FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Fanklub FKT

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Fanklub FKT

Příspěvekod lyg6he » 9.8.2011 14:59

Vážení skláři.

Po několika pozitivních ohlasech na jiných forech jsem se rozhodl začít s připravováním založení oficiálního fanclubu FKT. Tento týden mám přislíbenou schůzku s Petrem Heidenreichem . Máte li proto jakýkoliv nápad , dotaz nebo cokoliv k tomuto tématu pište budu jedině rád . rád to předám dál a budu se snažit pokud se ke mě budete chtít připojit co nejrychleji uvést fanclub FKT do života . Mějte se a pište . i v případě že se vám něco nelíbí nebo nezdá rád se poučím . Vše je jen o dialogu. Mějte se Pepíno :up2:
lyg6he
Registrovaný člen

Re: Založení fanclubu FKT

Příspěvekod kolostuj » 9.8.2011 15:17

A ve které kancelaři na stadionu sedíš?
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 9.8.2011 15:40

kolostuj píše:A ve které kancelaři na stadionu sedíš?

Já bohudík v žádný. Pročpak se ptáš??? máš snad nějaký rozumný nápad nebo radu jak na to ?? nebo jen hloupé otázky??
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 9.8.2011 18:59

lyg6he píše:Vážení skláři.

Po několika pozitivních ohlasech na jiných forech jsem se rozhodl začít s připravováním založení oficiálního fanclubu FKT. Tento týden mám přislíbenou schůzku s Petrem Heidenreichem . Máte li proto jakýkoliv nápad , dotaz nebo cokoliv k tomuto tématu pište budu jedině rád . rád to předám dál a budu se snažit pokud se ke mě budete chtít připojit co nejrychleji uvést fanclub FKT do života . Mějte se a pište . i v případě že se vám něco nelíbí nebo nezdá rád se poučím . Vše je jen o dialogu. Mějte se Pepíno :up2:

No každopádně bych začal se spoluprácí FKT lepší vztahy mezi nimi a námi více informačnosti na oficiálních stránkách a ne jenom blbý ankety ale také profily aktuálních posil lepší zpracování rozhovorů a vůbec lepší komunikace směrem ven. Dále tedy jakou formou budou podporovat vzniklý fanclub....Levnější lístky, besedy, atd. Více mě teď nenapadá...
hans85

Příspěvekod Draw » 9.8.2011 19:28

Co se týče fanclubu, tak hlavní "cíl" bych viděl v tom sjednotit fanoušky na nějakou tribunu a vytvořit nějaký kotel, protože pár lidí fandí v sektoru 15, další ve 34. další na x různých tribunách :-)
Myslím, že většina z těchto lidí by se přidala :o)
Draw
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.8.2011 20:07

No, obavam se, ze fotbalovou filozofii klubu nemuze zadna fanouskovska aktivita (alespon zde v Teplicich) jakkoliv ovlivnit. Ja u stadionu a te omacky okolo nemam vyhrad (neni to pro me ani podstatne), ale mam vyhrady k obrazu hry a hracske politice a to vim, ze se za stavajici "konstelace" nezmeni.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 9.8.2011 20:11

hans85 píše: No každopádně bych začal se spoluprácí FKT lepší vztahy mezi nimi a námi více informačnosti na oficiálních stránkách a ne jenom blbý ankety ale také profily aktuálních posil lepší zpracování rozhovorů a vůbec lepší komunikace směrem ven. Dále tedy jakou formou budou podporovat vzniklý fanclub...

To by asi jedine teoreticky zlepsit slo, pokud bude mit "druha strana" zajem.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 9.8.2011 20:22

Draw píše:Co se týče fanclubu, tak hlavní "cíl" bych viděl v tom sjednotit fanoušky na nějakou tribunu a vytvořit nějaký kotel, protože pár lidí fandí v sektoru 15, další ve 34. další na x různých tribunách :-)
Myslím, že většina z těchto lidí by se přidala :o)

S tím naprosto souhlasím chtělo by to, ale ted záleží zda fanoušci ze sektoru 15 by byly ochotni se přemístit na větší tribunu. Na druhou stranu jsem už mluvil s pár tatínkama co choděj s malýma prckama a ti mají obavy právě z toho že pokud se přesune fanclub na třeba protilehlou tribunu že děti budou ohrožený světlicema a nějakým výstřednostem , čemuž se samozřejmě nedá zabránit , a já bych chtěl aby byl fanclub pro všechny věkový kategorie pro holky a kluky od 3-100 let což si osobně myslím že bude ze začátku skřípat.
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Draw » 9.8.2011 20:38

Naprosto tě chápu, já osobně chodím do 34 a nemám problém se přesunout za bránu, světlicím lze těžko zabránit, ale nadruhou stranu si nemyslím, že je to nebzpečné pro fanoušky.

Dále bych ale žádal odtranění některých pokřiků, která občas slýchám z s15, ale to by potom bylo o domluvě :)
Draw
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 9.8.2011 21:41

Draw píše:Naprosto tě chápu, já osobně chodím do 34 a nemám problém se přesunout za bránu, světlicím lze těžko zabránit, ale nadruhou stranu si nemyslím, že je to nebzpečné pro fanoušky.

Dále bych ale žádal odtranění některých pokřiků, která občas slýchám z s15, ale to by potom bylo o domluvě :)

To jsem rád rád bych slyšel i názor někoho ze sektoru 15 tak pokud chcete písněte. Cose týče těch pokřiků jsem pro ale v emocích i já vypustím fakt hnusný nadávky :sealed: :hi:
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 9.8.2011 21:47

lyg6he píše:
Draw píše:Naprosto tě chápu, já osobně chodím do 34 a nemám problém se přesunout za bránu, světlicím lze těžko zabránit, ale nadruhou stranu si nemyslím, že je to nebzpečné pro fanoušky.

To jsem rád rád bych slyšel i názor někoho ze sektoru 15 tak pokud chcete písněte. Cose týče těch pokřiků jsem pro ale v emocích i já vypustím fakt hnusný nadávky :sealed: :hi:

No ja videl zvlastni individua v cernych mikinach s kapucema jak se asi v 3 lidech snazili provokovat Hradecaky a ty jim asi po 10min. vysmesne odpovedeli pokrikem neco jako Deti bezte domu nebo neco takoveho presne nevim.Ale tyhle asi fotbal asi az tak nezajimal.Nevim jestli jsou ze sektoru 15,ale zrovna tohle spojovat v jeden kotel treba na 34 nezda se mi jako dobry napad.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Draw » 9.8.2011 23:04

Jasně, právě o tom mluvim :-)
Každej si zanadává, to beru na vědomí, ale mluvím spíše o pokřiku, který sem slyšel několikrát, osm, osm, osmdesát osm! Většině jistě dojde co je tím myšleno (pro neznalce, osmé písmeno v abecedě je H ;)
Draw
Registrovaný člen

Příspěvekod Mambo » 10.8.2011 1:30

Jen ať si S15 zůstane tam kde je.. Samozřejmě, odešlo tam několik slušně fandících, ale zároveň tam šli i ožralí náckové a mně je bez nich líp.. Je ostudou i klubu, že tyhle dementy nevyfiltruje..
Mambo
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 10.8.2011 8:43

Mambo píše:Jen ať si S15 zůstane tam kde je.. Samozřejmě, odešlo tam několik slušně fandících, ale zároveň tam šli i ožralí náckové a mně je bez nich líp.. Je ostudou i klubu, že tyhle dementy nevyfiltruje..

Souhlasím spojovat se se sektorem 15 by byla naše smrt a nikdo by pak s námi už nejednal. Neříkám, že tam jsou špatní všichni to ne. ALe pár individuií se tam najde a nechci riskovat, že pokud se nám něco povede vybudovat , tak aby to oni pohřbili. Jsem proti brát sektor 15 na tribunu a nebo dokonce chodit za nimi....Toť můj názor
hans85

Příspěvekod lyg6he » 10.8.2011 11:19

Děkuji vám všem za názory 100% s vámi souhlasím i když se nebráním s někým z nich sednout a jednat. Muj návrh je ten že by se přidali do členství ve fanclubu a zkusil bych jim vyjednat aby mohli zůstat ve svém sektoru 15 a my ostatní by jsme se usídlili v 34. Co vy na to my se od nich v případě problémů budeme distancovat. To je ale vyřešení problému pouze pro domácí zápasy ale řešení pro zápasy venku bude obtížné neboť by jsme jezdily jednotně v jednom autobuse a na hřištích soupeře s nimi budeme v jednom sektoru rád bych teda byl rád kdyby jsme vždy byly v úzkém kontaktu s bezpečnostní službou na hostujícím stadionu , na druhou stranu vůbec nedokážu odhadnout kolik lidí by ze sektoru 34 bylo ochotno cestovat 2x do měsíce na zápasy venku. jestli by jsme naplnili autobus , byl bych právě rád kdyby to byly zrovna ti tatínci s prckama a ženy kteří umí fandit mnohdy víc a 100% slušneji než ti ze sektoru 15 . Myslím že i pro ty prcky by to byl super zážitek podívat se třeba na Slavii , Spartu , nebo Baník . Jinak díky za názory a jsem rád že se s nima ztotožňuji . Bude to těžké ale pustím se do toho a také chápu že se nikomu se mnou do toho nechce . Půjde se mnou do toho přítelkyně ,také skalní fanynka , a jednoho ještě seženu . Zítra budu jednat na FK o podpoře a ostatních věcech . Rád bych se některýma z vás dnes sešel aby jste věděli tak nějak kdo jsem a osobně jsme projednali pár věcí , Kdo je pro klidně mi napište i na mobil 728434475. Budu moc rád . Zároveň vám děkuji za počáteční podporu jsem rád že to někoho zajímá a že v tom nejsem sám DÍKY SKLÁŘI!!!!!!!!
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Draw » 10.8.2011 12:32

Pak sem prosím dej vědět výsledek setkání s panem Heidenreichem.

Jinak dále by se mi ze strany vedení líbila nějaká (menší) finanční podpora na různé choreografie, co jsem slyšel od známých, tak třeba ve Slavii je toto zvykem :o)
Draw
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 10.8.2011 12:44

Draw píše:Pak sem prosím dej vědět výsledek setkání s panem Heidenreichem.

Jinak dále by se mi ze strany vedení líbila nějaká (menší) finanční podpora na různé choreografie, co jsem slyšel od známých, tak třeba ve Slavii je toto zvykem :o)

Určitě dam vědět jak to dopadlo . S tou choreografii je to skvělý budu se snažit získat co nejvíce to vám slibuju. Mám už přislíbený , pokud to vyjde , dva sponzorský dary od s.r.o z teplic tak mi držte palce.
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Lukasmen » 10.8.2011 13:30

ja bych chtel posily pro a tym:shy:
Lukasmen
Registrovaný člen

Příspěvekod Mára » 10.8.2011 13:33

lyg6he píše:řešení pro zápasy venku bude obtížné neboť by jsme jezdily jednotně v jednom autobuse a na hřištích soupeře s nimi budeme v jednom sektoru rád bych teda byl rád kdyby jsme vždy byly v úzkém kontaktu s bezpečnostní službou na hostujícím stadionu

Tak to by se dalo vyřešit jízdenkama na jméno a kdo by dělal problémy by příště nejel. Je to sice nepohodlný, ale asi nejjednodušší řešení.

Jinak držím palce ;-)
Mára
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 10.8.2011 14:31

lyg6he píše:Děkuji vám všem za názory 100% s vámi souhlasím i když se nebráním s někým z nich sednout a jednat. Muj návrh je ten že by se přidali do členství ve fanclubu a zkusil bych jim vyjednat aby mohli zůstat ve svém sektoru 15 a my ostatní by jsme se usídlili v 34. Co vy na to my se od nich v případě problémů budeme distancovat. To je ale vyřešení problému pouze pro domácí zápasy ale řešení pro zápasy venku bude obtížné neboť by jsme jezdily jednotně v jednom autobuse a na hřištích soupeře s nimi budeme v jednom sektoru rád bych teda byl rád kdyby jsme vždy byly v úzkém kontaktu s bezpečnostní službou na hostujícím stadionu , na druhou stranu vůbec nedokážu odhadnout kolik lidí by ze sektoru 34 bylo ochotno cestovat 2x do měsíce na zápasy venku. jestli by jsme naplnili autobus , byl bych právě rád kdyby to byly zrovna ti tatínci s prckama a ženy kteří umí fandit mnohdy víc a 100% slušneji než ti ze sektoru 15 . Myslím že i pro ty prcky by to byl super zážitek podívat se třeba na Slavii , Spartu , nebo Baník . Jinak díky za názory a jsem rád že se s nima ztotožňuji . Bude to těžké ale pustím se do toho a také chápu že se nikomu se mnou do toho nechce . Půjde se mnou do toho přítelkyně ,také skalní fanynka , a jednoho ještě seženu . Zítra budu jednat na FK o podpoře a ostatních věcech . Rád bych se některýma z vás dnes sešel aby jste věděli tak nějak kdo jsem a osobně jsme projednali pár věcí , Kdo je pro klidně mi napište i na mobil 728434475. Budu moc rád . Zároveň vám děkuji za počáteční podporu jsem rád že to někoho zajímá a že v tom nejsem sám DÍKY SKLÁŘI!!!!!!!!

Naprosto se tebou souhlasím. Ale opravdu nevím, jak by jsi se potom chtěl distatncovat od těch co dělají problémy, pokud jednou budu ve fanklubu táhneme všichni za jeden provaz a pokud budou problémy hodí tu špínu na celý fanklub... Takže já za sebe říkám s nimi do toho nejít. Kdyby se stalo náhodou, že na výjezd by jeli i prckové i tihle ožralové podruhé nepojedou ožralové, protože jim to zakážeme, ale nepojedou ani prckové, protože jejich rodiny už budou mít strach. Měl jsem čest se několikrát potkat s lidmi ze sektoru 15 a musel jsem schovávat svojí teplickou šálu, protože dělali takou ostudu, že to není možný. Jedou se tam jenom opít a někteří i pobít.
hans85

Příspěvekod lyg6he » 10.8.2011 15:18

Jak vidím tak sektor 15 je opravdu zřejmě největším zlem . Těmi jízdenkami na jméno je to dobrý nápad, jen se bojím aby jsme nepoškodily i slušného fanouška který do sektoru 15 chodí. Nevím jak při zakládání členství filtrovat sektor 15. Poraďte. Chci aby náš fanclub pokud dostane aspon malou podporu od FK fungoval a nikdo se za členství nemusel stydět. Zase si dokážu představit co to udělá pokud jim neumožníme vstup do fanclubu. nechci aby, pokud se domluvíme s FK i ostatními složkami , museli bojovat s fanoušky ze sektoru 15. Rád bych to fandění trošku pozvedl a ne jenom já ale to chceme asi všichni . Promluvím zítra s vedením Fk a pokusíme se najít řešení , nic vám neslibuji ale udělám pro to vše. Počítám s vaší podporou a při dalším domacím zápase se sejdeme v sektoru 34 a popovídáme si o tom. Doufám že najdem společnou řeč a to zlo ze sektoru 15 vymýtíme a ty slušné fanoušky k sobě přetáhneme. Budu usilovat o to aby sektor34 byl náš domovský a mohly jsme si kupovat zlevněné permanentky právě sem. Myslím že by bylo rozumné i nečíslovat sedala , aspoň zpočátku . Co vy na to?? Jinak co se týče té choreografie tak to si při nejhorším nějak vystačíme. Jinak by se mi líbilo kdyby s námi Gepardice JANE jezdila i na zápasy venku . Zatím se mějte a stále pište , diskutujte , abych měl co nejvíce podnětů na zítřejší jednání ,, Děkuji pepíno :up2: :applause: :hi:
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 10.8.2011 19:19

A co kontaktovat nekoho z konkurencnich klubu jak tam se vyporadali s temito problemy.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 10.8.2011 21:05

Každopádně i s tím počítám a vydám se za nimi ale v první řadě budu čekat na reakci vedení FK
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 11.8.2011 6:48

Těžiště práce funkčního fanklubu vidím v organizování výjezdů na zápasy venku. To znamená po nabytí kreditu vybudováním důstojné členské základny dostat k jednacímu stolu dopravce, klub a město a v intencích programu V Teplicích je budoucnost se dobrat k elegantnímu a pro fanoušky finančně přijatelnému způsobu cestování za fotbalem. Chorea a prskavky jsou nepodstatné ptákoviny, které není nutno v tuto chvíli řešit. Pokud dnešní jednání dopadne konstruktivně, je třeba ustavit nejméně tříčlenný výbor, který předloží k diskuzi stanovy občanského sdružení a jejich definitivní podobu zašle k registraci na MV ČR. Následně bude nutno sehnat účetní a vést zjednodušené účetnictví a začít s výběrem členských příspěvků. To samo o sobě spolu s evidencí účastníků zájezdů, například přidělováním bonusů za účast, bude dostatečným sítem kvality členské základny.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 11.8.2011 9:01

Kozel píše:Těžiště práce funkčního fanklubu vidím v organizování výjezdů na zápasy venku. To znamená po nabytí kreditu vybudováním důstojné členské základny dostat k jednacímu stolu dopravce, klub a město a v intencích programu V Teplicích je budoucnost se dobrat k elegantnímu a pro fanoušky finančně přijatelnému způsobu cestování za fotbalem. Chorea a prskavky jsou nepodstatné ptákoviny, které není nutno v tuto chvíli řešit. Pokud dnešní jednání dopadne konstruktivně, je třeba ustavit nejméně tříčlenný výbor, který předloží k diskuzi stanovy občanského sdružení a jejich definitivní podobu zašle k registraci na MV ČR. Následně bude nutno sehnat účetní a vést zjednodušené účetnictví a začít s výběrem členských příspěvků. To samo o sobě spolu s evidencí účastníků zájezdů, například přidělováním bonusů za účast, bude dostatečným sítem kvality členské základny.

Ahojik

Mluvíš mi přesně z duše zatím jsme 2 a myslím že ostatní čekají jak to dnes dopadne . Já jsem optimista a doufám že i vy ostatní . Přesně co jsi psal , co se týče založení neziskovky tak jsem si už zjišťoval. Chtěl bych vyjednat takové podmínky pro Fcb aby jsme se mohly podívat všem fanouškům do očí a ukázat co v nás je. Rád bych se sešel i s váma , přispěvateli na tomto fóru. Je mi jasný že to nejde se všemi ale můj telefon tu už je pro ostatní to 728434475 rád se s vámi sejdu , nechám si poradit a můžem se do toho pustit. Chápu že většina z nás má práce rodiny a jiné aktivity ale pokud by se povedlo dnes vyjednat dobré podmínky bylo by to škoda zahodit. FKT si svůj fcb zaslouží. Zaslouží si to i hráči , především oni , i když jsou jejich výsledky někdy alarmující věřím že pokud se to povede i jejich výkony strmě stoupnou. Držte mi palce a klidně mi volejte i pište . Dále znovu upozorňuji že by bylo nutné se s vámi sejít a probrat výsledek dnešního jednání na které jsem pozván po obědě. Zatím se mějte SKLÁŘI !!!!!!!! :hi: :applause: :up2:
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 11.8.2011 9:21

lyg6he píše:Ahojik

Rád bych se sešel i s váma , přispěvateli na tomto fóru. Je mi jasný že to nejde se všemi ale můj telefon tu už je pro ostatní to 728434475 rád se s vámi sejdu , nechám si poradit a můžem se do toho pustit. Chápu že většina z nás má práce rodiny a jiné aktivity ale pokud by se povedlo dnes vyjednat dobré podmínky bylo by to škoda zahodit. FKT si svůj fcb zaslouží. Zaslouží si to i hráči , především oni , i když jsou jejich výsledky někdy alarmující věřím že pokud se to povede i jejich výkony strmě stoupnou. Držte mi palce a klidně mi volejte i pište . Dále znovu upozorňuji že by bylo nutné se s vámi sejít a probrat výsledek dnešního jednání na které jsem pozván po obědě. Zatím se mějte SKLÁŘI !!!!!!!! :hi: :applause: :up2:

Tak navrhni termín kdy a kde bychom se všichni co mají zájem sešli a probrali to.
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 11.8.2011 9:54

Marky píše:

Rád bych se sešel i s váma , přispěvateli na tomto fóru. Je mi jasný že to nejde se všemi ale můj telefon tu už je pro ostatní to 728434475 rád se s vámi sejdu , nechám si poradit a můžem se do toho pustit. Chápu že většina z nás má práce rodiny a jiné aktivity ale pokud by se povedlo dnes vyjednat dobré podmínky bylo by to škoda zahodit. FKT si svůj fcb zaslouží. Zaslouží si to i hráči , především oni , i když jsou jejich výsledky někdy alarmující věřím že pokud se to povede i jejich výkony strmě stoupnou. Držte mi palce a klidně mi volejte i pište . Dále znovu upozorňuji že by bylo nutné se s vámi sejít a probrat výsledek dnešního jednání na které jsem pozván po obědě. Zatím se mějte SKLÁŘI !!!!!!!! :hi: :applause: :up2:

Tak navrhni termín kdy a kde bychom se všichni co mají zájem sešli a probrali to.

V pátek ve Štruncových Sadech :-D
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 11.8.2011 10:05

Vážení skláři povedlo se mi na zítra na 20. hodinu domluvit v restauraci "U koziček" salonek a jelikož jsem nevěděl kolik lidí bude ochotno přijít mám jen předběžnou rezervaci tak mi prosím dejte vědět kolik z vás je ochotno se sejít. Pokusím se domluvit s P. Heidenreichem jestli by byl ochoten přijít taktéž . Pište mi sem během dne a nebo na tel 728434475 kolik lidí je ochotno přijít . Budu se těšit na všechny z vás!!!!!!!!!!!! Díky
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod redkaf » 11.8.2011 10:13

Nevím, jestli to je ideální termín. Někdo pojede do Plzně, někdo páteční večer asi stráví jinak. Mně osobně zítra přijede dlouho očekávaná návštěva, takže nemůžu.
redkaf
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 11.8.2011 10:18

není problem pro všechny kteří nemohou je možné jiný termín můžeme to přesunout třeba na neděli je to na vás. písněte ter míny které se vám hodí
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 11.8.2011 10:23

redkaf píše:Nevím, jestli to je ideální termín. Někdo pojede do Plzně, ...

Asi nás tam v té Plzni moc nebude, ale zase na druhou stranu tam nejspíše budou ti nejvěrnější ;-). Chtělo by to jiný termín a dát vědět trochu více dopředu, aby se ostatní zařídili.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 11.8.2011 10:28

Jabqooo píše:
Marky píše:

V pátek ve Štruncových Sadech :-D

No rád bych ani nevíte jak , to by se šéfovi nelíbilo
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 11.8.2011 10:57

lyg6he píše:není problem pro všechny kteří nemohou je možné jiný termín můžeme to přesunout třeba na neděli je to na vás. písněte ter míny které se vám hodí

Jelikož mám prázdniny tak se mi to hodí jen ve všední dny třeba klidně až odpo nebo večer. Myslím si, že víkend není ideální. Většina lidí má na tyto dny plány. A někdo z nás jede podpořit kluky do Plzně. Já tedy patřím do té první skupiny. Takže i kdybych hrozně moc rád dorazil. Tak o víkendu prostě nemůžu, mám domluvenoiu už jinou akci.
hans85

Příspěvekod Draw » 11.8.2011 12:39

Určitě by to chtělo dát vědět trošku dopředu, proto bych to nechal na příští týden, třeba středu, čtvrtek. To myslím má málokdo nějakou akci :)
Draw
Registrovaný člen

Příspěvekod Jabqooo » 11.8.2011 15:36

Já bych byl pro středu, jinak totiž nemohu.
Jabqooo
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 11.8.2011 19:17

Vážení skláři

Tímto vám zde oznamuji výsledek mého jednání na FKT dnes v 13.30hod

1. Petr Heidenreich mi sdělil že pokud naše iniciativa nadále potrvá je připraven nám pomoci v maximální míře.

2. mám přislíbeny v případě opravdovového zájmu následující věci.::

Autobusy na každé utkání FKT venku , možnost získání zdarma lístků popř. pernamentek i na domácí utkání , vyčleněný sektor pro náš fanclub , maximální podpora při pořádání besed a setkání s hráči, zajištění přísun reklamních předmětů , potisk triček s nápisem fanclub FKT ve žluto modré kombinaci , v případě našeho zájmu umožnění přístupu na stadion až 3 hodiny před utkáním kvůli choreo , pokud bude, dále máme přislíbenou místnost v arealu FK zdarma kde by měl náš fanclub sídlo. Myslím že pro začátek to není málo , vedení FK je ochotno se s námi pravidelně scházet a debatovat o našich plánech , požadavcích , . Není to málo pokud máte opravdu zájem písněte mi sem nebo na tel . který tu na blogu je. Myslím že jsme hodně blízko . Tak potřebuji vědět jestli o to opravdu stojíte zatím ahoj
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Peteers » 11.8.2011 19:39

Zatím jsem se k tomu nevyjadřoval, vzhledem k tomu, že teď v nejbližší době nebudu mít čas docházet ani na domácí zápasy, tak se mě to moc netýká, ale v průběhu sezóny bych se i já rád připojil, tak doufám, že vás bude dostatek, abych se posléze vůbec měl kam připojovat. Takže držím palce, ať to vyjde, už by bylo na čase, aby teplický fanoušky začli brát i ostatní vážně a ne si pořád utahovat z toho jak na Teplice nikdo nechodí. Takže za mě :up: a vydržať
Peteers
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 11.8.2011 19:51

lyg6he píše:Vážení skláři

Tímto vám zde oznamuji výsledek mého jednání na FKT dnes v 13.30hod

1. Petr Heidenreich mi sdělil že pokud naše iniciativa nadále potrvá je připraven nám pomoci v maximální míře.

2. mám přislíbeny v případě opravdovového zájmu následující věci.::

Autobusy na každé utkání FKT venku , možnost získání zdarma lístků popř. pernamentek i na domácí utkání , vyčleněný sektor pro náš fanclub , maximální podpora při pořádání besed a setkání s hráči, zajištění přísun reklamních předmětů , potisk triček s nápisem fanclub FKT ve žluto modré kombinaci , v případě našeho zájmu umožnění přístupu na stadion až 3 hodiny před utkáním kvůli choreo , pokud bude, dále máme přislíbenou místnost v arealu FK zdarma kde by měl náš fanclub sídlo. Myslím že pro začátek to není málo , vedení FK je ochotno se s námi pravidelně scházet a debatovat o našich plánech , požadavcích , . Není to málo pokud máte opravdu zájem písněte mi sem nebo na tel . který tu na blogu je. Myslím že jsme hodně blízko . Tak potřebuji vědět jestli o to opravdu stojíte zatím ahoj

Je skvělé, že se to ubírá tímhle tím směrem a myslím, že všichni zde smekají nad tím, že jsi to odkázal i toto. Uvidíme kolik lidí odsud s edo otho zapojí a jak vedení dodrží ty sliby ale pro začátek je to :up2:
hans85

Příspěvekod wochomurka » 11.8.2011 21:29

Teda po pravdě, ze začátku sem byl docela skeptický, ale pokud by to vyšlo a vedení splnilo minimálně polovinu toho co jsi tu vypsal bylo by to super... :applause: :up: ovšem jak už se to tu párkrát psalo mám docela obavu z infiltrace S15 - stačí pár drsnejch dětí :-)) a celá snaha půjde do kopru :down:
wochomurka
Registrovaný člen

Příspěvekod RUSSELL » 11.8.2011 23:31

wochomurka píše:Teda po pravdě, ze začátku sem byl docela skeptický, ale pokud by to vyšlo a vedení splnilo minimálně polovinu toho co jsi tu vypsal bylo by to super... :applause: :up: ovšem jak už se to tu párkrát psalo mám docela obavu z infiltrace S15 - stačí pár drsnejch dětí :-)) a celá snaha půjde do kopru :down:

Mám ty stejné obavy.

Jinak vypadá to velmi slibně! :up: pěkně odvedená práce. Snad to vše vyjde, do Fanclubu se určitě zapojim! Doufám hlavně, že by teoreticky náš fanclub zůstal v S34. Tam je podle mě naprosto ideální místo a plno lidí to tam má rádo.
RUSSELL
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 12.8.2011 2:05

Vážení skláři děkuji vám za slova uznání , nic méně o to mi nejde . Jde mi jen o fandění a věci s tím spojené, pojdtě se připojit , jezdit na zápasy venku , připravovat chorály a podobně. Pokud chcete rád v tom budu pokračovat jen potřebuji vaší důvěru. musíme se sejít a probrat to . S 15 mezi nás nepronikne. Ahoj a pište pokud se vm to hodí třeba v neděli od 19 hod ,,, ahojik pepíno
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod kolostuj » 12.8.2011 2:31

Založení ofiko fanklubu je dobrý počin.Tfuj tfuj tfuj aby se to dotáhlo do úspěšného konce.
Kopie - Bez názvu.JPG

Uprostřed by mohlo být srdce ve žlutomodrých barvách...no taková bláznivina ode mne,ale šikovný člověk s lepším grafickým programem by si s tím jistě poradil.
kolostuj
Registrovaný člen

Příspěvekod tom » 12.8.2011 4:52

Založení fanclubu je výbornej počin hodně si od toho slibuju :applause:
Na venkovní zápasy bohužel nemám čas - ale fanclub tady vedl kdysi David s Parisem jestli se nepletu - dokonce vycházely i noviny a zájezdy do Mostu,Český Lípy + Karlovy Vary - stály za to.Jooo to byli soupeři.
Jinak se určitě připojim :up: :up: :up:
tom

Příspěvekod Marky » 12.8.2011 5:18

RUSSELL píše:Mám ty stejné obavy.

Jinak vypadá to velmi slibně! :up: pěkně odvedená práce. Snad to vše vyjde, do Fanclubu se určitě zapojim! Doufám hlavně, že by teoreticky náš fanclub zůstal v S34. Tam je podle mě naprosto ideální místo a plno lidí to tam má rádo.

Taky bych byl pro aby byl fanclub v sektoru 34 (u sloupů - aby se tam dalo stát a neměl nikdo řeči že nevidí). Vyhraněný sektor je podle mne zbytečný, třeba v tý 34 se s fanděním přidá i hodně lidí co ve fanklubu nebudou, třeba jen tím že začnou tleskat. Když tam nikdo nezačne fandit - tak tam bude ticho. A navíc to nebude vypadat tak prázdně jako v S15... Ikdyby nás bylo v sektoru třeba 50...
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 12.8.2011 8:07

Marky píše:
RUSSELL píše:Mám ty stejné obavy.

Taky bych byl pro aby byl fanclub v sektoru 34 (u sloupů - aby se tam dalo stát a neměl nikdo řeči že nevidí). Vyhraněný sektor je podle mne zbytečný, třeba v tý 34 se s fanděním přidá i hodně lidí co ve fanklubu nebudou, třeba jen tím že začnou tleskat. Když tam nikdo nezačne fandit - tak tam bude ticho. A navíc to nebude vypadat tak prázdně jako v S15... Ikdyby nás bylo v sektoru třeba 50...

zdravím vás skláři

Děkuji vám za vyjádřenou podporu , velmi si toho vážím. Co se týče to sektoru myslím že by jsme měli mít vyhraněnej sektor, už jen z toho důvodu že pokud někdo bude chtít dělat na stadionu nějaký kraviny , tak ať si je dělá ale ať za to nese zodpověvědnost.
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 12.8.2011 8:32

Zdravím vás Skláři

Bylo pár dotazů ohledně sektoru. Můj názor je že by jsme měli mít svůj sektor . Jeden z důvodů proč , je ten že zhruba za rok se chystá změna v placení vstupného. Co vím od pana Heidenreicha tak to bude jako v O2 areně , nebo sazce. To znamená nakupování lístků přes nějaký ticket portál , a bude prý možnost zakoupit si lístek doma a vytisknout si jen čárový kód a s tím projít turniket. Myšlenka dobrá a právě proto si myslím že sektor pro nás je nutný. Jelikož bude členství v klubu samozřejmě výhodou , tak jsme domluvili že budeme mít zlevněné , později klidně i vstupné zdarma. Každý člen bude mít svou členskou průkazku pod nějakým identifikačním číslem, a každému se bude dávat pernamentka nebo lístek tak aby v případě jakéhokoliv problému bylo dohledatelné o koho jde. Může se to zdát jako šikana nebo buzerace ale je to dobrý nápad . To bude samozřejmě praktikováno i při výjezdech na hřiště soupeřů. Protože opravdu nechci zažít to aby si někdo domlouval nějaké třetí poločasy na parkovištích , loukách atd. Myslím že naším úkolem bude podporovat kluk , fandit , vymýšlet choreo , a jiné věci s tím spojené. Pokud chceme vycházet dobře s vedením myslím že by bylo nejlepši si tohle opravdu pohlídat. Plno z vás mí píše a volá a nechápe to jak vedení FK zareagovalo. Já byl moc překvapenej přístupem a i tím že jak by byl samotný klub aktivní. A pokud se najdo dva nebo tři blbci kteří se budou chtít rvát a dělat kraviny , a my si s nima nebudeme umět poradit myslím že i ta podpora by byla menší a menší. A myslím že by to byla škoda zahodit , je to rozjeté velmi dobře.

Co se týče toho loga je to skvělý , a učitě si s tím někdo dokáže pohrát. Další návrhy jsou vítany.

Další dotazy vám rád zodpovím a pokud nebudu vědět jsem ochoten to tlumočit na FK zatím se mějte krásně a vydržte Ahojik Pepíno
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod hans85 » 12.8.2011 8:45

lyg6he píše:Zdravím vás Skláři

Bylo pár dotazů ohledně sektoru. Můj názor je že by jsme měli mít svůj sektor . Jeden z důvodů proč , je ten že zhruba za rok se chystá změna v placení vstupného. Co vím od pana Heidenreicha tak to bude jako v O2 areně , nebo sazce. To znamená nakupování lístků přes nějaký ticket portál , a bude prý možnost zakoupit si lístek doma a vytisknout si jen čárový kód a s tím projít turniket. Myšlenka dobrá a právě proto si myslím že sektor pro nás je nutný. Jelikož bude členství v klubu samozřejmě výhodou , tak jsme domluvili že budeme mít zlevněné , později klidně i vstupné zdarma. Každý člen bude mít svou členskou průkazku pod nějakým identifikačním číslem, a každému se bude dávat pernamentka nebo lístek tak aby v případě jakéhokoliv problému bylo dohledatelné o koho jde. Může se to zdát jako šikana nebo buzerace ale je to dobrý nápad . To bude samozřejmě praktikováno i při výjezdech na hřiště soupeřů. Protože opravdu nechci zažít to aby si někdo domlouval nějaké třetí poločasy na parkovištích , loukách atd. Myslím že naším úkolem bude podporovat kluk , fandit , vymýšlet choreo , a jiné věci s tím spojené. Pokud chceme vycházet dobře s vedením myslím že by bylo nejlepši si tohle opravdu pohlídat. Plno z vás mí píše a volá a nechápe to jak vedení FK zareagovalo. Já byl moc překvapenej přístupem a i tím že jak by byl samotný klub aktivní. A pokud se najdo dva nebo tři blbci kteří se budou chtít rvát a dělat kraviny , a my si s nima nebudeme umět poradit myslím že i ta podpora by byla menší a menší. A myslím že by to byla škoda zahodit , je to rozjeté velmi dobře.

Co se týče toho loga je to skvělý , a učitě si s tím někdo dokáže pohrát. Další návrhy jsou vítany.

Další dotazy vám rád zodpovím a pokud nebudu vědět jsem ochoten to tlumočit na FK zatím se mějte krásně a vydržte Ahojik Pepíno

Určitě je to dobře vymyšleno s těmi lístky a permanetky v dnešní době to musí být takhle uděláno na jméno nebo číslo pod kterým dohledám jméno je to především na naši ochranu....
hans85

Příspěvekod lyg6he » 12.8.2011 9:02

Jo myslím že jo , pokud chceme dostat na stadion a k nám do klubu tatínky s prckama musíme jim ukázat že se umíme postarat i o jejich bezbečnost. tot můj názor .
lyg6he
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 12.8.2011 9:06

Je to zatím vše hektické. Doporučuju svolat tu zchůzku a začít si dělat poznámky a zápisy do noťase, a vytýčit postupné cíle, jinak v tom začne být bordel.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod lyg6he » 12.8.2011 9:09

Kozel píše:Je to zatím vše hektické. Doporučuju svolat tu zchůzku a začít si dělat poznámky a zápisy do noťase, a vytýčit postupné cíle, jinak v tom začne být bordel.

To každopádně , máš pravdu , pár lidí souhlasilo se středou tak uvidim kolik bude ochotno lidí přijít.
lyg6he
Registrovaný člen

Další

Zpět na Obecnější témata