FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Stadion a technické záležitosti

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Stadion a technické záležitosti

Příspěvekod melda » 18.3.2016 19:33

Kozel píše:
Addax píše:Vytvořili jsme si ho tak trochu i my fandové.

Průměrný roční spad popílku a polétavého prachu je cca 2000 t/km2, to je za dobu (15 let) trvání trávníku přibližně 3 cm. Zkus si vysypat na trávník 30 kg dřevěného popela a uvidíš, že bude vypadat jako dno vypuštěného rybníka. A s tím nenaděláš nic ani nožem nebo sekerou.
:-))

:giggle: :applause: :giggle:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 18.3.2016 19:49

Kozel píše:A s tím nenaděláš nic ani nožem nebo sekerou. :-))

Tak vezmeme vidle nebo lopaty a zabereme, hej hou :-D
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 18.3.2016 23:01

JirkaXXL píše:
Kozel píše:A s tím nenaděláš nic ani nožem nebo sekerou. :-))

Tak vezmeme vidle nebo lopaty a zabereme, hej hou :-D

To se hodí i do šatny před Baníkem. :up:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.4.2016 21:52

1708_3393.jpg

Pokračování ve snění. Takhle nějak si představuju kavárnu Union, která je umístěna v 1. patře severní tribuny. Z opačné strany je stejná skleněná stěna, takže je vidět zkrz a diváci na jižní tribuně nepřicházejí o pohled na horizont Krušných hor. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 12.4.2016 22:53

Addax píše:Pokračování ve snění.

Já teď víc sním o záchraně v první lize :suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 13.4.2016 0:44

JirkaXXL píše:

O naší záchraně to není snění, ale tvrdá realita. Včetně stresu ve všech chlívcích, co jsou o prohraných zápasech...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 13.4.2016 3:45

Addax píše:
JirkaXXL píše:

O naší záchraně to není snění, ale tvrdá realita. Včetně stresu ve všech chlívcích, co jsou o prohraných zápasech...

Po posledním vystoupení v Jihlavě se mi pomyslné misky vah naklonily tak, že teď je pro mě spíše sestup blíže tvrdé realitě, kdežto záchrana sladkému snění. Vedení, trenér, kádr, forma, tresty, tabulka, rozlosování, rozhodčí atd. No, když ne rovnou sestup, potom alespoň hodně drsný závěr ročníku.

V téhle situaci mě snění o velebení stadionu nějak přešlo. I proto, že nevíme, co na druhou ligu vlastník, co sponzoři. Byl by prioritou okamžitý návrat jako už od zimy deklaruje Baník? Snažili bychom se tím pádem udržet kádr pohromadě a ideálně posílit? Nestopla by se výměna trávníku, instalace nové obrazovky a turniketů? Již teď se (ne)hezky dlouho stadion sotva šolíchá.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod redkaf » 27.4.2016 12:51

Jan Skýpala ‏@skypalajan 1h1 hour ago
Finále Poháru FACR míří Na Stínadla. Finálový zápas se na našem stadionu odehraje ve středu 18.5. v 18:15 hodin.

Skýpala na twitteru... Může mi prosím někdo vysvětlit, proč se psalo, že jsme požádali o to, abychom hráli poslední kolo venku z důvodu výměny trávníku, když se u nás pak hraje zápas ještě tři dny po posledním kole? Bude se trávník tedy měnit? A kdo je v tom FACR zodpovědný za přidělení finále stadionu, který má jeden z nejhorších trávníků v lize, kdy si hráči pravidelně stěžují na to, že se na tom pořádně nedá hrát? :suicide:
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 27.4.2016 13:13

redkaf píše:
Jan Skýpala ‏@skypalajan 1h1 hour ago
Finále Poháru FACR míří Na Stínadla. Finálový zápas se na našem stadionu odehraje ve středu 18.5. v 18:15 hodin.

Skýpala na twitteru... Může mi prosím někdo vysvětlit, proč se psalo, že jsme požádali o to, abychom hráli poslední kolo venku z důvodu výměny trávníku, když se u nás pak hraje zápas ještě tři dny po posledním kole? Bude se trávník tedy měnit? A kdo je v tom FACR zodpovědný za přidělení finále stadionu, který má jeden z nejhorších trávníků v lize, kdy si hráči pravidelně stěžují na to, že se na tom pořádně nedá hrát? :suicide:

edit už dát nejde, tak aspoň takhle - prý se trávník bude měnit potom. Nicméně stejně nerozumím, proč jsme tedy potřebovali hrát poslední kolo venku a kdo dá finále poháru na stadion s tak hrozným trávníkem.
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 27.4.2016 13:30

redkaf píše:Nicméně stejně nerozumím, proč jsme tedy potřebovali hrát poslední kolo venku a kdo dá finále poháru na stadion s tak hrozným trávníkem.

jj, navíc mi Skýpala při zápase s Brnem na můj dotaz osobně potvrdil, že trávník se začne měnit bezprostředně po posledním domácím zápase s Duklou 11.5.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 27.4.2016 14:15

Addax píše:
redkaf píše:Nicméně stejně nerozumím, proč jsme tedy potřebovali hrát poslední kolo venku a kdo dá finále poháru na stadion s tak hrozným trávníkem.

jj, navíc mi Skýpala při zápase s Brnem na můj dotaz osobně potvrdil, že trávník se začne měnit bezprostředně po posledním domácím zápase s Duklou 11.5.

čemu se tak divíte, jsou v tom prachy, nic jinýho
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.4.2016 14:58

To je zase guláš :no:

Peníze, peníze. Hmm, dejme tomu (ty jsou vždy až na prvním místě), ovšem neříkejte mi, že máme páky si přihrát finále poháru, když trávník je už pomalu za hranicí regulérnosti. Jakoby snad nějaký adept na trofej nechtěl hrát technický fotbal, takže zatahal za nitky, aby se hrálo tady. Ale do Boleslavi a Sparty / Jablonce bych to neřekl.

Nebo je to nějaká strahovská satisfakce, že nás zazdívají s reprezentací prakticky už jakéhokoliv významu a věkové kategorie? Ale má vůbec tahle strahovská generalita potřebu se komukoliv, obzvláště pak nám, za cokoliv ospravedlňovat? Pochybuji ...

Dále mi přijde divné, že najednou je možné výměnu trávníku odložit. Není ten čas šibeniční? Já myslel, že ano, když jsme si vyprosili kdy a kde budeme hrát. Firma, která to bude realizovat, započne práce na písknutí, kdy si vzpomeneme? Já žil v domnění, že takové akce plánují jako legendární filmový kulový blesk.

Kovi nám to snad vysvětlí :idea:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kovi » 27.4.2016 17:00

Celou dobu pracujeme s variantou, že by se o víkendu po Dukle na Stínadlech uskutečnil ještě nějaký velký koncert, pár variant bylo rozjednaných a žádná nakonec neklapla (bohužel), takže jestli začne výměna místo v pondělí 16.5. až ve čtvrtek 19.5. není takový rozdíl. Díky ME ve Francii je tam i tak dostatečný prostor, proto jsme na nabídku svazu kývli (samozřejmě v tom jsou peníze za pronájem stadionu) :-)
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod AkaKchan » 27.4.2016 17:03

https://twitter.com/FK_Teplice/status/7 ... 9517576192

Prej to v poho stihnou kvůli dlouhý pauze pro ME.

edit: Kovi byl rychlejší :)
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.4.2016 17:52

Kovi píše:proto jsme na nabídku svazu kývli (samozřejmě v tom jsou peníze za pronájem stadionu) :-)

Díky za rychlou reakci :up:

A FAČR nemá žádné výtky ohledně stávajícího trávníku? :surprised:

Stejně je mi divné, že strahovští pánové dají vydělat zrovna nám. Jsou tam nějaká pevně daná kritéria, která hrála roli? Kapacita? Umístění vzhledem k finalistům? Právě z hlediska kapacity + polohy bych to snad jedině chápal, když se střetnou Boleslav a Sparta či Jablonec.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 23.5.2016 10:10

Tak nam zacala vymena travniku, jsem zvedavy jestli vse dopadne dobre a travnik nam pomuze k lepsim vysledkum zejmena doma.
Kam odvezli stary travnik tentokrat?Ten posledni myslim skoncil nekde v Krupce,ale nejsem si jisty.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 23.5.2016 11:52

Tomas píše:Tak nam zacala vymena travniku, jsem zvedavy jestli vse dopadne dobre a travnik nam pomuze k lepsim vysledkum zejmena doma.
Kam odvezli stary travnik tentokrat?Ten posledni myslim skoncil nekde v Krupce,ale nejsem si jisty.

Na kompost. Berou to frézou na úplnou drť.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 23.5.2016 12:15

Kozel píše:
Tomas píše:Tak nam zacala vymena travniku, jsem zvedavy jestli vse dopadne dobre a travnik nam pomuze k lepsim vysledkum zejmena doma.

Na kompost.

jj, ta močovina ze dvou koncertů je pro něj dobrý základ. :giggle:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 23.5.2016 18:03

Addax píše:
Kozel píše:

Na kompost.

jj, ta močovina ze dvou koncertů je pro něj dobrý základ. :giggle:

A to tu ještě mnohokrát pískal Jílek, takže bůh ví, kolikrát tady udělal loužičku :-P
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 27.5.2016 7:05

Kovi, ta časosběrná videa z výměny trávníku jsou dobrý nápad! :up:

Akorát by se ještě hodil popisek, co se to tam právě dělá :idea:

Pro nás, co dovedeme trávník maximálně pošlapat. :giggle:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Jabqooo » 27.5.2016 12:51

JirkaXXL píše:Kovi, ta časosběrná videa z výměny trávníku jsou dobrý nápad! :up:

Malej popisek na videu je, pod lištou přehrávače (tedy já jej tam alespoň mám). Např.: Další díl výměny trávníku, už máme zaseto!
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 27.5.2016 13:56

Jabqooo píše:
JirkaXXL píše:Kovi, ta časosběrná videa z výměny trávníku jsou dobrý nápad! :up:

Malej popisek na videu je, pod lištou přehrávače (tedy já jej tam alespoň mám). Např.: Další díl výměny trávníku, už máme zaseto!
Zajímavá je bouřka 5. den, která ukazuje, jak se rychle vsakuje voda, ale zároveň, že hřiště nemá bombírung a voda z něho nestéká do stran jako ze střechy. Ale může to být i větrem.
:idea:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.5.2016 18:53

Kozel píše:]Zajímavá je bouřka 5. den, která ukazuje, jak se rychle vsakuje voda, ale zároveň, že hřiště nemá bombírung a voda z něho nestéká do stran jako ze střechy. Ale může to být i větrem.

Alespoň, že tam není vyloženě lavór. Člověk nikdy neví, kdo co ošidí (slušně řečeno).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 27.5.2016 18:54

Jabqooo píše:

Díky za informaci. Podívám se na videa někde jinde. Přehrál jsem si je přes Chromecast a tam nic vážně vidět není.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Bobík » 29.5.2016 5:56

Nejsem žádný odborník, takže mi prosím promiňte případnou neznalost. Já myslel, že setí trávy na stadionu je už na téhle úrovni fotbalu minulostí. Viděl jsem pěstovat koberce na jakýchsi trávníkových farmách a potom pokládat trávník už hotový. To se ještě běžně nedělá?

Já si zaseju trávu akorát na chalupě, ale nedokážu si představit, že za těch pár týdnů vyroste a zesílí tak, že snese fotbalovou soutěž. Takhle mladý trávník mi pošlape i náš jezevčík. Podotýkám, že kvůli (pra)vnoučatům kupuju trávu pro vysokou zátěž. Na stadionu je to nějaká extra, extra zvláštní odrůda či co?
Bobík
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 29.5.2016 9:00

Bobiku, taky jsem cumel jak vejr a prekvapilo me to.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 29.5.2016 9:29

Posledně jí ale pokládali hotovou ne?
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.5.2016 11:19

Podle mně odfrézovali jen asi 4 cm, protože ty závlahy zůstaly netknuté. Potom tu kořenovou vrstvu provzdušnili, dopískovali a doseli. Takže zčásti roste trávník z původního kořenového systému a z části ze semen.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 29.5.2016 11:54

Kozel píše:Podle mně odfrézovali jen asi 4 cm, protože ty závlahy zůstaly netknuté. Potom tu kořenovou vrstvu provzdušnili, dopískovali a doseli. Takže zčásti roste trávník z původního kořenového systému a z části ze semen.

Já myslel, že i kvůli tomu zastaralému zavlažovacímu systému se ta plocha včetně trávníku bude celá předělávat :idea:
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 29.5.2016 13:03

No nakonec koupili v OBI tři pytle trávy a starat se o to bude nakej brigádník :giggle:
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod boss__007 » 29.5.2016 13:26

napsty píše:No nakonec koupili v OBI tři pytle trávy a starat se o to bude nakej brigádník :giggle:

Ta brigáda je jen přes léto, po něm asi pak sami hráči :-D
boss__007
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 29.5.2016 18:20

Tenhle způsob pro nový trávník položili tuším v Brně a zejména v Liberci.Někdo sem dával odkaz a je tam i clanek .Je to o dost levnejsi a je zde tudiz mozna i castejsi vymena.V Liberci pocitaji s tim, ze to stihnou do zacatku Evropske ligy. Zacina to byt asi v posledni dobe cim dal oblibenejsi zpusob zatravneni. Jak jsem se docetl tak ve velkoklubech jsou schopni menit travnik nekolikrat rocne- v podobe kobercu.Samozrejme je to otazka penez.Pokud to bude znamenat vymenu treba za 4-5 let tak proc nezvolit zpusob jako jsme zvolili my a prave treba Liberec.Mel by byt i odolnejsi vuce plevelu ci mechanickemu poniceni.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 29.5.2016 19:20

No, já do toho nechtěl rýpat, ovšem když už jste s tím sami začali :-))

Tento způsob výměny trávníku „zdá se mi poněkud nešťastným“ Už asi chápu ty potutelné narážky, které tu někdo (?) během jara měl na průběh výměny trávníku.

Srovná se terén a občerství se tráva. Dobře. Alespoň něco po těch letech, kdy to už zavánělo problémy s licencí. Chápu, že kde nic není ani smrt nebere. Peníze až na prvním místě. Bohužel. Pochybuji, že AGC pustilo chlup navíc. Pokud se mýlím, rád se zde omluvím, ovšem mám za to, že tohle musí klub financovat z běžného rozpočtu, který na vyskakování dávno není ...

Jenže zavlažování, odvodňování a vytápění se nikdo nedotkl. Zachovalý kořenový systém, jenž má podle Kozla dodat odolnost pažitu, zajisté obsahuje kromě trávy i ten sajrajt, kterého se podle správce hřiště nedá zbavit jinak než odbagrováním a položením nového koberce (vyjádření pár let nazpět).

s tím brigádníkem jsem to taky nepobral. To je na výpomoc - rozšíření personálu během nějakého dolaďování občerstvené trávy nebo se přes léto svěří trávník jen tak víceméně kde komu? Doufám, že to první ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 29.5.2016 19:24

O nové obrazovce je nějak podezřele ticho. Aby se tam někde nevyloupl 15" LCD monitor a nebylo tím splněno. No, ale ta obrazovka se dá instalovat prakticky kdykoliv (nevyžaduje pauzu soutěže a určité roční období).

Mimochodem: už jste viděli novou sekačku trávy, kterou si klub zapůjčil ze Mstišova? :-P

05.jpg
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 29.5.2016 19:31

Tomas píše:Zacina to byt asi v posledni dobe cim dal oblibenejsi zpusob zatravneni.

Ale není motivem srazit náklady? Liberec taky dvakrát otočí každou korunu. Že je to častější ještě neznamená, že je to lepší. O tom dost pochybuji.

No, nic. My to nezměníme, nezaplatíme, takže buďme rádi alespoň za nějakou snahu po těch letech a doufejme, že to neskončí nějakým fiaskem.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 29.5.2016 22:07

JirkaXXL píše:
Tomas píše:Zacina to byt asi v posledni dobe cim dal oblibenejsi zpusob zatravneni.

Ale není motivem srazit náklady? Liberec taky dvakrát otočí každou korunu. Že je to častější ještě neznamená, že je to lepší. O tom dost pochybuji.

No, nic. My to nezměníme, nezaplatíme, takže buďme rádi alespoň za nějakou snahu po těch letech a doufejme, že to neskončí nějakým fiaskem.

Ano Liberec otaci kazdou korunu,ale je opet v Evrope.
Ano je to levnejsi zpusob vymeny travy,ale zase dle dostupnych informaci take kvalitnejsi.Ze je v mode polozit pasy travy neznamena,ze je nami zvoleny zpusob o tolik horsi.Casu na to, aby se travnik krasne zazelenal je dost a jsem optimista a verim,ze bude i kvalitni. Pokud bude travnik za 5let zniceny a vedeni ho bude moci zase vymenit diky tomu,ze nepokladalo koberec tak jsem pro.
Myslim,ze se k tomu stejne vyjadri poradne az samotní hraci az budou pobihat s micem po novem.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.5.2016 6:20

Tomas píše:Ze je v mode polozit pasy travy neznamena,ze je nami zvoleny zpusob o tolik horsi.

O to se „do krve“ hádat nebudu :-)

... protože neznám všechny relevantní a podložené argumenty pro a proti u obou metod. Možná je to tak, jak píšeš. Možná je to přesně naopak. A potom je tu také obecná rovina a vhodnost za konkrétních podmínek. Myslím zejména stav vytápění, odvodnění a zavlažování, kterého se předpokládám při tomto postupu údržba pořádně nedotkne.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 30.5.2016 6:52

Funkční trávník je souvrství, jde o to, aby dobře fungovala každá vrstva. Pro regeneraci trávníku, pokud funguje drenážní vrstva, stačí provzdušnit horních 12-15 cm, hlouběji kořínky trávy neprorůstají. Odstraněním pouze horních 4-5 cm se likviduje plevel a spad popílku. Po nějakém čase není na řezu trávníkem poznat, jakým způsobem byl založen, ustálí se stejná podoba souvrství. Pro zdárný růst je nejdůležitější kyslík, tedy provzdušnění, proto tolikanásobné projíždění plochy kultivátory.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 30.5.2016 12:16

Ad. nový trávník
Nový trávník se dělá setím, protože jde o kvalitnější způsob, avšak výrazně časově náročnější, málokdy se stane, že je více než dva měsíce pauzy, letos to vyšlo, tak bylo možné udělat výměnu touto formou.
Seřezali se ze hřiště dvě vrstvy, nejprve svrchní a pak i kořenový systém. Vyměnily se také ostřikovače, aby se vylepšilo zavlažování. Následně se roztáhl písek, substrát, promíchalo se a zaselo (lajcky řečeno, nejsem odborník) :-))
Teď už tráva roste jako z vody, nevěřil jsem, ale opravdu to je vidět každý den, jak roste :-)

Ad. obrazovka:
Stará sundána, na novou se zvětšila konstrukce, nová by měla stát 1.7. a pak se odladí na ligový provoz.

Ad turnikety:
Stejné jako s obrazovkou, teď se udělají stavební úpravy a pak se nainstalují. Momentálně se pracuje především na ticketingovém systému.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Kozel » 30.5.2016 14:09

Kovi píše:Ad. nový trávník
Nový trávník se dělá setím, protože jde o kvalitnější způsob, avšak výrazně časově náročnější, málokdy se stane, že je více než dva měsíce pauzy, letos to vyšlo, tak bylo možné udělat výměnu touto formou.
Seřezali se ze hřiště dvě vrstvy, nejprve svrchní a pak i kořenový systém. Vyměnily se také ostřikovače, aby se vylepšilo zavlažování. Následně se roztáhl písek, substrát, promíchalo se a zaselo (lajcky řečeno, nejsem odborník) :-))
Teď už tráva roste jako z vody, nevěřil jsem, ale opravdu to je vidět každý den, jak roste :-)

Dík za vysvětlení, z té kamery vysoko pod střechou jsem všechny operace nepoznal přesně. Myslel jsem, že po bouřce se musely některé činnosti zopakovat. Docela by mě zajímalo, protože jsem u budování tří hřišť byl, jestli se spády hlídaly nějakými lasery, opticky nebo jinak.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 30.5.2016 14:50

KOVI>>
nemuselo by byt spatne udelat casosber i rustu travy.|Nejaky pekny zaber ktery by byl v jedne linii se zemí...... ;-) Jen napad mohlo by to byt zajimave po 2 mesicich jak roste :idea:

Jinak jestli klapne obrazovka i turnikety tak :up2:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 30.5.2016 18:54

Kovi píše:Ad. nový trávník: [...]
Ad. obrazovka: [...]
Ad turnikety: [...]

Díky za report a vysvětlení :up:

Co napsat článek v podobném duchu na klubový web, aby byli v obraze i fanoušci, kteří sem nechodí?

Bohužel na těch časosběrných videích, které jsou obecně velmi dobrý nápad, všichni aktéři vypadají jako mravenci, takže není moc vidět, co to konkrétně dělají, natož proč to dělají. Třeba odfrézování jsem poznal, ovšem už ne, jak hluboko se šlo. Jestli zůstal nebo nezůstal kořenový systém. Chtělo by to lepší popisky.

:idea: ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kovi » 30.5.2016 19:02

Kozel píše:Dík za vysvětlení, z té kamery vysoko pod střechou jsem všechny operace nepoznal přesně. Myslel jsem, že po bouřce se musely některé činnosti zopakovat. Docela by mě zajímalo, protože jsem u budování tří hřišť byl, jestli se spády hlídaly nějakými lasery, opticky nebo jinak.

Upřímně takhle jsem do toho neviděl, ale mým bystrým okem bych řekl, že laserem, protože měli na středu hřiště za brankou nějaký vysílač a na tom stroji, který táhl traktor byly ve stejné výšce nějaké podobné příjmače/vysílače, takže předpokládám, že tím se to hlídalo.

Tomas píše:KOVI>>
nemuselo by byt spatne udelat casosber i rustu travy.|Nejaky pekny zaber ktery by byl v jedne linii se zemí...... ;-) Jen napad mohlo by to byt zajimave po 2 mesicich jak roste :idea:
Jinak jestli klapne obrazovka i turnikety tak :up2:

Špatné by to nebylo, ale používám k tomu své osobní GoPro a aby to bylo fakt kvalitní a ze stejného místa, tak bych ho tam musel nechat dva měsíce, takže bych ho nemohl použít na něco jiného :-) Což mimo jiné proto, že ho budu brát na soustředění do Modré, nepůjde :-)
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod Juanito » 30.5.2016 20:34

A co když noví trenér nebude chtít do Modre? ;-) Nebo je to povinnost při uzavření smlouvy?Přípravu určuje trenér,nebo už je nalajnovana? A kdo ji nalajnoval? :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 30.5.2016 21:18

A kdo bude trenér? :-))
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 30.5.2016 21:47

Modrá je dobrá. :-))
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 31.5.2016 7:14

Modrá a žlutá je dobrá .... :giggle:
:hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 31.5.2016 8:13

Bulina píše:A kdo bude trenér? :-))

Na korze na zahájení lázeňské sezóny báby v burce říkaly, že Bílek. Von je na ty šejky, tak bude chodit relaxovat do parku.
:-P
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Bulina » 31.5.2016 8:24

A tak když přivede nějakýho chudýho šejka se 150 milionama navíc/rok, tak tu bude hrát pěknej fotbal i Bílek :idea:
Bulina
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 31.5.2016 8:48

Bulina píše:A tak když přivede nějakýho chudýho šejka se 150 milionama navíc/rok, tak tu bude hrát pěknej fotbal i Bílek :idea:

Tak já z něj takovou paniku nemám. Vždyť to jsou 4 roky od Eura v Polsku a kdo z nás má přehled, co od tý doby dělal a jak se jeho názory a to co praktikuje změnilo nebo naopak na čem zamrzl?
Předpokládám, pokud opravdu přijde, že bude záležet na zadání, jaký dostane.
Kozel
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata