FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Fanklub FKT

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Fanklub FKT

Příspěvekod Mambo » 20.11.2011 15:48

Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 22.11.2011 12:16

Dnes ministerstvo vnitra přijalo naší žádost o registraci Oficiálního fanklubu FKT a potvrdilo, že obsahuje veškeré náležitosti, uvedené v Zákoně č. 83/1990 SB., o sdružování občanů.
Můžeme tedy čekat vánoční dárek v podobě vzniku fanklubu, neboť ministerstvo má na vyřízení lhůtu 30 dnů. Pokud v této lhůtě neodpoví, žádost se dle zákona považuje za kladně vyřízenou.
Pepínovi jsem poslal e-mailem fotokopii potvrzené žádosti. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 22.11.2011 12:26

Addax píše:Dnes ministerstvo vnitra přijalo naší žádost o registraci Oficiálního fanklubu FKT a potvrdilo, že obsahuje veškeré náležitosti, uvedené v Zákoně č. 83/1990 SB., o sdružování občanů.

:handshake: :applause:
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 22.11.2011 12:57

Addax píše:... Pokud v této lhůtě neodpoví, žádost se dle zákona považuje za kladně vyřízenou.

Nicméně pro činnost potřebuješ doklad o přidělení IČ, jinak si nezaložíš ani účet v bance.
Ale jinak hurá, první krok učiněn. ;-)
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 22.11.2011 13:06

Souhlasím, že je to skvělý počin, ale tím pádem nás všechny nadšence do teplického fotbalu čeká mnoho mnoho práce o zimní přestávku. Musíme dát dohromady kodex fanouška, logo, místnost na stadionu, dohodnout se s vedením jak vše bude dál, založit účet, vést účetnictví a v neposlední řadě vymyslet členské karty příspěvky atd. Proto bych navrhoval nějakou další konstruktivní schůzku. Jako nejbližší možné datum vidím sejít se o přestávku na domácím zápase co vy na to?
hans85

Příspěvekod Addax » 22.11.2011 13:39

Kozel píše:
Addax píše:... Pokud v této lhůtě neodpoví, žádost se dle zákona považuje za kladně vyřízenou.

Nicméně pro činnost potřebuješ doklad o přidělení IČ, jinak si nezaložíš ani účet v bance.
Ale jinak hurá, první krok učiněn. ;-)

Pro ten už si jako nově vzniklý subjekt dojdeme, pokud ho nepošlou při registraci (mám je 100 m od baráku).
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 22.11.2011 13:45

hans85 píše:Souhlasím, že je to skvělý počin, ale tím pádem nás všechny nadšence do teplického fotbalu čeká mnoho mnoho práce o zimní přestávku. Musíme dát dohromady kodex fanouška, logo, místnost na stadionu, dohodnout se s vedením jak vše bude dál, založit účet, vést účetnictví a v neposlední řadě vymyslet členské karty příspěvky atd. Proto bych navrhoval nějakou další konstruktivní schůzku. Jako nejbližší možné datum vidím sejít se o přestávku na domácím zápase co vy na to?

Je super že to konečně vzali, i přes menší potíže :shy: Určitě bychom se sejít měli. Navrhuji spíš místo poločasové přestávky zajít někam společně po fotbale, tentokrát končí brzy tak by to snad pro nikoho neměl být problém?
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 22.11.2011 14:05

Marky píše:
hans85 píše:Souhlasím, že je to skvělý počin, ale tím pádem nás všechny nadšence do teplického fotbalu čeká mnoho mnoho práce o zimní přestávku. Musíme dát dohromady kodex fanouška, logo, místnost na stadionu, dohodnout se s vedením jak vše bude dál, založit účet, vést účetnictví a v neposlední řadě vymyslet členské karty příspěvky atd. Proto bych navrhoval nějakou další konstruktivní schůzku. Jako nejbližší možné datum vidím sejít se o přestávku na domácím zápase co vy na to?

Je super že to konečně vzali, i přes menší potíže :shy: Určitě bychom se sejít měli. Navrhuji spíš místo poločasové přestávky zajít někam společně po fotbale, tentokrát končí brzy tak by to snad pro nikoho neměl být problém?

JJ to je dobrý nápad, tak se domluvíme na tom o té přestávce. Já bohužel nic neslibuji. :-(
hans85

Příspěvekod lyg6he » 22.11.2011 15:26

Milý Skláři , i přes některé negativní ohlasy jsem rád že tento první krok je za námi !!! a že ta všechna práce kterou jsme vložili do vzniku fanklubu se konečně někde ukazuje , Děkuji všem , nic méně jak píše Hans bude opravdu ted více práce ... ale proč ne.. :yes: . Jinak bych chtěl poprosit Kozlika o kontakt na něj . Ještě jednou děkuji všem . Mějte se krásně :applause: :applause:
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 22.11.2011 19:09

I já jsem ráda, že se "podařilo" a i když nastává vánoční blázinec nabízím své síly, pokud budete potřebovat, napište na mailík !!! Třeba se pro mě něco najde :hi: !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 22.11.2011 23:40

melda píše:I já jsem ráda, že se "podařilo" a i když nastává vánoční blázinec nabízím své síly, pokud budete potřebovat, napište na mailík !!! Třeba se pro mě něco najde :hi: !!!

Určitě Meldo se ozveme , jen aby tě to moc nezdržovalo od pečení , uklízení a podobných vánočních aktivit :-))

Ale děkuji jsem rád že je o fanklub opravdu zájem
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 16.12.2011 12:49

Zdravím všechny příznivce teplického fotbalu,
chtěl bych Vás upozornit na velice důležitou schůzku a zároveň Vás na ní i pozvat. Schůzka se bude týkat našeho nového fanklubu. Každým dnem už čekáme schválení od MV. Poté bude velice důležité, abychom si zvolil předsedu, předsednictvo, revizní komisi, vymezili si členství a členské příspěvky aj. Proto zvu každého, kdo má rád teplický fotbal a kdo by se chtěl stát členem fanklubu. Samozřejmě uvítáme všechny i ty, kteří se nechtějí stát členy, ale mají zajimávé a nebo věcné dotazy a připomínky. Schůza by se uskutečnila 27. prosince od 15:00. Místo bych později ještě upřesnil. Na všechny se těším.

Prosím napište mi, kdo na schůzku dorazí. Děkuji
hans85

Příspěvekod Addax » 16.12.2011 14:38

hans85 píše:Schůza by se uskutečnila 27. prosince od 15:00. Místo bych později ještě upřesnil. Na všechny se těším.

27.12. hraju od 18:00 v Praze. Jak to mám udělat, když se chci zúčastnit (+ zapojit) a přitom hraní nelze zrušit? Asi mám smůlu... :-(
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 16.12.2011 15:13

..já nemám problém a tak jsem první kdo může slíbit účast na 100% - těším se :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 16.12.2011 16:43

Addax píše:
hans85 píše:Schůza by se uskutečnila 27. prosince od 15:00. Místo bych později ještě upřesnil. Na všechny se těším.

27.12. hraju od 18:00 v Praze. Jak to mám udělat, když se chci zúčastnit (+ zapojit) a přitom hraní nelze zrušit? Asi mám smůlu... :-(

Teda tak to je hodně blbý s Tebou jsem počítal:-)
hans85

Příspěvekod melda » 16.12.2011 17:25

hans85 píše:
Addax píše:

Teda tak to je hodně blbý s Tebou jsem počítal:-)

A změnit den ? to by šlo nebo je jiný důvod pro tohle datum ? myslím, že Addax by byl "žádoucí" ...popřemýšlejte o tom !!!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 16.12.2011 17:43

Já nevím, tak kvůli mně jedinému člověku to neměňte. Řekneme si to dodatečně.
I když taky - pouvažujte, jestli neudělat schůzku, až bude schválení od ministerstva v ruce. Pak se můžeme i domluvit, jak organizačně dál k úplné legalizaci. Protože tohle je teprve první z několika kroků...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 16.12.2011 18:32

Addax píše:Já nevím, tak kvůli mně jedinému člověku to neměňte. Řekneme si to dodatečně.
I když taky - pouvažujte, jestli neudělat schůzku, až bude schválení od ministerstva v ruce. Pak se můžeme i domluvit, jak organizačně dál k úplné legalizaci. Protože tohle je teprve první z několika kroků...

No já doufám, že do té doby už ta registrace bude hotová...Já nevím, jak ostatním, ale mě se to právě takhle hodí. V lednu já nebudu mít vůbec čas takže nevím je to nevděčný něco pořádat a zařizovat:-)
hans85

Příspěvekod HelFTK » 17.12.2011 1:48

Zdravim Skláře
Konečně můžu taky něco přispět,mrzí mě neúčast v Hradci a na Indoor Cupu(pozn.Takhle podobně to dopadne určitě po skončení ligy),ale mam to teď v práci hektický a volna se přesouvaj ze dne na den,takže vycházej většinou v týdnu.Jinak co se týče Fanklubu a srazu 27.Prosince přesně ten den mam nástup na odpolední do práce,dalo by se to přesunout na 29.Prosince??Moc rád bych se zúčastnil,byl jsem teď skoro měsíc uplně mimo dění a objevoval se u mě jistej absťák po těch našich žlutomodrejch a při tomto nechci chybět :yes:
HelFTK
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 20.12.2011 10:43

Odvolávám naši schůzku na neurčito a to zdůvodu velkého nezájmu, který mě popravdě řečeno zklamal. Ozvali se mi pouze 3 lidi. Takže schůzka bude někdy v budoucnu.

P.S. Jestli chcete fanklub, tak potřebuji vidět zájem a aktivitu, tak se prosím všichni zamyslete.
hans85

Příspěvekod Kozel » 20.12.2011 14:11

hans85 píše:Odvolávám naši schůzku na neurčito a to zdůvodu velkého nezájmu, který mě popravdě řečeno zklamal. Ozvali se mi pouze 3 lidi. Takže schůzka bude někdy v budoucnu.

P.S. Jestli chcete fanklub, tak potřebuji vidět zájem a aktivitu, tak se prosím všichni zamyslete.

:hi:
Malé zamyšlení:
Byl jsem připraven 27. dorazit, ale nedočkal jsem se přesného času a místa, to jsem měl nahlas plesat a řvát hurá?
Stejně bychom si akorát řekli toto: Existující přípravný výbor po obdržení registrace svolá ve lhůtě stanovené zákonem č. 83/1990 Sb. ustavující členskou schůzi, kde by mělo proběhnout schválení stanov a volba statutárních orgánů. Až do jejich vytvoření jedná jménem sdružení přípravný výbor, pokud stanovy neurčují něco jiného (§ 6).
Na ustavující členské schůzi by mělo být konstatováno, kdo je v souladu se stanovami zakládajícím členem (vložte to do zápisu), popřípadě můžeme přijmout další členy a teprve poté by mělo dojít k volbě orgánů sdružení. O takové zakládající členské schůzi je potřeba vést pečlivý zápis obsahující podepsanou prezenční listinu. atd. atd.
Takže neplýtvejme zbytečně silami a užijme si odpočinku a zároveň se lépe připravme a před lidi předstupujme, až bude s čím a bude možno činit konkrétní kroky vpřed. Věřím, že během února s končící zimní přípravou aktivita diváctva opět stoupne.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 20.12.2011 14:24

Kozel píše:
hans85 píše:Odvolávám naši schůzku na neurčito a to zdůvodu velkého nezájmu, který mě popravdě řečeno zklamal. Ozvali se mi pouze 3 lidi. Takže schůzka bude někdy v budoucnu.

:hi:
Malé zamyšlení:
Byl jsem připraven 27. dorazit, ale nedočkal jsem se přesného času a místa, to jsem měl nahlas plesat a řvát hurá?
Stejně bychom si akorát řekli toto: Existující přípravný výbor po obdržení registrace svolá ve lhůtě stanovené zákonem č. 83/1990 Sb. ustavující členskou schůzi, kde by mělo proběhnout schválení stanov a volba statutárních orgánů. Až do jejich vytvoření jedná jménem sdružení přípravný výbor, pokud stanovy neurčují něco jiného (§ 6).
Na ustavující členské schůzi by mělo být konstatováno, kdo je v souladu se stanovami zakládajícím členem (vložte to do zápisu), popřípadě můžeme přijmout další členy a teprve poté by mělo dojít k volbě orgánů sdružení. O takové zakládající členské schůzi je potřeba vést pečlivý zápis obsahující podepsanou prezenční listinu. atd. atd.
Takže neplýtvejme zbytečně silami a užijme si odpočinku a zároveň se lépe připravme a před lidi předstupujme, až bude s čím a bude možno činit konkrétní kroky vpřed. Věřím, že během února s končící zimní přípravou aktivita diváctva opět stoupne.

Dobře jsem rád, že aspoň někdo z nás se v tom vyzná já totiž vůbec ne:-)Takže teď budeme v klidu užívat Vánoc a v únoru bychom teda podnikli schůzi s tím, že bych poprosil Kozla, aby dal dohromady co vše by mělo na schůzi zaznít. A doufám, že v únoru bude taky větší odezva na schůzi.
hans85

Příspěvekod melda » 20.12.2011 20:23

Hm, to je skoro škoda, ale asi by se nás moc opravdu nesešlo :-O ....
No, nedá se nic dělat, letos se už neuvidíme :no:
Ale určitě má pravdu Kozel, že v únoru už bude fotbalový "absťák" a tudíž více chuti :yes: ,
teda doufám, že kolegové :-/ ?!?!?!?
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Mišul » 26.12.2011 22:59

Mohlo by nás být více a více v novém fans, ale doufám, že ho nepošleme místo rozrůstání pod fialky! Musíme táhnout za jeden provaz! Tak se vzchopte a přijďte na náš poslední letošní sraz! :) Ráda Vás i uvidím! Mišul!
Mišul
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 28.12.2011 21:31

Tak už je to oficiální, FKT má svůj fanklub!

http://teplicky.denik.cz/fotbal_region/ ... ialni.html
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 28.12.2011 22:58

Paris píše:Tak už je to oficiální, FKT má svůj fanklub!

:yes: Tak tak, po dalších požadovaných kosmetických úpravách stanov, jsme dnes dostali na počkání, po chvíli přemlouvání dotyčné úřednice, kulaté razítko.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 28.12.2011 23:31

A jak to všechno v budoucnosti dopadne?
‎"Je to nemožné," řekla hrdost. "Je to marné," řekla zkušenost. "Je to bezvýznamné," řekl důvod.
"Tak to alespoň zkuste," řeklo :heart: .
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 29.12.2011 0:14

Milý skláři a příznivci FKT , jsem rád že se to konečně povedlo a díky ADDaxovi máme registraci , tď to teprve začíná , ale jsem moc rád a všem kteří pomohli moooooc děkuju :heart: :heart:

Jste skvělý !!!!!!!!
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.12.2011 1:16

Dobrá zpráva a spousta otázek.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 29.12.2011 20:44

:-O :surprised: :-O ustavující schůze ?!
Škoda, ráda bych Vás taky viděla, ale asi to bylo jen pro zvané ....
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 29.12.2011 20:57

melda píše:

:-O :surprised: :-O ustavující schůze ?!
Škoda, ráda bych Vás taky viděla, ale asi to bylo jen pro zvané ....

Nebojte se, nebylo to pro zvané nic takového a ani to nebyla ustavující schůze ta bude jak jsem psal někdy v únoru a dám Vám všem vědět. Tohle bylo jenom posezení, které se na rychlo upeklo a čirou náhodou zrovna byl Addax pro stanovy, které už byly schválené a tak nám je přijel předat. Ale jak říkám (píšu) ustavující schůze teprve bude a dám všem vědět a budu rád, když nás na ní přijde co nejvíce.
hans85

Příspěvekod Addax » 29.12.2011 21:20

hans85 píše: čirou náhodou zrovna byl Addax pro stanovy, které už byly schválené a tak nám je přijel předat.

Jenom dodám pro správnost, že stanovy ještě včera schválené nebyly, protože zhruba před měsícem nám je vrátili s požadavkem na 3 "kosmetické úpravy". Bohužel to na adresu nedošlo (doporučeně tyto věci nezasílají) a tak jsem na MV šel s jistotou, že jsme po měsíci automaticky registrováni. Jak jsem psal včera, byla příslušná úřednice mnou ukecána, že když stanovy s připomínkami přepíšu, vyřídí registraci na počkání. Tak se taky stalo, s tím, že pak ještě hodinu naháněla po budově svoji nadřízenou pro razítko. V opačném případě bysme museli čekat dalších 40 dní na vyřízení.

Ještě upřesním, že ta únorová ustavující schůze bude ČLENSKÁ, ne přípravný výbor. Ten se určitě předtím musí sejít několikrát, aby tuto členskou schůzi náležitě připravil a zpropagoval, aby všichni fanoušci a případní zájemci o členství ve fanklubu o ní jistojistě věděli. ;-)
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.12.2011 21:59

Kozel píše:Dobrá zpráva a spousta otázek.

Otázky zodpovězeny. :giggle:
Rádio Jerevan hadr. :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 30.12.2011 19:18

Děkuji za info, já jsem vycházela ze zprávy od Parise.... :shy: ....tak hodně sil do nového roku!
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod Paris » 30.12.2011 19:48

Paris přišel, viděl, blbě pojmenoval...je vidět, že si schůzování vinou převratu moc neužil B-)
Paris
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 30.12.2011 19:57

Paris píše:Paris přišel, viděl, blbě pojmenoval...je vidět, že si schůzování vinou převratu moc neužil B-)

Ty jsi dělal předevčírem nějaký převrat? V Teplickým deníku o tom nic není! ;-) :hi: :-D
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 12.1.2012 21:02

Milý přátelé, kamarádi, fandové FKT!

Jak již všichni víte, Oficiální fanklub FKT již od 28.12. 2011 žije.

Nyní bych vás všechny rád seznámil s dnešní schůzkou, kterou jsem za přípravný výbor absolvoval já s Márou Maříkem a Tomem Poborským, na druhé straně seděl Pan Hrdlička a pan Heidenreich.

Tak dnes jsme oficiálně představili náš fanklub teplickému vedení. Schůzka trvala cca hoďku a půl a především jsme jednali o budoucí spolupráci. Jelikož nebylo ještě ustanoveno vedení a neproběhla valná hromada, jednalo se jen o málo konkrétních bodech a spíš jsme se bavili o obecných tématech.

Probírali jsme výjezdy na venkovní utkání + bezpečnost, dále pořadatelskou službu u nás na Stínadlech, možnost podpory klubu (nikoli finanční), dále jsme zabruslili do problematiky se S15 a možnosti, jak celou věc urovnat.

Co se týče zmiňované místnosti na FK, je to v tuto chvíli problematické, nicméně ne neřešitelné. Jedna místnost by byla, avšak musíme počkat, jak dopadne jednání mezi FK a subjektem, který si pronajímá prostory na FK .

Nyní je fanklub ve stavu, kdy připravujeme ustavující valnou hromadu, základy hospodaření a ostatní věci, které jsou k chodu fanklubu nezbytné. Proto se omlouvám vám všem, že se zde už tak často nevyjadřuju k vaším tématům.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, připomínku, či nápad, písněte mi do zpráv, či na e-mail, mějte se zatím všichni krásně. Pepíno.
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 12.1.2012 22:29

lyg6he píše:Co se týče zmiňované místnosti na FK, je to v tuto chvíli problematické, nicméně ne neřešitelné. Jedna místnost by byla, avšak musíme počkat, jak dopadne jednání mezi FK a subjektem, který si pronajímá prostory na FK.

K tomu chci doplnit, že s nabídkou na poskytnutí místnosti v útrobách Stínadel přišlo hned zpočátku samo vedení - ne, že bychom o to žadonili. A s tím posečkáním se to má tak, že onen subjekt za to platí, tudíž má přednostní právo výběru z více volných místností. My musíme počkat na tu, kterou si nevybere.
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 13.1.2012 0:11

Držím vám palce, kluci.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 13.1.2012 13:12

I já držím palce a přeju hodně sil k tomu "nezáživnému" ale potřebnému začátku :hi:
melda
Registrovaný člen

Přípravný výbor faklubu

Příspěvekod Addax » 23.1.2012 16:21

DSC_0871.jpg
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod Addax » 5.2.2012 20:05

Až budou z vedení opět někdy žehrat na to, jak jsou tepličtí fanoušci nevděční, líní, pasívní, atd. - tady mají odpověď jako bumerang:
dnes proběhla ustavující členská schůze oficiálního fanklubu, fotbalovým klubem dlouho očekávaného (?) jeho partnera jako zástupce fanoušků - za absolutního nezájmu a ignorace ze strany FKT a médií, ačkoliv byli pozváni. Tato schůze měla původně proběhnout v tiskovém středisku v útrobách Stínadel. Museli jsme si nakonec pronajmout hospodu...
Addax
Registrovaný člen

Příspěvekod melda » 6.2.2012 7:36

... a nejen to, ona v odpoledních hodinách proběhla i první řádná valná hromada a tak se můžeme "pyšnit" nejen řádně zvolenými zástupci Oficiálního fanklubu, ale kromě zakládajích členů jsou už i další členové, které naše vize a plány zaujaly :applause:
Čeká nás ještě hodně práce, abychom "byli vidět", ale myslím, že se sešla parta lidí, kteří to myslí OPRAVDU VÁŽNĚ a tak přeju nám všem dobré nápady a hodně sil k jejich uskutečňování :hi:
melda
Registrovaný člen

Příspěvekod prokopecholy » 6.2.2012 15:36

Addax píše:Až budou z vedení opět někdy žehrat na to, jak jsou tepličtí fanoušci nevděční, líní, pasívní, atd. - tady mají odpověď jako bumerang:
dnes proběhla ustavující členská schůze oficiálního fanklubu, fotbalovým klubem dlouho očekávaného (?) jeho partnera jako zástupce fanoušků - za absolutního nezájmu a ignorace ze strany FKT a médií, ačkoliv byli pozváni. Tato schůze měla původně proběhnout v tiskovém středisku v útrobách Stínadel. Museli jsme si nakonec pronajmout hospodu...

to je pěkná ostuda pro pány z vedení klubu. Tím ukázali, jaký mají k fanouškům vztah. :down:
prokopecholy
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 6.2.2012 16:51

prokopecholy píše:
Addax píše:Až budou z vedení opět někdy žehrat na to, jak jsou tepličtí fanoušci nevděční, líní, pasívní, atd. - tady mají odpověď jako bumerang:

to je pěkná ostuda pro pány z vedení klubu. Tím ukázali, jaký mají k fanouškům vztah. :down:

Já bych řekl, že je to ostuda jednoho konkrétního pána, který nedělá zcela to, co má v popisu práce a co sliboval. Nejsme v pozici prosebníka, ale také namáme na nic automatický nárok. Klub i fanklub jsou nyní dvě rovnocené právnické osoby, které si k sobě najdou nebo nenajdou cestu. To bude záležet na komunikaci mezi jednotlivci.
Nás ve fanklubu čeká trpělivá spolková činnost a postupné získávání kreditu, který povede k vybudování silnější členské základny. K tomu potřebujeme čas, po který nás budou sledovat a hodnotit nejen fandové a diváci, ale i hráči a ostatní funkcionáři klubu.
Není potřeba nic hrotit, ale sednout si ke stolu a stanovit základní pravidla tak, aby bylo od čeho se odrazit a kam směřovat. Věřím tomu, že si, krok za krokem, během jednotlivých akcí, k sobě cestu najdeme a budeme si prospěšní navzájem.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 6.2.2012 17:21

Heidenreich to teď má určitě nabitý, musí domluvit tleskadla a klíčenky na Plzeň a času není mnoho..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod JTB » 6.2.2012 21:59

Inu, ve čtvrtek je myslím předligová tiskovka za účasti pana Šedlbauera. Díky za námět na otázky.
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod Kovi » 7.2.2012 0:28

Addax píše: za absolutního nezájmu a ignorace ze strany FKT a médií, ačkoliv byli pozváni.

Já jsem se Pepínovi omlouval, hned jak mi psal termín konání, protože jsem byl do dneška na Moravě, ale mám od něj veškeré podklady a chci je sesmolit v článek.
Kovi
Klubový mluvčí

Příspěvekod JTB » 7.2.2012 0:30

Kovi, já myslím, že zrovna tobě nikdo nic nevyčítá...
JTB
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 8.2.2012 0:06

Kozel píše:Já bych řekl, že je to ostuda jednoho konkrétního pána, který nedělá zcela to, co má v popisu práce a co sliboval.

Ostuda se ovšem přenáší i na člověka, který si ho drží ve funkci :down:
JirkaXXL
Provozovatel fóra

PředchozíDalší

Zpět na Obecnější témata