FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Hráči a kádr

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Hráči a kádr

Příspěvekod JirkaXXL » 18.7.2009 13:50

Zde můžete diskutovat o jednotlivých hráčích, změnách v kádru nebo eventuálních posilách.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Re: Hráči a kádr

Příspěvekod JirkaXXL » 23.7.2009 18:31

Vypadá to, že skutečně začneme ligu bez posil. No, to už tu taky bylo a nebe nespadlo. Je fakt, že hlavně hráčů do středu hřiště (v obraně i záloze) zrovna na rozdávání nemáme, ale současný stav je mi pořád milejší, než kdyby odešlo pět, šest hráčů a hledaly se náhrady po všech čertech.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Mára » 23.7.2009 19:07

Já mám z týmu velice dobrý pocit. Sehranost a sladěnost kabiny, to bude naše největší zbraň. Snad se to projeví i na hřišti...
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 23.7.2009 19:23

Mára píše:Já mám z týmu velice dobrý pocit. Sehranost a sladěnost kabiny, to bude naše největší zbraň. Snad se to projeví i na hřišti...

Asi zbožné přání všech. ;)
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 23.7.2009 20:06

Jan Janek píše:
Mára píše:Já mám z týmu velice dobrý pocit. Sehranost a sladěnost kabiny, to bude naše největší zbraň. Snad se to projeví i na hřišti...

Asi zbožné přání všech. ;)

Ono nám ani nic jinýho nezbývá :D Ale čas na posílení ještě je tak nás třeba příjemně překvapí...
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.7.2009 20:31

Mára píše:Ono nám ani nic jinýho nezbývá :D Ale čas na posílení ještě je tak nás třeba příjemně překvapí...

Ostatně i Matula a Stožický přišly loni až během ligy a troufnu si je dnes označit za velmi důležité články v naší sestavě.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JTB » 23.7.2009 23:50

K tématu Oboya, odvedle:
Tom: u hráče pod smlouvou tabulky neexistují...
A vůbec, zrovna Oboyu tu rozhodně nechci a jsem rád, že to nevyšlo. Z několika zdrojů z Mostu jsem slyšel, že je to sobeček a lempl, kterej rozhádal kabinu už tam. Nevrací se, nenahrává...a ještě si "půjčuje" cizí věci do Keni... Nehledě na to, že si (asi na rozdíl od ostatních) moc dobře pamatuju, jak hrál Most s ním a bez něj. Když hrál Oboya, sice udělal tři pěkný kličky, ale tým pravidelně prohrával, zatímco když ho Žák sundal, body začaly zase přibývat...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 23.7.2009 23:54

JTB píše: Když hrál Oboya, sice udělal tři pěkný kličky, ale tým pravidelně prohrával, zatímco když ho Žák sundal, body začaly zase přibývat...

V Mostě hrál v útoku ne? On sám se ale nejlíp cítí v záloze, kde ho chtěl i Plíšek. Otázka je jestli by to hrálo roli...
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.7.2009 11:08

Dortik do Pribrami ... :|
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 25.7.2009 11:09

Viděl sem v Teplicích na fotbale Vozábala, tak snad to byla jen náhoda...
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 25.7.2009 12:03

Bulina píše:Viděl sem v Teplicích na fotbale Vozábala, tak snad to byla jen náhoda...

Už sem to psal na staré fórum, já ho zas viděl bavit se po finále čmfs na strahově s Martinem Feninem a Petrem Heidenreichem...
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 25.7.2009 12:36

Už je celkem starej, vzhledem ke koncepci klubu, možná kdyby to moc nestálo. Škoda, že tam místo něj nestál Volešák s Jarolímem :twisted:
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 25.7.2009 13:30

Vozábal snad do Jihlavy a ne k nám.

http://fotbal.idnes.cz/urban-prichod-vo ... outeze_rou
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 25.7.2009 13:54

by mě zajímalo, proč se hráči fotili v nových dresech s proužkama a se Spartou se hrálo ve starých dresech bez proužků? S proužky jsou speciálně pro Evropskou ligu?
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 25.7.2009 21:15

redkaf: v Plzni se už bude hrát s novými dresy...na starých byla reklama sponzora, se kterým končí smlouva někdy v těchto dnech...a bylo zbytečné vyrábět nové dresy jen pro jedno utkání ;)
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 26.7.2009 9:43

redkaf píše:by mě zajímalo, proč se hráči fotili v nových dresech s proužkama a se Spartou se hrálo ve starých dresech bez proužků? S proužky jsou speciálně pro Evropskou ligu?

Ne. Do konce července byla smlouva s jedním sponzorem, který má logo na staré sadě dresů. Protože by vyšlo draho šít logo toho sponzora na novou sadu dresů jen pro jeden zápas, rozhodlo se vedení sehrát utkání se Spartou ve staré sadě. Do zápasu s ČB tedy budou nové dresy s proužkama. Patrně to nejde jen tak našít - odšít...
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 27.7.2009 20:24

OSAMA PŘED CHVILKOU NA FACEBOOKU :))

Osama Elsamni I will be back to Teplice this week!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.7.2009 1:50

No, jestli soupisku už můžeme považovat za uzavřenou, tak ta záloha není žádná sláva. Možná by už stálo za úvahu nechat marného hledání oné vysněné posily rovnou do základu a raději přivést dva, tři hráče s dlouhodobější perspektivou. Hlavně ale prosím nejdříve provést důkladné lékařské vyšetření, aby si tu zase někdo neodskočil jenom domarodit.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod AkaKchan » 30.7.2009 10:29

Ještě bych neházel flintu do žita. Přestupové okno se zavře až v září.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 30.7.2009 11:51

Tak si myslím, že pokud někdo hodně rychle "nevyroste" , bude naše záloha opět jedním z nejvděčnějších témat tohoto chlívku...
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.8.2009 19:36

... když nikdo nepřijde do předkola Evropské ligy, tak dost pochybuji, že přijde někdo pak. Snad by se tomu dalo věřit v případě postupu, ale v případě vypadnutí čekám spíš prodej některých hráčů z útoku, kteří by teoreticky mohli dobře působit i v záloze.

Každopádně bychom nutně potřebovali uzdraveného Gašparíka v bývalé formě. Minimálně pro zvýšení konkurence. Stožický teď dost šlape vodu. Co vlastně s Gašparíkem je? V předzápasovém zpravodaji mezi marody nebyl, ale dneska nebyl ani na lavičce. Tak kde je? Převzal loňskou úlohu Vaščáka? :lol:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 1.8.2009 20:08

JirkaXXL píše:... když nikdo nepřijde do předkola Evropské ligy, tak dost pochybuji, že přijde někdo pak. Snad by se tomu dalo věřit v případě postupu, ale v případě vypadnutí čekám spíš prodej některých hráčů z útoku, kteří by teoreticky mohli dobře působit i v záloze.

Každopádně bychom nutně potřebovali uzdraveného Gašparíka v bývalé formě. Minimálně pro zvýšení konkurence. Stožický teď dost šlape vodu. Co vlastně s Gašparíkem je? V předzápasovém zpravodaji mezi marody nebyl, ale dneska nebyl ani na lavičce. Tak kde je? Převzal loňskou úlohu Vaščáka? :lol:

Jirko, to neni k smichu, ALE K PLACI :x
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 1.8.2009 20:20

NIN píše:
JirkaXXL píše:... když nikdo nepřijde do předkola Evropské ligy, tak dost pochybuji, že přijde někdo pak. Snad by se tomu dalo věřit v případě postupu, ale v případě vypadnutí čekám spíš prodej některých hráčů z útoku, kteří by teoreticky mohli dobře působit i v záloze.

Jirko, to neni k smichu, ALE K PLACI :x

K pláči jsou v životě jiné věci. Tohle může být tak maximálně k vzteku, ale já se tomu raději ironicky zasměji, tentokrát ;)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod AkaKchan » 2.8.2009 8:25

Když jsem včera viděl výkon Ljevakoviče na pravé straně zálohy, tak jsem si říkal, jestli by nebylo lepší dát ho zpět do středu a shánět někoho na pravou stranu. Když už teda nejde najít nikoho nového do středu zálohy. Na pravo by snad nekdo k mání být mohl.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.8.2009 8:54

AkaKchan píše:Když jsem včera viděl výkon Ljevakoviče na pravé straně zálohy, tak jsem si říkal, jestli by nebylo lepší dát ho zpět do středu a shánět někoho na pravou stranu. Když už teda nejde najít nikoho nového do středu zálohy. Na pravo by snad nekdo k mání být mohl.

MOJE REC PANE KOLEGO. Def.zaloznik s tvorivymi schopnostmi - co vic si prat ? Navic tam odehral sva nejlepsi utkani.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.8.2009 10:54

To je vytloukání klínu klínem. Kdo by pak hrál na pravé straně? Doležal? Ten je v současnosti už bohužel platný tak akorát na "taktické" střídání v páté nastavené minutě. Ljevakovič tam během jara odehrál dobré zápasy (k mému velkému překvapení) a stěhovat ho sestavou hned kvůli poklesu formy, to bychom z té jedenáctky za chvíli měli škatulata, škatulata ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod AkaKchan » 2.8.2009 15:09

Nejde o formu. Šlo mi spíš o to, že když už teda není žádnej kloudnej hráč ke koupi do středu, tak proč si dělat násilí a nedat tam zpět Ljevu? Třeba se ke koupi najde právě někdo na pravou stranu.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 2.8.2009 17:26

JirkaXXL píše:To je vytloukání klínu klínem. Kdo by pak hrál na pravé straně? Doležal? Ten je v současnosti už bohužel platný tak akorát na "taktické" střídání v páté nastavené minutě. Ljevakovič tam během jara odehrál dobré zápasy (k mému velkému překvapení) a stěhovat ho sestavou hned kvůli poklesu formy, to bychom z té jedenáctky za chvíli měli škatulata, škatulata ...

nezlob se na me, ale na def.zal. hral nejlip za tu dobu co tu je a ta prava zalohe je prave klin klinem ... Nehraje spatne, ale ani nezari. A zabijet takhle tvorivyho hrace s vybornou nahravkou po zemi na postu NA KTEREJ NEPRISEL A NEHRAL je hovadina. Kraj muze hrat Stoza s Maresem a vpredu Mamut, Vondys. HOTOVO
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 2.8.2009 18:24

NIN píše:nezlob se na me, ale na def.zal. hral nejlip za tu dobu co tu je a ta prava zalohe je prave klin klinem ... Nehraje spatne, ale ani nezari. A zabijet takhle tvorivyho hrace s vybornou nahravkou po zemi na postu NA KTEREJ NEPRISEL A NEHRAL je hovadina.

Ale on se nechal slyšet, že je zvyklý hrát právě ofenzivního záložníka.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Bulina » 4.8.2009 12:14

Mě se Ljeva na defenzivním taky líbil, zvlášť proto, že je schopnej hrát v případě potřeby i dopředu, což se hodí hlavně v zápasech, kde musíme dobývat.
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod BoBMan » 4.8.2009 20:06

Posili už se asi nedočkame co?! :-( . Nechápu proč hraje Stožický. Sparta si z něj dělala dobrej den a proti Plzni byl jeden z asi 4který stáli jak panáci u prvního golu. To ať hrači hraje třeba Jindrášek. Jo a co je s Gašpaříkem? Podle mně je to opravdu dobrý záložník a mrzí mně že už jsem ho dlouho neviděl hrát :up:
BoBMan
Registrovaný člen

Příspěvekod Ondra » 4.8.2009 22:24

BoBMan píše: To ať hrači hraje třeba Jindrášek.

Jindráček bude hrát tak maximálně v Ústí, kam odešel na hostování. :-)
Ondra
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 4.8.2009 23:01

Ondra píše:
BoBMan píše: To ať hrači hraje třeba Jindrášek.

Jindráček bude hrát tak maximálně v Ústí, kam odešel na hostování. :-)

A za takové dva nebo tři roky tam dost možná celkem potichu přestoupí. Takových talentů už bohužel bylo :down: Neřeknu, kdyby sem chodili kvalitnější hráči, ale budu se opakovat: speciálně záloha potřebuje konkurenci a zastoupitelnost jako sůl. Proč pokračovat v odlivu odchovanců?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jan Janek » 5.8.2009 10:03

cit JirkaXXL :A za takové dva nebo tři roky tam dost možná celkem potichu přestoupí. Takových talentů už bohužel bylo . Neřeknu, kdyby sem chodili kvalitnější hráči, ale budu se opakovat: speciálně záloha potřebuje konkurenci a zastoupitelnost jako sůl. Proč pokračovat v odlivu odchovanců?

Dlouhodobě komentovaný a kritizovaný problém asi nejen Teplic.Hráči na trhu zřejmě musí kolovat za každou cenu a kdyby si každý tým nechával své odchovance, s čím by se obchodovalo? Jenom ta selekce na v budoucnu použitelné a nepoužitelné, kdopak si to rozhodne...Zvlášť při stavu naší zálohy v posledních letech ... :no:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 5.8.2009 10:15

Stozicky je hodne mimo asi od poloviny jara.Hraje velky kulovy.Nevim proc hraje?Byl po zraneni,poradne netrenoval,ale na Spartu nastoupil,a taky to tak dopadlo.Na zaklad v teto chvili nema. :no:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 5.8.2009 15:17

2009.08. Hattrick a).jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 5.8.2009 15:20

2009.08. Hattrick b).jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 5.8.2009 15:29

Zajímavý, i když v něčem svérázně subjektivní, pohled redakce Hattricku na náš tým. Mají tam taky několik statistických chyb. Jestlipak na nějaké přijdete? Já jsem zatím objevil 3.
Mimochodem, takto tipují výsledek tohoto ročníku GL:
1. Slavia
2. Sparta
3. Liberec
4. Mladá Boleslav
5. Plzeň
6. Jablonec
7. Olomouc
8. Ostrava
9. Teplice
10. Brno
11. Bohemians
12. Slovácko
13. České Budějovice
14. Příbram
15. Kladno
16. Střížkov
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 5.8.2009 15:31

Pan Csaplár asi neviděl moc zápasů Teplic, jinak by se nemohl divit, proč nehraje Smejkal. Zazářil jen krátkodobě v předposlední jarní části sezóny. Jinak se trápil. Stoper? No, v přípravě tam párkrát hrál, ale proč by měl teď hrát na tomto postu, když dlouhodobě tady stoperská dvojice, až na pár menších výkyvů, funguje na jedničku.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 5.8.2009 15:38

Taky mi není moc jasné, proč náš stadion nemá plný počet hvězdiček. To nový Eden tuzemské sportovní pisálky tolik zmlsal? :-/ Navíc to vstupné 80 Kč, děti a ženy zdarma. Slovy Jiřího Paroubka: kdo z vás to má?! :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 5.8.2009 15:51

JirkaXXL píše:Taky mi není moc jasné, proč náš stadion nemá plný počet hvězdiček. To nový Eden tuzemské sportovní pisálky tolik zmlsal? :-/ Navíc to vstupné 80 Kč, děti a ženy zdarma. Slovy Jiřího Paroubka: kdo z vás to má?! :-D

Pět hvězdiček má u nich Slávka, čtyři, na úroveň našich Stínadel, dali Spartě, Liberci, Olomouci, Slovácku a Budějkám :-O :-) .
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 5.8.2009 17:48

Proc bych ja nedal Stinadlum 5* je jenom v toaletach-ty mi pripadaji dost tristni.Ptal jsem se na to na webu FK Teplice pana Heidenreicha,ale on zatim v te jejich diskusi neodepsal.Toal. papir nenajdete,u umyvadla obcas neni kouhoutek,ruce si neni take do ceho utrit, nekterych kabinkach chybi prkenko,zamykatelnost take zadna-je toho vice.Ale je pravda,ze jsme mohli dost 4,5*, kdyz ty truhlici z Liberce,Slovacka a spol. maji 4*.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 5.8.2009 18:21

Tomas píše:Proc bych ja nedal Stinadlum 5* je jenom v toaletach-ty mi pripadaji dost tristni.Ptal jsem se na to na webu FK Teplice pana Heidenreicha,ale on zatim v te jejich diskusi neodepsal.Toal. papir nenajdete,u umyvadla obcas neni kouhoutek,ruce si neni take do ceho utrit, nekterych kabinkach chybi prkenko,zamykatelnost take zadna-je toho vice.Ale je pravda,ze jsme mohli dost 4,5*, kdyz ty truhlici z Liberce,Slovacka a spol. maji 4*.

S toaletami máš pravdu, je tam co vylepšit - nelze se ohlížet na to, že na všech ostatních stadionech krom Edenu je to podstatně (a nejen WC) horší.
K těm hodnotícím hvězdičkám - vzhledem ke Slavii bych nám ponechal tu 4-ku, ale všechny ostatní jmenované - 3. Taky nevíme, jaké si k dosažení hodnotícího výsledku určili jednotlivé parametry. V každém případě tomu hodnocení jedné redakce ale nepřikládejme žádnou váhu, má to cenu pouze jako zajímavost. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod BoBMan » 5.8.2009 20:05

http://tn.nova.cz/sport/fotbal/dalsi-fo ... gartu.html . Kdyby přišel nezlobyl bych se. Proč to Teplice třeba aspon neskusej když to přece nic nestojí.....
BoBMan
Registrovaný člen

Příspěvekod AkaKchan » 5.8.2009 21:24

Ne. Už dost všech těhle ztracenců a nalezenců a jim podobných. Byl by zdarma nebo za málo to jo, ale na tohle nejde koukat. Potřebujem někoho solidního i kdyby měl být za hodně! Není důvod být neustále záchraným lanem pro tyhle typy hráčů.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 5.8.2009 22:35

AkaKchan píše:Ne. Už dost všech těhle ztracenců a nalezenců a jim podobných. Byl by zdarma nebo za málo to jo, ale na tohle nejde koukat. Potřebujem někoho solidního i kdyby měl být za hodně! Není důvod být neustále záchraným lanem pro tyhle typy hráčů.

Kdybych ho měl srovnávat s Junem, tak věřím tomu, že by byl daleko lepší posila. Šimák v Německu pokud vím hrál solidně, navíc v týmu který hraje na špici jedný z nejlepších lig...pro nás by to byl veliký přínos..bohužel si myslím, že on do TP nepůjde :-(
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod Linus7 » 6.8.2009 16:47

http://fotbal.idnes.cz/nekteri-hraci-zk ... _pohary_ot

Tak věřím že buď Marek Jarolím nebo Láďa Volešák přijde ... :up2: :up2: :up:
Linus7
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 6.8.2009 17:01

Linus7 píše:http://fotbal.idnes.cz/nekteri-hraci-zklamali-rekl-jarolim-den-po-vyrazeni-a-slibil-zmeny-10g-/fot_pohary.asp?c=A090806_155709_fot_pohary_ot

Tak věřím že buď Marek Jarolím nebo Láďa Volešák přijde ... :up2: :up2: :up:

Asi nějaký výprodej bude, i když nevěřím že zásadní.Nejvíc bude záležet na tom, jak se seshiti chytí či nechytí v EL....
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 6.8.2009 19:40

Tak Cerny dostal za divadlo s Boleslavi 10 000kc pokutu.Matula ma zakaz cinnosti do dalsiho projednani,ktere bude pristi tyden.Ani se nedivim,ze mu ji zastavili.Meli by se tyto nesportovni zakroky trestat vice.Mel by se povolat zase psycholog,aby promluvil hracum do duse co se tyka loktu-to uz jsme zde meli Lukase, ted Matula a Kaufman byl take v kurzu.... :no:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 6.8.2009 20:53

Cit. Tomáš: a Kaufman byl take v kurzu....
Jenže zcela neopodstatněně. Toho bych v souvislosti s tímto vůbec nezmiňoval. Jinak souhlas.
Addax
Registrovaný člen

Další

Zpět na Obecnější témata