FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Stadion a technické záležitosti

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Stadion a technické záležitosti

Příspěvekod Tomas » 13.3.2017 18:27

během posledních zápasů mě napadlo zda někdo dělá kontrolu reproduktorů, které jsou zavěšeny pod střechou stadionu. Docela mě děsí, že by se řetěz utrhl. Přiznám se, začal jsem si vybírat místo tak, aby nade mnoureprák nevysel.
Koukal jsem, že na jižní tribuně už je pěkný mech.S tím se také mělo něco udělat......
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 24.3.2017 12:41

Reproduktory me netrapi, ale pripada nekomu ten travnik jako novy ? :-P

Jen takova perlicka k tomuto tematu
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-za ... vzory.html
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 24.3.2017 15:19

Mě by zajímalo, kdy se opraví zatékající střecha. Je děravá jako řešeto, opět jsme museli hledat nějaké z mála míst, kam neprší. :down: Štěstí, že při většině zápasů neprší.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.3.2017 17:08

djrhedy píše:Mě by zajímalo, kdy se opraví zatékající střecha. Je děravá jako řešeto, opět jsme museli hledat nějaké z mála míst, kam neprší. :down: Štěstí, že při většině zápasů neprší.

,,Stěstí", že je pořád víc než poloprázdno. Jinak by se pomalu mohlo zase vybírat 40 Kč jako kdysi na tehdy ještě nekryté tribuny. Ta střecha ostatně na některých místech blbne od začátku.

Trávník taky zklamání. Takových let se čekalo na tohle?! Kdybych neviděl videa z léta, tak bych si snad myslel, že se jenom zase na čas resuscitoval ten ,,památeční" ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 25.3.2017 17:18

Teď o přestávce by se měl trávník zmátořit, doufám, že ho doseli, protože celkem bude klid 3 týdny. No a rozhodnout by měl květen a červen. Jestli potom nebude tráva 100%, tak je něco špatně.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 27.3.2017 8:57

Kozel píše:Teď o přestávce by se měl trávník zmátořit, doufám, že ho doseli, protože celkem bude klid 3 týdny. No a rozhodnout by měl květen a červen. Jestli potom nebude tráva 100%, tak je něco špatně.

mne teda dost prekvapila ta kaluz pod jizni tribunou, protoze ta se tam nedelala ani ve vetsich prutrzich nez byl ten destik co byl neprijemny zejmena tim vetrem a zimou.Neco bude spatne a melo by se prijit na to co nejdrive, protoze to hriste vypadalo spatne na to, ze bylo vysete v lete!
Tomas
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Obecnější témata