FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Vedení klubu

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Vedení klubu

Příspěvekod Jan Janek » 5.1.2017 9:08

JirkaXXL píše:
NIN píše:http://fotbal.idnes.cz/fotbaliste-teplic-zahajili-zimni-pripravu-f2i-/fotbal.aspx?c=A170104_112558_fotbal_par

Takže Dovalil sjíždí videa někde na YouTube a přes Skype dává požehnání? :-D :no:

Ty emotikony ve Tvém příspěvku mi tentokrát moc k věci nepříjdou - že ještě i v dnešní době existuje určitá profesní čest spočívající v tom, že když odněkud odcházím tak chci za sebou nechat čistej stůl, to bych osobně spíš ocenil. A čekat ( u Dovalila )až někdo-někde skončí a pak ho začít lanařit - zase bychom řvali že chodíme s křížem po fůnuse a sbíráme co kde zbyde páč by už mohli být k dispozici pouze Csaplárové a další TV ekšpertí.....
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 5.1.2017 11:33

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 5.1.2017 11:50

Kozel píše:http://teplicky.denik.cz/fotbal_region/sef-teplic-hynek-dovalil-je-zkuseny-a-ma-dobre-oko-na-hrace-20170105.html

"Rádi bychom převedli jednoho ofenzivního hráče nebo dva, pokud by někdo odešel. Uvažujeme o křídle, případně útočníkovi."

Zjevně je někdo na odchodu, podle mě přichází v úvahu akorát duo Hora/Fillo... Hynek už je v podstatě nabízel hned po skončení podzimu, kdy prohlásil, že když někdo přijde s měšcem, prodaj i dva již zmíněné... no uvidíme, co upečou... btw. info o Baranovovi už je na oficiálním FB..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 5.1.2017 13:12

Mambo píše:
Kozel píše:http://teplicky.denik.cz/fotbal_region/sef-teplic-hynek-dovalil-je-zkuseny-a-ma-dobre-oko-na-hrace-20170105.html

"Rádi bychom převedli jednoho ofenzivního hráče nebo dva, pokud by někdo odešel. Uvažujeme o křídle, případně útočníkovi."

Zjevně je někdo na odchodu, podle mě přichází v úvahu akorát duo Hora/Fillo... Hynek už je v podstatě nabízel hned po skončení podzimu, kdy prohlásil, že když někdo přijde s měšcem, prodaj i dva již zmíněné... no uvidíme, co upečou... btw. info o Baranovovi už je na oficiálním FB..

Já doufám, že jde o duo Nivaldo/Kukec, jsou tu na krmníku a jsou to cizinci. Taky bych si přál, aby tandem Dovalil/Šmejkal měl větší váhu v tlaku na sportovní výsledek než odpadlíci ze sklárny, kterým jde především o minimalizaci budgetu od AGC.
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 5.1.2017 20:16

Co se týče Dovalila a práce na dálku: to jsme si nerozuměli, na co jsem narážel :idea:

Mně se moc nezdá, že by on takhle fungoval, že by sjížděl YouTube a dělal dle něj hráče. Alespoň mám ten pocit z jeho působení u juniorských reprezentací ČR. Vždy mi přišlo, že ty hráče má dokonale nastudované. Proto se mi odkazovaný článek jeví jako bublina.

Tipuji, že zatím je spíš udržován v obraze. Že ještě do jeho přesunu mu křeslo ohřívá nadále Šmejkal s tím, že zásadní rozhodnutí čekají. Tomu by odpovídalo i dost nejisté vyjadřování Hynka, co se týče změn v kádru. Vždyť zatím se udělalo vesměs jenom to očekávané, nejnutnější.

Zkrátka si myslím, že dotyčný článek Dovalilo nynější zapojení nafukuje. Jestli je to práce autora, nebo mu to takhle někdo nakukal, to si netroufám tvrdit.

Kozel píše:Já doufám, že jde o duo Nivaldo/Kukec, jsou tu na krmníku a jsou to cizinci. Taky bych si přál, aby tandem Dovalil/Šmejkal měl větší váhu v tlaku na sportovní výsledek než odpadlíci ze sklárny, kterým jde především o minimalizaci budgetu od AGC.

Doufat můžeme, ovšem pořád Dovalil a Šmejkal zůstávají v hierarchii níže, takže jestli je „někdo“ dychtivý žhavit drát do Bruselu, jak AGC ušetřil na naplňování rozpočtu, těžko něco zmůžou, i kdyby stokrát chtěli.

Hrdličkovi jsem v poslední dekádě jeho působení vyčítal ledasco, nicméně pořád z pozice ředitele klubu fungoval jako sportovní protiváha. A ta je sakra potřeba, když vlastníkovi klubu stačí jeho přežívání (místo prospívání).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 5.1.2017 22:37

No je to jako najmout hlavního účetního po závěrce :-P
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 5.1.2017 22:51

FKT s AGC za zády se nedá věřit nos mezi očima. Viz dnešek. S Chukem jsem soucítil, ale teď je zdravý jako rybička? Nevěřím, že by si Jirka Skála troufl nechat běhat po hřišti hráče, který má srdce na hadry. Byť jen na testech. To se spíš krylo, že hráče kolosálně nasral Vavruška (a to hned dvakrát), takže se nedal udržet. Nebo jiný průser.

Bohužel je lží, polopravd, mlžení a podivných nejasností pořád více a více. Už to nejde všechno svalovat na nedostatky v komunikaci nebo nezbytné zachovávání mlčenlivosti. Šedlbauer měl přitom plná ústa transparentnosti, když třeba zveřejňoval platové tarify a apeloval, aby se další kluby přidaly.

Ale asi je to lepší. Jako ve vietnamském bistru. Chutnají vám ty nudle? Vážně? To je dobře, ale pak radši nechtějte vidět kuchyň. Ty nudle nadějí menší škodu než infarkt při pohledu do kuchyně ...

JirkaXXL píše:Zkrátka si myslím, že dotyčný článek Dovalilo nynější zapojení nafukuje. Jestli je to práce autora, nebo mu to takhle někdo nakukal, to si netroufám tvrdit.

Taky mám ten dojem. Asi jistý vlajkonoš chtěl předejít kritice, že se nový sportovní ředitel dostaví v polovině ledna, když normálně se začíná kolem hráčů sondovat třeba i v říjnu. Takže se vymyslela home office na 4,5 tisíce kiláků ...
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 6.1.2017 7:51

Insider píše: Bohužel je lží, polopravd, mlžení a podivných nejasností pořád více a více. Už to nejde všechno svalovat na nedostatky v komunikaci nebo nezbytné zachovávání mlčenlivosti.

Jj, je to tak.

Ja jsem moooooc zvedav, s jakou historkou vedeni vyleze. A jestli si chlapec historku se zdravim vymyslel a klub neni schopen si to overit, no tak to potes koste...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 7.1.2017 8:35

NIN píše:
Insider píše: Bohužel je lží, polopravd, mlžení a podivných nejasností pořád více a více. Už to nejde všechno svalovat na nedostatky v komunikaci nebo nezbytné zachovávání mlčenlivosti.

Jj, je to tak.

Ja jsem moooooc zvedav, s jakou historkou vedeni vyleze. A jestli si chlapec historku se zdravim vymyslel a klub neni schopen si to overit, no tak to potes koste...

Klub? Bavíme se o našem klubu FK Teplice? Myslíš, že ten samý klub přijde s nějakou historkou? Ale kdepak! Ti si pěkně v tichoučku počkají, až to vyšumí a nedočkáš se ani žádné lži či historky ;-)
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 21.1.2017 21:53

zatim jsem to nikde na foru nevidel, ale cetl jsem rozhovor s Pavlem Sedlbauerem v casopise zit Teplice .
Mimo jine tam pise, ze konci v Bruselu a vraci se do Cech. Zustava uz "pouze" v pozici predsedy predstavenstva AGC Czech. Dost se tam mluvi o FK Teplice-mel by se vice venovat FK, a shanet silneho partnera. Mluví se i o prosperite AGC atd. doporucuji precist......
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.1.2017 12:52

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.1.2017 20:04

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 15.2.2017 14:59

http://www.fkteplice.cz/clanek.asp?id=P ... outez-5281
Tiskovka nepřinesla víc než rekapitulaci Koviho zápisníčků a zpravodajství. Dělat naději, že do úterka přijde nějaká zásadní posila si dělat nebudu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 16.2.2017 15:43

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.2.2017 22:16

Tiskovka? :yawning:

Dočesná? :up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Insider » 17.2.2017 6:32

Dovalilovi nerozumím.

1) Na jednu otázku odpovídá, že nejsme na druhé koleji. V další odpovědi ovšem vidí cestu v prodejích hráčů do zahraničí přes Spartu, Slavii, Plzeň. To se podle mě vylučuje.

2) Už hovoří o začátku další sezóny jakoby jaro bylo jenom formalitou. Potom říká, že jestli se brzo zachráníme, šanci dostanou odchovanci. V polovině soutěže na šestém místě si nastavit program „záchrana a potom klídek“ je zvláštní.

Tohle může jako sportovní ředitel nosit v hlavě (to je ok), ale nemůže to vykládat veřejně! Kvůli hráčům, fanouškům i sponzorům! Je to demotivující. Do kabiny to může přinést problém nakonec i s tou záchranou, jestliže evidentně tlak není kdovíjaký. Nevyjde pár zápasů, přijdou nějaká zranění a problém je tu hned.

Trochu hrdosti by to chtělo. Nebo jedním slovem: koule! Takhle klub vypadá jako parta eunuchů. Žádné dohrávání sezóny! Pět klubů nasadilo k trháku, ale my vedeme peloton a můžeme si na jaře klidně střihnout spanilou jízdu na konečně čtvrté místo. Matematicky to nereálné není. Zlín není pravidelný účastník bojů o evropské poháry. Může odpadnout jako loni. Boleslav je po léta sportovně labilní. Podle mě by to za určité konstelace šlo.

Cíl by měl znít jasně: šesté místo přinejhorším. Ono to tuším zaznělo, nicméně tady zase sportovní ředitel hovoří ve smyslu, že se jaro bude dohrávat. Že si chceme „jenom“ pojistit záchranu a potom si půjdou zakopat taky hráči širšího kádru z vlastní líhně. A vůbec! Kde přišel na to, že se odchovanci nedostanou do sestavy bez nějakých milostí za zajištěné záchrany? To zase vyznělo blbě směrem k hráčům, kterých se to týká.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 17.2.2017 9:08

"hrdost...koule"... na to kálí bílej tesák. :-) Všichni si pamatujeme ty nervy před půl rokem.
Dovalil je realista. Proč by na sebe zbytečně vyvíjel tlak. Šest a devět bodů nahoru je hodně
a směrem dolů chybí o dost míň. Kdyby odstartovali dobře /a víme že roky dozadu se to mockrát nepovedlo/, určitě se o ty vyšší příčky poperou. Aspoň chci tomu věřit :yes:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.2.2017 10:03

Záleží na tom co tady chceš sdělit. Větnej rozbor se dá udělat i jinak a útržky složit třeba takhle: Druhou polovinu sezóny začínáme od nuly a jdeme zápas od zápasu. První postupový cíl je záchrana. Pokud se povedou výsledkově zahajovací tři kola, můžeme myslet výš. Bude-li se dařit rozhodovat zápasy do 60.-75. minuty, budou dostávat příležitost mladíci.
Koule bych do oficiálních vyjádření netahal, ty by měly být znát uvnitř tribuny. Tím neříkám, že Dovalil byl na tiskovce podle mého gusta. Připadal mi krapet jinde.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 17.2.2017 10:14

Kozel píše:Záleží na tom co tady chceš sdělit. Větnej rozbor se dá udělat i jinak a útržky složit třeba takhle: Druhou polovinu sezóny začínáme od nuly a jdeme zápas od zápasu. První postupový cíl je záchrana. Pokud se povedou výsledkově zahajovací tři kola, můžeme myslet výš. Bude-li se dařit rozhodovat zápasy do 60.-75. minuty, budou dostávat příležitost mladíci.
Koule bych do oficiálních vyjádření netahal, ty by měly být znát uvnitř tribuny. Tím neříkám, že Dovalil byl na tiskovce podle mého gusta. Připadal mi krapet jinde.

na tiskovce sli temer vsechny otazky na Smejkala, na Dovalila primo ani jedna. Jsem na nej zvedavy az se jaro rozjede.
Je to realista, nebude tady neco rikat o poharech a za 3. kola budeme v sestupu.....Musi poznat muzstvo a jeho silu v ostrych zapasech.Pokud se mu povede privest zajimave hrace v lete, kdo vi treba o ty pohary muzeme hrat.Ten odstup je ted ale opravdu velky a po vstupu Cinanu 中國 do Slavie se ta spicka od nas jeste vice odtrhla minimalne co se financi tyka. Berme navic, ze Liberec i Jablonec jsou minimalne na nasi urovni a v Brne to take budou chtit tlacit nahoru.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 17.2.2017 10:44

tak :applause: ...ale to Brno zmydlit musíme ;-)
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.2.2017 19:47

Problém je, že různá média Dovalila citují různě. Když jsem četl Sport.cz (Kozlův zdejší odkaz), taky jsem se docela zhrozil a namíchl (jako Insider). Nicméně totožný rozhovor s trochu odlišnými otázkami a odpovědmi (?!) vydala také MF Dnes (iDnes.cz), kde ty nuance jsou dost důležité. Skvělá ukázka, jak mohou média manipulovat a manipulují ...

Udržet 6. místo. Anebo ho ještě vylepšit. S přehodnoceným cílem fotbalových Teplic, které by původně uspokojila i 8. příčka v ligové tabulce, souzní nový sportovní ředitel Jakub Dovalil. „Ale bodové odstupy od týmů pod námi jsou minimální, takže musíme co nejdřív udělat dostatek bodů, a ne honit záchranu na poslední chvíli,“ cítí to Dovalil jako první metu

O žádném dohrávání sezóny! Nechceme se zachraňovat v posledních kolech, nicméně záchrana samotná aktuálně ke spokojenosti nestačí. Co má říct? Blamovat se řečmi o evropských pohárech? Na velkoústá prohlášení v klubu už jeden expert je.

Rozjedou se soutěže, chystám se vrhnout na mládež. Chci ji v uvozovkách zoptimalizovat, aby nám žádný hráč neutekl.

No konečně! :yes:

S tím si dovolím spojit předpoklad, že ani hráči v juniorském věku nebudeme plýtvat a pohrdat jejich službami. Ostatně příprava tomu odpovídala.

Richter a Strada se sice vydali ještě na hostování za herním vytížením, nicméně absolvovali téměř celou přípravu (Richter) nebo úplně celou přípravu (Strada) a trenér jasně řekl, že v létě je chce zpátky. Celou přípravou s áčkem si prošli Žitný a Šilhan. V tom vidím další posun. Nevím, jestli zásluhou Dovalila či Šmejkala, nicméně je to posun vpřed.

„A aby se někdo z mládeže dostal do dospělého fotbalu. To by měl být můj cíl. Když se teď brzy povede záchrana, určitě by mohli dostat prostor odchovanci, kteří jsou tady na čekané.“

Žitný, Šilhan a někteří jejich vrstevníci. :up:

„Výhledově stále hledáme útočníka, někoho do středu zálohy a obránce.“

Správně. Sice vyloženě nehoří žádný post, nicméně výhledově by se opravdu nějaká ještě větší kvalita a jistota na tyhle posty do osy hry hodila. Předpokládám, že hledání se upne směrem k hráčům z východoevropské a balkánské oblasti. Domácí trh je přebraný a Dovalil navíc zmínil přemrštěné ceny. O těch mluvil dříve i Ščasný.

„Kdyby každý rok šel jeden náš fotbalista do zahraničí, to by bylo super. Cíl to není. Existují dvě cesty. Buď prodat hráče do nejlepších českých klubů a mít podíl z jeho případného dalšího transferu, tak jak to je u stopera Lüftnera. Anebo to udělat napřímo jako dřív u Džeka a Fenina, ale to už je zaprášené.“

Chápu to tak, že zaprášené mají být (a jsou) ty dva konkrétní přestupy. Nikoliv cesta, že bychom si netroufali prodat hráče přímo. Když ovšem situace povede k přestupu v rámci soutěže, pak při pozdějším dalším prodeji budeme chtít procenta. Dovalil zmínil až 50 %.

Já měl dosud na přestupy opor v rámci ligy jasný názor. Nicméně s přílivem například aktuálně čínských peněz se situace mění. A možná k lepšímu, protože tyhle kluby s čínskými nebo ropnými penězi nejsou neochotné vydávat přemrštěné částky. Hlavně to chce uzpůsobit výstupní klauzule a podobné únikové možnosti, abychom soudruhy podojili.

Rád bych viděl / slyšel originál toho rozhovoru. Ty přežvýkané verze vyznívají každá trochu jinak. Chci věřit a věřím, že blíže realitě je to podání iDnes.cz, takže já nemám problém s tím, co nyní Dovalil říká. Ba právě naopak!
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Insider » 18.2.2017 5:23

JirkaXXL píše:Rád bych viděl / slyšel originál toho rozhovoru. Ty přežvýkané verze vyznívají každá trochu jinak. Chci věřit a věřím, že blíže realitě je to podání iDnes.cz, takže já nemám problém s tím, co nyní Dovalil říká. Ba právě naopak!

Jo, druhá verze je hodná souhlasného pokynutí hlavou. :yes:

U té první trvám na tom, co jsem napsal. Snad tedy platí ta druhá. Jak mohou z jednoho rozhovoru vzniknout odlišné články? Rozhovor by se měl jen reprodukovat, ne? Tady však jsou některé klíčové věci významově dost posunuté. V prvním mluví Dovalil - udržovatel. Ve druhém Dovalil - budovatel. Ach ti novináři ...
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 1.3.2017 7:44

Navazu na tema z utkani s Mladou Boleslavi, protoze si myslim, ze to uz pozvolna patri sem.

Ja chapu, ze konkurenceschopny tym se buduje od obrany a teprve potom se buduje nadstavba - ofenziva, atraktivnejsi fotbal, goly. Ja ten nadstavbovy progres ale nevidim. Ani naznaky. Vidim lpeni na urputne obrane, ktera se zapas od zapasu prohlubuje, vidim zcela nesmyslne lpeni a "zabijeni" slusneho krajniho zaloznika Hory ma podhrotu, vidim nasazovani hracu v zakladu, kteri jsou z formy (Vondrasek) nebo bohorovne nekoncentrovani (Grigar). Vidim nenasazovani Nivalda, ktery po stridani s prstem v nose predcil "posilu" Hycku i (zatim) mladeho Urmu. Vrcholem nepochopeni je zminovane a opakovane stridani Filla, ktery je povetsinou tahounem ofenzivy, evidentne mu neprekazi mic a ma snahu neco dopredu vytvorit a chce dat gol.
Nejen tyto mnou zminovane neduhy jsou (i pres omilane 6.misto, ktere nic neresi a me osobne ani moc nezajima) pricinou domacich neuspesnych vysledku. Jsou dusledkem neschopnosti tvorit, davat goly a hlavne, DOMA VITEZIT a predvest fotbal, ktery by prilakal teplicke divaky alespon v poctech, ktere jsou na teplicke pomery mozne , tj. 5-6 tisic na zapas. S timhle se nemuze nikdo divit, ze chodi (a bude chodit) jen 2000 nejvernejsich... A to, ze jednou nahodne vyhraji vic nez 1:0 divaky ˚honem najedno" nezvedne z gaucu. S divakem se musi pracovat dlouhodobe. Zazemi, media, to vsechno funguje rekl bych z meho pohledu vyborne, ale tenhle fotbal bezne divaky (navstevy nad 2500 divaku) nema sanci nalakat. Smejkal a Dovalil maji moznost s tim jeste pracovat, ale u Smejkala si uz nejsem jisty, ze o to stoji. Citim tam to Radovo "ucel sveti prostredky" a "na konci sezony se ukaze, jakou ten bod bude mit cenu". Z takoveho nahledu na fotbal se mi vari krev.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 1.3.2017 9:06

NIN píše:Navazu na tema z utkani s Mladou Boleslavi, protoze si myslim, ze to uz pozvolna patri sem.

Ja chapu, ze konkurenceschopny tym se buduje od obrany a teprve potom se buduje nadstavba - ofenziva, atraktivnejsi fotbal, goly. Ja ten nadstavbovy progres ale nevidim. Ani naznaky. Vidim lpeni na urputne obrane, ktera se zapas od zapasu prohlubuje, vidim zcela nesmyslne lpeni a "zabijeni" slusneho krajniho zaloznika Hory ma podhrotu, vidim nasazovani hracu v zakladu, kteri jsou z formy (Vondrasek) nebo bohorovne nekoncentrovani (Grigar). Vidim nenasazovani Nivalda, ktery po stridani s prstem v nose predcil "posilu" Hycku i (zatim) mladeho Urmu. Vrcholem nepochopeni je zminovane a opakovane stridani Filla, ktery je povetsinou tahounem ofenzivy, evidentne mu neprekazi mic a ma snahu neco dopredu vytvorit a chce dat gol.
Nejen tyto mnou zminovane neduhy jsou (i pres omilane 6.misto, ktere nic neresi a me osobne ani moc nezajima) pricinou domacich neuspesnych vysledku. Jsou dusledkem neschopnosti tvorit, davat goly a hlavne, DOMA VITEZIT a predvest fotbal, ktery by prilakal teplicke divaky alespon v poctech, ktere jsou na teplicke pomery mozne , tj. 5-6 tisic na zapas. S timhle se nemuze nikdo divit, ze chodi (a bude chodit) jen 2000 nejvernejsich... A to, ze jednou nahodne vyhraji vic nez 1:0 divaky ˚honem najedno" nezvedne z gaucu. S divakem se musi pracovat dlouhodobe. Zazemi, media, to vsechno funguje rekl bych z meho pohledu vyborne, ale tenhle fotbal bezne divaky (navstevy nad 2500 divaku) nema sanci nalakat. Smejkal a Dovalil maji moznost s tim jeste pracovat, ale u Smejkala si uz nejsem jisty, ze o to stoji. Citim tam to Radovo "ucel sveti prostredky" a "na konci sezony se ukaze, jakou ten bod bude mit cenu". Z takoveho nahledu na fotbal se mi vari krev.

Ne že by se mi to líbilo. Nelíbí. Ale myslím, že na TAKOVÝHLE závěry je po dvou kolech ještě hodně moc brzo. A k těm hráčům. Filla mám rád, ale ve druhej půlích jeho aktivita uvadá. A jako profík by mohl ty nasraný emoce ke střídání krotit. Hora i když nehraje z kraje je pořád takovej "poplašňák" a chybí mu ten zabijáckej instinkt. Spoustu toho spálí a už mě to trochu nebaví. Nivaldo se restartoval. Hurá. Ale vloni byl darebnej až za roh, takže možná i trenér je opatrnej. A Grigar? Sejří mě. Ty minely si neodpouští v podstatě celou kariéru./Pamatujete jeho namazání na gól, když tu chytal ještě za Spartu? :giggle: / Je otázka, jestli by mu lávka pomohla. Ale pořád je lepší než Chudý. To bylo dobře vidět, když se zranil. Takže pro sebe si dávám k tomu tvýmu palci dolů ještě aspoň 2-3 kola. Uvidíme ;-)
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 1.3.2017 21:59

Ano, Šmejkal je spíše trenér typu safety first. Na druhou stranu se hráči snaží aktivně napadat soupeře už při rozehrávce a po minulé sezóně, kdy jsme se horko těžko zastavili před sestupem, beru tuhle sezonu jako docela dobrou.

Ad Fillo, ano, je to asi náš nejlepší hráč, ale popravdě kolik těch gólů dal za poslední dobu? Nehledě na to, že přes pozitivní přínos, občas balon neskutečně zadrbe, nesmyslně přihraje, vykašle se na vrácení. Pokud jeho ofenzivní přínos bude větší, tak mu to asi trenér odpustí, ale zase taková sláva to není.

Ad Hora, tak zrovna v Boleslavi přihrál skvěle na vyrovnávací gól, jeho jedovka na gólmana z úhlu taky nebyla špatná, takže zase že by se mu na tom postu nedařilo. Spíš to bude obecně o tom, jak spolupracovat s ostatními. Koncovka je pro něj ale zakletá, obzvlášť v Boleslavi, tam mohl loni vyrovnat na 4:4 a taky se nezadařilo.

Ad Nivaldo, ano, konečně se rozehrál k světu. Tak aby mu to vydrželo.

Ad Grigar nebo Vondrášek. Přes občasné chyby patří k oporám. Trenér sází na jistotu a nechce kádr míchat po každé chybě. To snad není zas taková chyba ne?

Sorry, v tabulce formy jsme momentálně čtvrtí za Slavií, Plzní a Spartou. Nechápu tu kritiku, navíc po prvních jarních zápasech, kdy se ukazuje, že až na Slávii nemá formu zatím vůbec nikdo. Ano, herně to není ofenzivní festival, ale šancí máme relativně dost, ale hráčům se nedaří je proměňovat. Totéž bylo i na podzim. Osobně bych také bral více ofenzivní pojetí, na druhou stranu léta se tu nehrál (až na půl sezony za Ščasného) výrazně ofenzivní fotbal. A i z toho nakonec nic nebylo. Beru to tak, že stejně je většina týmů v lize defenzivní a prosadit se proti nim dělá problémy i týmům s daleko lepšími hráči než máme my. To je realita... A nepomáhá ani když hrajeme na dva útočníky, což je modla některých lidí, ale spíš to nefunguje.

NINe, pust si PSG s Barcelonou a dosáhneš ofenzivního uspokojení, ale realita je taková, že většina ligy včetně nás na nějaký ofenzivní festivaly spíš nemá.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 1.3.2017 23:24

djrhedy píše:Ano, Šmejkal je spíše trenér typu safety first.

Safety first? To jsem si říkal na úvod podzimu, ale teď mi přijde, že jsem si to špatně přebral. Momentálně mi přijde, že urputná obrana je to jediné, co dokáže ordinovat (pokud se soupeř nesesype vlastním přičiněním) a ještě si přitom neodpustí personální přehmaty a vrtochy.

Ale když už začíná se safety first, potom říkám, že i Kotal dokázal mužstvo nažhavit a připravit na soupeře lépe. To je trenér safety first. Rada & spol. se do této škatulky schovávají, protože bourat je lehčí než tvořit.

djrhedy píše:NINe, pust si PSG s Barcelonou a dosáhneš ofenzivního uspokojení, ale realita je taková, že většina ligy včetně nás na nějaký ofenzivní festivaly spíš nemá.

To je demagogie a alibismus. Kádr je kvalitní na to, aby v českých ligových mezích hrál fotbal, o němž psal NIN. I s tou loňskou sezónou je to argumentace hodná politika, když to byla jedna z nejhorších prvoligových sezón v historii klubu. To je laťka nastavená hodně nízko. Tu sezónu bych bral spíš jako odstrašující než uklidňující příklad.

js64 píše:Ne že by se mi to líbilo. Nelíbí. Ale myslím, že na TAKOVÝHLE závěry je po dvou kolech ještě hodně moc brzo.

Po dvou kolech? To ano. 18 kol ale je už dost, ne? ;-)

Najelo se do podzimních kolejí - vývoj pozitivním směrem po zimní přípravě nikde, takže nevidím důvod jaro hodnotit zvlášť. A raději trenéra řešit dřív než pozdě, protože přesně právě kvůli nečinnosti loni na jaře máme toho, koho máme.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.3.2017 6:05

djrhedy píše: NINe, pust si PSG s Barcelonou a dosáhneš ofenzivního uspokojení ...

Duvod ?!? Uz jsem tady nekolikrat psal, ze me zahranicni ligy ani reprezentace nezajimaji. Me zajima jako patriota muj regionalni klub. A v nasich ceskych pomerech a podminkach to lze taky, ale je to o narocnosti vedeni, ambicich, mysleni a koncepci klubu. Teplicke "bozstvo" uvazuje podle me uplne stejne, jako Tva hloupa argumentace o cumeni na tv, viz. ty kecy vedeni o narocnosti teplickeho divaka. Biji se v prsa zazemim, sluzbami a zpracovanim medii (to umi, klobouk dolu :up: ), akorat ten fotbal (krome pulrocnich epizod Pliska a Scasneho) stoji dlouhodobe tak trochu za hovno (tim nemyslim zcela nutne nynejsi lehce vzestupny stav, oproti srackozni sezone, kdy jsme malem sestoupili).
Ostatne, sestupna tendence navstevnosti hovori za vse. To uz se tady probiralo a byla tu od Pannoniaxe i tabulka navstevnosti tusim od roku 1998.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.3.2017 6:14

Shrnuto podtrzeno, trenera nemenit, ale pritlacit, aby se doma hralo odvazneji, atraktivneji a sbiralo se doma vic bodu. Proti spodni pulce tabulky prece musi byt kua videt, ze jsme domaci ! Cas ukaze, jestli na to Smejkal ma koule a schopnosti.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 2.3.2017 8:20

NIN píše:Shrnuto podtrzeno, trenera nemenit, ale pritlacit, aby se doma hralo odvazneji, atraktivneji a sbiralo se doma vic bodu.

Ty k něčemu přitlačíš trenéra? Nebo někdo jiný z tohoto fóra?
To bych rád viděl! :-))
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 2.3.2017 8:29

Insider píše:A raději trenéra řešit dřív než pozdě, protože přesně právě kvůli nečinnosti loni na jaře máme toho, koho máme.

Ty budeš řešit trenéra? Jakou máš k tomu pravomoc?
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.3.2017 9:44

prokopecholy píše:
NIN píše:Shrnuto podtrzeno, trenera nemenit, ale pritlacit, aby se doma hralo odvazneji, atraktivneji a sbiralo se doma vic bodu.

Ty k něčemu přitlačíš trenéra? Nebo někdo jiný z tohoto fóra?
To bych rád viděl! :-))

Od toho je sportovni reditel a vedeni, chytroline. Dostal nejake zadani (podle prohlaseni vedeni pri jeho angazovani) a to by mel splnit. Atraktivni fotbal zrovna nehrajem a do Teplic si jezdi pro body kde kdo. Venku at si hrajou zandoura jak chteji, to je mi burt. Bud to do roka zmeni, nebo vymena. Tak by to melo byt. U nas se s tim moc mazli.
Karl z Liberce se s nikym nesere, pruvan v kadru maji imrvere a stejne z toho obcas vyzdimou pohary a ma tri tituly. A zhruba se stejnym rozpoctem jako Teplice.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 2.3.2017 10:10

Celej českej fotbal jde do kopru.
Srovnejte to s hokejem
Litvínov - vstupný 240 kč na sezení a asi 140 kč na stání maj tam pravidelně přes 5 000 lidí a kolikrát hrajou i víckrát než jednou za týden ale návštěvnost si drží přibližně stejnou ( takže v ceně lístku to nebude )
Taky to není žádná hitparáda tim myslim celej českej hokej v televizi z toho bolej oči ale snažej se hrát pro diváky každej zápas vyhrát - dávat goly.
Teplice - lístek 100 kč a návštěvnost kolem 2500 diváků -
PROČ
Všem stačí remíza , hrajou vysloužilci za zásluhy,nedá se na to dívat náš hráč není schopnej přihrát 2 krát po sobě a hlavně ční pravidlo neudělat chybu a i útočník musí být kvalitní obránce hlavně vzadu s nulou.Dle trenéra hráči neunáší tlak od 2500 diváků takhle mluvil na tiskovce to je přece ubohost.
Lidi nechoděj v Čechách na fotbal nikde všechno to je max. do 5 000 lidí a to už je něco to má Litvínov minimálně každý kolo.
Chce to změnu i když odborníci budou brblat
Ligový fotbalisti fotbal hrát uměj v tom problém není.
Problém je v systému
Fotbal nestojí o diváka.
Majitelé si musí sednout a udělat tlustou čáru.
Začít hrát fotbal pro diváky - hrát na vítězství - nechat hrát hráče co umí hrát s balonem v Čechách a i u nás maj takový hráči problém trenéři je nesnášej jsou nezodpovědní.
Jeho pověst je strašná - sázky,rozhodčí,vedení katastrofa.
Mám nápad zrušit remízu 0:0 v lize a dávat za to bod - naopak oba kluby bych důrazně postihl odebráním 3 bodů - v případě remízy by se kopaly pentle vítěz by bral 2 body něco podobnýho jako v hokeji.
Prostě hrát oboustraně utočnej fotbal a hlavně pro diváky - takhle se svého času domluvila Anglická liga dnes Premier league a držej se toho v Holandsku a mohl bych samozřejmě pokračovat dál.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 2.3.2017 17:03

Tomáš>>>
až na pár drobností :up:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.3.2017 23:22

Tomas píše:Tomáš>>>
až na pár drobností :up:

Přidávám se :yes:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 5.4.2017 9:35

http://www.epojisteniliga.cz/clanek/132 ... hodciho-ju
Už je to tady. Člověk by předpokládal, že se komise rozhodčích bude Julínkem zaobírat sama, jako se to letos už několikrát u evidentních prohřešků stalo. To ale nešlo o Plzeň.
Dopis předsedovi komise rozhodčích byl reakcí na absenci kauzy Julínek na pondělním zasedání komise. Přesto byl smeten ze stolu jako protest došlý pozdě.
Kdy tyhle estébácké metody zavedené Berbrem skončí?
Doufám, že se vedení, proti takovému postupu ohradí, vždyť bylo ohroženo zdraví našich hráčů způsobem, který není běžný ani v našich pralesních ligách.
To už není věc komise rozhodčích, ale bod na jednání ligového shromáždění. Pokud má být osamostatnění ligy myšleno jako očista od starých metod a výstavba důstojné a kreditibilní profesionální soutěže, jde o významné narušení pověsti 1.ligy.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 5.4.2017 9:55

no tvl :punking:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 5.4.2017 13:09

js64 píše:no tvl :punking:

Já čekal, že najdou byrokratickou výmluvu, ale zaujalo mě i něco jiného.

Stížnost se nestihla podat kvůli čekání na pondělní setkání představenstva klubu, jak citují Kovivo? Nebo se ani nemohla z logiky věci stihnout, protože reaguje až na nečinnost komise rozhodčích, jak stojí ve zveřejněném prohlášení a v jiných médiích, kde zas pro změnu citují ředitele Hynka?

Jestli platí druhá varianta, potom by větší smysl dávala stížnost na komisi rozhodčích než na sudího. Zvlášť teď, když účelově baziruje na formalitě. Lze si na ní ale vůbec někde stěžovat? To se zase budou ohánět nezavoslostí, ne?

:punking:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 5.4.2017 13:12

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kovi » 5.4.2017 15:58

JirkaXXL píše:
js64 píše:no tvl :punking:

Já čekal, že najdou byrokratickou výmluvu, ale zaujalo mě i něco jiného.

Stížnost se nestihla podat kvůli čekání na pondělní setkání představenstva klubu, jak citují Kovivo? Nebo se ani nemohla z logiky věci stihnout, protože reaguje až na nečinnost komise rozhodčích, jak stojí ve zveřejněném prohlášení a v jiných médiích, kde zas pro změnu citují ředitele Hynka?

Jestli platí druhá varianta, potom by větší smysl dávala stížnost na komisi rozhodčích než na sudího. Zvlášť teď, když účelově baziruje na formalitě. Lze si na ní ale vůbec někde stěžovat? To se zase budou ohánět nezavoslostí, ne?

:punking:

Tady je nepřesná citace Sportu, kterou si vzala od ČTK, ČTK jsem řekl, že kdybychom chtěli podávat oficiální žádost, tak nám přijde termín pondělí 12:00 šibeniční vzhledem k tomu, že to většinou probere i představenstvo. Nicméně je to tak, jak jsme to později upřesňovali, že šlo o reakci na to, že se tím komise nezabývala, což nás šokovalo.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Kozel » 11.4.2017 9:36

Včera zasedala disciplinární komise a řešila jen 23. kolo. O skandálním výkonu Julínka v Plzni ani slovo. Ticho po pěšině. Zůstane to tak zameteno a úlitbou byl netradičně umravněný Zelinka s Libercem?
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.4.2017 6:31

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 20.4.2017 6:36

ať jdou do prdele!
pardon...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 20.4.2017 6:59

js64 píše:

ať jdou do prdele!
pardon...

Tak přece si všimli, ne, že ne. :giggle:
Chtě lo by to ty poháry dotáhnout, ať to když tak stojí za to.
Do tý doby bude Rada volnej.
:-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 20.4.2017 11:16

Kozel píše: ... Do tý doby bude Rada volnej :-D

:evil: :-/
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.4.2017 21:42

Jedna paní povídala. Dokud nebude Hynek ho přes média nebude nabízet i s cenovkou (jako Filla a Horu), jsem klidný. Navíc současnou Spartu či Plzeň může vzít jenom zlatokop, který půlrok - rok trápení před vyhazovem za to stojí. Tam se nejdřív musí pročistit vedení a kádry. Teprve potom má pro ně smysl shánět trenéra, který je v obou klubech mezi kádrem a vedením jako mezi mlýnskými kameny.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 21.4.2017 6:55

NIN píše:
Kozel píše: ... Do tý doby bude Rada volnej :-D

:evil: :-/

Tak samozřejmě to byla z mojí strany přeháňka. Vždyť i Hynek v médiích řekl, že Radu už ne.
Ale stejně si říkám, jaký jsou v těch médiích hajzlové. Místo toho, aby psali, jak se Teplice zvedly a hrajou konečně zase fotbal a natáhli lidi do hledišť, tak vymejšlej, jak je rozhodit a sebrat jim trenéra hned po 8 povedených jarních kolech. Říkám si, že jsou asi sparťani v pěkným rozkladu, když se bojí o 3. fleka.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod DN15 » 5.5.2017 14:41

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/30 ... kluby.html

Tak sme si zase ublinkly do novin,a nejlepší je ten spodní odstavec,kde se člověk dozví,že liga a áčko je našemu vedení u prd... :punking:
Tomu se řiká reklama,jak nalákat lidi na statek :down:
DN15
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 5.5.2017 15:51

DN15 píše:http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/302001/sef-teplic-pelta-nemuze-vest-fotbal-dotace-mely-byt-jen-pro-loajalni-kluby.html

Tak sme si zase ublinkly do novin,a nejlepší je ten spodní odstavec,kde se člověk dozví,že liga a áčko je našemu vedení u prd... :punking:
Tomu se řiká reklama,jak nalákat lidi na statek :down:

já to teda "čtu" jinak. spíš říká, že se nebojí reakce na kritiku, protože dělají fotbal jinak.
ale říkám si, jestli tyhle "férový" rozhovory nedělají klubu medvědí službu. proč nehledají spíš podporu pro sesazení týhle špíny. tyhle výstřiky nic nezpůsobí. takový splachovací typy jako Berbr pojedou dál svojí lajnu,nám to dají výhledově sežrat a karavana táhne dál :down:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 5.5.2017 17:45

[quote="js64"říkám si, jestli tyhle "férový" rozhovory nedělají klubu medvědí službu. proč nehledají spíš podporu pro sesazení týhle špíny. tyhle výstřiky nic nezpůsobí. takový splachovací typy jako Berbr pojedou dál svojí lajnu,nám to dají výhledově sežrat a karavana táhne dál :down:[/quote]

No, samozřejmě. Jako už tolikrát. Nejspravedlivější ze spravedlivých si odjede do Bruselu a tlačit tady balón do nakloněné roviny nebude. Neříkám strkat hlavu do písku, ale vybrat si, kdy a kde bojovat. Tyhle mediální výlevy jsou akorát čárka, že se šéf AGC v ČR pohoršil nad poměry ve fotbale, do něhož tu firma fušuje. Asi si to musí splnit u šéfů nebo co ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Katka » 6.5.2017 7:30

V Teplicích zůstáváme kvůli mládeži. Kdyby se totiž jednalo jen o A-tým, tak už tam naše firma dávno není. Ale máme sociální odpovědnost v regionu a nechceme poškodit tři sta malých dětí, co k nám chodí hrát fotbal,

Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/30 ... kluby.html

Slzička mi ukápla. Vlastně dvě. Jedna za tu odzbrojující sociální uvědomělost. Druhá za naše áčko, které je výkladní skříní každého klubu. Bez něj ani ta mládež nemá smysl, protože se ti kluci (a holky) nemají ke komu upínat jako ke svým vzorům. To se potom nemůže nikdo divit, že vychováváme například sešívané srdcaře.

U toho pána platí mlčeti zlato. Buď lže (budujeme velkoklub a podobné bláboly), škodí klubu nebo kazí náladu. Už aby šel do penze tenhle hodný strýček z Bruselu. Tváří se jako hrdina, že mu nezáleží na mstě na áčku, ale jde přece i o peníze na mládež. Fotbal a politika jsou očividně jedna ruka. A kde je teď těch 300 dětí?! Aha!
Katka
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata