu nerozumim tak nemůžu hodnotit kvalitu těch týmů.

V této souvislosti bych jen zmínil,že mi zde chybí věrný příspěvovatel doyen.....zlí jazykové tvrdí,že je nyní zaneprázdněn studiem ruského jazyka.......nebo že by jeho "osrdím" tak hnuly okolnosti jím zmíněné v jeho posledním příspěvku na starém fóru?!
Petřík

Ten dělá to a ten zas tohle

Příspěvekod Addax » 30.7.2009 11:49

Cit. Petřík: V této souvislosti bych jen zmínil,že mi zde chybí věrný příspěvovatel doyen.....zlí jazykové tvrdí,že je nyní zaneprázdněn studiem ruského jazyka.......nebo že by jeho "osrdím" tak hnuly okolnosti jím zmíněné v jeho posledním příspěvku na starém fóru?!
Nechme každému, co jeho jest... ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 30.7.2009 22:23

Obsazení turnaje Green Ball Cup - O pohár primátora města Teplice: Jedná se o nejsilnější mužstva východní Evropy! K vidění bude opravdu špičkový futsal. Balticflora je ve stádiu sehrávní, nedá se čekat, že by na tomto turnaji přímo triumfovala, ale určitě bude zajímavé sledovat, jak si povede. Ten turnaj je nejsilněji obsazeným turnajem podobného charekteru v ČR. Takže se určitě vyplatí přijít. Vstupné je 50 Kč na jeden hrací den. 30 Kč platí děti do 18 let. Do 10 let je vstup zdarma.

V pondělí bude turnaji věnovaná stránka v Naší adrese.
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 1.8.2009 20:15

Paris píše:Obsazení turnaje Green Ball Cup - O pohár primátora města Teplice: Jedná se o nejsilnější mužstva východní Evropy! K vidění bude opravdu špičkový futsal. Balticflora je ve stádiu sehrávní, nedá se čekat, že by na tomto turnaji přímo triumfovala, ale určitě bude zajímavé sledovat, jak si povede. Ten turnaj je nejsilněji obsazeným turnajem podobného charekteru v ČR. Takže se určitě vyplatí přijít. Vstupné je 50 Kč na jeden hrací den. 30 Kč platí děti do 18 let. Do 10 let je vstup zdarma.

V pondělí bude turnaji věnovaná stránka v Naší adrese.

Pujdu se mrknout. Tome zorganizuj to, vyzvednu Te.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 17.8.2009 19:37

http://fotbalzive.ct24.cz/article.asp?id=12517
Tak AGC hledá partnera, kterému by pak klub prosalo.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 17.8.2009 20:36

No pokud k tomu přistupují opravdu zodpovědně a neprodají klub prvnímu kdo se namane, tak by to pro nás ztráta bejt nemusela.. Dost by mě zajímalo, kdo je ten potencionální kupec.
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.8.2009 22:58

Opravte mě, pokud se mýlím, ale je to nějaký posun? Přijde mi, že podobné zprávy se motají v kruhu. Že se pro teplický fotbal hledá nějaký strategický partner, to je snad dlouhodobá informace, ne?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 18.8.2009 2:36

JirkaXXL píše:Opravte mě, pokud se mýlím, ale je to nějaký posun? Přijde mi, že podobné zprávy se motají v kruhu. Že se pro teplický fotbal hledá nějaký strategický partner, to je snad dlouhodobá informace, ne?

To je sice pravda, ale je to poprvý co už někoho našli. Je to sice jen adept, ale posun už to je, jelikož to nejsou už jen řeči.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.8.2009 12:17

Jabqooo píše:
JirkaXXL píše:Opravte mě, pokud se mýlím, ale je to nějaký posun? Přijde mi, že podobné zprávy se motají v kruhu. Že se pro teplický fotbal hledá nějaký strategický partner, to je snad dlouhodobá informace, ne?

To je sice pravda, ale je to poprvý co už někoho našli. Je to sice jen adept, ale posun už to je, jelikož to nejsou už jen řeči.

Podle toho článku našli sice zájemce, ovšem zatím bez konkrétního projektu, takže to jsou pořád holuby na střeše. To jsem se mohl přihlásit taky. Jsem zájemce, ovšem bez peněz na vrážení do fotbalu :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 21.8.2009 14:40

Vim,ze je to tu porad zminovane, ale pro se ustoupilo od vybudovani turniketu.Vzdyt je maji i v Litvinove na hokeji,a tam to funguje dobre-tedy ja jsem tam mel s tim jen dobre zkusenosti-ani to prilis nezdrzuje-horsi je kdyz se o tretinach lidi vyvali ven-to se potom ceka neco....
Melo by to byt narizeno povinne na kazdem stadionu prvni ligy!My a Pribram jsme dobre pripady proc to udelat!!!Vedeni se ale nevyslovilo proc od ustoupilo od jejich instalace.Presnou cenu nevim,ale v te dobe to melo byt asi 2mil. korun??Nevim,tusim ze se psalo,ze po podzimni sezone uz by meli byt nainstalovany, to uz ale ubehlo tech podzimu.

take by ulehcilo,kdyby se dali listky kupovat on-line pres net.Kliknout si na sektor a sedadlo a zakoupit si listek.Samozrejme po povinne registraci.Ale to jsme asi jinde uz.... :-(
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 21.8.2009 15:46

Tomas píše:Vim,ze je to tu porad zminovane, ale pro se ustoupilo od vybudovani turniketu.Vzdyt je maji i v Litvinove na hokeji,a tam to funguje dobre-tedy ja jsem tam mel s tim jen dobre zkusenosti-ani to prilis nezdrzuje-horsi je kdyz se o tretinach lidi vyvali ven-to se potom ceka neco....
Melo by to byt narizeno povinne na kazdem stadionu prvni ligy!My a Pribram jsme dobre pripady proc to udelat!!!Vedeni se ale nevyslovilo proc od ustoupilo od jejich instalace.Presnou cenu nevim,ale v te dobe to melo byt asi 2mil. korun??Nevim,tusim ze se psalo,ze po podzimni sezone uz by meli byt nainstalovany, to uz ale ubehlo tech podzimu.

take by ulehcilo,kdyby se dali listky kupovat on-line pres net.Kliknout si na sektor a sedadlo a zakoupit si listek.Samozrejme po povinne registraci.Ale to jsme asi jinde uz.... :-(

Proč jinde. Zas tak finančně náročný to neni a třeba Sparta to má. Jen je otázkou jestli to má cenu, když se u nás prodávají lístky nečíslované.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 21.8.2009 17:25

Jabqooo píše:
Tomas píše:Vim,ze je to tu porad zminovane, ale pro se ustoupilo od vybudovani turniketu.Vzdyt je maji i v Litvinove na hokeji,a tam to funguje dobre-tedy ja jsem tam mel s tim jen dobre zkusenosti-ani to prilis nezdrzuje-horsi je kdyz se o tretinach lidi vyvali ven-to se potom ceka neco....

Proč jinde. Zas tak finančně náročný to neni a třeba Sparta to má. Jen je otázkou jestli to má cenu, když se u nás prodávají lístky nečíslované.

No neni,ale jak rikas, je to necislovane,a melo by to cenu,kdyby chodilo pravidelne tech 6000 fandu a vice a chteli by mit sva mista jiz predem.Jen mi pripada ,ze diky tem turniketum neco jakoby se tu skryvalo.Ze by cerne fondy?? :-/
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 21.8.2009 19:18

Tomas píše:Jen mi pripada ,ze diky tem turniketum neco jakoby se tu skryvalo.Ze by cerne fondy?? :-/

Ty by klidně mohli mít dák, jelikož nikdo nepřijde na to, kolik lidí z tšch co prošli si zakoupilo lístek, pukud by to i nadále měli ženy a děti zdarma ;-)
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 23.8.2009 10:41

http://www.fcviktoria.cz/index.php?action=13

No tak jak je vidět, někde to jde...Pro nás mimo-teplické by takováto možnost nákupu vstupenek byla ideální záležitost ...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 8.9.2009 7:26

Vysvětlí mi někdo, proč v e-shopu FKT prodávaj žluto-modré konfety,když se nesmí nic vhazovat na hrací plochu? :-))
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 8.9.2009 7:38

Mára píše:Vysvětlí mi někdo, proč v e-shopu FKT prodávaj žluto-modré konfety,když se nesmí nic vhazovat na hrací plochu? :-))

Protože tyhle "konfety" na hrací plochu stejně nedoletí. Ty spadnou tak maximálně na sedačku pod tebou. A to ještě musí foukat vítr. :-D
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 8.9.2009 10:47

MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod MikeyM » 22.9.2009 14:44

MikeyM
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 22.9.2009 19:20

MikeyM píše:http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/22_09_09_teplice_nebudou_podavat_podnet_na_prosetreni_zakroku_na_petra_lukase.html

Za to palec nahoru ode me. :up:

To jo, ale aby jsme zase nebyli jediní.
Jabqooo
Registrovaný člen

Jak jsme na tom?

Příspěvekod Addax » 7.10.2009 14:55

Tohle se mi líbí:
Může bojovat o titul. Může ho i získat. Ale má to zásadní podmínku: musí vyhrát tu nejdůležitější bitvu. Nesvede ji na hřišti, nýbrž v zákulisí.
Pokud šéfové v zimě udrží mužstvo pohromadě, budou se teplická Stínadla dál bouřit předligovým prognózám. A na konci možná vytáhnou ježka z klece. Zlatého.

Moje slova, pane Bílku.
http://fotbal.idnes.cz/jablonecka-brank ... fotbal_mah

Jdeme do toho?
1. Hráči, i když v kabině o tom nesmí přemýšlet, natož mluvit - tak na hřišti určitě ano.
2. Fanoušci - snad se v průběhu probudí.
3. Vedení?...
Addax
Registrovaný člen

Re: Jak jsme na tom?

Příspěvekod JirkaXXL » 7.10.2009 16:15

Addax píše:3. Vedení?...

A ten otazník u vedení je hodně velký. Živě si bohužel dovedu představit spokojenost s „bojem o čelo do posledního kola“ (obvyklé klišé posledních sezón) v kombinaci se zimním výprodejem. Na druhou stranu doufám, že vidina úspěchu v Teplicích bude alespoň u větší části hráčů dostatečně motivující pro další setrvání a upřednostnění zdejšího angažmá před nějakým zahraničním dobrodružstvím.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Lukasmen » 20.10.2009 18:06

panove,nikoho neprodavat a kdyz uz,tak privezt do tymu zpet nejakou adekvatni nahradu ne jako treba dzeko-hesek :-/
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 21.10.2009 19:04

Trochu zavzpomínání a přenesení se do doby, která mi připomněla tu dnešní:
Vzpomínka.gif

Tehdy vyhlášení útoku na titul zaznělo, s delším horizontem, ovšem nevyšlo to...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 21.10.2009 19:59

Addax píše:Trochu zavzpomínání a přenesení se do doby, která mi připomněla tu dnešní:
Vzpomínka.gif

Tehdy vyhlášení útoku na titul zaznělo, s delším horizontem, ovšem nevyšlo to...

Tak se Hrdlička o 7 let seknul, no a co :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 21.10.2009 20:03

Jabqooo píše:
Addax píše:Trochu zavzpomínání a přenesení se do doby, která mi připomněla tu dnešní:
Vzpomínka.gif

Tak se Hrdlička o 7 let seknul, no a co :-D

:-) :up:
(...a pak že jsme nevyhlásili útok na titul!)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 21.10.2009 20:19

Jó, to měl ještě teplický fotbal sebevědomí. To mu v posledních letech chybělo na všech frontách. V této sezóně jej ale pomaličku dostává zpátky. :heart:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 21.10.2009 20:36

JirkaXXL píše:Jó, to měl ještě teplický fotbal sebevědomí. To mu v posledních letech chybělo na všech frontách. V této sezóně jej ale pomaličku dostává zpátky. :heart:

No však! Nejde mi prvoplánově o vyhlašování za každou cenu a urážení fotbalového pánaboha, ale o vzájemné pobláznění, přenášení euforické nákazy z jednoho na druhého. Jak už tu psali Marky a Tom - vytvořit fotbalovou atmosféru ve městě a okolí, aby se o tom mluvilo co nejvíc. "Ty vole, ty nejdeš na Teplice? To seš tedy out!" Aby vznikla když už ne žlutomodrá horečka, tak alespoň zvýšená teplota.
:applause: :handshake: :heart: :handshake: :applause:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 21.10.2009 21:22

Addax píše:
JirkaXXL píše:Jó, to měl ještě teplický fotbal sebevědomí. To mu v posledních letech chybělo na všech frontách. V této sezóně jej ale pomaličku dostává zpátky. :heart:

No však! Nejde mi prvoplánově o vyhlašování za každou cenu a urážení fotbalového pánaboha, ale o vzájemné pobláznění, přenášení euforické nákazy z jednoho na druhého. Jak už tu psali Marky a Tom - vytvořit fotbalovou atmosféru ve městě a okolí, aby se o tom mluvilo co nejvíc. "Ty vole, ty nejdeš na Teplice? To seš tedy out!" Aby vznikla když už ne žlutomodrá horečka, tak alespoň zvýšená teplota.
:applause: :handshake: :heart: :handshake: :applause:

Addaxi nejhorsi je, kdyz se nepovede zapas jako treba s Bohemkou, a treba pak dalsi, tak ikdyz budeme porad ve hre, tak proste lidi zlomi hul.To nadseni by se melo dit bezohledu na prubeh sezony.Uz pred ni.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 21.10.2009 21:51

Tomas píše:Addaxi nejhorsi je, kdyz se nepovede zapas jako treba s Bohemkou, a treba pak dalsi, tak ikdyz budeme porad ve hre, tak proste lidi zlomi hul.To nadseni by se melo dit bezohledu na prubeh sezony.Uz pred ni.

Jj, fanoušek by měl podporovat svoje mužstvo vždy, když už je fanoušek. Ale jde o výjimečnost této sezóny, kdy je vytvořen základ od hráčů a od vedení (snad i bude pokračovat) a schází tomu ještě větší zfamfrnění od fandů, aby vznikl jeden celek a nad Stínadly se vznášel "genius loci" společného cíle. Není nic účinnějšího, co by pomohlo hráčům v jejich úsilí, než tohle. Aby věděli, že to už nejsou oni blazeovaní tepličtí diváci z předešlých sezón. Protože hráči už jim ukázali, že se taky od těch sezón distancovali a v té letošní chtějí být jejich zlatými hochy.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 22.10.2009 10:24

Addax píše: :-) :up:
(...a pak že jsme nevyhlásili útok na titul!)

A je to venku! :applause:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Han_solo » 26.10.2009 16:28

Není to spíš chyba klubu, když přijde málo lidí na zápas?
http://fotbaldoma.cz/zbytecny-plac-v-teplicich-261009
Han_solo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.10.2009 8:05

Han_solo píše:Není to spíš chyba klubu, když přijde málo lidí na zápas?
http://fotbaldoma.cz/zbytecny-plac-v-teplicich-261009

Je to jen střípek do mozaiky. Navíc neaktuální, protože si myslím, že zápasem s Boleslaví znovu přeskočila jiskra mezi diváky a hráči.
Těch důvodů je víc, třeba obsazení radnice, které způsobilo nezájem o Teplické věci veřejné, tedy i o fotbal. Nebo zdaleka ne překonaná kapří aféra, která zavinila nedůvěru v rozhodčí a věrohodnost celé ligy. Dále nepostoupení do JAR a vytrubování, o kolik peněz jsme zase ve fotbale přišli.
Medvědí službu dělají také novináři, v prezentaci fotbalu, stále převládá lacinost a senzace, které spolu nesou negativní pohled veřejnosti. Jak si například může dovolit Kováč, který teprve nedávno přišel do Anglie, kde zatím ničeho nedosáhl, uvažovat o konci reprezentační kariéry. To vše jsou jen ukázky toho, že celé naše fotbalové hnutí od hráčů, funkcionářů a agentů po píšící novináře a televizi je nezdravě roztříštěno. Každý sleduje jen své partikulární zájmy a dohromady jako celek to fotbal táhne dolů. Divák není padlý na hlavu a nechodí. Divák chce být na chvíli vítěz, to mu náš fotbal nedovede dát.
Tady teplický klub doplácí na celkovou situaci.
Věřím, že lidé na Teplice příjdou, protože liga nabrala kvalitu a do konce podzimní části nás čeká to nejlepší, co může liga diváku nabídnout.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 27.10.2009 9:24

Je pravda ze kdybych se o klub sam nezajim, asi bych mel informaci po skromnu. V televizi se venuji prazakum a v Teplicich vim akorat o ceduli v trnovanech, kde je napsano s kym se hraje priste. ale chybu bych videl na obou stranach., rezervy jsou jak ve vedeni, tak u samotnych fanousku.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 27.10.2009 21:03

Ten článek je přesnej - propagace fotbalu je nulová - plakáty na zápas skoro žádný - dříve tomu bylo jinak - plakát musim vidět na každym rohu - fanouškovi musim ten fotbal vnutit - jinak to dneska nejde.
Je fotbal a v televizi - ve městě zavřu hospody,výměnou za reklamu vyřídit poruchu UPC - ČT 4 sport - v oblasti Teplice - porucha by musela začít tak 2 hodinky před výkopem aby to strejcové stihli na stadion - dělat se dá spousta věcí - stěžuje si jenom srab.
tom

Příspěvekod JirkaXXL » 27.10.2009 21:15

Nejlepší propagací je kvalitní fotbal. Marketing je sice taky důležitý, ale samotné billboardy s Vachouškem nebo Verbířem, o kterých se mluvilo v televizi, to nevytrhnou. Už proti Boleslavi bylo cítit vykročení kupředu. Návštěva byla sice slabá, ale většina lidí si přišla zafandit a atmosféra byla velmi dobrá. Dvakrát jsme prohrávali a na hráče se ani nepísklo, naopak. Publikum tedy očividně umí ocenit kvalitní ofenzivní fotbal a maximální nasazení. Navíc zápas skončil remízou a přesto šla ze stadionu většina lidí s dobrým pocitem (vynechám-li výkon rozhodčího).

Pokud se tu úroveň podaří udržet, přibudou diváci. Jsem o tom přesvědčen. Lidi vidí v televizi, že se opět hraje krásný fotbal. Na ten průměr šest, sedm tisíc bychom se ještě v této sezóně mohli dostat. Myslím, že největší díl odpovědnosti neleží na marketingu, ale na hráčích a trenérech, jestli dovedou pokračovat v započaté cestě. Billboardy nebo jakákoliv jiná marketingová kampaň, to může jen trochu postrčit.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 28.10.2009 9:48

JirkaXXL píše: ........ Pokud se tu úroveň podaří udržet, přibudou diváci. Jsem o tom přesvědčen. Lidi vidí v televizi, že se opět hraje krásný fotbal. ....... Myslím, že největší díl odpovědnosti neleží na marketingu, ale na hráčích a trenérech, jestli dovedou pokračovat v započaté cestě. Billboardy nebo jakákoliv jiná marketingová kampaň, to může jen trochu postrčit.

Přesně tak, jsem stejného názoru.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 28.10.2009 11:02

Je sice pravda ze nejlepsi reklamou je dobry fotbal, ale stejne ty lidi na ten stadion musime nejak dostat. U televize to neni ono, pokud bude stejna atmosfera a vykon hracu jako ted, tak pokud nekdo dorazazi prijde znovu. Ale pokud bude koukat u televize, tak ho to tolik nevtahne a neni jiste jestli prijde. Proste a jednoduse, lidi musej prijit a videt to, aby prisli znova a popripade nekoho i nalakali aby priste sel znovu. Proto to chce ty bildordy atp.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod KiNG » 28.10.2009 11:08

Souhlas s tim, že hráči teď dělají vše pro to, aby fanoušci byli spokojení. I já jsem spokojený s hrou a fotbalem, který předvádí. Taky ale je vidět, že snaha hráčů je fanoušky oceněna a že se fandí, když předvádí takový líbivý fotbal. To pak i fanouška těší předvedený fotbal, i když se "pouze" remizuje. I sami hráči si to myslim pochvalovali. Ale pro mě samotného zůstává otazníkem, kde je ta propagace od vedení?! Pořád slyšim, že fanoušci nechodí, ale proč neudělat nějakou pořádnou osvětu? Klidně ty bilboardy, plakáty, reklamní předměty (i když možná jsou, nevim, ale nejsou vidět!), tleskadla, pořádná reklama v radiu (a né když Verba jednou denně: "Ahoj, zvu vás na utkání s ...", to nikoho nezaujme), novinách, klidně nějaký reklamní auto s tlampačem (před zápasem), hostesky s lístkama v den zápasu zdarma, ježiši já nevim, ale přijde mi, že tu je tolik možností, jak si udělat reklamu a nalákat právě ty fanoušky, co jsou navíc, co jsou nerozhodní nebo za odměnu... Já se ale nesetkávám nikde vůbec s ničim. Díky dokonalé propagaci lze nalákat na cokoliv. Jo a jako klasický párkožrout alespoň navýšení občersvovacích stánků o 100 procent! :) Vždyť to je děs a bída. Dále zapomenout na jeden výbuch fanoušků a neargumentovat pro nepořádání výjezdů chuligánstvím. Zrušení fóra.. Další blbost, co zrovna nepřispěje k lepší pozici klubu. Tady je vidět, že to jde! Vždyť ty lidi přijdou, ale musí se krom kopaček snažit i vedení nebo ten, kdo to má na starost (p. Heidenreich ?). A né jen parazitovat na tom, co je již zaběhlé bo co se vyvrbí samo. Samo se nikdy neudělá nic. Jediné, co jsem vlastně slyšel bylo to, že nerozprodali hráče, protože chceme být výš, než jsme byli. Ano, to vědí stálí fanoušci, ale stačí to k nalákání dalších? Jo a ještě něco... kotelníci by mohli dostat pár pořádných bubnů, aby to tam bylo halasnější, takhle se to kolikrát ztrácí :))
KiNG
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.10.2009 0:20

Proboha, jen né bubny. :down: Už jsem starší člověk, a jestli je nějakej důvod, proč nejít na fotbal, tak je to rambajs nalitejch nesecvičenejch bubeníků. To ať vod piromanů shoří stadion, ale tihle hluchý magoři, co nemaj rytmus, to mě děsí. Nic proti sambě nebo kapelce, ale tohle mydlení hlava nehlava, to mě zkazí odpoledne. :no:
To si radši nacpu špunty do uší a budu řezat dříví na cirkulárce.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 29.10.2009 0:42

A to mně zase bubny nevadí. Rambajz je rambajz. Když už chodí tak málo lidí, tak než hrobové ticho, kdy na východní slyší přes hřiště uprdnutí z VIPky, je lepší i ta zvuková nesymetrie bubnů. Vlastně úplně všechno, co podpoří a i zvýrazní takovou zvukovou kulisu, jaká byla s Bolkou. :up:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.10.2009 1:04

No, tahle mince má dvě strany. Já třeba nemám rád, když je třeba hned několik bubnů, ale skanduje jen pár lidí. To vypadá vyloženě trapně. Viz kolikrát Příbram. Ale když jeden buben, jehož obsluha dovede udržet jednoduchý rytmus, doprovází alespoň několik desítek poctivě fandících lidí, tak jsem pro :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Bulina » 29.10.2009 14:25

Všem do rukou řehtačku... Pořádný fanoušek se pozná tak, že pode mnou vydrží sedět, když začnu řehtat. S Boleslaví tam vydrželi až třetí lidi a celý zápas vzorně fandili :applause: :up2: :-))
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.10.2009 18:48

JirkaXXL píše:Ale když jeden buben, jehož obsluha dovede udržet jednoduchý rytmus, doprovází alespoň několik desítek poctivě fandících lidí, tak jsem pro :applause:

To je ta ... no ..... jinááá! ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 4.11.2009 15:10

Změna pohledu na nás i u sázkových kanceláří:
http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... bookmakery

Kurzy na titul u ligových týmů:
1 Slavia Praha 6.00
2 Sparta Praha 2.70
3 M. Boleslav 30.00
4 Liberec 70.00
5 Ostrava 12.00
6 Olomouc 200.00
7 Brno 100.00
8 Teplice 5.00
9 Plzeň 25.00
11 Jablonec 7.00
12 Slovácko 1000.00
13 Bohemians 1905 1000.00
14 Č. Budějovice 1000.00
15 Příbram 1000.00
16 Bohemians 1000.00
17 Kladno 1000.00
Pořadí je tip sázkařů při zahájení sezóny, kurs je současný stav k 7.11.2009. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.11.2009 15:55

Addax píše:Změna pohledu na nás i u sázkových kanceláří:

Ještě, že jsem si vsadil už před sezónou :yes:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Další

Zpět na Obecnější témata