FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Příprava a přátelské zápasy

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Příprava a přátelské zápasy

Příspěvekod prokopecholy » 16.7.2016 15:13

1:1, gól z penalty.
První gól, co jsme v přípravě dostali.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 16.7.2016 15:19

2:1 Jeřábek :up2:
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 16.7.2016 17:21

Prosím o koment někoho, kdo měl možnost vidět.
Jinak ze statistik mám strach o Horu, snad nám ho nikdo neodloudí.
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Bobík » 16.7.2016 19:47

Ettiene píše:Prosím o koment někoho, kdo měl možnost vidět.
Jinak ze statistik mám strach o Horu, snad nám ho nikdo neodloudí.

Můj subjektivní pohled zkušeného laika? :-D

Zdaleka ne tak růžové, jak popisuje reportáž na klubových stránkách. Hlavně v mezihře a ofenzivní třetině hřiště docela ustrašené. Příliš respektu k soupeři ze čtvrté nejvyšší soutěže. Myslím si, že právě respekt se ukázal naším nepřítelem, protože kdyby se naši uklidnili, zpřesnili kombinaci a zakončení, mohli jsme si výsledek zajistit dříve a hrát více v klidu. Je to v kebulích.

NIN má pravdu, že se toho zase tolik nezměnilo, co se týče volby základního schématu a obsazení postů. Co také čekat, když prakticky nikdo nepřišel, hráči širšího kádru odešli a na stříbrné juniory se trenéři vybodli. Tohohle se hodně bojím. Co si hráči odnesli z minulé ostudné sezóny? Že klub vyhodí trenéra, kdežto sami hráči jsou nedotknutelní, protože není v silách klubu je nahradit?!

Opakovaně jsem si během přípravy všiml většího důrazu na defenzivu, který trenér Šmejkal ohlašoval u při svém příchodu. Dnes poprvé to ale bylo na úkor ofenzivního herního projevu. Až přijdou zápasy o body, docela se bojím, že by na lavičce klidně mohl sedět trenér Rada a nepoznali bychom rozdíl. Už to nebylo tolik uvolněné jako předešlé zápasy s ligovými soupeři.
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 16.7.2016 21:14

Tak minimálně Nivadlo užnevypadá jako Ronaldo ke konci kariéry.Pokud bude trochu držet obrana a Fillo s Potočným budou předvádět aspon 80% toho co dokážou tak v kombinaci s novym trávníkem bysme se mohli pohybovat v klidnym středu.Bude to spíš o hlavě ,protože můžem bejt třebas i v 6 kole na nule.
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 17.7.2016 6:42

napsty píše:Tak minimálně Nivadlo už nevypadá jako Ronaldo ke konci kariéry

Jj, loni po navratu se mi zdal takovej "oteklej" :-P Snad mu to nas kondicni trener dostatecne vysvetlil :-))
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.7.2016 9:25

NIN píše:
napsty píše:Tak minimálně Nivadlo už nevypadá jako Ronaldo ke konci kariéry

Jj, loni po navratu se mi zdal takovej "oteklej" :-P Snad mu to nas kondicni trener dostatecne vysvetlil :-))

To ano! Jen aby kondiční trenér nebyl tím nejfundovanějším z trenérského štábu, že by se fotbal zvrhl v atletiku. Renomé má oproti hlavnímu a asistentů bezesporu největší. Z rozhovorů se Šmejkalem na mě nedýchá nějaká představa o ofenzivní moderně. Na druhou stranu Vavruška toho nakecal a kde nic, tu nic.

Každopádně z přípravných zápasů mi nepřijde, že by se do herního projevu dostávalo něco kdovíjak specifického. Zatím výraznější rukopis nového trenéra nějak nevidím. Spíš je to taková více či méně opatrnější klasika s určitými prvky toho, co chtěl hrát Vavruška. No ale bez větší obměny kádru zase těžko čekat zázraky. Uvidíme, co soutěžní zápasy. Sebelepší příprava tlak soutěžního zápasu nenasimuluje.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 17.7.2016 21:34

Co je to zase za brekot.
Laskavě se koukni, kolikátí jsme v tabulce alltime české první ligy. Blížíme se 6.místu, což v našich podmínkách je obrovský úspěch.
Měli bychom být AGC vděčni, jinak se tu dávno kope druhá liga. Koukej se vzpamatovat a trochu vážit slova než něco napíšeš.

Bobík píše:
NIN píše:Jirko, tak sezen sponzora, nebo dej klubu penize na nakup posil. Uz jsi s tim jak kolovratek, neda se to cist. :suicide:

Pardon, ale trapná je spíš takhle tvoje irelevantní reakce. :no:

Sponzora má shánět vlastník klubu nebo obchodní ředitel, kterého dosadil. Avšak pravda je taková, že až na pár výjimek jsou kolem hřiště stále ty stejné reklamy sponzorů a inzerentů už minimálně od návratu do ligy.

Ale hlavně: nedostatek peněz je umělý problém. Klub patří gigantické nadnárodní korporaci. Z tohoto pohledu bychom měli být mezi TOP 3 nejmovitějšími kluby v lize, ale to by se vlastník musel o fotbal zajímat. Problém není nedostatek peněz.

Problém je vlastník držgrešle, kterého nezajímá fotbal.

Jinde opravdu nemají peníze. Vlastníci a sponzoři, malí regionální podnikatelé, lepí rozpočet měsíc po měsíci, ovšem jejich kluby končí v tabulce nad námi. Proč? Třeba proto, že i přes nedostatek peněz vytvářejí tlak na sportovní úspěch, protože je fotbal skutečně zajímá?
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Bobík » 17.7.2016 22:53

djrhedy píše:Co je to zase za brekot.
Laskavě se koukni, kolikátí jsme v tabulce alltime české první ligy. Blížíme se 6.místu, což v našich podmínkách je obrovský úspěch. Měli bychom být AGC vděčni, jinak se tu dávno kope druhá liga.

Sklárna v devadesátkách přišla, pomohla, ale nemůže na to konto dostat generální pardon na všechno pozdější, co bylo a bude. Navíc to tehdy vlastně ani nebylo japonské AGC. To už fotbal jenom zdědilo po koupi od Belgičanů. Fotbal je pro něj koulí na noze (tzv. společenský závazek) a podle toho to tu poslední cca dekádu vypadá.

djrhedy píše:Koukej se vzpamatovat a trochu vážit slova než něco napíšeš.

Nebo mi vyhlásíš svatou válku, když tvoje japonské božstvo nezačnu uctívat? Mentoruj si někoho jiného. Děkuji.

:hi: :-P
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 18.7.2016 6:54

Laskavě se koukni, kolikátí jsme v tabulce alltime české první ligy. Blížíme se 6.místu, což v našich podmínkách je obrovský úspěch.
Měli bychom být AGC vděčni, jinak se tu dávno kope druhá liga.

Já jsem se laskavě teda podíval :giggle:
"Blížíme se 6. místu" znamená, že reálně jsme osmí. Pokud tedy budem zaokrouhlovat o 2 místa, můžu napsat, že nám šlape na paty desátá Příbram ;-) Taky bych zkusil tou statistikou chlácholit třeba fanoušky Baníku a Olomouce (6. a 5. místo). A v neposlední řadě bych ujistil fanoušky Drnovic, že vlastně patří do ligy, protože držej 16. flek :-))
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.7.2016 7:04

Bobík píše:Sklárna v devadesátkách přišla, pomohla, ale nemůže na to konto dostat generální pardon na všechno pozdější, co bylo a bude. Navíc to tehdy vlastně ani nebylo japonské AGC. To už fotbal jenom zdědilo po koupi od Belgičanů. Fotbal je pro něj koulí na noze (tzv. společenský závazek) a podle toho to tu poslední cca dekádu vypadá.

Já bych skoro řekl, že toto vyjádření je zcestné.
Fotbal v Teplicích není pro AGC koulí na noze, protože firma ví jak ohlídat, aby jí nebyl. To, jak fotbal v Teplicích vypadá a nejen poslední dekádu, byl vždy výsledek práce, personálních kvalit konkretních lidí na Stínadlech a v neposlední řadě postavení klubu v asociaci nebo svazu. Myslím, že ty vnější české podmínky jsou daleko důležitější, než výše dotace od AGC.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.7.2016 7:06

Mambo píše:Já jsem se laskavě teda podíval :giggle:
"Blížíme se 6. místu" znamená, že reálně jsme osmí. Pokud tedy budem zaokrouhlovat o 2 místa, můžu napsat, že nám šlape na paty desátá Příbram ;-) Taky bych zkusil tou statistikou chlácholit třeba fanoušky Baníku a Olomouce (6. a 5. místo). A v neposlední řadě bych ujistil fanoušky Drnovic, že vlastně patří do ligy, protože držej 16. flek :-))

Než zaokrouhlovat, bych vymazal kluby, kde fotbal platí město. Docela by mě zajímala tabulka opravdových soukromníků.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 18.7.2016 8:53

Kozel píše:
Mambo píše:Já jsem se laskavě teda podíval :giggle:

Než zaokrouhlovat, bych vymazal kluby, kde fotbal platí město. Docela by mě zajímala tabulka opravdových soukromníků.

Jenom jsem si tu statistiku trochu ohnul, abych tu diskuzi trochu oživil:) Jinak pokud víš, kterým klubům město sype do kasičky, můžem tabulku upravit..
Pro ostatní přikládám i odkaz: http://www.synotliga.cz/historicka-tabulka.html
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.7.2016 9:04

Mambo píše:Jenom jsem si tu statistiku trochu ohnul, abych tu diskuzi trochu oživil:) Jinak pokud víš, kterým klubům město sype do kasičky, můžem tabulku upravit..
Pro ostatní přikládám i odkaz: http://www.synotliga.cz/historicka-tabulka.html

Tak Ostrava, Olomouc a Plzeň jsou v posledním období nejjasnější adept.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.7.2016 18:59

Kozel píše:Fotbal v Teplicích není pro AGC koulí na noze, protože firma ví jak ohlídat, aby jí nebyl.

Souhlasím, že pro AGC bude teplický fotbal koulí na noze jenom těžko. Alespoň ne po finanční stránce, protože když si vezmeme celý sklářský kolos, šedesát milionů korun (mínus příspěvky od sponzorů) jsou „drobné“, které lze jen stěží označit za kouli na noze.

Jestli je teplický fotbal koulí na noze, potom spíše z důvodu, že ho vůbec musí více či méně řešit a zlobit se s ním.

Kozel píše:To, jak fotbal v Teplicích vypadá a nejen poslední dekádu, byl vždy výsledek práce, personálních kvalit konkretních lidí na Stínadlech a v neposlední řadě postavení klubu v asociaci nebo svazu.

Ano, ale AGC je majoritní akcionář, který rozhoduje o personáliích. Já sklárně nevyčítám ani tak nedostatek peněz jako malý důraz na lidské zdroje a jejich výkony v efektivitě využití přitékajících peněz a získávání dalších. V tom se podle mě projevuje onen tady často skloňovaný nezájem o fotbal resp. fotbalový klub, do něhož přitom strkají svoje peníze.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 18.7.2016 19:08

Ostrava i Olomouc hrají druhou ligu, čili to šesté místo je po další sezoně docela reálné. Tak jsem to myslel a nic jsem nezaokrouhloval. ;-) Ostrava i Olomouc jsou bez většího sponzora a vidíme, kam to vedlo. Nechlácholím se, prostě patříme k ligovému nadprůměru. V podmínkách 50tis. města je to úspěch. Pokud to nevidíte, není o čem se bavit.

Mambo píše:
Měli bychom být AGC vděčni, jinak se tu dávno kope druhá liga.

Já jsem se laskavě teda podíval :giggle:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 18.7.2016 20:22

Bobík píše:
Sklárna v devadesátkách přišla, pomohla, ale nemůže na to konto dostat generální pardon na všechno pozdější, co bylo a bude. Navíc to tehdy vlastně ani nebylo japonské AGC. To už fotbal jenom zdědilo po koupi od Belgičanů. Fotbal je pro něj koulí na noze (tzv. společenský závazek) a podle toho to tu poslední cca dekádu vypadá.

Nebo mi vyhlásíš svatou válku, když tvoje japonské božstvo nezačnu uctívat? Mentoruj si někoho jiného. Děkuji.

:hi: :-P

Tak nepiš takový nesmysly a žádný džihád nebude.
Klub vedl od znovupřevzetí sklárnou stejný člověk až donedávna, při úspěších i neúspěších. Už za něj se Teplice zachraňovaly, takže házet to na sklárnu je sice pěkné, ale v podstatě spíše mimo. Ano, sklárna by měla více tlačit na vedení klubu, to je pravda a tady zaslouží kritiku. Ale to je asi tak vše a označovat ho za držgrešli je docela slušnej úlet, když dle mýho skromnýho odhadu dal majitel do teplickýho fotbalu možná dost přes půl miliardy za těch 20 let! Takže sorry.

Ostatně pokud se to vlastník rozhodne zabalit, tak se časem do té druhé ligy dostaneme a můžeme v klidu skončit jako Budějice, Hradec. Tzn. občas první liga a většinou druhá liga.
Jinak s koncem Hrdličky skončily časy, kdy nám rozhodčí neškodili. Teď nám škodí celkem záměrně a ve vyrovnané lize je to prostě hned vidět, jak už tu někdo zmínil. Třeba Plzeň by bez zákulisí a Vrby nebyla tam, kde je. Dalo se čekat, že pohrdličkovská doba bude těžká, protože obměna lidí a mocenské boje mohou klub na čas oslabit.

Mimochodem nemusíš uctívat vůbec nic, stačí přirozená úcta a trochu soudnosti. Zatím spíš cejtím, že nevděk světem vládne a těžkou ztrátu soudnosti. Stejný reklamy až na vyjímky jako v roce 1997? :-D Proboha, ukažte mu někdo fotky ze stadionu z roku 1997 (nebo si najdi na netu videa z tý doby) a pak se laskavě zajdi podívat o víkendu na stadion při DOD, ať se tu příště neztrapňuješ takovýma blábolama. To ani nelze jinak nazvat. :down:

A ještě mi prosím řekni, které kluby s menšími rozpočty končí pravidelně, zdůrazňuji pravidelně!, nad námi? Ano, někdy se to stane, ale to se stane i v Premier League. Předloni jsme byli pátí, loni sedmí a ano letos se to nepovedlo a byli jsme dvanáctí. Nic proti kritice, ale jenom hloupě nadávat a psát polopravdy a pak se cejtit uraženej, že tě mentoruju? Až budeš psát normálně, tak neřeknu ani popel, ale tohle bylo dost přes čáru v každým odstavci. :hi:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.7.2016 21:07

Jeden má černé brýle jako Stevie Wonder. Druhý růžové jako Katie Perry, ovšem asertivita nechybí ani jednomu. No, hlavně, že tu nechcípl pes. Je vidět, že liga už je blízko.

djrhedy píše:Ano, sklárna by měla více tlačit na vedení klubu, to je pravda a tady zaslouží kritiku.

To bych s dovolením vypíchl, aby to nezapadlo. A dodám, že nejde jenom o vytváření tlaku, ale teď předně o obsazení pozic lidmi, na které má vůbec smysl tlačit.

Schopný sportovní ředitel by byl největší posilou jakou si nyní můžeme přát. To se snad shodneme všichni, ne? ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jan Janek » 18.7.2016 21:32

JirkaXXL píše:Schopný sportovní ředitel by byl největší posilou jakou si nyní můžeme přát. To se snad shodneme všichni, ne? ;-)

Já ne, já se neshodnu. Ne že by to nepotěšilo ale za mnohem důležitější považuji roli platícího majitele, který se bude chtít konečně i - jednou za čas - sportovně zviditelnit "nad rámec oblastního společenského závazku".Pokud něco takového v Teplicích nebude, o souznění atraktivního fotbalu spolu se solidními výsledky si můžeme nechat jen zdát, i za pomoci potenciálně schopného sporťáka( a trenéra) jak řemen.
A teď nevím jestli si stěžuji nebo se chlubím ale furt tak-nějak ještě v něco dobrého věřím...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 18.7.2016 22:01

JirkaXXL píše:Ano, ale AGC je majoritní akcionář, který rozhoduje o personáliích. Já sklárně nevyčítám ani tak nedostatek peněz jako malý důraz na lidské zdroje a jejich výkony v efektivitě využití přitékajících peněz a získávání dalších. V tom se podle mě projevuje onen tady často skloňovaný nezájem o fotbal resp. fotbalový klub, do něhož přitom strkají svoje peníze.
---
Schopný sportovní ředitel by byl největší posilou jakou si nyní můžeme přát.

Jan Janek píše:...za mnohem důležitější považuji roli platícího majitele, který se bude chtít konečně i - jednou za čas - sportovně zviditelnit "nad rámec oblastního společenského závazku".Pokud něco takového v Teplicích nebude, o souznění atraktivního fotbalu spolu se solidními výsledky si můžeme nechat jen zdát, i za pomoci potenciálně schopného sporťáka( a trenéra) jak řemen.
A teď nevím jestli si stěžuji nebo se chlubím ale furt tak-nějak ještě v něco dobrého věřím...

Ono to není postavené zda jedno nebo druhé. Ono je nutné oboje troje, ale musí se to rodit postupně. Nejdřív Šedlbauer s myšlením Popoviče, kterej si místo Hynka najde novýho Hrdličku, potom ten sporťák s trenérem a pak se do toho budou moct teprve nasypat prachy.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.7.2016 22:15

Kozel píše:
JirkaXXL píše:Ano, ale AGC je majoritní akcionář, který rozhoduje o personáliích. Já sklárně nevyčítám ani tak nedostatek peněz jako malý důraz na lidské zdroje a jejich výkony v efektivitě využití přitékajících peněz a získávání dalších. V tom se podle mě projevuje onen tady často skloňovaný nezájem o fotbal resp. fotbalový klub, do něhož přitom strkají svoje peníze.
---
Schopný sportovní ředitel by byl největší posilou jakou si nyní můžeme přát.

Jan Janek píše:...za mnohem důležitější považuji roli platícího majitele, který se bude chtít konečně i - jednou za čas - sportovně zviditelnit "nad rámec oblastního společenského závazku".Pokud něco takového v Teplicích nebude, o souznění atraktivního fotbalu spolu se solidními výsledky si můžeme nechat jen zdát, i za pomoci potenciálně schopného sporťáka( a trenéra) jak řemen.

Ono to není postavené zda jedno nebo druhé. Ono je nutné oboje troje, ale musí se to rodit postupně. Nejdřív Šedlbauer s myšlením Popoviče, kterej si místo Hynka najde novýho Hrdličku, potom ten sporťák s trenérem a pak se do toho budou moct teprve nasypat prachy.

Hezká pohádka na dobrou noc, ale což ... :yes: :up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod melda » 19.7.2016 8:02

Čtu to až teď, ale trocha optimismu není na škodu nikdy .... ;-)
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 19.7.2016 10:19

melda píše:Čtu to až teď, ale trocha optimismu není na škodu nikdy .... ;-)

Fotbal je sport pro diváky - nepoučitelné optimisty, chce se mi říct úchylné optimisty jako jsou sázkaři. Vidět vyhrát Teplice ligu, to je jako vyhrát jackpot v Euromilionech.
:-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 20.7.2016 12:11

Kozel píše:

Fotbal je sport pro diváky - nepoučitelné optimisty, chce se mi říct úchylné optimisty jako jsou sázkaři. Vidět vyhrát Teplice ligu, to je jako vyhrát jackpot v Euromilionech.

Myslíte vy dva tohle, jako čirá esence úchylného optimismu? :-P
mistři.jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 20.7.2016 12:36

Addax píše:
Kozel píše:

Myslíte vy dva tohle, jako čirá esence úchylného optimismu? :-P
mistři.jpg

Ještě namaluj v Jateční kruhák s odbočkou do skály pod stadionem. A prosimich, na střeše ohněsrojnou lávku pro odpalování petard a ohněpádů.
:up2:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 20.7.2016 18:35

:yes: :giggle: ;-) ....jak jsme starší a máme ty zkušenosti :idea: a nebo že by nedejbože to bylo první varování před senilitou ? Ba ne, jsme jen v tom létě trochu víc natěšení a v klidu, však ta naše žlutomodrá :heart: ještě dostanou zabrat .... B-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 20.7.2016 22:23

melda píše:...však ta naše žlutomodrá :heart: ještě dostanou zabrat .... B-)

Asi to budeme muset brát jako Hynek na tiskovce: "Já to moc neřeším..." :giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 21.7.2016 3:26

Kozel píše:
melda píše:...však ta naše žlutomodrá :heart: ještě dostanou zabrat .... B-)

Asi to budeme muset brát jako Hynek na tiskovce: "Já to moc neřeším..." :giggle:

To by si měl dát na vizitky :-P
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 22.7.2016 22:29

Generálka se povedla. Další čisté konto, tři vstřelen branky, herně slušné. Jen aby to nepřineslo přílišný klid, protože kvalita soupeře sehrála velkou úlohu. V lize čekají mnohem silnější a tvrdší soupeři.

Někteří věci ze sestavy mi samozřejmě nejdou pod nos. To je ovšem kolorit. Není trenéra, který by se zavděčil všem fanouškům (natož mě - uznávám sebekriticky). Jen doufám, že hráči, kteří mi dnes na hřišti chyběli, jsou pouze zdravotně indisponováni. Fillo, Zurab, Dressler. Všechny tři bych rád viděl v základu, pokud budou zdraví a forma nebude vyloženě tragická.

Nechápu, že se Hrubý takhle rychle zabydlel v základu. Mě se prostě nezdá, že by výkonem a přínosem převyšoval kmenové hráče, které máme na lavičce. To střídání Hrubý - Kodeš bylo takové až tragikomické. Sešívaná kukačka odchází, aby si na pár minut zahrál roky piplaný kmenový hráč, reprezentant ČR U20.

PS: Urma v záloze?! No, lepší než na lavičce a dopředu to evidentně též umí. Budiž ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 23.7.2016 5:31

JirkaXXL píše:Generálka se povedla. Další čisté konto, tři vstřelen branky, herně slušné. Jen aby to nepřineslo přílišný klid, protože kvalita soupeře sehrála velkou úlohu. V lize čekají mnohem silnější a tvrdší soupeři.

Někteří věci ze sestavy mi samozřejmě nejdou pod nos. To je ovšem kolorit. Není trenéra, který by se zavděčil všem fanouškům (natož mě - uznávám sebekriticky). Jen doufám, že hráči, kteří mi dnes na hřišti chyběli, jsou pouze zdravotně indisponováni. Fillo, Zurab, Dressler. Všechny tři bych rád viděl v základu, pokud budou zdraví a forma nebude vyloženě tragická.

Nechápu, že se Hrubý takhle rychle zabydlel v základu. Mě se prostě nezdá, že by výkonem a přínosem převyšoval kmenové hráče, které máme na lavičce. To střídání Hrubý - Kodeš bylo takové až tragikomické. Sešívaná kukačka odchází, aby si na pár minut zahrál roky piplaný kmenový hráč, reprezentant ČR U20.

PS: Urma v záloze?! No, lepší než na lavičce a dopředu to evidentně též umí. Budiž ;-)

Ano generalka se povedla vysledkove. Ale herne mi prijde, ze to nebylo ono. Ale snad to bylo tim vedrem.
Cervenka ma dobre nabehy za obranu, takze by jsme konecne zase mohli mit brejkoveho hrace. Na Hrubym zatim nevim co kdo vidi, ale ja si behem vcerejsiho zapasu nevsiml niceho, cim by ostatni prevysoval. No uvidime v dalsich zapasech. No byla to jen generalka, uvidime co se stane na Dukle.
Jo a Fillio nenastoupil ze zdravotnich duvodu, jinak na tribune byl.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.7.2016 7:23

Jabqooo píše:Ano generalka se povedla vysledkove. Ale herne mi prijde, ze to nebylo ono.

Herně nečekám zázraky. Šmejkal i Šedlbauer se vyjádřili dost jasně. Kdyby to byl soutěžní zápas: koukat se na to dalo, tři body zůstaly doma, třikrát jsme si zařvali gól a žádný nedostali. To je furt posun.

Nicméně stejně si myslím, že sestava se bude muset doladit. Se jmény bych se opakoval, takže se omezím na konstatování, že 4-1-4-1 mi nepřijde jako nejšťastnější rozestavení. Podle mě nám tam nepasuje trojúhelník ve středu zálohy. Jestli trenér trvá na pěti záložnících, potom 4-2-3-1.

O 4-4-2 či 3-5-2 si už asi musím nechat jenom zdát :cry:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 23.7.2016 17:22

Napadlo někoho vůbec, že po přípravě (ač s ne moc silnými soupeři) budeme mít na kontě obdržených branek jedinou z penalty? Jirka furt hrozí zdviženým prstíčkem, ale já říkám, že kdybych vám něco takovýho řek před přípravou, tak se budete smát, obzvlášť po trapném výkonu obrany v Olomouci.

Fillo asi nehrál taky proto, že za týden hrát nebude kvůli trestu za toho dobytka Frýdků. Ten mimochodem prokázal svoji prasáckost i proti Fenerbahce při přátelském utkaní. Doufám, že mu v lize budou rozhodčí měřit jako Ljevovi, to bude zase Ščasný brečet.

Jinak když už jsme u Zdeňka, tak ty teorie o tom, že by byl dobrý sportovní manažer vycházejí proboha z čeho. Ve Spartě sice uspěl v pohárech, ale titul mu jaksi uniká a loni dost ostudným koncem, kdy ve svý hamižnosti po zisku českýho poháru v podstatě obětoval ligu. A konec už nezvládal ani psychicky. Sice přivedl do TP Litsingiho, ale ten už za něj šel těžce do kopru stejně jako výkon celýho mužstva, který byl velice podobný tomu, co ke konci předváděl Vavruška.

Mimochodem z loňské juniorky se do áčka probojoval Michal Bílek a pokud by neměl zdravotní problémy, tak by tam byl i Chukwuma. Takže příště doporučuji si lépe prohlédnout fotky z focení A mužstva :-P Čím delší je pauza, tím Jirko fakt víc vaříš z vody ;-) Zkus někdy přestat přehnaně spekulovat a trochu víc se těšit na to, co přijde ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.7.2016 17:52

Neviděl jsem žádný z přípravných zápasů, takže se mohu seknout. Vidím to tak, že trenér Šmejkal je žákem Koubkovým. Proto pro mně bude zajímavé srovnávat Teplice s Bohemians. O co je Koubek zkušenějším trenérem, o to máme lepší kádr. Hra obou mužstev by měla vypadat dost podobně. Zajištěná obrana a hladovost ofenzivy projevující se větším využívání šancí, kterých nebude tolik.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.7.2016 18:39

djrhedy píše:Jirka furt hrozí zdviženým prstíčkem [...] Takže příště doporučuji si lépe prohlédnout fotky z focení A mužstva :-P Čím delší je pauza, tím Jirko fakt víc vaříš z vody ;-) Zkus někdy přestat přehnaně spekulovat a trochu víc se těšit na to, co přijde ;-)

No, jestli stavíš na týmové fotce, potom to nejsem já, kdo tady vaří z vody :hi:

Jen si vzpomeň na tu loňskou letní nebo naposled tu zimní, kdo všechno na ní byl a jak pak (ne)hrál. Chukwuma se do juniorky spíš propadl, takže toho bych snad ani nepočítal. Jedině snad tedy Bílek, což mi přijde stejně hodně málo. Navíc dopsat někoho na soupisku a vyfotit ho ještě není reálný posun do A mužstva. Tím jsou ligové starty.

Kozel píše:Neviděl jsem žádný z přípravných zápasů, takže se mohu seknout. Vidím to tak, že trenér Šmejkal je žákem Koubkovým. Proto pro mně bude zajímavé srovnávat Teplice s Bohemians. O co je Koubek zkušenějším trenérem, o to máme lepší kádr. Hra obou mužstev by měla vypadat dost podobně. Zajištěná obrana a hladovost ofenzivy projevující se větším využívání šancí, kterých nebude tolik.

Asi tak by měl vypadat ideální scénář, který se tu rýsuje :yes:

Na druhou stranu Koubek je přesně ten typ cestovatele mezi kluby, kterého obvykle vypudí kabina. Po loňském děním jsem zvědavý, jestli Šmejkal v tomhle ohledu Koubka předčí, ergo dokáže efektivně využít svoje vůdcovské schopnosti a zkušenosti z dob, kdy relativně nedávno býval uznávaným hráčem ...

... protože personálně se kabina nevyvětrala, po čemž jste tu někteří volali resp. dokonce to brali jako samozřejmost a nezbytnost. Jedině, že by paní uklízečka nechala po dobu dovolené otevřené dveře. Větší průvan si nemůžeme dovolit. To je realita. Jestli je tedy v kabině něco nezdravého (neříkám tak ani tak), nezbývá než přitáhnout opratě, nahodit ostruhy a oprášit bičík, protože nové koníčky trenér nedostane.

:giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Insider » 28.7.2016 16:42

Příprava výsledkově výborná. Herně už to taková sláva nebyla (na to, že kádr se prakticky nezměnil, takže na nesehranost to nikdo hodit nemůže). Ligové jaro sice bylo o poznání horší, ale to bych nebral jako měřítko, kterým by se dalo cokoliv omlouvat. To totiž nebyly výkony hodné první ligy.

Jsem rád, že trenér nadšení z přípravy hodně krotí směrem k hráčům, fandům i médiím. A taky mě potěšil, že zcela upřímně na sobotní besedě přiznal, že chyběla (už pokolikáté) konfrontace s týmem, který je o nějaký level výše. Takové „nastavení zrcadla“ nikdy neuškodí, aby si hráči sami vyzkoušeli, že vážně nejsou mistři světa.

Štve mě, když vidím soupeře zvučných jmen a/nebo z kvalitních soutěží, které si vyjednaly některé jiné prvoligové a dokonce druholigové týmy. O pohárových zástupcích nemluvím, ty si samozřejmě nastavily přípravu s jinými prioritami a finančními vyhlídkami.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod meteleskublesku » 11.11.2016 13:48

meteleskublesku

Příspěvekod melda » 11.11.2016 14:16

meteleskublesku píše:to asi nebyl boj o základ... :no:
http://www.fkteplice.cz/clanek.asp?id=F ... esden-5035

No, ještě že jsem nechtěla využít volného dne ;-) , ba ne chtěla, ale teď jsem ráda, že jsme nejeli ..podle popisu marnost nad marnost, ach jo :cry:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 12.11.2016 7:47

melda píše:
meteleskublesku píše:to asi nebyl boj o základ... :no:
http://www.fkteplice.cz/clanek.asp?id=F ... esden-5035

No, ještě že jsem nechtěla využít volného dne ;-) , ba ne chtěla, ale teď jsem ráda, že jsme nejeli ..podle popisu marnost nad marnost, ach jo :cry:

Já alespoň kvituji, že nastoupil Svoboda (doufám, že je to Jan?). Už dlouho toho kluka sleduji na futsale za ,,náš" tým Morgan Commanda a párkrát jsem ho viděl i za mládežnické kategorie a je to neskutečný dříč, bojovník, umí přihrát, nebojí se jít do souboje, umí strhnout vše na sebe a nedělá mu problém ani střela! A jeho fyzičku bych chtěl mít, ten kluk snad za celej zápas ani jednou nevystřídá v tom futsale :-) Třeba to jednou bude příslib do budoucna, kdo ví :idea:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.11.2016 10:03

Pro mladý to bylo užitečný, že se hrálo nahoru, dolů, škoda nevyužitých šancí, psychika dělá hodně. 3:4 nebo 3:5 by tomu zápasu (podle referátu) asi slušelo líp. Otázkou je pro mně výkon ligoušů, ti by takovou nakládačku neměli dopustit.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.11.2016 18:57

Kozel píše:Otázkou je pro mně výkon ligoušů, ti by takovou nakládačku neměli dopustit.

Pro mě je zase otázkou, nakolik se sestava Dynama podobala jeho optimální sestavě. Jestli byla takhle divoce namixovaná jako ta naše, no potěš. Hlavně s ohledem na výkony hráčů, se kterými se počítá nebo přinejmenším počítalo na ligu, jak píšeš.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 7.12.2016 22:21

Plán zimní přípravy:

3. ledna – zahájení přípravy
4. ledna - testy na FTVS Univerzity Karlovy v Praze
7. ledna - přátelské utkání s FK Litoměřicko
9. až 14. ledna - kondiční soustředění (Písek)
11. ledna - přátelské utkání s FC Písek
18. ledna - přátelské utkání s FK Viktoria Žižkov
21. ledna - přátelské utkání s AC Sparta Praha
28. ledna až 6. února - herní soustředění (Agia Napa, Kypr)
11. února - přátelské utkání s SK Dynamo České Budějovice

Vidím, že peníze na zájezd za pořádnou přírodní trávou jsou. To je dobře! Hlavně tedy vyrazit na Kypr už s posilami, aby se mužstvo sehrálo, když se platí cesta za fotbalovějšími podmínkami.

Budějovice se jeví jako dobrý soupeř na generálku, když začínáme proti Brnu. Litoměřicko a Písek na rozehřání resp. během kondiční přípravy se dají pochopit. Kvalitativně a logisticky docela dobré volby na dané fáze přípravy.

U Sparty vidím otazník vzhledem k marodce, ale po posledním ligovém zápase ne až tak moc velký. Navíc dost nynějších hráčů hraje o flek po uzdravení marodů, takže vlastně asi též dobrá zkouška.

Jen ten Žižkov mi tam již nějak nesedí. V ideálním případě bych radši viděl nějaký „frontšaft“ třeba někde na půl cesty za hranicemi. I nižší německé soutěže nabízejí kvalitní týmy na otestování možností, jestliže bychom se snad opovážili zaútočit na pohárové příčky (tzn. porážet pohárové aspiranty vzhledem k losu na jejich hřištích).

Uvidíme, co za soupeře vyzveme na kyperském herním soustředění. Snad budou kvalitní.

BTW: testy na FTVS UK v Praze? Ne UJEP? Souvisí to nějak s loňskou kritikou důkladností testů od kondičního trenéra? A co vůbec poměrně velkolepě představená spolupráce dosud přinesla? Běží ještě vůbec?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Insider » 13.12.2016 20:45

JirkaXXL píše:Uvidíme, co za soupeře vyzveme na kyperském herním soustředění. Snad budou kvalitní.

Ucházející :up:

Wisła Płock (Polsko), Újpest FC (Maďarsko), PFK Levski Sofia (Bulharsko).

JirkaXXL píše:BTW: testy na FTVS UK v Praze? Ne UJEP? Souvisí to nějak s loňskou kritikou důkladností testů od kondičního trenéra? A co vůbec poměrně velkolepě představená spolupráce dosud přinesla? Běží ještě vůbec?

Nevím, ale asi bych se nedivil, kdyby bublina splaskla. Skýpala to prezentoval tak, že vlastně nebylo jasné, co z té spolupráce má vzejít. Spousta vzletných prázdných frází. Už k tomu chyběla jenom šikézní prezentace v PowerPointu. Prostě manažer potřebuje vykázat činnost. Další příklady? Jenom namátkou?

V Teplicích je budoucnost. Spolupráce s SG Dynamo Dresden. A nejnověji jakési rozšiřování na německý trh, pro které dokonce přibyl další bafuňář. Nevím, co je tím vlastně míněno. Jestli ovšem myslí na přeshraniční reklamní partnery, vidím to dost nereálně. Reklamní rozpočty jsou od recese pořád napnuté a efektivnější budou bannery tady v lokální německé soutěži než na teplickém stadionu.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.12.2016 21:18

Insider píše:
JirkaXXL píše:Uvidíme, co za soupeře vyzveme na kyperském herním soustředění. Snad budou kvalitní.

Ucházející :up:

Wisła Płock (Polsko), Újpest FC (Maďarsko), PFK Levski Sofia (Bulharsko).

Jak se dívám na jejich umístění v soutěžích, měli by to být soupeří tak akorát. :up:

Po letech vypadají přáteláky vč. generálky celkem rozumně naplánované. :applause:

Hlavně s příchody / odchody neotálet, aby si to jakžtakž nesedlo někdy v 25. kole. :idea:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod boss__007 » 11.1.2017 19:50

Plichta s Pískem 4:4? To jako vážně? :suicide:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 11.1.2017 22:32

PÍSEK - TEPLICE 4:4 (2:2) :no:

Z fkteplice.cz:

... trenér Daniel Šmejkal chtěl dát prostor celý devadesát minut testovaným Ostojičovi s Baranovem.

Jsem velmi nespokojený s naší obrannou hrou, protože jsme zápas odehráli směrem dozadu hodně nezodpovědně, a proto skončil 4:4. Na druhou stranu jsem rád, že se nikomu nic nestalo," hodnotil duel trenér Daniel Šmejkal.

Pokud myslel trenér vážně obranu, nikoliv obrannou činnost (defenzivu), potom to vypadá na hodně krátké testování nových stoperů.

Překvapil mě Nivaldo v sestavě. Nějaký obrat? Nebo jenom do počtu jako v létě Táborský?
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 12.1.2017 9:31

boss__007 píše:Plichta s Pískem 4:4? To jako vážně? :suicide:

Je zbytečný dělat z prvního přípravnýho zápasu nějaký hlubší závěry;) Výsledek je sice divokej, ale hráči do toho šli z plný zátěže, stopeři se znaj asi 2 dny a podobně...
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 12.1.2017 19:40

Mambo píše:

Je zbytečný dělat z prvního přípravnýho zápasu nějaký hlubší závěry;) Výsledek je sice divokej, ale hráči do toho šli z plný zátěže, stopeři se znaj asi 2 dny a podobně...

Bavíme se o týmu, kterej je 14. ve třetí lize! Tady neexistuje žádná výmluva na cokoliv :punking:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.1.2017 21:24

boss__007 píše:
Mambo píše:

Bavíme se o týmu, kterej je 14. ve třetí lize! Tady neexistuje žádná výmluva na cokoliv :punking:

Však taky trenér žádnou nehledal. Alespoň, že on si nelže do kapsy :up:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 18.1.2017 12:43

Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.1.2017 19:25

Žádná posila. Najednou jsou kluci z juniorky a dorostu dobří, co?!

Podívejte se na ta rozestavení: http://fkteplice.cz/clanek.asp?id=5178

Nivaldo na pravém kraji. Hyčka na levém kraji. Hora na hrotu. Kodeš zatažený na stopera. No, kdy nic není, ani smrt nebere. Vůbec nehráli Ljevakovič, Zurab, Chudý, Červenka, Potočný. V článku ani slovo o důvodu.

Všichni na odchodu? Dovedu si to představit. Ljevakovič by se jistě movitějšímu klubu hodil. A zbytek zase nemusíme chtít my (převážně hráči na lavičku). Ale asi spíš chřipky, zranění apod.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata