FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Realizační tým

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Realizační tým

Příspěvekod JirkaXXL » 18.7.2009 13:52

Zde můžete diskutovat o trenérech a realizačním týmu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Realizační tým

Příspěvekod kiselejxicht » 25.8.2009 10:20

misto trenera FTK se zda byt prokletym....
Kód: Vybrat vše
http://fotbal.sport.cz/fotbal/gambrinus-liga/155187-nemocny-plisek-teplice-v-poharovem-duelu-v-tel-avivu-nepovede.html
kiselejxicht
Registrovaný člen

Příspěvekod tjslovan4ever » 25.8.2009 12:53

Je ale rozdíl mezi rakovinou a zánětem vnitřního ucha. :idea:
tjslovan4ever
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.8.2009 13:19

tjslovan4ever píše:Je ale rozdíl mezi rakovinou a zánětem vnitřního ucha. :idea:

Taky bych řekl. Mimochodem, Uhrin st. tu měl zase nějaké problémy se srdcem, ne?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod tjslovan4ever » 25.8.2009 14:19

JirkaXXL píše:
tjslovan4ever píše:Je ale rozdíl mezi rakovinou a zánětem vnitřního ucha. :idea:

Taky bych řekl. Mimochodem, Uhrin st. tu měl zase nějaké problémy se srdcem, ne?

Jo, já si taky myslim, že měl ale to asi bylo dáno tou hrou co tehdy předváděli.
tjslovan4ever
Registrovaný člen

Příspěvekod kiselejxicht » 25.8.2009 20:09

to sice je... ale at je to cokoliv tak to postihuje vetsinou trenery teplic
kiselejxicht
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 26.8.2009 11:59

http://www.vertigoacademy.cz/zavrat/zav ... rniho-ucha

http://www.sanquis.cz/index.php?linkID=art531

Něco o vnitřním uchu....takže nic nepodcenit. A brzké uzdravení Plíškovi. :yes:
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 27.8.2009 0:13

kolostuj píše:http://www.vertigoacademy.cz/zavrat/zavrat/121/stavba-vnitrniho-ucha

http://www.sanquis.cz/index.php?linkID=art531

Něco o vnitřním uchu....takže nic nepodcenit. A brzké uzdravení Plíškovi. :yes:

Tak na tohle fórum možná až přílíš odbornej článek, ale rád sem si zopakoval svoje znalosti. Navíc bez další symptomatologie a výsledků vyšetření se nemůžeme ani domnívat, jakou etiologii mají uvedené problémy trenéra Plíška. Tak nezbývá než popřát brzké uzdravení :up:
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 27.8.2009 6:48

Bulina píše: článek, ale rád sem si zopakoval svoje znalosti. Navíc bez další symptomatologie a výsledků vyšetření se nemůžeme ani domnívat, jakou etiologii mají uvedené problémy trenéra Plíška. Tak nezbývá než popřát brzké uzdravení :up:

Héézkýýý... :-O
Kam jsem se to vlastně dostal? Já blbec si myslel, že na fóru o fotbale.Teď už mi tady chybí jen odborný rozbor o tvorbě hemoroidů mezi párkožrouty a členy v kotli ... :-P
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.8.2009 8:30

No páni kolegové, navrhuji dvojitý klistýr, ten stárnoucím lidem s civilizačními chorobami nemůže uškodit a zmírní vnitřní tlaky. B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 27.8.2009 13:38

Jan Janek píše:Héézkýýý...
Kam jsem se to vlastně dostal? Já blbec si myslel, že na fóru o fotbale.Teď už mi tady chybí jen odborný rozbor o tvorbě hemoroidů mezi párkožrouty a členy v kotli ...

Klid, jasně že je to fórum hlavně o fotbale, jen sme se trochu nechali unýst tou nemocí trenéra Plíška :yes: Ale tu studii s hemeroidama asi nikdo dělat nebude... :-D
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 30.8.2009 9:41

JirkaXXL píše:

JA ZA UHRINA S JEHO BETONARSKYM PAFOTBALEM TAKY
:down:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 16.9.2009 8:09

Habanec bude u Plíška na stáži, aneb je se co učit :-) http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... a-na-stazi
Paris
Registrovaný člen

Re: Hráči a kádr

Příspěvekod tom » 20.10.2009 7:34

A je to tady - Sraltani hledaj trenéra - prej Vrba,PLÍŚEK a Komnacký - už asi máme moc velkej náskok tak nás budou chtít rozhodit zevnitř - počítám že Plíškovi daj tak o 200 000 víc než má u nás a je vymalováno - Jirko - opovaž se - ani na to nemysly.
Doufám že Hrdlička svolá tiskovku a pěkně od plic pražákum řekne at na to honem rychle zapomenou že tady se v roce 2010 bude slavit titul a hotovo.
Tohle by mohl bejt zrovna ten IMPULZ pro lidi aby se vrátili na stadion a společně to těm pražákum natřeli.
Pořádně bych to rozmáznul - a dorazil bych je tim že vlastník AGC skoumá možnosti vstupu Teplic do BUNDESLIGY - podobně jako se o to snaží Celtic a Rangers - do Premier League.
Vim že je to kravina ale pražáčkum to vyrazí dech a kolínka se jim rozklepou ještě víc.

Od pražáků určitě příjde ještě 2 tah a to od manažérů - budou našim blbnout hlavy - naslibujou jim hory doly - Premier League,Śpanělsko,Bundesligu,Francii.
Výsledek bude Turecko - třeba Bursaspor - nebo Austrálie Sydney.

Nenechat se oblbnout a makat pořád stejně.Titul je náš :heart: :heart: :heart:
tom

Příspěvekod JirkaXXL » 20.10.2009 13:24

tom píše:A je to tady - Sraltani hledaj trenéra - prej Vrba,PLÍŚEK a Komnacký - už asi máme moc velkej náskok tak nás budou chtít rozhodit zevnitř - počítám že Plíškovi daj tak o 200 000 víc než má u nás a je vymalováno

Kde si to vyčetl? Ne, že by mě to ze strany Sparty překvapovalo. Pokud fakt mají o Plíška zájem, doufám, že tentokrát vedení narovná páteř a nebude tak servilní jako při odchodu Straky do Sparty nebo Rady k reprezentaci.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 20.10.2009 13:30

JirkaXXL píše:
tom píše:A je to tady - Sraltani hledaj trenéra - prej Vrba,PLÍŚEK a Komnacký - už asi máme moc velkej náskok tak nás budou chtít rozhodit zevnitř - počítám že Plíškovi daj tak o 200 000 víc než má u nás a je vymalováno

Kde si to vyčetl? Ne, že by mě to ze strany Sparty překvapovalo. Pokud fakt mají o Plíška zájem, doufám, že tentokrát vedení narovná páteř a nebude tak servilní jako při odchodu Straky do Sparty nebo Rady k reprezentaci.

Bulvární Sport alias Blesk: http://deniksport.blesk.cz/clanek/fotba ... nacky.html

Pokud se Chovancovi nepodaří Spartu nakopnout v nejbližší době, může si balit kufry. A nadobro. Návrat do funkcionářských rolí údajně nehrozí.
„Vedení klubu je připraveno na všechno. Na stole má různá řešení. Do nich spadají i jména trenérů jako Pavel Vrba (Plzeň) a Jiří Plíšek (Teplice), protože oba jsou se svými týmy v ligové tabulce poměrně vysoko,“ uvedl nejmenovaný zdroj.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Time32 » 20.10.2009 13:42

No nic, ja jsem jsem teda pěkně pomalej :-)) Dal jsem to jako úplnou novinku do jiného tématu :D Ale plně souhlasím s názorem, že by se vedení mělo nějakým způsobem probrat a něco s tím udělat... :applause:
Time32
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.10.2009 13:50

No, na každém šprochu pravdy trochu. Já bych se pomalu začal reálně obávat. Sparta dlouhodobě sabotuje úspěšné konkurenty. V minulosti si mohla dovolit nakupovat jejich hvězdy, aby jim vysedáváním na lavičce ničila kariéru. Teď začne s trenéry. Ostatně nám to už jednou udělala. Pokud skutečně Sparta projeví zájem, bude to takový test, jaké lidi tu teď máme. Test charakteru.

Černý scénář si dovedu představit tak, že Plíšek zopakuje ono obligátní "Sparta se neodmítá" a Hrdlička dodá "nebudeme nikomu bránit ve štěstí" (má to už ostatně natrénované z minulých uvolnění trenérů). Do Plíška bych to ale v reálu neřekl, takže doufám, že tento bulvární článek nás nebude moci budit ze sna o titulu :-))
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 20.10.2009 14:02

To jsou věci, zrovna jsem si říkal, že to ten Chovanec dělá dobře, že napřesrok by z těch dorostenců mohla bejt dobrá parta. Že to má koncepci spíš jak v současné Slávii. Je to strašný, když takový kluby jako Spartu nebo Slávii vedou taková jelita, který nemají dost peněz a trpělivosti, aby mohli budovat pořádný tým, ale dost ambicí, aby rozesrali celej českej fotbal. Je na čase Praze říct: Trhněte si nohou!
Snad má Plíšek dost rozumu, aby viděl, že ta doba, kdy se S+S naodmítaly, je pryč a nevymění pár měsíců v záři reflektorů za roky smysluplné práce.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 20.10.2009 14:11

Včera jsem s Jirkou Plíškem byl večer hrát hokej, na Teplickym zimáku a on se nad tim jen pousmál :idea: A dodal: Nebudu odcházet od rozdělané práce, navíc od dobře rozdělané práce ...
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Time32 » 20.10.2009 15:19

Linus7 píše:Včera jsem s Jirkou Plíškem byl večer hrát hokej, na Teplickym zimáku a on se nad tim jen pousmál :idea: A dodal: Nebudu odcházet od rozdělané práce, navíc od dobře rozdělané práce ...

Moc rád bych tomu věřil, ale všichni moc dobře víme co dokáží peníze... :-(
Time32
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 20.10.2009 17:52

Time32 píše:
Linus7 píše:Včera jsem s Jirkou Plíškem byl večer hrát hokej, na Teplickym zimáku a on se nad tim jen pousmál :idea: A dodal: Nebudu odcházet od rozdělané práce, navíc od dobře rozdělané práce ...

Moc rád bych tomu věřil, ale všichni moc dobře víme co dokáží peníze... :-(

...a já bych zase věřila svému "prvnímu dojmu" z něj - občas jsem sice jeho krokům nerozuměla a měla na něj vztek :-/ - ale asi se vše musí chvilku usadit a pak to jde...
a že to jde výborně :applause: JEN TAK DÁL A DÁL až do 30. kola :kiss:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 21.10.2009 20:21

Tady je pádná odpověď Plíška na spekulace:
http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... je-stastny
(já klidně linkovat můžu, ne? ;-) )
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 21.10.2009 20:29

Addax píše:Tady je pádná odpověď Plíška na spekulace:
http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... je-stastny

No, je to taková diplomatická odpověď ve stylu "Já neříkám tak, ani tak, ale na moje slova dojde" :-D

Addax píše:(já klidně linkovat můžu, ne? ;-) )

Linkovat na relevantní materiály tu klidně může i Ferda Mravenec, nevím, co tu řešíte :-))
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 21.10.2009 20:46

JirkaXXL píše:

Linkovat na relevantní materiály tu klidně může i Ferda Mravenec, nevím, co tu řešíte :-))

Chci, aby se to obrátilo v hjůmor a nebrali jsme se tak vážně
(JTB versus Paris v příbramském chlívku)... :handshake:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 21.10.2009 21:24

Addax píše:
JirkaXXL píše:

Chci, aby se to obrátilo v hjůmor a nebrali jsme se tak vážně
(JTB versus Paris v příbramském chlívku)... :handshake:

kluci pisalkovsky se nam trochu kousli :-))
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 21.10.2009 21:39

Kousli...no páč mě v reálu plácá po zádech a pak se mi to tu snaží veřejně "natřít". Takové lidi fakt miluju.
Paris
Registrovaný člen

Rozhovor s Plíškem

Příspěvekod Addax » 25.10.2009 12:31

Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.12.2009 2:17

Podle teletextu ČT prodloužil Plíšek smlouvu v Teplicích :applause:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 1.12.2009 9:17

JirkaXXL píše:Podle teletextu ČT prodloužil Plíšek smlouvu v Teplicích :applause:

..jo,jo - říkali to i v rádiu :yes: a to je dobře :yes: !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 1.12.2009 13:12

melda píše:
JirkaXXL píše:Podle teletextu ČT prodloužil Plíšek smlouvu v Teplicích :applause:

..jo,jo - říkali to i v rádiu :yes: a to je dobře :yes: !!!

Taková událost a není o tom ani zmíňka v TV. Ale že se ještě divím :-D
On si to zaslouží, vždyť se podívejte kam nás dostal. Jen první půlrok mu nevyšel a to to nebyla úplně jeho chyba.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 2.12.2009 9:49

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 2.12.2009 13:16

Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 2.12.2009 15:11

Chovám k panu Plíškovi velký respekt. Nejen ohledně hmatatelných výsledků, ale i díky tomu, jakou si teď zachoval noblesu a věcnost při odpovědích na leckdy stupidity a nesmyslnou zášť. :up:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 2.12.2009 16:47

Marky píše:Plíšek v pořadu na slovíčko:
http://www.ceskatelevize.cz/program/102 ... l?online=1

Platí to samé, co jsem napsal u předešlého odkazu. Tentokrát si se stupidními otázkami vystačil jeden člověk. Opět Plíšek :up:
Otázka na Psotku: Jak vidíte olomoucké jaro - doženete Teplice? Odpověď: samozřejmě!
Nezklamal...
Jinak zajímavý pořad.
Addax
Registrovaný člen

K zimní přípravě

Příspěvekod Addax » 22.1.2010 14:53

Leckdo má v představě schopností a síly mužstva primární pohled na výsledky přípravných zápasů, neúspěch v Tipsport cupu. Určitě to zamrzí i trenéry a samotné hráče, v otázce prestiže je to malá kaňka na jménu lídra ligy. Leckdo z veřejnosti to může brát tak, že byl mimořádně úspěšný podzim a tohle už je i po Olomouci pokračováním nenápadného sešupu. Někdo to tak snad i očekává, že už je to holt v Teplicích taková tradice...
Já osobně věřím tomu, že se v mimořádně těžkém jaru dokážeme o ten titul poprat, že to v našich silách a schopnostech bude. Že prostě teď jsme v takovém stádiu přípravy, kdy kluci dostávají nejvíc zabrat (doufám, že víc, než všichni ostatní v lize). Že se to proto objevilo na výsledcích zápasů. Když si vzpomenu na loňskou zimní přípravu, porovnávací výsledky (zápasů) v ní dopadly nejhůř v historii. Důležité bylo, že po jejím skončení jsme byli na jaro dobře připraveni a výsledek drilu se projevil pak v plné síle na podzim. Teď snad se to na plno projeví už i na jaře, protože přece jen jsme o něco dál, než vloni...
Takže ještě jednou - já věřím :heart:
Addax
Registrovaný člen

Re: K zimní přípravě

Příspěvekod Jabqooo » 22.1.2010 16:59

Addax píše:Leckdo má v představě schopností a síly mužstva primární pohled na výsledky přípravných zápasů, neúspěch v Tipsport cupu. Určitě to zamrzí i trenéry a samotné hráče, v otázce prestiže je to malá kaňka na jménu lídra ligy. Leckdo z veřejnosti to může brát tak, že byl mimořádně úspěšný podzim a tohle už je i po Olomouci pokračováním nenápadného sešupu. Někdo to tak snad i očekává, že už je to holt v Teplicích taková tradice...
Já osobně věřím tomu, že se v mimořádně těžkém jaru dokážeme o ten titul poprat, že to v našich silách a schopnostech bude. Že prostě teď jsme v takovém stádiu přípravy, kdy kluci dostávají nejvíc zabrat (doufám, že víc, než všichni ostatní v lize). Že se to proto objevilo na výsledcích zápasů. Když si vzpomenu na loňskou zimní přípravu, porovnávací výsledky (zápasů) v ní dopadly nejhůř v historii. Důležité bylo, že po jejím skončení jsme byli na jaro dobře připraveni a výsledek drilu se projevil pak v plné síle na podzim. Teď snad se to na plno projeví už i na jaře, protože přece jen jsme o něco dál, než vloni...
Takže ještě jednou - já věřím :heart:

Naprosto s tebou souhlasím, jelikož minulý rok jsem si říkal, že Plíškovi se nepovedl podzim, příprava také ne a já už mu pomalu nevěřil. A nakonec takové suprové Jaro. Teď se v tom všem pokračuje - bohužel i s nepovedenou přípravou. Ale jestli po něm bude zase povedené jaro, tak mi je jedno jak ta příprava dopadá. Teď se ještě výsledkově dařit nemusí, ale věřím že až začne liga, tak se dařit bude.
Také věřím :heart:
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 22.1.2010 17:59

Addax

Shrnul bych to tezce na cvicisti-lehce na bojisti.
Uz minulou sezonu se zde strhlo lamentovani nad velmi bidnou pripravou, a ja jsem psal,ze je mi jedno jak budeme hrat s Modrou v priprave, ale jak bude vypadat ligove utkani.Spatne nacasovana priprava muze znamenat bidne jaro.O to jde.Tipsport cup nikoho uz za tyden nezajima.Snad to vse klapne.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.1.2010 1:05

Dosavadní průběh zimní přípravy hodnotím zatím jako fyzickou přípravu a konkurz na nové hráče. S herní přípravou na ligu to zatím nemělo nic společného a proto není třeba vůbec plašit. :kiss:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Zakarpattya FC » 3.2.2010 16:09

Zakarpattya FC
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 3.2.2010 17:03

Honzovi Skýpalovi palec nahoru. Alespoň někdo zprostředkovává dění z Turecka. Trochu mě tam zarazilo info, že budeme hrát dva zápasy v jednom dni bezprostředně po sobě. Každý s jinou partou... Já vím, je to příprava, ale neměli bychom už v téhle posunuté fázi brát trochu vážněji výsledky zápasů a hrát s legálním áčkem? Aby se už ukázala i naše síla, jak se dokážeme postavit silnějším soupeřům? Vždyť jde tak trochu i o prestiž...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 3.2.2010 19:43

Addax píše: Každý s jinou partou... Já vím, je to příprava, ale neměli bychom už v téhle posunuté fázi brát trochu vážněji výsledky zápasů a hrát s legálním áčkem? Aby se už ukázala i naše síla, jak se dokážeme postavit silnějším soupeřům? .
nahradnici by podle me meli byt takrka na stejne urovni jako zaklad,jinak nemohou nahradit,takze kdyz vyhorej
mnohem vic nez hraci zakladu,tak bychom meli hledat lepsi nahradniky ;-) prestiz si muzem( s troskou nadsazky )udelat v lize mistru :idea: prave proti takovim souperum(v turecku) se ukaze kdo pari do zakladu,pac pochybuju,ze by to plisek mohl zjistit z tipsport cupu ;-)
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 9.2.2010 16:59

http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/8_ ... rebem.html

>>Chorvatského mistra, který navíc na ligový trůn v posledních čtyřech letech nepustil nikoho jiného jsme v prvním poločase měli doslova na lopatkách, ale neproměnili jsme ani ty nejvyloženější šance.<<

Tak doufám, že ta muška už bude při začátku jara patřičně vycentrovaná, jak se na ligového lídra s nejlepším útokem sluší!
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 25.5.2010 14:18

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 25.5.2010 14:59

JirkaXXL píše:Zdenko Frťala se vrací do Teplic :applause:

http://www.fkteplice.cz/A-tym/zpravy/25 ... tenta.html

To je dobre ze se sem takhle dostavaji byvali hraci. Doufam ze to bude pro klub plus. Snad se poucil z neuspechu a povede se mu u nas lepe, nez v Caslavi.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Dj_Buky » 17.10.2010 20:10

ackoli sem to chtel puvodne nechat u prispevku v tematu zapasu se sraltou nakonec tenhle postreh vylozim tady a prosim rekne te mi jestli sem normalni nebo to s tou oblibou naseho tymu prehanim, kdyz se mi libilo ze Plisek "dořval" 4. rozhodciho za to stridani??
Dj_Buky
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 17.10.2010 20:47

Dj_Buky píše:ackoli sem to chtel puvodne nechat u prispevku v tematu zapasu se sraltou nakonec tenhle postreh vylozim tady a prosim rekne te mi jestli sem normalni nebo to s tou oblibou naseho tymu prehanim, kdyz se mi libilo ze Plisek "dořval" 4. rozhodciho za to stridani??

Prosím Tě mohl bys mi tu situaci nějak objasnit. Já to moc nepochopil, co se tam stalo. Jenom v tu chvíli mi přišlo, že Vondrášek zdržoval a proto dostal žlutou kartu. Díky
hans85

Příspěvekod JirkaXXL » 17.10.2010 20:57

Z televize vypadalo, že si rozhodčí udělal střídání o své vlastní vůli. My ho měli připravené, ale Plíšek chtěl ještě asi počkat. Protože podle záběru na kartičky byla čísla střídajících hráčů dobře, takže nevím, kde jinde mohl nastat problém.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mára » 17.10.2010 22:10

On i Plíšek pokud se dobře pamatuju řval něco ve stylu "To já budu říkat, kdy se bude střídat, ne vy". O to ví mě mrzí ta žlutá pro Vondráška..
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 18.10.2010 7:06

A stížnost na svaz opět žádná. Je až neskutečný jak si necháme kálet na hlavu :no:
Jabqooo
Registrovaný člen

Další

Zpět na Obecnější témata