FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Příprava a přátelské zápasy

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Příprava a přátelské zápasy

Příspěvekod Juanito » 18.1.2017 20:12

Jeřábek zranen ,také zajímave :suicide:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 18.1.2017 21:39

1) Na zápas se dívat nedalo. Co bych taky chtěl, když jdou proti sobě Vavruška a Šmejkal v přípravě. Na fkteplice.cz se tradičně zveličuji výkon našich. Střízlivější jsou onlajny.com (to pro ty, co zápas neviděli osobně).

2) Sestava lepené jako když pejsek a kočička pekli dort. Nesouhlasím s Jirkou, že vždy to bylo nevyhnutelné. Šmějkal si podle mě očividně zkouší, kde kdo může hrát, jestliže nepřijdou posily.

3) Čekal jsem alespoň jednoho hráče. Nikde nikdo. Jedině, že by šli do trenýrek Šmejkal. Nečas a Verbíř. Jestli někde neleží kouzelný klobouk po Ščasném, potom raději už nikoho nevodit. V této fázi už půjde o nemehla, která akorát zatíží rozpočet.

Nyní už bude lepší, když se rozehrají na prvoligové úrovni hráči jako Strada, Richterové, podle fyzických možností Žitný, Šilhan (...) a víc prostoru dostanou Kodeš, Urma a klidně třeba Plachý.

Sice se potom nemůžeme zlobit za propad tabulkou, nicméně je tu podle mě pořád dost zkušených kvalitních hráčů, abychom ligu zachránili.

No a současně nechme Dovalila čarovat. Už během jara se dají sledovat hráči. Dá se mluvit s agenty tam, kde končí smlouvy a podobně. Zima je zabitá, protože vlajkonoš hledal sportovního ředitele hrozně dlouho a sám na tu funkci evidentně nestačil ani se Šmejkalovo přispěním.

Hlavně sem zas netahat nějaké kukačky, které by hrály na úkor výše zmíněných. Tu ligu si udržíme sami a poháry jsou utopie, takže raději nechat zrát domácí vínko.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.1.2017 23:12

Insider píše:Zima je zabitá, protože vlajkonoš hledal sportovního ředitele hrozně dlouho a sám na tu funkci evidentně nestačil ani se Šmejkalovo přispěním.

Z hlediska posílení a doplnění kádru očividně. Viníka bych ale hledal ještě jinde. Hynkovi tohle musel někdo povolit / tolerovat. Podle mě zaspal Šedlbauer, že tu absenci fundovaného sportovního manažera toleroval takhle dlouho.

Insider píše:Hlavně sem zas netahat nějaké kukačky, které by hrály na úkor výše zmíněných. Tu ligu si udržíme sami a poháry jsou utopie, takže raději nechat zrát domácí vínko.

Z principu souhlas, ovšem bojím se motivace těch zkušených, když půjde jenom o dohrání ročníku. Abychom si po 30. kole nedrbali hlavu. Já bych to osmé (a lepší) místo jako metu ponechal. Z kádru, který udělal šesté místo, odešla jediná opora, takže nesplnitelné bychom po hráčích chtít neměli.

Všichni snad ještě víme, jak dopadl poslední pokus s „nezáleží na umístění, když nepůjde o sestup“. Nakonec jsme se klepali víceméně do posledního kola. A to ještě pomohly výsledky ostatních, protože v Olomouci naši předvedli to, co předvedli.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 19.1.2017 8:15

Vesele, vesele, dělník do továrny jde. Slunovrat už byl. Se z vás picnu.
:suicide:
Trochu přidat toho :heart:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 19.1.2017 13:10

JirkaXXL píše:Žádná posila. Najednou jsou kluci z juniorky a dorostu dobří, co?!

Podívejte se na ta rozestavení: http://fkteplice.cz/clanek.asp?id=5178

Nivaldo na pravém kraji. Hyčka na levém kraji. Hora na hrotu. Kodeš zatažený na stopera. No, kdy nic není, ani smrt nebere. Vůbec nehráli Ljevakovič, Zurab, Chudý, Červenka, Potočný. V článku ani slovo o důvodu.

Všichni na odchodu? Dovedu si to představit. Ljevakovič by se jistě movitějšímu klubu hodil. A zbytek zase nemusíme chtít my (převážně hráči na lavičku). Ale asi spíš chřipky, zranění apod.

Ty už fakt nevíš, do čeho všeho bys rejpal, hele, sezonu od sezony je z Tebe větší morous. V důchodu to bude strašný. Čím delší je příprava, tím víc spekuluješ o nesmyslech. Sorry ;-)
Kdybys aspoň počkal na rozhovor se Šmejkalem, kde vysvětluje absence.

Žádná posila? A Hyčka je co? Na přípravu je ještě měsíc, lepší je si počkat na někoho rozumného později než za každou cenu mít někoho zbytečného rychle.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 19.1.2017 13:15

boss__007 píše:
Mambo píše:
boss__007 píše:Plichta s Pískem 4:4? To jako vážně? :suicide:

Je zbytečný dělat z prvního přípravnýho zápasu nějaký hlubší závěry;) Výsledek je sice divokej, ale hráči do toho šli z plný zátěže, stopeři se znaj asi 2 dny a podobně...

Bavíme se o týmu, kterej je 14. ve třetí lize! Tady neexistuje žádná výmluva na cokoliv :punking:

A Slávia dokonce remizovala s daleko nabitějším kádrem s týmem ze třetí čínské ligy :-D
Dělat závěry ze zápasu, který se hlavně ve druhé půli hrál za extrémních zimních podmínek, mi přijde extrémní blbost. :-P
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 19.1.2017 13:27

Insider píše:1) Na zápas se dívat nedalo. Co bych taky chtěl, když jdou proti sobě Vavruška a Šmejkal v přípravě. Na fkteplice.cz se tradičně zveličuji výkon našich. Střízlivější jsou onlajny.com (to pro ty, co zápas neviděli osobně).

:-D Co se jako na fkteplice.cz zveličuje? De facto je to výtah toho nejdůležitějšího z onlajny.com. Dokonce ani nenapsali, že poprvé Žižkov vystřelil až v 52.minutě, což svědčí o tom, že obrana přes hodně kombinované složení docela fungovala. Ke konci Žižkov pustila jen do jediné šance. Hlavně si zase nezapomenout plivnout na klub... :down:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Insider » 19.1.2017 21:17

djrhedy píše:[...]

Jestli nevidíš, že to jde od pěti k nule, nezbývá mi než parafrázovat klasika, sluníčkáři všech zemí …

A ještě něco: nemám nic proti klubu. Jako nemám nic proti republice, když nadávám na vládu. Mně už jenom ukrutně lezou krkem budižkničemu, kteří teplický klub nyní vedou, čímž nemyslím jenom sportovní úsek. Howgh.

PS: Dovalila nepočítám, když si sotva vybalil. Tomu přísluší doba hájení.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 20.1.2017 6:04

djrhedy píše:
boss__007 píše:
Mambo píše:
boss__007 píše:Plichta s Pískem 4:4? To jako vážně? :suicide:

Je zbytečný dělat z prvního přípravnýho zápasu nějaký hlubší závěry;) Výsledek je sice divokej, ale hráči do toho šli z plný zátěže, stopeři se znaj asi 2 dny a podobně...

Bavíme se o týmu, kterej je 14. ve třetí lize! Tady neexistuje žádná výmluva na cokoliv :punking:

A Slávia dokonce remizovala s daleko nabitějším kádrem s týmem ze třetí čínské ligy :-D
Dělat závěry ze zápasu, který se hlavně ve druhé půli hrál za extrémních zimních podmínek, mi přijde extrémní blbost. :-P

Ti chlapci s jarmulkami jsou mi ukradení, těm bych nefandil ani, kdyby to byl poslední tým v republice a jeli na finále LM!
A druhý tým hrál za letního počasí? Oba týmy měly stejné podmínky!
Mě přijde zase jako extrémní blbost hájit klub za každé situace, kord v tom momentálním složení, co tam je ...
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 20.1.2017 11:03

Nepatří to sem, ale jako ventil blbé nálady zde, docela dobrý.
https://www.sport.cz/fotbal/evropske-li ... tml#hp-sez
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Bobík » 20.1.2017 20:59

Šmejkal chce mít při odletu na Kypr kompletní kádr na jaro.

To aby raději správce areálu vysadil dveře, jaký sprint sem teď ty posily budou muset mít, aby stíhaly.

Co naplat dobrá příprava, když většinu posily nestihnou. Jestli tedy ještě věříte, že nějaké dorazí. Raději už snad ne. Bojím se, že to bude zase nemehlo narychlo dohozené, aby se nám zavřely huby. Jako loni v zimě. Jako v létě. To radši ať hrajíc klučinové z juniorky a dorostu.
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 21.1.2017 10:17

Bobík píše:To radši ať hrají klučinové z juniorky a dorostu.

:yes:
Zatím se stopeři z domácí líhně docela chytali.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 21.1.2017 14:52

boss__007 píše:A druhý tým hrál za letního počasí? Oba týmy měly stejné podmínky!
Mě přijde zase jako extrémní blbost hájit klub za každé situace, kord v tom momentálním složení, co tam je ...

Zkus si položit otázku, kterému týmu více vyhovuje horší počasí viz zápas Bohemians - Plzeň :-P A kord si schovej na propíchnutí soupeře :-D
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 21.1.2017 15:47

Insider píše:
djrhedy píše:[...]

Jestli nevidíš, že to jde od pěti k nule, nezbývá mi než parafrázovat klasika, sluníčkáři všech zemí …

A ještě něco: nemám nic proti klubu. Jako nemám nic proti republice, když nadávám na vládu. Mně už jenom ukrutně lezou krkem budižkničemu, kteří teplický klub nyní vedou, čímž nemyslím jenom sportovní úsek. Howgh.

PS: Dovalila nepočítám, když si sotva vybalil. Tomu přísluší doba hájení.

Od čtyř k nule (viz dnešní zápas) :-P
Doomsayeři, kteří tady už několik let předpovídají druhou ligu a černé zítřky teplického fotbalu asi nepostřehli, že na rozdíl od nás tu druhou ligu hrajou jiné věhlasné týmy jako Baník nebo Sigma a my jsme v tuto chvíli na ŠESTÉM místě tabulky PRVNÍ LIGY. FK Teplice hraje první ligu nejdéle ve svojí historii - 20 let! Howgh.

A ještě něco: Tahle země se má nejlíp ve svý historii, ale někteří neustále vidí jenom samý budižkničemu kolem sebe. Oni dokonalí a všude samí neschopní kolem nich. :-))
Na rozdíl od vás vidím tu sklenici poloplnou, než se dokola utápět žalem či vztekem, že je sklenice poloprázdná ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 21.1.2017 16:27

Já jsem teda viděl na netu jen druhou půli, ale jedna střela na mimo branku a jedna hlavička po rohu je na poločas málo. I když jen přípravný a i když proti Spartě. Jediné pozitivum bylo napadání soupeře při jeho rozehrávce, ale to už tu bylo na podzim slušné. Obrana nestála za mnoho. (Vážně hrál Kodeš posledního, nebo se mi to jen zdálo?)

Toho novýho Hyčku jsem vůbec nezaznamenal.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 21.1.2017 19:33

Proč hrál zase stopera Ljevakovič? Obranu to nezalepí, ovšem rozbije to zálohu. Raději bych nechal hrát mladé pušky. I za cenu tvrdé lekce.

Proč se raději v záloze nesehrává formace 1-2-2 rozložená do vějíře? Vzadu trojúhelník Soungole - Ljevakovič, Kučera a před nimi dvojice ofenzivních hráčů vydatně podporujících útočníka. Když chybí Kučera jako dnes, měl by se doplnit někdo jiný. Ale prostě začít dávat dohromady dvojičky a trojičky, které potom do sestavy zapadnou jako dílky puzzle.

Kde se to motal Hora? To měl být střed pole nebo útok?

Hyčka hraje co? Už jsem viděl větší a hlavně platnější podporu útoku od krajního obránce než od něj v záloze. A vlevo hraje proč? Já myslel, že měl lepit pravou stranu ...

Suma sumárum: nejenže nemáme nové hráče, ale ani efektivně trenér nevyužívá ty stávající. No, to nebude hezké jaro. Kolikpak výher si doma užijeme letos?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Juanito » 21.1.2017 20:08

A navíc zjevně nejsou peníze a o tom to podle mě celé je :-/
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.1.2017 19:32

FK Teplice - Wisla Plock 1:0
http://fkteplice.cz/clanek.asp?id=5217

Tu sestavu zrovna dvakrát nechápu. Ljevakovič zase jako stoper? Kypr by snad měl sloužit k sehrání. Nebylo by tudíž lepší, pokud nejsou dočasně stoupeři (Jeřábek? Zurab?) přenechat improvizaci ve středu obrany nějakému bekovi (to jsou zdvojené posty, mohou se prostřídat) a nechat sehrát zálohu?

Ostatně nevím, proč hrajeme 4-2-3-1, když na to nemáme hráče. Aktuální kádr by se spíš dal dosadit do 4-1-2-2-1. Prostě zálohu rozložit do vějíře. Vzadu jako poslední Soungole. Před ním dvojička Ljevakovič a Kučera? Kučeru může podle formy a stavu nahradit veterán Vachoušek nebo mladíček Žitný. Prostě v 4-1-2-2-1 vidím teď víc možností než v 4-2-3-1. To už raději 4-1-4-1, když nemáme hráče a koule hrát se dvěma hroty.

Hora zase nehrál kraj? Vždyť mu tenhle post za útočníkem na podzim vůbec neseděl. Hyčkovi se prý hraje dobře před nebo za hráčem, s nimž si může během zápasu měnit post beka - halva. Takže, proč tohle raději nesehrát? A místo toho přestat vyrábět středního záložníka, jimž Hore nebyl, není a pochybuji, že někdy bude?

Nivaldo hrál celý zápas? To tak rychle zmákl češtinu? Vtip. Ale vážně: jestliže se s ním tedy začalo počítat a dostává se do formy (kéž by), co potom smlouva, která by mu měla končit po sezóně? Hledat a dělat řešení na půl roku nemá smysl. Alespoň s opci by měl jít do jara, jestliže kupodivu po podzimu není definitivně odepsaný ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod DN15 » 30.1.2017 23:21

Třeba šlo o urovnávání mírových vztahů,Bosňan a Srb vedle sebe :-))
DN15
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 31.1.2017 12:07

JirkaXXL píše:FK Teplice - Wisla Plock 1:0
http://fkteplice.cz/clanek.asp?id=5217

Tu sestavu zrovna dvakrát nechápu. Ljevakovič zase jako stoper? Kypr by snad měl sloužit k sehrání. Nebylo by tudíž lepší, pokud nejsou dočasně stoupeři (Jeřábek? Zurab?) přenechat improvizaci ve středu obrany nějakému bekovi (to jsou zdvojené posty, mohou se prostřídat) a nechat sehrát zálohu?

Ostatně nevím, proč hrajeme 4-2-3-1, když na to nemáme hráče. Aktuální kádr by se spíš dal dosadit do 4-1-2-2-1. Prostě zálohu rozložit do vějíře. Vzadu jako poslední Soungole. Před ním dvojička Ljevakovič a Kučera? Kučeru může podle formy a stavu nahradit veterán Vachoušek nebo mladíček Žitný. Prostě v 4-1-2-2-1 vidím teď víc možností než v 4-2-3-1. To už raději 4-1-4-1, když nemáme hráče a koule hrát se dvěma hroty.

Hora zase nehrál kraj? Vždyť mu tenhle post za útočníkem na podzim vůbec neseděl. Hyčkovi se prý hraje dobře před nebo za hráčem, s nimž si může během zápasu měnit post beka - halva. Takže, proč tohle raději nesehrát? A místo toho přestat vyrábět středního záložníka, jimž Hore nebyl, není a pochybuji, že někdy bude?

Nivaldo hrál celý zápas? To tak rychle zmákl češtinu? Vtip. Ale vážně: jestliže se s ním tedy začalo počítat a dostává se do formy (kéž by), co potom smlouva, která by mu měla končit po sezóně? Hledat a dělat řešení na půl roku nemá smysl. Alespoň s opci by měl jít do jara, jestliže kupodivu po podzimu není definitivně odepsaný ...

Nivaldo byl část podzimu zraněný. Herně, pokud se mu bude chtít, tak je to vynikající hráč. Podmínky (teplotní) na Kypru mu určitě svědčí. Problém spíš bude mít, jestli se bude začínat ve sněhu a mrazu, což bohužel není vůbec vyloučené.

Herní systém je sice zajímavá otázka, ale podle všeho jsme je první půli docela tlačili a kdyby to bylo 4:0, nikdo se nemohl divit, spíš jsme nechali vyniknout jejich gólmana, ale to se nám občas stává. Takže, jak to bylo rozestavěný, bych tolik neřešil. Navíc Ljeva v obraně hraje docela dobře a do defenzivní zálohy za něj náhradu máme. Navíc jako obránce má tah dopředu, což by se mělo líbit milovníkům totálního ofenzivního fotbalu. :-)) Taková řízkovina ;-) Z videa ty akce nevypadaly vůbec zle. Uvidíme, co další soupeři. Každopádně mě vítězství a předvedené šance potěšily. :applause:

S Horou to je ale celkem pravda, ale patrně to nebude jenom tím, dobrý hráč se prosadí aspoň občas i na pro něj horším postu. U něj nějak na podzim výrazně absentovala i střelba z větší vzdálenosti, kterou v minulosti měl docela dobrou.

Hra na dva hroty je všemi dokola omílaná věc, kterou ale zrovna moc úspěšných klubů nepreferuje. Já furt nechápu, co v tom všichni vidí za strašnou spásu teplickýho fotbalu. Ostatně v zápase proti Hradci jsme si se dvěma hroty ve druhé půli nevytvořili prakticky vůbec nic. Raději preferuju silnou zálohu, kde nás v minulých letech docela tlačila bota a i týmy z dolní půlky tabulky nás v záloze a držení míče dost přehrávaly. Podle mne silnou zálohu tu máme jako už dlouho ne navzdory věčným pochybovačům o slábnoucím posilování kádru. ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 31.1.2017 21:07

djrhedy píše: Nivaldo byl část podzimu zraněný. Herně, pokud se mu bude chtít, tak je to vynikající hráč. Podmínky (teplotní) na Kypru mu určitě svědčí. Problém spíš bude mít, jestli se bude začínat ve sněhu a mrazu, což bohužel není vůbec vyloučené.

Herní systém je sice zajímavá otázka, ale podle všeho jsme je první půli docela tlačili a kdyby to bylo 4:0, nikdo se nemohl divit, spíš jsme nechali vyniknout jejich gólmana, ale to se nám občas stává. Takže, jak to bylo rozestavěný, bych tolik neřešil. Navíc Ljeva v obraně hraje docela dobře a do defenzivní zálohy za něj náhradu máme. Navíc jako obránce má tah dopředu, což by se mělo líbit milovníkům totálního ofenzivního fotbalu. :-)) Taková řízkovina ;-) Z videa ty akce nevypadaly vůbec zle. Uvidíme, co další soupeři. Každopádně mě vítězství a předvedené šance potěšily. :applause:

S Horou to je ale celkem pravda, ale patrně to nebude jenom tím, dobrý hráč se prosadí aspoň občas i na pro něj horším postu. U něj nějak na podzim výrazně absentovala i střelba z větší vzdálenosti, kterou v minulosti měl docela dobrou.

Hra na dva hroty je všemi dokola omílaná věc, kterou ale zrovna moc úspěšných klubů nepreferuje. Já furt nechápu, co v tom všichni vidí za strašnou spásu teplickýho fotbalu. Ostatně v zápase proti Hradci jsme si se dvěma hroty ve druhé půli nevytvořili prakticky vůbec nic. Raději preferuju silnou zálohu, kde nás v minulých letech docela tlačila bota a i týmy z dolní půlky tabulky nás v záloze a držení míče dost přehrávaly. Podle mne silnou zálohu tu máme jako už dlouho ne navzdory věčným pochybovačům o slábnoucím posilování kádru. ;-)

Tvl dydzej dobre :surprised: :up: konstruktivne, hlava-pata :up:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 31.1.2017 22:32

djrhedy píše:Nivaldo byl část podzimu zraněný. Herně, pokud se mu bude chtít, tak je to vynikající hráč. Podmínky (teplotní) na Kypru mu určitě svědčí. Problém spíš bude mít, jestli se bude začínat ve sněhu a mrazu, což bohužel není vůbec vyloučené.

To je všechno pravda, nicméně neřeší to to, co jsem myslel. Dostane šanci, dostane se do formy a odejde zadarmo. To by se ti asi též nelíbilo, ne? Přišel v hrozném stavu, dost loni marodil, formu marně hledal (to všechno spolu souvisí). Vyloženě na novou smlouvu to tudíž nevidím, ovšem kdyby se chytil, ta opce by se šikla. Nemyslíš?

Já bych mu přál comeback a nejsem vůbec proti, když mu trenéři vytvoří pozici ...

djrhedy píše:Herní systém je sice zajímavá otázka, ale podle všeho jsme je první půli docela tlačili a kdyby to bylo 4:0, nikdo se nemohl divit, spíš jsme nechali vyniknout jejich gólmana, ale to se nám občas stává. Takže, jak to bylo rozestavěný, bych tolik neřešil.

Herní systém (a výchozí schéma coby jeho základ) je dlouhodobá záležitost. Podle sestřihu jednoho zápasu bych závěry nedělal. Já bych se spíš odkazoval na podzim.

djrhedy píše:Navíc Ljeva v obraně hraje docela dobře a do defenzivní zálohy za něj náhradu máme.

To jsem si taky myslel, ovšem zápas na Spartě podle mě ukázal v plné nahotě rozklad zálohy, když jí netáhne Ljevakovič. Soungole je dříč. Ne lídr. Tuhle variantu bych si schoval hluboko do šuplíku jako jednu z krizových možností (rozhodně ne tu první).

djrhedy píše:S Horou to je ale celkem pravda, ale patrně to nebude jenom tím, dobrý hráč se prosadí aspoň občas i na pro něj horším postu. U něj nějak na podzim výrazně absentovala i střelba z větší vzdálenosti, kterou v minulosti měl docela dobrou.

V tom se shodneme. Rezervy by byly :yes:

djrhedy píše:Hra na dva hroty je všemi dokola omílaná věc, kterou ale zrovna moc úspěšných klubů nepreferuje.

Loni to zrovna bylo dost týmů, které braly trofeje. Od anglického mistra po evropského šampiona. To je dobrá společnost, ne? Nemluvě o týmech se třemi hroty ...

djrhedy píše:Já furt nechápu, co v tom všichni vidí za strašnou spásu teplickýho fotbalu.

To je prosté. Pro české kouče je sestava s jedním hrotem pouhé alibi na defenzivní hru. Nedočkáme se dostupování, doplňování a přeskupování, které k ofenzivní hře s jedním hrotem patří. Místo toho si spíš „užijeme“ nějakého stopera v záloze a podobně. To je všude od klubů po repre.

Hra se dvěma hroty se stala jakýmsi symbolem naděje v ofenzivní fotbal. Že se zápasy budou chodit vyhrávat. Ne neprohrávat. Samozřejmě uznávám, že samotné pozměnění základního schématu není všelék. Ale je to začátek. Bláhové? Možná, to mi nevadí.

U nás bych se však aktuálně přikláněl k 4-1-4-1 nebo 4-1-2-2-1.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Katka » 1.2.2017 22:18

Kovi v deníčku z Kypru píše, že zranění byli Kučera a Jeřábek. První zápas na Kypru vynechali i Vaněček, Tsiskaridze, Kodeš a Urma. Proč? Jeli vůbec? Nemůžu najít seznam hráčů, kteří jeli. Nebo jsem tu větičku o doposavaď zraněných pochopila blbě?

Chudý nechytá v přípravě proč? Nemyslím jenom Kypr. Je zraněný nebo se na pozici dvojky posunul Plachý? Jestli ano, Chudý je jako trojka luxus. Prodat a jako trojka reprezentant Nejedlý z U17! Výhodné pro všechny. Chudý loni na jaře chytal slušně. Klidně mohl sezónu dochytat. Přeju mu, aby někde chytal ligu jako jednička.
Katka
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 2.2.2017 6:49

Katka píše:Kovi v deníčku z Kypru píše, že zranění byli Kučera a Jeřábek. První zápas na Kypru vynechali i Vaněček, Tsiskaridze, Kodeš a Urma. Proč? Jeli vůbec? Nemůžu najít seznam hráčů, kteří jeli. Nebo jsem tu větičku o doposavaď zraněných pochopila blbě?

Chudý nechytá v přípravě proč? Nemyslím jenom Kypr. Je zraněný nebo se na pozici dvojky posunul Plachý? Jestli ano, Chudý je jako trojka luxus. Prodat a jako trojka reprezentant Nejedlý z U17! Výhodné pro všechny. Chudý loni na jaře chytal slušně. Klidně mohl sezónu dochytat. Přeju mu, aby někde chytal ligu jako jednička.

Kůča a Jeřáb byli zranění delší dobu, takže měli resty v přípravě a proto dobíhali :-)
Vanous, Zuri a Kody budou hrát dneska, Urmič si na tréninku v neděli udělal něco s kotníkem a do tréninku se zapojí znovu zítra, zatím má individuální program s Ondrou Klementem.

Co se týče Chuďase, tak ho bohužel znovu začal včera lehce trápit sval, se kterým měl problémy v Písku...
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod JirkaXXL » 2.2.2017 21:12

FK Teplice - Újpest FC 0:1 (0:0)
Plachý - Vondrášek (60. Strada), Kodeš, Tsiskaridze, Krob (70. Šilhan) - Hyčka, Soungole (46. Jeřábek), Gebert, Nivaldo (46. Fillo) - Hora (65. Žitný) - Vaněček (60. Červenka).

Zdroj: fkteplice.cz

Docela by mě zajímaly přesuny po vystřídání. Kdo šel do zálohy, když přišel Jeřábek? Kodeš nebo Zurab? Když se na hřiště dostali Červenka i Šilhan, hráli jsme se dvěma hroty? Myšleno klasicky vedle sebe. Hyčka hrál celý zápas zálohu? Strada potom po příchodu hrál beka? Ti by se zrovna mohli prohazovat.

Jak si vedou nováčci včetně mladíků? A co testovaný Gebert? Trenér by nám i na tu dálku mohl k zápasům něco říci. Děkuji za sestřihy, nicméně rád bych slyšel názor trenéra. Ale asi si budu muset počkat až na návrat, kdy se zřejmě ještě bude kádr zužovat.

Nebo ne? Bylo by hezké moci zase taky jednou překvapovat soupeře sestavou. :yes: ;-)

Kovi píše:[...]

Díky za info. :applause: Taky jsem se bál, aby se někdo někam neztratil ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 5.2.2017 19:59

FK Teplice - Levski Sofia 1:0 (0:0)
Branky: 90. Vachoušek.

Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek, Ljevakovič, Šušnjar, Krob - Soungole, Kučera (61. Vachoušek) - Vošahlík (61. Nivaldo), Hora, Hyčka (61. Urma) - Vaněček (46. Červenka).

Zdroj: fkteplice.cz

Dobrý skalp :up:

Ale ta sestava? Účel nesvětí prostředky. Tohle byl jeden zápas. Přípravný, žádné klíčové předkolo evropského poháru. Takže proč z nejlepšího štítového záložníka v lize dělá trenér stopera? Zurab zraněn? Jeřábek? Kodeš jako záskok taky?

Hora zas pod útočníkem? Čekal jsem, že na tenhle post spíš půjde Vošahlík. Ten ale místo toho hrál pravý kraj zálohy, na který máme čtyři další hráče (minimálně).

Hyčka nalevo, nicméně Fillo nikde, takže proč? Fillo zraněn? Nehrál ani minutku. Čekal bych, že při uvolnění z krajů hřiště půjde právě on pod útočníka nebo dokonce na hrot, když jako útočník do velkého fotbalu vlétl (a my zase takové jistoty na hrot nemáme).

Ta výstavba kádru se mi jeví nějak podivně :down:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 6.2.2017 8:02

Vachyho gol luxusni :up: Vykonem pro me vycnival Soungole, hraje s prehledem.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 9.2.2017 21:28

JirkaXXL píše:Loni to zrovna bylo dost týmů, které braly trofeje. Od anglického mistra po evropského šampiona. To je dobrá společnost, ne? Nemluvě o týmech se třemi hroty ...

No ale kde je dneska Leicester. Bod od sestupu.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 9.2.2017 21:29

NIN píše:Vachyho gol luxusni :up: Vykonem pro me vycnival Soungole, hraje s prehledem.

Hlavně v 21 letech! :)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 9.2.2017 22:28

djrhedy píše:
JirkaXXL píše:Loni to zrovna bylo dost týmů, které braly trofeje. Od anglického mistra po evropského šampiona. To je dobrá společnost, ne? Nemluvě o týmech se třemi hroty ...

No ale kde je dneska Leicester. Bod od sestupu.

Mají vnitřní problémy. To bych do diskuse o výchozím rozestavení netahal. V posledních sezónách „slušnou houpačku“ zažily i větší celky (Chelsea, Manchester United). Leicesteru už však historický titul nikdo nevezme. Ligu mistrů si také vykopali a hráli ve skupině docela sympaticky, přestože se doma trápili.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 11.2.2017 17:08

Výkon favorita nad očekávání . Hra mě naplnila nadějí, že bychom mohli mít snad jednou jaro s lepšími výkony. Budejky nic nepředvedly, smázli jsme je s prstem v nose. Kvalitní výkon předvedly tradiční opory jako Ljevakovic, Hora, Fillo, Jeřábek a i ostatní z původního kádru.
Z noviců mě hodně potěšil Susnjar, vypadal mnohem lepe než Lüftner, snad mu to vydrží i v lize :up: Zklamal mě Hyčka, neviditelnej, neduraznej, neskodnej. Verim ale, že v lize ukáže co umi. Ještě bych vyzdvihl výkon Kučery a Soungoleho. Tenhle systém, kdy se pohybují nad stopery a dirigují hru odzadu jim i hře sedí. Jsem zvědav, jestli to bude fungovat i v lize. Dnes jsem odcházel zmrzlý jako soboli h...o, ale spokojený :up:

PS: Ljevova dělovka luxus :up2:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.2.2017 17:44

NIN píše:PS: Ljevova dělovka luxus :up2:

Jsem snad větší bombu na Stínadlech neviděl. :applause:
Ještě bych pochválil Nivalda, snad ho to bude bavit, s Vondym si rozumějí a je to ke koukání.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 11.2.2017 18:59

Na faecboku se rozplívaj z výkonu Nivalda :surprised: Nevidel jsem , ale jestli je to pravda tak jen houšt :applause: Jak vypadal terén?Příští víkend hlásej +9 :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 11.2.2017 19:04

NIN píše:Výkon favorita nad očekávání . Hra mě naplnila nadějí, že bychom mohli mít snad jednou jaro s lepšími výkony. Budejky nic nepředvedly, smázli jsme je s prstem v nose. Kvalitní výkon předvedly tradiční opory jako Ljevakovic, Hora, Fillo, Jeřábek a i ostatní z původního kádru.
Z noviců mě hodně potěšil Susnjar, vypadal mnohem lepe než Lüftner, snad mu to vydrží i v lize :up: Zklamal mě Hyčka, neviditelnej, neduraznej, neskodnej. Verim ale, že v lize ukáže co umi. Ještě bych vyzdvihl výkon Kučery a Soungoleho. Tenhle systém, kdy se pohybují nad stopery a dirigují hru odzadu jim i hře sedí. Jsem zvědav, jestli to bude fungovat i v lize. Dnes jsem odcházel zmrzlý jako soboli h...o, ale spokojený :up:

PS: Ljevova dělovka luxus :up2:

:up: jj přesně tak, akorát toho Hyčku bych tolik nehaněl :-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 11.2.2017 19:39

Kozel píše:

Ja jo. Kolomaznik, Klein gol z primaku.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 11.2.2017 19:48

Juanito píše:Na faecboku se rozplívaj z výkonu Nivalda :surprised: Nevidel jsem , ale jestli je to pravda tak jen houšt :applause:

No zas takova hitparada to nebyla. Hral dobre, to jo, ale byl na pravy zaloze, coz ja nechapu a je porad hodne čitelne jednonohej... I souperuv golman v jeden moment pri souboji na obrance rval bacha na levou :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 11.2.2017 20:30

Výborný výkon a potvrzení skalpu Levski Sofia :applause: :applause: :applause:

Potěšil mě nejen výsledek, ale konečně jsem viděl nátlakový fotbal založený na jasném vědomí každého hráče, co kdo má hrát a hraje. Ta distribuce míčů konečně budila dojem, že se do teplické hry dostává systém. Ne hra na náhodu s využitím hráčů, kterým zrovna zápas sedne. Snad je to záblesk na fotbalovější časy.

Další aspekt: hlad po gólech. Chuť soupeře dorazit. Zesměšnit. Žádné sundavání nohy z plynu. Že by ta konkurence zdvojením prakticky všech postů konečně fungovala? Herně to nemusí a nebude pokaždé hitparáda, ale ta dravost! To chci vidět, i když fotbalově to bude trápení.

Jenom jedna výtka nebo spíš námět k přemýšlení: Nivaldo opět z pravé strany? Není to škoda? Hyčka vlevo žádná velká sláva. Nivaldo hrál přes nohu o dost lépe. Po tomhle zápase bych uvažoval, že Nivaldo si tu svojí pravou stranu zaslouží v základu. Alespoň pro nejbližší zápas(y). Zohledňují i výkony Hyčky a Urmy vlevo.

NIN píše:
Kozel píše:

plus Vidlička z přímáku, Horváth z přímu a nejednou Řízek. Nicméně na parádní střele, která nakonec skončila gólem, to nic nemění. Dynamit!
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 11.2.2017 20:30

No, generálka vyšla náramně. Teď hlavně nelézt na hrušku příliš vysoko. S Brnem, které se potřebuje vytáhnout, to začne zase 0:0.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod djrhedy » 11.2.2017 21:12

NIN píše:
Kozel píše:

Ten Kleinův snad ze 30 metrů si pamatuju. Ale tohle byla větší rána. ;-)
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 11.2.2017 23:41

a co Vorisek Liberci?Tomu to pristrcili snad od stridacek
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 16.6.2017 20:37

alespon 1 soupere z tech slavistickych mit......

4. července 17.55 Slavia – Celtic FC
8. července 16.55 Slavia – Krasnodar
12. července 16.55 Slavia – West Bromwich Albion
16. července 18.55 Slavia – Nice
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 16.6.2017 21:25

Tomas píše:alespon 1 soupere z tech slavistickych mit......

4. července 17.55 Slavia – Celtic FC
8. července 16.55 Slavia – Krasnodar
12. července 16.55 Slavia – West Bromwich Albion
16. července 18.55 Slavia – Nice

No, mít takovou přípravu, pak ani nemusíme smutnit, že nehrajeme EL. Číňané zjevně nemají problém zaplatit si soupeře kvalitou odpovídajícího vážnému zájmu o postup do základní skupiny LM. to je jiný svět. Bohužel.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 24.6.2017 12:56

dneska v bystřanské výhni
http://fkteplice.cz/clanek.asp?id=Tepli ... 0-4-0-5725
na to vedro se hrálo docela svižně. Slavík pochytal hodně šancí a Doležal ukazoval, že nezapomněl svoje fotbalové finesy. pěkně zahrál Kučerovi na housle a v druhé půli vyděsil Chudého lobem skoro z půlky. naši hlavně ze začátku hráli dost bohorovně a mohli být rádi, že Chukwuma fakt není žádnej zabiják. novej slovinec nebyl moc vidět a agilního Rezka ze začátku moc neposlouchal balón. hrála nám líp pravá strana, hlavně Vondy a Fillo a taky Baník měl ještě dost sil, takže opticky se hrálo nahoru dolů. v druhé půli byl aktivní vlevo kapitán Martirosyan a taky obě naše tykadla, která ale spálila ve hře na jednu branku spoustu šancí. pěknej start letní přípravy :up:
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 24.6.2017 13:08

js64 píše:dneska v bystřanské výhni
na to vedro se hrálo docela svižně. Slavík pochytal hodně šancí a Doležal ukazoval, že nezapomněl svoje fotbalové finesy. pěkně zahrál Kučerovi na housle a v druhé půli vyděsil Chudého lobem skoro z půlky. naši hlavně ze začátku hráli dost bohorovně a mohli být rádi, že Chukwuma fakt není žádnej zabiják. novej slovinec nebyl moc vidět a agilního Rezka ze začátku moc neposlouchal balón. hrála nám líp pravá strana, hlavně Vondy a Fillo a taky Baník měl ještě dost sil, takže opticky se hrálo nahoru dolů. v druhé půli byl aktivní vlevo kapitán Martirosyan a taky obě naše tykadla, která ale spálila ve hře na jednu branku spoustu šancí. pěknej start letní přípravy :up:

Dik za report :up:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 24.6.2017 14:17

js64 píše:dneska v bystřanské výhni

Doplním - Jeřábek do 20. minuty byl ještě dovče, Slovinec se snažil, ale zavřel bych ho přes léto do fitka ;-) kolohnáta, Martirosyan s Urmou výrazně zastínili Stradu s Hyčkou, Červenka absolutně zlej zápas, snad se Vaňous zase chytne... Na toho Geberta jsem zvedavej proti lepšímu týmu.
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.7.2017 18:02

K utkani s Ustim :
- zajimave utkani, ale klasicka priprava s namixovanymi sestavami
- Usti sympaticky vykon
- paradoxne nejvic se mi na hristi libil ustecky (teplicky...) Prochazka
- z novacku me velmi zaujal Zitny, ten by mel v acku zustat
- Haljeta dalsi Melunovic, navic hubenej chroust
- Kodes v obrane tri hrube chyby, ze kterych by v lize padl gol. Nevim nevim ...
- Gebert nedokazu posoudit, pro me byl neviditelny
- Dressler se mi v druhe puli libil. Centr na Vaneckuv gol byl luxusni, stejne jako Vaneckova hlavicka :up:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.7.2017 12:06

Musim rict, ze na letosni sezonu jsem obzvlaste nateseny B-) Uz aby to zacalo :yes:
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 15.7.2017 9:20

Jinak k těm nepříliš zvučným soupeřům v přátelácích. Sice teď Slovácko hrálo s AS Řím, ale koukal jsem na soupisku a z poslední ligové sestavy tam nebyl defacto nikdo. V podstatě hrálo B-čko. Myslím, že to není všechno a kolikrát soupeř z regionu může být víc nepříjemnej a dá vám víc v přípravě než nějaký odevzdaný mužstvo, kterýmu proti nějakýmu "Slovácku" o nic nejde a spíš to vezme jako rozehru.
djrhedy
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata