FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Fanklub FKT

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Fanklub FKT

Příspěvekod Kozel » 8.3.2012 12:06

melda píše:
JirkaXXL píše:Neblbněte. Víte, kolik lidí by chtělo Hrdličkovi dát pěkně nabroušenou kosu? :-D

...to nikdo během slavnostního výkopu nestihne :giggle:

Mám to, Meldo, brát tak, že se hlásíš na ten výkop?
:-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 8.3.2012 12:43

Kozel píše:
melda píše:
JirkaXXL píše:Neblbněte. Víte, kolik lidí by chtělo Hrdličkovi dát pěkně nabroušenou kosu? :-D

...to nikdo během slavnostního výkopu nestihne :giggle:

Mám to, Meldo, brát tak, že se hlásíš na ten výkop?

...a proč ne - jednou kopnout to bych zvládla ;-)
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod pannoniax » 8.3.2012 12:48

paní melda by mohla také pohostit všechny aktéry tohoto klání nějakou dobrotou, např. čerstvě upečeným štrůdlem. :hi:
pannoniax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 8.3.2012 15:13

pannoniax píše:paní melda by mohla také pohostit všechny aktéry tohoto klání nějakou dobrotou, např. čerstvě upečeným štrůdlem. :hi:

...no problem, jen dodejte jablka - letos nedostatkové zboží (domácí), snad zase na jaře vše nepomrzne :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod SEKTOR15 » 9.3.2012 20:32

SEKTOR15
Registrovaný člen

Příspěvekod Cherrynka » 11.3.2012 12:51

díky za zvěřejnění mého videa...doufám,že se vám líbí
Cherrynka
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 11.3.2012 14:04

Cherrynka píše:díky za zvěřejnění mého videa...doufám,že se vám líbí

mohlo tam byt mezipristani Letna....
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Cherrynka » 13.3.2012 0:35

To nás nenapadlo.. ale jako jinak se mi to také líbí a má to aj docela velkou sledovanost :-))
Cherrynka
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 19.3.2012 15:24

A je tu první vlaštovka hmatatelné spolupráce mezi naším FnK a FKT. Dostali jsme z Bruselu vstřícný dopis od pana Šedlbauera, jako odpověď na naší nabídku. Chce se s námi sejít a domluvit konkrétní kroky. :up:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 19.3.2012 16:19

Addax píše:A je tu první vlaštovka hmatatelné spolupráce mezi naším FnK a FKT. Dostali jsme z Bruselu vstřícný dopis od pana Šedlbauera, jako odpověď na naší nabídku. Chce se s námi sejít a domluvit konkrétní kroky. :up:

Tak to je pro mně první fakt dobrá zpráva z Bruselu po dlouhý době. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 19.3.2012 17:15

jak to je s tím webem fanklubu? Spustí se nebo se na to kašle?
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 19.3.2012 19:43

prokopecholy píše:jak to je s tím webem fanklubu? Spustí se nebo se na to kašle?

Neboj pracuje se na tom. Hned jak bude. Dáme zde určitě odkaz.
hans85

Příspěvekod melda » 29.3.2012 7:02

V první řadě gratulace k postupu do semifinále přes Liberec :up2: , na fotbal jsem z pracovních důvodů nemohla, ale byla jsem na hokeji. Také žlutá modrá - a tam mě inspiroval kotel domácích a jeho "výzdoba" - škoda, že takové plakáty mají jepičí život...byl na něm drak s useklými hlavami a jen ta poslední byla na krku, nápis zněl: ještě jedna :yes: ....oni mají fakt poslední krok, tak my bychom se měli vrátit k tomu, že jsme zatím jen v semifinále, ke konečnému úspěchu v pohárech je ještě cesta dlouhá :yes: !
A taky se mi moc líbilo, že i když domácí hokejisté měli úseky hry, že byli na zabití, stadion povzbuzoval jako jeden muž, to u nás by se už pískalo a nadávalo, až vám mi to přišlo trochu líto :cry: , že neumíme ostatní lidi na Stínadlech k takovému postoji dovést - bylo evidentní, že těm klukům na ledě právě to povzbuzování a víra fanoušků moc pomohla, no snad někdy v budoucnu :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.3.2012 8:23

melda píše:...A taky se mi moc líbilo, že i když domácí hokejisté měli úseky hry, že byli na zabití, stadion povzbuzoval jako jeden muž, to u nás by se už pískalo a nadávalo, až vám mi to přišlo trochu líto :cry: , že neumíme ostatní lidi na Stínadlech k takovému postoji dovést - bylo evidentní, že těm klukům na ledě právě to povzbuzování a víra fanoušků moc pomohla, no snad někdy v budoucnu :hi:

Řekl bych, že při zápasech s Libercem a Olomoucí se už k tomu blížilo to bubnem hnané: "Aéé, aéé, aéé, Teplicé ó, Teplicé ó, Teplicé ó, Teplice!" Z toho mi jde mráz po zádech, to je výzva vyrazit ze zákopů na zteč. Docela by mě zajímalo, jak je to vnímáno v jiném sektoru, tedy né 3m od bubnu.
:-))
Jinak jestli se potká Ústí v baráži s Litvínovem, tak moje volba je černožlutá. Ústí bych fandil jen v bitce, kdyby někdo dával Gumovi přes držku.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 29.3.2012 8:43

Kozel píše:Ústí bych fandil jen v bitce, kdyby někdo dával Gumovi přes držku.

....že bych v tom cítil "politický podtext"? :giggle: :-D :-))
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Kozel » 29.3.2012 8:50

Petřík2 píše:

Bůh ví, že selský. Když se někdo sere, kam nepatří, tak na barvě kabátu nezáleží.
:down:
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Petřík2 » 29.3.2012 10:00

Kozel píše:
Petřík2 píše:

Bůh ví, že selský. Když se někdo sere, kam nepatří, tak na barvě kabátu nezáleží.
:down:

:up: A teď máš na mysli Lví klec,nebo ledovou plochu? :giggle:
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod hans85 » 29.3.2012 10:57

Kozel píše:
melda píše:...A taky se mi moc líbilo, že i když domácí hokejisté měli úseky hry, že byli na zabití, stadion povzbuzoval jako jeden muž, to u nás by se už pískalo a nadávalo, až vám mi to přišlo trochu líto :cry: , že neumíme ostatní lidi na Stínadlech k takovému postoji dovést - bylo evidentní, že těm klukům na ledě právě to povzbuzování a víra fanoušků moc pomohla, no snad někdy v budoucnu :hi:

Řekl bych, že při zápasech s Libercem a Olomoucí se už k tomu blížilo to bubnem hnané: "Aéé, aéé, aéé, Teplicé ó, Teplicé ó, Teplicé ó, Teplice!" Z toho mi jde mráz po zádech, to je výzva vyrazit ze zákopů na zteč. Docela by mě zajímalo, jak je to vnímáno v jiném sektoru, tedy né 3m od bubnu.
:-))
Jinak jestli se potká Ústí v baráži s Litvínovem, tak moje volba je černožlutá. Ústí bych fandil jen v bitce, kdyby někdo dával Gumovi přes držku.

Taky by mě to zajímalo, co na to ostatní diváci a halvně co na to hráči. Jestli jim to pomáhá. protože při zápase s Olomoucí bych řekl, že jim to opravdu pomohlo. Ono taky 15 minut v kuse něco skandovat dá námahu:-)
hans85

Příspěvekod melda » 29.3.2012 11:16

Co na to hráči nevím, jestli to nějak vnímají, myslím, že ano, ale za ostatní diváky můžu sdělit, že slyšet to je dobře a pro mě osobně je to velmi povzbuzující...v končinách, kde sedáváme spolu s Lifkovými si už nepřipadám jako cvok, když se přidávám k rytmům linoucím se shora - od fanklubu :applause: , takže jen tak dál a možná bychom měli vymyslet nějaké choreo - co pro začátek alespoň žluté a modré papíry ? Máme na to týden a kousek - k dalšímu domácímu zápasu :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 29.3.2012 11:54

melda píše:Co na to hráči nevím, jestli to nějak vnímají, myslím, že ano, ale za ostatní diváky můžu sdělit, že slyšet to je dobře a pro mě osobně je to velmi povzbuzující...v končinách, kde sedáváme spolu s Lifkovými si už nepřipadám jako cvok, když se přidávám k rytmům linoucím se shora - od fanklubu :applause: , takže jen tak dál a možná bychom měli vymyslet nějaké choreo - co pro začátek alespoň žluté a modré papíry ? Máme na to týden a kousek - k dalšímu domácímu zápasu :hi:

Určitě pro začátek super nápad a od příštího ročníku bych chtěl i něco víc, už budou nějaké peníze na účtě takže bych postupem času chtěl třeba i konfety a hlavně prapory popřípadě nějaké transparenty. Taky by to chtělo dát halvy dohromady a vymyslet nové pokřiky:-) :hi:
hans85

Příspěvekod Addax » 25.4.2012 14:46

Vše se dobře rozvíjí, za krátko odstartují naše nové ofiko webovky. Dále se náš fanklub chystá na velký fotbalový turnaj do Jihlavy, kam se závazně přihlásil. Soutěžit mezi sebou budou fankluby prvo a druholigových klubů od nás a taky ze Slovenska. Turnaj bude docela mediálně sledován a uskuteční se o víkendu 19. a 20. května 2012.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod killdup » 26.4.2012 19:01

Hi... Něco málo máme rozplánováno-pár lidí ví o co go-ostatní se nechte překvapit...

Kuba s Panem Bubínym...
killdup
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 15.5.2012 22:06

Addax píše:Vše se dobře rozvíjí, za krátko odstartují naše nové ofiko webovky. Dále se náš fanklub chystá na velký fotbalový turnaj do Jihlavy, kam se závazně přihlásil. Soutěžit mezi sebou budou fankluby prvo a druholigových klubů od nás a taky ze Slovenska. Turnaj bude docela mediálně sledován a uskuteční se o víkendu 19. a 20. května 2012.
Turnaj fanklubů.jpg

Už se to blíží... :-)
Jsme ve skupině se Slavií, Spartou B a Jabloncem.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 16.5.2012 0:44

Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 17.5.2012 10:58

rád bych viděl jak to bude na turnaji v Jihlavě vypadat v neděli ráno ve finále. To budou po sobotě všichni ještě nalití. Doufám, že bude video. :-D
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 17.5.2012 11:51

prokopecholy píše:rád bych viděl jak to bude na turnaji v Jihlavě vypadat v neděli ráno ve finále. To budou po sobotě všichni ještě nalití. Doufám, že bude video. :-D

Tak určitě :-)
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 17.5.2012 11:55

Marky píše:
prokopecholy píše:rád bych viděl jak to bude na turnaji v Jihlavě vypadat v neděli ráno ve finále. To budou po sobotě všichni ještě nalití. Doufám, že bude video. :-D

Tak určitě :-)

Jak řík(h)ám, chce to srdíčko.
B-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 17.5.2012 13:53

Kozel píše:Jak řík(h)ám, chce to srdíčko.
B-)

To nejde od srdíčka, ale od žáhy :-P
Addax
Registrovaný člen

Na vědomost se dává:

Příspěvekod Addax » 17.5.2012 14:12

Ofiko stránky fanklubu jsou už v provozu. Byly dvě varianty, jak a kdy spustit stránky pro veřejnost. Jedna byla sesbírat veškeré komponenty k obsahu stránky, včetně sehnání spolupracovníků (dodavatelů materiálu do obsahu) a po kompletním zajištění všeho a s konečnou podobou stránky v jednom okamžiku spustit.
Druhá varianta byla hnána potřebou fanklubu mít stránky spuštěné co nejdříve a obsah a podobu stránek měnit za pochodu po spuštění.
Zvítězila druhá varianta, takže nás, případní kritici, moc nekamenujte - budeme postupně doplňovat a vylepšovat. ;-)
Autorem (+adminem) těchto stránek je pravidelný návštěvník Sklářů - AkaKchan. Tímto mu chci poděkovat.
Na stránkách je i odkaz na samostatné fórum fanklubu. Jirko a ostatní - nebojte, není to tříštění. Ono fórum je tématicky postaveno a vytvořeno pro činnost a potřeby fanklubu, s odlišným okruhem témat, než je zde - jak se ostatně sami můžete přesvědčit. I nadále budou fanklubáci navštěvovat Skláře a zapojovat se do diskusí spolu s ostatními, jako doposud.

http://www.fanklubfkt.cz/
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.5.2012 15:31

Nepropojíme oba weby nějakou viditelnější formou potvrzující doufám vřelé vztahy mezi tímto fórem a fanklubem?

Navrhoval bych odkaz někde na viditelné pozici. Já bych jej umístil třeba pod fotku nahoře například s textem „Navštivte web oficiálního fanklubu FK Teplice a staňte se jeho členem“.

Recipročně by se na webu fanklubu mohl zase objevit podobně zviditelněný odkaz s textem například „Navštivte diskusní fórum Skláři.cz pro všechny fanoušky FK Teplice“. Co říkáte, pánové a dámy z fanklubu? Speciálně asi AkaKchan ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 17.5.2012 15:36

JirkaXXL píše:Nepropojíme oba weby nějakou viditelnější formou potvrzující doufám vřelé vztahy mezi tímto fórem a fanklubem?

Navrhoval bych odkaz někde na viditelné pozici. Já bych jej umístil třeba pod fotku nahoře například s textem „Navštivte web oficiálního fanklubu FK Teplice a staňte se jeho členem“.

Recipročně by se na webu fanklubu mohl zase objevit podobně zviditelněný odkaz s textem například „Navštivte diskusní fórum Skláři.cz pro všechny fanoušky FK Teplice“. Co říkáte, pánové a dámy z fanklubu? Speciálně asi AkaKchan ...

Co já vím, tak AkaKchan se v tomhle smyslu s Tebou chce kontaktovat a domluvit... ;-)
Addax
Registrovaný člen

Re: Na vědomost se dává:

Příspěvekod JirkaXXL » 17.5.2012 15:57

Addax píše:Ono fórum je tématicky postaveno a vytvořeno pro činnost a potřeby fanklubu, s odlišným okruhem témat, než je zde

A sekce Zápasy a hráči je co? :-(
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 17.5.2012 15:58

Addax píše:Co já vím, tak AkaKchan se v tomhle smyslu s Tebou chce kontaktovat a domluvit... ;-)

Klidně může: forum@sklari.cz nebo přes zdejší soukromé zprávy. Určitě se nějak domluvíme.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Petřík2 » 17.5.2012 17:42

Addax píše:Jirko a ostatní - nebojte, není to tříštění

Nic proti.......ale pro mne zůstávají Skláři "Univerzitou Karlovou" a nadále setrvávám jejím studentem (posluchačem),přednášejícím,konzultantem ............ B-)
Petřík2
Vykázaný uživatel

Příspěvekod Addax » 17.5.2012 17:45

Petřík2 píše:

Nic proti.......ale pro mne zůstávají Skláři "Univerzitou Karlovou" a nadále setrvávám jejím studentem (posluchačem),přednášejícím,konzultantem ............ B-)

Tak to snad pro všechny, nééé? :-P :-)
Addax
Registrovaný člen

Re: Na vědomost se dává:

Příspěvekod Addax » 17.5.2012 17:49

JirkaXXL píše:
Addax píše:Ono fórum je tématicky postaveno a vytvořeno pro činnost a potřeby fanklubu, s odlišným okruhem témat, než je zde

A sekce Zápasy a hráči je co? :-(

Počáteční a začátečnický "šum". Tahle sekce tam žánrově opravdu nepatří, když už jsme jednou řekli, že se to bude týkat jen fanklubu... :handshake:
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.5.2012 17:53

Addax píše:
Petřík2 píše:

Tak to snad pro všechny, nééé? :-P :-)

No já doufám, když ve fóru fanklubu máte i chlívky pro zápasy a kádr ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 17.5.2012 17:57

JirkaXXL píše:No já doufám, když ve fóru fanklubu máte i chlívky pro zápasy a kádr ;-)

Jirko, nečil se, to tam zůstalo nedopatřením po zkušebním provozu. Jinak viz to, co jsem napsal v předchozím příspěvku...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.5.2012 18:24

Addax píše:
JirkaXXL píše:No já doufám, když ve fóru fanklubu máte i chlívky pro zápasy a kádr ;-)

Jirko, nečil se, to tam zůstalo nedopatřením po zkušebním provozu. Jinak viz to, co jsem napsal v předchozím příspěvku...

Nečílím, jen rýpavě upozorňuji, jak je mým (zlo)zvykem. :handshake:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 17.5.2012 23:00

JirkaXXL novým Petříkem2 na fóru Fanklubu (špíček).
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 17.5.2012 23:49

Kozel píše:JirkaXXL novým Petříkem2 na fóru Fanklubu (špíček).

To přirovnání kulhá na obě nohy, ale rád jsem se po delší době zasmál :applause: ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 18.5.2012 6:20

JirkaXXL píše:
Kozel píše:JirkaXXL novým Petříkem2 na fóru Fanklubu (špíček).

To přirovnání kulhá na obě nohy, ale rád jsem se po delší době zasmál :applause: ;-)

Já vím, ale sloh tvé odpovědi mi vás dva spojil.
;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 20.5.2012 19:32

Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 20.5.2012 21:42

Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 22.5.2012 9:38

Díky všem za fotky a info z Jihlavy :applause:
Co se týká samotných stránek fanklubu - rezignuji.Registrace jsem provedl, změnu hesla jsem nenašel a celkově to je na mě bohužel moc složité uspořádání (včetně fóra)- moje chyba, nejsem žádnej počítačový expert a asi ani už být nechci.Čili moje smůla.
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 22.5.2012 10:09

Jan Janek píše:Díky všem za fotky a info z Jihlavy :applause:
Co se týká samotných stránek fanklubu - rezignuji.Registrace jsem provedl, změnu hesla jsem nenašel a celkově to je na mě bohužel moc složité uspořádání (včetně fóra)- moje chyba, nejsem žádnej počítačový expert a asi ani už být nechci.Čili moje smůla.

Musím se přiznat, že ani mě zatím naše stránky "nedostaly", sice jsem se dostala všude, ale nějak si připadám jako na návštěvě - doma jsem tady ;-) , no, třeba se to časem usadí....... :shy:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 22.5.2012 11:04

melda píše:
Jan Janek píše:Díky všem za fotky a info z Jihlavy :applause:

Musím se přiznat, že ani mě zatím naše stránky "nedostaly", sice jsem se dostala všude, ale nějak si připadám jako na návštěvě - doma jsem tady ;-) , no, třeba se to časem usadí....... :shy:

Já taky, ale to přece není nic proti ničemu. Jen bych uvítal proklikávání tam a zpět.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 22.5.2012 11:56

Stále čekám až se mi Akakchan ozve ohledně vzájemné propagace webů. Pořád platí: forum@sklari.cz nebo soukromá zpráva.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Addax » 22.5.2012 13:32

JirkaXXL píše:Stále čekám až se mi Akakchan ozve ohledně vzájemné propagace webů. Pořád platí: forum@sklari.cz nebo soukromá zpráva.

AkaKchan je už zřejmě na plánované operaci kolene. To co je, stihnul ještě před ní. Tím, že jsem ho uháněl, aby stránky spustil i ve stavu polotovaru. Protože jsme to tak potřebovali. Obsah doplňuji průběžně zatím sám, zjednodušení přístupu, lepší orientaci na stránkách a propojení se Skláři čeká pak jeho. Ještě taky doufáme, že se domluvíme konkrétně na spolupráci s Pannoniaxem (příslib už existuje), aby z toho vznikla jedna velká ucelená historie klubu, soustředěná na jednom místě - stránkách fanklubu. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 22.5.2012 13:47

Jan Janek, Melda, Kozel: na stránkách fanklubu není registrace nutná, pokud nechcete aktivně psát příspěvky do obsahu stránek. Do aktivního CHATu on-line, dole na hlavní stránce, může každý psát jako host.
Co se týká fanklubovského fóra - obsah se zjeví registrovaným účastníkům až po přihlášení a nedostanou se (pokud nejsou členy výboru) pouze do jednoho chlívku, určenému jen výboru. Neregistrovaní návštěvníci vidí jako hosté pouze jeden chlívek, určený jim, do kterého můžou přispívat.
Jinak je to přehledné fórum, založené přesně na stejném principu, jako Skláři. Takže ti, co jsou zvyklí zde, se snadno orientují i tam. ;-)
Addax
Registrovaný člen

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata