FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Příprava a přátelské zápasy

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Příprava a přátelské zápasy

Příspěvekod Petřík » 19.2.2010 7:10

Není to sice ligové utkání,ale kam to napsat....taková generálka má v "divadelním světě" větší význam, než třeba 31.repríza :-)
Osobně jsem na utkání a zejména zahajovací sestavu velmi zvědavý.......skoro téma na Tipovačku!
Petřík

Re: Teplice - Arsenal

Příspěvekod SEKTOR15 » 19.2.2010 11:06

Tak musíme uznat, že když si klub nemohl dovolit pozvat na generálku zvučného soupeře, tak si aspoň pozval soupeře se zvučným názvem :-D Mě moc tyhle generálky nebaví, jsou to soupeři, který pro nás musí být zákonitě fackovacím panákem. Škoda že není trochu víc peněz, tyhle generálky by se dali pojmout krásně marketingově a klidně už od Listopadu by se lidem mohlo tlouct do hlavy, že generálku před hlavní soutěží odehrajeme s nějakým kvalitním týmem z Německa, Itálie, Francie, Rakouska atd... Úplně nejlepší by bylo něco co bysme na Stínadlech ani vidět nemohli nikdy, třeba souboj žlutomodrých FK TEPLICE - BOCA JUNIORS :up2: Ale to už jsem opravdu někde v oblacích. Takže se budeme muset asi smířit s Českou lípou a doufat že se nad náma jednou Wolfsburg za Džeka slituje a přijedou si sem teda zakopat :-(
SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 19.2.2010 12:43

Situace je jaka je, ale i zapas se souperem "o par trid horsim" se da vyuzit k priprave. Osobne si myslim, ze by vubec nebylo od veci, pristoupit k tomu jako mentalni trenink - tajna dohoda s rozhodcim at nas zarezava, nejspis by se nam to na jare mohlo hodit... Dorysovani hernich variant utocnych akci proti dejmetomu vyrazne slabsim bekum nema asi zas tak velky efekt.
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 19.2.2010 13:18

Petřík píše:Není to sice ligové utkání,ale kam to napsat....

jj, chybí tu chlívek "Příprava, přátelské zápasy" v Obecnějších tématech.

- Jirko? :idea:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Patazzz » 21.2.2010 13:13

Docela mě překvapilo vstupné ve výši 40,- Kč, ale co naplat. Kouknout se půjdu o to nic.... jsem zvědavý na výkon M. Slavíka, který bude údajně chytat i v základu v Budějkách (ikdyž nevím jestli ho ,,arsenal´´ prověří). Správnej fanda nesmí chybět ani na generálce :-) ;-)
Patazzz
Registrovaný člen

Přípravné a přátelské zápasy

Příspěvekod JirkaXXL » 21.2.2010 13:53

Diskuse k přípravným a přátelských zápasům.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 21.2.2010 14:11

Patazzz píše:Docela mě překvapilo vstupné ve výši 40,- Kč, ale co naplat. Kouknout se půjdu o to nic.... jsem zvědavý na výkon M. Slavíka, který bude údajně chytat i v základu v Budějkách (ikdyž nevím jestli ho ,,arsenal´´ prověří). Správnej fanda nesmí chybět ani na generálce :-) ;-)

Já budu fandit z práce od monitoru a bohužel chybět budu :-(
Jabqooo
Registrovaný člen

Re: Přípravné a přátelské zápasy

Příspěvekod Addax » 21.2.2010 14:30

Slavík
Vidlička, Lukáš, Klein, Siva
Verbíř, Ljevakovič, Vachoušek, Stožický
Vondrášek, Mahmutovič

Podle mne naše momentálně nejsilnější sestava. Vyběhne?
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 21.2.2010 15:22

Tak jak hrají kluci ušatí???
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 21.2.2010 16:58

Jabqooo píše:Tak jak hrají kluci ušatí???

Co jsem se právě dozvěděl, tak to skončilo 1:0.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 21.2.2010 17:01

Addax píše:
Jabqooo píše:Tak jak hrají kluci ušatí???

Co jsem se právě dozvěděl, tak to skončilo 1:0.

Budějky prohráli s nějakou jiskrou 0:2, takže naše vítězství proti Arsenalu neni špatný :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 21.2.2010 18:20

Hráli, hráli a moc nevyhráli :-)
Vím, že je zima a dlouhá pauza byla, ale stejně jsem trošku na rozpacích co napsat...proti třetiligovému soupeři jsem chtěla vidět víc gólů a těch i přes "několik" vypracovaných šancí bylo jak šafránu :-( ...no snad se sluníčkem se i nálada fanouška zvedne :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 21.2.2010 19:37

no takhle slabeho soupere jen rozdilem golu ... ?
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 21.2.2010 19:42

Co ten Dosek v zakladu ?! :-/
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 21.2.2010 20:31

Neviděl bych to nijak tragicky. Góly si určitě naši borci schovali na ligu :-))
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Paris » 21.2.2010 22:22

Fotky z dnešní přípravy s Arsenalem: http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... rsenal-1-0 ;-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 22.2.2010 9:06

Parisi, povedlo se - ta babča se šálou na krku = Melda ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 22.2.2010 9:36

Sestava Teplic: Slavík - Vidlička (60.Gašparík), Klein, Matula, Siva - Verbíř (46.Kalivoda), Ljevakovič, Vachoušek, Zoubele (46.Stožický) - Vondrášek (46.Veverka), Došek (46.Mahmutovič).

Tak z teto sestavy uz se da odvozovat.Ja bych byl asi pro,aby Zoubele hral v Budejicich od zacatku.Doska nechat na lavce,ale muze to byt vse i kamuflaz na lagu,aby to Jihocesi nemeli tak lehke se pripravit na nasi sestavu.Siva asi opravdu bude hracem zakladni sestavy.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 22.2.2010 11:44

melda píše:Parisi, povedlo se - ta babča se šálou na krku = Melda ;-)

No dyť já vím, usměvavé tváře si pamatuji snadno :-) :handshake:
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 22.2.2010 14:42

melda píše:Parisi, povedlo se - ta babča se šálou na krku = Melda ;-)

:-) Já jsem si to myslel. Akorát mě nejdřív zmátl ten světlý přeliv:
Melda.jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 22.2.2010 14:53

Tak už dost - se budu červenat ;-) , však nás tam bylo víc, například ta slečna ve spodní části obrázku má "něco" společného s Ljevou - po zápase s ním mluvila a pak na něj čekala venku - vlastně on se ženil, ne ?! - takže vlastně mladá paní ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 22.2.2010 15:28

melda píše:Tak už dost - se budu červenat ;-) , však nás tam bylo víc, například ta slečna ve spodní části obrázku má "něco" společného s Ljevou - po zápase s ním mluvila a pak na něj čekala venku - vlastně on se ženil, ne ?! - takže vlastně mladá paní ;-)

To se tedy nedivím, že se tak tvářila, když se musela dívat na jeho rozmašírovaný nos. Ale to se snad srovná a bude moct hrát. Hlavně, ať kluci vydrží fit a nepotká je něco podobného, jako před Olomoucí. A dlouhodobým marodům - Grigarovi, Marešovi a obzvlášť Pimparovi - přeji brzký návrat.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 24.2.2010 7:46

melda píše:Hráli, hráli a moc nevyhráli :-)
Vím, že je zima a dlouhá pauza byla, ale stejně jsem trošku na rozpacích co napsat...proti třetiligovému soupeři jsem chtěla vidět víc gólů a těch i přes "několik" vypracovaných šancí bylo jak šafránu :-( ...no snad se sluníčkem se i nálada fanouška zvedne :hi:

Viděl jsem to úplně stejně.......jen jsem čekal,zda-li se k "danému tématu" nerozproudí diskuze...nerozproudila,což může mít 2 zásadní důvody:
- víra ve zlaté hochy je neotřesitelná a na tom nic nezmění ani zjištění uktuální herní formy
- nebo by byla i těm jindy nejúdatnějším bojovníkům (fanouškům) prostě zima :-))
Petřík

Příspěvekod prokopecholy » 24.2.2010 11:49

Petřík píše:Viděl jsem to úplně stejně.......jen jsem čekal,zda-li se k "danému tématu" nerozproudí diskuze...nerozproudila,což může mít 2 zásadní důvody:
- víra ve zlaté hochy je neotřesitelná a na tom nic nezmění ani zjištění uktuální herní formy
- nebo by byla i těm jindy nejúdatnějším bojovníkům (fanouškům) prostě zima

anebo většina pochopila, že komentovat přátelák nemá smysl
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 24.2.2010 11:57

prokopecholy píše:
Petřík píše:Viděl jsem to úplně stejně.......jen jsem čekal,zda-li se k "danému tématu" nerozproudí diskuze...nerozproudila,což může mít 2 zásadní důvody:

komentovat pratelak na "unorovem terenu" nema smysl...
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 24.2.2010 12:41

prokopecholy píše:

Poměrně dost "zajímavý" :-D názor...zejména když vemu v potaz,že to nebyl přátelák,alegenerálka,což by mělo být něco úplně jiného,.......znalí mi dají za pravdu.No a v kontextu toho,že jsem se z pochopitelných důvodů zajímal i o generálku úřadujícího mistra ČR - to byl jiný level - tak tam příznivci diskutovali jinak...že by přeci jim jejich "slávka"jinak na srdci ležela ?!
Petřík

Příspěvekod kolostuj » 24.2.2010 14:55

...z pochopitelných důvodů..... :-D :-D :-D :-D
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 24.2.2010 19:40

Petřík píše:No a v kontextu toho,že jsem se z pochopitelných důvodů zajímal i o generálku úřadujícího mistra ČR - to byl jiný level - tak tam příznivci diskutovali jinak...že by přeci jim jejich "slávka"jinak na srdci ležela ?!

nebo jim proste zbyva uz jenom to diskutovani :-)
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.2.2010 22:30

Já myslím, že je to mnohem jednodušší: proč si kazit dobrou náladu z podzimu, která alespoň u mě přežila i zimní ligový spánek, kvůli jednomu nepovedenému zápasu? Že to byla generálka? Jo, ale to je taky pořád zkouška. Formu ukáže ostrý zápas. Určitě si všichni pamatujeme přípravy, kde jsem sbírali dobré výsledky a pak to byla v lize strašlivá holomajzna.

Slávisti jsou v tomhle specifičtí. Oni pořád „špekulují“. Vzpomínám si, že po zápase ještě na starém Edenu, kde naši vyhráli gólem Verbíře z penalty, jeden takový postarší pán do mě a do táty na zastávce MHD hustil své výpočty, jak si to ještě se Spartou rozdat o titul. Vůbec mu nevadilo, že de facto mluví sám se sebou. Že my máme kolem krku žluté šály a u srdíčka nás hřejou tři body. To je prostě prototyp slávistického fanouška. Oni už jsou takoví. Zvláště teď, když si Jarolím chce pohybem hráčů hrát na Real Madrid a nějak mu to nejde.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod hans85 » 9.6.2010 12:34

Prosím Vás, nevíte někdo oficiální výkop v Lounech? Na internetu jsme se dověděl již tři časové údaje a to ve 14,15 a 17 hodin. Pokud bude dobré počasí plánuji výlet do Loun:-)
hans85

Příspěvekod melda » 10.6.2010 6:44

Taky by mě to moc zajímalo, psala jsem to už i v jiném "chlívečku" - od kdy se tedy hraje ?!? Potřebuju to naplánovat s další "činností" ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 10.6.2010 9:07

Tak zápas v Lounech je tedy od 14:00. teď už jenom, aby nepršelo.:-) Nevíte někdo, kde je fotbalové hřiště v Lounech?:-) Já vím jenom o tom v Dobroměřicích.
hans85

Příspěvekod melda » 10.6.2010 12:28

Snažila jsem se najít na internetu ještě jiné, ale to dobroměřické je fakt FK Louny , takže od 14,00 hod. ?!?!? B-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod dejv-dj » 10.6.2010 18:33

Jako zástupce týmu hrajícího stejnou soutěž jako Louny mužu potvrdit že se nejedná o hřiště v Dobroměřicích. Přikládám odkaz na mapy.cz http://www.mapy.cz/#st=s@sss=1@ssq=fk%20louny@@
dejv-dj
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 10.6.2010 21:14

dejv-dj píše:Jako zástupce týmu hrajícího stejnou soutěž jako Louny mužu potvrdit že se nejedná o hřiště v Dobroměřicích. Přikládám odkaz na mapy.cz http://www.mapy.cz/#st=s@sss=1@ssq=fk%20louny@@

...díky, zmátlo mě to : provoz fotbalového klubu :-)) , trefíme !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 12.6.2010 15:24

Tak prvni pratelak 2:2 obe branky Melunovic hmmm.Rad si pockam na nejaky report od tech, co tam byli.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 12.6.2010 19:52

Info o prvním přípravném zápase Teplic v Lounech:

http://teplice.naseadresa.cz/cz/s176-de ... lokany-2-2
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 13.6.2010 11:15

Tak asi jediný fanoušek, který by neměl i "pracovní" povinnosti, jsme byli my z Oldřichova :hi: . Napsat cokoli jiného než že šlo o zkoušení po pauze a v přípravě nemůžu. Naši měli pár povedených akcí, Klokani ale byli víc než důstojným soupeřem, místy i lepší - sehranější, výsledek plně odpovídá dění na hřišti.
A pokud vás zajímá můj subjektivní názor, tak své si odvedli Vidlička, Kalivoda a Melunovič, naopak nejmíň se mi líbili Mahmutovič a Došek, zbytek průměr se "záblesky" dobré hry. ;-)
Doufám, že ve větším počtu AHOJ na dalších přípravách :hi:
melda
Registrovaný člen

Louny: Teplice - Bohemians 2:2

Příspěvekod Addax » 13.6.2010 12:08

Rozsáhlý komentář k zápasu, včetně fotografií:
http://zatecky.denik.cz/fotbal_region/f ... 00613.html
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 13.6.2010 17:56

V Lounech jsem se byl taky podívat, ale nedostal jsem se dřív ke kompu. Myslím si, že hra odpovídal soutěži, kterou hrají domácí Fk Louny. Vím, že je to první zápas a času je dost. Prvním překvapením bylo vstupné 40 korun. Řekl bych, že s touto politikou Teplice fanoušky nenalákají. Přeci jenom kolik Louňáků bude jezdit do Teplic. Lépe by udělali kdyby zápas byl napříkald v Dubí nebo Krupce. Druhým překvapením bylo, že nehráli hráči, kteří patří do základu. Byli to Verbíř, Vachoušek a Klein. U prvních dvou jmenovaných si myslím, že právě oni by měli takové to zápasy hrát, aby se dostali do formy. Do zápasu vkročili lépe hosté, kdy v první minutě a v první šanci hostů otevřeli skore. Paradoxně tím skončil v první půli fotbal. Hrálo se především ve středu hřiště. Z naší strany to byli opět nakopávané míče. Hra bez nápadu. Druhý poločas už byl lepší a to díky zařazení 3 útočníků(Mareš, Vondráček a Melunovič.) Mládí bylo cítit a dostávali jsme se do šancí. Škoda laciného golu ihned po vstřelení branky 2:1. K samotným hráčům v prvním poločase se mi líbila hra Mahmutovice. I když byl kritizován on dělá, co může. Hrát s Došek je pro něj za trest dokonce si musel chodit pro míče až na půlící čáru, a to opět díky špatné záloze. Druhý poločas bych vyzdvihl všechny tři útočníky. Nejvíce ale Melunoviče. Měl více šancí a dal dva goly. Umí podržet míč a vystřelit. Vidlička se také snažil, ale moc kazil. Nedal snad ani jeden povedený centr. Snad kluci potrénují a v Čelákovicích to bude v sobotu lepší.
hans85

Příspěvekod NIN » 13.6.2010 20:08

hans85 píše:V Lounech jsem se byl taky podívat, ale nedostal jsem se dřív ke kompu. Myslím si, že hra odpovídal soutěži, kterou hrají domácí Fk Louny. Vím, že je to první zápas a času je dost. Prvním překvapením bylo vstupné 40 korun. Řekl bych, že s touto politikou Teplice fanoušky nenalákají. Přeci jenom kolik Louňáků bude jezdit do Teplic. Lépe by udělali kdyby zápas byl napříkald v Dubí nebo Krupce. Druhým překvapením bylo, že nehráli hráči, kteří patří do základu. Byli to Verbíř, Vachoušek a Klein. U prvních dvou jmenovaných si myslím, že právě oni by měli takové to zápasy hrát, aby se dostali do formy. Do zápasu vkročili lépe hosté, kdy v první minutě a v první šanci hostů otevřeli skore. Paradoxně tím skončil v první půli fotbal. Hrálo se především ve středu hřiště. Z naší strany to byli opět nakopávané míče. Hra bez nápadu. Druhý poločas už byl lepší a to díky zařazení 3 útočníků(Mareš, Vondráček a Melunovič.) Mládí bylo cítit a dostávali jsme se do šancí. Škoda laciného golu ihned po vstřelení branky 2:1. K samotným hráčům v prvním poločase se mi líbila hra Mahmutovice. I když byl kritizován on dělá, co může. Hrát s Došek je pro něj za trest dokonce si musel chodit pro míče až na půlící čáru, a to opět díky špatné záloze. Druhý poločas bych vyzdvihl všechny tři útočníky. Nejvíce ale Melunoviče. Měl více šancí a dal dva goly. Umí podržet míč a vystřelit. Vidlička se také snažil, ale moc kazil. Nedal snad ani jeden povedený centr. Snad kluci potrénují a v Čelákovicích to bude v sobotu lepší.

Vidim, ze se nas lodivod jarniho pojeti hry nenabazil a hodla nas nakopavanou drazdit dal. No uvidime.
:-/
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 13.6.2010 20:34

NIN píše:
Vidim, ze se nas lodivod jarniho pojeti hry nenabazil a hodla nas nakopavanou drazdit dal. No uvidime.

Byla to Bohemka, tak co bys chtěl. Ale proč se dostala do plánu přípravy, to mi vomej. :down:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 13.6.2010 20:46

Kozel píše:
NIN píše:

Byla to Bohemka, tak co bys chtěl. Ale proč se dostala do plánu přípravy, to mi vomej. :down:

co bych chtel ? Aby se UZ V PRIPRAVE vyflakli na tu nakopavanou na bidlo tak, aby v lize hrali KOUKATELNEJ FOTBAL. Proto jsem psal "no uvidime". Nicmene pokud tu jarni holomajznu budou trenovat dal, ocekavani navratu k podzimnimu kombinacnimu fotbalu v souteznich utkanich je pouze utopii. Jinak obecne vysledky z pripravy pro me nemaji zadnou vypovidajici hodnotu. Je to pro me pouze signal vyhodnoceni sebereflexe trenera po uplynulem rocniku Gambac ligy.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík » 14.6.2010 6:49

Osobně jsem rád,že se Alen trefil a potvrdil má slova o jeho nesporném talentu,ktarý se začal "klubat" během ústeckého jara :up: ........ale musí si uvědomit,že je jen na samém začátku cesty ve vrcholovém fotbalu a hodně bude záleže na tom,kde bude pokračovat!
Petřík

Příspěvekod dejv-dj » 14.6.2010 21:02

Plakát na oslavy 100 let fotbalu v Duchcoě za účasti FK Teplice
http://dejv-dj.rajce.idnes.cz/plakat_na ... s_logy.jpg
dejv-dj
Registrovaný člen

Není to taky příprava? ;-)

Příspěvekod Addax » 14.6.2010 22:19

Jiranek uprimnerec.jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 19.6.2010 11:39

Góól ! Vedeme v Čelákovicích nad Jabloncem 1:0 !! :applause:

Tak ta radost dlouho netrvala ... O 2 minuty později Jablonec vyrovnává ... 1:1 :no:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 19.6.2010 13:34

Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 19.6.2010 16:07

Plíšek ven :down: :hi:
napsty
Registrovaný člen