FK Teplice | Fanklub | Stínadla TV | Fanshop | ČRo Sever - Sport | Teplický Deník - Fotbal | Naše Stínadla

Vedení klubu

Diskuse o hráčích klubu, přestupech hráčů, realizačním týmu, vedení klubu, juniorce a mládeži, stadionu, fanoušcích atd.

Re: Vedení klubu

Příspěvekod NIN » 6.5.2017 8:42

DN15 píše:http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/302001/sef-teplic-pelta-nemuze-vest-fotbal-dotace-mely-byt-jen-pro-loajalni-kluby.html

Tak sme si zase ublinkly do novin,a nejlepší je ten spodní odstavec,kde se člověk dozví,že liga a áčko je našemu vedení u prd... :punking:
Tomu se řiká reklama,jak nalákat lidi na statek :down:

Jj, to je randal tvl ... A divaky zajima Acko, ne mladez. Takze tak k navstevam.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 6.5.2017 15:36

Tak ať si potom nestěžuje, že mnoho diváků to áčko také nezajímá. S Katkou souhlas.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 15.5.2017 7:14

Pelta pry ovlivnil a prosadil neopravnene dotaci pro Junior Teplice ... :suicide: Doufam, ze to neni pravda. Zdroj Radiozurnal.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 15.5.2017 7:42

NIN píše:Pelta pry ovlivnil a prosadil neopravnene dotaci pro Junior Teplice ... :suicide: Doufam, ze to neni pravda. Zdroj Radiozurnal.

nikdo z nás neslyší rád v týhle kauze slovo Teplice.
ale Junior není FKT..
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 15.5.2017 9:10

js64 píše:
NIN píše:Pelta pry ovlivnil a prosadil neopravnene dotaci pro Junior Teplice ... :suicide: Doufam, ze to neni pravda. Zdroj Radiozurnal.

ale Junior není FKT..

To se tu už řeší vedle, ale což, tak teď zde :-)

Mádl psal o teplické juniorce. Radiožurnál jmenuje Junior Teplice. Co tedy platí, pokud vůbec něco? Mně moc nedávalo smysl, proč by dotaci měla dostat separátně teplická juniorka (U21).

Ve stejné větě píše Mádl o Spartě, takže proč by místo „Teplice“ napsal „teplická juniorka“ ... Ta konstrukce je nelogická a nejednotná. Spíš si Mádl popletl Junior Teplice s teplickou juniorkou ...
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod js64 » 15.5.2017 21:56

JirkaXXL píše:
js64 píše:

ale Junior není FKT..

To se tu už řeší vedle, ale což, tak teď zde :-)

Mádl psal o teplické juniorce. Radiožurnál jmenuje Junior Teplice. Co tedy platí, pokud vůbec něco? Mně moc nedávalo smysl, proč by dotaci měla dostat separátně teplická juniorka (U21).

Ve stejné větě píše Mádl o Spartě, takže proč by místo „Teplice“ napsal „teplická juniorka“ ... Ta konstrukce je nelogická a nejednotná. Spíš si Mádl popletl Junior Teplice s teplickou juniorkou ...

http://teplicky.denik.cz/zlociny-a-soud ... 70515.html
js64
Registrovaný člen

Re: Fanoušci, diváci

Příspěvekod Insider » 20.7.2017 12:43

Já si jen tak kladu otázku, jestli při všem tom už do oči bijícím šetření, nemożnosti přivést posily a udržet kvalitní hráče (atd) je ještě AGC finančně tak nepostradatelné, jak se dělá ...

PS: Nerejpu. Myslím to vážně jako otázku k zamyšlení a eventuální diskusi.
Insider
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 20.7.2017 18:00

Insider píše:Já si jen tak kladu otázku, jestli při všem tom už do oči bijícím šetření, nemożnosti přivést posily a udržet kvalitní hráče (atd) je ještě AGC finančně tak nepostradatelné, jak se dělá ...

Já si myslím, že AGC je nepostradatelné v tom, že je to natolik silná firma, že i když má nastaven na ligové poměry nizoučký rozpočet, tak ho plní a nikde se nedluží. Pokud bude nějaký dobrodruh, který si bude hrát na štědrého a přitom nechá klub v dluzích tak to zase beru AGC jak to je. Spíše je otázkou, kdo dokáže zajistit z AGC navýšení rozpočtu o nějaké ty miliony navíc.

Hádám, jestli je teď rozpočet nějakých 65-75mil. tak dostat se na 85-95mil. by bylo skokem.Nevím častky, takže jen odhaduju, že by kvalita kádru mohla jít nahoru a kvalitní hráči by se snáze udrželi.Nemluvím o větších ambicí.

Jak byl rozhovor se Šedlbauerem, tak on by se mohl když končí u AGC v nynější pozici klubu na plno.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.7.2017 18:17

Tomas píše:Já si myslím, že AGC je nepostradatelné v tom, že je to natolik silná firma, že i když má nastaven na ligové poměry nizoučký rozpočet, tak ho plní a nikde se nedluží.

Pravda. Ta dluhová brzda má svoji cenu. Navíc je víceméně jistota, že alespoň ten relativně nízký ligový rozpočet AGC naplní nezávisle na tom, jestli nějaký sponzor odejde / přijde nebo se někdo dobře (ne)prodá.

Tomas píše:kdo dokáže zajistit z AGC navýšení rozpočtu o nějaké ty miliony navíc.

Heidenreich měl zajistit druhý ekonomický pilíř. Kde nic, tu nic. Hynek tuším přicházel s tímtéž. Nedávno se něco psalo o expanzi na německý trh. Přišel kvůli tomu snad i nějaký nový manažer (bohužel jméno z hlavy nevytáhnu), ale ani nevím, co ta orientace na německý trh vlastně ve fotbale znamená.

Pak je též otázka, co si vlastně AGC od druhého pilíře představuje. Výrazné či dokonce násobné navýšení rozpočtu? Nebo podělení o jeho naplnění v plus mínus stávající výši? Svého času jsme si mysleli a byli nám též tvrzeno, že se klub na nějakou dobu zahojil přestupy (Džeko, Fenin, Krmaš, Jirsák), ovšem po letech se Šedlbauer prořekl, že to nepomohlo ani tak klubu jako spíš AGC, které údajně úměrně snížilo příliv peněz do klubu.

Tomas píše:Jak byl rozhovor se Šedlbauerem, tak on by se mohl když končí u AGC v nynější pozici klubu na plno.

A to má být dle tebe plus či mínus? ;-)
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 20.7.2017 21:12

Já furt beru letošní dostihy Sparty, Slávie a Plzně za vlnu, která opadne. Takže bych s rozpočtem nebláznil. Jen ten partner, který by se přiblížil alespoň 1/3 toho, co dává AGC by se hodil.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 20.7.2017 21:36

Kozel píše:Já furt beru letošní dostihy Sparty, Slávie a Plzně za vlnu, která opadne. Takže bych s rozpočtem nebláznil. Jen ten partner, který by se přiblížil alespoň 1/3 toho, co dává AGC by se hodil.

Myslím, že není blázněním toužit navýšit rozpočet na úroveň, abychom od zimy 2014 marně nečekali na gólového útočníka. Abychom nebyli s dresy pro smích. Aby nám do hráčů nezajížděl kdejaký hejhula (a mnohdy úspěšně), atd, atd, atd.

Co se mě týče, co nyní blázní Slavie a Sparta, to mě dvakrát nezajímá a nedávám to vůbec do souvislosti s touto diskusí.
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Tomas » 20.7.2017 23:47

JirkaXXL píše:
Kozel píše:Já furt beru letošní dostihy Sparty, Slávie a Plzně za vlnu, která opadne. Takže bych s rozpočtem nebláznil. Jen ten partner, který by se přiblížil alespoň 1/3 toho, co dává AGC by se hodil.

Myslím, že není blázněním toužit navýšit rozpočet na úroveň, abychom od zimy 2014 marně nečekali na gólového útočníka. Abychom nebyli s dresy pro smích. Aby nám do hráčů nezajížděl kdejaký hejhula (a mnohdy úspěšně), atd, atd, atd.

Co se mě týče, co nyní blázní Slavie a Sparta, to mě dvakrát nezajímá a nedávám to vůbec do souvislosti s touto diskusí.

ani ja jsem nezminoval rozpocet a celou diskuzi okolo neho kvuli S+S. Tam je to uplne nekde jinde a v techto dobach muzeme jen pozorovat ten srumec jak na nejakem football managerovi :-))
Jde o to, ze pokud se nemylim tak nas rozpocet zahrnuje i udrzbu a provoz stadionu+mladez atd. atd. Ta castka nebude mala, a proto jsem zminoval navyseni rozpoctu, aby se posilila pozice A-muzstva.(Doufam,ze pan Pekar zabere s dorostem a s panem Dovalilem rozjedou slusnou lihen se systemem vyberu nejtalentovanejsich a ne nejprotezovanejsich chlapcu,kde to pytlikuji treneri s rodici?).
Jsem se nechal trochu unest...... :sealed:
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 21.7.2017 5:27

JirkaXXL píše:

Myslím, že nejsme ve sporu. Ta 1/3 navíc je asi to číslo, o které nám jde. ;-) Jenže kde mezi těmi montovnami a vykuky sehnat solidního sponzora?
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 21.7.2017 5:44

JirkaXXL píše:

Musíš bejt trochu realista a podívat se, koho vlastně tyhle mnohem bohatší kluby od toho roku 2014 přivedly. Zrovna na postu útočníků to byl několikát docela úlet. Viz třeba Van Kessel nebo Kadlec (70mil.), ale i další třeba Ivanschitz. Zjevně to není vůbec jednoduché někoho přivést, když vidíme, že nahoře se stále drží stále pomalejší a zákeřnější Lafata a nahrazování probíhá jen velmi nesměle.

My (a ty to dokazuješ) jsme navíc zmlsaní Mahmutovičem, což byl ve své době zabiják nad úroveň ligy, koneckonců tady nastřílel 52 gólů. Takový hráč tady nemusí přijít deset či dvacet let.

Mimochodem ani Plzeň se do honby za nákupy nežene, protože je ve ztrátě a pokud letos nepostoupí do základní skupiny, tak se může rozloučit s koeficientem i penězi a půjde tam, kam dlouhodobě patří.

Prostě se smiř, že budeme mít cca stejný rozpočet jako obvykle, jako většina klubů v lize. Tohle je fakt ohraná písnička, místo aby jste byli rádi, že to tu AGC drží na slušné úrovni, tak budete furt dokola brečet o navyšování rozpočtu, šetření atd... Buďme rádi, že jsou ještě sponzoři a lidi, kteří chtějí ještě po všech těch aférách dávat prachy, protože i po poslední aféře se další od fotbalu odvrátili a jistě nebude vůbec jednoduché sehnat nové sponzory, kteří by v peltovsko-berbrovské žumpě utápěli svoje peníze.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 21.7.2017 6:44

Insider píše:Já si jen tak kladu otázku, jestli při všem tom už do oči bijícím šetření, nemożnosti přivést posily a udržet kvalitní hráče (atd) je ještě AGC finančně tak nepostradatelné, jak se dělá ...

Šetření? Kde? Rozpočet je stále plus mínus stejný. Jsou tam jen drobné pohyby v rámci jednotlivých roků.
Náš rozpočet patří v lize mezi ty vyšší, takže co tady padá za nesmysly o nizoučkém nebo relativně nízkém rozpočtu? V podstatě jsme někde kolem 5.-7. místa, co se týče velikosti rozpočtu a tam se také dlouhodobě pohybujeme dle statistik. Viz http://www.hetliga.cz/tabulka/1994/historicka V přepočtu na počet zápasů, máme víc bodů i než Olomouc nebo Jablonec. Na takhle málé město je to pořádnej úspěch :up:
Města jako Brno nebo Ostrava na tom nejsou zdaleka tak dobře jako my, přitom potenciál mají mnohem větší.

Trochu mi přijdete občas jako malé děti: "Já tu hračku (ten vyšší rozpočet) chci a chci a chci." A pořád dokola jako mlejnek se to tady vrací a vrací.

Takže znova, AGC je nepostradatelné, protože bez něj bychom skutečně měli nizoučký rozpočet a začneme se potácet mezi první a druhou ligou. Fakt nechápu, že to musím dokola každý rok tady opakovat a někteří stále nejsou schopni takovou elementární věc pochopit.
https://www.transfermarkt.com/gambrinus-liga/startseite/wettbewerb/TS1
Díky AGC máme pátý nejhodnotnější kádr v lize, bez AGC se propadneme na pozici někam kde je Jihava, Slovácko a Karviná. Tohle vážně chcete? Neexistuje prakticky jinej sponzor, kterej by sem sypal aspoň 50% toho, co AGC. TO JE REALITA!
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Tomas » 21.7.2017 9:31

djrhedy píše:

Šetření? Kde? Rozpočet je stále plus mínus stejný. Jsou tam jen drobné pohyby v rámci jednotlivých roků.
Náš rozpočet patří v lize mezi ty vyšší, takže co tady padá za nesmysly o nizoučkém nebo relativně nízkém rozpočtu? V podstatě jsme někde kolem 5.-7. místa, co se týče velikosti rozpočtu a tam se také dlouhodobě pohybujeme dle statistik. Viz http://www.hetliga.cz/tabulka/1994/historicka V přepočtu na počet zápasů, máme víc bodů i než Olomouc nebo Jablonec. Na takhle málé město je to pořádnej úspěch :up:
Města jako Brno nebo Ostrava na tom nejsou zdaleka tak dobře jako my, přitom potenciál mají mnohem větší.

Trochu mi přijdete občas jako malé děti: "Já tu hračku (ten vyšší rozpočet) chci a chci a chci." A pořád dokola jako mlejnek se to tady vrací a vrací.

Takže znova, AGC je nepostradatelné, protože bez něj bychom skutečně měli nizoučký rozpočet a začneme se potácet mezi první a druhou ligou. Fakt nechápu, že to musím dokola každý rok tady opakovat a někteří stále nejsou schopni takovou elementární věc pochopit.
https://www.transfermarkt.com/gambrinus-liga/startseite/wettbewerb/TS1
Díky AGC máme pátý nejhodnotnější kádr v lize, bez AGC se propadneme na pozici někam kde je Jihava, Slovácko a Karviná. Tohle vážně chcete? Neexistuje prakticky jinej sponzor, kterej by sem sypal aspoň 50% toho, co AGC. TO JE REALITA!

nejsem si jisty,ale jak jsem psal vyse, nas rozpocet zahrnuje i stadion bez podpory mesta(podporuje pouze mladez) zatimco nektere jine kluby maji stadiony ve sprave mesta a penize v rozpoctu muzou jit prave na A-tym. Tim padem se nam rozpocet oproti temto klubum snizuje co se tyka ciste A muzstva.
Tomas
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 21.7.2017 10:14

Tomas píše:nejsem si jisty,ale jak jsem psal vyse, nas rozpocet zahrnuje i stadion bez podpory mesta(podporuje pouze mladez) zatimco nektere jine kluby maji stadiony ve sprave mesta a penize v rozpoctu muzou jit prave na A-tym. Tim padem se nam rozpocet oproti temto klubum snizuje co se tyka ciste A muzstva.

Určitý rozdíl tam být může, ale i týmy s městským stadionem musí platit městu pronájem. Nevím, možná to někde je za symbolickou částku. Cena kádru ale dokazuje, že náš rozpočet je i s tímto "břemenem" vyšší než jinde.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod Katka » 21.7.2017 18:43

djrhedy píše:Šetření? Kde?

To mi připomíná Helenu Růžikovou z trilogie Slunce seno (Škopkovou), když Jiřímu Růžičkovi (tlustej Josef) říká „Tlustej? A kde?“ Buď nevidíš nebo nechceš vidět.

djrhedy píše:Rozpočet je stále plus mínus stejný. Jsou tam jen drobné pohyby v rámci jednotlivých roků.

Dejme tomu, ale vzpomínám si, že před deseti lety byl v hypermaketu za tisícovku pomalu plný košík. Dnes za tu samou částku sotva naplním středně velkou igelitku. Pochybuju, že ve fotbale je to jiné. Vždyť jen jak roste cena energií, takže náklady na provoz stadionu musí růst taky.

djrhedy píše:Takže znova, AGC je nepostradatelné, protože bez něj bychom skutečně měli nizoučký rozpočet a začneme se potácet mezi první a druhou ligou. Fakt nechápu, že to musím dokola každý rok tady opakovat a někteří stále nejsou schopni takovou elementární věc pochopit.

Ještě, že tě máme. :hi:
Katka
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 21.7.2017 20:07

:up:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 22.7.2017 8:16

Katka píše:
djrhedy píše:Šetření? Kde?

To mi připomíná Helenu Růžikovou z trilogie Slunce seno (Škopkovou), když Jiřímu Růžičkovi (tlustej Josef) říká „Tlustej? A kde?“ Buď nevidíš nebo nechceš vidět.

djrhedy píše:Rozpočet je stále plus mínus stejný. Jsou tam jen drobné pohyby v rámci jednotlivých roků.

Dejme tomu, ale vzpomínám si, že před deseti lety byl v hypermaketu za tisícovku pomalu plný košík. Dnes za tu samou částku sotva naplním středně velkou igelitku. Pochybuju, že ve fotbale je to jiné. Vždyť jen jak roste cena energií, takže náklady na provoz stadionu musí růst taky.

djrhedy píše:Takže znova, AGC je nepostradatelné, protože bez něj bychom skutečně měli nizoučký rozpočet a začneme se potácet mezi první a druhou ligou. Fakt nechápu, že to musím dokola každý rok tady opakovat a někteří stále nejsou schopni takovou elementární věc pochopit.

Ještě, že tě máme. :hi:

zajímavý je, že Insiderův příspěvek, kterej vybízí k diskuzi /a pro mě je teda v části ..." je ještě AGC finančně tak nepostradatelné, jak se dělá..." úplně mimo mísu/ tě nechává bez reakce. ale do djrhedyho, kterej jako jeden z mála tady si zachovává chladnou hlavu a střízlivej pohled, se tady z gustem trefuješ.

mimochodem s těma energiema to nebude tak žhavý. cena ee klesá už od roku 09 a plyn posledních šest let taky. nahoru letí jen voda...
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 22.7.2017 17:52

Já bych jen připomněl, že přivedení strategického partnera, který by pomohl s výší rozpočtu je z hlavy vedení klubu, tedy zaměstnanců AGC a někteří z nich mají jeho získání v popisu práce. Takže obhajoba AGC jako jediného možného je podle mně krapet vedle.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod js64 » 22.7.2017 18:29

Kozel píše:Já bych jen připomněl, že přivedení strategického partnera, který by pomohl s výší rozpočtu je z hlavy vedení klubu, tedy zaměstnanců AGC a někteří z nich mají jeho získání v popisu práce. Takže obhajoba AGC jako jediného možného je podle mně krapet vedle.

on někdo obhajuje AGC jako jedinýho možnýho sponzora?
kde?
js64
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.7.2017 17:51

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1- ... ovani.html
Kde nic neni, ani smrt nebere ... Posily jen za mzdu, mazec :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 27.7.2017 18:20

Tak,co jsem poslouchal TK ,tak AGC nedá nic navíc a zajem nevalnej.Tak že pořád stejná písnička.Ani jsem nic jiného nečekal,hostovačky a hráči zadarmo.Když se ani všechny hajzly nestihnou do 2 kola :giggle: Když vlastník nechce více a stačí mu to lepší to nebude.Nezbejvá,než se s tím smířit :-( Pešice to dokázal ,tak budem doufat,že třeba na něj někdo naváže :idea: ;-) Už se těším :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.7.2017 18:29

Juanito píše: Když se ani všechny hajzly nestihnou do 2 kola :giggle:

Tohle "priznani" me vyrazilo dech ... :-O
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Ettiene » 27.7.2017 18:44

NIN píše:

Dodavatel pisoárů nechtěl vůbec jednat, navíc ta jeho čeština :giggle:
Ettiene
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 27.7.2017 18:53

Ettiene píše:
NIN píše:

Dodavatel pisoárů nechtěl vůbec jednat, navíc ta jeho čeština :giggle:

:-P :-P :-P
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 27.7.2017 19:08

Smát se či plakat? I když, nic moc nového pod sluncem, takže žádné šok. Alespoň, že sezóna začíná bez vytáček s konkrétním cilem = Evropská liga (protože jinde ty prachy zjevně nevykutáme).
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod Kozel » 27.7.2017 19:33

JirkaXXL píše:Smát se či plakat? I když, nic moc nového pod sluncem, takže žádné šok. Alespoň, že sezóna začíná bez vytáček s konkrétním cilem = Evropská liga (protože jinde ty prachy zjevně nevykutáme).

:yes:
A proto bychom měli brát vážně i český pohár. Už jen kvůli přípravě na evropská předkola.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 29.7.2017 8:55

Úroveň projevu PŠ musí potenciální investory těžce odrazovat. Chtěl bych ho slyšet, jak u Japonců argumentuje, když žádá o finanční podporu fotbalu. Já bych mu nedal taky ani korunu.
Prostě není žádný tlak na něco lepšího, jako to je u předních klubů v ČR.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.7.2017 9:05

Alda píše:Úroveň projevu PŠ musí potenciální investory těžce odrazovat. Chtěl bych ho slyšet, jak u Japonců argumentuje, když žádá o finanční podporu fotbalu. Já bych mu nedal taky ani korunu.
Prostě není žádný tlak na něco lepšího, jako to je u předních klubů v ČR.

Mě spíš připadá, že to nemá za svý, že je doma v Bruselu.
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 29.7.2017 10:07

NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Alda » 29.7.2017 11:37

Způsob jakým to na tiskovce pánové prezentují je provinční, odpuzující. PR=0.
Holt bez osobního zájmu a přímé finanční angažovanosti konkrétní osoby v Teplicích titul není reálný. Nikdy si na to nezvyknu a to na to chodím 50 let.
Alda
Registrovaný člen

Příspěvekod NIN » 29.7.2017 20:54

Sedlbauere, kurva zatlac na vedeni, potrebujeme nutne koupit utocnika tvl !!!
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Kozel » 29.7.2017 21:15

NIN píše:Sedlbauere, kurva zatlac na vedeni, potrebujeme nutne koupit utocnika tvl !!!

Šedlbauere, kurva, zatlač, tvl!!!
Kozel
Registrovaný člen

Příspěvekod Jan Janek » 29.7.2017 21:30

Tak si zase popláčeme - že pane Šedlbauere - a opět to bude k prdu. Tady je vidět ten markantní rozdíl mít za zadkem číňana nebo japonce. Co se samotné hry týká, na první ostrou jsem spokojen. Jen toho útočníka z naší strany jsem tam tak nějak neviděl, ale třeba jsem špatně koukal...
.....
Jan Janek
Registrovaný člen

Příspěvekod djrhedy » 4.8.2017 20:51

Jan Janek píše:Tak si zase popláčeme - že pane Šedlbauere - a opět to bude k prdu. Tady je vidět ten markantní rozdíl mít za zadkem číňana nebo japonce. Co se samotné hry týká, na první ostrou jsem spokojen. Jen toho útočníka z naší strany jsem tam tak nějak neviděl, ale třeba jsem špatně koukal...
.....

Holt nemáme majitele, který by rozhazoval za každou cenu jako CEFC ve Slavii. To je realita.
djrhedy
Registrovaný člen

Příspěvekod JirkaXXL » 10.9.2017 17:57

Future League vyzněla nějak do ztracena. Loni bylo málo zápasů a letos je ticho po pěšině. Škoda, nápad to nebyl špatný a první ročník celkem ušel. Nebo projekt ještě žije?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod JirkaXXL » 11.10.2017 13:16

SPOLEČNOST SPEDICA SE STALA HLAVNÍM PARTNEREM KLUBU

A copak to reálně znamená pro klubový rozpočet? Nějaký milion navíc, který by se eventuálně mohl investovat do kádru (stoper, útočník) nebo jenom úsporu pro AGC? Nebo něco jiného?
JirkaXXL
Provozovatel fóra

Příspěvekod NIN » 17.10.2017 5:24

JirkaXXL píše:SPOLEČNOST SPEDICA SE STALA HLAVNÍM PARTNEREM KLUBU

A copak to reálně znamená pro klubový rozpočet? Nějaký milion navíc, který by se eventuálně mohl investovat do kádru (stoper, útočník) nebo jenom úsporu pro AGC? Nebo něco jiného?

Tak to je snad kazdemu historicky jasne. O co se vic ziska externich sponzoru, o to mene pritece od vlastnika.
NIN
Registrovaný člen

Příspěvekod Marky » 27.11.2017 22:28

Příští čtvrtek od 17:00 bude v pressu na stadionu kotel s vedením klubu. Kdo se přidá?
http://fkteplice.cz/clanek.asp?id=Ve-ct ... klubu-6281
Marky
Registrovaný člen

Příspěvekod Juanito » 7.12.2017 18:35

Bude nějaký záznam?Jsme bohužel 50 km daleko :cry: Tak snad někdo report :hi:
Juanito
Registrovaný člen

Předchozí

Zpět na Obecnější témata