FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Realizační tým

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Realizační tým

Příspěvekod JirkaXXL » 1.6.2016 8:27

Kozel píše:
JirkaXXL píše:To mlčení a mlžení už není sranda. :evil:

:yes:
Čím víc ticho, tím víc Bilek. (Čekání, zda přijde laso od šejků).

Já už to pomalu beru jako (smutný) fakt, ovšem chtělo by to už dotáhnout, když už ...

Ať si to chceme přiznat nebo ne, už dost hoří načasování změn v kádru. Pokud se tedy nechávají na nového trenéra a nevezme na sebe odpovědnost třebas sportovní ředitel. To by ale zas mohlo být na překážku při rokování s novým trenérem.

Přestupní termín je dlouhý, ale znáte to. Vietnamec ve vsi má pečivo vyprodané po poledni, přestože zavírá v devět večer.

Není vůbec dobré kádr doplňovat až po začátku sezóny. Alespoň klíčové posily do základu by se měly zapojit do přípravy už od začátku. Časem budou trhy přebrané. Volní hráči už nebudou volní. Některé kluby už nebudou ochotné pouštět další hráče. Budou se hůře domlouvat testy atd.

Tímhle stylem a tempem se příchody nejspíš omezí na návraty z hostování, přesuny z juniorky a hráče, kteří byli po zúžení kádru uvolněni jinde. Máte po poslední sezóně pocit, že to stačí? Já tedy ne.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Bobík » 1.6.2016 8:45

A jednají nebo nemohou nikoho sehnat? Když tu loni odmítl prodloužit i Rada, tak bych skoro tipoval to druhé :suicide:

Aby to nezůstalo na klubových personálních zdrojích. Přerost sice (vy)padl, ale to nemusí znamenat, že žádné vnitřní nebezpečí na trenérské lavici nehrozí. Skýpala čirou náhodou nemá odpovídající licenci? Když tu mohl provizorně z pozice sportovního ředitele trénovat Nevrlý, tak co by ne. To by byl gól! :giggle:

Pekař se trenérsky teprve začíná motat kolem dospělého ligového fotbalu. Nedovedu si ho představit, jak by „klidnil hormon“ zdejším mazákům. Kdyby se dařilo, možná by to fungovalo. První problém, první potřeba zvýšit hlas a bude průser :no:

Pak už jedině, že by si Verbíř dělal licenci rychlostí plzeňských práv nebo ho dočasně někdo formálně kryl, ale obávám se, že vedoucí mužstva (= maskot lavičky) je vrchol jeho schopností. Persony z trávníku, které měly na to stát se personami i mimo něj, klub odehnal a odstřihl pupeční šňůru :down:

JirkaXXL píše:Ať si to chceme přiznat nebo ne, už dost hoří načasování změn v kádru.

Absence posil s kvalitou těch loňských letních a posledních zimních je snad spíš plus než mínus :sealed:

Fillo je výjimka potvrzující pravidlo :up:
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 1.6.2016 8:52

JirkaXXL píše:To mlčení a mlžení už není sranda. :evil:

Jinde už posilují na další sezóny a naši bossové ještě vlastně nedořešili tu poslední. „Bruselské“ vedení se vším všudy.

Když už zákonodárci chrlí jednu pitomost za druhou, nemohli by zavést nový trestný čin „týrání fanouška“ a učinit z něj trestně odpovědné především právnické osoby?!

Mě jen mrzí, že si nikdo ještě nezvykl, že my vydáváme věci až poté, co je podepsaná smlouva a to není, že teď si sedneme napíšeme cár papíru a za deset minut je hotovo, tak to nefunguje nikde, ani v bussinesu ani ve fotbale, možná u Jardy v Příbrami, tam teda asi i bez toho cáru papíru ( :suicide: ).

Současně to také není tak, že by to všichni dělali jako například jeden nejmenovaný trenér, který po cestě z jednání na klubu bere telefon a volá novinářům, že ten klub ho chce a že s nimi jedná. Korektní je, že když se dohodne, že to oznámí obě strany naráz, kdy je vše dořešeno, tak se to tak udělá. A naprosto upřímně říkám, že to je i můj požadavek, ač si myslím, že všichni víte, že chci, aby jsme prezentovali vše nejvíc, jak to jde, tak tyhle věci se prostě musí prezentovat až je to uzavřené.

Věřím, že to bude dotaženo co nejdříve.

A ještě dodatek, to že není podepsaná smlouva, neznamená, že nemůže budoucí trenér již řešit s vedením hráče, nějaké korektury v přípravě atd., takže díky za pochopení a vydržte až to papírově bude, tak to zveřejníme.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Alda » 1.6.2016 9:27

Kovi píše:.......
A ještě dodatek, to že není podepsaná smlouva, neznamená, že nemůže budoucí trenér již řešit s vedením hráče, nějaké korektury v přípravě atd., takže díky za pochopení a vydržte až to papírově bude, tak to zveřejníme.

To mi dává smysl, ať to je Bílek nebo někdo jiný.
V každém případě, že se to ještě neprovalilo, je v české kotlině spíše zázrak.
Nebo to novináře nezajímá :-( ?
Podstatné je, co čtu mezi řádky, že trenér existuje a již řeší novou sezonu. To je to, co jsme chtěli slyšet, že ano ?
A závěrem chci říci pouze : "Teplice do toho".
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 1.6.2016 9:55

Alda píše:
Kovi píše:.......

To mi dává smysl, ať to je Bílek nebo někdo jiný.
V každém případě, že se to ještě neprovalilo, je v české kotlině spíše zázrak.
Nebo to novináře nezajímá :-( ?
Podstatné je, co čtu mezi řádky, že trenér existuje a již řeší novou sezonu. To je to, co jsme chtěli slyšet, že ano ?
A závěrem chci říci pouze : "Teplice do toho".

Zázrak to asi je, ale není co provalit, když není smlouva :-)

Nicméně věřím, že v řádech dnů, možná i dříve, už to bude vše potvrzené :-)
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Kozel » 1.6.2016 10:15

Já si myslím, že i dílčí informace jsou důležité. Nedozvěděli jsme se kdy přijel předseda představenstva, kdy zasedalo představenstvo a jak proběhlo vyhodnocení sezóny. Nevěděli jsme, že hráči jsou na dovolené, odchod Slavíka si zasloužil i poděkování klubu a ne jen komentář Fandy Bílka. Pak působí dobré zprávy z mládeže a informace o modernizaci stadionu jako kamufláž.
Ta lačnost po informacích, jak pojedou Teplice dál je veliká. Jsem takovej pošuk, že když mám zapnutej počítač, lezu sem co hodinu. Při tom si kontroluju, kdo je tu se mnou a těch nepřihlášenejch návštěvníků je tu v posledních týdnech permanentně 5-15, stejně tak je vyšší i frekvence na FB, lidi shánějí informace pokoutně. To je živnou půdou pro cinismus a nedůvěru k vedení.
Myslím, že informovanost fanoušků by měla být na takové úrovni a práce vedení natolik konzistentní, aby zveřejnění osoby příštího trenéra nebylo pro fandy klíčové, v tom smyslu, že jeho znalost bude odpovědí na většinu neznámých.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.6.2016 19:57

Kovi píše:Mě jen mrzí, že si nikdo ještě nezvykl, že my vydáváme věci až poté, co je podepsaná smlouva a to není.

Chápu, nicméně na druhou stranu souhlasím s tím, co tady psal Kozel. Určitě si ještě jako řadový fanoušek byl též lačný po každém řádku s novou informací.

Nebo ne? ;-)

Kovi píše:Současně to také není tak, že by to všichni dělali jako například jeden nejmenovaný trenér, který po cestě z jednání na klubu bere telefon a volá novinářům

Jsem rád, že to tehdy nenaštvalo jenom mě coby fanouška :up:

Kovi píše:A ještě dodatek, to že není podepsaná smlouva, neznamená, že nemůže budoucí trenér již řešit s vedením hráče

Čistě teoreticky: to by potom nebylo hezké, kdybyste se nakonec nedohodli. Co chudák jiný oslovený trenér, který by se nakonec mužstva ujal? Já bych do kádru nenechal mluvit nikoho, kdo tu nemá podepsáno a nenese tudíž zodpovědnost. Na druhou stranu chápu určitou časovou tíseň, o které jsem sám psal.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 2.6.2016 14:02

Tak nakonec Zdenek Zeman
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 2.6.2016 14:32

NIN píše:Tak nakonec Zdenek Zeman

:-O Fakt?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 2.6.2016 14:36

Ten hraje na 3 utočníky a tolik jich ani nemáme :-D :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 2.6.2016 14:55

NIN píše:Tak nakonec Zdenek Zeman

Od tebe Nine bych takovy humor ani necekal ;-)
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod jardatep » 2.6.2016 16:25

Houeles Zeman,Šmejkal je to.Jsem naivní optimista,teď mě však obcháyí děs :-(
jardatep
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.6.2016 16:38

No kdyz uz to neni Zeman, tak alespon ten vtipek odtajnil trenera :-))
Naposledy upravil NIN dne 2.6.2016 16:47, celkově upraveno 1
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.6.2016 16:44

Naposledy upravil NIN dne 2.6.2016 16:52, celkově upraveno 1
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 2.6.2016 16:49

jardatep píše:Šmejkal je to.Jsem naivní optimista,teď mě však obchází děs :-(

Jardo, můžu Ti jako optimistovi sdělit jednu věc, o které jsem přesvědčen? Na trenérském postu už to může být jen lepší. :hi:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 2.6.2016 16:56

Zajímalo by mě,jakej chce hrat fotbal,přinávám,že jeho rukopis neznám.Snad bude TK.
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.6.2016 17:19

Ligu nikdy netrenoval, takze velka neznama. Nezbyva nez doufat a pockat na vysledek jeho snazeni. Nejsem si jist, jak se popasuje s nasi kabinou. Ja to resil vzdy tak, ze nejvzpurnejsi jsem pro vystrahu vyrazil.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 2.6.2016 18:25

Ok, takže kabina vyhazuje trenéra, kabina vybírá trenéra... Prej bude tmelit kabinu :suicide:

OMG, byli jsme sice periferní, ale pořád ambiciózní klub!!
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.6.2016 20:19

Příště Šedlbauer v kovbojském klobouku bude náhodně házet lasem na Benešáku :-/

Nejsem proti nové krvi, ale zde jaksi nevidím nic, co by na misce vah vyvažovalo nulové ligové zkušenosti a absenci jakýchkoliv trenérských úspěchů.

Jdeme níž a níž. Snad nestačí již jen to, že je ochotný vůbec sem jít? :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 2.6.2016 20:20

NIN píše:Ligu nikdy netrenoval, takze velka neznama. Nezbyva nez doufat a pockat na vysledek jeho snazeni. Nejsem si jist, jak se popasuje s nasi kabinou. Ja to resil vzdy tak, ze nejvzpurnejsi jsem pro vystrahu vyrazil.

Tak s tim s Tebou souhlasim- a funguje to ;-)
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Bobík » 2.6.2016 20:26

Trenérský pulec, žádné posily a ambice naplní i osmé místo :punking:

Jestli s tímhle už rovnou jdeme do ligy, je to poslední ligová sezóna :cry:
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 2.6.2016 20:29

JirkaXXL píše:Nejsem proti nové krvi, ale zde jaksi nevidím nic, co by na misce vah vyvažovalo nulové ligové zkušenosti a absenci jakýchkoliv trenérských úspěchů.

Trpišovský také přišel do Liberce z Žižkova bez sebemenších úspěchů a ligových zkušeností a za minolou sezónu přivedl Liberec do EL a byl 2x trenér měsíce :idea:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.6.2016 20:58

boss__007 píše:
JirkaXXL píše:Nejsem proti nové krvi, ale zde jaksi nevidím nic, co by na misce vah vyvažovalo nulové ligové zkušenosti a absenci jakýchkoliv trenérských úspěchů.

Trpišovský také přišel do Liberce z Žižkova bez sebemenších úspěchů a ligových zkušeností a za minolou sezónu přivedl Liberec do EL a byl 2x trenér měsíce :idea:

Jo, ale tam nějaké vyvážení bylo. Minimálně to, co dokázal hrát se Žižkovem v jeho existenční agónii, kdy hráči dřeli a dřeli, aniž by dostávali kolik měsíců výplatu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod redkaf » 2.6.2016 21:30

JirkaXXL píše:
boss__007 píše:

Jo, ale tam nějaké vyvážení bylo. Minimálně to, co dokázal hrát se Žižkovem v jeho existenční agónii, kdy hráči dřeli a dřeli, aniž by dostávali kolik měsíců výplatu.

Já bych trenéra neodsuzoval, dejme mu šanci. Dobré značky jsou rozebrané nebo mimo naše možnosti a já tu radši přivítám trenéra, který hrál se Sokolovem celkem nahoře, než Bílka (nebo nějakého ligového cestovatele).
Dejme mu šanci. Loni tu někdo říkal, že by v létě nepřiváděl posily a nechal trenéra si osahat kádr s tím, že kdyžtak se posílí v zimě. Proč to tak neudělat i teď? Navíc bych řekl, že ten tým není tak špatný, jak loni hrál. A nezapomínat, že nový trenér je ze Sokolova, tak třeba dostane konečně šanci Urma, po čemž Jirka pořád volá :giggle: Nevím, čím by se vedení zavděčilo, tenhle trenér je možná trochu risk, ale na druhou stranu loni vedení v podstatě vyslyšelo dlouhodobé přání fanoušků a jak to dopadlo. ;-)
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.6.2016 22:36

redkaf píše:Já bych trenéra neodsuzoval, dejme mu šanci. Dobré značky jsou rozebrané nebo mimo naše možnosti a já tu radši přivítám trenéra, který hrál se Sokolovem celkem nahoře, než Bílka

Když to postavíš takhle, těžko se dá nesouhlasit ;-)

Nicméně jestli je čtvrté a páté místo ve druhé lize bez kdovíjakého trenérského „krasopisu“ odrazovým můstkem do Teplic, tak jsme na tom evidentně mnohem hůř, než jsem si myslel.

redkaf píše:Loni tu někdo říkal, že by v létě nepřiváděl posily a nechal trenéra si osahat kádr s tím, že kdyžtak se posílí v zimě. Proč to tak neudělat i teď?

Třeba proto, že to loni dopadlo otřesně :suicide:

Já zastáncem této myšlenky nebyl loni a nejsem ani teď. Nemáme osvědčeného ligového střelce. Nemáme ligou ošlehaného ortodoxního pravého beka. Stoperská dvojice v libovolném složení je děravá jako cedník. Vachoušek hraje poslední sezónu a po nástupci ani vidu, ani slechu. A to ještě dost hráčů odešlo nebo odejde.

Nemůžu si pomoci, ale silně mi to teď připomíná dobu před sezónou, kdy byl dosazen Přerost a mělo dojít na tzv. stabilizaci. Kdo a koho tentokrát bude honit po rybách, aby nás vytáhl z bryndy? Moje očekávání jsou i na můj standard velmi černá, takže trenér a hráči mě mohou jedině mile překvapit.

I to je vlastně pozitivum, když se nad tím tak zamyslím :-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 2.6.2016 22:48

Jestli přijde i Nečas, tak to budou dva rovnocenní chlapi, co toho docela dost odkopali. Proč by z nich nemohli být další Suchopárek s Kozlem? Je to tak nastavený, tak proč se obouvat do nich? Odpovědnost nese Skýpala a Hynek.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 2.6.2016 23:53

Jako trenera ho neznam a tak pockam co nam ukaze.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Bobík » 3.6.2016 4:56

Kozel píše:Odpovědnost nese Skýpala a Hynek.

A že nesli odpovědnost za Vavrušku :-/

Já už mám těch experimentů a čekání na zázrak po krk. Přerost, Vavruška, Šmejkal. K nim se dá do určité míry připočítat Plíšek a Rada (ten hlavně neustálými odchody a návraty).

Samozřejmě, že někteří přicházeli za mlaskání alespoň části fanoušků (Plíšek, Vavruška), ovšem to dříve či později pominulo a nemůžeme říct, že tu určité varovné indicie u obou nebyly. A právě ty by kvalitní vedení mělo vyhodnocovat spíš než fanoušci. Vedení by se nemělo nechat obalamutit a nadchnout tak snadno, jak řadový fanoušek.

Tím se dostávám k meritu věci: trenéra (trenéry) bych vydýchal, protože vážně není moc kam sáhnout, když nemáme na to přetáhnout trenéra někomu jinému z první ligy (a jenom peníze nemyslím, nemáme toho více).

Spíš mě rozpaluje do běla, že se Šedlbauer zase ukázal jako tlučhuba, když nadhodil změny ve vedení klubu, ke kterým nedošlo. Sám už by taky mohl vyvodit osobní zodpovědnost, když se podívá na křivku sportovního vývoje za jeho působení.

Sklárna by si měla přestat hrát na fotbalové bafuňáře a raději si vlastní majetek a peníze ochránit najmutím skutečných odborníků z branže. Jestli má jako nejvyšší fotbalový guru v hierarchii klubu nadále fungovat Skýpala, nejsme na prvoligové úrovni.
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 3.6.2016 6:17

Kozel píše:Jestli přijde i Nečas, tak to budou dva rovnocenní chlapi, co toho docela dost odkopali. Proč by z nich nemohli být další Suchopárek s Kozlem? Je to tak nastavený, tak proč se obouvat do nich? Odpovědnost nese Skýpala a Hynek.

Asi tak, souhlas. Odpovědnost ale zřejmě jen formálně ...
No nic - co se trenéra týká, uvidíme: já osobně bych to s ním až tak negativně neviděl, protože jak dlouho tvrdím problém Teplic není z dlouhodobějšího hlediska v trenérovi ale v nedostatečném tlaku majitele na sportovní a "reprezentativní" výkonnost prvoligového mužstva s jasně vytyčenými plánem a cílem, a to včetně důsledně UPLATŇOVANÝMI mantinely zodpovědnosti. Politika argumentu "hrajeme ligu čímž splňujeme svůj proklamovaný závazek regionu" nikoho vlastně ani nenutí něco dokázat - naopak to přímo vybízí aby si kabina diktovala co a koho chce, vždyť však ono se to nějak ukope...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.6.2016 7:17

Bobík píše:Sklárna by si měla přestat hrát na fotbalové bafuňáře a raději si vlastní majetek a peníze ochránit najmutím skutečných odborníků z branže. Jestli má jako nejvyšší fotbalový guru v hierarchii klubu nadále fungovat Skýpala, nejsme na prvoligové úrovni.

Tak to taky cítím, bohužel. Odnikud nikam.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 3.6.2016 7:29

Bobík píše:Sklárna by si měla přestat hrát na fotbalové bafuňáře a raději si vlastní majetek a peníze ochránit najmutím skutečných odborníků z branže.

skutečné odborníky najde sklárna především tady.
Bobík, Tom a další to jsou fachmani na slovo vzatí. :-D
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 3.6.2016 8:09

Asi takhle : volali jsme po jménu nového trenéra - máme ho...
byly avizované změny ve vedení - nemáme je.....
Takže nula od nuly, vlk se nažral a koza zůstala celá a jedeme dál .....
...a kdo za to vše může nejmíň - Šmejkal - se teď objevuje ve všech příspěvcích a většinou ne v kladném smyslu....tak mu dejme obligátních 100 dnů hájení a nechme ho pracovat......
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.6.2016 8:21

Už mám titulek: Šmejkal roste jako z vody. :yes: ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.6.2016 10:00

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 3.6.2016 11:07

Z uvedeného článku:

Co byste chtěl s Teplicemi v nejvyšší soutěži dokázat?
Chtěli bychom se umístit lépe než v letošní sezoně, myslím, že tady šli poměrně dobrým směrem a společnými silami se teď chceme pokusit dostat ještě dál.
Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/daniel-smejkal-t ... fotbal_ten

No potěš - jestli minulá sezóna šla "poměrně dobrým směrem" tak jsem zvědav kam se chce dostat "ještě dál".... :giggle:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod sanborn » 3.6.2016 11:10

Zajímalo by mne jaké z jakých trenérů se vybíralo a proč volba dopadla tak jak dopadla. Moc nevěřím tomu,že tuhle bandu dokáže stmleti člověk co nemá zkušenosti s 1. ligou. Nicméně je tu naděje,že pokud to bude propadák tak bude vyměněn po 2 měsících a bude to v době,kdy ještě půjde nespadnout.
sanborn
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 3.6.2016 11:28

Fotbalista to byl vynikající v Plzni to byla obrovská hvězda já tam na Plzen chodil když postoupila do ligy rok 93-94 byl sem poblíž na vojně do Štruncových sadů přijela Slavie bylo narváno 36 000 lidí to byl hukot.
Já odmítám hledat negativa a někoho pomlouvat - je to jeho práce tak snad se mu bude dařit.
Loni sme tady všichni juchali nad Vavruškou jenom Bobík byl proti a Kozel chtěl Trpišovskýho kterej si vedl v Liberci perfektně.
Všichni víme jak to dopadlo klepali sme se skoro do posledního kola a skončili s mega ostudou.
Trenéřina je řehole ze všech stran se valí kritika je těžký to ustát.
Snad sme objevili novýho Simeoneho nebo Ranieriho fotbal není jenom o penězích Atletico a Leicester jsou toho důkazem.
Bude líp já tomu věřim - hlavně ten tým musí chtít něco dokázat.
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 3.6.2016 11:32

A jakým chcete hrát stylem?
Teplice vždycky hrály útočný fotbal, v poslední sezoně taky, ale bohužel to nepřineslo výsledky. Chceme na to navázat a hru dále rozvíjet, aby přinášela i výsledky.

Takže to, na co jsem celý rok koukal byl útočný fotbal. No potěš. Jak asi potom vypadá obranný fotbal?
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomáš » 3.6.2016 11:38

Pozor tady se jde dobrým směrem - Juniorka,dorosty šlapou - založila se ta akademie ted budeme mít novou tabuli plus novej trávník kterej byl podle profesionálů špatnej - nahnal bych je na škváru profíci.
Rozhádal se akorát A tým ale přežili jsme a jedeme dál.
Teplice do toho
Tom
Tomáš
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.6.2016 12:17

Já ten rozhovor beru jen jako zdvořilostní. Faktickou váhu bych tomu nedával a v těch frázích bych nic detailního nehledal. Počítám, že Šmejkal sem na jaře na čumendu nejezdil a s hráči se při podpisu smlouvy taky těžko viděl, když jsou na dovolený. Takže do začátku přípravy si něco zjistí a začne se klasikou, šup na váhu.
Byl bych rád, kdyby za odcházející hráče noví přišli, takže jsme na stavu -2, pokud počet hostování zůstane na stejném čísle.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.6.2016 12:20

Tomáš píše:Pozor tady se jde dobrým směrem - Juniorka,dorosty šlapou - založila se ta akademie ted budeme mít novou tabuli plus novej trávník kterej byl podle profesionálů špatnej - nahnal bych je na škváru profíci.
Rozhádal se akorát A tým ale přežili jsme a jedeme dál.
Teplice do toho
Tom

Pozor, musim souhlasit s Tomášem ! :up:

Jen si nejsem jist, zda je Smejkal schopen nakopat do prdele ty nase "hvezdy" , co neunesou kritiku nadrizenych. Me by neoponovali, slovy klasika "Oknem by som ich vyhádzal a do riti im
nakopal."
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 3.6.2016 12:30

prokopecholy píše:
Bobík píše:Sklárna by si měla přestat hrát na fotbalové bafuňáře a raději si vlastní majetek a peníze ochránit najmutím skutečných odborníků z branže.

skutečné odborníky najde sklárna především tady.
Bobík, Tom a další to jsou fachmani na slovo vzatí. :-D

Jeste bych doplnil jednou za 14 dni zde vyblivsiho se prokopechola :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.6.2016 13:59

NIN píše:Jen si nejsem jist, zda je Smejkal schopen nakopat do prdele ty nase "hvezdy" , co neunesou kritiku nadrizenych. Me by neoponovali, slovy klasika "Oknem by som ich vyhádzal a do riti im
nakopal."

Já si spíš dovedu představit, že je nakope do hader Nečas. B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 9.6.2016 12:38

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.6.2016 18:14

iDnes:Jak vážné byly vaše letošní námluvy s ligovými Teplicemi?

Hoftych:Ne tolik jako před těmi pěti lety, ještě za pana Hrdličky (bývalý šéf Teplic, který zemřel v létě 2014). Myslím si, že Teplicím strašně chybí. Zatímco s ním to jednání tehdy bylo oficiální, s nynějším sportovním ředitelem Janem Skýpalou to bylo spíš v duchu: Trenére, zajímaly by vás Teplice? Já na to, ano, zajímat mě budou vždy, ale bavíme se o tom týden poté, co jsem si podal ruku v Trnavě.

To jenom potvrzuje to, co jsem tu opakovaně psal pár dnů a týdnů nazpět. Trenéra jsme začali hledat pozdě, protože se nad Vavruškou držela nezaslouženě a neúměrně dlouho ochranná ruka. On to snad vážně měl spočítané až po Sigmě. Jestli jo, pak ten výprask bolí mě jako fanouška o dost méně.

Hoftych by se mi celkem zamlouval, ale popravdě vzpomněl jsem si na něj teprve během sledování turnaje mládežnických výběrů ve Francii (vysílal Arena Sport 1), kde vedl český tým, za který velmi dobře hrál i Petr Kodeš. U mládežnické reprezentace mi nějak Hoftych sešel z očí, sešel z mysli.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kosíno » 9.6.2016 22:34

Asi takhle, Teplicím fandím odmalička a jejich fanouškem zůstávám, ale když vidím, kam ten klub směřuje v posledních sezonách hlavně po úmrtí Františka Hrdličky, tak už to dění kolem neprožívám tak emotivně, jelikož jsem nabyl dojmu, že to nemá smysl.
Ten klub je prostě špatně řízen (znám se s někým, kdo vidí za oponu, ale určitě by si nepřál být jmenován, nicméně sám mi řekl, že to jde od desíti k pěti, že už ten klub nevedou lidé, kteří k němu mají vztah), tudíž trenér je to nejmenší a myslím, že s Vavruškou, Šmejkalem nebo Benitezem by ta nadcházející sezona vypadala dost podobně. Momentální stav věcí mě vede k tomu, že očekávám podobnou sezonu, jako byla ta uplynulá, s tím, že o budoucnost FKT mám obavy. A ne, nejsem pesimista, takhle se mi to reálně jeví.
Kosíno
Registrovaný člen

Příspěvekod geratom » 9.6.2016 22:54

To jsou štěky. Hoftycha vyhodí z Trnavy a Budějovic. Uklidí ho k 17 letým klukům a najednou je to trenér pro Teplice :no:
geratom
Registrovaný člen

Příspěvekod Bobík » 10.6.2016 6:52

geratom píše:To jsou štěky. Hoftycha vyhodí z Trnavy a Budějovic. Uklidí ho k 17 letým klukům a najednou je to trenér pro Teplice :no:

Alespoň ho už měly šanci nějaké prvoligové kluby vyhodit. A ještě mě napadá minimálně jedno plus. Seveřan z Ústí, nikoliv Pražák a Slávista! Nechtěl tu „někdo“ stavět na lidech z regionu?

Trenér pro Teplice? A na koho to má vlastně sedět? Kdokoliv, kdo moc nestojí a je snadno k mání? Vypadá to tak. Rada, Přerost, Vavruška, Šmejkal. Vždyť i ten vzývaný Ščasný byl bez angažmá a chodil rybařit, ale alespoň je to pořádný, zkušený trenér.
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 10.6.2016 7:53

Kosíno píše:Asi takhle, Teplicím fandím odmalička a jejich fanouškem zůstávám, ale když vidím, kam ten klub směřuje v posledních sezonách hlavně po úmrtí Františka Hrdličky, tak už to dění kolem neprožívám tak emotivně, jelikož jsem nabyl dojmu, že to nemá smysl.
Ten klub je prostě špatně řízen (znám se s někým, kdo vidí za oponu, ale určitě by si nepřál být jmenován, nicméně sám mi řekl, že to jde od desíti k pěti, že už ten klub nevedou lidé, kteří k němu mají vztah), tudíž trenér je to nejmenší a myslím, že s Vavruškou, Šmejkalem nebo Benitezem by ta nadcházející sezona vypadala dost podobně. Momentální stav věcí mě vede k tomu, že očekávám podobnou sezonu, jako byla ta uplynulá, s tím, že o budoucnost FKT mám obavy. A ne, nejsem pesimista, takhle se mi to reálně jeví.

Jo, jo, ono to pořekadlo o rybě, která smrdí od hlavy, má prověřený základ....kdesi jsem psala, že Vavruškův podíl na minulé sezóně je pouze částečný - to, že vedení "jen" chodí do práce a to u fotbalu nestačí, se projevuje i navenek .... Ale já jsem optimista a co nám fandům také zbývá - očekávat příští dění a doufat v poučení se ;-)
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.6.2016 10:30

Hans85 už není na Sklářích registrován, kopíruji sem jeho zajímavý příspěvek z fóra Fanklubu, protože je to po dlouhé době podle mně informace pozitivní, byť potvrzuje tezi, že Teplice sbírají lidi jinde odložené.

Náš realizační tým rozšířil nový kondiční trenér.(předchozí kondiční trenér Venca Polák byl propuštěn po nástupu trenéra Vavruškovi se slovy, že on kondičního trenéra nepotřebuje a tak šel Venca za lepším do Sparty.) Paradoxně bylo vidět, jak Vavruška sám tuto roli nezvládá zvláště na konci jara, kdy mnohým hráčům už po 70 té minutě docházeli síly a např. takový Nivaldo neměl pořádnou fyzičku až do konce ligy, což si myslím je velká škoda, protože on by mohl být rozdílovým hráčem.
Nový kondiční trenér je Tonda Čepek, který předtím dlouho dobu působil po boku trenéra Kozla, se kterým si vyzkoušel angažmá např. ve Slavii, Jablonci a naposledy v Dukle.

Takže doufám, že Tonda našim klukům vrátí pořádnou fyzičku, je vyhlášen svou zapáleností do své práce a hlavně jeho cviky jsou ojedinělé a také se snaží do té dřiny zapojit i trochu legrace, ale i je nesmlouvavý a nikomu nic neodpustí. Např. Lüftner to potřebuje jako sůl a také zmiňovaný Nivaldo potřebuje pořádně potrénovat.

Tondo ať se Ti u nás daří.
Kozel
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata