FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Hráči a kádr

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Hráči a kádr

Příspěvekod js64 » 18.6.2018 19:34

NIN píše:
js64 píše:
JirkaXXL píše:
js64 píše:
NIN píše:Z klubu zadne zpravy o posileni. Klasika, pocka se kdo zbyde, komu skoncila smlouva, kdo je nejlevnejsi. A prijdou pred zacatkem sezony dva dalsi Vosahlikove :evil:

možná jsi ale zapomněl zmínit, že se zatím nekoná tvůj z dobrých zdrojů avizovaný výprodej...

Neříkej hop, dokud není přestupový trh uzavřený ;-)

proto píšu "zatím" ;-) . ale je mi to jasný. o Vaněčka asi v nějaký variantě přijdeme. i když tu možná odehraje ještě podzim. ale jak píše Ettiene, Hora by mohl zůstat, minimálně Jablonec asi nebude žhavej směr a mlaďasové snad vydrží...

Vanecek chce pul roku pockat a smer Hearts zadara. Mozna , ze je to s Horou stejne. Pocitam , ze Pelta necekal, ze ulovi Ikauniekse, to mohlo zmenit vyvoj. Kazdopadne ja psal Kral a Hora a konec prestupniho obdobi jeste neni... ;-)

zlatý voči. kdyby sis aspoň pamatoval, cos tu všechno namlel cyve. hele: ..."...No to bude. Zmizi Kral, Hora, mozna i Krob a buh vi kdo dalsi....Avizovany vyprodej mam informacne potvrzen....Ja za vyprodej povazuji odchod nadstandardnich hracu Hory, Krale, Kroba, Zitneho..."
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 19.6.2018 12:01

NIN píše:Z klubu zadne zpravy o posileni. Klasika, pocka se kdo zbyde, komu skoncila smlouva, kdo je nejlevnejsi. A prijdou pred zacatkem sezony dva dalsi Vosahlikove :evil:

Kdepak Vošahlíkové - zatím koukáme na MS a vybíráme si. Pak otevřem kešeni a uvidíš jak se to k nám rovnou z Ruska pohrne.... :-D
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 19.6.2018 16:01

js64 píše: ... zlatý voči. kdyby sis aspoň pamatoval, cos tu všechno namlel cyve. hele: ..."...No to bude. Zmizi Kral, Hora, mozna i Krob a buh vi kdo dalsi....Avizovany vyprodej mam informacne potvrzen....Ja za vyprodej povazuji odchod nadstandardnich hracu Hory, Krale, Kroba, Zitneho..."

No vsak, nerozumis psanemu ? Pocital jsem s odchodem Krale a Hory. Mozna i Krob - posledni (se Zitnym) , kdo tu ma jeste nejakou cenu a o koho by mohl byt zajem. A konec prestupniho obdobi neni. A ke smyslu te posledni vety, jeste k tomu vytrzene z kontextu - nebyl by snad prodej techto 4 hracu vyprodej ???

S cim jsem pravda nepocital je, ze by nekdo mohl chtit Vanecka ... :-O Asi se nekdo kouknul na odehrane minuty, pocet golu a pustili mu video toho nahodaku z voleje do vika :giggle:
Naposledy upravil NIN dne 19.6.2018 16:06, celkově upraveno 1
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 19.6.2018 16:02

Jan Janek píše:

Kdepak Vošahlíkové - zatím koukáme na MS a vybíráme si. Pak otevřem kešeni a uvidíš jak se to k nám rovnou z Ruska pohrne.... :-D

Me uz tahle sranda za posledni roky nak presla ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 29.6.2018 11:07

js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.6.2018 12:45

js64 píše:https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1001844-prioritou-je-pro-me-zdravi-rika-zraneny-teplicky-kanonyr-vanecek.html#section-artcl

Takže se vymarodí a v zimě půjde zadarmo :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Juanito » 29.6.2018 12:55

A co je s Králem,že nebyl ani na lavičce ani za zábradlím?
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 29.6.2018 12:59

JirkaXXL píše:
js64 píše:https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1001844-prioritou-je-pro-me-zdravi-rika-zraneny-teplicky-kanonyr-vanecek.html#section-artcl

asi jo. prodloužit nechce, Olomouc odmítl , chce Skotsko, ti ale s klubem nejednají. počkají do zimy. a co se tím dá dělat? dá se buď posadit na lávku, nebo vytěžit do maxima jako Fillo.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.6.2018 13:05

js64 píše:
JirkaXXL píše:

asi jo. prodloužit nechce, Olomouc odmítl , chce Skotsko, ti ale s klubem nejednají. počkají do zimy. a co se tím dá dělat? dá se buď posadit na lávku, nebo vytěžit do maxima jako Fillo.

Fillo vážně není dobrý příklad, když si porovnáš výkony v sezóně 2016/2017 a na podzim 2017. Já bych ho posadil a radši nechal hrát nějakého mlaďase. Nebaví mě koukat na hráče, kteří už mají takříkajíc vyklizenou skříňku.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 29.6.2018 13:08

JirkaXXL píše:
js64 píše:
JirkaXXL píše:

Fillo vážně není dobrý příklad, když si porovnáš výkony v sezóně 2016/2017 a na podzim 2017. Já bych ho posadil a radši nechal hrát nějakého mlaďase. Nebaví mě koukat na hráče, kteří už mají takříkajíc vyklizenou skříňku.

souhlas, no...pořád doufám v nějakej příchod. myslel jsem, že uloví toho Pázlera, ale jde bohužel do Liberce...
js64
Registrovaný člen

Re: Juniorka a mládež

Příspěvekod Jan Janek » 30.6.2018 8:27

Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.6.2018 8:50

Vojta Šilhán potichu přešel do Slavie

Takhle má vypadat to stavení na našich mladých? Běžte do prdele! Už je toho na mě přespříliš. Vedle toho slavného nápisu AGC Arena si dejte ještě „Zanech vší naděje, kdož vstupuješ“
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Ettiene » 30.6.2018 10:03

JirkaXXL píše:Vojta Šilhán potichu přešel do Slavie

Takhle má vypadat to stavení na našich mladých? Běžte do prdele! Už je toho na mě přespříliš. Vedle toho slavného nápisu AGC Arena si dejte ještě „Zanech vší naděje, kdož vstupuješ“

OMG
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 30.6.2018 11:08

Je jim jasný ,že kdyby se dostal do Ačka tak ho neudržej a po sezoně odejde zadarmo nebo ho vymění za notorickyho maroda,cestovatele nebo kopyto tak nás ušetří budoucího zklamání a zbavěj se ho rovnou. :up:
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 30.6.2018 13:41

Chce se mi plakat. To už je na přesdržku. :evil:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 1.7.2018 8:34

Jan Janek píše:https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1002322-slavia-stahla-posilu-z-podavace-micu-v-kabine-byla-po-golu-za-rashforda.html#hp-sez

:-O :no:

Ja se mu nedivim. Teplice jsou uz adresa na hovno.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 1.7.2018 10:21

NIN píše:
Jan Janek píše:https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1002322-slavia-stahla-posilu-z-podavace-micu-v-kabine-byla-po-golu-za-rashforda.html#hp-sez

Nicméně přestup do klubu, kde každé přestupní období koupí 8 chlapů, je pro juniora prozřetelnost jak prase :no: V době kauzy Bucha je to opravdu divný... Samozřejmě bychom naopak takové měli tahat od nich, ale zdá se, že Alex byl jen shoda okolností.
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 1.7.2018 19:26

Ettiene píše:
NIN píše:

Nicméně přestup do klubu, kde každé přestupní období koupí 8 chlapů, je pro juniora prozřetelnost jak prase :no: V době kauzy Bucha je to opravdu divný... Samozřejmě bychom naopak takové měli tahat od nich, ale zdá se, že Alex byl jen shoda okolností.

copak neprozretelnost juniora...ale muze nastoupit ambice rodicu, agent...a pak pres to treba uz nejede vlak... :-O
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 1.7.2018 21:04

Pánové, ruku na srdce, vy byste radili svému talentovanému synovi, aby hrál v současných Teplicích, když má šanci ve Slávii ? Takoví masochisti nejste.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 2.7.2018 7:43

Alda píše:Pánové, ruku na srdce, vy byste radili svému talentovanému synovi, aby hrál v současných Teplicích, když má šanci ve Slávii ? Takoví masochisti nejste.

to je otázka, jestli má šanci. ze sportovního hlediska bude mít vždycky větší šanci naskočit do velkýho fotbalu z Teplic. a mimochodem, Slavia je v tomhle ze špičky naší ligy asi nejhorší. /viz teď kauza Bucha, a třeba i odchod Krále.../ a nakonec uvidíme cca do dvou let. ale je to škoda, každopádně...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 2.7.2018 18:32

js64 píše:
Alda píše:Pánové, ruku na srdce, vy byste radili svému talentovanému synovi, aby hrál v současných Teplicích, když má šanci ve Slávii ? Takoví masochisti nejste.

to je otázka, jestli má šanci. ze sportovního hlediska bude mít vždycky větší šanci naskočit do velkýho fotbalu z Teplic. a mimochodem, Slavia je v tomhle ze špičky naší ligy asi nejhorší. /viz teď kauza Bucha, a třeba i odchod Krále.../ a nakonec uvidíme cca do dvou let. ale je to škoda, každopádně...

Mě na tom štve to, že zakládáme hráčskou akademii a vyřazení absolventů přeci musí být její součástí. Přeci to musí mít řád a smysl, nějaký draft nebo něco podobného. Po vítězném zápase juniorky s Boleslaví jsem mezi rodiči hráčů zaslechl rozhovor o tom, že dosud neví, kde jejich synci budou hrát. Když si k tomu přidám odchod Hejkala i to, že áčko hraje jiný systém než juniorka, připadá mi, že na Stínadlech v tom mají bordel a ten jde za Dovalilem a Hynkem. Klub tratí. Pokud je jedním z podniků AGC, pak je to mimo jiné díra v účetnictví a zbytečné plýtvání.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod killdup » 2.7.2018 22:59

Kozel píše:Po vítězném zápase juniorky s Boleslaví jsem mezi rodiči hráčů zaslechl rozhovor o tom, že dosud neví, kde jejich synci budou hrát.

Zaslechnout rozhovor- je proste mit podle nastrazene usi, a tak bych doporucoval hledet si sveho ;-) Rozhovor jiste nebyl miren Tobe-tim spis ne ho pak verejne sirit...
Jinak chapu "rozhorceni" a defakto souhlasim-ale vsichni vime o tom vsem prd-takze nezbejva nez plkat/tlachat...
killdup
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.7.2018 6:37

killdup píše:
Kozel píše:Po vítězném zápase juniorky s Boleslaví jsem mezi rodiči hráčů zaslechl rozhovor o tom, že dosud neví, kde jejich synci budou hrát.

Zaslechnout rozhovor- je proste mit podle nastrazene usi, a tak bych doporucoval hledet si sveho ;-) Rozhovor jiste nebyl miren Tobe-tim spis ne ho pak verejne sirit...
Jinak chapu "rozhorceni" a defakto souhlasim-ale vsichni vime o tom vsem prd-takze nezbejva nez plkat/tlachat...

Zaslechnout rozhovor je moje formulace, abych nemusel být konkrétní a obešel jsem tak detaily s kým jsem mluvil. ;-)
Od plkání a tlachání je toto fórum a kromě toho i od toho, aby se informace zpřesnily a dobrali jsme se toho, o čem oficiální zdroje mlčí.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod killdup » 3.7.2018 6:48

Kozel píše:
killdup píše:

Zaslechnout rozhovor je moje formulace, abych nemusel být konkrétní a obešel jsem tak detaily s kým jsem mluvil. ;-)
Od plkání a tlachání je toto fórum a kromě toho i od toho, aby se informace zpřesnily a dobrali jsme se toho, o čem oficiální zdroje mlčí.

Podle me se z toho marne snazis vybruslit...Vest rozhovor a zaslechnout-to je skoro jak o voze a koze :yes: Ale coz-nechme to plavat... :handshake:
killdup
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 3.7.2018 7:47

Kozel píše:
js64 píše:

Mě na tom štve to, že zakládáme hráčskou akademii a vyřazení absolventů přeci musí být její součástí. Přeci to musí mít řád a smysl, nějaký draft nebo něco podobného. Po vítězném zápase juniorky s Boleslaví jsem mezi rodiči hráčů zaslechl rozhovor o tom, že dosud neví, kde jejich synci budou hrát. Když si k tomu přidám odchod Hejkala i to, že áčko hraje jiný systém než juniorka, připadá mi, že na Stínadlech v tom mají bordel a ten jde za Dovalilem a Hynkem. Klub tratí. Pokud je jedním z podniků AGC, pak je to mimo jiné díra v účetnictví a zbytečné plýtvání.

Já nevím, jestli tomu rozumím dobře. Děláš závěr z rozhovoru dvou rodičů? Klub z logiky věci řeší samozřejmě další účinkování každýho končícího juniora, protože v tom jsou jeho peníze. Právě proto, co píšeš. Ale udělat z toho závěr, že v tom mají bordel, když o tom nic nevíš....to je fakt síla.
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 3.7.2018 12:01

Kozel píše:....Mě na tom štve to, že zakládáme hráčskou akademii a vyřazení absolventů přeci musí být její součástí. Přeci to musí mít řád a smysl, nějaký draft nebo něco podobného. Po vítězném zápase juniorky s Boleslaví jsem mezi rodiči hráčů zaslechl rozhovor o tom, že dosud neví, kde jejich synci budou hrát. Když si k tomu přidám odchod Hejkala i to, že áčko hraje jiný systém než juniorka, připadá mi, že na Stínadlech v tom mají bordel a ten jde za Dovalilem a Hynkem. Klub tratí. Pokud je jedním z podniků AGC, pak je to mimo jiné díra v účetnictví a zbytečné plýtvání.

Souhlas.
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 3.7.2018 12:18

js64 píše:
Ettiene píše:
NIN píše:

copak neprozretelnost juniora...ale muze nastoupit ambice rodicu, agent...a pak pres to treba uz nejede vlak... :-O

https://fotbal.idnes.cz/radek-silhan-vo ... fotbal_ald
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 3.7.2018 13:04

js64 píše:Já nevím, jestli tomu rozumím dobře. Děláš závěr z rozhovoru dvou rodičů? Klub z logiky věci řeší samozřejmě další účinkování každýho končícího juniora, protože v tom jsou jeho peníze. Právě proto, co píšeš. Ale udělat z toho závěr, že v tom mají bordel, když o tom nic nevíš....to je fakt síla.

Dělám závěr z mého rozhovoru. Chybu jsem udělal v tom, že jsem si neuvědomil, že hráči rozpouštěné juniorky neprošli akademií. Takže ty vazby ještě nenastaly. Na tom bordelu si trvám. Vždyť uplynulo 7 let od prvního záměru v Modlanech a od té doby se situace se sportovišti spíše zhoršila. Žádosti o dotace z EU přes ROP SZ jsou v tahu a taháme se s Kuberou o pár tisíc. Amatérismus. I ten Starka v Brdech to umí líp.
https://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_ULK753
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 3.7.2018 13:21

Kozel píše:
js64 píše:Já nevím, jestli tomu rozumím dobře. Děláš závěr z rozhovoru dvou rodičů? Klub z logiky věci řeší samozřejmě další účinkování každýho končícího juniora, protože v tom jsou jeho peníze. Právě proto, co píšeš. Ale udělat z toho závěr, že v tom mají bordel, když o tom nic nevíš....to je fakt síla.

Dělám závěr z mého rozhovoru. Chybu jsem udělal v tom, že jsem si neuvědomil, že hráči rozpouštěné juniorky neprošli akademií. Takže ty vazby ještě nenastaly. Na tom bordelu si trvám. Vždyť uplynulo 7 let od prvního záměru v Modlanech a od té doby se situace se sportovišti spíše zhoršila. Žádosti o dotace z EU přes ROP SZ jsou v tahu a taháme se s Kuberou o pár tisíc. Amatérismus. I ten Starka v Brdech to umí líp.
https://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_ULK753

neodešel jsi z diskuze o dalším působení juniorů jinam?
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.7.2018 13:47

NIN píše:No, myslim, ze v brzke dobe praskne dalsi kauzicka ...

https://fotbal.idnes.cz/fk-teplice-zbro ... fotbal_vp2
A uz je to venku. Ale ze to trvalo ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.7.2018 14:15

https://fotbal.idnes.cz/teplice-brno-br ... fotbal_min
Na tom utkani jsem nastesti nebyl. Tohle me v mediich uplne uniklo. Zase ti zpropadeni teplicti fanousci :-D A CO KUA CEKAL machyrek, po tom co posral celej zapas ?!? Uz je tady dlouho, mel by jit papat chlebicek nekam jinam. Jednicku ted mame jasnou.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 5.7.2018 14:17

Slavia uvolnila Scuka, hleda angazma. V Bolce se me herne libil. Ale ten nebude zadarmo...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.7.2018 15:24

https://fkteplice.cz/clanek.asp?id=6895

Moulis přijde z Olomouce zřejmě i bez spojitosti putování uplakánka Vaněčka opačným směrem. Zajímavé, že lovíme mezi námi dříve odloženými hráči. Nejdřív Hošek, nyní Moulis. A ne, že by se dotyční nějak vyhráli po odchodu. Myslím, že i to naznačuje sešup v kupní síle a ambicích.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Juanito » 6.7.2018 19:07

Tak to je evidentní,pasujeme se do role Příbrami,bohužel!Nejhorší je že už se za to vedení nestydí!!Jen mi fanoušci to pořád nechceme přijmout jako hotovou věc!! :-)) :cry: :cry:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 6.7.2018 19:14

Pak at se nedivěj,že si fanoušci budou vybírat zápasy podle atraktyvity...Pořád se mi nechce uvěřit,že jsme spadli takhle dolu....je mi smutno :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.7.2018 19:36

Juanito píše:Pak at se nedivěj,že si fanoušci budou vybírat zápasy podle atraktyvity...Pořád se mi nechce uvěřit,že jsme spadli takhle dolu....je mi smutno :hi:

Jestli se nestane zázrak, dostat mě na stadion bude hodně těžké, když letos O2 Sport vysílá všechny zápasy. Když vím, že deseti hráčům přišla pokuta za Brno neoprávněná, ztrácím poslední zbytky sounáležitosti.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 7.7.2018 6:33

JirkaXXL píše:
Juanito píše:Pak at se nedivěj,že si fanoušci budou vybírat zápasy podle atraktyvity...Pořád se mi nechce uvěřit,že jsme spadli takhle dolu....je mi smutno :hi:

Jestli se nestane zázrak, dostat mě na stadion bude hodně těžké, když letos O2 Sport vysílá všechny zápasy. Když vím, že deseti hráčům přišla pokuta za Brno neoprávněná, ztrácím poslední zbytky sounáležitosti.

Asi tak ... Nemam co bych dodal.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 7.7.2018 6:35

JirkaXXL píše:https://fkteplice.cz/clanek.asp?id=6895

Moulis přijde z Olomouce zřejmě i bez spojitosti putování uplakánka Vaněčka opačným směrem. Zajímavé, že lovíme mezi námi dříve odloženými hráči. Nejdřív Hošek, nyní Moulis. A ne, že by se dotyční nějak vyhráli po odchodu. Myslím, že i to naznačuje sešup v kupní síle a ambicích.

Killdupe, prestan napovidat tem magorum, pak to takhle dopada :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 7.7.2018 7:23

Teda já taky nehýřím optimismem, ale tady to fakt někteří přeháníte.
Proč by Hošek a Moulis nemohli být přínosem?
Nechme se překvapit.
Všichni vědí o co letos jde,tak se snad stmelí.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 7.7.2018 18:44

Šušnjar na odchodu z Bolky...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.7.2018 19:36

js64 píše:Šušnjar na odchodu z Bolky...

Trochu škodolibě mu to přeji. V Bolce nehrál nic moc, když už teda vůbec někdy hrál. Nejspíš proto přišel o mundial ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 7.7.2018 19:40

JirkaXXL píše:

Trochu škodolibě mu to přeji. V Bolce nehrál nic moc, když už teda vůbec někdy hrál. Nejspíš proto přišel o mundial ...

ja ani ne. mne se tady moc libil. bohuzel typ kluka co se dal v sanc agentovi...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 7.7.2018 23:34

js64 píše:
JirkaXXL píše:

ja ani ne. mne se tady moc libil. bohuzel typ kluka co se dal v sanc agentovi...

A to je to, co jsem myslel.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 8.7.2018 4:31

Ja bych ho tady rad znovu videl, ale tentokrat s lepsi smlouvou.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 8.7.2018 8:16

NIN píše:
js64 píše: ... zlatý voči. kdyby sis aspoň pamatoval, cos tu všechno namlel cyve. hele: ..."...No to bude. Zmizi Kral, Hora, mozna i Krob a buh vi kdo dalsi....Avizovany vyprodej mam informacne potvrzen....Ja za vyprodej povazuji odchod nadstandardnich hracu Hory, Krale, Kroba, Zitneho..."

No vsak, nerozumis psanemu ? Pocital jsem s odchodem Krale a Hory. Mozna i Krob - posledni (se Zitnym) , kdo tu ma jeste nejakou cenu a o koho by mohl byt zajem. A konec prestupniho obdobi neni. A ke smyslu te posledni vety, jeste k tomu vytrzene z kontextu - nebyl by snad prodej techto 4 hracu vyprodej ???

S cim jsem pravda nepocital je, ze by nekdo mohl chtit Vanecka ... :-O Asi se nekdo kouknul na odehrane minuty, pocet golu a pustili mu video toho nahodaku z voleje do vika :giggle:

Tak uplynuly další 3 týdny a Krob, Král, Hora i Žitný stále zůstávají. Tvoje důvěryhodnost a tvoje zdroje nějak dostávají na frak. :-P :hi:
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 9.7.2018 11:17

JirkaXXL píše:Vojta Šilhán potichu přešel do Slavie

je to asi trochu jinej příběh. ale je vidět, že je to obecnější trend, snažit se posunout dál hodně brzo. jestli je to dobře, je otázka. hodně jich v minulosti shořelo...
http://www.eurofotbal.cz/clanky/devaten ... ru-403110/
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 9.7.2018 17:54

S klubem pořád podle jeho vyjádření nikdo nekomunikoval, přesto Vaněček zdá se být vyřešen. Agent si férovku dokonce pochvaloval. https://www.sport.cz/fotbal/evropske-li ... l#hp-artcl
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mali » 9.7.2018 18:33

Kozel píše:S klubem pořád podle jeho vyjádření nikdo nekomunikoval, přesto Vaněček zdá se být vyřešen. Agent si férovku dokonce pochvaloval. https://www.sport.cz/fotbal/evropske-li ... l#hp-artcl

Už táhni ty kopyto!
Mali
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 10.7.2018 0:59

Honza Rezek na Instagramu ohlásil konec. :-(
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 10.7.2018 3:45

Kozel píše:Honza Rezek na Instagramu ohlásil konec. :-(

No, ani se mu nedivim.