FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Stadion a technické záležitosti

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Stadion a technické záležitosti

Příspěvekod Mišul » 25.8.2011 9:14

Ahoj skláři.. :hi: Dostala jsem zprávu od moderátora ze stadionu..Ptal se mě zda se nám jeho práce líbila.Teď na zápase se Slávii :-) Já si myslím, že se snažil chodit po celém stadioně.. :)) Když přišel před nějaký sektor pokaždé rozkřičel,povzbudil k fandění :yes: A dál se mě ptal co říkáme na nový desing velké obrazovky.. Osobně si myslím, že to ještě neni úplně dokonalé.. Ale líbí se mi to. :-) Změnu uvítá asi každý.. :) Tak prosím o odpověď :)) Mišul :-)
Mišul
Registrovaný člen

Re: Moderátor a velká obrazovka

Příspěvekod Petřík2 » 25.8.2011 9:20

Mišul píše:..Ptal se mě zda se nám jeho práce líbila

Já už se k jeho "práci" vyjádřil dříve a proto opakovaně: :punking: :punking:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Mišul » 25.8.2011 9:30

A co se Ti nelíbilo?? :-)
Mišul
Registrovaný člen

Příspěvekod Jenda-CZ » 25.8.2011 9:49

Ahoj. Mě osobně se nová grafika líbí. Oproti tomu dřívějšímu je to podle mne krok dopředu. Jediné, co se mi tam nehodí je ta grafika té ruky gepardice, jak zmuchlá tu obrazovku... Ostatní grafika vypadá na úrovni, ale tahle věc tam moc nezapadá.

A co se týče moderátoru, kvituji třeba zařazení hymny před zápasem. Je ale pravda, že ji stejně nikdo hromadně nezpívá. Nemusím ale to nucené fandění, avšak chápu, že to je právě jeho práce navnadit nás na fandění při zápase.
Jenda-CZ
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 25.8.2011 10:03

Mišul píše:A co se Ti nelíbilo?? :-)

viz můj pondělní příspěvek v kolonce "Fanklub FKT"

t.j.nechutný řev a hluk před utkáním,kdy není možné se domluvit s nejbližšími přítomnými,navozená atmosféra je přímo kolotočářská,trapné vybízení lhostejného publika,pocity studu u inteligentnější části návštěvníků Stínadel! :cry:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Mišul » 25.8.2011 10:04

Mě se z té obrazovky nejvíce líbí naše soupiska.. :)) Jsme asi jediný tým, který toto má.. :)) A ten moderátor.. Ta hymna je dobrý nápad.. Ale zase by bylo krásný..Kdyby někdo chodil po trávníku s vlajkama.. :(( Jako to má třeba Sparta.. Jen na tu hymnu myslím.. :)) Já si myslím, že na zápase se Slávii dělal svou práci dobře.. Právě proto mi napsal,by zjistil co dělá špatně a co naopak dobře.. :))
Mišul
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 25.8.2011 10:10

Tam jde i o to,aby reagoval i on na publikum.Kdyz vidi,ze je to trapne snazit se kricet lidi, aby ted skandovali, tak radeji ma rict, ze se mu zda dnes v hlediste trochu chladna nalada,a ze muzstvo bude chtit je trochu naladit,a bla bla, at povzbuzujeme v zapase o to vic.Proste najit nenasilny pristup k fandovi,divakovi,navstevnikovi. :idea:

P.S. Na takova temata by mel Jirka vyclenit nejaky chlivek ke stadionu a ostatni at se to tady nemota pate pres devate.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 25.8.2011 11:39

Tomas píše:P.S. Na takova temata by mel Jirka vyclenit nejaky chlivek ke stadionu a ostatni at se to tady nemota pate pres devate.

Jj, v Obecnějších tématech, něco jako "Stadion a technické záležitosti". Tady v kolonce u ligových zápasů to opravdu nemá co dělat.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 25.8.2011 22:02

Obecně tyhle speakery moc nemusím.. jinak přestřelená hlasitost a je mu blbě rozumět (to bylo vždycky všem)..
k obrazovce: nová grafika je super, hezky zpracovaný, akorát to shrábnutí je v lepším případě úsměvný..
Mambo
Registrovaný člen

Re: Stadion a technické záležitosti

Příspěvekod JirkaXXL » 1.9.2011 16:51

Přesunuto jak speciální chlívek v obecnějších tématech. Pokud vás napadá jiný název, který by obsah více vystihoval, můžete mi tip poslat třeba jako soukromou zprávu.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 22.9.2011 16:57

reklama FKT.jpg

Že jsem desetitisícovým návštěvníkem stránek FKT, tím mě tahle reklama obšťastňuje beze změny už asi půl roku. Mám pro to dvojí vysvětlení:
1. Za celou tu dobu kromě mne tyto stránky nikdo nenavštívil.
2. Reklama a tím i stránky FKT mě pěkně oblbují.

V každém případě, dle mého skromného názoru, tyto věci nepatří na seriózní stránky.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 22.9.2011 22:18

Addax píše:
reklama FKT.jpg

Že jsem desetitisícovým návštěvníkem stránek FKT, tím mě tahle reklama obšťastňuje beze změny už asi půl roku. Mám pro to dvojí vysvětlení:
1. Za celou tu dobu kromě mne tyto stránky nikdo nenavštívil.
2. Reklama a tím i stránky FKT mě pěkně oblbují.

V každém případě, dle mého skromného názoru, tyto věci nepatří na seriózní stránky.

Jasně addaxi , pravdu máš taky mě to nervuje ,
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.9.2011 23:21

Používám filtr reklam, takže jsem si tohoto proužku nikdy nevšiml. Teď jsem se na něj podíval blíže a je to reklama zprostředkovaná reklamním systémem Internet BillBoard a.s. Tento konkrétní systém blíže neznám, ale tipuji, že klub jakožto provozovatel webu inkasuje nějaké drobné za každé kliknutí na tu reklamu.

Reklama je to samozřejmě nesmyslná. Jednak dochází ke klamání uživatele a rovněž se reklama snaží navodit dojem nějakého skutečného okna. U seriózních společností by taková reklama byla za etickým kodexem. Některé reklamní systémy by ji od inzerenta ani nepřijaly.

Nevím, do jaké míry má klub možnost tuto konkrétní reklamu zablokovat. Ten reklamní systém neznám. Obvykle jde vyfiltrovat určité reklamy (např. nabídku konkurence, abyste na vlastním webu nedělali reklamu konkurentovi) nebo někdy i zablokovat konkrétní nevhodnou reklamu.

Tato reklama na seriózní web nepatří a pokud ji reklamní systém neumí zablokovat, tak bych radil ho nepoužívat. Navíc je tak nešikovně pod reklamou z Google AdSense, že dost možná porušuje podmínky, protože ji lze snadno mylně vnímat jako reklamu z Google AdSense (a tomu se dle smlouvy musí předcházet).

A ještě ta intextová reklama, tedy ta podtržená slova v článcích. To je nejotravnější reklamní formát od dob vyskakovacích oken. Uživatelé ji vnímají velmi negativně, což potvrdil nejeden průzkum. Prostě celkově mi ty reklamy na webu přijdou nezvládnuté. No a když už jsem se hrabal ve zdrojovém kódu, tak si nemůžu nerýpnout: layout tabulka? No ale fuj páni kodéři.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod prokopecholy » 19.10.2011 7:18

tak u stadionu bude zase burza. Bude někdo ze zdejších přispívatelů na ní chodit, nebo je to všem jedno? :-P
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 19.10.2011 7:59

V minulosti burza dobře živila náš fotbal tak proč tak proč nééé.Peněz není nikdy dost.
tom

Příspěvekod Jan Janek » 19.10.2011 8:33

Asi příprava na odchod AGC - a novým generálním partnerem bude Li-Pham-Von z prodejního místa 41.... :-D
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 26.10.2011 8:30

na ofi stránkách klubu je opět propagována sobotní burza. Budou tam taky zpívat indiáni s medvědem. Tak se chci zeptat. Nepatří ta burza taky do projektu V Teplicích je budoucnost ?
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 26.10.2011 17:15

Určitě jo, oni budou dělat všechno možný jen né hrát fotbal :no:
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 26.10.2011 17:19

Vstupné je dobrovolné a celý výtěžek ze vstupného z této akce obdrží FK Teplice :-) tak šup šup ať nám v zimě koupěj nakou posilu :-) .Z Evropy prachy už nebudou,od diváků taky ne a hráči odcházej zadarmo ,tohle bude asi hlavní příjem co se týče kádru.Maj to kluci bafuňářský pěkně vymyšlený.
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Torento » 27.10.2011 0:45

Aby jsme se nedockali toho ze se na burze zacnou ve stancich prodavat hraci.... a kdyz si koupite 2 kusy, dostanete klicenku Marex zdarma..... :hi:
Torento
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.10.2011 6:39

ja myslim ze burza nikomu nevadi ne, tak co tady resite ? Treba tam najdou naseho Fun Ding Donga :-D
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 27.10.2011 10:13

Torento píše:Aby jsme se nedockali toho ze se na burze zacnou ve stancich prodavat hraci.... a kdyz si koupite 2 kusy,
:up2: smejkala a matulu,tak dostanete stozickeho zdarma a polovinu budocnosti v tp jako bonus :-D
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.1.2012 21:26

nevim kam to dat, tak to dam sem. Dostal jsem mailem sadu fotek starych Teplic a jsou tam i nektere fotky z Drozdarny, snad i z Bramse (nejsem pametnik). Netridil jsem to, kdo chce, tak se podiva a najde :-)
http://www.flickr.com//photos/26181971@ ... 12309162/#
http://www.flickr.com/photos/26181971@N ... show/with/
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 9.1.2012 21:36

Díky za odkaz, NIN. Značná část těch fotek mi prošla při skenování nebo postprocessingu rukama, neb je jeijch autorem můj táta... :-) Jsou tam tuším tři snímky končící Drožďárny, pocházejí z roku 1973 ze zápasu se Spartou.

Možná jsou někde lepší a komplexnější sbírky fotek Teplic, ale ta tátova se z nich vymyká právě díky tomu, že je na netu a nehraje si na žádné kopyrajty a vodotisky.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 9.1.2012 21:52

Ty fotky, to je vážně nářez.Jako bych byl zpátky v čase tam kde to znám.Spoustu míst si pamatuji právě tak jak jsou na fotkách, dnes bych některá ta místa v současném stavu asi jen velmi těžko poznával.Nádhera, díky...
:up:
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.1.2012 21:54

JTB píše: Možná jsou někde lepší a komplexnější sbírky fotek Teplic, ale ta tátova se z nich vymyká právě díky tomu, že je na netu a nehraje si na žádné kopyrajty a vodotisky.

Tady u nas v hospudce obcas potkavam clovicka, kterej je taky nejakej fotograf a prinese vzdy alba se spoustou fotek z teplickeho fotbalu (mimo jinych). Nas mladsi rocniky vzdycky zkousi, esli pozname toho nebo toho :-) Musim rict, ze ma slusnou sbirku.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 9.1.2012 23:57

NIN: že by pan Abrahám? Kde ty to vlastně máš domovskou základnu? :-)
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 10.1.2012 20:26

JTB píše:NIN: že by pan Abrahám? Kde ty to vlastně máš domovskou základnu? :-)

Dubí B-)
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 13.1.2012 16:35

NIN píše:nevim kam to dat, tak to dam sem. Dostal jsem mailem sadu fotek starych Teplic a jsou tam i nektere fotky z Drozdarny, snad i z Bramse (nejsem pametnik). Netridil jsem to, kdo chce, tak se podiva a najde :-)
http://www.flickr.com//photos/26181971@ ... 12309162/#
http://www.flickr.com/photos/26181971@N ... show/with/

Kdo má zájem, tady je toho ještě víc (od Srpíka):
http://srpik.rajce.idnes.cz/stare_Teplice_1/
http://srpik.rajce.idnes.cz/stare_Teplice_2/
http://srpik.rajce.idnes.cz/stare_Teplice_3/
http://srpik.rajce.idnes.cz/stare_Teplice_4/
http://srpik.rajce.idnes.cz/stare_Teplice_5/
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 19.1.2012 19:36

rekl bych, ze nejak blbne forum, panc se mi zobrazuji nejaktualnejsi prispivajici jinak v prehledu temat a jinak ve vlastnim chlivku s tematem ...
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 19.1.2012 20:16

NIN píše:rekl bych, ze nejak blbne forum, panc se mi zobrazuji nejaktualnejsi prispivajici jinak v prehledu temat a jinak ve vlastnim chlivku s tematem ...

...a co a občas i kdo, někdy neblbne ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 24.1.2012 1:10

NIN píše:rekl bych, ze nejak blbne forum, panc se mi zobrazuji nejaktualnejsi prispivajici jinak v prehledu temat a jinak ve vlastnim chlivku s tematem ...

Nerozumím. Jestli tě to pořád trápí, trochu upřesni problém. Piš kdyžtak na e-mail forum@sklari.cz. Můžeš eventuálně poslat i screenshoty.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 24.1.2012 15:44

JirkaXXL píše:

Nerozumím. Jestli tě to pořád trápí, trochu upřesni problém. Piš kdyžtak na e-mail forum@sklari.cz. Můžeš eventuálně poslat i screenshoty.

Viz moje reakce v chlívku Český fotbal...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 25.1.2012 20:43

Addax píše:
JirkaXXL píše:

Viz moje reakce v chlívku Český fotbal...

kdyby neco, pisnu
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod napsty » 20.2.2012 18:12

Neví někdo proč se nepoužívá tribuna za druhou branou?
napsty
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 20.2.2012 18:49

Neví někdo proč zas před zápasem řvala hudba tak,že nebylo slašet vlastní slovo? :punking:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod AkaKchan » 20.2.2012 19:11

napsty píše:Neví někdo proč se nepoužívá tribuna za druhou branou?

Nejspíš proto, že je to dobrá reklamní plocha. Je vidět v každým sestřihu v televizi když do té brány padne gól.
AkaKchan
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 20.2.2012 23:13

AkaKchan píše:
napsty píše:Neví někdo proč se nepoužívá tribuna za druhou branou?

Nejspíš proto, že je to dobrá reklamní plocha. Je vidět v každým sestřihu v televizi když do té brány padne gól.

Já bych řekl, že je to z provozních důvodů. Část je v kontaktu se sektorem hostí, není zastřešená, takže by se prodražila údržba sedaček. Zvýšily by se nároky na pořadatelskou službu. Suma sumárum - používá se jen na zápasy Ligy mistrů.
:giggle:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 20.2.2012 23:28

Dalsi veci byla nefunkcni casomira a skore.Tam bylo takove male siditko....to nikdo nezkousel nez to nahodili pred zapasem?Pak jsem jeste myslel, ze ty portrety hracu pri vstrelenem golu delaji nejake gesto.Nebo ne?
A posledni vec, vi nekdo neco o te avizovane vymene travniku misto te flekate "lipnice"?Nebylo receno,ze cast penez z usteckeho azylu pujde prave na travnik?
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 21.2.2012 13:18

Tomas píše:Dalsi veci byla nefunkcni casomira a skore.Tam bylo takove male siditko....to nikdo nezkousel nez to nahodili pred zapasem?Pak jsem jeste myslel, ze ty portrety hracu pri vstrelenem golu delaji nejake gesto.Nebo ne?
A posledni vec, vi nekdo neco o te avizovane vymene travniku misto te flekate "lipnice"?Nebylo receno,ze cast penez z usteckeho azylu pujde prave na travnik?

ta tabule blbne od samýho začátku. Nevím, jestli klub koupil nějaký aušus nebo s tabulí neumí nikdo pořádně zacházet.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 21.2.2012 15:11

prokopecholy píše:
Tomas píše:Dalsi veci byla nefunkcni casomira a skore.Tam bylo takove male siditko....to nikdo nezkousel nez to nahodili pred zapasem?Pak jsem jeste myslel, ze ty portrety hracu pri vstrelenem golu delaji nejake gesto.Nebo ne?

ta tabule blbne od samýho začátku. Nevím, jestli klub koupil nějaký aušus nebo s tabulí neumí nikdo pořádně zacházet.

JJ nadávat umí každej co?:-) Apropo myslím, že tu tabuli jsme dostali darem.
hans85

Příspěvekod prokopecholy » 21.2.2012 15:41

hans85 píše:
prokopecholy píše:

JJ nadávat umí každej co?:-) Apropo myslím, že tu tabuli jsme dostali darem.

to není nadávání, to je konstatování faktů. Tabule je málokdy v pořádku. Hodněkrát se tam objevuje černý čtverec v obraze. A jestli jí klub dostal darem nebo koupil, tak by měl mít pracovníka, který tomu rozumí.
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 21.2.2012 15:54

Ta tabule by měla být otočná a jet 24 hodin, plašit ptáky a vydělávat.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 21.2.2012 16:28

To není nadávání, to je konstatování faktů. Tabule je málokdy v pořádku. Hodněkrát se tam objevuje černý čtverec v obraze. A jestli jí klub dostal darem nebo koupil, tak by měl mít pracovníka, který tomu rozumí.[/quote]

Podle mého neodborného názoru si myslím že je to způsobeno tou zimou, která byla a myslím si, že tam, kde je řerné místo je asi potřeba vyměnit, ale jak říkám nerozumím tomu. Musíme vzít taky v potaz, že už jí máme hodně dlouho a byli jsme snad první ve střední Evropě, kdo se takovouhle tabulí mohl pochlubit.
hans85

Příspěvekod Mambo » 21.2.2012 16:36

Taky si myslím, že s tou tabulí byly problémy hned od začátku a nejenom v zimě.. Blbnoucí "čtverečky" jsou na ní pravidelně, ale není to nic, kvůli čemu bych nešel na fotbal :giggle: Daleko víc mě štve řvoucí hudba a "pumpovač atmosféry", kterýmu není rozumět a stejně nepřestává, ikdyž vidí, že lidi o to nemají zájem (být plný stadion, možná by se lidi nechali strhnout)..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.2.2012 0:14

Ruku na srdce. Blbla i minulá klasická tabule. Tahle je komplikovanější, takže blbne jednou tolik. Klasický problém pokroku techniky

JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 22.2.2012 0:38

JirkaXXL píše:Ruku na srdce. Blbla i minulá klasická tabule. Tahle je komplikovanější, takže blbne jednou tolik. Klasický problém pokroku techniky

Tyhle blbosti dělají i současné moderní počítače. Ty stačí ale většinou restartovat a je po problému. Nevím tedy, jak u této tabule...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.2.2012 1:19

Addax píše:
JirkaXXL píše:Ruku na srdce. Blbla i minulá klasická tabule. Tahle je komplikovanější, takže blbne jednou tolik. Klasický problém pokroku techniky

Tyhle blbosti dělají i současné moderní počítače. Ty stačí ale většinou restartovat a je po problému. Nevím tedy, jak u této tabule...

Asi takhle: Já se už 15 měsíců snažím dát dohromady nový stolní počítač. Stroj za 60 000 Kč, vše špičkové značkové komponenty. Přesto už jsem jednotlivé díly měl na sedmi reklamacích a jdu do další. Vypnout a zapnout zkrátka někdy nestačí.

:suicide:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 22.2.2012 1:35

JirkaXXL píše:
Addax píše:

Asi takhle: Já se už 15 měsíců snažím dát dohromady nový stolní počítač. Stroj za 60 000 Kč, vše špičkové značkové komponenty. Přesto už jsem jednotlivé díly měl na sedmi reklamacích a jdu do další. Vypnout a zapnout zkrátka někdy nestačí.

:suicide:

Počkej, ale řeč byla o současných moderních počítačích. Ne o tom, kterému byly pořízeny komponenty už před 15 měsíci a bude spuštěn do provozu jako zastaralý někdy za dva roky. :-P
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.2.2012 3:18

Addax píše:Počkej, ale řeč byla o současných moderních počítačích. Ne o tom, kterému byly pořízeny komponenty už před 15 měsíci a bude spuštěn do provozu jako zastaralý někdy za dva roky. :-P

:-/ :hi:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Další

Zpět na Obecnější témata